XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 245 utakmica za dan
Subota, 6 Decembar 2014

Fudbal

06.12.2014 13:00 Malinik 5 : 1 Borac
06.12.2014 13:00 Rudar 3 : 1 OFK Knjaz
06.12.2014 13:00 Vratarnica 0 : 3 Osnić
06.12.2014 13:00 Rgotina 1 : 1 ŠSK
06.12.2014 13:00 Grbalj 1 : 0 Berane
06.12.2014 13:00 Zeta 2 : 3 Lovćen
06.12.2014 13:00 Budućnost 0 : 0 Mladost
06.12.2014 13:00 Bokelj 0 : 1 Mornar
06.12.2014 13:00 Mogren 0 : 3 Rudar
06.12.2014 13:00 OFK Petrovac 1 : 1 Sutjeska

Košarka

06.12.2014 17:00 Union Olimpija 79 : 61 Szolnoki Olaj
06.12.2014 19:00 Krka 81 : 90 Budućnost VOLI
06.12.2014 21:00 Igokea 61 : 71 Cibona
06.12.2014 19:00 Borac 73 : 76 Vojvodina Srbijagas
06.12.2014 20:00 Konstantin 82 : 71 Sloga
06.12.2014 20:00 Napredak Rubin 56 : 70 Spartak
06.12.2014 18:30 Tamiš 73 : 67 Vršac Swisslion
06.12.2014 19:00 Zdravlje Leskovac 89 : 78 Plana
06.12.2014 18:00 Mladost Admiral 92 : 49 Morava
06.12.2014 19:30 Sloboda 68 : 77 Pirot
06.12.2014 19:00 Proleter Naftagas 92 : 78 Vojvodina
06.12.2014 20:00 Beovuk 72 87 : 60 Meridiana
06.12.2014 20:00 Srem 70 : 59 Napredak Maksi Ko
06.12.2014 19:00 Mladost (SP) 91 : 77 Kolubara LA 2003
06.12.2014 18:30 Klik 113 : 53 Železničar
06.12.2014 18:00 Mileševac 90 : 64 Radnički VA Bodža
06.12.2014 16:30 Ivanjica 88 : 84 Užice
06.12.2014 18:00 Rađevac 81 : 96 Morava
06.12.2014 19:00 Kopaonik 69 : 68 Paraćin
06.12.2014 14:00 Trepča 108 : 83 Temnić
06.12.2014 17:00 Studenica 71 : 59 Sloga (PM)
06.12.2014 15:15 Vitez 2 50 : 68 Ras
06.12.2014 16:20 Zvezda 66 : 67 Zvezdara 2
06.12.2014 13:30 Kadet 81 : 64 Selekta
06.12.2014 17:00 Feniks 73 : 59 Sivac
06.12.2014 15:30 Mladost Veternik 85 : 77 Sloboda NS
06.12.2014 20:00 Kikinda 67 : 78 Crvenka Dunav
06.12.2014 19:00 Karađorđevo 75 : 127 Sport Key Plus
06.12.2014 19:00 Vojvodina NM 96 : 75 SO Koš
06.12.2014 18:30 Vojka 85 : 83 Nova Pazova
06.12.2014 19:30 Radnički 107 : 56 Omladinac
06.12.2014 16:00 Ru koš 89 : 77 Jadran
06.12.2014 18:00 Đerdap 68 : 62 Vukovi Merošina
06.12.2014 18:00 Zone Boys 109 : 100 Mladost (Z)
06.12.2014 14:00 Hisar 86 : 74 Negotin
06.12.2014 12:00 Radan 81 : 58 Zicer
06.12.2014 14:00 Radnički 1950 82 : 74 Sloga (P)
06.12.2014 19:00 Svilajnac 70 : 83 Priboj
06.12.2014 17:00 Ub 81 : 66 Sloga (D)
06.12.2014 18:00 Zlatibor 101 : 72 Železničar
06.12.2014 19:30 Polet 71 : 73 Student BB
06.12.2014 19:00 BKK Radnički 70 : 71 Borac
06.12.2014 17:00 BNS 63 : 64 Topola
06.12.2014 19:00 Akademik 96 : 88 Hajduk
06.12.2014 17:30 Futog MD Tupanjac 68 : 105 Sveti Đorđe
06.12.2014 19:00 Dunav 106 : 86 Jedinstvo
06.12.2014 17:00 Jug 62 : 75 OKK Junior
06.12.2014 13:00 Radnik 63 : 75 Niš Fair playy
06.12.2014 19:00 Bor RTB 87 : 70 Knjaževac
06.12.2014 18:00 Rtanj 90 : 85 Prokuplje
06.12.2014 17:00 Ibar 64 : 84 Sutjeska
06.12.2014 18:00 Mornar 80 : 60 ABS Primorje
06.12.2014 18:00 Ulcinj 102 : 78 Danilovgrad
06.12.2014 18:05 Teodo 84 : 85 Lovćen
06.12.2014 19:30 Radivoj Korać 101 : 52 Srbobran
06.12.2014 19:00 Partizan 77 : 59 Crvena zvezda
06.12.2014 17:00 Radnički 75 : 55 Spartak
06.12.2014 18:00 Stara Pazova 58 : 80 Kovin
06.12.2014 17:00 Velika Kikinda 50 : 70 Novosadska ŽKA
06.12.2014 18:00 Orlovi 76 : 39 Sloboda
06.12.2014 18:00 Jedinstvo 116 : 36 Bugojno
06.12.2014 18:00 RMU Banovići 53 : 74 Mladi Krajišnik
06.12.2014 18:00 Rudar Sport 72 : 58 Željezničar
06.12.2014 18:00 Impuls 34 : 59 Brčanka
06.12.2014 16:00 Kozara 53 : 83 Trebinje 03
06.12.2014 16:15 Play Off Happy 78 : 85 Budućnost
06.12.2014 14:00 Lovćen 107 : 40 Roling
06.12.2014 Plej 2 36 : 70 Sjenica
06.12.2014 Plej 1 86 : 54 Novi Pazar 2012
06.12.2014 Mašinac 82 : 54 Stari Ras
06.12.2014 Kings 82 : 70 Bane
06.12.2014 Goč 66 : 58 Polet

Odbojka

06.12.2014 18:00 Partizan 3 : 0 Inđija
06.12.2014 19:00 Novi Pazar-Junior 3 : 1 Vojvodina NS Seme
06.12.2014 19:00 Klek Srbijašume 3 : 1 Jedinstvo
06.12.2014 18:00 Kosovska Mitrovica 3 : 0 VA 014
06.12.2014 20:00 Novi Sad 3 : 2 Borac
06.12.2014 16:30 Užice 0 : 3 Niš
06.12.2014 16:00 Borac m:tel 3 : 1 Modriča Optima
06.12.2014 18:00 Ilijaš 3 : 1 Domaljevac
06.12.2014 17:00 Radnik 1 : 3 Gacko
06.12.2014 16:30 Kakanj 78 3 : 0 Bosna
06.12.2014 19:00 Mladost 3 : 0 Jedinstvo
06.12.2014 13:00 Libero Ča 1 : 3 FAP Livnica
06.12.2014 13:00 Partizan 3 : 0 Napredak 037
06.12.2014 17:00 Timok 0 : 3 Jagodina
06.12.2014 16:30 Dubočica 3 : 0 Hajduk Veljko
06.12.2014 20:00 Mladost 3 : 2 Dunav Volley
06.12.2014 17:00 Srem Iton 0 : 3 Bavanište
06.12.2014 19:30 Hercegovina 0 : 3 Vrbas
06.12.2014 16:00 Proleter 2 : 3 Futog
06.12.2014 19:00 Smederevo Carina 3 : 0 Šumadija
06.12.2014 20:00 Jedinstvo (MZ) 0 : 3 Roda
06.12.2014 16:00 Rudar 3 : 0 Obrenovac
06.12.2014 19:30 Karađorđe 1 : 3 Mladenovac
06.12.2014 20:00 Jedinstvo (K) 3 : 0 Loznica
06.12.2014 19:00 Vest 1 : 3 Vojvodina 3
06.12.2014 18:00 Kulpin 3 : 2 Merkur
06.12.2014 13:30 Topličanin 2 3 : 0 Surdulica
06.12.2014 15:00 MOK Topličanin 97 3 : 2 Mladost (V)
06.12.2014 16:00 Banat 3 : 0 Klek Srbijašume 2
06.12.2014 16:00 Sirig 3 : 1 Mladost
06.12.2014 17:00 Pirot 3 : 0 Stampedo
06.12.2014 20:00 Kraguj 0 : 3 Vizura
06.12.2014 19:00 Železničar 3 : 1 Radnički Beograd
06.12.2014 20:00 Tent 3 : 2 Jedinstvo
06.12.2014 19:00 Radnički 0 : 3 Takovo Zvezda Helios
06.12.2014 20:00 Beograd 1 : 3 Jedinstvo
06.12.2014 19:00 Crnokosa Artos 3 : 0 Jagodina
06.12.2014 20:00 Eaton Srem Tempo 0 : 3 MD Zrenjanin
06.12.2014 19:00 BL Volley 3 : 2 Modriča
06.12.2014 18:00 HE na Drini 0 : 3 Sloboda Tuzlafarm
06.12.2014 18:00 Gacko 3 : 0 Vogošća
06.12.2014 17:30 Bihać Preminger 0 : 3 Kula Gradačac
06.12.2014 17:00 Glasinac 3 : 0 Maglić
06.12.2014 19:00 Derventa 3 : 0 Hercegovac
06.12.2014 18:00 Slavija 3 : 0 Jahorina
06.12.2014 17:00 Tutin 2 : 3 Tara
06.12.2014 17:00 Ivanjica 3 : 0 Gimnazijalac
06.12.2014 15:00 Libero ČA 3 : 0 Putevi Trendteks
06.12.2014 17:00 Borac 3 : 2 Sloboda S
06.12.2014 13:30 Tajm 0 : 3 Zlatibor
06.12.2014 19:00 Leskovac 98 3 : 1 Student
06.12.2014 18:00 Bor 0 : 3 Vranje
06.12.2014 14:00 Kuršumlija 3 : 0 Hajduk Veljko
06.12.2014 20:00 FOK 3 : 0 Ruma
06.12.2014 17:00 Lazarevac 0 : 3 Ub
06.12.2014 14:30 Imlek 3 : 1 As
06.12.2014 18:00 Poštar 064 1 : 3 Spartak
06.12.2014 20:00 Sterija 3 : 2 Mladi Radnik
06.12.2014 19:00 Šumadija 1 : 3 Smederevo
06.12.2014 14:30 Raška 3 : 0 Volej stars junior
06.12.2014 13:00 Priboj 3 : 1 Borac 2
06.12.2014 Lučani 0 : 3 Bambi volej
06.12.2014 12:00 Rudar 0 : 3 Tehničar
06.12.2014 19:00 VGSK 3 : 1 Carina
06.12.2014 18:00 Osečina 3 : 0 Jedinstvo
06.12.2014 16:30 Ribnica 3 : 1 Zaslon
06.12.2014 15:00 Srbijanka 014 3 : 0 Proleter
06.12.2014 17:00 Mali Zvornik 3 : 0 Rađevac
06.12.2014 16:00 Tamnava Voćar 3 : 0 Park 015
06.12.2014 12:00 VST 3 : 0 Čemp 07
06.12.2014 18:00 Partizan 3 : 0 Grbić
06.12.2014 11:00 NIS Spartak 2 3 : 0 Panonija
06.12.2014 13:00 Bečej 1 : 3 Merkur
06.12.2014 17:00 Gox-IN 1 : 3 Hajduk
06.12.2014 15:00 Apatin 0 : 3 Sutjeska
06.12.2014 17:00 Hercegovina 3 : 1 KI 0230
06.12.2014 14:00 Banat 3 : 0 Volejstars
06.12.2014 18:00 Radnički 3 : 0 Proleter
06.12.2014 20:45 Odbojka 013 3 : 0 Krajišnik
06.12.2014 20:00 MD Zrenjanin 2 3 : 1 Žitište
06.12.2014 15:00 Jedinstvo 3 3 : 1 Maks
06.12.2014 17:00 Star 3 : 1 Eaton Srem Tempo 3
06.12.2014 15:15 BSK 0 : 3 Vlasina
06.12.2014 13:00 Topličanin 3 : 0 Surdulica
06.12.2014 15:00 Panda 3 : 0 Mladost 2
06.12.2014 10:00 Zvezda NP 1 : 3 Lucky Star
06.12.2014 20:00 Dunav 3 : 0 Mladenovac
06.12.2014 17:30 Blok-aut 3 : 1 Vizura 2
06.12.2014 11:30 Millennium 2 0 : 3 Pirot
06.12.2014 17:30 Volejbol 2000 1 : 3 NS Volej Tim 2
06.12.2014 10:30 Dunav Volej 3 : 1 Libero
06.12.2014 10:30 Smeč 3 : 1 Futog 2
06.12.2014 19:00 Fortuna 0 : 3 Slavija
06.12.2014 Volfland : Mladost
06.12.2014 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Tempo
06.12.2014 16:45 Elan Volej 1 : 3 Merkur 2
06.12.2014 11:00 Vrbas 2 3 : 0 Soko
06.12.2014 17:00 Panonija 0 : 3 Kikinda 2
06.12.2014 11:00 Boom Volley 0 : 3 Subotica
06.12.2014 16:00 Čoka 3 : 0 Zlatica

