04.04
15:30
Smederevo 1924
Železničar
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | Železničar | |||||
04.04
15:30
Budućnost Krušik 2014
Šumadija 1903
2
0
|
04.04.2015 15:30 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
04.04
15:30
Karađorđe
GFK Jasenica 1911
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Karađorđe | 1 : 0 | GFK Jasenica 1911 |
04.04
15:30
Sinđelić
Ozren
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Sinđelić | 1 : 0 | Ozren | |||||
04.04
15:30
Dinamo
Hajduk Veljko
6
0
|
04.04.2015 15:30 | Dinamo | 6 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
04.04
15:30
Kopaonik
Trstenik PPT
2
1
|
04.04.2015 15:30 | Kopaonik | 2 : 1 | Trstenik PPT | |||||
04.04
16:00
Radnički (S)
OFK Bor
3
1
|
04.04.2015 16:00 | Radnički (S) | 3 : 1 | OFK Bor | |||||
04.04
15:30
Đerdap
Timok
2
0
|
04.04.2015 15:30 | Đerdap | 2 : 0 | Timok |
04.04
15:30
Radnički (Š)
Dinamo
3
0
|
04.04.2015 15:30 | Radnički (Š) | 3 : 0 | Dinamo | |||||
04.04
15:30
Bačka 1901
Cement
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Bačka 1901 | 1 : 0 | Cement | |||||
04.04
15:30
Radnički (NP)
Banat
2
2
|
04.04.2015 15:30 | Radnički (NP) | 2 : 2 | Banat | |||||
04.04
15:30
Vršac
ČSK Pivara
0
2
|
04.04.2015 15:30 | Vršac | 0 : 2 | ČSK Pivara | |||||
04.04
15:30
Tekstilac
Dunav
0
2
|
04.04.2015 15:30 | Tekstilac | 0 : 2 | Dunav | |||||
04.04
15:30
Radnički (S)
Dolina
1
2
|
04.04.2015 15:30 | Radnički (S) | 1 : 2 | Dolina |
04.04
15:30
IMT
Budućnost
3
1
|
04.04.2015 15:30 | IMT | 3 : 1 | Budućnost | |||||
04.04
15:30
IM Rakovica
Sopot
3
0
|
04.04.2015 15:30 | IM Rakovica | 3 : 0 | Sopot |
04.04
15:30
Takovo
Metalac
2
0
|
04.04.2015 15:30 | Takovo | 2 : 0 | Metalac | |||||
04.04
15:30
Omladinac
Polet
1
1
|
04.04.2015 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Polet | |||||
04.04
15:30
Partizan
Vodojaža
0
0
|
04.04.2015 15:30 | Partizan | 0 : 0 | Vodojaža | |||||
04.04
15:30
Mokra Gora
Sloboda
3
1
|
04.04.2015 15:30 | Mokra Gora | 3 : 1 | Sloboda | |||||
04.04
15:30
Trepča
Dragačevo
0
0
|
04.04.2015 15:30 | Trepča | 0 : 0 | Dragačevo |
04.04
15:30
Gruža
Obilić
2
1
|
04.04.2015 15:30 | Gruža | 2 : 1 | Obilić | |||||
04.04
15:30
Morava
Mladi radnik (R)
1
1
|
04.04.2015 15:30 | Morava | 1 : 1 | Mladi radnik (R) | |||||
04.04
15:30
Sloga (B)
Borac
3
2
|
04.04.2015 15:30 | Sloga (B) | 3 : 2 | Borac |
04.04
15:30
Sevojno
Sloga (S)
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Sevojno | 1 : 0 | Sloga (S) | |||||
04.04
15:30
Ribnica
Zlatar
0
0
|
04.04.2015 15:30 | Ribnica | 0 : 0 | Zlatar | |||||
04.04
15:30
FAP
Jedinstvo 1945
1
0
|
04.04.2015 15:30 | FAP | 1 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
04.04
15:30
Zlatibor
Brezovica
3
1
|
04.04.2015 15:30 | Zlatibor | 3 : 1 | Brezovica |
04.04
16:00
SFS Borac
Levač
1
2
|
04.04.2015 16:00 | SFS Borac | 1 : 2 | Levač | |||||
04.04
16:00
Žitorađa
Lugomir
4
1
|
04.04.2015 16:00 | Žitorađa | 4 : 1 | Lugomir |
04.04
16:00
Brestovac 1946
Rudar Alpos
1
1
|
04.04.2015 16:00 | Brestovac 1946 | 1 : 1 | Rudar Alpos | |||||
04.04
16:00
Svrljig
BSK Bogovina
4
1
|
04.04.2015 16:00 | Svrljig | 4 : 1 | BSK Bogovina | |||||
04.04
16:00
Bučje
Dunav
2
1
|
04.04.2015 16:00 | Bučje | 2 : 1 | Dunav | |||||
04.04
16:00
Napredak
Rudar (B)
3
0
|
04.04.2015 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Rudar (B) | |||||
04.04
16:00
Rtanj
Nemetali
8
0
|
04.04.2015 16:00 | Rtanj | 8 : 0 | Nemetali |
04.04
16:00
Sloga
SFK Moravac
4
0
|
04.04.2015 16:00 | Sloga | 4 : 0 | SFK Moravac | |||||
04.04
16:00
Nebeski andjeli
Sloboda
1
1
|
04.04.2015 16:00 | Nebeski andjeli | 1 : 1 | Sloboda |
04.04
15:30
Jedinstvo (SP)
Budućnost
0
2
|
04.04.2015 15:30 | Jedinstvo (SP) | 0 : 2 | Budućnost | |||||
04.04
15:30
ŽSK
Hajduk
2
3
|
04.04.2015 15:30 | ŽSK | 2 : 3 | Hajduk | |||||
04.04
15:30
Sloga
Borac
0
2
|
04.04.2015 15:30 | Sloga | 0 : 2 | Borac | |||||
04.04
15:30
Crvena zvezda
LSK Laćarak
2
0
|
04.04.2015 15:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | LSK Laćarak | |||||
04.04
15:30
Sremac Vojka
Jugović
2
1
|
04.04.2015 15:30 | Sremac Vojka | 2 : 1 | Jugović | |||||
04.04
15:30
Mladost
Omladinac
0
3
|
04.04.2015 15:30 | Mladost | 0 : 3 | Omladinac |
04.04
15:30
Polet
Tavankut
0
1
|
04.04.2015 15:30 | Polet | 0 : 1 | Tavankut | |||||
04.04
15:30
Borac
Srbobran
0
1
|
04.04.2015 15:30 | Borac | 0 : 1 | Srbobran | |||||
04.04
15:30
Jadran
Tisa
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Jadran | 1 : 0 | Tisa |
04.04
15:30
Budućnost
Radnički (S)
2
0
|
04.04.2015 15:30 | Budućnost | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
04.04
15:30
OFK Kikinda
Borac (Starčevo)
2
0
|
04.04.2015 15:30 | OFK Kikinda | 2 : 0 | Borac (Starčevo) | |||||
04.04
15:30
Proleter
Jedinstvo (NB)
0
4
|
04.04.2015 15:30 | Proleter | 0 : 4 | Jedinstvo (NB) | |||||
04.04
15:30
Sloga
Borac (Sakule)
3
2
|
04.04.2015 15:30 | Sloga | 3 : 2 | Borac (Sakule) | |||||
04.04
15:30
Mladost (L)
Radnički (K)
2
0
|
04.04.2015 15:30 | Mladost (L) | 2 : 0 | Radnički (K) | |||||
04.04
15:30
Sloboda
Jedinstvo (BK)
3
0
|
04.04.2015 15:30 | Sloboda | 3 : 0 | Jedinstvo (BK) |
04.04
15:30
Lokomotiva
Baćevac
0
1
|
04.04.2015 15:30 | Lokomotiva | 0 : 1 | Baćevac | |||||
04.04
15:30
Radnički (NB)
Jedinstvo
0
0
|
04.04.2015 15:30 | Radnički (NB) | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.04
15:30
Balkan Mirijevo
Sremčica
0
1
|
04.04.2015 15:30 | Balkan Mirijevo | 0 : 1 | Sremčica |
04.04
16:30
Goč
Mataruge
7
0
|
04.04.2015 16:30 | Goč | 7 : 0 | Mataruge |
04.04
16:00
Borac
Jedinstvo
4
1
|
04.04.2015 16:00 | Borac | 4 : 1 | Jedinstvo |
04.04
14:30
Budućnost
Crnokosa
1
1
|
04.04.2015 14:30 | Budućnost | 1 : 1 | Crnokosa |
04.04
15:30
Kačer
Spartak 1924
0
0
|
04.04.2015 15:30 | Kačer | 0 : 0 | Spartak 1924 | |||||
04.04
15:30
Junior Novo Naselje
Pepeljevac
1
1
|
04.04.2015 15:30 | Junior Novo Naselje | 1 : 1 | Pepeljevac | |||||
04.04
15:30
Rubribreza
Banjani
4
2
|
04.04.2015 15:30 | Rubribreza | 4 : 2 | Banjani |
04.04
16:00
Sindjelić
Provo
1
0
|
04.04.2015 16:00 | Sindjelić | 1 : 0 | Provo | |||||
04.04
16:00
Jadar
Mačva 2005
0
1
|
04.04.2015 16:00 | Jadar | 0 : 1 | Mačva 2005 | |||||
04.04
16:00
Gučevo
Borac (L)
1
0
|
04.04.2015 16:00 | Gučevo | 1 : 0 | Borac (L) |
04.04
15:30
Karađorđe
Omladinac
0
3
|
04.04.2015 15:30 | Karađorđe | 0 : 3 | Omladinac | |||||
04.04
15:30
Vitlina-Bokanja
Borac
0
1
|
04.04.2015 15:30 | Vitlina-Bokanja | 0 : 1 | Borac |
04.04
15:30
Polet (SD)
Trgovački
4
1
|
04.04.2015 15:30 | Polet (SD) | 4 : 1 | Trgovački | |||||
04.04
15:30
Radnički 1926
Mlava (ML)
1
1
|
04.04.2015 15:30 | Radnički 1926 | 1 : 1 | Mlava (ML) |
04.04
15:30
Mladi borac
SASK
3
0
|
04.04.2015 15:30 | Mladi borac | 3 : 0 | SASK |
04.04
16:00
Trbunje
Nikodije Stojanović Tatko
5
0
|
04.04.2015 16:00 | Trbunje | 5 : 0 | Nikodije Stojanović Tatko | |||||
04.04
16:00
Jug Bogdan
Pobeda
1
4
|
04.04.2015 16:00 | Jug Bogdan | 1 : 4 | Pobeda |
04.04
15:30
Krila Krajine
Kulpin
2
1
|
04.04.2015 15:30 | Krila Krajine | 2 : 1 | Kulpin | |||||
04.04
15:30
Vojvodina
Obilić
0
0
|
04.04.2015 15:30 | Vojvodina | 0 : 0 | Obilić | |||||
04.04
15:30
Proleter
Stari Grad
0
0
|
04.04.2015 15:30 | Proleter | 0 : 0 | Stari Grad |
04.04
16:00
Fruškogorski partizan
Mladost
2
1
|
04.04.2015 16:00 | Fruškogorski partizan | 2 : 1 | Mladost | |||||
04.04
16:00
OFK Slavija
Šajkaš 1908
2
2
|
04.04.2015 16:00 | OFK Slavija | 2 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
04.04
16:00
Sofeks
OFK Futog
0
0
|
04.04.2015 16:00 | Sofeks | 0 : 0 | OFK Futog |
04.04
16:00
Sloven
1. Maj
1
0
|
04.04.2015 16:00 | Sloven | 1 : 0 | 1. Maj | |||||
04.04
16:00
Partizan
Donji Petrovci
1
0
|
04.04.2015 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Donji Petrovci |
04.04
16:30
Njegoš
Radnički 1905
2
3
|
04.04.2015 16:30 | Njegoš | 2 : 3 | Radnički 1905 | |||||
04.04
16:30
Potisje
Sloga
0
1
|
04.04.2015 16:30 | Potisje | 0 : 1 | Sloga | |||||
04.04
16:30
Čoka
Obilić
1
4
|
04.04.2015 16:30 | Čoka | 1 : 4 | Obilić | |||||
04.04
16:30
Olimpija
Eđšeg
1
2
|
04.04.2015 16:30 | Olimpija | 1 : 2 | Eđšeg | |||||
04.04
16:30
Krivaja
Panonija IM Topola
1
1
|
04.04.2015 16:30 | Krivaja | 1 : 1 | Panonija IM Topola |
04.04
15:30
Graničar (G)
Terekveš
1
1
|
04.04.2015 15:30 | Graničar (G) | 1 : 1 | Terekveš | |||||
04.04
15:30
Polet (K)
Stanišić
0
0
|
04.04.2015 15:30 | Polet (K) | 0 : 0 | Stanišić |
04.04
15:30
Radnički Zrenjanin
Begej
4
0
|
04.04.2015 15:30 | Radnički Zrenjanin | 4 : 0 | Begej |
04.04
11:00
Komgrap
Milutinac
0
2
|
04.04.2015 11:00 | Komgrap | 0 : 2 | Milutinac | |||||
04.04
15:30
PKB Kovilovo
Sindjelić 2012(U)
2
0
|
04.04.2015 15:30 | PKB Kovilovo | 2 : 0 | Sindjelić 2012(U) | |||||
04.04
15:30
Resnik
Borac (O)
0
2
|
04.04.2015 15:30 | Resnik | 0 : 2 | Borac (O) |
04.04
15:30
Kosmaj
OFK Leštane
2
0
|
04.04.2015 15:30 | Kosmaj | 2 : 0 | OFK Leštane | |||||
04.04
15:30
Vinča
Vlaška
4
1
|
04.04.2015 15:30 | Vinča | 4 : 1 | Vlaška |
04.04
16:00
Knežica
Jedinstvo
2
1
|
04.04.2015 16:00 | Knežica | 2 : 1 | Jedinstvo |
04.04
16:00
Budućnost
Mladi borac
2
0
|
04.04.2015 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Mladi borac |
04.04
16:00
Spartak
Jedinstvo
1
4
|
04.04.2015 16:00 | Spartak | 1 : 4 | Jedinstvo |
04.04
16:00
Aluminjum
Radnički 1936
0
3
|
04.04.2015 16:00 | Aluminjum | 0 : 3 | Radnički 1936 | |||||
04.04
16:00
OFK Niš
Budućnost (PK)
4
1
|
04.04.2015 16:00 | OFK Niš | 4 : 1 | Budućnost (PK) | |||||
04.04
16:00
Proleter (DV)
Palilulac
1
2
|
04.04.2015 16:00 | Proleter (DV) | 1 : 2 | Palilulac |
04.04
16:00
OFK Knjaz
Midžor
3
2
|
04.04.2015 16:00 | OFK Knjaz | 3 : 2 | Midžor | |||||
04.04
16:00
Rgotina
Mladost
3
1
|
04.04.2015 16:00 | Rgotina | 3 : 1 | Mladost | |||||
04.04
16:00
Vratarnica
Borac
3
2
|
04.04.2015 16:00 | Vratarnica | 3 : 2 | Borac |
04.04
15:00
Levosoje Talenat
Pavlovac
3
1
|
04.04.2015 15:00 | Levosoje Talenat | 3 : 1 | Pavlovac |
04.04
16:30
Rudar (P)
Rudar (S)
4
3
|
04.04.2015 16:30 | Rudar (P) | 4 : 3 | Rudar (S) |
04.04
Podrinje
Jedinstvo (M)
4
0
|
04.04.2015 | Podrinje | 4 : 0 | Jedinstvo (M) |
04.04
15:30
Crvenka
OFK Metalac
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Crvenka | 1 : 0 | OFK Metalac | |||||
04.04
15:30
Jedinstvo 1947
Jedinstvo (R)
2
1
|
04.04.2015 15:30 | Jedinstvo 1947 | 2 : 1 | Jedinstvo (R) |
04.04
16:30
Grdica
Magnohrom
3
3
|
04.04.2015 16:30 | Grdica | 3 : 3 | Magnohrom |
04.04
15:30
Miletić
Jedinstvo (BPS)
2
0
|
04.04.2015 15:30 | Miletić | 2 : 0 | Jedinstvo (BPS) |
04.04
16:00
Milicionar
Budućnost
2
0
|
04.04.2015 16:00 | Milicionar | 2 : 0 | Budućnost | |||||
04.04
16:00
Radnički Šabački
Duško
2
0
|
04.04.2015 16:00 | Radnički Šabački | 2 : 0 | Duško |
04.04
15:30
Kostrež
Beli Orlovi
2
2
|
04.04.2015 15:30 | Kostrež | 2 : 2 | Beli Orlovi |
04.04
15:30
Železničar
Čenej
4
0
|
04.04.2015 15:30 | Železničar | 4 : 0 | Čenej |
04.04
15:30
Delija
Polet
0
0
|
04.04.2015 15:30 | Delija | 0 : 0 | Polet |
04.04
15:30
Trnava
Plaskovac
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Trnava | 1 : 0 | Plaskovac |
04.04
15:30
Rade Milošević
BSK 1924
0
0
|
04.04.2015 15:30 | Rade Milošević | 0 : 0 | BSK 1924 |
04.04
16:00
Hercegovac
Vajska
5
1
|
04.04.2015 16:00 | Hercegovac | 5 : 1 | Vajska |
04.04
15:30
Žitkovica
Napredak 1934
5
3
|
04.04.2015 15:30 | Žitkovica | 5 : 3 | Napredak 1934 |
04.04
16:30
Tornjoš
Tisa B
0
1
|
04.04.2015 16:30 | Tornjoš | 0 : 1 | Tisa B | |||||
04.04
16:30
Jedinstvo
Horgoš 1911
3
1
|
04.04.2015 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Horgoš 1911 |
04.04
16:00
OFK Bagremar
Zastava
2
0
|
04.04.2015 16:00 | OFK Bagremar | 2 : 0 | Zastava |
04.04
15:00
Ozremica
Šumadija
0
1
|
04.04.2015 15:00 | Ozremica | 0 : 1 | Šumadija |
04.04
16:00
Rongo Siti
Veliki Suvodol
2
1
|
04.04.2015 16:00 | Rongo Siti | 2 : 1 | Veliki Suvodol |
04.04
Dušan Silni
Bratstvo
2
1
|
04.04.2015 | Dušan Silni | 2 : 1 | Bratstvo |
04.04
15:30
Rudar
Stepanje
3
1
|
04.04.2015 15:30 | Rudar | 3 : 1 | Stepanje | |||||
04.04
15:30
Crvena Jabuka
OFK Stublenica
5
2
|
04.04.2015 15:30 | Crvena Jabuka | 5 : 2 | OFK Stublenica |
04.04
16:00
Bjelica
Jelica
0
0
|
04.04.2015 16:00 | Bjelica | 0 : 0 | Jelica |
04.04
16:00
Hajduk
Žika 2013
3
1
|
04.04.2015 16:00 | Hajduk | 3 : 1 | Žika 2013 | |||||
04.04
16:00
Mladost (B)
Skupljen 2013
1
0
|
04.04.2015 16:00 | Mladost (B) | 1 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
04.04
16:00
Mladost 2013
Sloga (R)
5
0
|
04.04.2015 16:00 | Mladost 2013 | 5 : 0 | Sloga (R) |
04.04
16:30
OFK Burovo
Šumadija
1
2
|
04.04.2015 16:30 | OFK Burovo | 1 : 2 | Šumadija |
04.04
16:00
OFK Bobište
Jedinstvo
3
0
|
04.04.2015 16:00 | OFK Bobište | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.04
16:00
Grdanica 024
Ofk Bratstvo
0
2
|
04.04.2015 16:00 | Grdanica 024 | 0 : 2 | Ofk Bratstvo | |||||
04.04
16:00
Gornje Krajince
Vlasina 2014
7
0
|
04.04.2015 16:00 | Gornje Krajince | 7 : 0 | Vlasina 2014 |
04.04
16:00
Turekovac
Veternica 1926
2
1
|
04.04.2015 16:00 | Turekovac | 2 : 1 | Veternica 1926 | |||||
04.04
16:00
Veliko Trnjane
Milanovo
1
3
|
04.04.2015 16:00 | Veliko Trnjane | 1 : 3 | Milanovo |
04.04
15:30
Mladost (R)
Manastirica
1
1
|
04.04.2015 15:30 | Mladost (R) | 1 : 1 | Manastirica | |||||
04.04
15:30
Melnica
Mladost (L)
1
2
|
04.04.2015 15:30 | Melnica | 1 : 2 | Mladost (L) | |||||
04.04
15:30
Bata Bulić
Vukan
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Bata Bulić | 1 : 0 | Vukan |
04.04
15:30
Laolac
Burovac
1
1
|
04.04.2015 15:30 | Laolac | 1 : 1 | Burovac | |||||
04.04
15:30
Omladinac B
Radnik
1
2
|
04.04.2015 15:30 | Omladinac B | 1 : 2 | Radnik |
04.04
15:30
Barajevo
Beljina
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Barajevo | 1 : 0 | Beljina |
04.04
16:30
Mlada krila
Musina reka
2
2
|
04.04.2015 16:30 | Mlada krila | 2 : 2 | Musina reka |
04.04
16:30
Miločajac
Zgodačica
1
1
|
04.04.2015 16:30 | Miločajac | 1 : 1 | Zgodačica | |||||
04.04
16:30
Jovo Kursula
Borac
2
2
|
04.04.2015 16:30 | Jovo Kursula | 2 : 2 | Borac |
04.04
16:30
Kolonija
Morava (R)
1
2
|
04.04.2015 16:30 | Kolonija | 1 : 2 | Morava (R) |
04.04
15:30
Belo Polje
Poljane
6
1
|
04.04.2015 15:30 | Belo Polje | 6 : 1 | Poljane |
04.04
15:30
Sloboda 1948
Jugovići
1
1
|
04.04.2015 15:30 | Sloboda 1948 | 1 : 1 | Jugovići | |||||
04.04
15:30
Mladost
Stara Čaršija
3
3
|
04.04.2015 15:30 | Mladost | 3 : 3 | Stara Čaršija | |||||
04.04
15:30
Vinogradar
Rujišnik
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Vinogradar | 1 : 0 | Rujišnik |
04.04
16:00
Crvena Zvezda
Graničar
1
6
|
04.04.2015 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 6 | Graničar | |||||
04.04
16:00
Sloga
Naša Krajina
2
3
|
04.04.2015 16:00 | Sloga | 2 : 3 | Naša Krajina | |||||
04.04
16:00
Gaj
Banat
1
2
|
04.04.2015 16:00 | Gaj | 1 : 2 | Banat |
04.04
16:30
Stojnik
Mladost
|
04.04.2015 16:30 | Stojnik | : | Mladost |
04.04
Zvezda
Borac
0
3
|
04.04.2015 | Zvezda | 0 : 3 | Borac | |||||
04.04
Laznica
OFK Selište
7
0
|
04.04.2015 | Laznica | 7 : 0 | OFK Selište | |||||
04.04
Best
Mladost
0
4
|
04.04.2015 | Best | 0 : 4 | Mladost | |||||
04.04
Zadrugar
OFK Homolje
1
2
|
04.04.2015 | Zadrugar | 1 : 2 | OFK Homolje |
04.04
Desine
Srednjevo
9
0
|
04.04.2015 | Desine | 9 : 0 | Srednjevo |
04.04
Rasinac
Meševo
0
3
|
04.04.2015 | Rasinac | 0 : 3 | Meševo | |||||
04.04
Padež
Konjuh
4
1
|
04.04.2015 | Padež | 4 : 1 | Konjuh | |||||
04.04
Vratare
Kruševica
2
2
|
04.04.2015 | Vratare | 2 : 2 | Kruševica | |||||
04.04
Globoder
Čarapan
1
3
|
04.04.2015 | Globoder | 1 : 3 | Čarapan | |||||
04.04
Gaglovo
Mladost VPD
2
1
|
04.04.2015 | Gaglovo | 2 : 1 | Mladost VPD |
04.04
15:30
Vitanovac 08
Lipovac
4
0
|
04.04.2015 15:30 | Vitanovac 08 | 4 : 0 | Lipovac | |||||
04.04
15:30
Zmajevac
Grkljane
2
1
|
04.04.2015 15:30 | Zmajevac | 2 : 1 | Grkljane |
04.04
16:30
Petka
20. Oktobar
2
1
|
04.04.2015 16:30 | Petka | 2 : 1 | 20. Oktobar |
04.04
15:30
Lovćen
Berane
2
0
|
04.04.2015 15:30 | Lovćen | 2 : 0 | Berane | |||||
04.04
15:30
Grbalj
Sutjeska
0
6
|
04.04.2015 15:30 | Grbalj | 0 : 6 | Sutjeska | |||||
04.04
15:30
OFK Petrovac
Budućnost
0
0
|
04.04.2015 15:30 | OFK Petrovac | 0 : 0 | Budućnost | |||||
04.04
15:30
Mornar
Mladost
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Mornar | 1 : 0 | Mladost | |||||
04.04
15:30
Bokelj
Rudar
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Bokelj | 1 : 0 | Rudar | |||||
04.04
15:30
Zeta
Mogren
5
0
|
04.04.2015 15:30 | Zeta | 5 : 0 | Mogren |
04.04
16:30
Radnik
Drina
1
0
|
04.04.2015 16:30 | Radnik | 1 : 0 | Drina | |||||
04.04
16:30
Zrinjski
Željezničar
1
1
|
04.04.2015 16:30 | Zrinjski | 1 : 1 | Željezničar | |||||
04.04
16:30
Slavija
Vitez
1
0
|
04.04.2015 16:30 | Slavija | 1 : 0 | Vitez | |||||
04.04
16:30
Široki Brijeg
Sloboda
1
0
|
04.04.2015 16:30 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Sloboda | |||||
04.04
16:30
Olimpic
Zvijezda Gradačac
3
0
|
04.04.2015 16:30 | Olimpic | 3 : 0 | Zvijezda Gradačac | |||||
04.04
16:30
Travnik
Velež
2
1
|
04.04.2015 16:30 | Travnik | 2 : 1 | Velež | |||||
04.04
16:30
Sarajevo
Mladost
4
0
|
04.04.2015 16:30 | Sarajevo | 4 : 0 | Mladost |
04.04
15:00
Krupa
Napredak
1
0
|
04.04.2015 15:00 | Krupa | 1 : 0 | Napredak | |||||
04.04
15:00
Rudar Prijedor
Tekstilac
0
1
|
04.04.2015 15:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Tekstilac | |||||
04.04
15:00
Mladost
Podrinje
3
1
|
04.04.2015 15:00 | Mladost | 3 : 1 | Podrinje | |||||
04.04
15:00
Proleter
Drina HE
2
0
|
04.04.2015 15:00 | Proleter | 2 : 0 | Drina HE | |||||
04.04
15:00
Kozara
Vlasenica
1
0
|
04.04.2015 15:00 | Kozara | 1 : 0 | Vlasenica | |||||
04.04
15:00
Sutjeska
Sloboda (NG)
2
0
|
04.04.2015 15:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Sloboda (NG) | |||||
04.04
15:00
Leotar
Sloboda (MG)
1
0
|
04.04.2015 15:00 | Leotar | 1 : 0 | Sloboda (MG) |
04.04
15:00
Lokomotiva
Zvijezda Brgule
0
0
|
04.04.2015 15:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | Zvijezda Brgule | |||||
04.04
15:00
Famos
Radnički
2
0
|
04.04.2015 15:00 | Famos | 2 : 0 | Radnički |
04.04
15:00
Sloga
Liješće
4
0
|
04.04.2015 15:00 | Sloga | 4 : 0 | Liješće | |||||
04.04
15:00
Borac (Š)
Ljubić
2
1
|
04.04.2015 15:00 | Borac (Š) | 2 : 1 | Ljubić | |||||
04.04
15:00
Modriča
Župa Superpetrol
0
2
|
04.04.2015 15:00 | Modriča | 0 : 2 | Župa Superpetrol | |||||
04.04
15:00
BSK
Jedinstvo
3
1
|
04.04.2015 15:00 | BSK | 3 : 1 | Jedinstvo |
04.04
15:00
Brdo
Gomionica
2
0
|
04.04.2015 15:00 | Brdo | 2 : 0 | Gomionica | |||||
04.04
15:00
Progres
Dubrave
1
3
|
04.04.2015 15:00 | Progres | 1 : 3 | Dubrave | |||||
04.04
15:00
Lauš
Lijevče
3
0
|
04.04.2015 15:00 | Lauš | 3 : 0 | Lijevče | |||||
04.04
15:00
Karanovac
Potkozarje
8
0
|
04.04.2015 15:00 | Karanovac | 8 : 0 | Potkozarje |
04.04
15:00
Željezničar
Budućnost
2
0
|
04.04.2015 15:00 | Željezničar | 2 : 0 | Budućnost | |||||
04.04
15:00
Polet 1926
Ozren
3
0
|
04.04.2015 15:00 | Polet 1926 | 3 : 0 | Ozren | |||||
04.04
15:00
Trebava
Naša krila
2
0
|
04.04.2015 15:00 | Trebava | 2 : 0 | Naša krila |
04.04
15:00
Jedinstvo (B)
Bratstvo
4
0
|
04.04.2015 15:00 | Jedinstvo (B) | 4 : 0 | Bratstvo | |||||
04.04
15:00
Šekovići
Jardan
2
0
|
04.04.2015 15:00 | Šekovići | 2 : 0 | Jardan |
04.04
15:30
Sloga
Kobilje
0
3
|
04.04.2015 15:30 | Sloga | 0 : 3 | Kobilje |
04.04
15:30
Rtanj
Hajduk
4
2
|
04.04.2015 15:30 | Rtanj | 4 : 2 | Hajduk | |||||
04.04
15:30
Sloboda 2013
Sloga
0
0
|
04.04.2015 15:30 | Sloboda 2013 | 0 : 0 | Sloga |
04.04
16:00
Mladost (PP)
Radnički (K)
5
1
|
04.04.2015 16:00 | Mladost (PP) | 5 : 1 | Radnički (K) |
04.04
15:00
Polet
Sitnica
3
0
|
04.04.2015 15:00 | Polet | 3 : 0 | Sitnica | |||||
04.04
15:00
Ugljare
Gračanica
0
8
|
04.04.2015 15:00 | Ugljare | 0 : 8 | Gračanica |
04.04
15:30
Jedinstvo
Bratstvo
2
1
|
04.04.2015 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
04.04
15:30
Radnički
Cetinje
6
0
|
04.04.2015 15:30 | Radnički | 6 : 0 | Cetinje | |||||
04.04
15:30
Jezero
Kom
3
3
|
04.04.2015 15:30 | Jezero | 3 : 3 | Kom | |||||
04.04
15:30
Zabjelo
Igalo
1
1
|
04.04.2015 15:30 | Zabjelo | 1 : 1 | Igalo | |||||
04.04
15:30
Ibar
Dečić
2
2
|
04.04.2015 15:30 | Ibar | 2 : 2 | Dečić | |||||
04.04
15:30
Arsenal
Iskra
3
2
|
04.04.2015 15:30 | Arsenal | 3 : 2 | Iskra |
04.04
15:30
Rad
Radnički (N)
1
0
|
04.04.2015 15:30 | Rad | 1 : 0 | Radnički (N) | |||||
04.04
15:30
Donji Srem
Čukarički
1
2
|
04.04.2015 15:30 | Donji Srem | 1 : 2 | Čukarički | |||||
04.04
18:00
Partizan
Radnički 1923
2
1
|
04.04.2015 18:00 | Partizan | 2 : 1 | Radnički 1923 | |||||
04.04
15:30
Voždovac
OFK Beograd
0
2
|
04.04.2015 15:30 | Voždovac | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
04.04
15:30
Borac
Mladost
0
1
|
04.04.2015 15:30 | Borac | 0 : 1 | Mladost | |||||
04.04
15:30
Novi Pazar
Crvena zvezda
2
1
|
04.04.2015 15:30 | Novi Pazar | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
04.04
15:30
Napredak
Jagodina
0
1
|
04.04.2015 15:30 | Napredak | 0 : 1 | Jagodina | |||||
04.04
14:00
Spartak
Vojvodina
0
1
|
04.04.2015 14:00 | Spartak | 0 : 1 | Vojvodina |
04.04
14:30
Una Fortuna
Karađorđe
1
1
|
04.04.2015 14:30 | Una Fortuna | 1 : 1 | Karađorđe |
04.04
Rubin
Metalmania
1
3
|
04.04.2015 | Rubin | 1 : 3 | Metalmania | |||||
04.04
15:30
Polet
Obilić
2
0
|
04.04.2015 15:30 | Polet | 2 : 0 | Obilić |
04.04
17:00
Mladost
SFK 2000
0
4
|
04.04.2015 17:00 | Mladost | 0 : 4 | SFK 2000 |
04.04
11:00
Cetinje
Ibar
1
4
|
04.04.2015 11:00 | Cetinje | 1 : 4 | Ibar | |||||
04.04
15:30
Bratstvo
Mornar
1
1
|
04.04.2015 15:30 | Bratstvo | 1 : 1 | Mornar | |||||
04.04
11:00
Jedinstvo
OFK Petrovac
3
0
|
04.04.2015 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | OFK Petrovac |
04.04
11:00
Napredak
BSK Borča
2
0
|
04.04.2015 11:00 | Napredak | 2 : 0 | BSK Borča |
04.04
10:00
ŽAK
Kabel
3
0
|
04.04.2015 10:00 | ŽAK | 3 : 0 | Kabel | |||||
04.04
10:00
ČSK Pivara
OFK Hajduk
1
2
|
04.04.2015 10:00 | ČSK Pivara | 1 : 2 | OFK Hajduk | |||||
04.04
10:00
Radnički (S)
Inđija
0
1
|
04.04.2015 10:00 | Radnički (S) | 0 : 1 | Inđija | |||||
04.04
10:00
Proleter (NS)
Vojvodina
0
0
|
04.04.2015 10:00 | Proleter (NS) | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
04.04
10:00
Radnički (SM)
Donji Srem
1
2
|
04.04.2015 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 2 | Donji Srem |
04.04
Timočanin (K)
Palilulac
|
04.04.2015 | Timočanin (K) | : | Palilulac | |||||
04.04
Radnički (P)
Car Konstantin
3
0
|
04.04.2015 | Radnički (P) | 3 : 0 | Car Konstantin |
04.04
10:00
Policajac
Zemun
0
2
|
04.04.2015 10:00 | Policajac | 0 : 2 | Zemun | |||||
04.04
10:00
Internacional
Brodarac 2
3
3
|
04.04.2015 10:00 | Internacional | 3 : 3 | Brodarac 2 | |||||
04.04
10:00
Radnički (NB)
Sinđelić
0
1
|
04.04.2015 10:00 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Sinđelić |
04.04
Sloboda
SASK
3
0
|
04.04.2015 | Sloboda | 3 : 0 | SASK | |||||
04.04
7. Juli
Osipaonica
2
1
|
04.04.2015 | 7. Juli | 2 : 1 | Osipaonica | |||||
04.04
Mladi radnik
Proleter
0
3
|
04.04.2015 | Mladi radnik | 0 : 3 | Proleter |
04.04
Budućnost
Pobeda
3
4
|
04.04.2015 | Budućnost | 3 : 4 | Pobeda | |||||
04.04
15:30
Jedinstvo
Udarnik
4
1
|
04.04.2015 15:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Udarnik | |||||
04.04
Železničar
Šumadija
3
0
|
04.04.2015 | Železničar | 3 : 0 | Šumadija |
04.04
11:00
C.zvezda
Strela
7
0
|
04.04.2015 11:00 | C.zvezda | 7 : 0 | Strela |
04.04
13:00
Unirea
Spartak
2
6
|
04.04.2015 13:00 | Unirea | 2 : 6 | Spartak | |||||
04.04
Dinamo
Radnički (B)
3
4
|
04.04.2015 | Dinamo | 3 : 4 | Radnički (B) |
04.04
12:00
Železničar
Budućnost Krušik 2014
2
3
|
04.04.2015 12:00 | Železničar | 2 : 3 | Budućnost Krušik 2014 |
04.04
11:00
Teleoptik
Jagodina
3
2
|
04.04.2015 11:00 | Teleoptik | 3 : 2 | Jagodina | |||||
04.04
13:30
Napredak
Zemun
1
2
|
04.04.2015 13:30 | Napredak | 1 : 2 | Zemun |
04.04
12:00
Vrbas
TSC
3
1
|
04.04.2015 12:00 | Vrbas | 3 : 1 | TSC | |||||
04.04
12:00
Indeks
Bečej 1918
0
3
|
04.04.2015 12:00 | Indeks | 0 : 3 | Bečej 1918 | |||||
04.04
12:00
Spartak
Bačka 1901
4
0
|
04.04.2015 12:00 | Spartak | 4 : 0 | Bačka 1901 | |||||
04.04
12:00
Bačka (BP)
Vršac
1
2
|
04.04.2015 12:00 | Bačka (BP) | 1 : 2 | Vršac | |||||
04.04
12:00
Inđija
Radnički (S)
2
2
|
04.04.2015 12:00 | Inđija | 2 : 2 | Radnički (S) | |||||
04.04
12:00
OFK Hajduk
Novi Sad
3
1
|
04.04.2015 12:00 | OFK Hajduk | 3 : 1 | Novi Sad | |||||
04.04
12:00
Mladost Bambi
Proleter 2006
0
4
|
04.04.2015 12:00 | Mladost Bambi | 0 : 4 | Proleter 2006 |
04.04
Bane
Sloga
2
1
|
04.04.2015 | Bane | 2 : 1 | Sloga | |||||
04.04
Kiker
Rudar
3
2
|
04.04.2015 | Kiker | 3 : 2 | Rudar |
04.04
Dinamo 1945
Dinamo
3
2
|
04.04.2015 | Dinamo 1945 | 3 : 2 | Dinamo |
04.04
11:00
Olimpia
Subotica
1
1
|
04.04.2015 11:00 | Olimpia | 1 : 1 | Subotica | |||||
04.04
10:00
Senta
Obilić
0
1
|
04.04.2015 10:00 | Senta | 0 : 1 | Obilić |
04.04
12:00
Savacium
Šabac
2
2
|
04.04.2015 12:00 | Savacium | 2 : 2 | Šabac |
04.04
10:00
Banja
Balkan
3
1
|
04.04.2015 10:00 | Banja | 3 : 1 | Balkan | |||||
04.04
14:00
Komgrap
Siti Sport Klub
1
10
|
04.04.2015 14:00 | Komgrap | 1 : 10 | Siti Sport Klub | |||||
04.04
15:30
Brodarac1947
GSP Polet
4
1
|
04.04.2015 15:30 | Brodarac1947 | 4 : 1 | GSP Polet | |||||
04.04
15:30
Mladenovac
Studentski Grad
0
1
|
04.04.2015 15:30 | Mladenovac | 0 : 1 | Studentski Grad | |||||
04.04
11:00
Zvezdara
Palilulac
4
0
|
04.04.2015 11:00 | Zvezdara | 4 : 0 | Palilulac |
04.04
09:00
Železnik Lasta
Sinđelić 2012
7
1
|
04.04.2015 09:00 | Železnik Lasta | 7 : 1 | Sinđelić 2012 | |||||
04.04
12:30
Zmaj 1953
Novi Beograd
1
0
|
04.04.2015 12:30 | Zmaj 1953 | 1 : 0 | Novi Beograd | |||||
04.04
16:30
Borac Ostružnica
Radnički (O)
0
3
|
04.04.2015 16:30 | Borac Ostružnica | 0 : 3 | Radnički (O) | |||||
04.04
09:00
Srem
Budućnost (D)
0
2
|
04.04.2015 09:00 | Srem | 0 : 2 | Budućnost (D) | |||||
04.04
12:30
IMT
IM Rakovica
2
3
|
04.04.2015 12:30 | IMT | 2 : 3 | IM Rakovica | |||||
04.04
Bežanija
Milenium
0
1
|
04.04.2015 | Bežanija | 0 : 1 | Milenium |
04.04
Železnik Lasta
BASK
0
8
|
04.04.2015 | Železnik Lasta | 0 : 8 | BASK | |||||
04.04
Boleč
GSP Polet
1
2
|
04.04.2015 | Boleč | 1 : 2 | GSP Polet |
04.04
10:00
Vrbas
TSC
3
1
|
04.04.2015 10:00 | Vrbas | 3 : 1 | TSC | |||||
04.04
10:00
FK Vojvodina
Kikinda
10
0
|
04.04.2015 10:00 | FK Vojvodina | 10 : 0 | Kikinda | |||||
04.04
10:00
Indeks
Bečej 1918
0
0
|
04.04.2015 10:00 | Indeks | 0 : 0 | Bečej 1918 | |||||
04.04
10:00
Spartak
Bačka 1901
2
0
|
04.04.2015 10:00 | Spartak | 2 : 0 | Bačka 1901 | |||||
04.04
10:00
Bačka (BP)
Vršac
4
1
|
04.04.2015 10:00 | Bačka (BP) | 4 : 1 | Vršac | |||||
04.04
10:00
Inđija
Radnički (S)
0
1
|
04.04.2015 10:00 | Inđija | 0 : 1 | Radnički (S) | |||||
04.04
10:00
OFK Hajduk
Novi Sad
6
1
|
04.04.2015 10:00 | OFK Hajduk | 6 : 1 | Novi Sad | |||||
04.04
10:00
Mladost Bambi
Proleter 2006
0
4
|
04.04.2015 10:00 | Mladost Bambi | 0 : 4 | Proleter 2006 |
04.04
11:00
Jagodina
Radnički (N)
|
04.04.2015 11:00 | Jagodina | : | Radnički (N) | |||||
04.04
11:00
Trstenik PPT
Kruševac
2
1
|
04.04.2015 11:00 | Trstenik PPT | 2 : 1 | Kruševac | |||||
04.04
11:00
Timočanin
Sloga
|
04.04.2015 11:00 | Timočanin | : | Sloga | |||||
04.04
11:00
Hajduk Veljko
SFS Borac
3
6
|
04.04.2015 11:00 | Hajduk Veljko | 3 : 6 | SFS Borac | |||||
04.04
11:00
Timok
Dinamo
2
0
|
04.04.2015 11:00 | Timok | 2 : 0 | Dinamo |
04.04
13:30
Čoka
Slavija
10
1
|
04.04.2015 13:30 | Čoka | 10 : 1 | Slavija | |||||
04.04
13:30
Bačka
Tornjoš
4
1
|
04.04.2015 13:30 | Bačka | 4 : 1 | Tornjoš | |||||
04.04
10:00
Jedinstvo (BPS)
Horgoš 1911
0
3
|
04.04.2015 10:00 | Jedinstvo (BPS) | 0 : 3 | Horgoš 1911 |
04.04
10:00
Ševac
Radnički 1927
1
11
|
04.04.2015 10:00 | Ševac | 1 : 11 | Radnički 1927 | |||||
04.04
10:00
Polet
Sloga
0
9
|
04.04.2015 10:00 | Polet | 0 : 9 | Sloga | |||||
04.04
11:00
Partizan (U)
Hajdučica
7
2
|
04.04.2015 11:00 | Partizan (U) | 7 : 2 | Hajdučica |
04.04
10:00
Jugoslavija
Proleter (M)
3
0
|
04.04.2015 10:00 | Jugoslavija | 3 : 0 | Proleter (M) | |||||
04.04
13:00
Borac (P)
Dinamo
1
5
|
04.04.2015 13:00 | Borac (P) | 1 : 5 | Dinamo |
04.04
10:30
Radnički (K)
Banat
7
0
|
04.04.2015 10:30 | Radnički (K) | 7 : 0 | Banat | |||||
04.04
10:00
Petar Urošev
Vršac United
0
2
|
04.04.2015 10:00 | Petar Urošev | 0 : 2 | Vršac United | |||||
04.04
14:00
BSK Bavanište
BAK
3
1
|
04.04.2015 14:00 | BSK Bavanište | 3 : 1 | BAK | |||||
04.04
10:00
Dinamo 1945
Jedinstvo Stević
8
0
|
04.04.2015 10:00 | Dinamo 1945 | 8 : 0 | Jedinstvo Stević |
04.04
Sloboda
SASK
4
0
|
04.04.2015 | Sloboda | 4 : 0 | SASK | |||||
04.04
Mladi radnik
Proleter
0
3
|
04.04.2015 | Mladi radnik | 0 : 3 | Proleter | |||||
04.04
Borac
Železničar
5
1
|
04.04.2015 | Borac | 5 : 1 | Železničar |
04.04
09:30
Napredak
Glavaš
10
0
|
04.04.2015 09:30 | Napredak | 10 : 0 | Glavaš | |||||
04.04
13:30
Vodice
Plana
0
9
|
04.04.2015 13:30 | Vodice | 0 : 9 | Plana | |||||
04.04
13:30
Budućnost
Pobeda
0
6
|
04.04.2015 13:30 | Budućnost | 0 : 6 | Pobeda | |||||
04.04
13:30
Jedinstvo
Udarnik
0
2
|
04.04.2015 13:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Udarnik | |||||
04.04
13:30
Železničar
Šumadija
0
5
|
04.04.2015 13:30 | Železničar | 0 : 5 | Šumadija |
04.04
11:00
Pazar Juniors
Sloga
4
1
|
04.04.2015 11:00 | Pazar Juniors | 4 : 1 | Sloga | |||||
04.04
11:00
Apolon
Vrnjačka Banja
4
1
|
04.04.2015 11:00 | Apolon | 4 : 1 | Vrnjačka Banja | |||||
04.04
11:00
Bubamara
Šumadija 1903
1
1
|
04.04.2015 11:00 | Bubamara | 1 : 1 | Šumadija 1903 |
04.04
Akademac
Šampion
3
3
|
04.04.2015 | Akademac | 3 : 3 | Šampion |
04.04
Sport Klub 1999
Tutin
1
1
|
04.04.2015 | Sport Klub 1999 | 1 : 1 | Tutin | |||||
04.04
Rudar (B)
Rudar (KM)
1
3
|
04.04.2015 | Rudar (B) | 1 : 3 | Rudar (KM) |
04.04
16:30
Lepušnica
PKB Kovilovo
1
4
|
04.04.2015 16:30 | Lepušnica | 1 : 4 | PKB Kovilovo | |||||
04.04
13:00
Palilulac
PKB
1
2
|
04.04.2015 13:00 | Palilulac | 1 : 2 | PKB | |||||
04.04
14:00
Trudbenik
Hajduk
1
0
|
04.04.2015 14:00 | Trudbenik | 1 : 0 | Hajduk |
04.04
12:00
Turbina
Sremcica
1
3
|
04.04.2015 12:00 | Turbina | 1 : 3 | Sremcica | |||||
04.04
13:00
Kolubara
Stepojevac Vaga
1
0
|
04.04.2015 13:00 | Kolubara | 1 : 0 | Stepojevac Vaga |
04.04
09:00
Spartak '02
Bačka 1901
3
0
|
04.04.2015 09:00 | Spartak '02 | 3 : 0 | Bačka 1901 | |||||
04.04
10:00
Čoka
Subotica
5
2
|
04.04.2015 10:00 | Čoka | 5 : 2 | Subotica |
04.04
Ribnica
Sampion
1
2
|
04.04.2015 | Ribnica | 1 : 2 | Sampion | |||||
04.04
OFK Osecina
Polet
3
0
|
04.04.2015 | OFK Osecina | 3 : 0 | Polet | |||||
04.04
Radnicki
Jedinstvo 2
3
0
|
04.04.2015 | Radnicki | 3 : 0 | Jedinstvo 2 | |||||
04.04
Jedinstvo 1
Budućnost-Krušik 2
0
0
|
04.04.2015 | Jedinstvo 1 | 0 : 0 | Budućnost-Krušik 2 | |||||
04.04
Budućnost-Krušik 1
Omladinac
6
1
|
04.04.2015 | Budućnost-Krušik 1 | 6 : 1 | Omladinac |
04.04
Sport Klub 99
Tutin
2
1
|
04.04.2015 | Sport Klub 99 | 2 : 1 | Tutin |
04.04
OFK Beograd
Partizan
0
2
|
04.04.2015 | OFK Beograd | 0 : 2 | Partizan | |||||
04.04
10:00
Radnički Obrenovac
Sindjelić
1
1
|
04.04.2015 10:00 | Radnički Obrenovac | 1 : 1 | Sindjelić | |||||
04.04
10:00
Čukarički
BASK
4
0
|
04.04.2015 10:00 | Čukarički | 4 : 0 | BASK | |||||
04.04
14:00
Crvena zvezda
Teleoptik
1
2
|
04.04.2015 14:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Teleoptik |
04.04
14:00
Sindjelić 2012
IMT
1
5
|
04.04.2015 14:00 | Sindjelić 2012 | 1 : 5 | IMT | |||||
04.04
17:00
Zmaj 1953
Budućnost (D)
5
1
|
04.04.2015 17:00 | Zmaj 1953 | 5 : 1 | Budućnost (D) | |||||
04.04
11:00
Šumadinac
Milutinac
2
2
|
04.04.2015 11:00 | Šumadinac | 2 : 2 | Milutinac | |||||
04.04
13:00
Brodarac
Radnicki (NB)
3
1
|
04.04.2015 13:00 | Brodarac | 3 : 1 | Radnicki (NB) | |||||
04.04
14:00
Dominus
Studentski Grad
4
2
|
04.04.2015 14:00 | Dominus | 4 : 2 | Studentski Grad |
04.04
10:00
Poštar
Hajduk
4
0
|
04.04.2015 10:00 | Poštar | 4 : 0 | Hajduk | |||||
04.04
12:00
Rušanj
Crvena Zvezda MML
1
5
|
04.04.2015 12:00 | Rušanj | 1 : 5 | Crvena Zvezda MML | |||||
04.04
15:00
Zmajevi
PKB Kovilovo
1
3
|
04.04.2015 15:00 | Zmajevi | 1 : 3 | PKB Kovilovo | |||||
04.04
Atakante
GSP Polet
5
1
|
04.04.2015 | Atakante | 5 : 1 | GSP Polet |
04.04
Sećeranac Ada
FSFV
2
2
|
04.04.2015 | Sećeranac Ada | 2 : 2 | FSFV | |||||
04.04
10:00
Sremčica
Resnik
4
2
|
04.04.2015 10:00 | Sremčica | 4 : 2 | Resnik | |||||
04.04
12:30
Napredak
Policajac
4
0
|
04.04.2015 12:30 | Napredak | 4 : 0 | Policajac |
04.04
09:00
Zemun B
011 B
1
2
|
04.04.2015 09:00 | Zemun B | 1 : 2 | 011 B | |||||
04.04
09:30
Obrenovac 1905
OFK Beograd B
1
0
|
04.04.2015 09:30 | Obrenovac 1905 | 1 : 0 | OFK Beograd B | |||||
04.04
10:00
Dunav VS
Boleč
1
5
|
04.04.2015 10:00 | Dunav VS | 1 : 5 | Boleč |
04.04
08:30
Zemun
Vinča
5
0
|
04.04.2015 08:30 | Zemun | 5 : 0 | Vinča | |||||
04.04
09:30
Crvena zvezda
Bežanija
6
0
|
04.04.2015 09:30 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Bežanija | |||||
04.04
09:30
Selo Mladenovac
OFK Beograd
0
2
|
04.04.2015 09:30 | Selo Mladenovac | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
04.04
10:30
Fair Play 06
BSK 1925
4
0
|
04.04.2015 10:30 | Fair Play 06 | 4 : 0 | BSK 1925 | |||||
04.04
08:30
Rad
Voždovac
7
2
|
04.04.2015 08:30 | Rad | 7 : 2 | Voždovac |
04.04
10:30
Dominus
Crvena zvezda
0
11
|
04.04.2015 10:30 | Dominus | 0 : 11 | Crvena zvezda |
04.04
14:00
Radnički 1950
Student BB
104
80
|
04.04.2015 14:00 | Radnički 1950 | 104 : 80 | Student BB | |||||
04.04
18:00
Zlatibor
Novi Pazar
86
65
|
04.04.2015 18:00 | Zlatibor | 86 : 65 | Novi Pazar | |||||
04.04
18:00
Prva Petoletka
Sloga (P)
95
81
|
04.04.2015 18:00 | Prva Petoletka | 95 : 81 | Sloga (P) |
04.04
13:20
Astra
Umka 2009
76
83
|
04.04.2015 13:20 | Astra | 76 : 83 | Umka 2009 | |||||
04.04
19:20
Zvezdara
Beko
77
69
|
04.04.2015 19:20 | Zvezdara | 77 : 69 | Beko |
04.04
20:00
Topola
BNS
79
69
|
04.04.2015 20:00 | Topola | 79 : 69 | BNS | |||||
04.04
19:00
Hajduk
Akademik
88
74
|
04.04.2015 19:00 | Hajduk | 88 : 74 | Akademik | |||||
04.04
18:00
Stara Pazova
Vrbas
93
85
|
04.04.2015 18:00 | Stara Pazova | 93 : 85 | Vrbas | |||||
04.04
19:00
Jedinstvo
Dunav
90
99
|
04.04.2015 19:00 | Jedinstvo | 90 : 99 | Dunav |
04.04
16:30
OKK Junior
Jug
100
59
|
04.04.2015 16:30 | OKK Junior | 100 : 59 | Jug | |||||
04.04
19:00
Knjaževac
Bor RTB
94
65
|
04.04.2015 19:00 | Knjaževac | 94 : 65 | Bor RTB | |||||
04.04
13:00
Jastrebac
Sokobanja
56
82
|
04.04.2015 13:00 | Jastrebac | 56 : 82 | Sokobanja |
04.04
12:00
Užice
Ivanjica
62
74
|
04.04.2015 12:00 | Užice | 62 : 74 | Ivanjica | |||||
04.04
Morava
Rađevac
20
0
|
04.04.2015 | Morava | 20 : 0 | Rađevac | |||||
04.04
14:00
Play off
Vladimirci
112
48
|
04.04.2015 14:00 | Play off | 112 : 48 | Vladimirci |
04.04
Paraćin
Trepča
20
0
|
04.04.2015 | Paraćin | 20 : 0 | Trepča | |||||
04.04
Kopaonik
Požarevac
73
79
|
04.04.2015 | Kopaonik | 73 : 79 | Požarevac | |||||
04.04
Temnić
Studenica
112
92
|
04.04.2015 | Temnić | 112 : 92 | Studenica | |||||
04.04
Basket
Zekas 75
82
105
|
04.04.2015 | Basket | 82 : 105 | Zekas 75 | |||||
04.04
Sloga (PM)
Bane
64
72
|
04.04.2015 | Sloga (PM) | 64 : 72 | Bane |
04.04
Milan Trivić 2
Barajevo
74
96
|
04.04.2015 | Milan Trivić 2 | 74 : 96 | Barajevo | |||||
04.04
Vitez 2
Zvezdara 2
58
40
|
04.04.2015 | Vitez 2 | 58 : 40 | Zvezdara 2 | |||||
04.04
Grocka
Ras
83
67
|
04.04.2015 | Grocka | 83 : 67 | Ras | |||||
04.04
Surčin Dobanovci
Borča
63
74
|
04.04.2015 | Surčin Dobanovci | 63 : 74 | Borča |
04.04
Selekta
Kadet
58
72
|
04.04.2015 | Selekta | 58 : 72 | Kadet | |||||
04.04
Sivac
Feniks
97
84
|
04.04.2015 | Sivac | 97 : 84 | Feniks | |||||
04.04
Sloboda NS
Mladost Veternik
76
74
|
04.04.2015 | Sloboda NS | 76 : 74 | Mladost Veternik | |||||
04.04
Budućnost
Bagljaš
78
65
|
04.04.2015 | Budućnost | 78 : 65 | Bagljaš | |||||
04.04
Crvenka Dunav
Kikinda
87
74
|
04.04.2015 | Crvenka Dunav | 87 : 74 | Kikinda | |||||
04.04
Sport Key Plus
Karađorđevo
94
62
|
04.04.2015 | Sport Key Plus | 94 : 62 | Karađorđevo | |||||
04.04
SO Koš
Vojvodina NM
59
70
|
04.04.2015 | SO Koš | 59 : 70 | Vojvodina NM |
04.04
Nova Pazova
Vojka
94
74
|
04.04.2015 | Nova Pazova | 94 : 74 | Vojka | |||||
04.04
LSK
Kris Kros
85
79
|
04.04.2015 | LSK | 85 : 79 | Kris Kros | |||||
04.04
Omladinac
Radnički
64
104
|
04.04.2015 | Omladinac | 64 : 104 | Radnički | |||||
04.04
Jadran
Ru koš
79
82
|
04.04.2015 | Jadran | 79 : 82 | Ru koš | |||||
04.04
Pink
Partizan
20
0
|
04.04.2015 | Pink | 20 : 0 | Partizan |
04.04
20:00
Zeta 2011
Ibar
95
85
|
04.04.2015 20:00 | Zeta 2011 | 95 : 85 | Ibar |
04.04
18:00
Partizan NIS
Mega Leks
82
68
|
04.04.2015 18:00 | Partizan NIS | 82 : 68 | Mega Leks | |||||
04.04
Tamiš
Vojvodina Srbijagas
65
67
|
04.04.2015 | Tamiš | 65 : 67 | Vojvodina Srbijagas | |||||
04.04
Konstantin
FMP
69
82
|
04.04.2015 | Konstantin | 69 : 82 | FMP |
04.04
19:00
Zdravlje Leskovac
Kolubara LA 2003
91
60
|
04.04.2015 19:00 | Zdravlje Leskovac | 91 : 60 | Kolubara LA 2003 | |||||
04.04
19:00
Mladost (SP)
Napredak Maksi Ko
89
59
|
04.04.2015 19:00 | Mladost (SP) | 89 : 59 | Napredak Maksi Ko | |||||
04.04
20:00
Srem
Meridiana
82
51
|
04.04.2015 20:00 | Srem | 82 : 51 | Meridiana | |||||
04.04
19:00
Proleter Naftagas
Pirot
89
92
|
04.04.2015 19:00 | Proleter Naftagas | 89 : 92 | Pirot | |||||
04.04
19:30
Sloboda
Morava
87
58
|
04.04.2015 19:30 | Sloboda | 87 : 58 | Morava | |||||
04.04
16:00
Mladost Admiral
Plana
87
78
|
04.04.2015 16:00 | Mladost Admiral | 87 : 78 | Plana |
04.04
Kovin
Stara Pazova
57
59
|
04.04.2015 | Kovin | 57 : 59 | Stara Pazova | |||||
04.04
18:00
Titel
Proleter (ZR)
70
77
|
04.04.2015 18:00 | Titel | 70 : 77 | Proleter (ZR) | |||||
04.04
15:30
Novosadska ŽKA
Velika Kikinda
81
47
|
04.04.2015 15:30 | Novosadska ŽKA | 81 : 47 | Velika Kikinda | |||||
04.04
18:00
Topolčanka
Basket Star
93
66
|
04.04.2015 18:00 | Topolčanka | 93 : 66 | Basket Star |
04.04
17:00
Antena
Napredak 037
1
3
|
04.04.2015 17:00 | Antena | 1 : 3 | Napredak 037 | |||||
04.04
15:00
Gračanica
FAP Livnica
0
3
|
04.04.2015 15:00 | Gračanica | 0 : 3 | FAP Livnica |
04.04
19:00
Borac
Hajduk Veljko
1
3
|
04.04.2015 19:00 | Borac | 1 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
04.04
14:00
Timok
Vranje
3
0
|
04.04.2015 14:00 | Timok | 3 : 0 | Vranje |
04.04
20:00
Mladost
Proleter
3
2
|
04.04.2015 20:00 | Mladost | 3 : 2 | Proleter | |||||
04.04
19:30
Hercegovina
Futog
2
3
|
04.04.2015 19:30 | Hercegovina | 2 : 3 | Futog | |||||
04.04
17:00
Srem Iton
Stražilovo
3
0
|
04.04.2015 17:00 | Srem Iton | 3 : 0 | Stražilovo |
04.04
20:00
Smederevo Carina
Jedinstvo (K)
3
0
|
04.04.2015 20:00 | Smederevo Carina | 3 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
04.04
Karađorđe
Loznica
0
3
|
04.04.2015 | Karađorđe | 0 : 3 | Loznica | |||||
04.04
Rudar
Mladenovac
2
3
|
04.04.2015 | Rudar | 2 : 3 | Mladenovac | |||||
04.04
Jedinstvo (MZ)
Obrenovac
0
3
|
04.04.2015 | Jedinstvo (MZ) | 0 : 3 | Obrenovac | |||||
04.04
Šumadija
Roda
0
3
|
04.04.2015 | Šumadija | 0 : 3 | Roda |
04.04
Junior
Surdulica
0
3
|
04.04.2015 | Junior | 0 : 3 | Surdulica |
04.04
Jedinstvo
Tamnava Voćar
3
0
|
04.04.2015 | Jedinstvo | 3 : 0 | Tamnava Voćar | |||||
04.04
Železničar 2012
Zaslon
3
1
|
04.04.2015 | Železničar 2012 | 3 : 1 | Zaslon |
04.04
18:00
Domaljevac
Bosna
3
0
|
04.04.2015 18:00 | Domaljevac | 3 : 0 | Bosna | |||||
04.04
18:00
Modriča Optima
Radnik
0
3
|
04.04.2015 18:00 | Modriča Optima | 0 : 3 | Radnik |
04.04
19:00
Jedinstvo
Kosovska Mitrovica
3
0
|
04.04.2015 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica | |||||
04.04
19:00
Klek Srbijašume
Novi Sad
3
1
|
04.04.2015 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 1 | Novi Sad | |||||
04.04
19:00
VA 014
Bukovica Putevi
3
2
|
04.04.2015 19:00 | VA 014 | 3 : 2 | Bukovica Putevi | |||||
04.04
19:00
Železničar
Užice
3
0
|
04.04.2015 19:00 | Železničar | 3 : 0 | Užice | |||||
04.04
19:00
VGSK
Niš
3
0
|
04.04.2015 19:00 | VGSK | 3 : 0 | Niš |
04.04
16:00
Radnik
HE na Drini
3
0
|
04.04.2015 16:00 | Radnik | 3 : 0 | HE na Drini | |||||
04.04
18:00
Vogošća
Modriča
0
3
|
04.04.2015 18:00 | Vogošća | 0 : 3 | Modriča |
04.04
Tutin
Tajm
3
0
|
04.04.2015 | Tutin | 3 : 0 | Tajm | |||||
04.04
Borac
Zlatibor
3
1
|
04.04.2015 | Borac | 3 : 1 | Zlatibor | |||||
04.04
Libero ČA
Sloboda S
3
1
|
04.04.2015 | Libero ČA | 3 : 1 | Sloboda S | |||||
04.04
Ivanjica
Putevi Trendteks
3
0
|
04.04.2015 | Ivanjica | 3 : 0 | Putevi Trendteks | |||||
04.04
Tara
Gimnazijalac
1
3
|
04.04.2015 | Tara | 1 : 3 | Gimnazijalac |
04.04
Desetka
Kuršumlija
2
3
|
04.04.2015 | Desetka | 2 : 3 | Kuršumlija | |||||
04.04
Bor
Hajduk Veljko
3
0
|
04.04.2015 | Bor | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
04.04
Leskovac 98
Vranje
3
1
|
04.04.2015 | Leskovac 98 | 3 : 1 | Vranje | |||||
04.04
Milenijum
Student
0
3
|
04.04.2015 | Milenijum | 0 : 3 | Student | |||||
04.04
Majdanpek FBC
Mladost
3
0
|
04.04.2015 | Majdanpek FBC | 3 : 0 | Mladost |
04.04
FOK
Vršac
3
1
|
04.04.2015 | FOK | 3 : 1 | Vršac | |||||
04.04
Kikinda
Mladost
0
3
|
04.04.2015 | Kikinda | 0 : 3 | Mladost | |||||
04.04
Omladinac
Slavija
0
3
|
04.04.2015 | Omladinac | 0 : 3 | Slavija | |||||
04.04
Vrbas
Eaton Srem Tempo 2
3
0
|
04.04.2015 | Vrbas | 3 : 0 | Eaton Srem Tempo 2 | |||||
04.04
Ruma
Jedinstvo 2
1
3
|
04.04.2015 | Ruma | 1 : 3 | Jedinstvo 2 |
04.04
Lazarevac
Šumadija
3
0
|
04.04.2015 | Lazarevac | 3 : 0 | Šumadija | |||||
04.04
Sterija
Smederevo
3
1
|
04.04.2015 | Sterija | 3 : 1 | Smederevo | |||||
04.04
Poštar 064
Mladi Radnik
2
3
|
04.04.2015 | Poštar 064 | 2 : 3 | Mladi Radnik | |||||
04.04
Imlek
Spartak
3
1
|
04.04.2015 | Imlek | 3 : 1 | Spartak | |||||
04.04
Ub
As
3
2
|
04.04.2015 | Ub | 3 : 2 | As |
04.04
Mladost
Srem 022
0
3
|
04.04.2015 | Mladost | 0 : 3 | Srem 022 |
04.04
Boom Volley
Zlatica
0
3
|
04.04.2015 | Boom Volley | 0 : 3 | Zlatica |
04.04
20:00
Takovo Zvezda Helios
Ekonomac
3
0
|
04.04.2015 20:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | Ekonomac | |||||
04.04
16:00
Futog
Crnokosa Artos
3
1
|
04.04.2015 16:00 | Futog | 3 : 1 | Crnokosa Artos | |||||
04.04
17:00
Jedinstvo
Eaton Srem Tempo
1
3
|
04.04.2015 17:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Eaton Srem Tempo |
04.04
19:00
Jastrebac
ORK Vlasotince
38
27
|
04.04.2015 19:00 | Jastrebac | 38 : 27 | ORK Vlasotince | |||||
04.04
19:00
Topličanin
Mladost 1949
49
22
|
04.04.2015 19:00 | Topličanin | 49 : 22 | Mladost 1949 | |||||
04.04
19:00
Vranje 1957
Hajduk Veljko
29
24
|
04.04.2015 19:00 | Vranje 1957 | 29 : 24 | Hajduk Veljko | |||||
04.04
17:00
Dubočica 54
Žitorađa
28
26
|
04.04.2015 17:00 | Dubočica 54 | 28 : 26 | Žitorađa |
04.04
19:00
Banatski Karlovac
ŽSK
24
24
|
04.04.2015 19:00 | Banatski Karlovac | 24 : 24 | ŽSK |
04.04
Loznica
Studentski grad
13
12
|
04.04.2015 | Loznica | 13 : 12 | Studentski grad | |||||
04.04
Sportski Centar Voždovac 2012
Primus
32
29
|
04.04.2015 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 32 : 29 | Primus | |||||
04.04
Obilić
Novi Beograd
24
20
|
04.04.2015 | Obilić | 24 : 20 | Novi Beograd | |||||
04.04
Sloga
Partizan 2
32
24
|
04.04.2015 | Sloga | 32 : 24 | Partizan 2 | |||||
04.04
Rekreativo
Smederevo
30
31
|
04.04.2015 | Rekreativo | 30 : 31 | Smederevo | |||||
04.04
Bask Soko
Sindjelić
25
27
|
04.04.2015 | Bask Soko | 25 : 27 | Sindjelić |
04.04
20:00
Prva Petoletka
Radnički 2
28
27
|
04.04.2015 20:00 | Prva Petoletka | 28 : 27 | Radnički 2 | |||||
04.04
17:00
Beli andjeo
Lokomotiva
16
32
|
04.04.2015 17:00 | Beli andjeo | 16 : 32 | Lokomotiva | |||||
04.04
19:00
Trepča
Arilje
29
27
|
04.04.2015 19:00 | Trepča | 29 : 27 | Arilje | |||||
04.04
19:00
Novi Pazar
Župa 54
22
22
|
04.04.2015 19:00 | Novi Pazar | 22 : 22 | Župa 54 | |||||
04.04
20:00
Šamot 65
Knez Lazar
38
21
|
04.04.2015 20:00 | Šamot 65 | 38 : 21 | Knez Lazar | |||||
04.04
16:00
Arilje
Radnički 2
27
27
|
04.04.2015 16:00 | Arilje | 27 : 27 | Radnički 2 |
04.04
19:30
Radnički (JT)
Kikinda
26
35
|
04.04.2015 19:30 | Radnički (JT) | 26 : 35 | Kikinda | |||||
04.04
16:00
Vrbas Karneks 2
Crvenka II
35
30
|
04.04.2015 16:00 | Vrbas Karneks 2 | 35 : 30 | Crvenka II | |||||
04.04
19:30
Jabuka
Sivac 69
36
24
|
04.04.2015 19:30 | Jabuka | 36 : 24 | Sivac 69 |
04.04
Ub
Dorćol
40
28
|
04.04.2015 | Ub | 40 : 28 | Dorćol | |||||
04.04
Jedinstvo 1974
Umčari
36
27
|
04.04.2015 | Jedinstvo 1974 | 36 : 27 | Umčari | |||||
04.04
Umčari
Kosmaj
|
04.04.2015 | Umčari | : | Kosmaj | |||||
04.04
Dorćol
Mladost
10
0
|
04.04.2015 | Dorćol | 10 : 0 | Mladost |
04.04
Knez Lazar 2
Goč Merkur
|
04.04.2015 | Knez Lazar 2 | : | Goč Merkur |
04.04
18:00
Mladost 2
Hidroelektrana
18
35
|
04.04.2015 18:00 | Mladost 2 | 18 : 35 | Hidroelektrana |
04.04
Mladost (O)
Glogonj
30
27
|
04.04.2015 | Mladost (O) | 30 : 27 | Glogonj | |||||
04.04
Mladost (V)
Omladinac (D)
28
19
|
04.04.2015 | Mladost (V) | 28 : 19 | Omladinac (D) |
04.04
Partizan (I)
Partizan (H)
44
25
|
04.04.2015 | Partizan (I) | 44 : 25 | Partizan (H) | |||||
04.04
Crvena Zvezda 2
Jedinstvo
38
27
|
04.04.2015 | Crvena Zvezda 2 | 38 : 27 | Jedinstvo | |||||
04.04
Naftagas
Senta
33
15
|
04.04.2015 | Naftagas | 33 : 15 | Senta | |||||
04.04
Vojvoda Stepa
Napredak
|
04.04.2015 | Vojvoda Stepa | : | Napredak |
04.04
19:00
Kotor Varoš
Mladost
28
28
|
04.04.2015 19:00 | Kotor Varoš | 28 : 28 | Mladost | |||||
04.04
18:00
Hercegovac
Golić Šarić
|
04.04.2015 18:00 | Hercegovac | : | Golić Šarić | |||||
04.04
19:00
Slavija
Kozara Mlijekoprodukt
33
30
|
04.04.2015 19:00 | Slavija | 33 : 30 | Kozara Mlijekoprodukt |
04.04
18:00
Vojvodina
Partizan
29
23
|
04.04.2015 18:00 | Vojvodina | 29 : 23 | Partizan | |||||
04.04
19:00
Jugović
Spartak Vojput
21
21
|
04.04.2015 19:00 | Jugović | 21 : 21 | Spartak Vojput |
04.04
19:00
Rudar
Požarevac
23
23
|
04.04.2015 19:00 | Rudar | 23 : 23 | Požarevac | |||||
04.04
18:30
Železničar 1949
Planinka
30
24
|
04.04.2015 18:30 | Železničar 1949 | 30 : 24 | Planinka |
04.04
19:00
Metalac
PKB
27
25
|
04.04.2015 19:00 | Metalac | 27 : 25 | PKB | |||||
04.04
19:00
Crvena Zvezda
Napredak
28
27
|
04.04.2015 19:00 | Crvena Zvezda | 28 : 27 | Napredak | |||||
04.04
18:00
Sloga
Dinamo
34
22
|
04.04.2015 18:00 | Sloga | 34 : 22 | Dinamo |
04.04
Mladi Radnik
Kučevo
24
39
|
04.04.2015 | Mladi Radnik | 24 : 39 | Kučevo | |||||
04.04
Mačva
Loznica grad
19
22
|
04.04.2015 | Mačva | 19 : 22 | Loznica grad | |||||
04.04
ORK Loznica
Radnički
30
32
|
04.04.2015 | ORK Loznica | 30 : 32 | Radnički |
04.04
Mladost
Temerin
33
23
|
04.04.2015 | Mladost | 33 : 23 | Temerin | |||||
04.04
Petrovaradin
Vrbas
23
26
|
04.04.2015 | Petrovaradin | 23 : 26 | Vrbas | |||||
04.04
Sloven
Halas Jožef
19
25
|
04.04.2015 | Sloven | 19 : 25 | Halas Jožef | |||||
04.04
Radnički
Srem
38
30
|
04.04.2015 | Radnički | 38 : 30 | Srem | |||||
04.04
Pančevo
Spartak
32
16
|
04.04.2015 | Pančevo | 32 : 16 | Spartak | |||||
04.04
Apatin
Ravangrad
33
24
|
04.04.2015 | Apatin | 33 : 24 | Ravangrad |
04.04
Košutnjak
Prijepolje
17
38
|
04.04.2015 | Košutnjak | 17 : 38 | Prijepolje | |||||
04.04
Napredak 12
Župa
26
29
|
04.04.2015 | Napredak 12 | 26 : 29 | Župa | |||||
04.04
Metalac AD
Metalac
30
38
|
04.04.2015 | Metalac AD | 30 : 38 | Metalac | |||||
04.04
Čačak
Knjaz Miloš 2
19
27
|
04.04.2015 | Čačak | 19 : 27 | Knjaz Miloš 2 |
04.04
Vranje
Crveni krst
28
30
|
04.04.2015 | Vranje | 28 : 30 | Crveni krst | |||||
04.04
Topličanin
Rtanj
35
12
|
04.04.2015 | Topličanin | 35 : 12 | Rtanj | |||||
04.04
Jagodina 2
Mladost
20
18
|
04.04.2015 | Jagodina 2 | 20 : 18 | Mladost | |||||
04.04
Đerdap
Knjaževac
28
27
|
04.04.2015 | Đerdap | 28 : 27 | Knjaževac |
04.04
Jadran
Mladost
23
23
|
04.04.2015 | Jadran | 23 : 23 | Mladost | |||||
04.04
Miletić
Tikvara
29
45
|
04.04.2015 | Miletić | 29 : 45 | Tikvara | |||||
04.04
Partizan
Laki
22
17
|
04.04.2015 | Partizan | 22 : 17 | Laki | |||||
04.04
Dolovo
Gradnulica
35
15
|
04.04.2015 | Dolovo | 35 : 15 | Gradnulica |
04.04
Naisa 2
Žitorađa
30
21
|
04.04.2015 | Naisa 2 | 30 : 21 | Žitorađa | |||||
04.04
Jastrebac
Dubočica
35
15
|
04.04.2015 | Jastrebac | 35 : 15 | Dubočica | |||||
04.04
Aleksinac
Radan
14
29
|
04.04.2015 | Aleksinac | 14 : 29 | Radan | |||||
04.04
Remesiana
Niška Banja
15
22
|
04.04.2015 | Remesiana | 15 : 22 | Niška Banja | |||||
04.04
Vlasotince
Paraćin
36
16
|
04.04.2015 | Vlasotince | 36 : 16 | Paraćin |
04.04
18:00
Lokomotiva
Krivaja
32
31
|
04.04.2015 18:00 | Lokomotiva | 32 : 31 | Krivaja | |||||
04.04
19:00
Katarina
Bihać
44
39
|
04.04.2015 19:00 | Katarina | 44 : 39 | Bihać | |||||
04.04
18:00
Mira
Goražde
27
16
|
04.04.2015 18:00 | Mira | 27 : 16 | Goražde | |||||
04.04
17:00
Ilidža
Vrbas
|
04.04.2015 17:00 | Ilidža | : | Vrbas |
04.04
19:00
Jagodina
Proleter SP
44
25
|
04.04.2015 19:00 | Jagodina | 44 : 25 | Proleter SP | |||||
04.04
20:00
Kikinda
Minaqua
30
25
|
04.04.2015 20:00 | Kikinda | 30 : 25 | Minaqua | |||||
04.04
18:00
Medicinar
Naisa
36
33
|
04.04.2015 18:00 | Medicinar | 36 : 33 | Naisa | |||||
04.04
18:00
Knjaz Miloš
Radnički KG
20
31
|
04.04.2015 18:00 | Knjaz Miloš | 20 : 31 | Radnički KG | |||||
04.04
19:00
Železničar
Junior
27
26
|
04.04.2015 19:00 | Železničar | 27 : 26 | Junior |
04.04
Banjica
Beograd
8
5
|
04.04.2015 | Banjica | 8 : 5 | Beograd | |||||
04.04
ŽAK
Zemun
14
15
|
04.04.2015 | ŽAK | 14 : 15 | Zemun | |||||
04.04
Nais
Singidunum
11
4
|
04.04.2015 | Nais | 11 : 4 | Singidunum | |||||
04.04
Stari Grad
Dunav
13
9
|
04.04.2015 | Stari Grad | 13 : 9 | Dunav |
04.04
Srbobran
Viking
5
3
|
04.04.2015 | Srbobran | 5 : 3 | Viking |
04.04
15:00
Bijeli Zečevi
Ratnici
38
16
|
04.04.2015 15:00 | Bijeli Zečevi | 38 : 16 | Ratnici |
04.04
12:00
Crvena zvezda
Tašmajdan
58
36
|
04.04.2015 12:00 | Crvena zvezda | 58 : 36 | Tašmajdan |
04.04
Sirmium Legionaries SM
Panthers Pančevo
13
27
|
04.04.2015 | Sirmium Legionaries SM | 13 : 27 | Panthers Pančevo | |||||
04.04
SBB Vukovi Beograd
Wild Boars Kragujevac
23
0
|
04.04.2015 | SBB Vukovi Beograd | 23 : 0 | Wild Boars Kragujevac |