XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 633 utakmica za dan
Nedelja, 8 Septembar 2013

Fudbal

08.09.2013 16:30 Teleoptik 4 : 0 Radnik
08.09.2013 16:30 Smederevo 0 : 0 Timok
08.09.2013 16:30 Dolina 1 : 1 Bežanija
08.09.2013 16:30 Mladost (L) 2 : 0 Inđija
08.09.2013 16:30 Borac 0 : 1 Sloga (PM)
08.09.2013 16:30 Sloga (K) 1 : 0 Sindjelić
08.09.2013 16:30 Proleter 2 : 2 BSK Borča
08.09.2013 16:30 Jedinstvo Putevi 0 : 1 Metalac (GM)
08.09.2013 16:30 Rudar 2 : 1 Partizan
08.09.2013 16:30 Bane 0 : 1 Železničar
08.09.2013 11:00 Šapine 1 : 1 Pobeda
08.09.2013 16:30 Sloboda 0 : 2 Mladi radnik
08.09.2013 16:30 Loznica 1 : 0 GFK Jasenica 1911
08.09.2013 16:30 Šumadija 0 : 2 Polet
08.09.2013 16:30 Jošanica ND 2011 1 : 1 Mačva
08.09.2013 16:30 Seljak 1 : 1 Krušik
08.09.2013 16:30 Jedinstvo (P) 3 : 0 Timočanin
08.09.2013 16:30 SFK Moravac 0 : 2 Sinđelić
08.09.2013 16:30 Tabane Trgovački 5 : 0 Sloga (D)
08.09.2013 16:30 Žitorađa 1 : 0 Đerdap
08.09.2013 16:30 Dubočica 1923 1 : 0 Car Konstantin
08.09.2013 16:30 Trstenik PPT 3 : 1 Radnički (S)
08.09.2013 16:30 Hajduk Veljko 0 : 0 Moravac Orion
08.09.2013 16:30 Radnički (P) 1 : 0 Kopaonik
08.09.2013 16:30 Radnički (NP) 1 : 0 Radnički (S)
08.09.2013 16:30 Novi Sad 0 : 1 Senta
08.09.2013 16:30 Radnički (SM) 1 : 0 Dunav
08.09.2013 16:30 ČSK Pivara 1 : 0 Palić
08.09.2013 16:30 Dinamo 4 : 0 Jedinstvo (NB)
08.09.2013 16:30 Bačka 1901 1 : 1 Bačka (BP)
08.09.2013 16:30 Tekstilac 1 : 0 Banat
08.09.2013 16:30 Radnički (Š) 1 : 1 Sloga
08.09.2013 16:30 Železnik Lasta 2 : 1 Srem
08.09.2013 16:30 Turbina 0 : 0 Budućnost
08.09.2013 16:30 IM Rakovica 0 : 1 BASK
08.09.2013 11:00 Hajduk 1 : 1 Šumadija
08.09.2013 16:30 Lokomotiva 4 : 0 Radnički (O)
08.09.2013 16:30 Zemun 1 : 2 Kolubara
08.09.2013 11:00 Žarkovo 1 : 2 Dorćol
08.09.2013 16:30 Sopot 7 : 0 OFK Mladenovac
08.09.2013 11:00 Metalac 1 : 0 Trepča
08.09.2013 16:30 Slavija 3 : 0 Sloboda
08.09.2013 16:30 Vodojaža 1 : 0 Orlovac
08.09.2013 11:00 Šumadija 1903 1 : 0 Tutin
08.09.2013 16:30 Dragačevo 1 : 1 Rudar
08.09.2013 16:30 Arsenal 0 : 3 Takovo
08.09.2013 16:30 Obilić 2 : 0 Železničar
08.09.2013 16:30 Šumadinac (B) 2 : 1 Šumadinac 1913
08.09.2013 16:30 Napredak 4 : 1 Borac
08.09.2013 16:30 Šumadija 0 : 0 Zvižd
08.09.2013 16:30 Homoljac 3 : 0 VGSK
08.09.2013 16:30 Sloga (S) 4 : 2 Radnički (V)
08.09.2013 16:30 Radnički Stobeks 1 : 0 Sevojno
08.09.2013 16:30 Zaplanjac 1 : 1 Pusta Reka
08.09.2013 16:30 Vlasina 1 : 0 Lužnica
08.09.2013 16:30 Budućnost 2 : 4 Balkanski
08.09.2013 16:30 BSK Bujanovac 3 : 2 Topličanin
08.09.2013 16:30 Radan 1 : 0 Sloga
08.09.2013 16:30 Dinamo 3 : 1 Svrljig
08.09.2013 16:30 OFK Bor 1 : 0 Kablovi
08.09.2013 16:30 Rembas 2 : 1 Trajal
08.09.2013 16:30 Župa 5 : 1 Dragocvet
08.09.2013 16:30 Majdanpek 1 : 3 Borac (B)
08.09.2013 16:30 Borac (Sakule) 2 : 0 Kozara
08.09.2013 16:30 Hajduk 1 : 3 Sloga
08.09.2013 10:00 Index 3 : 1 Borac
08.09.2013 16:30 Baćevac 3 : 0 Vrčin
08.09.2013 10:00 Grafičar 0 : 0 Palilulac
08.09.2013 10:00 Železničar 0 : 1 IMT
08.09.2013 16:30 Zvezdara 0 : 1 PKB
08.09.2013 17:00 Lazac 0 : 1 Budućnost
08.09.2013 17:00 Braća Vuković 3 : 0 Pazar Juniors 2011
08.09.2013 17:00 Morava 3 : 3 Grdica
08.09.2013 17:00 Ribnica 1 : 0 Ibar
08.09.2013 17:00 Borac (V) 2 : 1 Radnički
08.09.2013 17:00 Polet 1 : 1 Goč
08.09.2013 17:00 Radnik 0 : 2 Granit
08.09.2013 17:00 Mataruge 1 : 2 Kraljevo Hajduk
08.09.2013 16:30 Omladinac 1 : 2 Slatina
08.09.2013 16:30 Napredak 2 : 3 Ovčar
08.09.2013 16:30 Morava 1 : 3 Rudar
08.09.2013 16:30 Miokovci 0 : 3 Donja Vrbava
08.09.2013 16:30 Jedinstvo (GG) 0 : 1 Spartak
08.09.2013 16:30 Prijevor 1 : 2 Mladost (A)
08.09.2013 16:30 Gorušica 1 : 4 Mladost (P)
08.09.2013 17:00 Šumadinac 5 : 1 Vinogradi DB
08.09.2013 17:00 Sloga D 2 : 0 Srbija
08.09.2013 17:00 Ćava 2 : 1 Maršić
08.09.2013 17:00 OFK Bagremar 4 : 0 Korićani
08.09.2013 17:00 Seljak 1 : 2 Jedinstvo
08.09.2013 17:00 Budućnost 0 : 1 Sušica
08.09.2013 16:30 Banja 1 : 2 ŽSK
08.09.2013 16:30 Vitlina-Bokanja 3 : 1 Marjan
08.09.2013 16:30 Junkovac 2 : 0 Prvi srpski ustanak
08.09.2013 16:30 Lokomotiva 2 : 1 Partizan
08.09.2013 16:30 Šatornja 4 : 0 Aranđelovac
08.09.2013 16:30 Lepenica 5 : 0 Beli orlovi
08.09.2013 16:30 Vinča 3 : 0 Karađorđe
08.09.2013 16:30 Borac 1 : 1 Železničar (K)
08.09.2013 16:30 Šumadija 4 : 3 Pobeda
08.09.2013 11:00 Železničar (S) 1 : 1 Proleter
08.09.2013 16:30 Osipaonica 0 : 3 Budućnost (MK)
08.09.2013 16:30 Bačinac 1 : 0 Polet
08.09.2013 16:30 Sloboda 1 : 0 Glavaš
08.09.2013 16:30 Mlava 3 : 0 Petar Dobrnjac
08.09.2013 16:30 Vihor 1 : 1 Beli Orao
08.09.2013 16:30 Trgovački 3 : 0 Omladinac
08.09.2013 16:30 Napredak 1936 2 : 1 Đerdap
08.09.2013 16:30 Integral 0 : 3 Basarac
08.09.2013 16:30 Sloga 3 : 2 Makce
08.09.2013 16:30 RSK 4 : 1 Rudar
08.09.2013 16:00 Jedinstvo (MZ) 1 : 2 Podrinje
08.09.2013 16:00 Mladost (P) 3 : 0 Jedinstvo (Š)
08.09.2013 16:00 Drina 3 : 0 Antimon
08.09.2013 16:00 Hajduk Stanko 2 : 1 Lipolist
08.09.2013 16:30 Jedinstvo (K) 2 : 2 Perućac
08.09.2013 16:30 Ariljska rampa 2 : 0 Budućnost
08.09.2013 16:30 Sečica 3 : 3 Čajetina
08.09.2013 16:30 Železničar 2 : 0 Jasen
08.09.2013 16:30 GP Zlatibor 1 : 1 Višesava
08.09.2013 16:30 Omladinac 0 : 5 Polet
08.09.2013 16:30 Rutevac 2 : 0 Mladi Radnik
08.09.2013 16:30 Moravica 4 : 0 Mladost (B)
08.09.2013 16:30 Radnički 1947 (Č) 4 : 0 Mekiš
08.09.2013 16:30 Rasovača 1 : 1 Radnički 1924 (K)
08.09.2013 16:30 Zemljoradnik 2 : 1 Morava
08.09.2013 16:30 Sloboda 2 : 2 Omladinac
08.09.2013 16:30 Moravac 1948 1 : 0 OFK Niš
08.09.2013 16:30 Mladost (M) 3 : 1 Aluminjum
08.09.2013 16:30 Proleter (DV) 0 : 0 Morava
08.09.2013 16:30 Jedinstvo 4 : 0 Proleter (M)
08.09.2013 16:30 Mladost (L) 2 : 1 Rudar
08.09.2013 16:30 Crvena zastava 1 : 0 Vrtište
08.09.2013 16:30 Budućnost 3 : 2 Brzi Brod
08.09.2013 16:30 Čekmin 3 : 0 Jedinstvo (G)
08.09.2013 16:30 Bobište 3 : 4 Jedinstvo (GS)
08.09.2013 16:30 Radnički 1 : 2 Progres
08.09.2013 16:30 Gradac 3 : 4 Jablanica
08.09.2013 16:30 Umac 3 : 0 Lemind Livnica
08.09.2013 16:30 Mladi Borac 3 : 0 Šumadija
08.09.2013 16:30 Borac 3 : 3 Omladinac
08.09.2013 16:30 Dunđerski 2 : 2 Jug Bogdan
08.09.2013 16:30 Kosanica 3 : 0 Kosovac
08.09.2013 16:30 Svetlost 0 : 3 Trbunje
08.09.2013 16:30 N.S. Tatko 1 : 3 Partizanski put
08.09.2013 16:30 Dobrič 3 : 0 Jastrebac
08.09.2013 16:30 Jedinstvo ( B.P) 2 : 0 Zadrugar
08.09.2013 11:00 Jedinstvo ( P ) 4 : 4 Sloga
08.09.2013 16:30 Napredak 3 : 2 Gnjilan
08.09.2013 16:30 Željuša 4 : 0 Spartak
08.09.2013 16:30 Levosoje 0 : 1 Ternoci
08.09.2013 16:30 Vranjska Banja 2 : 2 OFK Alakince
08.09.2013 16:30 Nebeski Anđeli 10 : 1 OFK Pavlovac
08.09.2013 16:30 Morava 2 : 0 Mladost (B)
08.09.2013 16:30 Mladost (S) 2 : 0 Besa 2005
08.09.2013 16:30 Mladost (D) 0 : 0 Bratstvo
08.09.2013 16:30 OFK Bratstvo 1 : 2 Morava 1918
08.09.2013 16:30 Budućnost 0 : 0 BSK
08.09.2013 16:30 Vinorača 2 : 2 Morava (R)
08.09.2013 16:30 Kušiljevo 3 : 1 Mladost (J)
08.09.2013 16:30 Sloga 1 : 0 OFK Tekstilac
08.09.2013 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Napredak (D)
08.09.2013 16:30 Vinogradar 2 : 1 Naupare
08.09.2013 16:30 Temnić 1924 4 : 0 Jedinstvo 1936
08.09.2013 16:30 Trudbenik 2 : 2 Pepeljevac
08.09.2013 16:30 Mladost 1 : 1 Bošnjane
08.09.2013 16:30 Čitluk 1 : 2 Mačkovac
08.09.2013 16:30 Jasika 1 : 0 Sloga Dašnica
08.09.2013 16:30 Šanac 2 : 0 Gradina
08.09.2013 16:30 Rajac 4 : 4 Sloga
08.09.2013 16:30 Brodoremont 6 : 2 Rudna Glava
08.09.2013 16:30 Ključ 3 : 1 Nemetali
08.09.2013 16:30 Branik 1 : 1 Poreč
08.09.2013 16:30 Mladost 0 : 4 Trebič
08.09.2013 16:30 Rudar (VČ) 3 : 2 Borac
08.09.2013 16:30 OFK Knjaz 1 : 12 BSK
08.09.2013 16:30 Polet 4 : 2 Sloga
08.09.2013 16:30 Omladinac 0 : 0 Rgotina
08.09.2013 16:30 ŠSK 3 : 1 OFK 019 Zaječar
08.09.2013 16:30 Osnić 3 : 0 Rudar (P)
08.09.2013 16:30 Partizan (G) 3 : 0 Vojvodina
08.09.2013 16:30 Mladost (O) 4 : 2 Kolonija
08.09.2013 16:30 Tempo 0 : 1 Radnički (B)
08.09.2013 16:30 Slavija 2 : 1 Budućnost (A)
08.09.2013 16:30 Polet 2 : 0 Jugoslavija
08.09.2013 16:30 Crvena zvezda 1 : 1 Železničar
08.09.2013 16:30 Sloga (BNS) 4 : 1 Vulturul
08.09.2013 16:30 Vinogradar 0 : 0 Tavankut
08.09.2013 16:30 Preporod 1 : 0 Panonija IM Topola
08.09.2013 16:30 AFK 2 : 1 Čantavir
08.09.2013 16:30 Vojvodina (P) 7 : 0 Borac
08.09.2013 16:30 Omladinac 2 : 0 Begej
08.09.2013 16:30 Vojvodina (B) 4 : 1 Potisje
08.09.2013 16:30 Jedinstvo 3 : 2 Rusanda
08.09.2013 16:30 Kordun 2 : 1 Kula
08.09.2013 16:30 Hajduk 8 : 2 Graničar
08.09.2013 16:30 Omladinac (D) 0 : 0 Polet
08.09.2013 16:30 BSK 2 : 0 Crvenka
08.09.2013 16:30 Hajduk 1932 4 : 1 Sremac
08.09.2013 16:30 Kupinovo 3 : 1 LSK Laćarak
08.09.2013 16:30 Donji Petrovci 0 : 0 Budućnost
08.09.2013 16:30 Ljukovo 1 : 2 Jadran
08.09.2013 16:30 Hajduk (V) 1 : 1 Radnički
08.09.2013 17:00 Budućnost (G) 2 : 1 Jedinstvo
08.09.2013 17:00 Petrovaradin 3 : 4 Mladost (BP)
08.09.2013 17:00 Budućnost (M) 0 : 1 ŽSK
08.09.2013 17:00 Mladost (T) 5 : 1 Vojvodina (T)
08.09.2013 17:00 Borac 3 : 1 Veternik
08.09.2013 17:00 Vojvodina (BG) 1 : 2 TSK
08.09.2013 16:30 Banja 2 : 1 PKB Kovilovo
08.09.2013 16:30 BSK 2012 2 : 0 Milutinac
08.09.2013 17:30 Brodarac 1 : 1 Policajac
08.09.2013 16:30 Borac 0 : 0 Obilić
08.09.2013 16:30 Vranić 3 : 1 OFK Zabrežje
08.09.2013 16:30 Mladost (B) 2 : 0 Veliki Borak
08.09.2013 16:30 Stepojevac VAGA 8 : 0 Krtinska
08.09.2013 16:30 Strelac 2 : 3 Borac
08.09.2013 16:30 Budućnost 5 : 0 Mladost (C)
08.09.2013 10:00 Torlak 0 : 0 Velika Krsna
08.09.2013 16:30 OFK Leštane 2 : 2 Dunavac
08.09.2013 16:30 Nemenikuće 0 : 1 Selo Mladenovac
08.09.2013 16:30 Boleč 3 : 1 Napredak
08.09.2013 16:30 Vlaška 0 : 1 Kosmaj
08.09.2013 17:00 Zvezda 0 : 2 Gruža
08.09.2013 17:00 Stubal 2 : 3 Šumadija
08.09.2013 17:00 Jedinstvo 5 : 0 Napredak
08.09.2013 17:00 OFK Ras 2 : 0 Čibukovac
08.09.2013 16:30 Omladinac 1 : 2 Ozrem PMH
08.09.2013 16:30 Šilopaj 0 : 1 Mladi Rudar
08.09.2013 16:30 Majdan 3 : 1 Takovski Ustanak
08.09.2013 16:30 Brezak 4 : 3 Ozremica
08.09.2013 16:30 Šumadija 1 : 0 Jablanica
08.09.2013 16:30 Planinac 0 : 1 Vujan
08.09.2013 16:30 Premeća 4 : 2 Polet (G)
08.09.2013 16:30 Budućnost 2 : 4 Parmenac
08.09.2013 16:30 Morava 1 : 4 Kej
08.09.2013 16:30 Zadrugar 2 : 3 Rakova
08.09.2013 16:30 Strelac 2 : 1 Lugovi
08.09.2013 16:00 Brezova 4 : 2 Sloga
08.09.2013 16:00 Gradina 1 : 6 Kotraža
08.09.2013 16:00 Jedinstvo (P) 3 : 2 Bratstvo
08.09.2013 16:00 Vrelo 2 : 1 Prilike
08.09.2013 14:30 Šumadija 1934 1 : 1 Seljak
08.09.2013 17:00 Kutlovo 0 : 2 Mladost
08.09.2013 17:00 Azbest 2 : 5 Hajduk
08.09.2013 17:00 Sloga 3 : 1 OFK Žeželj
08.09.2013 17:00 Košutnjak 3 : 2 Kremenac
08.09.2013 17:00 BSK 1 : 0 Radoje Domanović
08.09.2013 17:00 Mladi rudar 2 : 1 Trnava
08.09.2013 11:00 B 2000 5 : 1 Kopljari
08.09.2013 17:00 Plaskovac 2 : 0 Sloga
08.09.2013 17:00 Misača 2 : 2 Jasenica
08.09.2013 16:30 Sloga (M) 3 : 1 Meteor
08.09.2013 16:30 Sloga (Z) 0 : 1 Karađorđe
08.09.2013 16:30 BSK 0 : 0 Mladost MG (S)
08.09.2013 16:30 Omladinac 5 : 0 Grivac
08.09.2013 16:30 Pobeda (S) 4 : 0 Mladost (B)
08.09.2013 16:30 Pobeda (Đ) 1 : 1 Kotlenik
08.09.2013 16:30 Rudar 3 : 1 Budućnost
08.09.2013 16:30 Omladinac (M) 3 : 1 Dragoš
08.09.2013 16:30 Omladinac (B) 2 : 1 Radnički
08.09.2013 16:30 Omladinac (S) 0 : 0 Napredak
08.09.2013 16:30 Mladost 4 : 0 Polet
08.09.2013 16:30 Krilaš 1 : 2 Zadrugar
08.09.2013 16:30 Sloga (D) 3 : 1 Sloga (Ć)
08.09.2013 16:30 Mlava 1 : 2 Vojvoda Milenko
08.09.2013 16:30 Jedinstvo (Lj) 2 : 0 Polet
08.09.2013 16:30 Kurjače 4 : 2 Mladi Borac
08.09.2013 16:30 Jedinstvo (D) 3 : 2 Borac
08.09.2013 16:30 Napredak 5 : 2 Žitkovica
08.09.2013 16:00 Galeb 2 : 1 Trešnjevka
08.09.2013 16:00 Vlašić 0 : 0 Mrovska
08.09.2013 16:00 Dumača 1 : 1 Volujac
08.09.2013 16:00 Cerić 4 : 0 Sloga Mat
08.09.2013 16:00 Pričinović 1 : 0 Mladost Zvezd
08.09.2013 16:00 Sloga Krnic 0 : 2 Karađorđe
08.09.2013 16:00 Borac 4 : 0 Dobrava
08.09.2013 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Mladost
08.09.2013 16:00 Hajduk 1 : 0 Bratstvo
08.09.2013 16:00 Studenac 3 : 1 Velika Reka
08.09.2013 16:00 Cer 3 : 0 Cerova
08.09.2013 16:00 Borac K 1 : 0 Sloga LŠ
08.09.2013 16:00 Stolice 1 : 0 Milan Orlić
08.09.2013 16:00 Borac Lešnica 2 : 0 TE Gučevo
08.09.2013 16:00 Jadar 1961 2 : 0 Sloga K
08.09.2013 16:30 Napredak BP 3 : 1 Sloboda
08.09.2013 16:30 Premijer 2 : 2 Sloga
08.09.2013 16:30 Budućnost PD 1 : 0 Duško
08.09.2013 16:30 Partizan 3 : 1 Napredak MB
08.09.2013 16:30 Torpedo 0 : 3 Proleter
08.09.2013 16:30 BMR Petlovača 1 : 0 Milicionar
08.09.2013 16:30 Napredak RIB 1 : 1 Drina
08.09.2013 16:30 Borac 0 : 2 Rajac
08.09.2013 16:30 Milenko Pavlović 1 : 2 Junior Novo Naselje
08.09.2013 16:30 Liplje 0 : 3 Ribnikar
08.09.2013 16:30 Kolubara 2 1 : 2 Polet
08.09.2013 16:30 Tešnjar 2 : 0 Beloševac
08.09.2013 16:30 Sovljak 1 : 1 OFK Stublenica
08.09.2013 16:30 Kalenić 1 : 0 Polet (DL)
08.09.2013 16:30 Gunjevac 3 : 1 Omladinac
08.09.2013 16:30 Tvrdojevac 2 : 1 Proleter
08.09.2013 16:30 Stepanje 4 : 0 Ratkovac
08.09.2013 17:00 Avijatičar 8 : 0 Pobeda
08.09.2013 17:00 Gorobilje 1 : 1 Glumač
08.09.2013 17:00 Savinac 1 : 1 Napredak
08.09.2013 17:00 Lazarica 3 : 0 Blagaja
08.09.2013 17:00 Dobrinjac 1 : 2 Plavi tok
08.09.2013 17:00 Lauš 4 : 1 Borac
08.09.2013 16:30 Pobeda 1976 0 : 2 Napredak 2012
08.09.2013 16:30 Polet (V) 3 : 3 Kraljevo
08.09.2013 11:00 Feniks 2012 1 : 6 OFK Draževac
08.09.2013 16:30 Jedinstvo 3 : 0 Vukašinovac
08.09.2013 16:30 Ratar 1 : 0 OFK Sloga (D)
08.09.2013 16:30 Sloga (K) 1 : 0 Gredetin
08.09.2013 16:30 Čegar 2013 (K) 2 : 1 Sloga 1948 (M)
08.09.2013 16:30 Mladost 1954 (DM) 2 : 2 Čegar 1946 (DM)
08.09.2013 16:30 Palilulac 0 : 0 Mramor 1927
08.09.2013 16:30 Stevan Nešticki 1 : 0 Sečanica
08.09.2013 16:30 Vulkan 1963 4 : 1 Mladost (DK)
08.09.2013 16:30 Sloga (DT) 0 : 5 Radnički 1936
08.09.2013 16:30 Mladost (V) 3 : 0 Mladost (DL)
08.09.2013 16:30 Sloboda 0 : 1 OFK Morava
08.09.2013 16:30 Navalin 0 : 2 OFK Brza
08.09.2013 16:30 Železničar 2 : 0 Omladinac
08.09.2013 16:30 Morava 2 : 0 Veternica
08.09.2013 16:30 Polet 5 : 0 Jedinstvo
08.09.2013 16:30 Provalija 2 : 0 Pobeda
08.09.2013 16:30 Dragoš 2 : 1 Mladost (M.S)
08.09.2013 16:30 Lokomotiva 1 : 5 Temac
08.09.2013 16:30 Kupinovac 5 : 0 Crni Vrh
08.09.2013 16:30 Vinogradar 5 : 0 Juhor
08.09.2013 16:30 Napredak (SL) 3 : 0 Kolare
08.09.2013 16:30 Sloga 6 : 1 Sindjelić (G)
08.09.2013 16:30 Istok 63 3 : 3 Šumadija
08.09.2013 16:30 Napredak (ST) 4 : 1 Polet
08.09.2013 16:30 Napredak (Z) 2 : 1 Javor
08.09.2013 16:30 Napredak (SV) 1 : 2 Mladost (S)
08.09.2013 16:30 Hajduk 1 : 1 Rudar
08.09.2013 16:30 Mladi radnik 1 : 0 Rubin (Z)
08.09.2013 16:30 Omladinac 2 : 1 Ušće
08.09.2013 16:30 Sloga 2 : 0 Beli Orlovi
08.09.2013 16:30 Mladost (DK) 5 : 1 14. Oktobar
08.09.2013 16:30 Rubin (DS) 5 : 1 Mladost (T)
08.09.2013 17:00 OFK Ribare 4 : 7 Sloga
08.09.2013 17:00 Rasina 3 : 2 Sebečevac
08.09.2013 17:00 Dušan Ristić 4 : 0 BSK
08.09.2013 17:00 Gornji Stepoš 3 : 0 Parunovac
08.09.2013 17:00 13. April 6 : 0 Mudrakovac
08.09.2013 17:00 Kapidžija 1 : 1 Dedina
08.09.2013 17:00 Dvorane 3 : 0 Kupci
08.09.2013 16:30 Velika Vrbica 0 : 4 Omladinac
08.09.2013 16:30 Lokomotiva 3 : 2 Koča Andjelković
08.09.2013 16:30 Napredak 2 : 3 Kladušnica
08.09.2013 16:30 Pontes 1 : 2 Mala Vrbica 1958
08.09.2013 16:30 Egeta 1 : 1 Rtkovo
08.09.2013 17:00 Vidrovac 3 : 2 Čubra
08.09.2013 17:00 Slatina 1 : 5 Polet
08.09.2013 17:00 Deli Jovan 3 : 0 OFK Tamnič
08.09.2013 17:00 Smedovac 3 : 1 Malajnica
08.09.2013 17:00 Kovilovo 5 : 1 Rečka
08.09.2013 11:00 Miloševo 3 : 0 Urovica
08.09.2013 17:00 Graničar 1 : 1 Ratar
08.09.2013 16:30 Pobeda 1 : 1 Glogonj
08.09.2013 16:30 Mladost (V) 1 : 0 Unirea
08.09.2013 16:30 Jedinstvo Stević 3 : 2 Polet
08.09.2013 16:30 Omladinac (O) 1 : 0 Spartak
08.09.2013 16:30 Budućnost (BB) 3 : 4 Omladinac (D)
08.09.2013 16:30 Dolovo 0 : 3 Borac (P)
08.09.2013 16:30 Stari Tamiš 2 : 2 BSK Bavanište
08.09.2013 16:30 Plavi Dunav 1932 2 : 2 Proleter
08.09.2013 16:30 Karaš (J) 0 : 4 Ševac
08.09.2013 16:30 Partizan (K) 1 : 1 Hajdučica
08.09.2013 16:30 Potporanj 2 : 1 Hajduk
08.09.2013 16:30 Borac (VG) 3 : 1 Karaš (K)
08.09.2013 16:30 Vladimirovac 2 : 3 Partizan (U)
08.09.2013 16:30 Dobrica 5 : 1 Ratar
08.09.2013 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Vinogradar
08.09.2013 16:30 Dunav 1 : 2 Borac (VS)
08.09.2013 16:30 Jedinstvo (SK) 2 : 2 Horgoš 1911
08.09.2013 16:30 Tromedja 3 : 6 Jadran
08.09.2013 16:30 Slavija 4 : 1 Radnički Gladiolus
08.09.2013 16:30 Đurđin 2 : 5 Hajduk
08.09.2013 16:30 Udarnik 1 : 1 Zrinjski 1932
08.09.2013 16:30 Elektrovojvodina 2 : 0 Solid
08.09.2013 16:30 Lokomotiva 2 : 3 Bratstvo
08.09.2013 16:30 Sokolac 1 : 3 Pobeda
08.09.2013 16:30 Mladost 1952 2 : 1 Tomislavci
08.09.2013 16:30 OFK Klek 1 : 1 Mladost
08.09.2013 16:30 Radnički Ratar 4 : 1 Proleter 2006
08.09.2013 16:30 Borac 2 : 1 Naftagas
08.09.2013 16:30 Zlatica 1 : 2 ŽFK Banat-Bagljaš
08.09.2013 16:30 Banat 2 : 2 Lehel
08.09.2013 16:30 Omladinac 1 : 2 OFK Gradnulica
08.09.2013 16:30 2. Oktobar 1 : 2 Polet
08.09.2013 16:30 Borac 3 : 1 ŽAK
08.09.2013 16:30 Napredak 0 : 1 Delija
08.09.2013 16:30 Rusin 3 : 0 Rastina 1918
08.09.2013 16:30 Terekveš 4 : 1 Mladost
08.09.2013 16:30 Dinamo 1 : 3 Lipar
08.09.2013 16:30 Graničar 3 : 3 Dunav
08.09.2013 16:30 Panonija 7 : 0 OFK Šikara
08.09.2013 16:30 OFK Metalac 1 : 1 Jedinstvo 1947
08.09.2013 16:30 Aleksa Šantić 5 : 0 Jedinstvo
08.09.2013 16:30 Podunavac 2 : 2 Fruškogorac
08.09.2013 16:30 Graničar 3 : 0 Jedinstvo (R)
08.09.2013 16:30 Sloven 4 : 0 Dunav
08.09.2013 10:00 Fruška Gora 6 : 0 Šumar
08.09.2013 16:30 PSK Putinci 6 : 2 Sloga Milšped
08.09.2013 16:30 Napredak (P) 2 : 0 Napredak (Ž)
08.09.2013 16:30 ČSK Čortanovci 3 : 1 Sremac
08.09.2013 17:30 Hajduk 1 : 0 Graničar (K)
08.09.2013 17:30 Fruškogorac (K) 1 : 1 Jedinstvo (M)
08.09.2013 17:30 OFK Bačinci 4 : 0 Srem
08.09.2013 17:30 Sloboda 3 : 0 Omladinac (M)
08.09.2013 17:30 Borac (M) 1 : 4 OFK Zeka Buljubaša
08.09.2013 17:30 Sinđelić 3 : 3 Napredak (V)
08.09.2013 16:30 Fruškogorac 5 : 1 Vinogradar
08.09.2013 16:30 Sirig 1 : 0 Omladinac
08.09.2013 16:30 Susek 4 : 2 Čenej
08.09.2013 16:30 Dinamo 1 : 0 Borac
08.09.2013 17:00 Jedinstvo (Gosp.) 5 : 0 Hajduk (Gard.)
08.09.2013 17:00 Obilić (Zmajevo) 5 : 0 Mladost (Radič.)
08.09.2013 17:00 Titel 4 : 1 Jedinstvo (B.P.S.)
08.09.2013 17:00 Mladost Radost (Srbob) 1 : 0 Bačka (Đurđ.)
08.09.2013 17:00 Miletić (Mošorin) 0 : 2 Bečej 1918
08.09.2013 17:00 Sloga (Lok) 2 : 7 Napredak (Nadalj)
08.09.2013 17:00 Obilić (Vilovo) 0 : 4 Hajduk (Čurug)
08.09.2013 17:00 Budućnost (S.S.) 2 : 2 Iskra (Kucura)
08.09.2013 16:30 Krivanj 3 : 2 Stari Grad
08.09.2013 16:30 Slavija 1 : 2 Maglić
08.09.2013 16:30 Kulpin 4 : 1 Soko
08.09.2013 16:30 Hercegovac 2 : 0 Bački Hajduk
08.09.2013 16:30 Institut 0 : 3 Busije
08.09.2013 16:30 Borac 5 : 0 BUSK
08.09.2013 16:30 Šumadinac 2 : 2 OFK Petrovčić
08.09.2013 16:30 Sindjelić 2012 2 : 2 Studenski Grad
08.09.2013 16:30 Dunavac 0 : 1 Šećeranac
08.09.2013 16:30 Dunav 0 : 3 Mladi proleter
08.09.2013 16:30 Crvenka 3 : 1 Mladost
08.09.2013 16:30 Pobednik 3 : 2 Olimpija
08.09.2013 16:30 OFK Burovo 5 : 1 Mladi Borac
08.09.2013 16:30 Sloboda 0 : 4 TEK Sloga
08.09.2013 16:30 Dimitrije Tucović 3 : 3 OFK Budućnost
08.09.2013 16:30 Sloga 2 : 3 Lazarevac
08.09.2013 16:30 Omladinac 4 : 1 Borac
08.09.2013 16:30 Napredak 4 : 0 Markovac
08.09.2013 16:30 Ivanča 0 : 2 Šepšin
08.09.2013 16:30 Senaja 1 : 2 Sloga
08.09.2013 16:30 Hajduk 0 : 3 Pinosava
08.09.2013 16:30 Zuce 2 : 8 Avala 1939
08.09.2013 16:30 OFK Mladost 3 : 0 Heroj 1925
08.09.2013 17:00 Progorelica 6 : 1 Musina Reka
08.09.2013 17:00 Žiča 4 : 3 Omladinac
08.09.2013 17:00 Real 2 : 0 Jedinstvo
08.09.2013 17:00 Borac (A) 2 : 1 Miločajac
08.09.2013 17:00 Zgodačica 1 : 2 Mladost 1925
08.09.2013 17:00 Divostin 5 : 2 Šumarice 2008
08.09.2013 10:00 Krćevac 04 0 : 3 Mladost
08.09.2013 10:00 ZT Gorovič 0 : 3 Budućnost
08.09.2013 16:30 BSK 2 : 0 Napredak
08.09.2013 16:30 Budućnost 1 : 2 Sloga
08.09.2013 16:30 Proleter 2 : 9 Jedinstvo
08.09.2013 16:30 Pomoravlje 3 : 1 Mladost
08.09.2013 16:30 Udarnik 3 : 3 OFK Porodin
08.09.2013 16:00 Carevac 3 : 0 Ram
08.09.2013 16:00 Usije 5 : 0 Srednjevo
08.09.2013 16:00 Električar 3 : 0 Barič
08.09.2013 16:00 Kumane 1 : 3 OFK Vinci
08.09.2013 16:00 Radnički 5 : 0 Mrčkovac
08.09.2013 16:00 Pek 10 : 3 Graničar 2013
08.09.2013 16:00 Žika Marković Uča 4 : 0 Polet
08.09.2013 16:00 Desine 0 : 6 OFK Braničevo
08.09.2013 16:30 Dunavac 1 : 1 Proleter
08.09.2013 16:30 Napredak 1947 2 : 1 Sloga (D)
08.09.2013 16:30 Dunav 3 : 2 Sopot
08.09.2013 16:30 Metalac 0 : 0 Sloga (L)
08.09.2013 16:30 Napredak 1934 3 : 2 Pobeda
08.09.2013 16:30 Sloga 1936 3 : 7 Zemljoradnik
08.09.2013 11:00 Vojvoda Stepa Stepanović 3 : 2 Mladost 2013
08.09.2013 11:00 Hajduk 2 : 0 Sloga Trgošped
08.09.2013 11:00 Sloga Ridj 0 : 0 Petrovac 74
08.09.2013 11:00 Mladost PB 1 : 1 Polet
08.09.2013 11:00 Dragojevac 1 : 3 Krnule 09
08.09.2013 11:00 Sava 3 : 0 Mladost
08.09.2013 11:00 Žabar 2 : 0 Jedinstvo
08.09.2013 Mladost Br 3 : 0 Rudar
08.09.2013 Prva Iskra 1 : 0 Jelav
08.09.2013 11:00 Mladost O 0 : 2 Mladost MM
08.09.2013 11:00 Radnik 3 : 0 Bair
08.09.2013 11:00 Stojan Lazarac 1 : 4 Napredak
08.09.2013 16:30 Toplica 5 : 1 Orao
08.09.2013 16:30 Mladost 0 : 1 Gornji Lajkovac
08.09.2013 16:30 Proleter 0 : 12 Veliševac
08.09.2013 16:30 Mionica 2 : 0 Popadić
08.09.2013 16:30 Komanice 4 : 2 Gornji Mušić
08.09.2013 16:30 Mladi radnik 2 : 1 Bujacic
08.09.2013 16:30 Dupljaj 0 : 2 Gradac
08.09.2013 16:30 OFK Povlen 1 : 1 Lukavac
08.09.2013 16:30 Borac 1 : 7 Kotešica
08.09.2013 16:30 Paune 1 : 0 Zadrugar
08.09.2013 16:30 Mali korak 2 : 2 Mladost
08.09.2013 16:30 Jadar 2013 0 : 2 Rakac Stave
08.09.2013 16:30 Radnik 2 : 0 Sloga
08.09.2013 16:30 Brgule 1 : 0 Strelac 001
08.09.2013 16:30 Kolubara 4 : 1 Vukona
08.09.2013 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Crvena Jabuka
08.09.2013 16:30 Đorđe Bodinović 1 : 1 Murgaš 2012
08.09.2013 16:30 Dokmir 3 : 1 Sloga
08.09.2013 16:30 OFK Paljuvi 3 : 2 Čučuge
08.09.2013 16:30 Pambukovica 1 : 1 Zvizdar
08.09.2013 16:30 Partizan (G) 2 : 1 Jedinstvo
08.09.2013 16:30 Kolonija 2 : 1 Partizan (M)
08.09.2013 16:30 Trnava 4 : 4 Sloboda
08.09.2013 16:30 Ribnik 6 : 2 Dražmirovac
08.09.2013 16:30 Osaonica 5 : 2 Lipar
08.09.2013 16:30 Jedinstvo 6 : 2 Radnik
08.09.2013 16:30 Železničar 0 : 1 Popovac
08.09.2013 16:30 Moravac 0 : 2 Mladost (GM)
08.09.2013 16:30 Heroj 1 : 0 Vihor
08.09.2013 16:30 OFK Borac 2 : 2 Sloboda
08.09.2013 16:30 Budućnost (L) 4 : 3 ISK Izvor
08.09.2013 16:30 Rujišnik 1 : 3 Stara Čaršija
08.09.2013 16:30 Topoljak 7 : 2 Borjak 2013
08.09.2013 16:30 Vinogradar 0 : 2 Mladost
08.09.2013 16:30 Gaglovo 2 : 0 Meševo
08.09.2013 16:30 Pasjak 2013 2 : 1 Srnje
08.09.2013 16:30 Žabare 2 : 0 Padež
08.09.2013 16:30 Sokolovi 6 : 1 Konjuh
08.09.2013 16:30 Zdravinje 2 : 3 OFK Budućnost
08.09.2013 16:30 Lipovac 5 : 4 Trmčare
08.09.2013 16:30 Drugari 0 : 3 Polet (Š)
08.09.2013 16:30 Rasinac 4 : 1 Polet (K)
08.09.2013 16:30 Grkljane 3 : 0 Jablanica
08.09.2013 16:30 Gaj 0 : 2 Naša Krajina
08.09.2013 16:30 Lokve 6 : 0 OFK Barice
08.09.2013 16:30 Sloga 4 : 2 Vojvodina
08.09.2013 16:30 Banat 2 : 0 Janošik
08.09.2013 16:30 Crvena Zvezda 4 : 1 Graničar
08.09.2013 16:30 Proleter 1 : 3 Jedinstvo
08.09.2013 16:30 Mladost 6 : 2 Sloga
08.09.2013 16:30 OFK Stajićevo 0 : 2 MSK
08.09.2013 16:30 ASK 10 : 0 Tamiš
08.09.2013 17:00 Vojvodina 4 : 1 Planinac
08.09.2013 17:00 Polet 3 : 0 27. Oktobar
08.09.2013 17:00 Borac (K) 6 : 0 OFK Kraljevci
08.09.2013 17:00 Fruškogorac 1 : 1 Sloga
08.09.2013 17:00 Mladost (P) 3 : 2 Car Uroš
08.09.2013 17:00 Sremac 2 : 0 Mladost (B)
08.09.2013 17:00 Borac (S) 1 : 5 Krušedol
08.09.2013 16:30 OFK Brestač 3 : 0 Mladost
08.09.2013 16:30 Srem 1 : 0 Polet
08.09.2013 16:30 Borac 5 : 0 Sloboda
08.09.2013 16:30 Kameni 3 : 0 Graničar
08.09.2013 16:30 Lovac 6 : 0 Vitez
08.09.2013 BSK 2 : 0 Napredak
08.09.2013 OFK Bosut 0 : 1 Mitros
08.09.2013 Borac (VR) 2 : 4 Fruškogorac
08.09.2013 Borac (R) 2 : 1 Grgurevci
08.09.2013 Sloga (Č) 2 : 1 Planinac
08.09.2013 Sloga (Z-I) 1 : 2 Sremac
08.09.2013 16:30 Borac 0 : 3 Jednota
08.09.2013 16:30 Sremac 0 : 2 Omladinac
08.09.2013 16:30 Bratstvo 2 : 1 Graničar
08.09.2013 16:30 OFK Bingula 1 : 4 Jedinstvo
08.09.2013 16:30 Slavija 2 : 3 Neštin
08.09.2013 16:30 Sloga 0 : 1 Proleter
08.09.2013 16:30 Borac 1 : 2 Naša Zvezda
08.09.2013 16:30 Vajska 0 : 2 Mladost
08.09.2013 16:30 20. Oktobar 6 : 2 Proleter
08.09.2013 16:30 Mladost (L) 0 : 3 OFK Radnički
08.09.2013 16:30 OFK Sokolovo 1 : 3 Šumadinac (K)
08.09.2013 11:00 Vreoci 2 : 0 Petka
08.09.2013 16:30 Ljubinić 1 : 4 Pobeda
08.09.2013 16:30 Partizan 1 : 2 Borac
08.09.2013 16:30 Rekreativo 1 : 1 Proleter
08.09.2013 16:30 Duboko 3 : 2 Sloga
08.09.2013 16:30 Skela 0 : 2 Baljevac
08.09.2013 16:30 Zvezda Konatice 1 : 1 Crvena Zastava
08.09.2013 16:30 Ibar 0 : 0 Jedinstvo
08.09.2013 16:30 Berane 1 : 3 Kom
08.09.2013 16:30 Zabjelo 1 : 0 Bratstvo
08.09.2013 16:30 Cetinje 0 : 4 Bokelj
08.09.2013 16:30 Igalo 1 : 2 Arsenal
08.09.2013 16:30 Jezero 1 : 0 Zora
08.09.2013 11:00 Partizan 0 : 2 Jagodina
08.09.2013 13:00 Napredak 1 : 5 Novi Pazar
08.09.2013 10:00 Proleter (NS) 2 : 1 Radnički (NP)
08.09.2013 15:00 FAP 6 : 0 Jadran
08.09.2013 11:00 Javor 2 : 0 Jedinstvo Putevi
08.09.2013 16:30 Sloga (P) 4 : 0 BIP
08.09.2013 11:00 Timok 3 : 0 Žitoradja
08.09.2013 11:00 Toplicanin 3 : 0 Svrljig
08.09.2013 10:00 Radnički (NB) 2 : 0 Balkan
08.09.2013 13:00 Grafičar 2 : 4 BASK
08.09.2013 20:00 Brodarac 2 1 : 0 BSK Borča 2
08.09.2013 09:00 Čukarički 4 : 0 Palilulac
08.09.2013 15:00 Žarkovo 3 : 2 Zemun
08.09.2013 10:00 Sinđelić 0 : 2 Internacional
08.09.2013 11:30 Bačinac 0 : 5 Železničar Kusadak
08.09.2013 12:00 Radnički (K) 3 : 0 Budućnost (BB)
08.09.2013 11:00 Crvena zvezda 5 : 2 Sloboda (Č)
08.09.2013 13:00 Vojvodina 3 : 0 Borac
08.09.2013 10:00 Čačak 94 2 : 1 Sušica
08.09.2013 16:00 Čantavir 0 : 4 Olimpia A
08.09.2013 10:00 Proleter 9 : 1 Jedinstvo Stević
08.09.2013 09:30 Mika Antić 2 : 5 Dolina
08.09.2013 11:00 AS 0 : 4 Partizan
08.09.2013 15:00 Nacional 1 : 0 Borac
08.09.2013 13:00 OFK Beograd 2 : 0 Sloboda Point
08.09.2013 10:00 Javor 1 : 0 Čačak 94
08.09.2013 11:00 Sloga (K) 8 : 0 Budućnost
08.09.2013 10:00 FAP 5 : 1 Sloga 1940
08.09.2013 13:00 Vrnjačka Banja 4 : 5 Šumadija 1903
08.09.2013 13:00 Metalac (GM) 4 : 3 Bubamara
08.09.2013 10:00 BIP 1 : 4 Bane
08.09.2013 10:00 Spartak 5 : 1 Potisje
08.09.2013 11:00 Obilić 0 : 10 Senta
08.09.2013 14:00 Radnički 1927 5 : 1 Partizan (U)
08.09.2013 10:00 Petar Urošev 0 : 5 Mladost (O)
08.09.2013 10:30 Omladinac (D) 0 : 4 Železničar
08.09.2013 12:00 Mika Antić 3 : 2 Borac (St)
08.09.2013 10:00 Dinamo 2 : 1 Radnički (K)
08.09.2013 10:00 Vladimirovac 0 : 5 Slavija
08.09.2013 11:00 Stenli 3 : 1 Dobrica
08.09.2013 10:00 Mladi borac 1 : 2 Jedinstvo
08.09.2013 09:30 Bačinac 2 : 0 Železničar Kusadak
08.09.2013 16:30 Železničar 3 : 0 Trgovački
08.09.2013 16:30 Borac 0 : 6 Zvižd
08.09.2013 09:30 Bačka 1901 4 : 4 TSC
08.09.2013 08:30 Dribling 0 : 11 Spartak '01
08.09.2013 09:30 Obilić 0 : 6 Senta
08.09.2013 13:00 Radnicki 3 : 2 Sampion
08.09.2013 10:00 Apolon 4 I 12 : 0 Slavija