03.09
16:30
Radnički (Zr)
Crvena zvezda (NS)
0
3
|
03.09.2016 16:30 | Radnički (Zr) | 0 : 3 | Crvena zvezda (NS) | |||||
03.09
16:30
TSC
Radnički (NP)
3
2
|
03.09.2016 16:30 | TSC | 3 : 2 | Radnički (NP) | |||||
03.09
16:30
Radnički (SM)
Borac (S)
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Radnički (SM) | 1 : 1 | Borac (S) | |||||
03.09
16:30
Bačka 1901
Vršac
1
0
|
03.09.2016 16:30 | Bačka 1901 | 1 : 0 | Vršac | |||||
03.09
16:30
Bratstvo 1946
Cement
4
1
|
03.09.2016 16:30 | Bratstvo 1946 | 4 : 1 | Cement | |||||
03.09
16:30
Radnički (Š)
Sloga
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Radnički (Š) | 1 : 1 | Sloga |
03.09
16:30
Smederevo 1924
FAP
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Smederevo 1924 | 3 : 0 | FAP | |||||
03.09
16:30
Sloga (P)
Mokra Gora
0
1
|
03.09.2016 16:30 | Sloga (P) | 0 : 1 | Mokra Gora | |||||
03.09
16:30
Šumadija 1903
Železničar
0
1
|
03.09.2016 16:30 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Železničar | |||||
03.09
16:30
Jošanica
Šapine
0
0
|
03.09.2016 16:30 | Jošanica | 0 : 0 | Šapine | |||||
03.09
16:30
Karađorđe (T)
Radnički 1923
0
1
|
03.09.2016 16:30 | Karađorđe (T) | 0 : 1 | Radnički 1923 | |||||
03.09
16:30
Loznica
Polet (LJ)
0
2
|
03.09.2016 16:30 | Loznica | 0 : 2 | Polet (LJ) | |||||
03.09
16:30
Zlatibor (Č)
Budućnost Krušik 2014
1
2
|
03.09.2016 16:30 | Zlatibor (Č) | 1 : 2 | Budućnost Krušik 2014 |
03.09
16:30
OFK Sinđelić
Vlasina
3
0
|
03.09.2016 16:30 | OFK Sinđelić | 3 : 0 | Vlasina | |||||
03.09
16:30
Ozren
Pukovac
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Ozren | 1 : 1 | Pukovac | |||||
03.09
16:30
Jedinstvo (B)
Tabane 1970
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Jedinstvo (B) | 1 : 1 | Tabane 1970 | |||||
03.09
16:30
Dunav
Radnički (S)
0
1
|
03.09.2016 16:30 | Dunav | 0 : 1 | Radnički (S) |
03.09
16:30
Radnički (NB)
Prva Iskra
0
0
|
03.09.2016 16:30 | Radnički (NB) | 0 : 0 | Prva Iskra | |||||
03.09
16:30
Radnički (O)
Rakovica
6
1
|
03.09.2016 16:30 | Radnički (O) | 6 : 1 | Rakovica | |||||
03.09
16:30
IMT
Brodarac 1947
2
1
|
03.09.2016 16:30 | IMT | 2 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
03.09
16:30
Sopot
BASK
0
1
|
03.09.2016 16:30 | Sopot | 0 : 1 | BASK |
03.09
16:30
Polet (K)
Subotica
7
3
|
03.09.2016 16:30 | Polet (K) | 7 : 3 | Subotica | |||||
03.09
16:30
Sloga (Č)
Srbobran
1
0
|
03.09.2016 16:30 | Sloga (Č) | 1 : 0 | Srbobran | |||||
03.09
16:30
Mladost APA
Bačka (P)
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Mladost APA | 1 : 1 | Bačka (P) |
03.09
16:30
Budućnost (SC)
Sloboda
1
0
|
03.09.2016 16:30 | Budućnost (SC) | 1 : 0 | Sloboda | |||||
03.09
16:30
Radnički (S)
Jedinstvo (BK)
2
1
|
03.09.2016 16:30 | Radnički (S) | 2 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
03.09
16:30
Vršac united
Dolina
2
1
|
03.09.2016 16:30 | Vršac united | 2 : 1 | Dolina | |||||
03.09
16:30
Radnički (K)
Vojvodina 1928
2
0
|
03.09.2016 16:30 | Radnički (K) | 2 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
03.09
16:30
Kozara
Proleter (BK)
3
1
|
03.09.2016 16:30 | Kozara | 3 : 1 | Proleter (BK) |
03.09
16:30
Slavija
Index
0
0
|
03.09.2016 16:30 | Slavija | 0 : 0 | Index | |||||
03.09
16:30
Jedinstvo (SP)
ŽSK
2
0
|
03.09.2016 16:30 | Jedinstvo (SP) | 2 : 0 | ŽSK | |||||
03.09
16:30
Veternik
LSK Laćarak
1
2
|
03.09.2016 16:30 | Veternik | 1 : 2 | LSK Laćarak |
03.09
16:30
Slavija
Trepča
0
0
|
03.09.2016 16:30 | Slavija | 0 : 0 | Trepča | |||||
03.09
16:30
Takovo
Sloga
1
0
|
03.09.2016 16:30 | Takovo | 1 : 0 | Sloga |
03.09
16:30
Gruža
Morava
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Gruža | 1 : 1 | Morava | |||||
03.09
16:30
Radnički 1926
Petar Dobrnjac
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Radnički 1926 | 1 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
03.09
16:30
Šumadija (A)
VGSK
5
1
|
03.09.2016 16:30 | Šumadija (A) | 5 : 1 | VGSK |
03.09
16:30
Sevojno
OFK Divci
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Sevojno | 1 : 1 | OFK Divci | |||||
03.09
16:30
Radnički Gorenje
Spartak 1924
2
0
|
03.09.2016 16:30 | Radnički Gorenje | 2 : 0 | Spartak 1924 | |||||
03.09
16:30
Ribnica
Sloga (S)
1
0
|
03.09.2016 16:30 | Ribnica | 1 : 0 | Sloga (S) | |||||
03.09
16:30
Jedinstvo 1945
Radnički Stobex
0
4
|
03.09.2016 16:30 | Jedinstvo 1945 | 0 : 4 | Radnički Stobex |
03.09
16:30
Rtanj
Hajduk Veljko
1
0
|
03.09.2016 16:30 | Rtanj | 1 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
03.09
16:30
OFK Bor
Moravica
0
2
|
03.09.2016 16:30 | OFK Bor | 0 : 2 | Moravica | |||||
03.09
16:30
Timočanin
Svrljig
0
0
|
03.09.2016 16:30 | Timočanin | 0 : 0 | Svrljig | |||||
03.09
16:30
Đerdap
BSK
1
0
|
03.09.2016 16:30 | Đerdap | 1 : 0 | BSK |
03.09
16:30
SFS Borac
Bošnjane
4
0
|
03.09.2016 16:30 | SFS Borac | 4 : 0 | Bošnjane | |||||
03.09
16:30
Jedinstvo
Župa
2
0
|
03.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Župa | |||||
03.09
16:30
Žitorađa
OFK Lugomir
2
0
|
03.09.2016 16:30 | Žitorađa | 2 : 0 | OFK Lugomir |
03.09
16:30
GFK Dubočica
Pusta reka
1
2
|
03.09.2016 16:30 | GFK Dubočica | 1 : 2 | Pusta reka | |||||
03.09
16:30
Nebeski andjeli
Balkanski
2
0
|
03.09.2016 16:30 | Nebeski andjeli | 2 : 0 | Balkanski | |||||
03.09
16:30
Lužnica
OFK Brzi Brod
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Lužnica | 1 : 1 | OFK Brzi Brod |
03.09
16:30
Proleter (RS)
Njegoš
0
1
|
03.09.2016 16:30 | Proleter (RS) | 0 : 1 | Njegoš |
03.09
16:30
Polet (S)
Stari Grad
0
0
|
03.09.2016 16:30 | Polet (S) | 0 : 0 | Stari Grad | |||||
03.09
16:30
Mladost (K)
Budućnost
4
2
|
03.09.2016 16:30 | Mladost (K) | 4 : 2 | Budućnost |
03.09
16:30
Partizan (U)
Strela
1
2
|
03.09.2016 16:30 | Partizan (U) | 1 : 2 | Strela | |||||
03.09
16:30
Vojvodina (S)
Jedinstvo (V)
2
1
|
03.09.2016 16:30 | Vojvodina (S) | 2 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
03.09
16:30
Jedinstvo Stević
Mladost (O)
2
0
|
03.09.2016 16:30 | Jedinstvo Stević | 2 : 0 | Mladost (O) |
03.09
16:30
OFK Kikinda
C. Zvezda (VS)
1
1
|
03.09.2016 16:30 | OFK Kikinda | 1 : 1 | C. Zvezda (VS) | |||||
03.09
16:30
Begej
Bilećanin
1
0
|
03.09.2016 16:30 | Begej | 1 : 0 | Bilećanin | |||||
03.09
16:30
Mladost (L)
Lehel
3
5
|
03.09.2016 16:30 | Mladost (L) | 3 : 5 | Lehel | |||||
03.09
16:30
Proleter 2006
Naftagas (B)
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Proleter 2006 | 3 : 0 | Naftagas (B) |
03.09
17:00
Rudar
Napredak
1
2
|
03.09.2016 17:00 | Rudar | 1 : 2 | Napredak | |||||
03.09
17:00
1. Maj Ruma
Ljukovo
6
0
|
03.09.2016 17:00 | 1. Maj Ruma | 6 : 0 | Ljukovo | |||||
03.09
17:00
Partizan
Jadran
1
2
|
03.09.2016 17:00 | Partizan | 1 : 2 | Jadran |
03.09
16:30
OFK Sirig
Vinogradar
1
2
|
03.09.2016 16:30 | OFK Sirig | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
03.09
16:30
Mladost
Bačka
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Bačka | |||||
03.09
16:30
OFK Futog
Jugović
4
2
|
03.09.2016 16:30 | OFK Futog | 4 : 2 | Jugović |
03.09
17:00
Omladinac
Granit
2
0
|
03.09.2016 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Granit | |||||
03.09
17:00
Rudar
Ribnica
3
0
|
03.09.2016 17:00 | Rudar | 3 : 0 | Ribnica |
03.09
17:00
Srbija
Partizan
2
0
|
03.09.2016 17:00 | Srbija | 2 : 0 | Partizan | |||||
03.09
17:00
Borac
Kutlovo
2
3
|
03.09.2016 17:00 | Borac | 2 : 3 | Kutlovo | |||||
03.09
17:00
Mladost
Vinogradi DB
1
0
|
03.09.2016 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Vinogradi DB | |||||
03.09
17:00
Jadran
Vodojaža
1
3
|
03.09.2016 17:00 | Jadran | 1 : 3 | Vodojaža | |||||
03.09
17:00
Kolonija
Šumadija 1934
2
0
|
03.09.2016 17:00 | Kolonija | 2 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
03.09
17:00
Jedinstvo
Ćava
1
0
|
03.09.2016 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Ćava | |||||
03.09
17:00
Sloga D
Šumadinac
4
1
|
03.09.2016 17:00 | Sloga D | 4 : 1 | Šumadinac | |||||
03.09
17:00
Sloboda
Budućnost
0
1
|
03.09.2016 17:00 | Sloboda | 0 : 1 | Budućnost |
03.09
16:30
Parmenac
Backovac Junajted
11
0
|
03.09.2016 16:30 | Parmenac | 11 : 0 | Backovac Junajted |
03.09
16:30
Mladi borac
Bresje Superior
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Mladi borac | 1 : 1 | Bresje Superior | |||||
03.09
16:30
Cerovac 2013
Pobeda
2
1
|
03.09.2016 16:30 | Cerovac 2013 | 2 : 1 | Pobeda |
03.09
16:30
Sloga 33
Sloga (B)
5
2
|
03.09.2016 16:30 | Sloga 33 | 5 : 2 | Sloga (B) | |||||
03.09
16:30
Đerdap
Borac (K)
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Đerdap | 1 : 1 | Borac (K) | |||||
03.09
16:30
Polet (SD)
Radnik (S)
2
2
|
03.09.2016 16:30 | Polet (SD) | 2 : 2 | Radnik (S) |
03.09
16:00
Radnički Šabački
Hajduk Stanko
1
2
|
03.09.2016 16:00 | Radnički Šabački | 1 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
03.09
16:00
Sindjelić
Antimon
4
2
|
03.09.2016 16:00 | Sindjelić | 4 : 2 | Antimon |
03.09
16:30
Radnik
Pepeljevac
1
0
|
03.09.2016 16:30 | Radnik | 1 : 0 | Pepeljevac | |||||
03.09
16:30
OFK Jabučje
Iskra
0
2
|
03.09.2016 16:30 | OFK Jabučje | 0 : 2 | Iskra |
03.09
16:30
Crnokosa
Ariljska rampa
5
1
|
03.09.2016 16:30 | Crnokosa | 5 : 1 | Ariljska rampa | |||||
03.09
16:30
Prvi partizan
Perućac
3
2
|
03.09.2016 16:30 | Prvi partizan | 3 : 2 | Perućac |
03.09
16:30
Poreč
Rudna Glava
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Poreč | 3 : 0 | Rudna Glava |
03.09
16:30
Jedinstvo GVD
Zemljoradnik
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Jedinstvo GVD | 1 : 1 | Zemljoradnik |
03.09
16:30
Resavac
Bratstvo
4
2
|
03.09.2016 16:30 | Resavac | 4 : 2 | Bratstvo |
03.09
17:00
FUD
Vinogradar
3
1
|
03.09.2016 17:00 | FUD | 3 : 1 | Vinogradar |
03.09
16:00
Dunđerski
Omladinac
5
1
|
03.09.2016 16:00 | Dunđerski | 5 : 1 | Omladinac | |||||
03.09
16:00
Real
Mladost 1982
0
2
|
03.09.2016 16:00 | Real | 0 : 2 | Mladost 1982 |
03.09
16:30
Palilulac
Sloga 1948
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Palilulac | 1 : 1 | Sloga 1948 | |||||
03.09
16:30
Aluminijum
Vrtište
6
0
|
03.09.2016 16:30 | Aluminijum | 6 : 0 | Vrtište |
03.09
16:30
Tanasko Rajić
Padež
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Tanasko Rajić | 3 : 0 | Padež | |||||
03.09
16:30
Zvezda
Vladimir Durković
0
1
|
03.09.2016 16:30 | Zvezda | 0 : 1 | Vladimir Durković |
03.09
16:30
Jedinstvo (Š)
Jedinstvo (GS)
2
6
|
03.09.2016 16:30 | Jedinstvo (Š) | 2 : 6 | Jedinstvo (GS) |
03.09
16:30
Biljači
Vihor
2
1
|
03.09.2016 16:30 | Biljači | 2 : 1 | Vihor |
03.09
16:30
Mladost (C)
Burovo
3
1
|
03.09.2016 16:30 | Mladost (C) | 3 : 1 | Burovo | |||||
03.09
16:30
Šumadija
TEK Sloga
1
2
|
03.09.2016 16:30 | Šumadija | 1 : 2 | TEK Sloga |
03.09
16:30
Mladenovac
Vinča
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Mladenovac | 1 : 1 | Vinča |
03.09
16:30
Borac 1805
Zemljoradnik
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Borac 1805 | 1 : 1 | Zemljoradnik | |||||
03.09
16:30
Rudar Stenjevac
Mladost (S)
3
2
|
03.09.2016 16:30 | Rudar Stenjevac | 3 : 2 | Mladost (S) |
03.09
16:30
OFK Draževac
Polet (R)
0
0
|
03.09.2016 16:30 | OFK Draževac | 0 : 0 | Polet (R) | |||||
03.09
16:30
Mladi Radnik
Jastrebac
3
2
|
03.09.2016 16:30 | Mladi Radnik | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
03.09
16:30
Gredetin
Polet (V)
1
9
|
03.09.2016 16:30 | Gredetin | 1 : 9 | Polet (V) |
03.09
16:30
Bratstvo
Šumadija
2
1
|
03.09.2016 16:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Šumadija |
03.09
16:30
Studenski Grad
011
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Studenski Grad | 3 : 0 | 011 |
03.09
17:00
Jedinstvo
Budućnost
1
1
|
03.09.2016 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Budućnost |
03.09
16:30
Tornjoš
Graničar
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Tornjoš | 3 : 0 | Graničar |
03.09
16:30
Crvenka
Aleksa Šantić
3
1
|
03.09.2016 16:30 | Crvenka | 3 : 1 | Aleksa Šantić |
03.09
16:30
Vojvodina
Maglić
2
3
|
03.09.2016 16:30 | Vojvodina | 2 : 3 | Maglić |
03.09
16:30
Delija
Roham
2
0
|
03.09.2016 16:30 | Delija | 2 : 0 | Roham |
03.09
16:30
RFK Novi Sad 1921
Fruškogorski partizan
3
1
|
03.09.2016 16:30 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
03.09
16:30
Centar
Železničar
0
3
|
03.09.2016 16:30 | Centar | 0 : 3 | Železničar |
03.09
17:00
Partizan
Grdica
3
0
|
03.09.2016 17:00 | Partizan | 3 : 0 | Grdica | |||||
03.09
17:00
Popovići
Napredak (G)
2
0
|
03.09.2016 17:00 | Popovići | 2 : 0 | Napredak (G) |
03.09
17:00
Zastava
Maršić
4
1
|
03.09.2016 17:00 | Zastava | 4 : 1 | Maršić | |||||
03.09
17:00
Košutnjak
OFK Bagremar
3
1
|
03.09.2016 17:00 | Košutnjak | 3 : 1 | OFK Bagremar | |||||
03.09
17:00
Divostin
OFK Žeželj
2
3
|
03.09.2016 17:00 | Divostin | 2 : 3 | OFK Žeželj | |||||
03.09
17:00
Seljak
Hajduk
1
1
|
03.09.2016 17:00 | Seljak | 1 : 1 | Hajduk | |||||
03.09
17:00
21. oktobar
Azbest
2
1
|
03.09.2016 17:00 | 21. oktobar | 2 : 1 | Azbest | |||||
03.09
