XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2005 Elan - Sloga (T) 2:1
2 20.08.2005 OFK Kikinda - Elan 1:1
3 27.08.2005 Elan - Radnički (NP) 2:1
4 03.09.2005 Bačka 1901 - Elan 1:6
5 07.09.2005 Elan - Tavankut 1:5
7 17.09.2005 Elan - Šajkaš 0:0
8 24.09.2005 Tekstilac - Elan 1:0
9 01.10.2005 Elan - Bačka (BP) 0:2
10 05.10.2005 Crvenka - Elan 1:0
11 09.10.2005 Elan - Cement 2:0
12 16.10.2005 Bečej - Elan 3:1
13 22.10.2005 Elan - Radnički (S) 4:0
14 29.10.2005 Indjija - Elan 1:0
15 02.11.2005 Elan - Radnik 0:4
16 05.11.2005 Elan - Big Bul 0:3
17 12.11.2005 Vrbas - Elan 1:0
18 11.03.2006 Sloga (T) - Elan 3:1
19 22.03.2006 Elan - OFK Kikinda 2:1
20 25.03.2006 Radnički (NP) - Elan 2:0
21 01.04.2006 Elan - Bačka 1901 2:0
22 05.04.2006 Tavankut - Elan 1:1
24 15.04.2006 Šajkaš - Elan 2:0
25 23.04.2006 Elan - Tekstilac 2:0
26 29.04.2006 Bačka (BP) - Elan 3:2
27 03.05.2006 Elan - Crvenka 2:1
28 06.05.2006 Cement - Elan 1:0
29 13.05.2006 Elan - Bečej 2:0
30 20.05.2006 Radnički (S) - Elan 4:1
31 27.05.2006 Elan - Indjija 1:0
32 31.05.2006 Radnik - Elan 3:0
33 03.06.2006 Big Bul - Elan 1:0
34 07.06.2006 Elan - Vrbas 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Telekom Srbija Indjija 32 21 6 5 69
2 Bečej 32 22 2 8 68
3 Bačka (BP) 32 15 8 9 53
4 Big Bul 32 16 4 12 52
5 Cement 32 14 7 11 49
6 Radnički (S) 32 13 8 11 47
7 Beleška: prelazi u niži rang Tavankut 32 13 7 12 46
8 Sloga (T) 32 13 7 12 46
9 Crvenka 32 14 3 15 45
10 Radnički (NP) 32 12 9 11 45
11 Šajkaš 32 11 11 10 44
12 Radnik 32 13 4 15 43
13 Tekstilac 32 12 5 15 41
14 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću zonsku ligu Elan 32 12 3 17 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću zonsku ligu OFK Kikinda 32 10 9 13 39
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću zonsku ligu Vrbas 32 11 4 17 37
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Bačka 1901 32 0 3 29 3
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu