XS
SM
MD
LG

AleksandarMilic90
Српска лига "Војводина" 2021/22. - 17. коло; Стадион ФК Јединство, Стара Пазова - 12.03.2022. године: ФК „Јединство“ (СП) - ФК "Борац" (Шајкаш) 2:2 (0:1) ...
0 0 pre mesec dana