Rukomet

06.12.2014 19:00 Spartak Vojput 25 : 21 Železničar 1949
06.12.2014 18:30 Metaloplastika 30 : 18 Planinka Prolom voda
06.12.2014 20:30 Partizan 28 : 25 Jugović
06.12.2014 19:00 Prva Petoletka 26 : 26 Mladost
06.12.2014 18:00 Župa 54 20 : 24 Priboj
06.12.2014 16:00 Radnički 1958 40 : 32 Potisje Pleteks
06.12.2014 18:00 Radnički (JT) 25 : 20 Somborelektro
06.12.2014 19:00 Kljajićevo :
06.12.2014 17:00 Radnički (K) 33 : 32 Sivac 69
06.12.2014 19:00 Hajduk 30 : 37 Crvenka II
06.12.2014 16:00 Arilje 2 29 : 33 Hidroelektrana
06.12.2014 19:00 Vogošća 37 : 28 Zrinjski
06.12.2014 19:00 Izviđač 38 : 22 Bosna (V)
06.12.2014 18:00 Kotor Varoš 32 : 22 Čelinac
06.12.2014 18:00 Teslić 42 : 16 Hercegovac
06.12.2014 18:00 Bijeljina 33 : 26 Slavija
06.12.2014 18:00 Drina 37 : 30 Leotar
06.12.2014 18:00 Mladost 23 : 31 Hercegovina
06.12.2014 18:00 Golić Šarić 25 : 25 Kozara Mlijekoprodukt
06.12.2014 18:00 Lokomotiva 28 : 23 Mira
06.12.2014 17:00 Katarina 29 : 25 Izviđač
06.12.2014 19:00 Krivaja 33 : 26 Zrinjski
06.12.2014 15:00 Bihać : Vrbas
06.12.2014 19:30 Grude 38 : 21 Goražde

Vaterpolo

06.12.2014 21:00 Banjica 10 : 7 Zemun
06.12.2014 19:00 Dunav 8 : 8 ŽAK
06.12.2014 12:00 Stari Grad 10 : 7 Nais
06.12.2014 20:30 Bečej 4 : 5 Šabac
06.12.2014 20:15 Budva 8 : 8 Jadran ST
06.12.2014 20:15 OVK POŠK 7 : 12 Radnički Kon Tiki
06.12.2014 20:15 AVK Branik 6 : 23 Partizan Raiffeisen
06.12.2014 19:15 Mornar BS 8 : 7 BVK Crvena zvezda

Futsal

06.12.2014 18:00 Čelinac 2 : 1 Nevesinje
06.12.2014 19:00 Seljak 4 : 2 Leotar
06.12.2014 18:00 Tango 2 : 4 Zrinjski
06.12.2014 17:00 Bosna Kompred 6 : 2 Mostar Stari Grad
06.12.2014 19:00 Kotor Varoš 4 : 6 Jošavka
06.12.2014 18:30 Brod 6 : 6 Starčevica
06.12.2014 19:00 Ljubić 8 : 6 Gradiška
06.12.2014 19:00 Raška 4 : 1 Kragujevac 2011
06.12.2014 20:30 Metalac Kolorado 0 : 0 Mašinac
06.12.2014 19:30 Ivanjica 6 : 6 Užice Krčagovo
06.12.2014 16:00 Bor 4 : 4 As
06.12.2014 18:00 Tvrdjava 12 : 2 Srbobran
06.12.2014 Flash : Požarevac
06.12.2014 15:30 Kosjerić 8 : 6 Bajina Bašta
06.12.2014 18:00 Olimp 9 : 1 Karanovac
06.12.2014 16:15 Telep : Kepa 9
06.12.2014 BSK : TFK
06.12.2014 15:30 Babušnica 2011 3 : 13 Banjica
06.12.2014 19:00 BSK 5 : 4 Zufo

FFA

06.12.2014 Vršac "B" 5 : 3 OFK Pavliš
06.12.2014 Vulturul Devojčice 2 : 9 Vulturul
06.12.2014 15:00 Red Star 2 : 3 Proleter
06.12.2014 19:00 Red Star 3 : 1 Durlan City B
06.12.2014 08:00 Palilulac 3 : 0 Red Star B
06.12.2014 09:00 Radnički A 0 : 5 Durlan City
06.12.2014 10:00 Red Star A 4 : 1 Radnički B
06.12.2014 11:00 Nacional Milan 4 : 4 Soko
06.12.2014 12:00 Vitez 5 : 1 Arena
06.12.2014 13:00 Proleter 0 : 6 Šampion Nais
06.12.2014 14:00 Red Star 5 : 1 Real

Hokej

06.12.2014 17:30 Crvena zvezda 3 : 4 Tisza Volán
Vukasin98 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
mateja1999 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
mateja1999 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
mateja1999 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
mateja1999 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
mateja1999 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
mateja1999 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
mateja1999 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
mateja1999 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu