XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 227 utakmica za dan
Subota, 13 Decembar 2014

Košarka

13.12.2014 14:00 Union Olimpija 89 : 70 Levski Sofija
13.12.2014 21:00 Mega Leks 99 : 82 Metalac Farmakom
13.12.2014 19:00 Zadar 69 : 68 Partizan NIS
13.12.2014 17:00 Szolnoki Olaj 63 : 59 Krka
13.12.2014 19:00 Jagodina 90 : 84 Vršac Swisslion
13.12.2014 20:00 Spartak 67 : 78 Tamiš
13.12.2014 19:30 Sloga 88 : 82 OKK Beograd
13.12.2014 18:00 Kolubara LA 2003 56 : 93 Zdravlje Leskovac
13.12.2014 20:30 Meridiana 84 : 90 Srem
13.12.2014 18:00 Pirot 97 : 93 Proleter Naftagas
13.12.2014 Play off 76 : 78 Čačak 94
13.12.2014 Morava 98 : 51 Vladimirci
13.12.2014 Užice 94 : 64 Rađevac
13.12.2014 20:00 Radnički VA Bodža 90 : 75 Ivanjica
13.12.2014 Železničar 64 : 96 Mileševac
13.12.2014 M015 64 : 77 Klik
13.12.2014 Paraćin 97 : 88 Bane
13.12.2014 Sloga (PM) 76 : 90 Zekas 75
13.12.2014 Basket 96 : 92 Studenica
13.12.2014 Temnić 58 : 88 Požarevac
13.12.2014 Kopaonik 71 : 100 Trepča
13.12.2014 Zvezdara 2 67 : 74 Barajevo
13.12.2014 Ras 64 : 67 Zvezda
13.12.2014 Borča 70 : 46 Vitez 2
13.12.2014 Surčin Dobanovci 75 : 72 Grocka
13.12.2014 SO Koš 86 : 62 Kadet
13.12.2014 Sport Key Plus 136 : 66 Vojvodina NM
13.12.2014 Crvenka Dunav 109 : 49 Karađorđevo
13.12.2014 Budućnost 105 : 76 Kikinda
13.12.2014 Sloboda NS 73 : 54 Bagljaš
13.12.2014 Sivac 73 : 70 Mladost Veternik
13.12.2014 Selekta 64 : 72 Feniks
13.12.2014 Pink 57 : 96 Dinamo
13.12.2014 Jadran 79 : 74 Partizan
13.12.2014 Omladinac 91 : 66 Ru koš
13.12.2014 LSK 80 : 89 Radnički
13.12.2014 Družina Kozlovac 66 : 110 Kris Kros
13.12.2014 Zicer 78 : 62 BSK Junior
13.12.2014 Negotin 63 : 83 Radan
13.12.2014 Mladost (Z) 98 : 91 Hisar
13.12.2014 Vukovi Merošina 66 : 82 Zone Boys
13.12.2014 19:30 Student BB 77 : 79 Radnički 1950
13.12.2014 20:30 Zlatar 75 : 66 Svilajnac
13.12.2014 20:15 Sloga (P) 65 : 81 Prva Petoletka
13.12.2014 17:30 Borac 71 : 58 Vitez
13.12.2014 14:00 Umka 2009 73 : 79 BKK Radnički
13.12.2014 17:00 Torlak 89 : 76 Astra
13.12.2014 12:00 Slodes 77 : 70 Zemun
13.12.2014 19:20 Zvezdara 86 : 68 Milan Trivić
13.12.2014 19:00 Jedinstvo 66 : 57 BNS
13.12.2014 20:30 Stara Pazova 55 : 89 Dunav
13.12.2014 16:00 Ruma 73 : 83 Vrbas
13.12.2014 19:00 Hajduk 76 : 67 Futog MD Tupanjac
13.12.2014 18:00 Prokuplje 95 : 85 Sokobanja
13.12.2014 19:30 Niš Fair playy 93 : 66 Bor RTB
13.12.2014 17:30 OKK Junior 90 : 73 Mladost Vesna
13.12.2014 18:00 Danilovgrad 80 : 95 Teodo
13.12.2014 18:00 ABS Primorje 85 : 83 Ulcinj
13.12.2014 18:00 Zeta 2011 87 : 97 Mornar
13.12.2014 18:00 Lovćen 76 : 83 Ibar
13.12.2014 19:00 Sutjeska 90 : 74 Jedinstvo
13.12.2014 18:00 Vršac Swisslion 56 : 51 Radnički
13.12.2014 18:30 Crvena zvezda 91 : 69 Bor
13.12.2014 17:00 Šumadija 80 : 76 Šabac
13.12.2014 18:30 Radivoj Korać 75 : 61 Vrbas Medela
13.12.2014 10:00 Sivac 87 : 70 Čelarevo
13.12.2014 18:00 Topolčanka 113 : 34 Proleter (NS)
13.12.2014 16:30 Novosadska ŽKA 86 : 63 Basket Star
13.12.2014 13:00 Time Out 62 : 59 Karaburma
13.12.2014 18:00 Orlovi 71 : 62 Brčanka
13.12.2014 18:00 Željezničar 95 : 47 Impuls
13.12.2014 18:00 Mladi Krajišnik 62 : 77 Rudar Sport
13.12.2014 16:00 Igokea 84 : 38 Kozara
13.12.2014 16:00 Trebinje 03 67 : 75 Mladost Basket Una
13.12.2014 Polet 54 : 35 Plej 2
13.12.2014 Bane 40 : 79 Goč
13.12.2014 Novi Pazar 2012 88 : 84 Mašinac
13.12.2014 Sjenica 42 : 61 Plej 1

Odbojka

13.12.2014 18:00 Đerdap 2 : 3 Novi Pazar-Junior
13.12.2014 19:00 Inđija 3 : 0 Mladi radnik
13.12.2014 19:00 VGSK 3 : 0 Užice
13.12.2014 20:00 Železničar 2 : 3 Spartak
13.12.2014 16:00 Borac 1 : 3 Bukovica Putevi
13.12.2014 19:00 VA 014 3 : 0 Novi Sad
13.12.2014 19:00 Modriča Optima 3 : 1 Jedinstvo
13.12.2014 18:00 Mladost 3 : 0 Bosna
13.12.2014 18:00 Kakanj 78 2 : 3 Gacko
13.12.2014 18:00 Radnik 2 : 3 Domaljevac
13.12.2014 18:00 Ilijaš 0 : 3 Borac m:tel
13.12.2014 18:00 Ljubinje 3 : 0 Drina
13.12.2014 13:00 Brezovica 0 : 3 Partizan
13.12.2014 19:00 FAP Livnica 3 : 0 Antena
13.12.2014 19:00 Gračac 1 : 3 Libero Ča
13.12.2014 16:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Desetka
13.12.2014 20:00 Vranje 2 : 3 Dubočica
13.12.2014 18:00 Futog 3 : 0 Mladost
13.12.2014 18:00 Stražilovo 1 : 3 Hercegovina
13.12.2014 19:00 Bavanište 2 : 3 Vojvodina 2
13.12.2014 20:30 Dunav Volley 3 : 2 Srem Iton
13.12.2014 18:30 Loznica 0 : 3 Smederevo Carina
13.12.2014 20:00 Šumadija 3 : 2 Jedinstvo (MZ)
13.12.2014 18:00 Partizan 1 : 3 Maglić 1953
13.12.2014 14:00 Mladost (B) 1 : 3 Topličanin 2
13.12.2014 16:00 Morava 1 : 3 Topličanin 2
13.12.2014 20:00 BMR Petlovača 1947 1 : 3 Železničar 2012
13.12.2014 20:00 Kolubara 0 : 3 Tent
13.12.2014 19:00 Dinamo 3 : 0 Železničar
13.12.2014 20:00 MD Zrenjanin 3 : 0 Valjevo
13.12.2014 17:00 Jagodina 0 : 3 Eaton Srem Tempo
13.12.2014 19:00 Jedinstvo 3 : 1 Crnokosa Artos
13.12.2014 18:00 Futog 3 : 0 Beograd
13.12.2014 18:00 Radnički 3 : 0 Ekonomac
13.12.2014 16:00 Modriča 1 : 3 Kula Gradačac
13.12.2014 19:00 Bihać Preminger 3 : 0 Vogošća
13.12.2014 18:00 Gacko 3 : 0 Sloboda Tuzlafarm
13.12.2014 18:00 HE na Drini 1 : 3 Radnik
13.12.2014 18:00 Jahorina 3 : 2 Crvena zvijezda
13.12.2014 16:00 Laktaši 0 : 3 Derventa
13.12.2014 20:00 Hercegovac 1 : 3 Glasinac
13.12.2014 16:00 Maglić 3 : 1 Mladost
13.12.2014 18:00 Zlatibor 3 : 0 Tutin
13.12.2014 17:00 Putevi Trendteks 3 : 0 Borac
13.12.2014 18:00 Gimnazijalac 0 : 3 Libero ČA
13.12.2014 17:00 Tara 1 : 3 Ivanjica
13.12.2014 Hajduk Veljko 3 : 1 Desetka
13.12.2014 Vranje 3 : 0 Kuršumlija
13.12.2014 Student 3 : 0 Bor
13.12.2014 Mladost 0 : 3 Leskovac 98
13.12.2014 Majdanpek FBC 0 : 3 Milenijum
13.12.2014 Mladost 0 : 3 FOK
13.12.2014 Slavija 3 : 0 Vršac
13.12.2014 Eaton Srem Tempo 2 3 : 0 Kikinda
13.12.2014 Jedinstvo 2 3 : 0 Omladinac
13.12.2014 Ruma 0 : 3 Vrbas
13.12.2014 Smederevo 3 : 1 Lazarevac
13.12.2014 19:00 Mladi Radnik 2 : 3 Šumadija
13.12.2014 Spartak 3 : 0 Sterija
13.12.2014 As 3 : 0 Poštar 064
13.12.2014 Ub 1 : 3 Imlek
13.12.2014 Bambi volej 2 : 3 Stars
13.12.2014 Čačak 3 : 0 Lučani
13.12.2014 Sjenica 3 : 2 Forma
13.12.2014 Borac 2 3 : 1 Tara 2
13.12.2014 Zlatar 3 : 1 Priboj
13.12.2014 16:00 Carina 3 : 0 Rudar
13.12.2014 13:00 Mladi Radnik 2 3 : 0 Jedinstvo
13.12.2014 15:00 Tehničar 3 : 0 Plana
13.12.2014 Jedinstvo 1 : 3 Park 015
13.12.2014 Rađevac 3 : 2 Tamnava Voćar
13.12.2014 Proleter 0 : 3 Mali Zvornik
13.12.2014 Zaslon 0 : 3 Srbijanka 014
13.12.2014 Osečina 0 : 3 Ribnica
13.12.2014 12:00 NS Tim 0 : 3 VST
13.12.2014 19:00 NS Volej tim 0 : 3 Žabalj Volej
13.12.2014 11:30 BiT 0 : 3 Partizan
13.12.2014 16:30 Čemp 07 1 : 3 Novi Sad
13.12.2014 19:00 Volejstars 0 : 3 NIS Spartak 2
13.12.2014 18:00 Sutjeska 1 : 3 CVS
13.12.2014 16:30 Hajduk 3 : 2 Apatin
13.12.2014 15:00 Panonija 3 : 0 Bečej
13.12.2014 17:00 Krajišnik 3 : 2 MD Zrenjanin 2
13.12.2014 14:00 Proleter 0 : 3 Odbojka 013
13.12.2014 Vlasina 0 : 3 Topličanin
13.12.2014 Pionir 0 : 3 Roda
13.12.2014 Spas 0 : 3 Železnik 2012
13.12.2014 Kralj 2 : 3 As Batajnica
13.12.2014 Lucky Star 2 : 3 Vizura 2
13.12.2014 Mladenovac 1 : 3 Blok-aut
13.12.2014 Zvezda NP 0 : 3 Dunav
13.12.2014 13:00 Slavija 3 : 1 NS Volej
13.12.2014 11:00 Futog 2 0 : 3 Štrand Volej
13.12.2014 19:00 Libero 3 : 1 Smeč
13.12.2014 15:30 Merkur 2 0 : 3 Vrbas 2
13.12.2014 18:00 Tempo 0 : 3 Elan Volej
13.12.2014 11:00 Voriors 3 : 2 Volfland
13.12.2014 14:30 Goks In 2 0 : 3 Partizan
13.12.2014 16:15 NIS Spartak 3 3 : 0 Senta

Rukomet

13.12.2014 18:30 Železničar 1949 25 : 21 Partizan
13.12.2014 19:00 Jugović 22 : 18 Metaloplastika
13.12.2014 19:00 Planinka Prolom voda 21 : 20 Crvena Zvezda
13.12.2014 18:30 Arilje 2 26 : 15 Mladost 2
13.12.2014 18:00 Tatran Prešov 24 : 23 Zagreb
13.12.2014 19:00 Nexe 25 : 28 Meshkov Brest
13.12.2014 20:15 Vardar 31 : 26 Borac m:tel
13.12.2014 18:00 Goražde 33 : 29 Lokomotiva
13.12.2014 18:00 Vrbas : Grude
13.12.2014 17:00 Zrinjski 24 : 20 Bihać
13.12.2014 19:00 Izviđač 34 : 29 Krivaja

Vaterpolo

13.12.2014 Nais 7 : 7 Banjica
13.12.2014 ŽAK 12 : 9 Stari Grad
13.12.2014 Beograd 4 : 11 Dunav
13.12.2014 Zemun 6 : 5 Singidunum
13.12.2014 Šabac 9 : 3 Partizan 2
13.12.2014 Goč 4 : 3 Bečej
13.12.2014 Rasina 8 : 9 Dorćol

Futsal

13.12.2014 19:00 Vranje 10 : 4 Smederevo
13.12.2014 18:00 Nevesinje 2 : 3 Centar
13.12.2014 19:15 Zrinjski 3 : 2 Bosna Kompred
13.12.2014 18:00 Kaskada 4 : 1 Tango
13.12.2014 17:45 Derventa 6 : 5 Slavija
13.12.2014 19:30 Obilić 8 : 8 Kotor Varoš
13.12.2014 21:15 Mladost 2 : 2 Ljubić
13.12.2014 18:00 Hercegovac 4 : 3 Brčko Zdravlje
13.12.2014 Kragujevac 2011 1 : 11 Užice Krčagovo
13.12.2014 Mašinac 3 : 1 Ivanjica
13.12.2014 Ekonomac 2 2 : 2 Metalac Kolorado
13.12.2014 Aranđelovac 9 : 7 RB
13.12.2014 Raška 4 : 3 Partenon
13.12.2014 Požarevac : Kosjerić
13.12.2014 Bajina Bašta 3 : 0 Bellatores
13.12.2014 Kareli 4 : 2 Flash
13.12.2014 Gurgusovac 5 : 7 BSK
13.12.2014 Banjica 2 : 0 Jastrebac
13.12.2014 Ekonomist 9 : 2 Rota

FFA

13.12.2014 12:00 Red Star 5 : 1 Kopernikus Železničar
13.12.2014 13:00 Palilulac 0 : 2 Free Kick
13.12.2014 13:25 Dribling A 1 : 2 Spartak B
13.12.2014 10:20 Dribling A 3 : 0 TSC
13.12.2014 12:10 Spartak B 19 : 0 Đurđin Devojčice
13.12.2014 11:00 Subotica B 3 : 0 TSC
13.12.2014 10:20 Spartak Devojčice 1 : 2 ŠK Kanjiža
13.12.2014 11:35 Arena 1 : 0 ŠK Kanjiža
13.12.2014 14:45 Dribling B 0 : 2 Spartak A
13.12.2014 10:00 Arena 1 : 3 Real
13.12.2014 09:00 Šampion Nais 0 : 3 Red Star
13.12.2014 11:00 Vitez 3 : 1 Proleter

Hokej

13.12.2014 18:00 Tisza Volán 9 : 2 Vitez
dejan030 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
dejan030 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
dejan030 je tipovao utakmicu
vulovic9095 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
FKSD1924 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
FKSD1924 je tipovao utakmicu
FKSD1924 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu