XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 670 utakmica za dan
Subota, 11 April 2015

Fudbal

11.04.2015 15:30 Moravac Orion 1 : 0 Radnik
11.04.2015 15:30 Sloboda 1 : 0 Sloga (K)
11.04.2015 15:30 Kolubara 1 : 1 BSK Borča
11.04.2015 18:00 Metalac (GM) 2 : 1 Bežanija
11.04.2015 15:30 Inđija 2 : 1 Sloga (PM)
11.04.2015 15:30 Bačka (BP) 1 : 0 Proleter
11.04.2015 15:30 Javor Matis 3 : 0 Jedinstvo Putevi
11.04.2015 15:30 Mačva 0 : 2 Sindjelić
11.04.2015 15:30 Karađorđe 1 : 1 Loznica
11.04.2015 15:30 GFK Jasenica 1911 2 : 0 Zvižd
11.04.2015 15:30 Polet 3 : 0 Rudar
11.04.2015 15:30 Sloga (P) 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
11.04.2015 15:30 Šumadija 1903 1 : 0 Pobeda
11.04.2015 15:30 Bane 2 : 1 Jedinstvo
11.04.2015 16:00 Ozren 2 : 0 Đerdap
11.04.2015 15:30 Timok 1 : 0 Radnički (S)
11.04.2015 15:30 OFK Bor 4 : 1 Kopaonik
11.04.2015 16:00 Trstenik PPT 1 : 2 Car Konstantin
11.04.2015 15:30 Timočanin 0 : 1 Radan
11.04.2015 16:00 Radnički (P) 4 : 0 Tabane 1970
11.04.2015 15:30 Sloga 4 : 3 Dinamo
11.04.2015 16:00 Hajduk Veljko 1 : 0 Sinđelić
11.04.2015 16:00 Dinamo 4 : 0 Radnički (S)
11.04.2015 16:00 Radnički (SM) 4 : 0 Tekstilac
11.04.2015 16:00 ČSK Pivara 1 : 0 PIK Prigrevica
11.04.2015 16:00 Sloga 1 : 0 Radnički (NP)
11.04.2015 16:00 Banat 0 : 0 Bačka 1901
11.04.2015 16:00 Cement 1 : 0 Radnički (Š)
11.04.2015 16:00 Brodarac 1947 5 : 2 Hajduk
11.04.2015 16:00 Zemun 0 : 1 IM Rakovica
11.04.2015 16:00 Sopot 2 : 1 Dorćol
11.04.2015 11:00 GSP Polet 1 : 0 Srem
11.04.2015 16:00 Teleoptik 2 : 1 BASK
11.04.2015 15:30 Trepča 0 : 0 Takovo
11.04.2015 15:30 Sloboda 2 : 0 Partizan
11.04.2015 15:30 Sloga (B) 1 : 0 RSK
11.04.2015 15:30 VGSK 1 : 1 Sloboda
11.04.2015 15:30 Zlatibor 1 : 0 Sevojno
11.04.2015 15:30 Jedinstvo 1945 1 : 1 Radnički Stobeks
11.04.2015 15:30 Radnički (V) 1 : 0 Sloga (S)
11.04.2015 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Žitorađa
11.04.2015 16:00 Lugomir 2 : 1 Jedinstvo (M)
11.04.2015 16:00 FUD 3 : 0 Trajal
11.04.2015 16:00 Nemetali 3 : 9 Bukovik
11.04.2015 16:00 Rudar (B) 0 : 2 Bučje
11.04.2015 16:00 Dunav 7 : 0 Moravica
11.04.2015 16:00 BSK Bogovina 3 : 0 Brestovac 1946
11.04.2015 16:00 Lužnica 2 : 0 Nebeski andjeli
11.04.2015 16:00 SFK Moravac 0 : 0 Jablanica
11.04.2015 16:00 SFK Morava 2 : 1 Jedinstvo (BP)
11.04.2015 16:00 Pusta Reka 5 : 1 Mladost
11.04.2015 16:00 Jedinstvo (B) 1 : 0 Balkanski
11.04.2015 16:00 Omladinac 3 : 2 Kabel
11.04.2015 16:00 Ljukovo 0 : 1 Sremac Vojka
11.04.2015 16:00 Jugović 1 : 0 Crvena zvezda
11.04.2015 16:00 ŽAK 1 : 1 Jadran
11.04.2015 16:00 Srbobran 2 : 0 Zadrugar
11.04.2015 16:00 OFK Vrbas 1 : 1 OFK Mladost APA
11.04.2015 16:00 TSC 1 : 0 Subotica
11.04.2015 16:00 Radnički (S) 4 : 0 Sloboda
11.04.2015 16:00 Jedinstvo (BK) 3 : 1 Mladost (L)
11.04.2015 16:00 Radnički (K) 1 : 1 Sloga
11.04.2015 16:00 Vršac United 0 : 0 Proleter
11.04.2015 16:00 Jedinstvo (NB) 1 : 1 OFK Kikinda
11.04.2015 16:00 Kozara 0 : 1 Budućnost
11.04.2015 16:00 Balkan Mirijevo 4 : 0 Lepušnica
11.04.2015 16:00 Crvena zvezda 5 : 1 Zvezdara
11.04.2015 16:00 Baćevac 2 : 1 Grafičar
11.04.2015 16:30 Pazar Juniors 2011 6 : 0 Radnički
11.04.2015 16:30 Goč 3 : 3 Ibar
11.04.2015 16:30 OFK Ras 1 : 0 Ribnica
11.04.2015 16:30 Gruža 0 : 4 Karađorđe
11.04.2015 16:00 Sloga (D) 1 : 0 Šumadinac
11.04.2015 16:00 Ćava 3 : 0 Maršić
11.04.2015 15:00 Jasen 3 : 1 Čajetina
11.04.2015 16:00 OFK Jabučje 4 : 0 Rubribreza
11.04.2015 16:00 Banjani 6 : 1 Junior Novo Naselje
11.04.2015 16:00 Pepeljevac 1 : 0 Trlić
11.04.2015 16:00 Spartak 1924 6 : 0 Tulari
11.04.2015 16:30 Gučevo 1 : 1 Podrinje
11.04.2015 16:30 Mačva 2005 4 : 0 Antimon
11.04.2015 16:30 Jedinstvo (MZ) 3 : 2 Provo
11.04.2015 15:30 Polet (SD) 3 : 0 Mladost (B)
11.04.2015 15:30 Glavaš 0 : 5 Proleter
11.04.2015 15:30 SASK 1 : 2 Šumadija
11.04.2015 16:30 Sloga (V) 0 : 2 Kušiljevo
11.04.2015 16:30 Mladost (K) 1 : 0 Bratstvo
11.04.2015 16:30 Budućnost 4 : 2 Mladi radnik
11.04.2015 16:30 Sloga (DV) 2 : 1 OFK Bratstvo
11.04.2015 16:30 Mladost (J) 2 : 2 Mladost (D)
11.04.2015 11:00 BSK 5 : 0 Napredak (Z)
11.04.2015 16:30 Morava 1918 1 : 0 Napredak (D)
11.04.2015 16:30 OFK Tekstilac 2 : 1 Morava
11.04.2015 16:00 Polet 1 : 0 Nikodije Stojanović Tatko
11.04.2015 16:00 Trbunje 3 : 1 Pobeda
11.04.2015 16:00 Jug Bogdan 1 : 3 Svetlost
11.04.2015 16:00 Blagotin 3 : 3 Gornji Stepoš
11.04.2015 16:00 Tvrdjava 0 : 0 Mladost
11.04.2015 16:00 Bečej 1918 2 : 0 Vojvodina
11.04.2015 16:00 Obilić 0 : 2 Krila Krajine
11.04.2015 16:30 Fruškogorski partizan 3 : 1 Veternik
11.04.2015 16:30 OFK Slavija 1 : 0 Proleter
11.04.2015 16:30 Sofeks 1 : 1 Dinamo
11.04.2015 Napredak 3 : 0 Radnički
11.04.2015 16:00 Jadran 1 : 0 Sremac Graničar 1924
11.04.2015 Hajduk 1932 1 : 3 Rudar
11.04.2015 16:00 Hrtkovci 1 : 0 1. Maj
11.04.2015 16:00 PSK Putinci 0 : 5 Hajduk 1925 Podunavac
11.04.2015 16:30 Sloven 1 : 0 OFK Zeka Buljubaša
11.04.2015 Budućnost 3 : 0 Donji Petrovci
11.04.2015 Hajduk (D) 1 : 2 Partizan
11.04.2015 16:30 Njegoš 0 : 5 Vinogradar
11.04.2015 16:30 Radnički 1905 3 : 0 Proleter
11.04.2015 16:30 Potisje 2 : 1 Eđšeg
11.04.2015 16:30 Olimpija 0 : 3 Panonija IM Topola
11.04.2015 16:30 Palić 0 : 7 Krivaja
11.04.2015 16:00 Graničar (G) 1 : 0 Graničar (R)
11.04.2015 16:00 Polet (K) 2 : 1 Omladinac (B)
11.04.2015 16:00 BAK 0 : 0 Budućnost (A)
11.04.2015 16:00 Bilećanin 1 : 1 ŽAK
11.04.2015 16:00 Naftagas 2 : 0 Mladost
11.04.2015 16:00 Krajina 1 : 3 Radnički Zrenjanin
11.04.2015 16:00 Begej 2 : 3 Crvena zvezda
11.04.2015 16:00 Milutinac 0 : 0 BSK 1925
11.04.2015 16:00 Policajac 3 : 1 Zmaj 1953
11.04.2015 11:00 Poštar Zvezdara 3 : 0 13. maj
11.04.2015 16:00 OFK Zabrežje 4 : 1 Borac (L)
11.04.2015 16:00 Mladost (C) 1 : 1 Budućnost (Z)
11.04.2015 16:00 Mladost (Č) 8 : 0 Vranić
11.04.2015 16:00 Napredak (M) 5 : 0 Šumadija (Š)
11.04.2015 16:00 Orljane 6 : 3 Koprijan 1975
11.04.2015 16:00 Naša krila 1936 9 : 5 Rutevac
11.04.2015 16:00 Morava 2 : 1 Radnički 1924 (K)
11.04.2015 16:00 Borac (T) 5 : 0 Mladi radnik
11.04.2015 16:00 Rasovača 0 : 0 Zemljoradnik
11.04.2015 16:00 Zaplanjac 5 : 0 Naisus
11.04.2015 16:00 Palilula 3 : 1 Knežica
11.04.2015 16:00 Jedinstvo 1 : 3 Radnički 1947 (Č)
11.04.2015 16:00 Šarbanovac 3 : 1 Ključ
11.04.2015 16:00 Rudna Glava 3 : 2 Radnički
11.04.2015 16:00 Sloga 5 : 3 Krivelj
11.04.2015 16:00 Slatina (B) 0 : 1 Branik
11.04.2015 16:00 Deli Jovan 5 : 0 Blizna
11.04.2015 16:00 Poreč 1 : 0 Zlot
11.04.2015 16:00 Proleter (DV) 2 : 4 Budućnost (P)
11.04.2015 16:00 Palilulac 1 : 0 OFK Niš
11.04.2015 16:00 Svrljiška topla 0 : 4 Radnički
11.04.2015 16:00 Omladinac 2 : 2 Rudar
11.04.2015 16:00 Malinik 1 : 1 Sloga
11.04.2015 16:00 Trebič 1 : 0 Vratarnica
11.04.2015 16:00 Borac 1 : 3 Rgotina
11.04.2015 16:00 OFK 019 Zaječar 2 : 1 Midžor
11.04.2015 16:00 OFK Knjaz 4 : 0 ŠSK
11.04.2015 16:00 Polet 0 : 0 Osnić
11.04.2015 15:00 OFK Alakince 2 : 0 Trešnjevka
11.04.2015 15:00 Pčinja 5 : 2 Vihor
11.04.2015 15:00 Gračanica 2 : 1 Brezovica
11.04.2015 15:00 Sitnica 0 : 4 Gracko
11.04.2015 16:30 Juhor 4 : 2 Napredak
11.04.2015 16:30 Vinogradar 1 : 4 Kolare
11.04.2015 16:30 Blagotin 2 : 2 Ursule
11.04.2015 16:30 Kupinovac 1 : 0 Partizan
11.04.2015 16:30 Mladost 2 : 4 Morava
11.04.2015 16:30 Crni Vrh 3 : 0 Zenit
11.04.2015 16:30 Resavac 3 : 0 Vinorača
11.04.2015 16:30 Rudar (P) 2 : 1 Javor
11.04.2015 16:30 Rudar (S) 4 : 0 Polet
11.04.2015 16:30 Šumadija 0 : 2 Hajduk
11.04.2015 16:30 Mladost (S) 2 : 0 Radnički
11.04.2015 16:30 Resavac 2 : 2 Napredak (St)
11.04.2015 16:30 Napredak (Sv) 2 : 1 Moravac
11.04.2015 ČSK 1939 2 : 1 Napredak
11.04.2015 10:00 Fruška Gora 1 : 4 Fruškogorac
11.04.2015 Noćaj 2 : 1 Jedinstvo (P)
11.04.2015 OFK Brestač 4 : 0 Borac (M)
11.04.2015 Sloga 2 : 3 Železničar
11.04.2015 Graničar (K) 0 : 0 Jedinstvo (M)
11.04.2015 Borac (K) 1 : 1 Obilić 1993
11.04.2015 Podrinje 3 : 0 Graničar (G)
11.04.2015 16:00 Rastina 1918 3 : 2 Crvenka
11.04.2015 16:00 Radnički 1918 7 : 3 Jedinstvo 1947
11.04.2015 16:30 Grdica 2 : 0 Budućnost
11.04.2015 16:00 Bačka 5 : 1 Mladost
11.04.2015 16:00 Obilić 1 : 4 Jedinstvo (G)
11.04.2015 16:00 Iskra 2 : 1 Budućnost
11.04.2015 16:00 Napredak 4 : 0 Sloga
11.04.2015 16:00 Vojvodina 1 : 2 Miletić
11.04.2015 16:00 Jedinstvo (BPS) 6 : 0 Hajduk
11.04.2015 16:00 Sušica 2012 2 : 2 Lemind 1953
11.04.2015 16:00 Bratstvo 5 : 1 Moravac
11.04.2015 16:00 Jedinstvo 1 : 1 OFK Morava
11.04.2015 16:30 Majur 2 : 0 Sloga
11.04.2015 16:00 Ratajac 3 : 2 Stari Trstenik
11.04.2015 16:00 Varvarin 4 : 2 Mladost (DK)
11.04.2015 15:30 RFK NS 1921 7 : 0 Sremac Beomal
11.04.2015 15:30 Omladinac 2 : 1 Železničar
11.04.2015 16:00 Vukašinovac 2 : 0 Gredetin
11.04.2015 16:00 Napredak 2012 6 : 1 Kraljevo
11.04.2015 16:00 Napredak 2 : 0 Delija
11.04.2015 16:00 Kolubara 2 2 : 1 Jadar 2013
11.04.2015 16:00 Gradac 3 : 5 Liplje
11.04.2015 16:00 Komanice 1 : 4 Iskra
11.04.2015 16:00 Milenko Pavlović 0 : 2 Polet
11.04.2015 15:30 Maskar 0 : 3 Misača
11.04.2015 15:30 Budućnost 4 : 3 Omladinac (S)
11.04.2015 15:30 Napredak 1927 5 : 0 Omladinac (B)
11.04.2015 15:30 Borac 1 : 4 Rade Milošević
11.04.2015 16:00 Soko 2 : 0 Neštin
11.04.2015 15:30 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 OFK Braničevo
11.04.2015 15:30 Polet (V) 2 : 1 Sloga (Ć)
11.04.2015 16:00 Proleter 2 : 4 Tolić
11.04.2015 16:00 Šumarice 2008 0 : 0 Kremenac
11.04.2015 16:00 Košutnjak 2 : 2 Sloga
11.04.2015 16:00 AZ Borac 2014 2 : 3 Mramor 1927
11.04.2015 16:00 Busije 4 : 1 BUSK
11.04.2015 Nepričava 2 : 3 Sloga
11.04.2015 Lajkovac 3 : 4 Strmovo 1968
11.04.2015 15:30 Mladi rudar 1 : 1 Mladost 09
11.04.2015 15:30 Šilopaj 2 : 1 Velereč 94
11.04.2015 16:00 OFK Sikole 1 : 3 Čubra
11.04.2015 16:00 Avalski venac 0 : 3 Partizan
11.04.2015 16:00 Hajduk 0 : 4 Heroj Polet
11.04.2015 Elektrovojvodina 1 : 2 Dušan Silni
11.04.2015 15:30 Crvena zvezda 2 : 3 Beli Orlovi
11.04.2015 15:30 Badljevica 0 : 4 Drugovac
11.04.2015 15:30 Kolarac 0 : 2 Lunjevac
11.04.2015 16:00 Tomislavci 5 : 1 Mićunovo
11.04.2015 16:00 Sloboda 4 : 2 Sokolac
11.04.2015 15:30 Mladost 4 : 0 Jedinstvo 1952
11.04.2015 15:30 Bukovik 1 : 2 Rtanj
11.04.2015 15:30 Hajduk 1 : 2 Sloboda 2013
11.04.2015 16:30 Petrovac 74 1 : 1 Mladost 2013
11.04.2015 16:30 Žika 2013 3 : 2 Sloga 1949
11.04.2015 16:00 Proleter 0 : 0 Slavija
11.04.2015 17:00 OFK Burovo 1 : 1 Polet
11.04.2015 17:00 Šumadija 4 : 0 Budućnost
11.04.2015 17:00 TEK Sloga 4 : 1 Bistrica
11.04.2015 17:00 Mladi radnik 0 : 3 OFK Radnički
11.04.2015 15:00 Gornje Krajince 1 : 0 Badince
11.04.2015 11:00 Vlasina 2014 1 : 2 Grdanica 024
11.04.2015 15:00 Ofk Bratstvo 0 : 1 OFK Bobište
11.04.2015 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Jašunja
11.04.2015 15:00 Napredak 6 : 0 Nomanica
