REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Rezultati
Izaberite dan za prikaz rezultata:

Pronađeno ukupno 490 utakmica za dan: Nedelja, 6 Maj 2012


Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Zapad" - 24.kolo
16:00 Radnički Stobeks 4:1 Sloboda (Č)
11:00 Jedinstvo Putevi 3:0 Železničar

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Istok" - 24.kolo
16:30 Radnički (P) 1:0 Trstenik PPT
16:30 Hajduk Veljko 2:0 Balkanski
16:30 Vlasina 4:0 Borac (B)

Muškarci - Srpske lige - Srpska BIP liga "Beograd" - 24.kolo
11:00 Žarkovo 0:1 Radnički (O)
17:30 Kovačevac 2:1 Srem (J)
10:00 Beograd 2:2 PKB

Muškarci - Zone - Zona "Dunav" - 24.kolo
16:00 Zvižd 1:1 Mladi radnik
16:00 Borac (VL) 2:0 Sloga (D)

Muškarci - Zone - Zona "Drina" - 24.kolo
16:00 Sloga (S) 2:1 Sevojno
16:00 Polimlje 0:2 Radnički

Muškarci - Zone - Vojvođanska liga "Istok" - 25.kolo
16:30 Radnički (B) 1:0 Bačka 1901
11:00 Radnički (Z) 2:4 Dinamo

Muškarci - Zone - Vojvodjanska liga "Zapad" - 25.kolo
16:30 Jedinstvo (SP) 0:1 Bačka (BP)
16:30 Index 3:0 1. Maj

Muškarci - Zone - Beogradska BIP zona - 27.kolo
10:00 GSP Polet 1:0 Grafičar
17:30 Železnik Lavovi 4:0 Turbina
17:30 Borac (O) 1:2 Radnički (R)
17:30 Resnik 2:1 Palilulac
17:30 Budućnost (D) 2:1 Lokomotiva

Muškarci - Okružne lige - PFL - Raška okružna liga - 24.kolo
17:00 Kraljevo Hajduk 0:3 Grdica
17:00 Braća Vuković 2:0 Ribnica (J)
17:00 Radnik 5:1 Morava (S)
17:00 Radnički 1:0 Borac (V)
17:00 Ibar 2:1 Mataruge

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva liga Kragujevca - 24.kolo
16:30 Sušica 5:1 Seljak
16:30 Slavija 1:0 Šumadinac
16:30 Sloga D 3:1 Maršić
16:30 Kolonija 2:2 Jadran
16:30 Jedinstvo 0:3 Budućnost
16:30 Vinogradi DB 2:0 Šumadija

Muškarci - Okružne lige - PFL - Moravička okružna liga - 23.kolo
Šumadija 1:3 Omladinac
Vujan 3:4 Slatina
Dragačevo 2:1 Jedinstvo (GG)
16:30 Brezak 0:2 Rudar
16:30 Jedinstvo (K) 8:2 Spartak
Morava 5:0 Donja Vrbava
16:30 Ovčar 0:1 Napredak

Muškarci - Okružne lige - PFL - Šumadijska okružna liga - 23.kolo
16:30 Šumadinac (S) 3:2 Borac
16:30 Šumadinac (N) 4:1 Rača Popović
16:30 Partizan 2:1 Aranđelovac
16:30 Vinča 0:0 Marjan
16:30 Sloga 1:0 Junkovac
16:30 Beli orlovi 2:2 Bokanja

Muškarci - Okružne lige - PFL - Podunavska okružna liga - 24.kolo
Omladinac 1:1 Radnik
Cerovac 0:2 Bresje Superior
Napredak 2:0 Selevac
Osipaonica 6:0 Borac
Budućnost 1:2 Udarnik
Jedinstvo 3:0 Sloga

Muškarci - Okružne lige - PFL - Braničevska okružna liga - 23.kolo
16:00 Integral 3:0 Crni Vrh
16:00 Mlava 0:2 Železničar
16:00 Mladi Borac 3:1 Petar Dobrnjac
16:00 Šapine 3:0 Beli Orao

Muškarci - Okružne lige - PFL - Mačvanska okružna liga - 23.kolo
17:00 Mladost (DD) 3:0 Hajduk Stanko
17:00 Antimon 2:1 Radjevac
17:00 Mladost (P) 0:2 Lipolist
17:00 Jedinstvo 6:2 Gučevo
17:00 Sloga 1:5 Napredak

Muškarci - Okružne lige - PFL - Kolubarska okružna liga - 24.kolo
16:00 Sovljak 3:0 Ribnikar
16:00 Milenko Pavlović 3:3 Trlić
16:00 Brežđe 0:8 Brezovica

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zlatiborska okružna liga - 23.kolo
15:30 Polet 1:0 Zlatibor voda
15:30 Perućac 1:1 Jedinstvo
15:30 Železničar 5:2 Bioska
15:30 Luna Avijatičar 0:2 Ariljska Rampa
15:30 Omladinac 1:1 Višesava

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Niška liga - 23.kolo
16:30 Mladost 2:0 Budućnost (PK)
16:30 Radnički 3:0 Aluminjum
16:30 Brzi Brod 3:0 Jedinstvo
16:30 Delijski Vis 1:2 Sloboda
16:30 Vrtište 4:3 Omladinac
16:30 Mramor 3:1 Budućnost (P)
16:30 Proleter 3:0 Rudar

Muškarci - Okružne lige - PFL - Nišavska okružna liga - 24.kolo
16:30 Doljevac 1971 1:1 Rutevac
16:30 Mladost (B) 0:1 Napredak
16:30 Toplica 1:0 Rad
16:30 Naša krila 1936 3:5 Zemljoradnik
16:30 Jastrebac 0:0 Borac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva jablanička okružna liga - 26.kolo
16:30 Čekmin 2:0 Šumadija
16:30 Gradac 2:1 Jedinstvo (Š)
16:30 Plantaža 2:0 Radan
16:30 Mladost 1:1 Budućnost
16:30 Jablanica 3:1 Bobište

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pirotska okružna liga - 18.kolo
16:30 Dragoš 1:1 Temac
16:30 Jedinstvo P 3:1 Mladost P.R
16:30 Zadrugar 2:1 Tanasko Rajić
16:30 Gnjilan 1:3 Lužnica

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pčinjska okružna liga - 29.kolo
16:00 Kondiva 3:0 Ternoci

Muškarci - Okružne lige - PFL - Toplička okružna liga - 17.kolo
17:00 Svetlost 3:0 Partizanski put
17:00 Kosovac 3:0 Trbunje
17:00 Dunđerski 2:2 Omladinac
17:00 Dobrič 2:0 Topličanin
17:00 Jastrebac 9:1 Polet

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pomoravska okružna liga - 24.kolo
17:00 Vinogradar 0:2 Dragocvet
17:00 Sindjelic 3:3 Jedinstvo

Muškarci - Okružne lige - PFL - Borska okružna liga - 24.kolo
16:30 Bor 3:0 Brestovac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva rasinska okružna liga - 24.kolo
17:00 Dedina 1:4 Trajal
17:00 Donji Kopaonik 3:4 Bošnjane
17:00 Sloga 1:2 Jovan Kursula
17:00 Jedinstvo 1936 2:1 Poljoprivrednik
17:00 Gornji Stepoš 0:1 Jasika
17:00 Mladost 2:1 Naupare
17:00 Velika Drenova 2:0 Blagotin
17:00 Jastrebac 1:4 Trudbenik

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Pančevo - 23.kolo
16:30 Polet 3:1 Vršac United
16:30 Mladost 0:0 Jugoslavija
16:30 Slavija 3:0 Borac (S)
16:30 Tempo 1:1 Radnički (B)
16:30 Spartak 1:4 Vulturul
16:30 Sloga (BNS) 4:1 BAK

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Subotica - 24.kolo
17:00 Subotica 0:0 Čantavir
17:00 Vinogradar 13:4 Sloboda

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Zrenjanin - 23.kolo
16:30 Vojvodina 1928 4:2 Mladost (BD)
16:30 Borac (A) 3:1 OFK Klek
16:30 Naftagas (B) 0:0 Crvena Zvezda (RS)
16:30 Gradnulica 7:2 Crvena zvezda (VS)

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sombor - 23.kolo
16:30 Zadrugar 3:0 Kordun

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sremska Mitrovica - 24.kolo
Hajduk (V) 2:2 Mladost
LSK Laćarak 7:1 Podrinje
Radnički 1:2 Hajduk (B)
Zeka Buljubaša 1:1 Jadran
Sloga Milšped 3:1 Sremac
Hajduk (Š) 1:2 Partizan

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Novi Sad - 24.kolo
16:00 Borac 2:0 Jedinstvo
Kabel 3:2 Petrovaradin
16:00 Sutjeska 0:2 Stari Grad
16:00 Omladinac 3:1 Srbobran

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska BIP liga - 27.kolo
17:30 Vrčin 3:1 Borac
11:00 Prva Iskra 1:4 IMR
17:30 Strelac 3:3 Crvena zvezda

Muškarci - Okružne lige - PFL - Okružna liga Kosovska Mitrovica - 10.kolo
16:30 Rudar 0:5 Kopaonik

Muškarci - Okružne lige - PFL - Okružna liga Kosova i Metohije - 11.kolo
Polet 1:1 Sitnica
Brezovica 3:1 Radnički
Čaglavica 0:3 Gracko
Gračanica 0:3 Plemetina

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Kraljevo - 24.kolo
17:00 Šumadija 3:1 Morava
17:00 Žiča 2:0 Zvezda
17:00 Jedinstvo 1:1 Tavnik
17:00 Lazac 1:3 Napredak
17:00 Gruža 1:1 Mlada krila
17:00 Mladost 0:2 ND 2011

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga liga Kragujevca - 24.kolo
16:30 Botunje 2:3 OFK Bagremar
16:30 Kolektiv 5:2 Košutnjak
16:30 Mladost Teferič 4:0 Šumarice 2008
16:30 Ćava 2:3 Seljak
16:30 Srbija 3:0 Kragujevac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Čačak - 20.kolo
Strelac 0:2 Miokovci
Morava 1:4 Rakova
Mladost (P) 3:0 Malba
Čačak 94 1:1 Polet
Planinac 2:1 Premeća
Zadrugar 4:3 Parmenac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Gornji Milanovac grupa Istok - 11.kolo
16:00 Jablanica 1:2 Mladi Rudar

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Lučani - 17.kolo
17:00 Bratstvo 4:0 Gorušica

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola - 19.kolo
16:30 Šatornja 2:0 Jasenica
16:30 Mladost 5:1 Plaskovac
10:00 Šamot 0:1 Maskar
16:30 Radoje Domanović 2:1 Prvi srpski ustanak
16:30 Mladi rudar 4:0 Proleter
16:30 Trešnjevica 4:2 B 2000

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina - 19.kolo
16:30 Sloga 0:0 ŽSK
16:30 Mladost MG 3:0 Šumadija
16:30 Lepenica 4:2 Mladost (K)
16:30 Omladinac 2:2 BSK

Muškarci - Međuopštinske lige - Jasenička opštinska liga - 18.kolo
Vodice 5:0 Bačinac
Palanka 0:3 Šumadija
Beli Orlovi 0:5 Proleter
Bašin 0:3 Budućnost
Mramorac 2:4 Pobeda

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Smederevo grupa Morava - 12.kolo
16:00 Budućnost 1:3 Skobalj
16:00 Proleter 9:0 Sloga

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Smederevo grupa Šumadija - 12.kolo
16:00 Vučak 2:1 Drugovac
16:00 Podunavac 2:1 7. Jul
16:00 Petrijevac 2:1 Landol
16:00 Badljevica 1:1 Ravni Gaj

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mlava” - 20.kolo
Bata Bulić 1:3 Trgovački
Rudar 5:1 Sloga
Polet 0:3 Napredak (VC)
Jedinstvo 0:1 Zadrugar
Radnički 4:3 Omladinac (S)
Krilaš 3:2 Omladinac (B)
Napredak (T) 1:2 Mladost

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Dunav“ - 20.kolo
16:00 Sloga (Ć) 2:1 Polet
16:00 Makce 3:0 Pobeda
16:00 Jedinstvo (D) 0:3 Napredak (B)
16:00 Dunavac (K) 3:0 Sloga (D)

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga "Pocerina" - 24.kolo
17:00 Pričinović 0:3 Mladost (PP)
Sloga (M) 4:2 OFK Jelen
Dumaca 3:1 OFK Varna
Pocerina 4:0 Galeb
Vlašić 2:2 Provo
Korman 3:2 Sloga (K)
Karađorđe 4:1 Mladost (Z)
Dobrava 2:2 Mrovska

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mačva” - 24.kolo
17:00 Sloboda 1:2 Majur
17:00 Proleter 1:0 Omladinac (S)
17:00 Gorki 3:2 Sloga (P)
17:00 Omladinac (B) 3:1 Napredak

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Ljig-Mionica - 19.kolo
16:30 Jedinstvo 4:1 Orao
16:30 Vrujci 4:1 Liplje
16:30 Borac 0:1 Toplica
16:30 Dučić 1:3 Veliševac
16:30 Gornji Lajkovac 1:1 Rajac

Muškarci - Međuopštinske lige - Prva liga Valjevo - 17.kolo
Mladost Kamenica 0:3 Tešnjar
OFK Povlen 0:4 Kotešica
Mladost Dračić 1:2 Polet
Gradac 1:1 Iskra
Zadrugar 8:0 Pričević

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Lajkovac - 10.kolo
16:30 Dimitrije Tucović 2:3 Pepeljevac
16:30 Ratkovac 1:1 Polet

Muškarci - Međuopštinske lige - Prva opštinska liga Ub - 20.kolo
16:00 Polet 3:1 Paljuvi
16:00 Joševa 2:0 Čučuge
16:00 Dokmir 3:5 Gunjevac
16:00 Vrelo 6:1 Omladinac
16:00 Tvrdojevac 5:0 Brgule

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Požega - 20.kolo
17:00 Ježevica 2:3 Plavi tok
15:00 Duškovci 2:1 Borac (SD)
14:30 Lauš 3:0 Borac (O)
17:00 Glumač 5:0 Blagaja
14:30 Pobeda 1:6 Savinac

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Niška liga - 23.kolo
16:30 Zeleznicar 4:2 Stevan Nešticki
16:30 Supovac 4:3 Koca
16:30 Mladost 2:0 Vulkan
16:30 Mladost 5:1 Čegar

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Aleksinac - 24.kolo
11:00 Polet (V) 4:0 Draževac
11:00 Sloga (K) 3:0 Vukašinovac
11:00 Crvena Zvezda 1:3 Mladi Radnik
16:30 OFK Sloga 4:2 Polet (R)
16:30 Pobeda 3:4 Tempo

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Merošina-Doljevac - 20.kolo
17:00 Moravac 0:1 Radnički
17:00 4. Juli 2:0 Baličevac
17:00 Padina 4:4 Dobrič

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Pirot - 13.kolo
16:30 Pobeda 0:3 Sloga
16:30 Padež 3:0 Lokomotiva

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin - 24.kolo
17:00 Bratstvo 2:0 Tekstilac
17:00 Polet 4:0 Kolare
17:00 Javor 4:1 Mladost (S)
17:00 Mladost (D) 3:1 Kupinovac
17:00 Crni Vrh 3:2 BSK

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Negotin - 22.kolo
16:30 Slatina 4:0 BSK
11:00 Samarinovac 0:1 Mladost
11:00 Miloševo 1:0 OFK Tamnič
16:30 Smedovac 0:0 Deli Jovan
16:30 Urovica 3:0 Rečka
11:00 Kovilovo 4:1 Ratar

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga rasinska okružna liga - 21.kolo
17:00 Gradina 8:0 Mladost DK
17:00 Mladost T 3:0 Borac
17:00 Omladinac 1:2 Vinogradar
17:00 Mladi radnik 6:2 Sloga L
17:00 Župski biseri 2:2 Ušće

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Zapad" - 23.kolo
16:30 Unirea 3:0 Železničar
16:30 Budućnost (BB) 0:0 Vojvodina
16:30 Dolovo 0:2 Mladost (V)
16:30 Strela 2:3 Borac (P)
16:30 BSK Bavanište 3:0 Proleter
16:30 Omladinac (D) 7:1 Jedinstvo Stević

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Istok" - 25.kolo
16:30 Borac (VS) 3:0 Banat
16:30 Budućnost (A) 10:0 Karaš (J)
16:30 Ševac 7:1 Potporanj
16:30 Dobrica 3:2 Hajdučica
16:30 Ratar 0:1 Jedinstvo
16:30 Crvena zvezda 2:0 Vinogradar
16:30 Borac (VG) 3:2 Hajduk

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Subotica - 17.kolo
17:00 Mala Bosna 0:5 Đurđin
17:00 Solid 3:0 Zrinjski 1932
17:00 Dušan Silni 6:2 Hajduk
17:00 Žednik 5:1 Poljoprivrednik
17:00 Udarnik 0:1 Elektrovojvodina
17:00 Bratstvo 5:2 Lokomotiva

Muškarci - Međuopštinske lige - Potiska liga (OFL Čoka-Novi Kneževac) - 14.kolo
17:00 Horgoš Higlo 3:1 Jedinstvo
17:00 Radnički 3:0 Slavija
17:00 Sloga 3:3 Graničar

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Bačka Topola-Mali Iđoš - 13.kolo
16:30 Pobeda 2:3 Eđšeg
16:30 Mladost 6:0 Sokolac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Kikinda-Novi Bečej - 16.kolo
16:30 Napredak 0:5 Delija
16:30 ŽAK 1:0 Vojvodina
16:30 2. Oktobar 1:0 Borac
16:30 Jedinstvo 4:2 Polet

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Žitište-Nova Crnja - 13.kolo
16:30 Napredak 8:5 Bega
16:30 Olimpija 1:1 Roham
16:30 Polet 2:5 1.Oktobar
16:30 Terekves 3:2 Proleter

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci - 20.kolo
16:30 Dunav 1:0 OFK Metalac
16:30 OFK Šikara 1:1 Rastina 1918
16:30 Terekveš 0:2 OFK Mladost
16:30 Panonija 2:1 Jedinstvo
16:30 Rusin 3:0 Dinamo
16:30 Aleksa Šantić 2:3 OFK Odžaci

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Novi Sad - 24.kolo
16:30 Partizan 1:1 Bačka
16:30 Proleter 0:3 Tatra
16:30 Vinogradar 0:0 Železničar
16:30 OFK Futog 1:2 OFK Sirig

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred) - 18.kolo
17:00 Bačka 3:1 Krivanj
17:00 Budućnost (P) 2:3 Soko
17:00 Maglić 2:1 Borac
17:00 Karađorđevo 3:1 Kulpin
17:00 Budućnost (G) 1:2 Krila Krajine

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Titel-Žabalj - 22.kolo
ŽSK 8:0 Jedinstvo
Sloga 1:4 Obilić
Titel 5:1 Hajduk (Č)

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Beogradska BIP liga grupa "Dunav" - 21.kolo
Napredak 1:1 Jedinstvo
Banja 1:2 Mladi proleter
Borac 2:1 BSK Batajnica
Omladinac 2:0 Obilić
Dunav 1:0 Institut
Rušanj 1:0 Studenski Grad
Šumadinac 2:1 Sindjelić

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Beogradska BIP liga grupa "Šumadija" - 21.kolo
Velika Krsna 7:0 Šepšin
Borac 3:1 Rabrovac
Selo Mladenovac 0:0 Podunavac
Ivanča 2:8 OFK Leštane

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Beogradska BIP liga grupa "Sava" - 21.kolo
17:30 Borac 1:0 Napredak
17:30 TEK Sloga 8:0 BSK

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Zrenjanin grupa "Zapad" - 18.kolo
16:30 Mladost 3:1 Banat
16:30 Lehel 7:0 Jedinstvo
16:30 Omladinac 2:2 MSK

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Zrenjanin grupa "Istok" - 18.kolo
16:30 Sloga 2:6 Zlatica
16:30 Radnički 2:0 Gradnulica Bečkerek
16:30 Radnički Ratar 2:0 ŽFK Banat

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kraljeva - 24.kolo
17:00 Jedinstvo 0:1 Stara Čaršija
17:00 Progorelica 2:0 Budućnost (S)
11:00 Kablar 0:2 Partizan
17:00 Popovići 1:3 Bogutovačka Banja
17:00 Musina reka 3:1 Zgodačica
17:00 Omladinac 3:4 Proleter
17:00 Ras 1:0 Stubal

Muškarci - Opštinske lige - Treća liga Kragujevca - 12.kolo
16:30 Divostin 1:1 Borac
16:30 Stari momci 2:3 Velika Sugubina
16:30 Đuriselac 0:0 Zastava
16:30 Trmbas 0:10 21. oktobar
16:30 Studenac 2:3 Kutlovo

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Aranđelovac - 10.kolo
11:00 Gorski car 0:1 Tulež
12:00 Vrbica 2:0 Brezovac
12:00 Ranilović 0:5 Kopljari
11:00 Misača 2:1 Venčani

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Topola - 11.kolo
16:30 Krćevac 04 3:4 Budućnost
16:30 Borac 1:2 Mladost

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Knić - 14.kolo
16:30 Mladi Radnik 0:3 Kotlenik (G)
16:30 Jedinstvo 3:0 Mladost (P)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Malo Crniće - 15.kolo
10:00 Budućnost 3:2 Stig C

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Žabari - 14.kolo
16:30 Udarnik 1:0 BSK
16:30 Napredak 3:5 Jedinstvo
16:30 Proleter 2:2 Omladinac
16:30 Pomoravlje 4:1 Mladost

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Požarevac - 20.kolo
16:00 Napredak (P) 1:0 Sloga (L)
16:00 Zemljoradnik 1:6 Metalac
16:00 Mlava (B) 1:6 Borac (K)
16:00 Dizel 0:3 Vojvoda Milenko

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Veliko Gradište - 14.kolo
16:00 Pek 2:1 Carevac
16:00 Ram 0:2 Sloga T
16:00 Radnički 3:0 Mirko Tomić

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Golubac - 8.kolo
16:00 Polet 1:5 Vinci
16:00 Žika Marković Uča 3:0 Dobra
16:00 Usije 1:3 Električar

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Loznica - 14.kolo
17:00 Jelav 0:1 Rudar
17:00 Hajduk 6:3 Sloga
17:00 Mladost (B) 0:3 Borac
17:00 Prva Iskra 1:3 Milan Orlić

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Krupanj - 9.kolo
17:00 7. Juli 0:2 Bratstvo

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Vladimirci - 17.kolo
17:00 Krnule 09 3:2 Hajduk
17:00 Polet 1:1 Torpedo
17:00 Bobovik 2:1 Sloga
17:00 Tresnjevka 2:3 Borac
17:00 Dragojevac 5:1 Sloga Trgosped
17:00 Petrovac 74 3:0 Mladost

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - Grupa Pocerina - 16.kolo
11:00 Ceric 3:1 Rankovac
11:00 Mladost (Слатина) 0:0 Volujac
11:00 Zablaće 8:0 Žabar
11:00 Jedinstvo 3:1 Mladost (Свилеула)
11:00 Младост 2011 1:1 Sava

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Bogatić - 13.kolo
11:00 Sumice 1:1 Stojan Lazarac
11:00 Premijer 2:0 Mladost (M.M)
11:00 Radnik 1:1 Mladost (O)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - Grupa Mačva - 12.kolo
11:00 Buducnost 0:0 Maovi MH
11:00 Culjkovic 1:0 Zadrugar Milkivit

Muškarci - Opštinske lige - Druga opštinska liga Valjevo - 10.kolo
16:30 Beloševac 0:3 Kolubara 2
16:30 Mali korak 6:1 Dupljaj

Muškarci - Opštinske lige - Druga opštinska liga Ub - 14.kolo
Sloga 1:1 Šarbane

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Leskovac - 22.kolo
16:30 BSK 1:1 Bratstvo (Z)
11:00 Moravac (G) 0:0 Turekovac
10:00 Jasunja 3:2 Nomanica

Muškarci - Opštinske lige - Prva opštinska liga Jagodina - 17.kolo
17:30 Partizan (M) 2:3 Lipar
17:30 Juhor 3:4 Trnava
17:30 Napredak 5:2 Sloboda
17:30 Bresje 0:2 OFK Tabane
17:30 Morava Panjevac 4:2 Partizan (G)

Muškarci - Opštinske lige - Prva opštinska liga Paraćin - 20.kolo
16:00 Popovac 3:2 Šumadija
16:00 Hajduk 1:1 Mladost
16:00 Budućnost 2:1 Zemljoradnik
16:00 Radnik 0:3 Golubovac 07
16:00 Omladinac 8:0 Jedinstvo R
16:00 Napredak 5:0 Radnicki
16:00 Jedinstvo DM 5:1 Polet

Muškarci - Opštinske lige - Levačka liga (na teritoriji OFS Rekovac) - 8.kolo
Juhor 3:0 Polet
Zenit 4:1 Goša
Blagotin 1:2 Šumadinac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Trstenik - 17.kolo
15:00 Morava 0:0 Omasnica
16:00 Vinogradar 1:7 Ribnik

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Varvarin - 11.kolo
16:30 Kiseljak 2:3 Gradac
16:30 Rubin 5:1 Temnić

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kruševac grupa "Morava" - 14.kolo
17:00 Mačkovac 3:0 Kruševica
17:00 Padež 4:4 Gaglovo
17:00 Žabare 9:1 Globoder
17:00 Rasinac 1:1 Pakasnica
17:00 Srnje 1:2 BSK

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kruševac grupa "Rasina" - 17.kolo
11:00 Jablanica 0:5 Bukovica
11:00 Zdravinje 2:2 Štitari
11:00 Mladost 2:2 Drugari
11:00 Polet (Š) 1:5 OFK Ribare
11:00 Polet (K) 1:4 Sebečevac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Vršac-Bela Crkva - 8.kolo
17:30 Jedinstvo 3:2 Omladinac
17:30 Partizan 4:1 Vojvodina
17:30 Vitorul 5:2 Pobeda

