XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 490 utakmica za dan: Nedelja, 6 Maj 2012

Fudbal

06.05.2012 16:00 Radnički Stobeks 4 : 1 Sloboda (Č)
06.05.2012 11:00 Jedinstvo Putevi 3 : 0 Železničar

06.05.2012 16:30 Radnički (P) 1 : 0 Trstenik PPT
06.05.2012 16:30 Hajduk Veljko 2 : 0 Balkanski
06.05.2012 16:30 Vlasina 4 : 0 Borac (B)

06.05.2012 11:00 Žarkovo 0 : 1 Radnički (O)
06.05.2012 17:30 Kovačevac 2 : 1 Srem (J)
06.05.2012 10:00 Beograd 2 : 2 PKB

06.05.2012 16:00 Zvižd 1 : 1 Mladi radnik
06.05.2012 16:00 Borac (VL) 2 : 0 Sloga (D)

06.05.2012 16:00 Sloga (S) 2 : 1 Sevojno
06.05.2012 16:00 Polimlje 0 : 2 Radnički

06.05.2012 16:30 Radnički (B) 1 : 0 Bačka 1901
06.05.2012 11:00 Radnički (Z) 2 : 4 Dinamo

06.05.2012 16:30 Jedinstvo (SP) 0 : 1 Bačka (BP)
06.05.2012 16:30 Index 3 : 0 1. Maj

06.05.2012 10:00 GSP Polet 1 : 0 Grafičar
06.05.2012 17:30 Železnik Lavovi 4 : 0 Turbina
06.05.2012 17:30 Borac (O) 1 : 2 Radnički (R)
06.05.2012 17:30 Resnik 2 : 1 Palilulac
06.05.2012 17:30 Budućnost (D) 2 : 1 Lokomotiva

06.05.2012 17:00 Kraljevo Hajduk 0 : 3 Grdica
06.05.2012 17:00 Braća Vuković 2 : 0 Ribnica (J)
06.05.2012 17:00 Radnik 5 : 1 Morava (S)
06.05.2012 17:00 Radnički 1 : 0 Borac (V)
06.05.2012 17:00 Ibar 2 : 1 Mataruge

06.05.2012 16:30 Sušica 5 : 1 Seljak
06.05.2012 16:30 Slavija 1 : 0 Šumadinac
06.05.2012 16:30 Sloga D 3 : 1 Maršić
06.05.2012 16:30 Kolonija 2 : 2 Jadran
06.05.2012 16:30 Jedinstvo 0 : 3 Budućnost
06.05.2012 16:30 Vinogradi DB 2 : 0 Šumadija

06.05.2012 Šumadija 1 : 3 Omladinac
06.05.2012 Vujan 3 : 4 Slatina
06.05.2012 Dragačevo 2 : 1 Jedinstvo (GG)
06.05.2012 16:30 Brezak 0 : 2 Rudar
06.05.2012 16:30 Jedinstvo (K) 8 : 2 Spartak
06.05.2012 Morava 5 : 0 Donja Vrbava
06.05.2012 16:30 Ovčar 0 : 1 Napredak

06.05.2012 16:30 Šumadinac (S) 3 : 2 Borac
06.05.2012 16:30 Šumadinac (N) 4 : 1 Rača Popović
06.05.2012 16:30 Partizan 2 : 1 Aranđelovac
06.05.2012 16:30 Vinča 0 : 0 Marjan
06.05.2012 16:30 Sloga 1 : 0 Junkovac
06.05.2012 16:30 Beli orlovi 2 : 2 Bokanja

06.05.2012 Omladinac 1 : 1 Radnik
06.05.2012 Cerovac 0 : 2 Bresje Superior
06.05.2012 Napredak 2 : 0 Selevac
06.05.2012 Osipaonica 6 : 0 Borac
06.05.2012 Budućnost 1 : 2 Udarnik
06.05.2012 Jedinstvo 3 : 0 Sloga

06.05.2012 16:00 Integral 3 : 0 Crni Vrh
06.05.2012 16:00 Mlava 0 : 2 Železničar
06.05.2012 16:00 Mladi Borac 3 : 1 Petar Dobrnjac
06.05.2012 16:00 Šapine 3 : 0 Beli Orao

06.05.2012 17:00 Mladost (DD) 3 : 0 Hajduk Stanko
06.05.2012 17:00 Antimon 2 : 1 Radjevac
06.05.2012 17:00 Mladost (P) 0 : 2 Lipolist
06.05.2012 17:00 Jedinstvo 6 : 2 Gučevo
06.05.2012 17:00 Sloga 1 : 5 Napredak

06.05.2012 16:00 Sovljak 3 : 0 Ribnikar
06.05.2012 16:00 Milenko Pavlović 3 : 3 Trlić
06.05.2012 16:00 Brežđe 0 : 8 Brezovica

06.05.2012 15:30 Polet 1 : 0 Zlatibor voda
06.05.2012 15:30 Perućac 1 : 1 Jedinstvo
06.05.2012 15:30 Železničar 5 : 2 Bioska
06.05.2012 15:30 Luna Avijatičar 0 : 2 Ariljska Rampa
06.05.2012 15:30 Omladinac 1 : 1 Višesava

06.05.2012 16:30 Mladost 2 : 0 Budućnost (PK)
06.05.2012 16:30 Radnički 3 : 0 Aluminjum
06.05.2012 16:30 Brzi Brod 3 : 0 Jedinstvo
06.05.2012 16:30 Delijski Vis 1 : 2 Sloboda
06.05.2012 16:30 Vrtište 4 : 3 Omladinac
06.05.2012 16:30 Mramor 3 : 1 Budućnost (P)
06.05.2012 16:30 Proleter 3 : 0 Rudar

06.05.2012 16:30 Doljevac 1971 1 : 1 Rutevac
06.05.2012 16:30 Mladost (B) 0 : 1 Napredak
06.05.2012 16:30 Toplica 1 : 0 Rad
06.05.2012 16:30 Naša krila 1936 3 : 5 Zemljoradnik
06.05.2012 16:30 Jastrebac 0 : 0 Borac

06.05.2012 16:30 Čekmin 2 : 0 Šumadija
06.05.2012 16:30 Gradac 2 : 1 Jedinstvo (Š)
06.05.2012 16:30 Plantaža 2 : 0 Radan
06.05.2012 16:30 Mladost 1 : 1 Budućnost
06.05.2012 16:30 Jablanica 3 : 1 Bobište

06.05.2012 16:30 Dragoš 1 : 1 Temac
06.05.2012 16:30 Jedinstvo P 3 : 1 Mladost P.R
06.05.2012 16:30 Zadrugar 2 : 1 Tanasko Rajić
06.05.2012 16:30 Gnjilan 1 : 3 Lužnica

06.05.2012 16:00 Kondiva 3 : 0 Ternoci

06.05.2012 17:00 Svetlost 3 : 0 Partizanski put
06.05.2012 17:00 Kosovac 3 : 0 Trbunje
06.05.2012 17:00 Dunđerski 2 : 2 Omladinac
06.05.2012 17:00 Dobrič 2 : 0 Topličanin
06.05.2012 17:00 Jastrebac 9 : 1 Polet

06.05.2012 17:00 Vinogradar 0 : 2 Dragocvet
06.05.2012 17:00 Sindjelic 3 : 3 Jedinstvo

06.05.2012 16:30 Bor 3 : 0 Brestovac

06.05.2012 17:00 Dedina 1 : 4 Trajal
06.05.2012 17:00 Donji Kopaonik 3 : 4 Bošnjane
06.05.2012 17:00 Sloga 1 : 2 Jovan Kursula
06.05.2012 17:00 Jedinstvo 1936 2 : 1 Poljoprivrednik
06.05.2012 17:00 Gornji Stepoš 0 : 1 Jasika
06.05.2012 17:00 Mladost 2 : 1 Naupare
06.05.2012 17:00 Velika Drenova 2 : 0 Blagotin
06.05.2012 17:00 Jastrebac 1 : 4 Trudbenik

06.05.2012 16:30 Polet 3 : 1 Vršac United
06.05.2012 16:30 Mladost 0 : 0 Jugoslavija
06.05.2012 16:30 Slavija 3 : 0 Borac (S)
06.05.2012 16:30 Tempo 1 : 1 Radnički (B)
06.05.2012 16:30 Spartak 1 : 4 Vulturul
06.05.2012 16:30 Sloga (BNS) 4 : 1 BAK

06.05.2012 17:00 Subotica 0 : 0 Čantavir
06.05.2012 17:00 Vinogradar 13 : 4 Sloboda

06.05.2012 16:30 Vojvodina 1928 4 : 2 Mladost (BD)
06.05.2012 16:30 Borac (A) 3 : 1 OFK Klek
06.05.2012 16:30 Naftagas (B) 0 : 0 Crvena Zvezda (RS)
06.05.2012 16:30 Gradnulica 7 : 2 Crvena zvezda (VS)

06.05.2012 16:30 Zadrugar 3 : 0 Kordun

06.05.2012 Hajduk (V) 2 : 2 Mladost
06.05.2012 LSK Laćarak 7 : 1 Podrinje
06.05.2012 Radnički 1 : 2 Hajduk (B)
06.05.2012 Zeka Buljubaša 1 : 1 Jadran
06.05.2012 Sloga Milšped 3 : 1 Sremac
06.05.2012 Hajduk (Š) 1 : 2 Partizan

06.05.2012 16:00 Borac 2 : 0 Jedinstvo
06.05.2012 Kabel 3 : 2 Petrovaradin
06.05.2012 16:00 Sutjeska 0 : 2 Stari Grad
06.05.2012 16:00 Omladinac 3 : 1 Srbobran

06.05.2012 17:30 Vrčin 3 : 1 Borac
06.05.2012 11:00 Prva Iskra 1 : 4 IMR
06.05.2012 17:30 Strelac 3 : 3 Crvena zvezda

06.05.2012 16:30 Rudar 0 : 5 Kopaonik

06.05.2012 Polet 1 : 1 Sitnica
06.05.2012 Brezovica 3 : 1 Radnički
06.05.2012 Čaglavica 0 : 3 Gracko
06.05.2012 Gračanica 0 : 3 Plemetina

06.05.2012 17:00 Šumadija 3 : 1 Morava
06.05.2012 17:00 Žiča 2 : 0 Zvezda
06.05.2012 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Tavnik
06.05.2012 17:00 Lazac 1 : 3 Napredak
06.05.2012 17:00 Gruža 1 : 1 Mlada krila
06.05.2012 17:00 Mladost 0 : 2 ND 2011

06.05.2012 16:30 Botunje 2 : 3 OFK Bagremar
06.05.2012 16:30 Kolektiv 5 : 2 Košutnjak
06.05.2012 16:30 Mladost Teferič 4 : 0 Šumarice 2008
06.05.2012 16:30 Ćava 2 : 3 Seljak
06.05.2012 16:30 Srbija 3 : 0 Kragujevac

06.05.2012 Strelac 0 : 2 Miokovci
06.05.2012 Morava 1 : 4 Rakova
06.05.2012 Mladost (P) 3 : 0 Malba
06.05.2012 Čačak 94 1 : 1 Polet
06.05.2012 Planinac 2 : 1 Premeća
06.05.2012 Zadrugar 4 : 3 Parmenac

06.05.2012 16:00 Jablanica 1 : 2 Mladi Rudar

06.05.2012 17:00 Bratstvo 4 : 0 Gorušica

06.05.2012 16:30 Šatornja 2 : 0 Jasenica
06.05.2012 16:30 Mladost 5 : 1 Plaskovac
06.05.2012 10:00 Šamot 0 : 1 Maskar
06.05.2012 16:30 Radoje Domanović 2 : 1 Prvi srpski ustanak
06.05.2012 16:30 Mladi rudar 4 : 0 Proleter
06.05.2012 16:30 Trešnjevica 4 : 2 B 2000

06.05.2012 16:30 Sloga 0 : 0 ŽSK
06.05.2012 16:30 Mladost MG 3 : 0 Šumadija
06.05.2012 16:30 Lepenica 4 : 2 Mladost (K)
06.05.2012 16:30 Omladinac 2 : 2 BSK

06.05.2012 Vodice 5 : 0 Bačinac
06.05.2012 Palanka 0 : 3 Šumadija
06.05.2012 Beli Orlovi 0 : 5 Proleter
06.05.2012 Bašin 0 : 3 Budućnost
06.05.2012 Mramorac 2 : 4 Pobeda

06.05.2012 16:00 Budućnost 1 : 3 Skobalj
06.05.2012 16:00 Proleter 9 : 0 Sloga

06.05.2012 16:00 Vučak 2 : 1 Drugovac
06.05.2012 16:00 Podunavac 2 : 1 7. Jul
06.05.2012 16:00 Petrijevac 2 : 1 Landol
06.05.2012 16:00 Badljevica 1 : 1 Ravni Gaj

06.05.2012 Bata Bulić 1 : 3 Trgovački
06.05.2012 Rudar 5 : 1 Sloga
06.05.2012 Polet 0 : 3 Napredak (VC)
06.05.2012 Jedinstvo 0 : 1 Zadrugar
06.05.2012 Radnički 4 : 3 Omladinac (S)
06.05.2012 Krilaš 3 : 2 Omladinac (B)
06.05.2012 Napredak (T) 1 : 2 Mladost

06.05.2012 16:00 Sloga (Ć) 2 : 1 Polet
06.05.2012 16:00 Makce 3 : 0 Pobeda
06.05.2012 16:00 Jedinstvo (D) 0 : 3 Napredak (B)
06.05.2012 16:00 Dunavac (K) 3 : 0 Sloga (D)

06.05.2012 17:00 Pričinović 0 : 3 Mladost (PP)
06.05.2012 Sloga (M) 4 : 2 OFK Jelen
06.05.2012 Dumaca 3 : 1 OFK Varna
06.05.2012 Pocerina 4 : 0 Galeb
06.05.2012 Vlašić 2 : 2 Provo
06.05.2012 Korman 3 : 2 Sloga (K)
06.05.2012 Karađorđe 4 : 1 Mladost (Z)
06.05.2012 Dobrava 2 : 2 Mrovska

06.05.2012 17:00 Sloboda 1 : 2 Majur
06.05.2012 17:00 Proleter 1 : 0 Omladinac (S)
06.05.2012 17:00 Gorki 3 : 2 Sloga (P)
06.05.2012 17:00 Omladinac (B) 3 : 1 Napredak

06.05.2012 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Orao
06.05.2012 16:30 Vrujci 4 : 1 Liplje
06.05.2012 16:30 Borac 0 : 1 Toplica
06.05.2012 16:30 Dučić 1 : 3 Veliševac
06.05.2012 16:30 Gornji Lajkovac 1 : 1 Rajac

06.05.2012 Mladost Kamenica 0 : 3 Tešnjar
06.05.2012 OFK Povlen 0 : 4 Kotešica
06.05.2012 Mladost Dračić 1 : 2 Polet
06.05.2012 Gradac 1 : 1 Iskra
06.05.2012 Zadrugar 8 : 0 Pričević

06.05.2012 16:30 Dimitrije Tucović 2 : 3 Pepeljevac
06.05.2012 16:30 Ratkovac 1 : 1 Polet

06.05.2012 16:00 Polet 3 : 1 Paljuvi
06.05.2012 16:00 Joševa 2 : 0 Čučuge
06.05.2012 16:00 Dokmir 3 : 5 Gunjevac
06.05.2012 16:00 Vrelo 6 : 1 Omladinac
06.05.2012 16:00 Tvrdojevac 5 : 0 Brgule

06.05.2012 17:00 Ježevica 2 : 3 Plavi tok
06.05.2012 15:00 Duškovci 2 : 1 Borac (SD)
06.05.2012 14:30 Lauš 3 : 0 Borac (O)
06.05.2012 17:00 Glumač 5 : 0 Blagaja
06.05.2012 14:30 Pobeda 1 : 6 Savinac

06.05.2012 16:30 Zeleznicar 4 : 2 Stevan Nešticki
06.05.2012 16:30 Supovac 4 : 3 Koca
06.05.2012 16:30 Mladost 2 : 0 Vulkan
06.05.2012 16:30 Mladost 5 : 1 Čegar

06.05.2012 11:00 Polet (V) 4 : 0 Draževac
06.05.2012 11:00 Sloga (K) 3 : 0 Vukašinovac
06.05.2012 11:00 Crvena Zvezda 1 : 3 Mladi Radnik
06.05.2012 16:30 OFK Sloga 4 : 2 Polet (R)
06.05.2012 16:30 Pobeda 3 : 4 Tempo

06.05.2012 17:00 Moravac 0 : 1 Radnički
06.05.2012 17:00 4. Juli 2 : 0 Baličevac
06.05.2012 17:00 Padina 4 : 4 Dobrič

06.05.2012 16:30 Pobeda 0 : 3 Sloga
06.05.2012 16:30 Padež 3 : 0 Lokomotiva

06.05.2012 17:00 Bratstvo 2 : 0 Tekstilac
06.05.2012 17:00 Polet 4 : 0 Kolare
06.05.2012 17:00 Javor 4 : 1 Mladost (S)
06.05.2012 17:00 Mladost (D) 3 : 1 Kupinovac
06.05.2012 17:00 Crni Vrh 3 : 2 BSK

06.05.2012 16:30 Slatina 4 : 0 BSK
06.05.2012 11:00 Samarinovac 0 : 1 Mladost
06.05.2012 11:00 Miloševo 1 : 0 OFK Tamnič
06.05.2012 16:30 Smedovac 0 : 0 Deli Jovan
06.05.2012 16:30 Urovica 3 : 0 Rečka
06.05.2012 11:00 Kovilovo 4 : 1 Ratar

06.05.2012 17:00 Gradina 8 : 0 Mladost DK
06.05.2012 17:00 Mladost T 3 : 0 Borac
06.05.2012 17:00 Omladinac 1 : 2 Vinogradar
06.05.2012 17:00 Mladi radnik 6 : 2 Sloga L
06.05.2012 17:00 Župski biseri 2 : 2 Ušće

06.05.2012 16:30 Unirea 3 : 0 Železničar
06.05.2012 16:30 Budućnost (BB) 0 : 0 Vojvodina
06.05.2012 16:30 Dolovo 0 : 2 Mladost (V)
06.05.2012 16:30 Strela 2 : 3 Borac (P)
06.05.2012 16:30 BSK Bavanište 3 : 0 Proleter
06.05.2012 16:30 Omladinac (D) 7 : 1 Jedinstvo Stević

06.05.2012 16:30 Borac (VS) 3 : 0 Banat
06.05.2012 16:30 Budućnost (A) 10 : 0 Karaš (J)
06.05.2012 16:30 Ševac 7 : 1 Potporanj
06.05.2012 16:30 Dobrica 3 : 2 Hajdučica
06.05.2012 16:30 Ratar 0 : 1 Jedinstvo
06.05.2012 16:30 Crvena zvezda 2 : 0 Vinogradar
06.05.2012 16:30 Borac (VG) 3 : 2 Hajduk

06.05.2012 17:00 Mala Bosna 0 : 5 Đurđin
06.05.2012 17:00 Solid 3 : 0 Zrinjski 1932
06.05.2012 17:00 Dušan Silni 6 : 2 Hajduk
06.05.2012 17:00 Žednik 5 : 1 Poljoprivrednik
06.05.2012 17:00 Udarnik 0 : 1 Elektrovojvodina
06.05.2012 17:00 Bratstvo 5 : 2 Lokomotiva

06.05.2012 17:00 Horgoš Higlo 3 : 1 Jedinstvo
06.05.2012 17:00 Radnički 3 : 0 Slavija
06.05.2012 17:00 Sloga 3 : 3 Graničar

06.05.2012 16:30 Pobeda 2 : 3 Eđšeg
06.05.2012 16:30 Mladost 6 : 0 Sokolac

06.05.2012 16:30 Napredak 0 : 5 Delija
06.05.2012 16:30 ŽAK 1 : 0 Vojvodina
06.05.2012 16:30 2. Oktobar 1 : 0 Borac
06.05.2012 16:30 Jedinstvo 4 : 2 Polet

06.05.2012 16:30 Napredak 8 : 5 Bega
06.05.2012 16:30 Olimpija 1 : 1 Roham
06.05.2012 16:30 Polet 2 : 5 1.Oktobar
06.05.2012 16:30 Terekves 3 : 2 Proleter

06.05.2012 16:30 Dunav 1 : 0 OFK Metalac
06.05.2012 16:30 OFK Šikara 1 : 1 Rastina 1918
06.05.2012 16:30 Terekveš 0 : 2 OFK Mladost
06.05.2012 16:30 Panonija 2 : 1 Jedinstvo
06.05.2012 16:30 Rusin 3 : 0 Dinamo
06.05.2012 16:30 Aleksa Šantić 2 : 3 OFK Odžaci

06.05.2012 16:30 Partizan 1 : 1 Bačka
06.05.2012 16:30 Proleter 0 : 3 Tatra
06.05.2012 16:30 Vinogradar 0 : 0 Železničar
06.05.2012 16:30 OFK Futog 1 : 2 OFK Sirig

06.05.2012 17:00 Bačka 3 : 1 Krivanj
06.05.2012 17:00 Budućnost (P) 2 : 3 Soko
06.05.2012 17:00 Maglić 2 : 1 Borac
06.05.2012 17:00 Karađorđevo 3 : 1 Kulpin
06.05.2012 17:00 Budućnost (G) 1 : 2 Krila Krajine

06.05.2012 ŽSK 8 : 0 Jedinstvo
06.05.2012 Sloga 1 : 4 Obilić
06.05.2012 Titel 5 : 1 Hajduk (Č)

06.05.2012 Napredak 1 : 1 Jedinstvo
06.05.2012 Banja 1 : 2 Mladi proleter
06.05.2012 Borac 2 : 1 BSK Batajnica
06.05.2012 Omladinac 2 : 0 Obilić
06.05.2012 Dunav 1 : 0 Institut
06.05.2012 Rušanj 1 : 0 Studenski Grad
06.05.2012 Šumadinac 2 : 1 Sindjelić

06.05.2012 Velika Krsna 7 : 0 Šepšin
06.05.2012 Borac 3 : 1 Rabrovac
06.05.2012 Selo Mladenovac 0 : 0 Podunavac
06.05.2012 Ivanča 2 : 8 OFK Leštane

06.05.2012 17:30 Borac 1 : 0 Napredak
06.05.2012 17:30 TEK Sloga 8 : 0 BSK

06.05.2012 16:30 Mladost 3 : 1 Banat
06.05.2012 16:30 Lehel 7 : 0 Jedinstvo
06.05.2012 16:30 Omladinac 2 : 2 MSK

06.05.2012 16:30 Sloga 2 : 6 Zlatica
06.05.2012 16:30 Radnički 2 : 0 Gradnulica Bečkerek
06.05.2012 16:30 Radnički Ratar 2 : 0 ŽFK Banat

06.05.2012 17:00 Jedinstvo 0 : 1 Stara Čaršija
06.05.2012 17:00 Progorelica 2 : 0 Budućnost (S)
06.05.2012 11:00 Kablar 0 : 2 Partizan
06.05.2012 17:00 Popovići 1 : 3 Bogutovačka Banja
06.05.2012 17:00 Musina reka 3 : 1 Zgodačica
06.05.2012 17:00 Omladinac 3 : 4 Proleter
06.05.2012 17:00 Ras 1 : 0 Stubal

06.05.2012 16:30 Divostin 1 : 1 Borac
06.05.2012 16:30 Stari momci 2 : 3 Velika Sugubina
06.05.2012 16:30 Đuriselac 0 : 0 Zastava
06.05.2012 16:30 Trmbas 0 : 10 21. oktobar
06.05.2012 16:30 Studenac 2 : 3 Kutlovo

06.05.2012 11:00 Gorski car 0 : 1 Tulež
06.05.2012 12:00 Vrbica 2 : 0 Brezovac
06.05.2012 12:00 Ranilović 0 : 5 Kopljari
06.05.2012 11:00 Misača 2 : 1 Venčani

06.05.2012 16:30 Krćevac 04 3 : 4 Budućnost
06.05.2012 16:30 Borac 1 : 2 Mladost

06.05.2012 16:30 Mladi Radnik 0 : 3 Kotlenik (G)
06.05.2012 16:30 Jedinstvo 3 : 0 Mladost (P)

06.05.2012 10:00 Budućnost 3 : 2 Stig C

06.05.2012 16:30 Udarnik 1 : 0 BSK
06.05.2012 16:30 Napredak 3 : 5 Jedinstvo
06.05.2012 16:30 Proleter 2 : 2 Omladinac
06.05.2012 16:30 Pomoravlje 4 : 1 Mladost

06.05.2012 16:00 Napredak (P) 1 : 0 Sloga (L)
06.05.2012 16:00 Zemljoradnik 1 : 6 Metalac
06.05.2012 16:00 Mlava (B) 1 : 6 Borac (K)
06.05.2012 16:00 Dizel 0 : 3 Vojvoda Milenko

06.05.2012 16:00 Pek 2 : 1 Carevac
06.05.2012 16:00 Ram 0 : 2 Sloga T
06.05.2012 16:00 Radnički 3 : 0 Mirko Tomić

06.05.2012 16:00 Polet 1 : 5 Vinci
06.05.2012 16:00 Žika Marković Uča 3 : 0 Dobra
06.05.2012 16:00 Usije 1 : 3 Električar

06.05.2012 17:00 Jelav 0 : 1 Rudar
06.05.2012 17:00 Hajduk 6 : 3 Sloga
06.05.2012 17:00 Mladost (B) 0 : 3 Borac
06.05.2012 17:00 Prva Iskra 1 : 3 Milan Orlić

06.05.2012 17:00 7. Juli 0 : 2 Bratstvo

06.05.2012 17:00 Krnule 09 3 : 2 Hajduk
06.05.2012 17:00 Polet 1 : 1 Torpedo
06.05.2012 17:00 Bobovik 2 : 1 Sloga
06.05.2012 17:00 Tresnjevka 2 : 3 Borac
06.05.2012 17:00 Dragojevac 5 : 1 Sloga Trgosped
06.05.2012 17:00 Petrovac 74 3 : 0 Mladost

06.05.2012 11:00 Ceric 3 : 1 Rankovac
06.05.2012 11:00 Mladost (Слатина) 0 : 0 Volujac
06.05.2012 11:00 Zablaće 8 : 0 Žabar
06.05.2012 11:00 Jedinstvo 3 : 1 Mladost (Свилеула)
06.05.2012 11:00 Младост 2011 1 : 1 Sava

06.05.2012 11:00 Sumice 1 : 1 Stojan Lazarac
06.05.2012 11:00 Premijer 2 : 0 Mladost (M.M)
06.05.2012 11:00 Radnik 1 : 1 Mladost (O)

06.05.2012 11:00 Buducnost 0 : 0 Maovi MH
06.05.2012 11:00 Culjkovic 1 : 0 Zadrugar Milkivit

06.05.2012 16:30 Beloševac 0 : 3 Kolubara 2
06.05.2012 16:30 Mali korak 6 : 1 Dupljaj

06.05.2012 Sloga 1 : 1 Šarbane

06.05.2012 16:30 BSK 1 : 1 Bratstvo (Z)
06.05.2012 11:00 Moravac (G) 0 : 0 Turekovac
06.05.2012 10:00 Jasunja 3 : 2 Nomanica

06.05.2012 17:30 Partizan (M) 2 : 3 Lipar
06.05.2012 17:30 Juhor 3 : 4 Trnava
06.05.2012 17:30 Napredak 5 : 2 Sloboda
06.05.2012 17:30 Bresje 0 : 2 OFK Tabane
06.05.2012 17:30 Morava Panjevac 4 : 2 Partizan (G)

06.05.2012 16:00 Popovac 3 : 2 Šumadija
06.05.2012 16:00 Hajduk 1 : 1 Mladost
06.05.2012 16:00 Budućnost 2 : 1 Zemljoradnik
06.05.2012 16:00 Radnik 0 : 3 Golubovac 07
06.05.2012 16:00 Omladinac 8 : 0 Jedinstvo R
06.05.2012 16:00 Napredak 5 : 0 Radnicki
06.05.2012 16:00 Jedinstvo DM 5 : 1 Polet

06.05.2012 Juhor 3 : 0 Polet
06.05.2012 Zenit 4 : 1 Goša
06.05.2012 Blagotin 1 : 2 Šumadinac

06.05.2012 15:00 Morava 0 : 0 Omasnica
06.05.2012 16:00 Vinogradar 1 : 7 Ribnik

06.05.2012 16:30 Kiseljak 2 : 3 Gradac
06.05.2012 16:30 Rubin 5 : 1 Temnić

06.05.2012 17:00 Mačkovac 3 : 0 Kruševica
06.05.2012 17:00 Padež 4 : 4 Gaglovo
06.05.2012 17:00 Žabare 9 : 1 Globoder
06.05.2012 17:00 Rasinac 1 : 1 Pakasnica
06.05.2012 17:00 Srnje 1 : 2 BSK

06.05.2012 11:00 Jablanica 0 : 5 Bukovica
06.05.2012 11:00 Zdravinje 2 : 2 Štitari
06.05.2012 11:00 Mladost 2 : 2 Drugari
06.05.2012 11:00 Polet (Š) 1 : 5 OFK Ribare
06.05.2012 11:00 Polet (K) 1 : 4 Sebečevac

06.05.2012 17:30 Jedinstvo 3 : 2 Omladinac
06.05.2012 17:30 Partizan 4 : 1 Vojvodina
06.05.2012 17:30 Vitorul 5 : 2 Pobeda

06.05.2012 16:30 Janošik 3 : 0 Vojvodina
06.05.2012 16:30 Banat 3 : 0 Gaj

06.05.2012 Jedinstvo M 3 : 3 Napredak
06.05.2012 Fruškogorac 8 : 0 Borac
06.05.2012 OFK Bingula 0 : 4 OFK Bikić
06.05.2012 OFK Bačinci Sloga 4 : 1 Sindjelić
06.05.2012 Jednota 6 : 1 Sremac
06.05.2012 Graničar 2 : 0 Omladinac M

06.05.2012 16:00 Vitez 0 : 5 Napredak
06.05.2012 16:00 Sremac 1 : 3 Graničar
06.05.2012 16:00 Lovac 5 : 2 Sloboda
06.05.2012 16:00 Mladost 5 : 2 Kameni

06.05.2012 Borac R 1 : 1 Zmaj
06.05.2012 Fruškogorac 4 : 2 Srem
06.05.2012 Mitros 3 : 1 Borac VR
06.05.2012 Hajduk 3 : 2 Sloga
06.05.2012 Sloboda 2 : 1 Sremac

06.05.2012 Borac 0 : 4 Dunav
06.05.2012 ČSK Čortanovci 3 : 1 Fruškogorac
06.05.2012 Sloga 1 : 1 Polet

06.05.2012 17:00 Mladost 2 : 0 Slavija

06.05.2012 17:30 Hajduk 3 : 0 Veliko selo
06.05.2012 17:30 Mladost (B) 3 : 0 Kapedunum
06.05.2012 17:30 Mladost (JR) 7 : 2 Zuce

06.05.2012 17:30 Borac 1 : 4 GAK
06.05.2012 17:30 BUSK 2 : 2 Zmaj 1953
06.05.2012 17:30 Novi Beograd 4 : 0 OFK Petrovčić
06.05.2012 10:00 Torlak 3 : 0 Busije

06.05.2012 OFK Rogača 5 : 1 Mladost (G)
06.05.2012 Vis 0 : 0 Ropočevo
06.05.2012 Mladost (MI) 1 : 4 Crvena Zvezda
06.05.2012 Nemenikuće 0 : 3 Drlupa
06.05.2012 Đurinci 3 : 0 OFK Slatina

06.05.2012 17:30 OFK Borac 3 : 0 Rožanci
06.05.2012 17:30 Beljina 3 : 0 OFK Boždarevac
06.05.2012 17:30 Mladost Gaj 2011 4 : 0 Veliki Borak

06.05.2012 Mladost 4 : 2 Oniks
06.05.2012 Sloga 3 : 0 Hajduk

06.05.2012 Borac 0 : 4 Car Uroš
06.05.2012 Planinac 2 : 2 Sremac
06.05.2012 Mladost 4 : 1 27. Oktobar

06.05.2012 17:00 Proleter 2 : 0 Strmovo
06.05.2012 17:00 Dimitrije Tucovic 1 : 4 Šumadinac

06.05.2012 17:00 LASK Crvena zvezda 4 : 1 Mašinac PZP
06.05.2012 16:30 Požarevac 12 : 0 Nives

06.05.2012 Radnički 1919 0 : 2 BSK Borča

06.05.2012 13:00 Zemun 0 : 1 Napredak

06.05.2012 Slavija 2 : 1 Srem
06.05.2012 Indeks 1 : 1 Radnički S
06.05.2012 Novi Sad 1 : 2 Radnički NP

06.05.2012 14:30 Zadrugar 3 : 0 Kordun

06.05.2012 Selevac 1 : 5 Bresje-Superior

06.05.2012 12:00 Radnički (NP) 0 : 0 ČSK Pivara
06.05.2012 12:00 Radnički (S) 2 : 0 Crvenka
06.05.2012 12:00 Bečej 2 : 2 Dinamo
06.05.2012 12:00 Bačka Topola 6 : 0 Bačka (BP)
06.05.2012 12:00 Kikinda 2 : 3 Vršac

06.05.2012 10:00 Bačka 4 : 1 AFK

06.05.2012 15:00 Subotica 4 : 0 Čantavir
06.05.2012 15:00 Vinogradar 4 : 1 Sloboda

06.05.2012 10:00 Radnički (NP) 0 : 5 ČSK Pivara
06.05.2012 10:00 Radnički (S) 3 : 0 Crvenka
06.05.2012 10:00 Bečej 2 : 3 Dinamo
06.05.2012 10:00 Bačka Topola 1 : 5 Bačka (BP)
06.05.2012 10:00 Kikinda 2 : 1 Vršac

06.05.2012 Borac VL 0 : 2 Zvižd
06.05.2012 Šapine 4 : 1 VGSK

06.05.2012 Selevac 1 : 2 Bresje-Superior

06.05.2012 08:30 Bačka Topola 0 : 3 Spartak Zlatibor voda '99

06.05.2012 11:00 Plana 9 : 0 Obilić

06.05.2012 10:00 Sušica 2 : 2 Marjan
06.05.2012 10:00 Apolon 4 I 1 : 1 Šumadija
06.05.2012 10:00 Radnicki 1923 II 9 : 1 Apolon 4 II

Rukomet

06.05.2012 20:30 Crvena Zvezda 35 : 27 Radnički

06.05.2012 16:00 Zaječar 2 38 : 17 Dubočica

Administrator je podelio utakmicu
Komesar za takmičenje se registrovao
Nenad76 je postavio komentar
Veceras su se odrzali izbori u strucno strukovnoj organizaciji sudija Zapadne Srbije i pobedio je Slobodan Veselinovic iz Valjeva. Pobedu je odneo 20:19 a njegov protiv kandidat bio je Mile Gavrilovic iz Pozege. Slobodan Veselinovic postavio je svoje podpredsednike a to su Dragan Zivanovic i Goran Milanovic. Puno uspeha novo izabranom timu na celu sa Veselim.
sportdc.net je podelio utakmicu
SKOLA Fudbala DLD19 Arandjelovac 1 сат · REZULTATI : 07.02.2016 GRUPA III IV/3 - DLD19 ANĐELI 1 0:4 Strelci : Dimitrije Đorđević 2 , Stefan Jovanović 1, Stefan Martinović 1 IV/1-IV/3 1:2 Strelci : Nikola Vuković 2 ,Doganjić M. 1 IV/5 - DLD19 ANĐELI 1 0:9 Strelci : Dimitrije Đorđević 4 , Stefan Jovanović 3 , Patar Tomić 1 , Aca Buđevac 1 IV/1 - DLD19 ANĐELI 2 1:1 Strelci : Nemanja Zujalović 1, Todor Đokić 1 TABELA : 1. DLD19 ANĐELI 1 2 2 0 0 13:0 +13 6 2. IV/3 2 1 0 1 2:5 -3 3 3. DLD19 ANĐELI 2 1 0 1 0 1:1 0 1 4. IV/1 2 0 1 1 2:3 - 1 1 5. IV/5 1 0 0 1 0:9 -9 0