17:00
Kremenac
Korićani
2
5
|
03.09.2016 17:00 | Kremenac | 2 : 5 | Korićani |
03.09
17:00
Bjelica
Dedinje Junajted
1
2
|
03.09.2016 17:00 | Bjelica | 1 : 2 | Dedinje Junajted |
03.09
16:30
Omladinac (V)
Sloga (M)
1
3
|
03.09.2016 16:30 | Omladinac (V) | 1 : 3 | Sloga (M) |
03.09
16:30
Rade Milošević
Stig (MC)
2
1
|
03.09.2016 16:30 | Rade Milošević | 2 : 1 | Stig (MC) |
03.09
16:30
Jedinstvo (LJ)
Železničar
0
2
|
03.09.2016 16:30 | Jedinstvo (LJ) | 0 : 2 | Železničar |
03.09
16:00
Milicionar
Borac (Š)
4
1
|
03.09.2016 16:00 | Milicionar | 4 : 1 | Borac (Š) |
03.09
16:00
Azbukovica
Velika Reka
2
1
|
03.09.2016 16:00 | Azbukovica | 2 : 1 | Velika Reka | |||||
03.09
16:00
Jadar (S)
Gučevo
2
1
|
03.09.2016 16:00 | Jadar (S) | 2 : 1 | Gučevo |
03.09
17:00
Mladost
Proleter
5
1
|
03.09.2016 17:00 | Mladost | 5 : 1 | Proleter | |||||
03.09
17:00
Rudar
Polet (T)
2
0
|
03.09.2016 17:00 | Rudar | 2 : 0 | Polet (T) | |||||
03.09
17:00
Vrelo Sport
Polet (DL)
2
0
|
03.09.2016 17:00 | Vrelo Sport | 2 : 0 | Polet (DL) | |||||
03.09
17:00
Rubribreza
Kalenić
4
0
|
03.09.2016 17:00 | Rubribreza | 4 : 0 | Kalenić |
03.09
16:30
Gornji Stepoš
Borac
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Gornji Stepoš | 3 : 0 | Borac | |||||
03.09
16:30
BSK
Bukovica
2
1
|
03.09.2016 16:30 | BSK | 2 : 1 | Bukovica | |||||
03.09
16:30
Knez Lazar
Kapidžija
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Knez Lazar | 3 : 0 | Kapidžija |
03.09
17:00
Jugovići
Rubin (Z)
4
2
|
03.09.2016 17:00 | Jugovići | 4 : 2 | Rubin (Z) |
03.09
16:30
Dedinje
Sveti Stefan
3
1
|
03.09.2016 16:30 | Dedinje | 3 : 1 | Sveti Stefan | |||||
03.09
16:30
Heroj Polet
Pionir
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Heroj Polet | 3 : 0 | Pionir |
03.09
17:00
OFK Slatina
Mladost (G)
4
1
|
03.09.2016 17:00 | OFK Slatina | 4 : 1 | Mladost (G) |
03.09
16:30
Sloboda
Jerma
3
3
|
03.09.2016 16:30 | Sloboda | 3 : 3 | Jerma | |||||
03.09
16:30
Nišavac
Mladost
2
3
|
03.09.2016 16:30 | Nišavac | 2 : 3 | Mladost | |||||
03.09
16:30
Senjak
Lokomotiva
10
0
|
03.09.2016 16:30 | Senjak | 10 : 0 | Lokomotiva |
03.09
16:30
Omladinac
Čegar 2013
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Čegar 2013 |
03.09
17:00
OFK Povlen
Zadrugar
4
0
|
03.09.2016 17:00 | OFK Povlen | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
03.09
17:00
Dupljaj 2016
Gradac Pričević
4
2
|
03.09.2016 17:00 | Dupljaj 2016 | 4 : 2 | Gradac Pričević | |||||
03.09
11:00
Bujačić
Žabari
3
2
|
03.09.2016 11:00 | Bujačić | 3 : 2 | Žabari | |||||
03.09
17:00
Paune
Mali korak
6
0
|
03.09.2016 17:00 | Paune | 6 : 0 | Mali korak | |||||
03.09
11:00
Mladi radnik
Beloševac
0
3
|
03.09.2016 11:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Beloševac | |||||
03.09
17:00
Lukavac
Rakac Stave
3
1
|
03.09.2016 17:00 | Lukavac | 3 : 1 | Rakac Stave | |||||
03.09
17:00
Sloga Gorić
Dupljaj
0
0
|
03.09.2016 17:00 | Sloga Gorić | 0 : 0 | Dupljaj |
03.09
17:00
Pasjak 2013
Srnje
1
4
|
03.09.2016 17:00 | Pasjak 2013 | 1 : 4 | Srnje | |||||
03.09
17:00
Gaglovo
Konjuh
2
0
|
03.09.2016 17:00 | Gaglovo | 2 : 0 | Konjuh | |||||
03.09
17:00
Padež
Meševo
0
5
|
03.09.2016 17:00 | Padež | 0 : 5 | Meševo |
03.09
16:30
Nomanica
ŠFU Derbi 2016
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Nomanica | 1 : 1 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
03.09
16:30
Todorovce
Gornje Krajince
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Todorovce | 3 : 0 | Gornje Krajince | |||||
03.09
16:30
Gornje Sinkovce
Veternica
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Gornje Sinkovce | 3 : 0 | Veternica | |||||
03.09
16:30
Turekovac
Mladost
2
1
|
03.09.2016 16:30 | Turekovac | 2 : 1 | Mladost |
03.09
16:30
Radnik
Borac
0
2
|
03.09.2016 16:30 | Radnik | 0 : 2 | Borac | |||||
03.09
16:30
Zabrđe 1936
Soko
4
6
|
03.09.2016 16:30 | Zabrđe 1936 | 4 : 6 | Soko | |||||
03.09
16:30
Veliko Laole
Omladinac (B)
0
6
|
03.09.2016 16:30 | Veliko Laole | 0 : 6 | Omladinac (B) |
03.09
16:30
Brana Paunović 1933
Omladinac B
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Brana Paunović 1933 | 3 : 0 | Omladinac B | |||||
03.09
16:30
Jedinstvo
Manastirica
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Manastirica |
03.09
16:30
Šumadija (MC)
Borac (A)
4
1
|
03.09.2016 16:30 | Šumadija (MC) | 4 : 1 | Borac (A) |
03.09
16:30
Gaj
Crvena Zvezda
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Gaj | 3 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
03.09
16:30
Sloga
Graničar
0
3
|
03.09.2016 16:30 | Sloga | 0 : 3 | Graničar | |||||
03.09
16:30
Mladost
Naša Krajina
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Naša Krajina |
03.09
17:00
Mladost
Kamenorezac 76
0
0
|
03.09.2016 17:00 | Mladost | 0 : 0 | Kamenorezac 76 |
03.09
16:30
Radnik
Donja Mutnica
1
0
|
03.09.2016 16:30 | Radnik | 1 : 0 | Donja Mutnica |
03.09
16:00
Granit
Luk
1
3
|
03.09.2016 16:00 | Granit | 1 : 3 | Luk |
03.09
16:00
Sloboda
Radnik
4
1
|
03.09.2016 16:00 | Sloboda | 4 : 1 | Radnik |
03.09
16:30
Veteran
Šumadija
4
0
|
03.09.2016 16:30 | Veteran | 4 : 0 | Šumadija | |||||
03.09
16:30
Feniks
Napredak
3
2
|
03.09.2016 16:30 | Feniks | 3 : 2 | Napredak | |||||
03.09
16:30
Badnjevac
Mladost
6
0
|
03.09.2016 16:30 | Badnjevac | 6 : 0 | Mladost |
03.09
16:30
Dražmirovac
Oniks
2
3
|
03.09.2016 16:30 | Dražmirovac | 2 : 3 | Oniks | |||||
03.09
16:30
Lipar
Domaćin
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Lipar | 1 : 1 | Domaćin |
03.09
16:30
Strmovo
Šumadinac
4
1
|
03.09.2016 16:30 | Strmovo | 4 : 1 | Šumadinac | |||||
03.09
16:30
Petka
Proleter
1
0
|
03.09.2016 16:30 | Petka | 1 : 0 | Proleter |
03.09
16:30
Čelik
Berane
0
1
|
03.09.2016 16:30 | Čelik | 0 : 1 | Berane | |||||
03.09
16:30
Cetinje
Bratstvo
2
1
|
03.09.2016 16:30 | Cetinje | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
03.09
16:30
Otrant Olympic
Ibar
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Otrant Olympic | 1 : 1 | Ibar | |||||
03.09
16:30
Radnički
Igalo
5
0
|
03.09.2016 16:30 | Radnički | 5 : 0 | Igalo | |||||
03.09
16:30
Kom
Jezero
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Kom | 3 : 0 | Jezero |
03.09
16:00
Polimlje
Komovi
4
1
|
03.09.2016 16:00 | Polimlje | 4 : 1 | Komovi | |||||
03.09
16:00
Fair Play
Pljevlja 97
2
13
|
03.09.2016 16:00 | Fair Play | 2 : 13 | Pljevlja 97 |
03.09
16:30
Inđija
Zemun
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Inđija | 1 : 1 | Zemun | |||||
03.09
16:30
Proleter
Sloboda
0
0
|
03.09.2016 16:30 | Proleter | 0 : 0 | Sloboda | |||||
03.09
17:00
Kolubara
Bežanija
1
1
|
03.09.2016 17:00 | Kolubara | 1 : 1 | Bežanija | |||||
03.09
16:30
BSK Borča
Jagodina
2
1
|
03.09.2016 16:30 | BSK Borča | 2 : 1 | Jagodina | |||||
03.09
16:30
ČSK Pivara
Budućnost
4
2
|
03.09.2016 16:30 | ČSK Pivara | 4 : 2 | Budućnost | |||||
03.09
16:30
Sindjelić
OFK Beograd
4
0
|
03.09.2016 16:30 | Sindjelić | 4 : 0 | OFK Beograd |
03.09
17:00
Spartak
Požarevac
10
0
|
03.09.2016 17:00 | Spartak | 10 : 0 | Požarevac | |||||
03.09
17:00
Sloga Radnički
Crvena zvezda
2
1
|
03.09.2016 17:00 | Sloga Radnički | 2 : 1 | Crvena zvezda |
03.09
17:00
Trijumf
Šumadija 1903
0
2
|
03.09.2016 17:00 | Trijumf | 0 : 2 | Šumadija 1903 |
03.09
13:00
Radnički (N)
Čukarički
0
2
|
03.09.2016 13:00 | Radnički (N) | 0 : 2 | Čukarički | |||||
03.09
17:00
Lokomotiva
OFK Beograd
0
0
|
03.09.2016 17:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
03.09
13:00
Brodarac
Radnički (P)
2
0
|
03.09.2016 13:00 | Brodarac | 2 : 0 | Radnički (P) | |||||
03.09
14:00
Napredak
Mačva
3
1
|
03.09.2016 14:00 | Napredak | 3 : 1 | Mačva |
03.09
15:00
Jošanica
Rudar
7
1
|
03.09.2016 15:00 | Jošanica | 7 : 1 | Rudar | |||||
03.09
13:00
Partizan
Goč
3
1
|
03.09.2016 13:00 | Partizan | 3 : 1 | Goč | |||||
03.09
13:00
Novi Pazar
Budućnost (K)
1
1
|
03.09.2016 13:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Budućnost (K) |
03.09
16:30
Šapine
Šumadija
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Šapine | 1 : 1 | Šumadija | |||||
03.09
16:30
Mihajlovac
Mladi borac
4
0
|
03.09.2016 16:30 | Mihajlovac | 4 : 0 | Mladi borac | |||||
03.09
16:30
Karadjordje
Homoljac
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Karadjordje | 3 : 0 | Homoljac | |||||
03.09
16:30
Radnički 1926
Sloga 33
4
0
|
03.09.2016 16:30 | Radnički 1926 | 4 : 0 | Sloga 33 | |||||
03.09
16:30
Smederevo 1924
Morava
2
1
|
03.09.2016 16:30 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Morava |
03.09
09:00
Internacional
Radnički (O)
3
1
|
03.09.2016 09:00 | Internacional | 3 : 1 | Radnički (O) |
03.09
10:00
Železničar
Omladinac
3
1
|
03.09.2016 10:00 | Železničar | 3 : 1 | Omladinac |
03.09
10:00
Vojvodina
OFK Hajduk
3
1
|
03.09.2016 10:00 | Vojvodina | 3 : 1 | OFK Hajduk |
03.09
10:00
Hajduk junior
TSC
1
1
|
03.09.2016 10:00 | Hajduk junior | 1 : 1 | TSC |
03.09
BSK
Stari Tamiš
3
4
|
03.09.2016 | BSK | 3 : 4 | Stari Tamiš | |||||
03.09
Proleter
Partizan
2
4
|
03.09.2016 | Proleter | 2 : 4 | Partizan | |||||
03.09
Budućnost
BAK
3
7
|
03.09.2016 | Budućnost | 3 : 7 | BAK |
03.09
Polet
Omladinac 1927
0
3
|
03.09.2016 | Polet | 0 : 3 | Omladinac 1927 | |||||
03.09
Jugoslavija
Glogonj
6
1
|
03.09.2016 | Jugoslavija | 6 : 1 | Glogonj |
03.09
16:30
Sloga
Mladi radnik 1940
2
6
|
03.09.2016 16:30 | Sloga | 2 : 6 | Mladi radnik 1940 |
03.09
10:00
Zmaj 1953
Grafičar
1
4
|
03.09.2016 10:00 | Zmaj 1953 | 1 : 4 | Grafičar | |||||
03.09
09:00
Trudbenik
Prva Iskra
4
0
|
03.09.2016 09:00 | Trudbenik | 4 : 0 | Prva Iskra |
03.09
11:45
DIF
Sremcica
1
0
|
03.09.2016 11:45 | DIF | 1 : 0 | Sremcica | |||||
03.09
11:30
Postar 1930
Novi Beograd
0
1
|
03.09.2016 11:30 | Postar 1930 | 0 : 1 | Novi Beograd | |||||
03.09
17:00
Vinča
Dunavac Grocka
6
2
|
03.09.2016 17:00 | Vinča | 6 : 2 | Dunavac Grocka |
03.09
14:00
Sinđelić MK
Lokomotiva MK
2
1
|
03.09.2016 14:00 | Sinđelić MK | 2 : 1 | Lokomotiva MK | |||||
03.09
13:00
Studenski Grad MK
Voždovac MK
1
3
|
03.09.2016 13:00 | Studenski Grad MK | 1 : 3 | Voždovac MK | |||||
03.09
09:00
BASK MK
Brodarac MK
6
1
|
03.09.2016 09:00 | BASK MK | 6 : 1 | Brodarac MK |
03.09
13:00
Moravac Orion
Čukarički
0
7
|
03.09.2016 13:00 | Moravac Orion | 0 : 7 | Čukarički | |||||
03.09
11:00
Novi Pazar
Partizan
0
5
|
03.09.2016 11:00 | Novi Pazar | 0 : 5 | Partizan | |||||
03.09
10:00
Zemun
OFK Beograd
0
2
|
03.09.2016 10:00 | Zemun | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
03.09
10:00
Studentski Grad
Rad
0
2
|
03.09.2016 10:00 | Studentski Grad | 0 : 2 | Rad |
03.09
13:00
Sloga (K)
Radnički 1923
3
1
|
03.09.2016 13:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | Radnički 1923 | |||||
03.09
17:00
Nacional AG
Rudar
4
2
|
03.09.2016 17:00 | Nacional AG | 4 : 2 | Rudar | |||||
03.09
11:00
Apolon 4
Bane
7
0
|
03.09.2016 11:00 | Apolon 4 | 7 : 0 | Bane |
03.09
12:00
Drina
Budućnost-Krušik 2014
0
0
|
03.09.2016 12:00 | Drina | 0 : 0 | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
03.09
11:00
Senjak
OFK Šabac
0
0
|
03.09.2016 11:00 | Senjak | 0 : 0 | OFK Šabac | |||||
03.09
12:00
Donjošorac Sunrise
Savacium
2
2
|
03.09.2016 12:00 | Donjošorac Sunrise | 2 : 2 | Savacium | |||||
03.09
10:00
Loznica
Železničar
15
0
|
03.09.2016 10:00 | Loznica | 15 : 0 | Železničar |
03.09
16:30
Smederevo 1924
Petar Dobrnjac
0
0
|
03.09.2016 16:30 | Smederevo 1924 | 0 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
03.09
16:30
Šapine
Šumadija
4
1
|
03.09.2016 16:30 | Šapine | 4 : 1 | Šumadija | |||||
03.09
16:30
Mihajlovac 1934
Radnički 1926
4
0
|
03.09.2016 16:30 | Mihajlovac 1934 | 4 : 0 | Radnički 1926 | |||||
03.09
16:30
Karadjordje
GFK Jasenice 1911
0
6
|
03.09.2016 16:30 | Karadjordje | 0 : 6 | GFK Jasenice 1911 |
03.09
11:00
Teleoptik
Kolubara
5
4
|
03.09.2016 11:00 | Teleoptik | 5 : 4 | Kolubara | |||||
03.09
11:00
Lokomotiva
Internacional
1
1
|
03.09.2016 11:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Internacional | |||||
03.09
10:00
Radnički (O)
011
1
1
|
03.09.2016 10:00 | Radnički (O) | 1 : 1 | 011 | |||||
03.09
11:00
BASK
Voždovac
0
3
|
03.09.2016 11:00 | BASK | 0 : 3 | Voždovac |
03.09
12:00
Dinamo 1945
Kikinda 1909
3
1
|
03.09.2016 12:00 | Dinamo 1945 | 3 : 1 | Kikinda 1909 |
03.09
12:00
Radnički (NP)
Borac
0
5
|
03.09.2016 12:00 | Radnički (NP) | 0 : 5 | Borac | |||||
03.09
12:00
Indeks
Petar Puača
3
0
|
03.09.2016 12:00 | Indeks | 3 : 0 | Petar Puača | |||||
03.09
12:00
Vojvodina
Radnički (SM)
5
2
|
03.09.2016 12:00 | Vojvodina | 5 : 2 | Radnički (SM) |
03.09
10:00
ŽAK junior
Bečej 1918
1
2
|
03.09.2016 10:00 | ŽAK junior | 1 : 2 | Bečej 1918 | |||||
03.09
12:00
TSC
Spartak
2
1
|
03.09.2016 12:00 | TSC | 2 : 1 | Spartak | |||||
03.09
12:00
Radnički (S)
Vrbas
4
2
|
03.09.2016 12:00 | Radnički (S) | 4 : 2 | Vrbas |
03.09
16:30
Polet
Cerovac 2013
6
1
|
03.09.2016 16:30 | Polet | 6 : 1 | Cerovac 2013 | |||||
03.09
16:30
Pobeda
Crvena zvezda
8
0
|
03.09.2016 16:30 | Pobeda | 8 : 0 | Crvena zvezda | |||||
03.09
11:00
Podunavac
Bresje Superior
5
5
|
03.09.2016 11:00 | Podunavac | 5 : 5 | Bresje Superior | |||||
03.09
16:30
Omladinac
7.juli
0
16
|
03.09.2016 16:30 | Omladinac | 0 : 16 | 7.juli |
03.09
17:00
PSK Putinci
Rudar
0
2
|
03.09.2016 17:00 | PSK Putinci | 0 : 2 | Rudar | |||||
03.09
17:00
Napredak
1. Maj
2
4
|
03.09.2016 17:00 | Napredak | 2 : 4 | 1. Maj | |||||
03.09
17:00
Borac
Partizan
2
2
|
03.09.2016 17:00 | Borac | 2 : 2 | Partizan | |||||
03.09
17:00
Donji Petrovci
Hrtkovci
1
3
|
03.09.2016 17:00 | Donji Petrovci | 1 : 3 | Hrtkovci |
03.09
11:30
Subotica
Bačka 1901
1
5
|
03.09.2016 11:30 | Subotica | 1 : 5 | Bačka 1901 |
03.09
Slavia
Dinamo 1945
0
6
|
03.09.2016 | Slavia | 0 : 6 | Dinamo 1945 | |||||
03.09
Tempo
Mladost (V)
1
0
|
03.09.2016 | Tempo | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
03.09
Borac
Mladost (O)
0
5
|
03.09.2016 | Borac | 0 : 5 | Mladost (O) |
03.09
17:00
Hajduk
Avala 1939
10
0
|
03.09.2016 17:00 | Hajduk | 10 : 0 | Avala 1939 | |||||
03.09
14:30
Vinca
Beograd 1929
2
0
|
03.09.2016 14:30 | Vinca | 2 : 0 | Beograd 1929 |
03.09
OFK Beograd MK
Rad MK
1
0
|
03.09.2016 | OFK Beograd MK | 1 : 0 | Rad MK | |||||
03.09
Internacional MK
Šumadija 1962 MK
|
03.09.2016 | Internacional MK | : | Šumadija 1962 MK | |||||
03.09
Brodarac MK
Leštane MK
1
0
|
03.09.2016 | Brodarac MK | 1 : 0 | Leštane MK | |||||
03.09
Crvena Zvezda MML MK
Voždovac MK
2
0
|
03.09.2016 | Crvena Zvezda MML MK | 2 : 0 | Voždovac MK | |||||
03.09
011 MK
IMT MK
4
1
|
03.09.2016 | 011 MK | 4 : 1 | IMT MK | |||||
03.09
FSFV MK
Lokomotiva MK
|
03.09.2016 | FSFV MK | : | Lokomotiva MK |
03.09
09:30
13. Maj MK
Zemun MK-V
0
0
|
03.09.2016 09:30 | 13. Maj MK | 0 : 0 | Zemun MK-V | |||||
03.09
14:00
OFK Beograd V MK
DIF MK
2
2
|
03.09.2016 14:00 | OFK Beograd V MK | 2 : 2 | DIF MK |
03.09
17:00
Jošanica
Kosmet
4
0
|
03.09.2016 17:00 | Jošanica | 4 : 0 | Kosmet | |||||
03.09
13:00
Novi Pazar
AS
0
4
|
03.09.2016 13:00 | Novi Pazar | 0 : 4 | AS | |||||
03.09
13:00
Apolon 4
Sport Klub 99
1
1
|
03.09.2016 13:00 | Apolon 4 | 1 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
03.09
11:00
Bane
Tutin
0
0
|
03.09.2016 11:00 | Bane | 0 : 0 | Tutin |
03.09
11:00
OFK Osečina
Omladinac 2014
2
0
|
03.09.2016 11:00 | OFK Osečina | 2 : 0 | Omladinac 2014 | |||||
03.09
10:00
Drina
Budućnost-Krušik 2014
0
8
|
03.09.2016 10:00 | Drina | 0 : 8 | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
03.09
10:00
Donjošorac Sunrise
Savacijum
0
2
|
03.09.2016 10:00 | Donjošorac Sunrise | 0 : 2 | Savacijum | |||||
03.09
12:00
Loznica
Železničar
7
5
|
03.09.2016 12:00 | Loznica | 7 : 5 | Železničar |
03.09
16:30
Smederevo 1924
Kolonija 11421
9
0
|
03.09.2016 16:30 | Smederevo 1924 | 9 : 0 | Kolonija 11421 | |||||
03.09
16:30
GFK Jasenica 1911
Šumadija
1
0
|
03.09.2016 16:30 | GFK Jasenica 1911 | 1 : 0 | Šumadija | |||||
03.09
16:30
Zvižd
Cepelin 026
5
1
|
03.09.2016 16:30 | Zvižd | 5 : 1 | Cepelin 026 | |||||
03.09
16:30
Plana
Pinkum
6
2
|
03.09.2016 16:30 | Plana | 6 : 2 | Pinkum | |||||
03.09
16:30
Sloga 33
Petlić 2006
3
3
|
03.09.2016 16:30 | Sloga 33 | 3 : 3 | Petlić 2006 | |||||
03.09
16:30
Bačinac
Morava
5
0
|
03.09.2016 16:30 | Bačinac | 5 : 0 | Morava | |||||
03.09
16:30
AF Duljaj
AF Djokić
3
0
|
03.09.2016 16:30 | AF Duljaj | 3 : 0 | AF Djokić |
03.09
13:00
Partizan
Zemun
0
0
|
03.09.2016 13:00 | Partizan | 0 : 0 | Zemun | |||||
03.09
09:00
FSFV
011
1
2
|
03.09.2016 09:00 | FSFV | 1 : 2 | 011 | |||||
03.09
09:00
Rad
Vozdovac
1
2
|
03.09.2016 09:00 | Rad | 1 : 2 | Vozdovac | |||||
03.09
17:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
2
1
|
03.09.2016 17:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Crvena zvezda |
03.09
10:00
Radnički (NP)
Srem
0
2
|
03.09.2016 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 2 | Srem | |||||
03.09
10:00
Indeks
Petar Puača
1
1
|
03.09.2016 10:00 | Indeks | 1 : 1 | Petar Puača | |||||
03.09
10:00
Vojvodina
Radnički (SM)
8
2
|
03.09.2016 10:00 | Vojvodina | 8 : 2 | Radnički (SM) |
03.09
10:00
Dinamo 1945
Kikinda 1909
3
0
|
03.09.2016 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Kikinda 1909 |
03.09
10:00
TSC
Spartak
4
2
|
03.09.2016 10:00 | TSC | 4 : 2 | Spartak | |||||
03.09
10:00
Radnički (S)
Vrbas
10
0
|
03.09.2016 10:00 | Radnički (S) | 10 : 0 | Vrbas | |||||
03.09
11:00
CFK
Hajduk junior
2
0
|
03.09.2016 11:00 | CFK | 2 : 0 | Hajduk junior |
03.09
16:30
Sloboda
Proleter
3
0
|
03.09.2016 16:30 | Sloboda | 3 : 0 | Proleter | |||||
03.09
16:30
SASK
Osipaonica
4
3
|
03.09.2016 16:30 | SASK | 4 : 3 | Osipaonica |
03.09
09:30
Subotica
Spartak
5
2
|
03.09.2016 09:30 | Subotica | 5 : 2 | Spartak |
03.09
Železničar
Omladinac
7
2
|
03.09.2016 | Železničar | 7 : 2 | Omladinac |
03.09
Spartak 1911
Vojvodina (S)
3
0
|
03.09.2016 | Spartak 1911 | 3 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
03.09
Jedinstvo Stević
Vojvodina (C)
26
2
|
03.09.2016 | Jedinstvo Stević | 26 : 2 | Vojvodina (C) | |||||
03.09
Stenli
Borac
8
1
|
03.09.2016 | Stenli | 8 : 1 | Borac |
03.09
17:00
Sloga
BAK
6
2
|
03.09.2016 17:00 | Sloga | 6 : 2 | BAK |
03.09
16:30
Lola
IMT
1
1
|
03.09.2016 16:30 | Lola | 1 : 1 | IMT | |||||
03.09
14:00
Borac
Institut
0
4
|
03.09.2016 14:00 | Borac | 0 : 4 | Institut |
03.09
09:00
Postar 1930
OLE
0
5
|
03.09.2016 09:00 | Postar 1930 | 0 : 5 | OLE |
03.09
12:30
Kolubara
Radnički
2
1
|
03.09.2016 12:30 | Kolubara | 2 : 1 | Radnički | |||||
03.09
11:00
BSK 1925
Lokomotiva
5
5
|
03.09.2016 11:00 | BSK 1925 | 5 : 5 | Lokomotiva |
03.09
12:00
Vinca
Trijumf
1
2
|
03.09.2016 12:00 | Vinca | 1 : 2 | Trijumf | |||||
03.09
11:00
Nord Star
Sopot
1
3
|
03.09.2016 11:00 | Nord Star | 1 : 3 | Sopot |
03.09
16:00
BSK Borča MK
Zemun MK
0
4
|
03.09.2016 16:00 | BSK Borča MK | 0 : 4 | Zemun MK |
03.09
10:00
Dunav MK
Boleč MK
1
2
|
03.09.2016 10:00 | Dunav MK | 1 : 2 | Boleč MK |
03.09
09:00
Lokomotiva MK
OFK Beograd B MK
1
2
|
03.09.2016 09:00 | Lokomotiva MK | 1 : 2 | OFK Beograd B MK | |||||
03.09
11:00
Napredak MK
BASK MK
6
3
|
03.09.2016 11:00 | Napredak MK | 6 : 3 | BASK MK |
03.09
Borac MK
ŽFK Crvena zvezda MK
0
7
|
03.09.2016 | Borac MK | 0 : 7 | ŽFK Crvena zvezda MK | |||||
03.09
Fer Plej 06 MK
Mungosi MK
2
2
|
03.09.2016 | Fer Plej 06 MK | 2 : 2 | Mungosi MK | |||||
03.09
Tempo MK
Sinđelić MK
3
3
|
03.09.2016 | Tempo MK | 3 : 3 | Sinđelić MK | |||||
03.09
Olimpik MK
Dušanovac MK
3
2
|
03.09.2016 | Olimpik MK | 3 : 2 | Dušanovac MK |
03.09
09:00
Zemun
Čukarički
2
1
|
03.09.2016 09:00 | Zemun | 2 : 1 | Čukarički | |||||
03.09
10:00
Kolubara
Radnički (NB)
4
1
|
03.09.2016 10:00 | Kolubara | 4 : 1 | Radnički (NB) | |||||
03.09
11:00
Teleoptik
Radnički (O)
0
1
|
03.09.2016 11:00 | Teleoptik | 0 : 1 | Radnički (O) | |||||
03.09
09:00
BSK 1925
Rad
0
2
|
03.09.2016 09:00 | BSK 1925 | 0 : 2 | Rad | |||||
03.09
10:00
BSK Borča
Vozdovac
1
3
|
03.09.2016 10:00 | BSK Borča | 1 : 3 | Vozdovac | |||||
03.09
11:30
OFK Beograd
Brodarac 1947
0
2
|
03.09.2016 11:30 | OFK Beograd | 0 : 2 | Brodarac 1947 |
03.09
10:00
Jadar 07
Pčelinjo
0
13
|
03.09.2016 10:00 | Jadar 07 | 0 : 13 | Pčelinjo | |||||
03.09
10:00
Jedinstvo
Loznica II
2
7
|
03.09.2016 10:00 | Jedinstvo | 2 : 7 | Loznica II |
03.09
10:00
Bajša
TSC
1
1
|
03.09.2016 10:00 | Bajša | 1 : 1 | TSC | |||||
03.09
12:00
CFK
Spartak
2
2
|
03.09.2016 12:00 | CFK | 2 : 2 | Spartak |
03.09
11:00
Jedinstvo
Buducnost
2
1
|
03.09.2016 11:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Buducnost | |||||
03.09
14:00
Bezanija
Dominus
0
2
|
03.09.2016 14:00 | Bezanija | 0 : 2 | Dominus | |||||
03.09
15:00
Ada
Sinjdjelic
13
0
|
03.09.2016 15:00 | Ada | 13 : 0 | Sinjdjelic | |||||
03.09
17:00
Srem
Olimpik
2
2
|
03.09.2016 17:00 | Srem | 2 : 2 | Olimpik |
03.09
15:00
Atakante
Hajduk
5
3
|
03.09.2016 15:00 | Atakante | 5 : 3 | Hajduk |
03.09
09:00
Borac
Trijumf
1
2
|
03.09.2016 09:00 | Borac | 1 : 2 | Trijumf | |||||
03.09
11:00
Karioke
Komgrap
5
0
|
03.09.2016 11:00 | Karioke | 5 : 0 | Komgrap |
03.09
09:30
Vinca
Lokomotiva B
1
5
|
03.09.2016 09:30 | Vinca | 1 : 5 | Lokomotiva B | |||||
03.09
09:00
OFK Beograd B
Crvena Zvezda MML
5
0
|
03.09.2016 09:00 | OFK Beograd B | 5 : 0 | Crvena Zvezda MML |
03.09
08:30
Brodarac 1947
Zmaj 1953
6
3
|
03.09.2016 08:30 | Brodarac 1947 | 6 : 3 | Zmaj 1953 |
03.09
Tašmajdan
Radnički
|
03.09.2016 | Tašmajdan | : | Radnički |
03.09
Novi Beograd
Soko
|
03.09.2016 | Novi Beograd | : | Soko | |||||
03.09
Zemun
Vojna akademija
|
03.09.2016 | Zemun | : | Vojna akademija |