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Alibunar-Plandište - 15.kolo
16:30 Janošik 3:0 Vojvodina
16:30 Banat 3:0 Gaj

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šid - 22.kolo
Jedinstvo M 3:3 Napredak
Fruškogorac 8:0 Borac
OFK Bingula 0:4 OFK Bikić
OFK Bačinci Sloga 4:1 Sindjelić
Jednota 6:1 Sremac
Graničar 2:0 Omladinac M

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Pećinci - 15.kolo
16:00 Vitez 0:5 Napredak
16:00 Sremac 1:3 Graničar
16:00 Lovac 5:2 Sloboda
16:00 Mladost 5:2 Kameni

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Sremska Mitrovica (1. Razred) - 15.kolo
Borac R 1:1 Zmaj
Fruškogorac 4:2 Srem
Mitros 3:1 Borac VR
Hajduk 3:2 Sloga
Sloboda 2:1 Sremac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Indjija - 16.kolo
Borac 0:4 Dunav
ČSK Čortanovci 3:1 Fruškogorac
Sloga 1:1 Polet

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Bačka Palanka (2. razred) - 13.kolo
17:00 Mladost 2:0 Slavija

Muškarci - Opštinske lige - Treća Beogradska BIP liga Grupa "A" - 21.kolo
17:30 Hajduk 3:0 Veliko selo
17:30 Mladost (B) 3:0 Kapedunum
17:30 Mladost (JR) 7:2 Zuce

Muškarci - Opštinske lige - Treća Beogradska BIP liga Grupa "B" - 19.kolo
17:30 Borac 1:4 GAK
17:30 BUSK 2:2 Zmaj 1953
17:30 Novi Beograd 4:0 OFK Petrovčić
10:00 Torlak 3:0 Busije

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Sopot - 19.kolo
OFK Rogača 5:1 Mladost (G)
Vis 0:0 Ropočevo
Mladost (MI) 1:4 Crvena Zvezda
Nemenikuće 0:3 Drlupa
Đurinci 3:0 OFK Slatina

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Barajevo - 14.kolo
17:30 OFK Borac 3:0 Rožanci
17:30 Beljina 3:0 OFK Boždarevac
17:30 Mladost Gaj 2011 4:0 Veliki Borak

Muškarci - Druge opštinske lige - Druga opštinska liga Jagodina - 10.kolo
Mladost 4:2 Oniks
Sloga 3:0 Hajduk

Muškarci - Druge opštinske lige - Opštinska liga Ruma - Irig (2. Razred) - 11.kolo
Borac 0:4 Car Uroš
Planinac 2:2 Sremac
Mladost 4:1 27. Oktobar

Muškarci - Druge opštinske lige - Druga opštinska liga Lazarevac - 14.kolo
17:00 Proleter 2:0 Strmovo
17:00 Dimitrije Tucovic 1:4 Šumadinac

Žene - Prva Ženska liga - 19.kolo
17:00 LASK Crvena zvezda 4:1 Mašinac PZP
16:30 Požarevac 12:0 Nives

Žene - Druga Ženska liga "Sever" - 17.kolo
Radnički 1919 0:2 BSK Borča

Omladinci - Omladinska liga Srbije - 26.kolo
13:00 Zemun 0:1 Napredak

Omladinci - Omladinska liga Vojvodine - 22.kolo
Slavija 2:1 Srem
Indeks 1:1 Radnički S
Novi Sad 1:2 Radnički NP

Omladinci - PFL Sombor - 23.kolo
14:30 Zadrugar 3:0 Kordun

Omladinci - Podunavska okružna liga- grupa B - 18.kolo
Selevac 1:5 Bresje-Superior

Kadeti - Kadetska liga Vojvodine - 24.kolo
12:00 Radnički (NP) 0:0 ČSK Pivara
12:00 Radnički (S) 2:0 Crvenka
12:00 Bečej 2:2 Dinamo
12:00 Bačka Topola 6:0 Bačka (BP)
12:00 Kikinda 2:3 Vršac

Kadeti - Kvalitetna PFL Subotica - 15.kolo
10:00 Bačka 4:1 AFK

Kadeti - PFL Subotica - 24.kolo
15:00 Subotica 4:0 Čantavir
15:00 Vinogradar 4:1 Sloboda

Pioniri - Pionirska liga Vojvodine - 24.kolo
10:00 Radnički (NP) 0:5 ČSK Pivara
10:00 Radnički (S) 3:0 Crvenka
10:00 Bečej 2:3 Dinamo
10:00 Bačka Topola 1:5 Bačka (BP)
10:00 Kikinda 2:1 Vršac

Pioniri - Braničevska okružna liga - 10.kolo
Borac VL 0:2 Zvižd
Šapine 4:1 VGSK

Pioniri - Podunavska okružna liga-grupa B - 18.kolo
Selevac 1:2 Bresje-Superior

Petlići - Kvalitetna PFL Subotica - 21.kolo
08:30 Bačka Topola 0:3 Spartak Zlatibor voda '99

Petlići - Liga škola fudbala FSBO i FSPO - petlići - 16.kolo
11:00 Plana 9:0 Obilić

Petlići - Gradska liga Kragujevac - 18.kolo
10:00 Sušica 2:2 Marjan
10:00 Apolon 4 I 1:1 Šumadija
10:00 Radnicki 1923 II 9:1 Apolon 4 II

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
zd 0 | 0
У Првoј женскoј лиги извучени су следећи тaкмичaрски брoјеви:1.ЖФК Железничaр ЖК Пaнчевo,2.ЖФК Мaчвa,3.ЖФК Леминд Лaвице,4.ЖФК Рaднички 2013. (Рудoвци),5.ЖФК Јaгoдинa,6.ЖФК Кoлибри (Курушумлијa),7.ЖФК Фрушкoгoрaц (Нoви Сaд),8.ЖФК Кaлемегдaн.Прво коло 30/31.08.
jeromerothen 1 | 0
jel se zna koju ligu ce igrati Sapine?
Colina Arandjelovac 1 | 0
U nedelju 27.07. na Zlatiboru je IO FSRZS i tada će se znati konačni sastavi Srpske lige Zapad i Zona Dunav,Drina i Morava,kao i liste službenih lica na zonskim ligama.
Lazar Petljanski 94 BP 0 | 0
Dobri rezultati Palanacke Backe u pripremnim mecevima. Backa pobedila prvo ekipu OFK Odzaka kod kuce rezultatom 3:1 a zatim u gostima i Csk Pivaru iz Celareva na stadionu Pivare rezultatom 3:2. Backa gostuje u naredna dva meca prvo Indjiji a potom i Cementu u Beocinu. FK Backa ce se pripremati koliko cujem samo u Backoj Palanci u kompleksu "Bagremara".
gru3 5 | 0
Prijateljska utakmica RUDAR Kostolac - HOMOLJAC Zagubica 1:0 (0:0)
grosnicanin 4 | 1
FK Vodojaza,je pocela sa pripremama za novu sezonu u Zoni Morava.Prva kontrolna utakmica,podmladjenog i promenjenog sastava Vodojaze je u sredu,23.07.u 17:30 na igralistu u Grosnici.Protivnik je ekipa Pobede iz Belosevca.Pozdrav iz Grosnice.
Miroslav Vijnovic 4 | 1
Prijateljska fudbalska utakmica.Prigrevica:FK Prigrevica - Sloga Čonoplja 4:0
Sumadinac 6 | 0
Danas u Brzanu u prijateljskom utakmici FK Sumadinac Brzan - FK Tane Jagodina 2-1. Sjajna igra oba tima, dva prelepa gola centarfora Stojanovica i mnostvo sansi na obe strane. Sledeca utakmica u sredu sa FK Jagodina (omladinci)
Colina Arandjelovac 10 | 0
U prijateljskoj utakmici u Lazarevcu je Kolubara pobedila Aranđelovačku Šumadiju rezultatom 1:0 . To je bila prva utakmica pod vođstvom novog trenera Grčića .
djora 28 | 0
Jel zavrsen konkurs za takmicenje u Srpskoj ligi Zapad ? Mislim da je ovo sa "fuzijama" klasican kriminal - fiktivno gasenje klubova, ringispil tri kluba sa izmisljanjem novih imena i slicno - da se ne bi placali dugovi. Jel moze i obican gradjanin tako - da uzme kredit od nekoliko miliona dinara i kada treba da pocne da ga vraca, da promeni ime u Bred Pit i kredit puj pike ne vazi ? Ne mora pride da dobije Andjelinu...
Postavite komentar
srbijasport.bet