11.04.2015 15:00 Milanovo 4 : 1 Real
11.04.2015 15:00 Rudar 1973 2 : 3 BSK
11.04.2015 15:00 Atletiko 2 : 1 Turekovac
11.04.2015 15:00 Veternica 1926 1 : 3 Radnik 2013
11.04.2015 Borac (VR) 0 : 3 Borac (R)
11.04.2015 Sremac 1 : 3 Sloboda
11.04.2015 Planinac 0 : 2 Napredak
11.04.2015 Grgurevci 2 : 4 Mitros
11.04.2015 BSK 2 : 2 OFK Bosut
11.04.2015 Srem 1 : 2 Sloga (Č)
11.04.2015 16:00 Brđanac 1 : 0 Lukavac
11.04.2015 15:30 Bata Bulić 5 : 0 Jedinstvo
11.04.2015 15:30 Vukan 9 : 1 Melnica
11.04.2015 15:30 Mladost (L) 0 : 1 Mladost (R)
11.04.2015 15:30 Manastirica 3 : 0 Brana Paunović
11.04.2015 15:30 Burovac 2 : 1 Dobrnje
11.04.2015 16:30 Bogutovačka Banja 2 : 0 Mlada krila
11.04.2015 16:30 Musina reka 4 : 0 Studen Vitez
11.04.2015 16:30 Stara Čaršija 0 : 1 Jedinstvo
11.04.2015 16:30 Popovići 1 : 1 Jovo Kursula
11.04.2015 16:30 Bresje 3 : 3 Partizan (M)
11.04.2015 16:00 Belo Polje 2 : 0 Zvezda
11.04.2015 Mladost (G) 1 : 2 Vidojevica
11.04.2015 Rudar 4 : 0 Mladost (DD)
11.04.2015 Granit 2 : 3 TE Gučevo
11.04.2015 16:30 Planinac 0 : 2 Mladi radnik
11.04.2015 16:30 Beljanica 6 : 0 Zelenika
11.04.2015 16:00 Topoljak 3 : 1 Morava
11.04.2015 16:00 Rujišnik 0 : 2 Mladost
11.04.2015 16:00 Stara Čaršija 2 : 1 Jugovići
11.04.2015 Omladinac 0 : 2 Stojan Lazarac
11.04.2015 Napredak (BP) 1 : 0 Bair
11.04.2015 16:00 Naša Krajina 2 : 1 Crvena Zvezda
11.04.2015 16:00 Graničar 2 : 0 Solunac
11.04.2015 16:30 Drlupa 5 : 2 Vis
11.04.2015 16:30 Mladost 5 : 1 Stojnik
11.04.2015 15:30 Mladost 2 : 2 Pomoravlje
11.04.2015 15:30 OFK Homolje 3 : 2 Mlava
11.04.2015 15:30 Budućnost 8 : 2 Best
11.04.2015 15:30 Mladost 4 : 0 Laznica
11.04.2015 15:30 OFK Selište 3 : 2 Zvezda
11.04.2015 16:00 Trmčari 1 : 2 Pepeljevac 1947
11.04.2015 16:00 Radnik 2 : 1 Jedinstvo
11.04.2015 16:00 Vražogrnac 5 : 3 Mladi Gorani
11.04.2015 16:00 OFK Gnjila 6 : 1 Garevina
11.04.2015 16:00 OFK Mladenovac 1 : 0 Napredak (M)
11.04.2015 16:00 Berane 2 : 1 Zeta
11.04.2015 16:00 Mogren 0 : 3 Bokelj
11.04.2015 16:00 Rudar 4 : 3 Mornar
11.04.2015 16:00 Mladost 0 : 0 OFK Petrovac
11.04.2015 16:00 Budućnost 1 : 1 Grbalj
11.04.2015 16:00 Sutjeska 3 : 0 Lovćen
11.04.2015 16:30 Željezničar 2 : 0 Drina
11.04.2015 16:30 Zrinjski 1 : 0 Sloboda
11.04.2015 16:30 Slavija 2 : 1 Zvijezda Gradačac
11.04.2015 16:30 Široki Brijeg 0 : 0 Borac
11.04.2015 16:30 Olimpic 1 : 0 Velež
11.04.2015 16:30 Čelik 1 : 0 Mladost
11.04.2015 15:30 Napredak 1 : 2 Leotar
11.04.2015 15:30 Sloboda (MG) 1 : 1 Sutjeska
11.04.2015 15:30 Sloboda (NG) 0 : 0 Kozara
11.04.2015 15:30 Vlasenica 0 : 2 Proleter
11.04.2015 15:30 Drina HE 1 : 1 Mladost
11.04.2015 15:30 Podrinje 1 : 1 Rudar Prijedor
11.04.2015 15:30 Tekstilac 1 : 1 Krupa
11.04.2015 15:30 Zvijezda Brgule 3 : 0 Gorica
11.04.2015 15:30 Ilićka 01 2 : 1 Proleter
11.04.2015 15:30 Rudar 0 : 0 Mladost (R)
11.04.2015 15:30 Glasinac 2011 0 : 2 Famos
11.04.2015 15:30 Radnički 4 : 3 Velež
11.04.2015 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Mladost (BS)
11.04.2015 15:30 Sloga Junajted 5 : 0 Lokomotiva
11.04.2015 15:30 Liješće 0 : 0 BSK
11.04.2015 15:30 Župa Superpetrol 1 : 0 Borac (Š)
11.04.2015 15:30 Ljubić 5 : 0 Ozren
11.04.2015 15:30 Mladost 5 : 0 Mineral
11.04.2015 15:30 Omarska 1 : 1 Borac (KD)
11.04.2015 15:30 Laktaši 2 : 0 Sloga
11.04.2015 15:30 Dubrave 0 : 1 Gomionica
11.04.2015 15:30 Brdo 0 : 0 Mladost (KV)
11.04.2015 15:30 Progres 2 : 0 Lijevče
11.04.2015 15:30 FSA 2 : 0 Potkozarje
11.04.2015 15:30 Lauš 2 : 3 Sloga (S)
11.04.2015 15:30 Karanovac 4 : 0 Naprijed Horizont
11.04.2015 15:30 Sloga (T) 3 : 1 Budućnost
11.04.2015 15:30 Mladost (S) 4 : 1 Ravan
11.04.2015 15:30 Crvena zvijezda (O) 3 : 2 Trebava
11.04.2015 15:30 Naša krila 3 : 1 Crvena zvijezda (G)
11.04.2015 15:30 Skugrić 5 : 1 Polet 1926
11.04.2015 15:30 Ozren 4 : 0 Hajduk
11.04.2015 15:30 Posavina 0 : 0 Željezničar
11.04.2015 15:30 Budućnost 2 : 2 Vranjak
11.04.2015 15:30 Pridjel 1 : 0 Rudanka
11.04.2015 15:30 Bratstvo 6 : 2 Majevica
11.04.2015 15:30 Srpska Varoš 2 : 2 Podrinje
11.04.2015 15:30 Birač 4 : 0 Jedinstvo (R)
11.04.2015 15:30 Proleter-RJ 2 : 1 Lokanj
11.04.2015 15:30 Trnovica 3 : 0 Šekovići
11.04.2015 15:30 Jardan 1 : 3 Zadrugar
11.04.2015 15:30 Guber 0 : 0 Jedinstvo (B)
11.04.2015 15:30 Borac (ID) 1 : 1 Krajina
11.04.2015 15:30 Omladinac 3 : 3 Šnjegotina
11.04.2015 15:30 Mladost 1 : 0 Vrbas
11.04.2015 15:30 Džaja 0 : 3 Željezničar
11.04.2015 15:30 Borac 1926 1 : 2 Rekreativo
11.04.2015 15:30 Polet Krajišnik 1 : 2 Gorica
11.04.2015 15:30 Kladari Gornji 3 : 0 Mladost (T)
11.04.2015 15:30 Pelagićevo 2 : 0 Zvijezda
11.04.2015 15:30 Rudar 2 : 1 Bratstvo
11.04.2015 15:30 Zadrugar 1 : 0 Ukrina
11.04.2015 15:30 Mladost (D) 0 : 2 Sloga (DP)
11.04.2015 15:30 Sloboda 2 : 1 Sloga (J)
11.04.2015 15:30 Crkvina 3 : 1 Borac
11.04.2015 15:30 Jablanica 2 : 4 Milan
11.04.2015 15:30 Radnik Urije 3 : 0 Knežopoljac
11.04.2015 15:30 Kozara 2 : 2 Slaven
11.04.2015 15:30 Sloga 2 : 3 Berek 1975
11.04.2015 15:30 Plamen 6 : 2 Brzi
11.04.2015 15:30 Mrakovica 0 : 3 Gomjenica
11.04.2015 15:30 BUK 1 : 7 Priboj
11.04.2015 15:30 Međaši 0 : 2 Novo Doba
11.04.2015 15:30 Sloga 94 2 : 1 Balatun
11.04.2015 15:30 Akademac-UIS 4 : 2 Magnojević 01
11.04.2015 15:30 Partizan 1 : 0 Jedinstvo
11.04.2015 15:30 Sloboda 2 : 1 Semberija
11.04.2015 15:30 Drina Amajlije 1 : 1 BSK Ledinci
11.04.2015 15:30 Borac 1975 3 : 4 Borac (L)
11.04.2015 15:30 4. Juli 1 : 1 Hajduk
11.04.2015 15:30 Željezničar 1 : 4 Polet
11.04.2015 15:30 Borac (K) 3 : 0 BSK
11.04.2015 15:30 27. Juli 2 : 5 Zvijezda
11.04.2015 15:30 Vučijak 1 : 2 Zborište
11.04.2015 15:30 Mladost 1 : 0 Radnički
11.04.2015 15:30 Sloga 73 4 : 2 Bosna 1977
11.04.2015 15:30 Omladinac 0 : 3 Partizan
11.04.2015 15:30 Zadrugar 5 : 1 Sloga (KG)
11.04.2015 15:30 Moštanica 1 : 0 Rasavci
11.04.2015 15:30 Blatna 2 : 0 Podgrmeč
11.04.2015 15:30 Rudar 2 : 5 Partizan
11.04.2015 15:30 Svodna 1 : 0 Radnik
11.04.2015 15:30 Omladinac 3 : 0 Kiseljak
11.04.2015 Borac 0 : 2 Slijepčevići
11.04.2015 Jedinstvo 3 : 0 Čelik
11.04.2015 17:00 Strmovo 1 : 2 Borac
11.04.2015 16:00 Baljevac 3 : 2 Skela
11.04.2015 16:00 Tornado 1 : 3 Proleter
11.04.2015 16:00 Ljubinić 1 : 2 Partizan
11.04.2015 16:00 Zadrugar 1 : 4 Sloga
11.04.2015 14:00 Trijumf 0 : 5 Spartak
11.04.2015 13:00 Mačva 4 : 1 Železničar Pančevo
11.04.2015 13:00 Jerina 5 : 1 Šabac
11.04.2015 Obilić 3 : 1 Bačka Žabalj
11.04.2015 11:00 Jagodina 1 : 0 Radnički 1923
11.04.2015 11:00 Brodarac 2 : 1 Novi Pazar
11.04.2015 10:00 Kabel 2 : 1 Indeks
11.04.2015 10:00 ŽAK 0 : 8 Inđija
11.04.2015 10:00 ČSK Pivara 2 : 0 Proleter 2006
11.04.2015 Hajduk Veljko 2 : 1 Radnik
11.04.2015 Dinamo : Borac
11.04.2015 Radnički (N) 2 4 : 0 Timok
11.04.2015 11:30 Radnički (O) 3 : 1 Sinđelić
11.04.2015 Osipaonica 6 : 0 Budućnost
11.04.2015 SASK 6 : 0 Podunavac
11.04.2015 12:00 Mladi borac 1 : 0 Jedinstvo
11.04.2015 15:30 Udarnik 7 : 1 Budućnost
11.04.2015 Pobeda 1 : 5 Vodice
11.04.2015 11:00 Borac (St) 5 : 0 C.zvezda
11.04.2015 11:00 Strela 4 : 1 Partizan (G)
11.04.2015 14:00 Maglić 0 : 3 Mladost Radost
11.04.2015 14:00 Budućnost 5 : 2 Proleter
11.04.2015 16:00 Stari Grad 2 : 0 Hajduk
11.04.2015 14:00 Borac 3 : 0 Sutjeska
11.04.2015 14:00 Tvrđava 5 : 3 Mladost
11.04.2015 14:00 Bečej 11 : 1 Vojvodina
11.04.2015 14:00 Obilić 2 : 1 Krila Krajine
11.04.2015 14:00 Kulpin 1 : 2 Titel
11.04.2015 Radnički (B) 0 : 3 Vojvodina
11.04.2015 16:00 Omladinac (O) 0 : 0 Glogonj
11.04.2015 16:00 Spartak 5 : 2 Slavija
11.04.2015 13:30 Kolarac 1 : 1 Lunjevac
11.04.2015 14:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 2 Mačva
11.04.2015 15:30 Cetinje 0 : 1 Dečić
11.04.2015 15:30 Ibar 3 : 6 Lovćen
11.04.2015 15:30 Bratstvo 1 : 1 Jedinstvo
11.04.2015 13:30 Jagodina 3 : 0 Mačva
11.04.2015 11:00 Radnički 1923 1 : 2 Teleoptik
11.04.2015 12:00 Kikinda 3 : 0 TSC
11.04.2015 12:00 Vrbas 6 : 6 Bečej 1918
11.04.2015 12:00 Vojvodina 3 : 0 Bačka 1901
11.04.2015 12:00 Indeks 1 : 2 Vršac
11.04.2015 12:00 Spartak 4 : 0 Radnički (S)
11.04.2015 12:00 Bačka (BP) 1 : 2 Novi Sad
11.04.2015 12:00 Inđija 7 : 0 Proleter 2006
11.04.2015 12:00 OFK Hajduk 16 : 0 Mladost Bambi
11.04.2015 Sloga 2 : 0 Novi Pazar
11.04.2015 Vrnjačka Banja 2 : 3 Bane
11.04.2015 15:00 Omladinac 1 : 11 Sloga
11.04.2015 11:00 Olimpia 2 : 1 Senta
11.04.2015 12:00 Jedinstvo 1 : 0 Radnički
11.04.2015 12:30 Zmaj 1953 10 : 0 Baćevac
11.04.2015 12:00 Železnik Lasta 0 : 2 Radnički (O)
11.04.2015 Heroj 1925 0 : 3 Budućnost (D)
11.04.2015 15:30 Bežanija 9 : 0 Sindjelić 2012
11.04.2015 11:00 BSK 1925 3 : 0 IM Rakovica
11.04.2015 Srem 0 : 6 Milenium
11.04.2015 IMT 5 : 0 Novi Beograd
11.04.2015 10:00 Palilulac 1 : 6 Mladenovac
11.04.2015 14:30 Siti Sport Klub 10 : 0 Banja
11.04.2015 11:00 Budućnost 3 : 5 Boleč
11.04.2015 14:00 GSP Polet 1 : 2 BSK
11.04.2015 10:00 Kikinda 2 : 3 TSC
11.04.2015 10:00 Vrbas 7 : 0 Bečej 1918
11.04.2015 10:00 FK Vojvodina 13 : 0 Bačka 1901
11.04.2015 10:00 Indeks 0 : 0 Vršac
11.04.2015 10:00 Spartak 3 : 1 Radnički (S)
11.04.2015 10:00 Bačka (BP) 4 : 0 Novi Sad
11.04.2015 10:00 Inđija 2 : 7 Proleter 2006
11.04.2015 10:00 OFK Hajduk 8 : 0 Mladost Bambi
11.04.2015 11:00 Bor : Radnički (P)
11.04.2015 11:00 Napredak : Kruševac
11.04.2015 11:00 Red Star : Hajduk Veljko
11.04.2015 11:00 Timok : Jagodina
11.04.2015 10:00 Tornjoš 4 : 2 Jedinstvo (BPS)
11.04.2015 11:00 Partizan (U) 5 : 2 Karaš (J)
11.04.2015 12:00 Radnički 1927 7 : 1 Budućnost (A)
11.04.2015 10:00 Vladimirovac 0 : 3 Vulturul
11.04.2015 10:00 Dinamo 3 : 0 Vojvodina
11.04.2015 11:00 Smederevo 1924 11 : 1 Polet
11.04.2015 10:00 Spartak 3 : 0 Stenli
11.04.2015 10:00 Borac (S) 3 : 0 Proleter (M)
11.04.2015 10:00 Dinamo 1945 4 : 0 Radnički (K)
11.04.2015 10:00 Železničar 1 : 2 Petar Urošev
11.04.2015 10:00 Vršac United 5 : 0 Proleter (BK)
11.04.2015 Železničar 0 : 11 Mladi radnik
11.04.2015 Proleter 5 : 3 7. Juli
11.04.2015 13:30 Šumadija 2 : 4 Morava
11.04.2015 10:00 Mladi borac 1 : 1 Jedinstvo
11.04.2015 13:30 Udarnik 5 : 0 Budućnost
11.04.2015 Pobeda 4 : 0 Vodice
11.04.2015 10:00 Plana 2 : 1 Napredak
11.04.2015 11:00 Vrnjačka Banja 1 : 1 Bane
11.04.2015 Šampion 3 : 0 Šabac
11.04.2015 12:00 Budućnost Krušik 2014 3 : 0 Radnički
11.04.2015 14:00 OFK Ras 1 : 2 OFK Vlada Dimitrijević
11.04.2015 11:00 Granit 3 : 13 OFK Nacional AG
11.04.2015 Mokra Gora 3 : 1 Sport Klub 1999
11.04.2015 Kosmet 5 : 2 Rudar (B)
11.04.2015 12:00 Turbina 1 : 2 Stepojevac Vaga
11.04.2015 16:00 Mačvanka 1 : 0 Gradac
11.04.2015 10:00 TSC 6 : 0 Čoka
11.04.2015 10:00 Bačka 1901 3 : 2 Tavankut
11.04.2015 Budućnost-Krušik 1 7 : 0 Zeleznicar
11.04.2015 Omladinac 0 : 2 Jedinstvo 1
11.04.2015 10:00 Budućnost-Krušik 2 0 : 2 Radnicki
11.04.2015 Jedinstvo 2 2 : 0 OFK Osecina
11.04.2015 Polet 3 : 0 Ribnica
11.04.2015 OFK Ras 5 : 1 OFK Vlada Dimitrijević
11.04.2015 Kolasin 0 : 0 Sport Klub 99
11.04.2015 Sindjelić 2 : 5 OFK Beograd
11.04.2015 09:00 BASK 1 : 0 Voždovac
11.04.2015 15:30 Dominus 8 : 1 Budućnost (D)
11.04.2015 10:00 Sindjelić 2012 0 : 3 Institut
11.04.2015 10:00 Poštar 1 : 2 Banja
11.04.2015 14:00 Rušanj 0 : 1 GSP Polet
11.04.2015 16:30 Lepušnica 2 : 1 Torlak
11.04.2015 Balkan 1 : 2 OLE
11.04.2015 10:00 FSFV 4 : 1 Sremčica
11.04.2015 15:00 Boleč 0 : 1 Zemun B
11.04.2015 Sity Sport Club 0 : 11 Crvena zvezda
11.04.2015 Selo Mladenovac 0 : 5 Voždovac
11.04.2015 Zemun 1 : 0 Bežanija
11.04.2015 OFK Beograd 0 : 3 BSK 1925
11.04.2015 Rad 12 : 0 Vinča
11.04.2015 18:00 Fair Play 06 0 : 2 Rad
11.04.2015 11:30 Crvena zvezda 6 : 0 Vrčin
11.04.2015 08:30 Voždovac 0 : 11 OFK Beograd
11.04.2015 12:30 Teleoptik 2 : 0 Dominus

Košarka

11.04.2015 18:00 Pirot 71 : 63 Beovuk 72
11.04.2015 16:30 Meridiana 94 : 91 Mladost (SP)
11.04.2015 19:00 Napredak Maksi Ko 20 : 0 Kolubara LA 2003
11.04.2015 19:00 Vladimirci 83 : 105 Morava
11.04.2015 16:00 Rađevac 73 : 69 Užice
11.04.2015 14:30 Mileševac 91 : 48 Železničar
11.04.2015 18:30 Klik 95 : 64 M015
11.04.2015 Kadet 75 : 61 SO Koš
11.04.2015 Vojvodina NM 87 : 116 Sport Key Plus
11.04.2015 Karađorđevo 56 : 91 Crvenka Dunav
11.04.2015 Kikinda 81 : 86 Budućnost
11.04.2015 Bagljaš 80 : 65 Sloboda NS
11.04.2015 Mladost Veternik 89 : 84 Sivac
11.04.2015 Feniks 80 : 67 Selekta
11.04.2015 Dinamo 110 : 39 Pink
11.04.2015 Partizan 91 : 98 Jadran
11.04.2015 Ru koš 74 : 112 Omladinac
11.04.2015 Radnički 84 : 69 LSK
11.04.2015 Kris Kros 79 : 44 Družina Kozlovac
11.04.2015 17:00 BNS 64 : 91 Jedinstvo
11.04.2015 19:00 Dunav 100 : 75 Stara Pazova
11.04.2015 19:00 Odžaci 86 : 78 Železničar
11.04.2015 14:30 Futog MD Tupanjac 71 : 66 Hajduk
11.04.2015 19:00 Akademik 76 : 90 Topola
11.04.2015 17:00 Jug 60 : 80 Jastrebac
11.04.2015 18:00 Rtanj 94 : 66 Dimitrovgrad
11.04.2015 15:30 Bor RTB 78 : 100 Niš Fair playy
11.04.2015 19:00 Ibar 69 : 87 Sutjeska
11.04.2015 20:00 Mornar 74 : 68 Teodo
11.04.2015 19:00 Čelarevo 71 : 62 Sivac
11.04.2015 Basket Star 0 : 20 Novosadska ŽKA

Odbojka

11.04.2015 18:00 Modriča Optima 3 : 2 Domaljevac
11.04.2015 19:00 Gračac 3 : 0 Gračanica
11.04.2015 19:00 FAP Livnica 3 : 1 Libero Ča
11.04.2015 16:00 Napredak 037 0 : 3 Partizan
11.04.2015 20:00 Vranje 2 : 3 Borac
11.04.2015 19:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Dubočica
11.04.2015 18:00 Stražilovo 0 : 3 Vojvodina 2
11.04.2015 16:00 Vrbas 0 : 3 Hercegovina
11.04.2015 20:30 Futog 3 : 1 Proleter
11.04.2015 15:30 Šumadija 0 : 3 Smederevo Carina
11.04.2015 Obrenovac 3 : 0 Rudar
11.04.2015 Mladenovac 3 : 0 Karađorđe
11.04.2015 Loznica 3 : 2 Jedinstvo (K)
11.04.2015 18:00 HE na Drini 0 : 3 Modriča
11.04.2015 16:00 Tara 1 : 3 Tutin
11.04.2015 Gimnazijalac 1 : 3 Ivanjica
11.04.2015 Putevi Trendteks 3 : 2 Libero ČA
11.04.2015 Sloboda S 0 : 3 Borac
11.04.2015 Zlatibor 3 : 0 Tajm
11.04.2015 Majdanpek FBC 3 : 0 Desetka
11.04.2015 Mladost 0 : 3 Milenijum
11.04.2015 15:00 Student 3 : 0 Leskovac 98
11.04.2015 Vranje 3 : 2 Bor
11.04.2015 Hajduk Veljko 3 : 0 Kuršumlija
11.04.2015 Ruma 1 : 3 FOK
11.04.2015 Jedinstvo 2 3 : 0 Vrbas
11.04.2015 Eaton Srem Tempo 2 2 : 3 Omladinac
11.04.2015 Slavija 3 : 1 Kikinda
11.04.2015 Mladost 3 : 0 Vršac
11.04.2015 Ub 3 : 0 Lazarevac
11.04.2015 As 3 : 2 Imlek
11.04.2015 Spartak 3 : 0 Poštar 064
11.04.2015 Mladi Radnik 1 : 3 Sterija
11.04.2015 Smederevo 3 : 0 Šumadija
11.04.2015 Subotica 3 : 1 Boom Volley
11.04.2015 Zlatica 3 : 1 Čoka
11.04.2015 NIS Spartak 3 3 : 0 Topola

Rukomet

11.04.2015 18:00 Vojvodina 26 : 18 Metaloplastika
11.04.2015 19:00 Jugović 23 : 23 Radnički
11.04.2015 19:00 Spartak Vojput 24 : 23 Partizan
11.04.2015 19:00 Rudar 30 : 20 Kolubara
11.04.2015 17:00 Železničar 1949 36 : 32 Crvena Zvezda
11.04.2015 19:00 Planinka 27 : 21 Požarevac
11.04.2015 19:30 Dinamo 30 : 20 Crvena Zvezda
11.04.2015 19:00 Napredak 30 : 30 Vrbas
11.04.2015 19:00 Zlatar 29 : 26 Mokra Gora
11.04.2015 18:00 Crvenka Jaffa 30 : 24 Metalac
11.04.2015 19:00 Žitorađa 31 : 29 Vranje 1957
11.04.2015 19:00 Mladost 1949 33 : 26 Knjaževac
11.04.2015 19:00 ORK Bela Palanka 28 : 23 Jastrebac
11.04.2015 19:00 ORK Vlasotince 32 : 26 BSK Heba
11.04.2015 18:00 Vladimirovac 26 : 29 Lavovi BP
11.04.2015 18:00 Apatin 28 : 27 Inđija
11.04.2015 19:00 Jedinstvo 32 : 24 Nova Pazova
11.04.2015 Bask Soko 25 : 22 Loznica
11.04.2015 Sindjelić 27 : 23 Rekreativo
11.04.2015 Smederevo 28 : 29 Sloga
11.04.2015 Partizan 2 27 : 34 Obilić
11.04.2015 Novi Beograd 33 : 22 Sportski Centar Voždovac 2012
11.04.2015 Primus 28 : 28 Studentski grad
11.04.2015 17:00 Sivac 69 31 : 18 Vrbas Karneks 2
11.04.2015 15:30 Radnički (K) 26 : 31 Radnički 1958
11.04.2015 18:00 Kikinda 36 : 23 Kljajićevo
11.04.2015 Pirot 18 : 21 Železničar 2
11.04.2015 15:00 Štrpce Tandems 23 : 30 Bane
11.04.2015 19:00 Metalac 27 : 25 Karađorđe
11.04.2015 Bane : Knez Lazar 2
11.04.2015 17:00 Sjenica 35 : 21 Užice
11.04.2015 Gradnulica 26 : 22 Partizan (I)
11.04.2015 Napredak : Naftagas
11.04.2015 Senta 25 : 35 Crvena Zvezda 2
11.04.2015 Jedinstvo 33 : 15 Partizan (H)
11.04.2015 18:00 Lokomotiva 28 : 46 Zrinjski
11.04.2015 18:00 Prijedor 32 : 33 Izviđač
11.04.2015 18:00 Čelik 41 : 34 Bosna (V)
11.04.2015 18:00 Gradačac 32 : 27 Krivaja
11.04.2015 18:00 Bosna (S) 24 : 24 Gračanica
11.04.2015 18:00 Vogošća 35 : 32 Sloboda
11.04.2015 18:00 Konjuh 23 : 24 Derventa
11.04.2015 17:00 Izviđač 37 : 28 Lokomotiva
11.04.2015 17:00 Zrinjski 29 : 26 Ilidža
11.04.2015 17:00 Vrbas : Mira
11.04.2015 17:00 Goražde 24 : 23 Borac
11.04.2015 17:00 Grude 33 : 23 Katarina
11.04.2015 17:00 Bihać 24 : 23 Krivaja
11.04.2015 ORK Loznica 24 : 27 Mladi Radnik
11.04.2015 Radnički 19 : 29 Požarevac
11.04.2015 ORK Beograd 29 : 40 Sloga
11.04.2015 Junior 2 20 : 24 Mačva
11.04.2015 Loznica grad 25 : 36 Kučevo
11.04.2015 Ravangrad 17 : 29 Pančevo
11.04.2015 Spartak 29 : 29 Radnički
11.04.2015 Srem 24 : 14 Sloven
11.04.2015 Halas Jožef 23 : 27 Petrovaradin
11.04.2015 Vrbas 31 : 24 Temerin
11.04.2015 Sloga 19 : 25 Košutnjak
11.04.2015 Knjaz Miloš 2 32 : 23 Metalac AD
11.04.2015 Metalac 42 : 31 Napredak 12
11.04.2015 Župa 29 : 25 Prijepolje
11.04.2015 Pirot 36 : 23 Đerdap
11.04.2015 Knjaževac 19 : 15 Jagodina 2
11.04.2015 Mladost 22 : 27 Topličanin
11.04.2015 Rtanj 27 : 27 Crveni krst
11.04.2015 Naftagas 28 : 18 Jadran
11.04.2015 Jedinstvo 31 : 27 Dolovo
11.04.2015 Laki 42 : 11 Miletić
11.04.2015 Žitorađa 30 : 24 Vlasotince
11.04.2015 Paraćin 12 : 16 Remesiana
11.04.2015 Dubočica 20 : 38 Naisa 2

Futsal

11.04.2015 15:00 Novi Pazar 0 : 0 Mungosi
11.04.2015 21:00 Kalča 8 : 2 Fontana
11.04.2015 19:30 Vranje 8 : 5 Vinter sport
11.04.2015 18:00 Nova Pazova 1 : 9 Ekonomac
11.04.2015 20:00 Brotnjo 5 : 2 Nevesinje
11.04.2015 20:00 Bosna Kompred 2 : 4 Centar
11.04.2015 15:00 Tango 5 : 3 Mostar Stari Grad
11.04.2015 Viking 1 : 6 Leteći Holandjanin
11.04.2015 16:00 Banjica 3 : 0 BSK

Ragbi 13

11.04.2015 12:30 Dorćol 30 : 46 Crvena zvezda
Mladja i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja je tipovao utakmicu