27.09
15:30
RadniÄki (P)
Jedinstvo (B)
0
0
|
27.09.2015 15:30 | RadniÄki (P) | 0 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
27.09
11:00
Car Konstantin
OFK Bor
2
0
|
27.09.2015 11:00 | Car Konstantin | 2 : 0 | OFK Bor |
27.09
15:30
Dolina
Sloga
0
1
|
27.09.2015 15:30 | Dolina | 0 : 1 | Sloga | |||||
27.09
15:30
Senta
Odžaci
0
0
|
27.09.2015 15:30 | Senta | 0 : 0 | Odžaci |
27.09
15:30
Srem
IMR
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Srem | 2 : 2 | IMR | |||||
27.09
15:30
RadniÄki (O)
Žarkovo
0
0
|
27.09.2015 15:30 | RadniÄki (O) | 0 : 0 | Žarkovo | |||||
27.09
15:30
Stepojevac Vaga
RadniÄki (NB)
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Stepojevac Vaga | 2 : 1 | RadniÄki (NB) |
27.09
15:30
LevaÄ
Sloga (Ä)
2
0
|
27.09.2015 15:30 | LevaÄ | 2 : 0 | Sloga (Ä) | |||||
27.09
15:30
Juhor
Poljoprivrednik
2
3
|
27.09.2015 15:30 | Juhor | 2 : 3 | Poljoprivrednik | |||||
27.09
15:30
Kopaonik
Morava
5
2
|
27.09.2015 15:30 | Kopaonik | 5 : 2 | Morava | |||||
27.09
15:30
Lugomir
Rembas
0
0
|
27.09.2015 15:30 | Lugomir | 0 : 0 | Rembas | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo (M)
FUD
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | FUD |
27.09
15:30
Moravica
Rtanj
3
0
|
27.09.2015 15:30 | Moravica | 3 : 0 | Rtanj | |||||
27.09
15:30
Zaplanjac
Napredak
3
0
|
27.09.2015 15:30 | Zaplanjac | 3 : 0 | Napredak | |||||
27.09
15:30
Rudar (P)
Pukovac
2
3
|
27.09.2015 15:30 | Rudar (P) | 2 : 3 | Pukovac | |||||
27.09
15:30
Kablovi
Svrljig
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Kablovi | 2 : 0 | Svrljig | |||||
27.09
15:30
BuÄje
Rudar Alpos
3
0
|
27.09.2015 15:30 | BuÄje | 3 : 0 | Rudar Alpos | |||||
27.09
15:30
Hajduk Veljko
RadniÄki (L)
4
2
|
27.09.2015 15:30 | Hajduk Veljko | 4 : 2 | RadniÄki (L) | |||||
27.09
15:30
Bukovik
Brodoremont
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Bukovik | 3 : 1 | Brodoremont |
27.09
15:30
Vlasina
Vranjska Banja
3
2
|
27.09.2015 15:30 | Vlasina | 3 : 2 | Vranjska Banja | |||||
27.09
15:30
Mladost (M)
Morava
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Mladost (M) | 2 : 0 | Morava | |||||
27.09
15:30
Jablanica
Jedinstvo (P)
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Jablanica | 2 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
27.09
15:30
BobiŔte
Ropotovo
1
0
|
27.09.2015 15:30 | BobiŔte | 1 : 0 | Ropotovo |
27.09
15:30
Crvena zvezda (RS)
Slavia
0
4
|
27.09.2015 15:30 | Crvena zvezda (RS) | 0 : 4 | Slavia | |||||
27.09
15:30
Polet
RadniÄki (S)
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Polet | 2 : 1 | RadniÄki (S) |
27.09
10:00
Subotica
Tekstilac
4
0
|
27.09.2015 10:00 | Subotica | 4 : 0 | Tekstilac | |||||
27.09
15:30
Tisa (A)
BaÄka (P)
3
0
|
27.09.2015 15:30 | Tisa (A) | 3 : 0 | BaÄka (P) | |||||
27.09
15:30
Zadrugar
Mladost (T)
1
2
|
27.09.2015 15:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Mladost (T) | |||||
27.09
15:30
Tavankut
OFK Mladost APA
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Tavankut | 1 : 0 | OFK Mladost APA |
27.09
15:30
LSK LaÄarak
Veternik
2
1
|
27.09.2015 15:30 | LSK LaÄarak | 2 : 1 | Veternik | |||||
27.09
15:30
Hajduk (B)
Sloga
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Hajduk (B) | 3 : 1 | Sloga | |||||
27.09
15:30
BuduÄnost (G)
Sremac
3
1
|
27.09.2015 15:30 | BuduÄnost (G) | 3 : 1 | Sremac | |||||
27.09
10:00
Kabel
Borac
2
3
|
27.09.2015 10:00 | Kabel | 2 : 3 | Borac |
27.09
15:30
Zvezdara
Torlak
0
1
|
27.09.2015 15:30 | Zvezdara | 0 : 1 | Torlak | |||||
27.09
11:00
Hajduk
SremÄica
1
0
|
27.09.2015 11:00 | Hajduk | 1 : 0 | SremÄica | |||||
27.09
15:30
VrÄin
BSK Batajnica
0
2
|
27.09.2015 15:30 | VrÄin | 0 : 2 | BSK Batajnica | |||||
27.09
15:30
BaÄevac
Balkan
2
1
|
27.09.2015 15:30 | BaÄevac | 2 : 1 | Balkan | |||||
27.09
15:30
Borac
GrafiÄar
0
2
|
27.09.2015 15:30 | Borac | 0 : 2 | GrafiÄar | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo
Prva Iskra
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Prva Iskra |
27.09
15:30
Basarac
VGSK
4
2
|
27.09.2015 15:30 | Basarac | 4 : 2 | VGSK | |||||
27.09
15:30
Homoljac
Omladinac
3
0
|
27.09.2015 15:30 | Homoljac | 3 : 0 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Å apine
Sloga
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Å apine | 3 : 1 | Sloga | |||||
27.09
15:30
Borac
Proleter
2
3
|
27.09.2015 15:30 | Borac | 2 : 3 | Proleter |
27.09
15:30
Sloga (S)
Sloga 1940 (BB)
1
2
|
27.09.2015 15:30 | Sloga (S) | 1 : 2 | Sloga 1940 (BB) | |||||
27.09
15:30
Zlatibor
Polimlje
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Zlatibor | 2 : 1 | Polimlje | |||||
27.09
15:30
RadniÄki Stobex
Ribnica
4
3
|
27.09.2015 15:30 | RadniÄki Stobex | 4 : 3 | Ribnica | |||||
27.09
15:30
Brezovica
Spartak 1924
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Brezovica | 3 : 1 | Spartak 1924 | |||||
27.09
15:30
Provo
OFK OseÄina
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Provo | 3 : 1 | OFK OseÄina | |||||
27.09
15:30
RaÄevac
Jedinstvo 1945
2
0
|
27.09.2015 15:30 | RaÄevac | 2 : 0 | Jedinstvo 1945 |
27.09
15:30
BraÄa VukoviÄ
Polet (T)
2
0
|
27.09.2015 15:30 | BraÄa VukoviÄ | 2 : 0 | Polet (T) | |||||
27.09
15:30
Arsenal
KaraÄorÄe
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Arsenal | 3 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
27.09
15:30
Tutin
Bane
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Tutin | 2 : 2 | Bane | |||||
27.09
15:30
Orlovac
Slavija (K)
2
3
|
27.09.2015 15:30 | Orlovac | 2 : 3 | Slavija (K) | |||||
27.09
15:30
DragaÄevo
Omladinac (NS)
2
1
|
27.09.2015 15:30 | DragaÄevo | 2 : 1 | Omladinac (NS) |
27.09
15:00
OFK Bratstvo
Partizan
2
1
|
27.09.2015 15:00 | OFK Bratstvo | 2 : 1 | Partizan | |||||
27.09
15:00
BSK
Napredak (D)
0
2
|
27.09.2015 15:00 | BSK | 0 : 2 | Napredak (D) | |||||
27.09
15:00
Mladost (J)
Sloga
3
1
|
27.09.2015 15:00 | Mladost (J) | 3 : 1 | Sloga | |||||
27.09
15:00
OFK Batinac
Bratstvo
1
1
|
27.09.2015 15:00 | OFK Batinac | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
27.09
15:00
BuduÄnost
Morava 1918
0
1
|
27.09.2015 15:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | Morava 1918 | |||||
27.09
15:00
Mladost (K)
Napredak (Z)
1
0
|
27.09.2015 15:00 | Mladost (K) | 1 : 0 | Napredak (Z) | |||||
27.09
15:00
Dragocvet
KuŔiljevo
0
0
|
27.09.2015 15:00 | Dragocvet | 0 : 0 | KuŔiljevo | |||||
27.09
15:00
OFK Tekstilac
Mladi radnik
5
0
|
27.09.2015 15:00 | OFK Tekstilac | 5 : 0 | Mladi radnik |
27.09
15:30
Parunovac
Sloga
3
2
|
27.09.2015 15:30 | Parunovac | 3 : 2 | Sloga | |||||
27.09
15:30
Jastrebac
Blagotin
4
2
|
27.09.2015 15:30 | Jastrebac | 4 : 2 | Blagotin | |||||
27.09
15:30
Gornji StepoÅ”
Mladost
1
1
|
27.09.2015 15:30 | Gornji StepoÅ” | 1 : 1 | Mladost | |||||
27.09
15:30
13. April
MaÄkovac
2
0
|
27.09.2015 15:30 | 13. April | 2 : 0 | MaÄkovac | |||||
27.09
15:30
Trajal
Vinogradar
2
3
|
27.09.2015 15:30 | Trajal | 2 : 3 | Vinogradar | |||||
27.09
15:30
Å anac
Äitluk
4
1
|
27.09.2015 15:30 | Å anac | 4 : 1 | Äitluk | |||||
27.09
15:30
Naupare
Gradina
5
2
|
27.09.2015 15:30 | Naupare | 5 : 2 | Gradina | |||||
27.09
15:30
Ribnik
Mladi radnik
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Ribnik | 2 : 1 | Mladi radnik |
27.09
15:30
DunÄerski
NS Tatko
1
0
|
27.09.2015 15:30 | DunÄerski | 1 : 0 | NS Tatko | |||||
27.09
15:30
Svetlost
Omladinac
16
0
|
27.09.2015 15:30 | Svetlost | 16 : 0 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Jastrebac
Kosovac
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Jastrebac | 3 : 1 | Kosovac | |||||
27.09
15:30
Mladost 1982
Jug Bogdan
4
1
|
27.09.2015 15:30 | Mladost 1982 | 4 : 1 | Jug Bogdan | |||||
27.09
15:30
DobriÄ
Trbunje
4
0
|
27.09.2015 15:30 | DobriÄ | 4 : 0 | Trbunje | |||||
27.09
15:30
Partizanski put
KaÄuÅ”a
0
1
|
27.09.2015 15:30 | Partizanski put | 0 : 1 | KaÄuÅ”a | |||||
27.09
15:30
Borac
Real
5
4
|
27.09.2015 15:30 | Borac | 5 : 4 | Real |
27.09
16:00
Palilula
NaŔa krila 1936
1
1
|
27.09.2015 16:00 | Palilula | 1 : 1 | NaŔa krila 1936 | |||||
27.09
16:00
RasovaÄa
Mladost (BatuÅ”.)
1
1
|
27.09.2015 16:00 | RasovaÄa | 1 : 1 | Mladost (BatuÅ”.) | |||||
27.09
16:00
RadniÄki 1947 (Ä)
Doljevac
6
1
|
27.09.2015 16:00 | RadniÄki 1947 (Ä) | 6 : 1 | Doljevac | |||||
27.09
16:00
Orljane
Zemljoradnik
5
2
|
27.09.2015 16:00 | Orljane | 5 : 2 | Zemljoradnik |
27.09
16:00
Nemetali
Deli Jovan
1
3
|
27.09.2015 16:00 | Nemetali | 1 : 3 | Deli Jovan | |||||
27.09
11:00
KljuÄ
Krivelj
2
1
|
27.09.2015 11:00 | KljuÄ | 2 : 1 | Krivelj | |||||
27.09
16:00
Äubra
Slatina
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Äubra | 2 : 1 | Slatina | |||||
27.09
16:00
Polom
Zlot
1
2
|
27.09.2015 16:00 | Polom | 1 : 2 | Zlot | |||||
27.09
16:00
Majdanpek
Branik
5
0
|
27.09.2015 16:00 | Majdanpek | 5 : 0 | Branik | |||||
27.09
16:00
RadniÄki
BSK
2
5
|
27.09.2015 16:00 | RadniÄki | 2 : 5 | BSK |
27.09
15:30
Omladinac
OFK Knjaz
1
2
|
27.09.2015 15:30 | Omladinac | 1 : 2 | OFK Knjaz | |||||
27.09
15:30
Malinik
TrebiÄ
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Malinik | 3 : 1 | TrebiÄ | |||||
27.09
15:30
OsniÄ
Rgotina
3
0
|
27.09.2015 15:30 | OsniÄ | 3 : 0 | Rgotina | |||||
27.09
15:30
GrliŔte
BSK
0
2
|
27.09.2015 15:30 | GrliŔte | 0 : 2 | BSK | |||||
27.09
15:30
Sloga
SvrljiŔka Topla
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Sloga | 3 : 1 | SvrljiŔka Topla |
27.09
16:00
Jedinstvo
Tanasko RajiÄ
0
0
|
27.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Tanasko RajiÄ | |||||
27.09
16:00
ŽeljuŔa
Gnjilan
3
5
|
27.09.2015 16:00 | ŽeljuŔa | 3 : 5 | Gnjilan | |||||
27.09
16:00
Napredak
Vladimir DurkoviÄ
0
6
|
27.09.2015 16:00 | Napredak | 0 : 6 | Vladimir DurkoviÄ | |||||
27.09
16:00
Padež
Mladost
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Padež | 2 : 1 | Mladost |
27.09
15:30
Levosoje
PÄinja
0
3
|
27.09.2015 15:30 | Levosoje | 0 : 3 | PÄinja | |||||
27.09
15:30
Vihor
Ternoci
0
1
|
27.09.2015 15:30 | Vihor | 0 : 1 | Ternoci | |||||
27.09
15:30
Äelik
Mladost (S)
1
1
|
27.09.2015 15:30 | Äelik | 1 : 1 | Mladost (S) | |||||
27.09
15:30
Mladost (B)
Lugina
3
2
|
27.09.2015 15:30 | Mladost (B) | 3 : 2 | Lugina | |||||
27.09
15:30
Bukuroca
BiljaÄi
2
4
|
27.09.2015 15:30 | Bukuroca | 2 : 4 | BiljaÄi | |||||
27.09
15:30
TreŔnjevka
Samolica
1
1
|
27.09.2015 15:30 | TreŔnjevka | 1 : 1 | Samolica |
27.09
15:30
RadniÄki (P)
Kumarevo
3
0
|
27.09.2015 15:30 | RadniÄki (P) | 3 : 0 | Kumarevo | |||||
27.09
15:30
Äekmin
VuÄje
1
1
|
27.09.2015 15:30 | Äekmin | 1 : 1 | VuÄje | |||||
27.09
15:30
Umac
Å umadija
1
1
|
27.09.2015 15:30 | Umac | 1 : 1 | Å umadija | |||||
27.09
15:30
Sloga (L)
Plantaža
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Sloga (L) | 2 : 1 | Plantaža | |||||
27.09
15:30
ZloÄudovo
Omladinac
1
2
|
27.09.2015 15:30 | ZloÄudovo | 1 : 2 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Sloboda D.B
Brza
1
1
|
27.09.2015 15:30 | Sloboda D.B | 1 : 1 | Brza | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo GS
Mladost V
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Jedinstvo GS | 1 : 0 | Mladost V | |||||
27.09
15:30
Mladi Borac
Progres
4
2
|
27.09.2015 15:30 | Mladi Borac | 4 : 2 | Progres |
27.09
15:30
Jedinstvo (GM)
Rudar
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Jedinstvo (GM) | 2 : 1 | Rudar | |||||
27.09
15:30
Brzi Brod
Crvena zastava
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Brzi Brod | 2 : 1 | Crvena zastava | |||||
27.09
15:30
BuduÄnost
Mladost
3
0
|
27.09.2015 15:30 | BuduÄnost | 3 : 0 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Mramor
OFK NiÅ”
0
0
|
27.09.2015 15:30 | Mramor | 0 : 0 | OFK NiÅ” | |||||
27.09
15:30
Proleter
Palilulac
1
1
|
27.09.2015 15:30 | Proleter | 1 : 1 | Palilulac |
27.09
16:00
Mladost (V)
Partizan (U)
2
3
|
27.09.2015 16:00 | Mladost (V) | 2 : 3 | Partizan (U) | |||||
27.09
16:00
BuduÄnost (A)
Sloga (BNS)
1
2
|
27.09.2015 16:00 | BuduÄnost (A) | 1 : 2 | Sloga (BNS) | |||||
27.09
16:00
Mladost (O)
Vulturul
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Mladost (O) | 2 : 1 | Vulturul | |||||
27.09
16:00
Jugoslavija
Vojvodina
1
3
|
27.09.2015 16:00 | Jugoslavija | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
27.09
16:00
Partizan (G)
Borac (S)
3
3
|
27.09.2015 16:00 | Partizan (G) | 3 : 3 | Borac (S) |
27.09
15:30
Omladinac (B)
TerekveÅ”
1
1
|
27.09.2015 15:30 | Omladinac (B) | 1 : 1 | TerekveÅ” | |||||
27.09
15:30
Kordun
Rusin
0
1
|
27.09.2015 15:30 | Kordun | 0 : 1 | Rusin | |||||
27.09
15:30
BSK
StaniÅ”iÄ
7
1
|
27.09.2015 15:30 | BSK | 7 : 1 | StaniÅ”iÄ | |||||
27.09
15:30
Kula
Mladost
2
3
|
27.09.2015 15:30 | Kula | 2 : 3 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Borac
Hajduk
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Borac | 2 : 1 | Hajduk | |||||
27.09
15:30
OFK Å ikara
Polet
0
1
|
27.09.2015 15:30 | OFK Å ikara | 0 : 1 | Polet | |||||
27.09
15:30
Lipar
Omladinac (D)
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Lipar | 2 : 0 | Omladinac (D) |
27.09
15:30
BajŔa
BaÄka
2
2
|
27.09.2015 15:30 | BajÅ”a | 2 : 2 | BaÄka |
27.09
16:00
Hrtkovci
Hajduk (D)
1
2
|
27.09.2015 16:00 | Hrtkovci | 1 : 2 | Hajduk (D) | |||||
27.09
16:00
Ljukovo
Hajduk 1925 Podunavac
0
2
|
27.09.2015 16:00 | Ljukovo | 0 : 2 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
27.09
16:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Jadran
1
3
|
27.09.2015 16:00 | OFK Zeka BuljubaŔa | 1 : 3 | Jadran | |||||
27.09
16:00
GraniÄar 1924
1. Maj Ruma
0
0
|
27.09.2015 16:00 | GraniÄar 1924 | 0 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
27.09
16:00
Donji Petrovci
OFK BrestaÄ
0
3
|
27.09.2015 16:00 | Donji Petrovci | 0 : 3 | OFK BrestaÄ |
27.09
Mladost
Titel
1
2
|
27.09.2015 | Mladost | 1 : 2 | Titel | |||||
27.09
Sutjeska
Stari Grad
1
0
|
27.09.2015 | Sutjeska | 1 : 0 | Stari Grad | |||||
27.09
Hajduk
Jedinstvo
3
1
|
27.09.2015 | Hajduk | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.09
BuduÄnost
Vojvodina
1
0
|
27.09.2015 | BuduÄnost | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
27.09
Borac
Napredak
2
1
|
27.09.2015 | Borac | 2 : 1 | Napredak | |||||
27.09
Krila Krajine
Proleter
4
0
|
27.09.2015 | Krila Krajine | 4 : 0 | Proleter | |||||
27.09
Kulpin
MiletiÄ
2
3
|
27.09.2015 | Kulpin | 2 : 3 | MiletiÄ |
27.09
16:00
TSK
Jedinstvo
1
0
|
27.09.2015 16:00 | TSK | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
27.09
16:00
Susek
OFK Sirig
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Susek | 2 : 1 | OFK Sirig |
27.09
15:30
Mladost (B)
OFK Zabrežje
1
4
|
27.09.2015 15:30 | Mladost (B) | 1 : 4 | OFK Zabrežje | |||||
27.09
15:30
BuduÄnost
Polet
5
0
|
27.09.2015 15:30 | BuduÄnost | 5 : 0 | Polet | |||||
27.09
10:00
Borac
Å umadija
3
1
|
27.09.2015 10:00 | Borac | 3 : 1 | Å umadija | |||||
27.09
15:30
Veliki Borak
Strelac
1
1
|
27.09.2015 15:30 | Veliki Borak | 1 : 1 | Strelac |
27.09
15:30
Borac
Brodarac
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Borac | 2 : 2 | Brodarac | |||||
27.09
15:30
Dunav
Komgrap
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Dunav | 2 : 2 | Komgrap | |||||
27.09
15:30
PKB Kovilovo
Policajac
2
1
|
27.09.2015 15:30 | PKB Kovilovo | 2 : 1 | Policajac | |||||
27.09
11:00
13. maj
Banja
1
1
|
27.09.2015 11:00 | 13. maj | 1 : 1 | Banja | |||||
27.09
15:30
Pionir
SindjeliÄ 2012
0
4
|
27.09.2015 15:30 | Pionir | 0 : 4 | SindjeliÄ 2012 | |||||
27.09
15:30
Zmaj 1953
Institut
0
1
|
27.09.2015 15:30 | Zmaj 1953 | 0 : 1 | Institut |
27.09
15:30
BoleÄ
Dunavac
2
0
|
27.09.2015 15:30 | BoleÄ | 2 : 0 | Dunavac | |||||
27.09
15:30
Kosmaj
RopoÄevo
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Kosmaj | 2 : 2 | RopoÄevo | |||||
27.09
15:30
VinÄa
Mladenovac
3
0
|
27.09.2015 15:30 | VinÄa | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
27.09
15:30
Velika Krsna
Pudarci
1
2
|
27.09.2015 15:30 | Velika Krsna | 1 : 2 | Pudarci |
27.09
Mladi radnik
Omladinac
6
1
|
27.09.2015 | Mladi radnik | 6 : 1 | Omladinac | |||||
27.09
Bresje Superior
Mladi borac
3
2
|
27.09.2015 | Bresje Superior | 3 : 2 | Mladi borac | |||||
27.09
SASK
Pobeda
1
0
|
27.09.2015 | SASK | 1 : 0 | Pobeda | |||||
27.09
Borac (R)
Å umadija
3
1
|
27.09.2015 | Borac (R) | 3 : 1 | Å umadija | |||||
27.09
Udarnik
BuduÄnost
4
2
|
27.09.2015 | Udarnik | 4 : 2 | BuduÄnost | |||||
27.09
ŽelezniÄar
7. Juli
3
3
|
27.09.2015 | ŽelezniÄar | 3 : 3 | 7. Juli | |||||
27.09
BaÄinac
Sloga
3
3
|
27.09.2015 | BaÄinac | 3 : 3 | Sloga | |||||
27.09
Osipaonica
Sloboda
1
2
|
27.09.2015 | Osipaonica | 1 : 2 | Sloboda |
27.09
15:30
Dizel
KrilaÅ”
1
1
|
27.09.2015 15:30 | Dizel | 1 : 1 | KrilaÅ” | |||||
27.09
15:30
Sloga (Ä)
Mladost
0
0
|
27.09.2015 15:30 | Sloga (Ä) | 0 : 0 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Makce
Sloga (B)
1
2
|
27.09.2015 15:30 | Makce | 1 : 2 | Sloga (B) | |||||
27.09
15:30
Napredak
Integral
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Napredak | 3 : 1 | Integral | |||||
27.09
15:30
Mlava
Petar Dobrnjac
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Mlava | 1 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
27.09
15:30
BuduÄnost
Rudar
1
1
|
27.09.2015 15:30 | BuduÄnost | 1 : 1 | Rudar | |||||
27.09
15:30
Borac
Polet
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Borac | 2 : 1 | Polet |
27.09
15:30
Junkovac
AranÄelovac
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Junkovac | 2 : 1 | AranÄelovac | |||||
27.09
15:30
Borac
BSK
1
3
|
27.09.2015 15:30 | Borac | 1 : 3 | BSK | |||||
27.09
15:30
ŽSK
Lepenica
2
0
|
27.09.2015 15:30 | ŽSK | 2 : 0 | Lepenica | |||||
27.09
15:30
Pobeda
VinÄa
1
4
|
27.09.2015 15:30 | Pobeda | 1 : 4 | VinÄa | |||||
27.09
15:30
Banja
Vitlina-Bokanja
3
0
|
27.09.2015 15:30 | Banja | 3 : 0 | Vitlina-Bokanja | |||||
27.09
15:30
Trnava
Prvi srpski ustanak
1
3
|
27.09.2015 15:30 | Trnava | 1 : 3 | Prvi srpski ustanak | |||||
27.09
10:00
Å umadija
Å atornja
6
1
|
27.09.2015 10:00 | Å umadija | 6 : 1 | Å atornja |
27.09
16:00
ViŔesava
Sevojno
2
3
|
27.09.2015 16:00 | ViŔesava | 2 : 3 | Sevojno | |||||
27.09
16:00
PeruÄac
Napredak
1
3
|
27.09.2015 16:00 | PeruÄac | 1 : 3 | Napredak | |||||
27.09
16:00
ŽelezniÄar
Savinac
1
2
|
27.09.2015 16:00 | ŽelezniÄar | 1 : 2 | Savinac |
27.09
15:30
Podrinje
Mladost (PP)
0
0
|
27.09.2015 15:30 | Podrinje | 0 : 0 | Mladost (PP) | |||||
27.09
15:30
Borac (V)
SinÄeliÄ
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Borac (V) | 1 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
27.09
15:30
Hajduk Stanko
Jedinstvo (Z)
0
0
|
27.09.2015 15:30 | Hajduk Stanko | 0 : 0 | Jedinstvo (Z) | |||||
27.09
15:30
BMR PetlovaÄa
Borac (L)
2
2
|
27.09.2015 15:30 | BMR PetlovaÄa | 2 : 2 | Borac (L) | |||||
27.09
15:30
RadniÄki Å abaÄki
Drina
0
1
|
27.09.2015 15:30 | RadniÄki Å abaÄki | 0 : 1 | Drina | |||||
27.09
15:30
Mladost (P)
Lipolist
4
0
|
27.09.2015 15:30 | Mladost (P) | 4 : 0 | Lipolist |
27.09
16:00
Kolubara
ZSK
0
1
|
27.09.2015 16:00 | Kolubara | 0 : 1 | ZSK | |||||
27.09
16:00
OFK Divci
KaÄer
6
0
|
27.09.2015 16:00 | OFK Divci | 6 : 0 | KaÄer | |||||
27.09
16:00
Junior Novo Naselje
TeŔnjar
0
0
|
27.09.2015 16:00 | Junior Novo Naselje | 0 : 0 | TeŔnjar | |||||
27.09
16:00
TrliÄ
OFK JabuÄje
2
0
|
27.09.2015 16:00 | TrliÄ | 2 : 0 | OFK JabuÄje | |||||
27.09
16:00
Tulari
Banjani
1
1
|
27.09.2015 16:00 | Tulari | 1 : 1 | Banjani | |||||
27.09
16:00
Tvrdojevac
Pepeljevac
2
3
|
27.09.2015 16:00 | Tvrdojevac | 2 : 3 | Pepeljevac | |||||
27.09
16:00
Polet
JoŔeva
2
2
|
27.09.2015 16:00 | Polet | 2 : 2 | JoŔeva | |||||
27.09
16:00
Mladost
Sovljak
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Sovljak |
27.09
15:30
Mladost
Pobeda
3
0
|
27.09.2015 15:30 | Mladost | 3 : 0 | Pobeda | |||||
27.09
15:30
Vinogradi DB
Äava
3
2
|
27.09.2015 15:30 | Vinogradi DB | 3 : 2 | Äava | |||||
27.09
15:30
Vodojaža
Kolonija
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Vodojaža | 2 : 0 | Kolonija | |||||
27.09
15:30
Srbija
Sloboda
0
0
|
27.09.2015 15:30 | Srbija | 0 : 0 | Sloboda | |||||
27.09
15:30
SuŔica
Jedinstvo
2
2
|
27.09.2015 15:30 | SuŔica | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
27.09
15:30
Partizan
BuduÄnost
2
3
|
27.09.2015 15:30 | Partizan | 2 : 3 | BuduÄnost |
27.09
16:00
Mataruge
Real
0
2
|
27.09.2015 16:00 | Mataruge | 0 : 2 | Real | |||||
27.09
16:00
Ribnica
Gruža
2
0
|
27.09.2015 16:00 | Ribnica | 2 : 0 | Gruža | |||||
27.09
16:00
BuduÄnost
Granit
4
3
|
27.09.2015 16:00 | BuduÄnost | 4 : 3 | Granit | |||||
27.09
16:00
Pazar Juniors 2011
Stubal
4
3
|
27.09.2015 16:00 | Pazar Juniors 2011 | 4 : 3 | Stubal | |||||
27.09
16:00
Radnik
Borac
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Radnik | 2 : 1 | Borac | |||||
27.09
16:00
Rudar
Ibar
4
1
|
27.09.2015 16:00 | Rudar | 4 : 1 | Ibar | |||||
27.09
16:00
OFK Ras
GoÄ
3
2
|
27.09.2015 16:00 | OFK Ras | 3 : 2 | GoÄ |
27.09
RadniÄki
Polet
1
0
|
27.09.2015 | RadniÄki | 1 : 0 | Polet | |||||
27.09
Gracko
Sitnica
0
0
|
27.09.2015 | Gracko | 0 : 0 | Sitnica |
27.09
15:00
Napredak Stubica
Polet
2
7
|
27.09.2015 15:00 | Napredak Stubica | 2 : 7 | Polet | |||||
27.09
15:00
Istok 63
Javor
1
0
|
27.09.2015 15:00 | Istok 63 | 1 : 0 | Javor | |||||
27.09
15:00
Rudar Stenjevac
Napredak (Sv)
7
0
|
27.09.2015 15:00 | Rudar Stenjevac | 7 : 0 | Napredak (Sv) | |||||
27.09
15:00
Omladinac
Mladost (S)
2
1
|
27.09.2015 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | Mladost (S) | |||||
27.09
15:00
Hajduk
Moravac
2
2
|
27.09.2015 15:00 | Hajduk | 2 : 2 | Moravac |
27.09
15:00
Juhor
BuduÄnost
3
1
|
27.09.2015 15:00 | Juhor | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
27.09
15:00
Å umadinac
Resavac
2
2
|
27.09.2015 15:00 | Å umadinac | 2 : 2 | Resavac | |||||
27.09
15:00
Mladost (G)
VinoraÄa
2
1
|
27.09.2015 15:00 | Mladost (G) | 2 : 1 | VinoraÄa | |||||
27.09
15:00
Napredak (SL)
Mladost (D)
0
0
|
27.09.2015 15:00 | Napredak (SL) | 0 : 0 | Mladost (D) | |||||
27.09
15:00
Kupinovac
Morava
5
1
|
27.09.2015 15:00 | Kupinovac | 5 : 1 | Morava | |||||
27.09
15:00
Osaonica
Crni Vrh
3
0
|
27.09.2015 15:00 | Osaonica | 3 : 0 | Crni Vrh | |||||
27.09
15:00
Sloga
Kolare
3
2
|
27.09.2015 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Kolare | |||||
27.09
15:00
Ursule
Blagotin
4
2
|
27.09.2015 15:00 | Ursule | 4 : 2 | Blagotin |
27.09
15:30
14. Oktobar
OFK Gnjila
0
4
|
27.09.2015 15:30 | 14. Oktobar | 0 : 4 | OFK Gnjila | |||||
27.09
15:30
Polet 57
Beli Orlovi
2
8
|
27.09.2015 15:30 | Polet 57 | 2 : 8 | Beli Orlovi | |||||
27.09
15:30
Sloga
Donji Kopaonik
0
0
|
27.09.2015 15:30 | Sloga | 0 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
27.09
15:30
Stari Trstenik
Rubin (DS)
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Stari Trstenik | 2 : 1 | Rubin (DS) | |||||
27.09
15:30
Rubin (Z)
Mladost
4
1
|
27.09.2015 15:30 | Rubin (Z) | 4 : 1 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Omladinac
Trudbenik
4
1
|
27.09.2015 15:30 | Omladinac | 4 : 1 | Trudbenik |
27.09
15:30
Ratar
Tempo
2
3
|
27.09.2015 15:30 | Ratar | 2 : 3 | Tempo | |||||
27.09
11:00
OFK Rutevac 1908
Planinac 2015
5
3
|
27.09.2015 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 5 : 3 | Planinac 2015 | |||||
27.09
15:30
OFK Draževac
Pobeda 1976
5
2
|
27.09.2015 15:30 | OFK Draževac | 5 : 2 | Pobeda 1976 | |||||
27.09
11:00
Gredetin
Sloga (K)
2
3
|
27.09.2015 11:00 | Gredetin | 2 : 3 | Sloga (K) |
27.09
16:00
Toplica
Moravac (Ä)
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Toplica | 2 : 1 | Moravac (Ä) | |||||
27.09
16:00
Knežica
Pobeda
3
0
|
27.09.2015 16:00 | Knežica | 3 : 0 | Pobeda | |||||
27.09
16:00
Grkinja
DuŔnik
0
2
|
27.09.2015 16:00 | Grkinja | 0 : 2 | DuŔnik |
27.09
15:30
Napredak
Omladinac
9
0
|
27.09.2015 15:30 | Napredak | 9 : 0 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Lokomotiva
Pontes
4
1
|
27.09.2015 15:30 | Lokomotiva | 4 : 1 | Pontes | |||||
27.09
15:30
KladuŔnica
KoÄa AndjelkoviÄ
7
0
|
27.09.2015 15:30 | KladuÅ”nica | 7 : 0 | KoÄa AndjelkoviÄ | |||||
27.09
15:30
LovÄen
Milutinovac
7
1
|
27.09.2015 15:30 | LovÄen | 7 : 1 | Milutinovac | |||||
27.09
15:30
Mala Vrbica
Velika Vrbica
12
0
|
27.09.2015 15:30 | Mala Vrbica | 12 : 0 | Velika Vrbica | |||||
27.09
15:30
Rtkovo
Egeta
3
2
|
27.09.2015 15:30 | Rtkovo | 3 : 2 | Egeta |
27.09
15:30
Kosovo
Å ljivar
3
2
|
27.09.2015 15:30 | Kosovo | 3 : 2 | Å ljivar | |||||
27.09
15:30
Timok 1928
Lovac
6
0
|
27.09.2015 15:30 | Timok 1928 | 6 : 0 | Lovac |
27.09
16:00
Jerma
Sloboda
3
0
|
27.09.2015 16:00 | Jerma | 3 : 0 | Sloboda | |||||
27.09
16:00
Sloga
Pobeda
3
1
|
27.09.2015 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Pobeda |
27.09
15:30
Moravac
Navalin
5
6
|
27.09.2015 15:30 | Moravac | 5 : 6 | Navalin | |||||
27.09
15:30
Real
Polet
0
2
|
27.09.2015 15:30 | Real | 0 : 2 | Polet | |||||
27.09
15:30
OFK BobiŔte
Mladost (DL)
3
0
|
27.09.2015 15:30 | OFK BobiŔte | 3 : 0 | Mladost (DL) | |||||
27.09
15:30
OFK Morava
SuŔica 2012
1
2
|
27.09.2015 15:30 | OFK Morava | 1 : 2 | SuŔica 2012 | |||||
27.09
15:30
Gradac
Morava
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Gradac | 1 : 0 | Morava | |||||
27.09
15:30
Marjan MB
Jedinstvo (Å )
4
4
|
27.09.2015 15:30 | Marjan MB | 4 : 4 | Jedinstvo (Å ) | |||||
27.09
15:30
Napredak
BSK
3
0
|
27.09.2015 15:30 | Napredak | 3 : 0 | BSK | |||||
27.09
15:30
Mladost (B)
Jedinstvo (G)
2
3
|
27.09.2015 15:30 | Mladost (B) | 2 : 3 | Jedinstvo (G) |
27.09
16:00
HajduÄica
Ratar
5
0
|
27.09.2015 16:00 | HajduÄica | 5 : 0 | Ratar | |||||
27.09
16:00
Dunav
Banat (I)
3
1
|
27.09.2015 16:00 | Dunav | 3 : 1 | Banat (I) | |||||
27.09
16:00
Å evac
Borac (VS)
1
0
|
27.09.2015 16:00 | Å evac | 1 : 0 | Borac (VS) | |||||
27.09
16:00
Borac (VG)
KaraÅ” (K)
1
1
|
27.09.2015 16:00 | Borac (VG) | 1 : 1 | KaraÅ” (K) | |||||
27.09
16:00
Jedinstvo
Vojvodina (CC)
1
0
|
27.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Vojvodina (CC) | |||||
27.09
16:00
Partizan (K)
Vojvodina (S)
1
1
|
27.09.2015 16:00 | Partizan (K) | 1 : 1 | Vojvodina (S) | |||||
27.09
16:00
Potporanj
KaraÅ” (J)
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Potporanj | 2 : 1 | KaraÅ” (J) |
27.09
16:00
Strela
Borac
6
1
|
27.09.2015 16:00 | Strela | 6 : 1 | Borac | |||||
27.09
16:00
Kolonija
BuduÄnost
5
1
|
27.09.2015 16:00 | Kolonija | 5 : 1 | BuduÄnost |
27.09
15:30
Vojvodina (B)
Omladinac
2
3
|
27.09.2015 15:30 | Vojvodina (B) | 2 : 3 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Bega
Vojvodina (NM)
0
3
|
27.09.2015 15:30 | Bega | 0 : 3 | Vojvodina (NM) | |||||
27.09
15:30
2. Oktobar
1.Oktobar
4
3
|
27.09.2015 15:30 | 2. Oktobar | 4 : 3 | 1.Oktobar | |||||
27.09
15:30
BuduÄnost
Proleter
2
0
|
27.09.2015 15:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | Proleter | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo
TerekveÅ”
5
0
|
27.09.2015 15:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | TerekveÅ” |
27.09
15:30
OFK Klek
Proleter
6
0
|
27.09.2015 15:30 | OFK Klek | 6 : 0 | Proleter | |||||
27.09
15:30
MSK
Lehel
2
3
|
27.09.2015 15:30 | MSK | 2 : 3 | Lehel | |||||
27.09
15:30
OFK Gradnulica
Jedinstvo
1
0
|
27.09.2015 15:30 | OFK Gradnulica | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
27.09
15:30
Naftagas
ŽFK Banat
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Naftagas | 2 : 0 | ŽFK Banat | |||||
27.09
15:30
ASK
Omladinac
2
5
|
27.09.2015 15:30 | ASK | 2 : 5 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Rusanda
Potisje
0
2
|
27.09.2015 15:30 | Rusanda | 0 : 2 | Potisje |
27.09
15:30
GraniÄar
Dunav
3
3
|
27.09.2015 15:30 | GraniÄar | 3 : 3 | Dunav | |||||
27.09
15:30
Hajduk Junior
Crvenka
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Hajduk Junior | 2 : 1 | Crvenka | |||||
27.09
15:30
Aleksa Å antiÄ
Jedinstvo 1947
8
0
|
27.09.2015 15:30 | Aleksa Å antiÄ | 8 : 0 | Jedinstvo 1947 | |||||
27.09
15:30
Partizan
OFK Metalac
3
0
|
27.09.2015 15:30 | Partizan | 3 : 0 | OFK Metalac | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo (R)
KFK Kula
6
0
|
27.09.2015 15:30 | Jedinstvo (R) | 6 : 0 | KFK Kula |
27.09
15:30
Hajduk
ÄurÄin
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Hajduk | 3 : 1 | ÄurÄin | |||||
27.09
15:30
Udarnik ViŔnjevac
Žednik
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Udarnik ViŔnjevac | 1 : 0 | Žednik | |||||
27.09
15:30
Äantavir
Bikovo
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Äantavir | 2 : 1 | Bikovo | |||||
27.09
15:30
Solid
PaliÄ
2
4
|
27.09.2015 15:30 | Solid | 2 : 4 | PaliÄ |
27.09
16:00
Omladinac
Borac (M)
0
2
|
27.09.2015 16:00 | Omladinac | 0 : 2 | Borac (M) | |||||
27.09
16:00
ObiliÄ 1993
Hajduk 1932
17
0
|
27.09.2015 16:00 | ObiliÄ 1993 | 17 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
27.09
16:00
PSK Putinci
FruŔkogorac
3
0
|
27.09.2015 16:00 | PSK Putinci | 3 : 0 | FruŔkogorac | |||||
27.09
16:00
Borac (S)
Borac (K)
0
7
|
27.09.2015 16:00 | Borac (S) | 0 : 7 | Borac (K) | |||||
27.09
16:00
GraniÄar
Sloboda
0
1
|
27.09.2015 16:00 | GraniÄar | 0 : 1 | Sloboda | |||||
27.09
16:00
Napredak
Jedinstvo
4
1
|
27.09.2015 16:00 | Napredak | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.09
16:00
RadniÄki
NoÄaj
1
0
|
27.09.2015 16:00 | RadniÄki | 1 : 0 | NoÄaj | |||||
27.09
16:00
Sloga
Mitros
0
1
|
27.09.2015 16:00 | Sloga | 0 : 1 | Mitros |
27.09
16:00
ObiliÄ (Vilovo)
Sloga
0
0
|
27.09.2015 16:00 | ObiliÄ (Vilovo) | 0 : 0 | Sloga | |||||
27.09
16:00
Jedinstvo
BaÄka
0
2
|
27.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | BaÄka | |||||
27.09
16:00
Mladost
ObiliÄ (Zmajevo)
0
1
|
27.09.2015 16:00 | Mladost | 0 : 1 | ObiliÄ (Zmajevo) | |||||
27.09
16:00
BuduÄnost
Hajduk
2
0
|
27.09.2015 16:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Hajduk | |||||
27.09
16:00
Vojvodina
Iskra
1
2
|
27.09.2015 16:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Iskra |
27.09
15:30
Slavija
Krivanj
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Slavija | 3 : 1 | Krivanj | |||||
27.09
15:30
MagliÄ
NaŔa Zvezda
2
3
|
27.09.2015 15:30 | MagliÄ | 2 : 3 | NaÅ”a Zvezda | |||||
27.09
15:30
NeŔtin
Soko
3
2
|
27.09.2015 15:30 | NeŔtin | 3 : 2 | Soko | |||||
27.09
15:30
BaÄka
Borac
2
1
|
27.09.2015 15:30 | BaÄka | 2 : 1 | Borac | |||||
27.09
15:30
BaÄki Hajduk
LabudnjaÄa
2
0
|
27.09.2015 15:30 | BaÄki Hajduk | 2 : 0 | LabudnjaÄa |
27.09
15:30
BaÄka
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
27.09.2015 15:30 | BaÄka | 2 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
27.09
15:30
Tatra
Kabel - Å trand
8
1
|
27.09.2015 15:30 | Tatra | 8 : 1 | Kabel - Å trand | |||||
27.09
15:30
Borac
Sremac
6
1
|
27.09.2015 15:30 | Borac | 6 : 1 | Sremac |
27.09
15:30
Dunavac
Mladost
1
4
|
27.09.2015 15:30 | Dunavac | 1 : 4 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Minel
Rekreativo 011
4
1
|
27.09.2015 15:30 | Minel | 4 : 1 | Rekreativo 011 | |||||
27.09
13:00
Dedinje
Mladi proleter
1
1
|
27.09.2015 13:00 | Dedinje | 1 : 1 | Mladi proleter |
27.09
15:30
Busije
Posavac
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Busije | 2 : 2 | Posavac | |||||
27.09
15:30
BUSK
OFK PetrovÄiÄ
2
0
|
27.09.2015 15:30 | BUSK | 2 : 0 | OFK PetrovÄiÄ | |||||
27.09
15:30
Atakante
Å eÄeranac Ada
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Atakante | 2 : 2 | Å eÄeranac Ada |
27.09
Udarnik
Proleter
2
3
|
27.09.2015 | Udarnik | 2 : 3 | Proleter | |||||
27.09
Vodice
Cerovac
0
4
|
27.09.2015 | Vodice | 0 : 4 | Cerovac | |||||
27.09
Beli Orlovi
BuduÄnost
3
1
|
27.09.2015 | Beli Orlovi | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
27.09
BaŔin
GlavaÅ”
0
4
|
27.09.2015 | BaŔin | 0 : 4 | GlavaŔ |
27.09
15:30
Polet
Mladost 1948
6
1
|
27.09.2015 15:30 | Polet | 6 : 1 | Mladost 1948 |
27.09
15:30
KurjaÄe
Napredak (B)
3
1
|
27.09.2015 15:30 | KurjaÄe | 3 : 1 | Napredak (B) | |||||
27.09
15:30
Polet (B)
Desine
3
0
|
27.09.2015 15:30 | Polet (B) | 3 : 0 | Desine | |||||
27.09
15:30
Napredak 1934
Jedinstvo (D)
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Napredak 1934 | 2 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
27.09
15:30
BraniÄevo
Jedinstvo (Lj)
3
3
|
27.09.2015 15:30 | BraniÄevo | 3 : 3 | Jedinstvo (Lj) | |||||
27.09
15:30
Mlava (B)
Polet (V)
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Mlava (B) | 2 : 0 | Polet (V) | |||||
27.09
15:30
Vihor
Borac (K)
0
8
|
27.09.2015 15:30 | Vihor | 0 : 8 | Borac (K) |
27.09
15:30
Zadrugar
BSK
2
5
|
27.09.2015 15:30 | Zadrugar | 2 : 5 | BSK | |||||
27.09
15:30
DragoÅ”
Mladost
1
1
|
27.09.2015 15:30 | DragoÅ” | 1 : 1 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Napredak
Bata BuliÄ
2
6
|
27.09.2015 15:30 | Napredak | 2 : 6 | Bata BuliÄ | |||||
27.09
15:30
RadniÄki
Omladinac (S)
2
3
|
27.09.2015 15:30 | RadniÄki | 2 : 3 | Omladinac (S) | |||||
27.09
15:30
Radnik
Polet
7
0
|
27.09.2015 15:30 | Radnik | 7 : 0 | Polet | |||||
27.09
15:30
Omladinac (Å )
Sloga 1952
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Omladinac (Å ) | 2 : 1 | Sloga 1952 |
27.09
15:30
Mladost (R)
Meteor
5
0
|
27.09.2015 15:30 | Mladost (R) | 5 : 0 | Meteor | |||||
27.09
15:30
Sloga
Grivac
5
2
|
27.09.2015 15:30 | Sloga | 5 : 2 | Grivac | |||||
27.09
15:30
BSK
Mladost MG
2
1
|
27.09.2015 15:30 | BSK | 2 : 1 | Mladost MG | |||||
27.09
15:30
Crvena zvezda
Marjan
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Marjan | |||||
27.09
15:30
Lokomotiva
Kotlenik
7
1
|
27.09.2015 15:30 | Lokomotiva | 7 : 1 | Kotlenik | |||||
27.09
15:30
Bare
Mladost Crni Kao
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Bare | 2 : 1 | Mladost Crni Kao | |||||
27.09
15:30
Kusovac
KaraÄorÄe VuÄiÄ
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Kusovac | 2 : 0 | KaraÄorÄe VuÄiÄ |
27.09
15:30
Å amot
Jasenica
1
4
|
27.09.2015 15:30 | Å amot | 1 : 4 | Jasenica | |||||
27.09
15:30
RaniloviÄ
Å umadinac (N)
4
5
|
27.09.2015 15:30 | RaniloviÄ | 4 : 5 | Å umadinac (N) | |||||
27.09
11:00
Žabare
MisaÄa
3
2
|
27.09.2015 11:00 | Žabare | 3 : 2 | MisaÄa | |||||
27.09
15:30
B 2000
Å umadinac (S)
2
2
|
27.09.2015 15:30 | B 2000 | 2 : 2 | Å umadinac (S) | |||||
27.09
15:30
Partizan
Proleter
4
2
|
27.09.2015 15:30 | Partizan | 4 : 2 | Proleter | |||||
27.09
15:30
Sloga
Mladi rudar
1
2
|
27.09.2015 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Mladi rudar | |||||
27.09
15:30
BuduÄnost
Kopljari
1
3
|
27.09.2015 15:30 | BuduÄnost | 1 : 3 | Kopljari |
27.09
15:30
KaraÄorÄe
DuŔan Silni
2
0
|
27.09.2015 15:30 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | DuÅ”an Silni | |||||
27.09
15:30
Jevremovac
PriÄinoviÄ
4
3
|
27.09.2015 15:30 | Jevremovac | 4 : 3 | PriÄinoviÄ | |||||
27.09
15:30
Rankovac
CeriÄ
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Rankovac | 2 : 2 | CeriÄ | |||||
27.09
15:30
Vojvoda Stepa Step.
TreŔnjevka
4
1
|
27.09.2015 15:30 | Vojvoda Stepa Step. | 4 : 1 | TreŔnjevka | |||||
27.09
15:30
RadniÄki
Sloga
1
2
|
27.09.2015 15:30 | RadniÄki | 1 : 2 | Sloga |
27.09
15:30
Stolice
Cer
1
5
|
27.09.2015 15:30 | Stolice | 1 : 5 | Cer | |||||
27.09
15:30
Borac
Jedinstvo
1
2
|
27.09.2015 15:30 | Borac | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
27.09
15:30
Milan OrliÄ
CrnÄa
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Milan OrliÄ | 3 : 1 | CrnÄa | |||||
27.09
15:30
Vidojevica
Mladost (DB)
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Vidojevica | 3 : 1 | Mladost (DB) | |||||
27.09
15:30
Krasava
Sloga (LÅ )
1
2
|
27.09.2015 15:30 | Krasava | 1 : 2 | Sloga (LÅ ) | |||||
27.09
15:30
Velika Reka
Cerova
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Velika Reka | 2 : 0 | Cerova |
27.09
15:30
Sloga
Borac
8
0
|
27.09.2015 15:30 | Sloga | 8 : 0 | Borac | |||||
27.09
15:30
BuduÄnost (PD)
Omladinac 2013
3
1
|
27.09.2015 15:30 | BuduÄnost (PD) | 3 : 1 | Omladinac 2013 | |||||
27.09
15:30
Torpedo 1924
Milicionar
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Torpedo 1924 | 1 : 0 | Milicionar | |||||
27.09
15:30
BuduÄnost (Z)
Cer
1
1
|
27.09.2015 15:30 | BuduÄnost (Z) | 1 : 1 | Cer | |||||
27.09
15:30
Mladost (MM)
Drina
1
3
|
27.09.2015 15:30 | Mladost (MM) | 1 : 3 | Drina | |||||
27.09
15:30
Proleter
DuŔko
1
3
|
27.09.2015 15:30 | Proleter | 1 : 3 | DuŔko | |||||
27.09
15:30
Gorki
Partizan
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Gorki | 3 : 1 | Partizan |
27.09
16:00
Rajac
Jadar 2013
4
1
|
27.09.2015 16:00 | Rajac | 4 : 1 | Jadar 2013 | |||||
27.09
16:00
Borac
Kolubara 2
2
2
|
27.09.2015 16:00 | Borac | 2 : 2 | Kolubara 2 | |||||
27.09
16:00
Iskra
PopadiÄ
6
0
|
27.09.2015 16:00 | Iskra | 6 : 0 | PopadiÄ | |||||
27.09
16:00
Gradac
Mladost
2
4
|
27.09.2015 16:00 | Gradac | 2 : 4 | Mladost | |||||
27.09
16:00
Komanice
Ribnikar
2
0
|
27.09.2015 16:00 | Komanice | 2 : 0 | Ribnikar | |||||
27.09
16:00
Milenko PavloviÄ
Liplje
6
1
|
27.09.2015 16:00 | Milenko PavloviÄ | 6 : 1 | Liplje |
27.09
16:00
Stepanje
Crvena Jabuka
3
1
|
27.09.2015 16:00 | Stepanje | 3 : 1 | Crvena Jabuka | |||||
27.09
16:00
OFK Stublenica
Dimitrije TucoviÄ
0
1
|
27.09.2015 16:00 | OFK Stublenica | 0 : 1 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
27.09
16:00
Polet (T)
Radnik
2
3
|
27.09.2015 16:00 | Polet (T) | 2 : 3 | Radnik | |||||
27.09
16:00
Polet (DL)
Gunjevac
1
1
|
27.09.2015 16:00 | Polet (DL) | 1 : 1 | Gunjevac |
27.09
15:30
Kremenac
Divostin
5
7
|
27.09.2015 15:30 | Kremenac | 5 : 7 | Divostin | |||||
27.09
15:30
Zastava
Seljak
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Zastava | 2 : 1 | Seljak | |||||
27.09
15:30
21. oktobar
Å umadija 1934
1
3
|
27.09.2015 15:30 | 21. oktobar | 1 : 3 | Å umadija 1934 | |||||
27.09
15:30
KoŔutnjak
OFK Žeželj
4
1
|
27.09.2015 15:30 | KoŔutnjak | 4 : 1 | OFK Žeželj | |||||
27.09
15:30
Hajduk
Azbest
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Hajduk | 1 : 0 | Azbest | |||||
27.09
15:30
Botunje
Kutlovo
2
3
|
27.09.2015 15:30 | Botunje | 2 : 3 | Kutlovo |
27.09
16:00
Tavnik
Grdica
3
2
|
27.09.2015 16:00 | Tavnik | 3 : 2 | Grdica | |||||
27.09
16:00
Proleter
Mladost
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Proleter | 2 : 1 | Mladost | |||||
27.09
16:00
Zvezda
Borac
1
2
|
27.09.2015 16:00 | Zvezda | 1 : 2 | Borac | |||||
27.09
16:00
Kraljevo Hajduk
Partizan
0
2
|
27.09.2015 16:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 2 | Partizan | |||||
27.09
16:00
Napredak
Morava
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Morava | |||||
27.09
16:00
Lazac
BuduÄnost
3
1
|
27.09.2015 16:00 | Lazac | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
27.09
16:00
Magnohrom
Jedinstvo
5
1
|
27.09.2015 16:00 | Magnohrom | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.09
16:00
Vrnjci
Å umadija
3
2
|
27.09.2015 16:00 | Vrnjci | 3 : 2 | Å umadija |
27.09
16:00
Takovski Ustanak
Ozremica
1
1
|
27.09.2015 16:00 | Takovski Ustanak | 1 : 1 | Ozremica | |||||
27.09
16:00
Ozrem PMH
Jablanica
3
0
|
27.09.2015 16:00 | Ozrem PMH | 3 : 0 | Jablanica | |||||
27.09
16:00
Å ilopaj
Brezak
1
4
|
27.09.2015 16:00 | Å ilopaj | 1 : 4 | Brezak | |||||
27.09
16:00
VelereÄ 94
Mladost 09
3
1
|
27.09.2015 16:00 | VelereÄ 94 | 3 : 1 | Mladost 09 |
27.09
15:30
Skobalj
OFK Slavija
7
0
|
27.09.2015 15:30 | Skobalj | 7 : 0 | OFK Slavija | |||||
27.09
15:30
Vrbovac
Jezava
3
2
|
27.09.2015 15:30 | Vrbovac | 3 : 2 | Jezava | |||||
27.09
15:30
VuÄak
Hajduk Veljko 1934
6
1
|
27.09.2015 15:30 | VuÄak | 6 : 1 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
27.09
15:30
BuduÄnost
ŽelezniÄar
3
0
|
27.09.2015 15:30 | BuduÄnost | 3 : 0 | ŽelezniÄar |
27.09
15:00
Brezova
VoÄar
2
2
|
27.09.2015 15:00 | Brezova | 2 : 2 | VoÄar | |||||
27.09
15:00
GoruŔica
LFK Mladost
1
1
|
27.09.2015 15:00 | GoruŔica | 1 : 1 | LFK Mladost | |||||
27.09
15:00
Jelica
Sloga
1
2
|
27.09.2015 15:00 | Jelica | 1 : 2 | Sloga | |||||
27.09
15:00
Gradina
Prilike
1
1
|
27.09.2015 15:00 | Gradina | 1 : 1 | Prilike |
27.09
15:30
Hajduk
Jedinstvo (M)
5
0
|
27.09.2015 15:30 | Hajduk | 5 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
27.09
15:30
Tromedja
HorgoÅ” 1911
0
4
|
27.09.2015 15:30 | Tromedja | 0 : 4 | HorgoÅ” 1911 | |||||
27.09
15:30
Å ampion
Tisa (P)
1
5
|
27.09.2015 15:30 | Å ampion | 1 : 5 | Tisa (P) | |||||
27.09
15:30
Jadran
Tisa B
6
0
|
27.09.2015 15:30 | Jadran | 6 : 0 | Tisa B | |||||
27.09
15:30
Slavija
GraniÄar
1
3
|
27.09.2015 15:30 | Slavija | 1 : 3 | GraniÄar |
27.09
16:00
Urovica
OFK Sikole
5
0
|
27.09.2015 16:00 | Urovica | 5 : 0 | OFK Sikole | |||||
27.09
16:00
Ratar
Smedovac
0
7
|
27.09.2015 16:00 | Ratar | 0 : 7 | Smedovac | |||||
27.09
16:00
Polet
MiloŔevo
5
3
|
27.09.2015 16:00 | Polet | 5 : 3 | MiloŔevo | |||||
27.09
16:00
Kovilovo
Malajnica
3
3
|
27.09.2015 16:00 | Kovilovo | 3 : 3 | Malajnica | |||||
27.09
16:00
Srbovo
Slatina
2
5
|
27.09.2015 16:00 | Srbovo | 2 : 5 | Slatina | |||||
27.09
16:00
ReÄka
OFK TamniÄ
0
4
|
27.09.2015 16:00 | ReÄka | 0 : 4 | OFK TamniÄ |
27.09
16:00
Slemen
Napredak 1976
2
0
|
27.09.2015 16:00 | Slemen | 2 : 0 | Napredak 1976 | |||||
27.09
16:00
Sloga
Omladinac (BL)
2
2
|
27.09.2015 16:00 | Sloga | 2 : 2 | Omladinac (BL) |
27.09
13:00
Vujan
Gavrilo Princip
6
1
|
27.09.2015 13:00 | Vujan | 6 : 1 | Gavrilo Princip | |||||
27.09
13:00
Malba
Morava
0
2
|
27.09.2015 13:00 | Malba | 0 : 2 | Morava | |||||
27.09
13:00
Polet
Zadrugar
0
7
|
27.09.2015 13:00 | Polet | 0 : 7 | Zadrugar | |||||
27.09
13:00
ÄaÄak 94
Rakova
3
2
|
27.09.2015 13:00 | ÄaÄak 94 | 3 : 2 | Rakova |
27.09
15:30
BaÄka B
NjegoÅ” B
0
3
|
27.09.2015 15:30 | BaÄka B | 0 : 3 | NjegoÅ” B | |||||
27.09
15:30
Pobeda
Tomislavci
3
0
|
27.09.2015 15:30 | Pobeda | 3 : 0 | Tomislavci |
27.09
15:30
Posavina
Trstenica
5
1
|
27.09.2015 15:30 | Posavina | 5 : 1 | Trstenica | |||||
27.09
15:30
LjubiniÄ
Rvati
2
1
|
27.09.2015 15:30 | LjubiniÄ | 2 : 1 | Rvati | |||||
27.09
15:30
Duboko
Zvezda-Konatice
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Duboko | 2 : 1 | Zvezda-Konatice | |||||
27.09
15:30
Partizan-Draževac
Borac
2
5
|
27.09.2015 15:30 | Partizan-Draževac | 2 : 5 | Borac | |||||
27.09
15:30
Belo Polje
Krtinska
5
2
|
27.09.2015 15:30 | Belo Polje | 5 : 2 | Krtinska | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo
VukiÄevica
4
0
|
27.09.2015 15:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | VukiÄevica | |||||
27.09
15:30
Omladinac
OFK Urovci
0
1
|
27.09.2015 15:30 | Omladinac | 0 : 1 | OFK Urovci |
27.09
15:30
OFK RadniÄki
Bistrica
5
0
|
27.09.2015 15:30 | OFK RadniÄki | 5 : 0 | Bistrica | |||||
27.09
15:30
Borac
Å umadija
0
0
|
27.09.2015 15:30 | Borac | 0 : 0 | Å umadija | |||||
27.09
15:30
Sloga
BSK
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Sloga | 1 : 0 | BSK | |||||
27.09
15:30
OFK Burovo
BuduÄnost
0
1
|
27.09.2015 15:30 | OFK Burovo | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
27.09
11:00
Vreoci
Rudar
1
2
|
27.09.2015 11:00 | Vreoci | 1 : 2 | Rudar |
27.09
16:00
Rudar 2012
Vojvoda
0
3
|
27.09.2015 16:00 | Rudar 2012 | 0 : 3 | Vojvoda | |||||
27.09
16:00
Mladost (G)
OFK RogaÄa
5
5
|
27.09.2015 16:00 | Mladost (G) | 5 : 5 | OFK RogaÄa |
27.09
15:30
IvanÄa
Borac
3
0
|
27.09.2015 15:30 | IvanÄa | 3 : 0 | Borac | |||||
27.09
15:30
Markovac
VlaŔka 1950
2
3
|
27.09.2015 15:30 | Markovac | 2 : 3 | VlaŔka 1950 | |||||
27.09
15:30
Å umadija 1962
OFK Student
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Å umadija 1962 | 3 : 1 | OFK Student | |||||
27.09
15:30
ŠepŔin
Omladinac
2
1
|
27.09.2015 15:30 | ŠepŔin | 2 : 1 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Napredak
Sloga
3
2
|
27.09.2015 15:30 | Napredak | 3 : 2 | Sloga |
27.09
15:30
Mladost
BuduÄnost
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Mladost | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
27.09
15:30
ŽelezniÄar
Radnik
0
6
|
27.09.2015 15:30 | ŽelezniÄar | 0 : 6 | Radnik | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo
Heroj
3
3
|
27.09.2015 15:30 | Jedinstvo | 3 : 3 | Heroj | |||||
27.09
15:30
Sloboda
OFK Borac
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Sloboda | 2 : 0 | OFK Borac | |||||
27.09
15:30
Vihor
Buljane
0
6
|
27.09.2015 15:30 | Vihor | 0 : 6 | Buljane | |||||
27.09
15:30
Razvitak
Popovac
1
1
|
27.09.2015 15:30 | Razvitak | 1 : 1 | Popovac | |||||
27.09
15:30
Zemljoradnik
ISK Izvor
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Zemljoradnik | 1 : 0 | ISK Izvor |
27.09
15:00
15. Avgust 1950
Mladi radnik
3
2
|
27.09.2015 15:00 | 15. Avgust 1950 | 3 : 2 | Mladi radnik | |||||
27.09
15:00
Resava
Resavac
0
3
|
27.09.2015 15:00 | Resava | 0 : 3 | Resavac |
27.09
15:30
OFK Borac
Morava
3
1
|
27.09.2015 15:30 | OFK Borac | 3 : 1 | Morava | |||||
27.09
15:30
Sloboda
CrnovrŔanin
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Sloboda | 2 : 2 | CrnovrŔanin | |||||
27.09
15:30
Partizan
Trnava
3
0
|
27.09.2015 15:30 | Partizan | 3 : 0 | Trnava | |||||
27.09
15:30
Belica
Omladinac
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Belica | 1 : 0 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo
Hajduk
0
0
|
27.09.2015 15:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Hajduk |
27.09
16:30
Morava
Omladinac
1
1
|
27.09.2015 16:30 | Morava | 1 : 1 | Omladinac | |||||
27.09
16:30
Stevka Božurevka
RujiŔnik
0
3
|
27.09.2015 16:30 | Stevka Božurevka | 0 : 3 | RujiŔnik | |||||
27.09
11:00
Vinogradar
Borjak 2013
0
4
|
27.09.2015 11:00 | Vinogradar | 0 : 4 | Borjak 2013 | |||||
27.09
16:30
Velika Drenova
Stara ÄarÅ”ija
2
0
|
27.09.2015 16:30 | Velika Drenova | 2 : 0 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
27.09
16:30
Stragari
Mladost
2
1
|
27.09.2015 16:30 | Stragari | 2 : 1 | Mladost |
27.09
15:30
OFK OraŔje
Gradac
3
4
|
27.09.2015 15:30 | OFK OraŔje | 3 : 4 | Gradac |
27.09
10:00
JaŔunja
Milanovo
4
1
|
27.09.2015 10:00 | JaŔunja | 4 : 1 | Milanovo |
27.09
16:00
Hajduk
Omladinac
8
0
|
27.09.2015 16:00 | Hajduk | 8 : 0 | Omladinac | |||||
27.09
16:00
Pobeda
RadniÄki 1927
2
3
|
27.09.2015 16:00 | Pobeda | 2 : 3 | RadniÄki 1927 | |||||
27.09
16:00
Banat
Jedinstvo
5
0
|
27.09.2015 16:00 | Banat | 5 : 0 | Jedinstvo |
27.09
15:30
Mladost
KSK Konak 1926
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Mladost | 3 : 1 | KSK Konak 1926 | |||||
27.09
15:30
Borac
Zlatica
0
0
|
27.09.2015 15:30 | Borac | 0 : 0 | Zlatica | |||||
27.09
15:30
Tisa 1933
ZÅ F PetliÄ
0
8
|
27.09.2015 15:30 | Tisa 1933 | 0 : 8 | ZÅ F PetliÄ | |||||
27.09
15:30
OFK StajiÄevo
Sloga
12
0
|
27.09.2015 15:30 | OFK StajiÄevo | 12 : 0 | Sloga |
27.09
16:00
Vojvodina
FruŔkogorac
2
5
|
27.09.2015 16:00 | Vojvodina | 2 : 5 | FruŔkogorac | |||||
27.09
16:00
27. Oktobar
Mladost (B)
0
1
|
27.09.2015 16:00 | 27. Oktobar | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
27.09
16:00
Car UroÅ”
Planinac
3
2
|
27.09.2015 16:00 | Car UroÅ” | 3 : 2 | Planinac | |||||
27.09
16:00
Sremac
Polet
1
0
|
27.09.2015 16:00 | Sremac | 1 : 0 | Polet | |||||
27.09
16:00
FruŔka Gora
Mladost (P)
9
2
|
27.09.2015 16:00 | FruŔka Gora | 9 : 2 | Mladost (P) | |||||
27.09
16:00
GraniÄar
Jedinstvo (R)
2
0
|
27.09.2015 16:00 | GraniÄar | 2 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
27.09
16:00
Sloga
Jedinstvo
4
1
|
27.09.2015 16:00 | Sloga | 4 : 1 | Jedinstvo |
27.09
Hajduk
Borac
6
0
|
27.09.2015 | Hajduk | 6 : 0 | Borac | |||||
27.09
GraniÄar
Omladinac
2
2
|
27.09.2015 | GraniÄar | 2 : 2 | Omladinac | |||||
27.09
OFK BikiÄ
SinÄeliÄ
5
1
|
27.09.2015 | OFK BikiÄ | 5 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
27.09
Bratstvo
OFK Bingula
1
5
|
27.09.2015 | Bratstvo | 1 : 5 | OFK Bingula | |||||
27.09
Jedinstvo (Lj)
Sremac
3
2
|
27.09.2015 | Jedinstvo (Lj) | 3 : 2 | Sremac | |||||
27.09
Jednota
OFK BaÄinci
3
0
|
27.09.2015 | Jednota | 3 : 0 | OFK BaÄinci |
27.09
16:00
Lovac
Å umar
4
2
|
27.09.2015 16:00 | Lovac | 4 : 2 | Å umar | |||||
27.09
16:00
Sremac
Vitez
1
3
|
27.09.2015 16:00 | Sremac | 1 : 3 | Vitez | |||||
27.09
16:00
Srem
Sloven
3
0
|
27.09.2015 16:00 | Srem | 3 : 0 | Sloven | |||||
27.09
16:00
Kameni
Mladost
0
1
|
27.09.2015 16:00 | Kameni | 0 : 1 | Mladost |
27.09
16:00
Sloga (Z)
Planinac
2
4
|
27.09.2015 16:00 | Sloga (Z) | 2 : 4 | Planinac | |||||
27.09
16:00
Srem
Grgurevci
4
1
|
27.09.2015 16:00 | Srem | 4 : 1 | Grgurevci | |||||
27.09
16:00
BSK
Borac (R)
1
1
|
27.09.2015 16:00 | BSK | 1 : 1 | Borac (R) | |||||
27.09
16:00
Poletarac
Napredak
2
3
|
27.09.2015 16:00 | Poletarac | 2 : 3 | Napredak | |||||
27.09
16:00
Sloga (Ä)
OFK Bosut
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Sloga (Ä) | 2 : 1 | OFK Bosut | |||||
27.09
16:00
Sloboda
Sremac
8
3
|
27.09.2015 16:00 | Sloboda | 8 : 3 | Sremac |
27.09
16:00
Sloga
Polet
2
5
|
27.09.2015 16:00 | Sloga | 2 : 5 | Polet | |||||
27.09
16:00
FruŔkogorac
ŽelezniÄar
0
4
|
27.09.2015 16:00 | FruÅ”kogorac | 0 : 4 | ŽelezniÄar | |||||
27.09
16:00
KruŔedol
Dunav
3
0
|
27.09.2015 16:00 | KruŔedol | 3 : 0 | Dunav | |||||
27.09
16:00
ÄSK Äortanovci
Borac
5
2
|
27.09.2015 16:00 | ÄSK Äortanovci | 5 : 2 | Borac |
27.09
15:30
Dunavac
Sloga (Dr)
4
1
|
27.09.2015 15:30 | Dunavac | 4 : 1 | Sloga (Dr) | |||||
27.09
15:30
Zemljoradnik
Pobeda
0
0
|
27.09.2015 15:30 | Zemljoradnik | 0 : 0 | Pobeda | |||||
27.09
15:30
Dunav
Proleter
4
2
|
27.09.2015 15:30 | Dunav | 4 : 2 | Proleter | |||||
27.09
15:30
Stig 1955
Sopot
1
3
|
27.09.2015 15:30 | Stig 1955 | 1 : 3 | Sopot | |||||
27.09
15:30
Sloga (Du)
Sloga (L)
1
2
|
27.09.2015 15:30 | Sloga (Du) | 1 : 2 | Sloga (L) | |||||
27.09
15:30
Metalac
LjubiÄevo
3
0
|
27.09.2015 15:30 | Metalac | 3 : 0 | LjubiÄevo |
27.09
15:30
Omladinac
Veliko Laole
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Omladinac | 2 : 2 | Veliko Laole | |||||
27.09
11:00
Dobrnje
Radnik
3
3
|
27.09.2015 11:00 | Dobrnje | 3 : 3 | Radnik | |||||
27.09
15:30
Soko
7. juli
1
2
|
27.09.2015 15:30 | Soko | 1 : 2 | 7. juli | |||||
27.09
15:30
Burovac
ZabrÄe 1936
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Burovac | 2 : 1 | ZabrÄe 1936 |
27.09
10:00
Beli Orlovi
Polet
5
1
|
27.09.2015 10:00 | Beli Orlovi | 5 : 1 | Polet |
27.09
10:00
KrÄevac 04
Mladost (J)
1
3
|
27.09.2015 10:00 | KrÄevac 04 | 1 : 3 | Mladost (J) | |||||
27.09
10:00
Mladost (R)
Maskar
1
1
|
27.09.2015 10:00 | Mladost (R) | 1 : 1 | Maskar | |||||
27.09
10:00
Jarmenovci
Plaskovac
0
6
|
27.09.2015 10:00 | Jarmenovci | 0 : 6 | Plaskovac |
27.09
11:00
Brezovac
TreŔnjevica
4
1
|
27.09.2015 11:00 | Brezovac | 4 : 1 | TreŔnjevica | |||||
27.09
15:30
Gorski Car
Tulež
0
1
|
27.09.2015 15:30 | Gorski Car | 0 : 1 | Tulež |
27.09
11:00
MiloÅ” Pocerac 2013
ZablaÄe
2
1
|
27.09.2015 11:00 | MiloÅ” Pocerac 2013 | 2 : 1 | ZablaÄe | |||||
27.09
11:00
Žabar
Korman
4
2
|
27.09.2015 11:00 | Žabar | 4 : 2 | Korman | |||||
27.09
11:00
Sava
Mladost
4
0
|
27.09.2015 11:00 | Sava | 4 : 0 | Mladost | |||||
27.09
11:00
Galeb
Jedinstvo
0
1
|
27.09.2015 11:00 | Galeb | 0 : 1 | Jedinstvo |
27.09
15:30
Sloga (R)
Provo 2015
5
0
|
27.09.2015 15:30 | Sloga (R) | 5 : 0 | Provo 2015 | |||||
27.09
15:30
Torpedo
Verko
6
0
|
27.09.2015 15:30 | Torpedo | 6 : 0 | Verko | |||||
27.09
15:30
Sloga 1949
Hajduk
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Sloga 1949 | 2 : 1 | Hajduk | |||||
27.09
15:30
Petrovac 74
Krnule 09
4
1
|
27.09.2015 15:30 | Petrovac 74 | 4 : 1 | Krnule 09 | |||||
27.09
15:30
Dragojevac
Skupljen 2013
1
2
|
27.09.2015 15:30 | Dragojevac | 1 : 2 | Skupljen 2013 |
27.09
11:00
Volujac
GruÅ”iÄ
1
0
|
27.09.2015 11:00 | Volujac | 1 : 0 | GruÅ”iÄ | |||||
27.09
11:00
Å ipurske livade
Mladost (S)
3
0
|
27.09.2015 11:00 | Å ipurske livade | 3 : 0 | Mladost (S) |
27.09
11:00
Radnik
Bair
0
1
|
27.09.2015 11:00 | Radnik | 0 : 1 | Bair | |||||
27.09
11:00
Mladost
Omladinac
1
2
|
27.09.2015 11:00 | Mladost | 1 : 2 | Omladinac |
27.09
11:00
OFK Å abac
Napredak
2
3
|
27.09.2015 11:00 | OFK Å abac | 2 : 3 | Napredak |
27.09
15:30
Mali korak
Mladi radnik
1
1
|
27.09.2015 15:30 | Mali korak | 1 : 1 | Mladi radnik | |||||
27.09
15:30
BeloŔevac
Lukavac
2
2
|
27.09.2015 15:30 | BeloŔevac | 2 : 2 | Lukavac | |||||
27.09
15:30
Rakac Stave
Zadrugar
6
0
|
27.09.2015 15:30 | Rakac Stave | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
27.09
15:30
OFK BrÄanac
Paune
6
1
|
27.09.2015 15:30 | OFK BrÄanac | 6 : 1 | Paune | |||||
27.09
15:30
Žabari
OFK Povlen
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Žabari | 2 : 0 | OFK Povlen | |||||
27.09
11:00
BujaÄiÄ
KoteŔica
1
5
|
27.09.2015 11:00 | BujaÄiÄ | 1 : 5 | KoteÅ”ica |
27.09
16:00
PaÅ”triÄ
Mladost
4
2
|
27.09.2015 16:00 | PaÅ”triÄ | 4 : 2 | Mladost | |||||
27.09
16:00
Orao
ToliÄ
0
3
|
27.09.2015 16:00 | Orao | 0 : 3 | ToliÄ | |||||
27.09
16:00
Gornji Lajkovac
Gornji MuÅ”iÄ
2
3
|
27.09.2015 16:00 | Gornji Lajkovac | 2 : 3 | Gornji MuÅ”iÄ | |||||
27.09
16:00
Toplica
Vojvode
1
8
|
27.09.2015 16:00 | Toplica | 1 : 8 | Vojvode | |||||
27.09
16:00
BabajiÄ
Stari drugari
0
7
|
27.09.2015 16:00 | BabajiÄ | 0 : 7 | Stari drugari |
27.09
16:00
ÄuÄuge
Å arbane
3
2
|
27.09.2015 16:00 | ÄuÄuge | 3 : 2 | Å arbane | |||||
27.09
11:00
Sloga
OFK Paljuvi
0
7
|
27.09.2015 11:00 | Sloga | 0 : 7 | OFK Paljuvi | |||||
27.09
11:00
MurgaÅ” 2012
Pambukovica
0
0
|
27.09.2015 11:00 | MurgaÅ” 2012 | 0 : 0 | Pambukovica |
27.09
16:00
Sloga
Jedinstvo
6
3
|
27.09.2015 16:00 | Sloga | 6 : 3 | Jedinstvo | |||||
27.09
11:00
Kolubara
Vrelo
0
4
|
27.09.2015 11:00 | Kolubara | 0 : 4 | Vrelo | |||||
27.09
13:00
Omladinac
OFK Takovo
2
3
|
27.09.2015 13:00 | Omladinac | 2 : 3 | OFK Takovo | |||||
27.09
11:00
Strelac 001
Vukona
2
1
|
27.09.2015 11:00 | Strelac 001 | 2 : 1 | Vukona |
27.09
16:00
Å umarice 2008
Bukorovac
0
1
|
27.09.2015 16:00 | Å umarice 2008 | 0 : 1 | Bukorovac | |||||
27.09
16:00
Borac
Erdoglija
0
5
|
27.09.2015 16:00 | Borac | 0 : 5 | Erdoglija | |||||
27.09
16:00
DobraÄa
Mladost TeferiÄ
2
4
|
27.09.2015 16:00 | DobraÄa | 2 : 4 | Mladost TeferiÄ |
27.09
11:00
Jovo Kursula
Jedinstvo
2
1
|
27.09.2015 11:00 | Jovo Kursula | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.09
16:00
ZgodaÄica
Mladost 1981
3
3
|
27.09.2015 16:00 | ZgodaÄica | 3 : 3 | Mladost 1981 | |||||
27.09
16:00
Lasta
Morava
2
0
|
27.09.2015 16:00 | Lasta | 2 : 0 | Morava |
27.09
16:00
Studen Vitez
BSK 2014
2
2
|
27.09.2015 16:00 | Studen Vitez | 2 : 2 | BSK 2014 | |||||
27.09
16:00
Progorelica
Mineral 2015
2
3
|
27.09.2015 16:00 | Progorelica | 2 : 3 | Mineral 2015 | |||||
27.09
16:00
ŽiÄa
Omladinac
3
1
|
27.09.2015 16:00 | ŽiÄa | 3 : 1 | Omladinac |
27.09
15:30
BSK 2015
Zvižd Omladinac
4
1
|
27.09.2015 15:30 | BSK 2015 | 4 : 1 | Zvižd Omladinac |
27.09
15:30
Borac
Mladost
0
6
|
27.09.2015 15:30 | Borac | 0 : 6 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Sloga
Jednota 1950
1
3
|
27.09.2015 15:30 | Sloga | 1 : 3 | Jednota 1950 | |||||
27.09
15:30
BuduÄnost
Slavija
2
0
|
27.09.2015 15:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | Slavija |
27.09
15:00
Polet
Borac
1
3
|
27.09.2015 15:00 | Polet | 1 : 3 | Borac | |||||
27.09
15:00
Moravac
Pomoravlje
1
0
|
27.09.2015 15:00 | Moravac | 1 : 0 | Pomoravlje |
27.09
15:30
Udarnik
Å umadija
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Udarnik | 3 : 1 | Å umadija | |||||
27.09
15:30
Pobeda
KaraÄorÄe 2013
5
0
|
27.09.2015 15:30 | Pobeda | 5 : 0 | KaraÄorÄe 2013 | |||||
27.09
15:30
Veteran
Feniks
3
4
|
27.09.2015 15:30 | Veteran | 3 : 4 | Feniks | |||||
27.09
15:30
Badnjevac
Napredak
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Badnjevac | 1 : 0 | Napredak |
27.09
15:30
Usije
BariÄ
1
1
|
27.09.2015 15:30 | Usije | 1 : 1 | BariÄ | |||||
27.09
15:30
MrÄkovac
Mladost
3
3
|
27.09.2015 15:30 | MrÄkovac | 3 : 3 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Žika MarkoviÄ UÄa
OFK Vinci
9
0
|
27.09.2015 15:30 | Žika MarkoviÄ UÄa | 9 : 0 | OFK Vinci |
27.09
15:30
Dimitrije TucoviÄ
Å umadinac
7
1
|
27.09.2015 15:30 | Dimitrije TucoviÄ | 7 : 1 | Å umadinac | |||||
27.09
15:30
Proleter
Mladi Radnik
2
5
|
27.09.2015 15:30 | Proleter | 2 : 5 | Mladi Radnik | |||||
27.09
15:30
20. Oktobar
Strmovo
3
2
|
27.09.2015 15:30 | 20. Oktobar | 3 : 2 | Strmovo |
27.09
15:30
Dražmirovac
Oniks
8
2
|
27.09.2015 15:30 | Dražmirovac | 8 : 2 | Oniks |
27.09
15:00
Berane
Brskovo
4
2
|
27.09.2015 15:00 | Berane | 4 : 2 | Brskovo | |||||
27.09
15:00
Ibar
Kom
2
1
|
27.09.2015 15:00 | Ibar | 2 : 1 | Kom | |||||
27.09
15:00
Jedinstvo
Jezero
3
0
|
27.09.2015 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Jezero | |||||
27.09
15:00
RadniÄki
Igalo
2
1
|
27.09.2015 15:00 | RadniÄki | 2 : 1 | Igalo | |||||
27.09
15:00
Cetinje
GrafiÄar
1
0
|
27.09.2015 15:00 | Cetinje | 1 : 0 | GrafiÄar |
27.09
19:00
Å iroki Brijeg
Sloboda
0
0
|
27.09.2015 19:00 | Å iroki Brijeg | 0 : 0 | Sloboda | |||||
27.09
15:30
Travnik
ŽeljezniÄar
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Travnik | 2 : 0 | ŽeljezniÄar | |||||
27.09
15:30
Sarajevo
Vitez
4
0
|
27.09.2015 15:30 | Sarajevo | 4 : 0 | Vitez | |||||
27.09
18:30
Zrinjski
Radnik
0
0
|
27.09.2015 18:30 | Zrinjski | 0 : 0 | Radnik |
27.09
15:30
Sloboda (MG)
Zvijezda 09
0
0
|
27.09.2015 15:30 | Sloboda (MG) | 0 : 0 | Zvijezda 09 |
27.09
15:30
Mladost (DS)
ŽeljezniÄar
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Mladost (DS) | 2 : 1 | ŽeljezniÄar | |||||
27.09
15:30
LijeÅ”Äe
BSK
2
4
|
27.09.2015 15:30 | LijeÅ”Äe | 2 : 4 | BSK | |||||
27.09
15:30
Sloga (T)
Omarska
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Sloga (T) | 1 : 0 | Omarska | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo (Ž)
Proleter
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Jedinstvo (Ž) | 1 : 0 | Proleter | |||||
27.09
15:30
LjubiÄ
Ozren
0
0
|
27.09.2015 15:30 | LjubiÄ | 0 : 0 | Ozren |
27.09
15:30
RadniÄki (K)
Mladost (R)
1
0
|
27.09.2015 15:30 | RadniÄki (K) | 1 : 0 | Mladost (R) | |||||
27.09
15:30
Mladost (BS)
Jedinstvo (BÄ)
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Mladost (BS) | 2 : 1 | Jedinstvo (BÄ) | |||||
27.09
15:30
Sloga Junajted
Proleter
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Sloga Junajted | 3 : 1 | Proleter |
27.09
15:30
BuduÄnost
ŽeljezniÄar
0
0
|
27.09.2015 15:30 | BuduÄnost | 0 : 0 | ŽeljezniÄar | |||||
27.09
15:30
OFK Ravan
Sloga DIPO
2
1
|
27.09.2015 15:30 | OFK Ravan | 2 : 1 | Sloga DIPO |
27.09
15:30
Rudanka
Hajduk
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Rudanka | 2 : 1 | Hajduk | |||||
27.09
15:30
SkugriÄ
Crvena zvijezda
2
2
|
27.09.2015 15:30 | SkugriÄ | 2 : 2 | Crvena zvijezda | |||||
27.09
15:30
Ozren
BuduÄnost
1
3
|
27.09.2015 15:30 | Ozren | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
27.09
15:30
Mineral
Vranjak
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Mineral | 2 : 0 | Vranjak | |||||
27.09
15:30
Sloga
NaŔa krila
3
2
|
27.09.2015 15:30 | Sloga | 3 : 2 | NaŔa krila |
27.09
15:30
Proleter
Majevica
3
2
|
27.09.2015 15:30 | Proleter | 3 : 2 | Majevica | |||||
27.09
15:30
OFK Å ekoviÄi
Lokanj
2
1
|
27.09.2015 15:30 | OFK Å ekoviÄi | 2 : 1 | Lokanj | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo
Partizan
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Partizan | |||||
27.09
15:30
Zadrugar
Podrinje
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Zadrugar | 3 : 1 | Podrinje |
27.09
15:30
Knežopoljac
Bratstvo
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Knežopoljac | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
27.09
15:30
Kozara
Sloga
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Kozara | 2 : 1 | Sloga | |||||
27.09
15:30
Slaven
Radnik Urije
5
0
|
27.09.2015 15:30 | Slaven | 5 : 0 | Radnik Urije | |||||
27.09
15:30
Berek 1975
Brzi
4
1
|
27.09.2015 15:30 | Berek 1975 | 4 : 1 | Brzi | |||||
27.09
15:30
Mrakovica
Partizan
2
5
|
27.09.2015 15:30 | Mrakovica | 2 : 5 | Partizan | |||||
27.09
15:30
Omladinac
Plamen
4
2
|
27.09.2015 15:30 | Omladinac | 4 : 2 | Plamen |
27.09
16:00
Borac (Å )
Mladost (B)
1
1
|
27.09.2015 16:00 | Borac (Å ) | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
27.09
16:00
Tamaris
Ratar
5
0
|
27.09.2015 16:00 | Tamaris | 5 : 0 | Ratar | |||||
27.09
16:00
Bratstvo
Biseri
2
0
|
27.09.2015 16:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Biseri | |||||
27.09
16:00
Sloboda
Torpedo
0
4
|
27.09.2015 16:00 | Sloboda | 0 : 4 | Torpedo | |||||
27.09
16:00
Mladi KrajiŔnik
Kladari
3
3
|
27.09.2015 16:00 | Mladi KrajiŔnik | 3 : 3 | Kladari |
27.09
15:30
Džaja
Gomionica
1
3
|
27.09.2015 15:30 | Džaja | 1 : 3 | Gomionica | |||||
27.09
15:30
Polet-KrajiŔnik
Omladinac
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Polet-KrajiŔnik | 2 : 1 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Rekreativo
Äelinac
0
8
|
27.09.2015 15:30 | Rekreativo | 0 : 8 | Äelinac | |||||
27.09
15:30
Vrbas
Å njegotina
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Vrbas | 2 : 0 | Å njegotina | |||||
27.09
11:00
Krajina
Gorica
1
0
|
27.09.2015 11:00 | Krajina | 1 : 0 | Gorica |
27.09
17:00
Borac
Sloboda
10
0
|
27.09.2015 17:00 | Borac | 10 : 0 | Sloboda | |||||
27.09
17:00
Bosna
Zvijezda
4
1
|
27.09.2015 17:00 | Bosna | 4 : 1 | Zvijezda | |||||
27.09
17:00
Bratstvo
Jedinstvo
3
0
|
27.09.2015 17:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
27.09
17:00
Kladari
PelagiÄevo
2
2
|
27.09.2015 17:00 | Kladari | 2 : 2 | PelagiÄevo | |||||
27.09
17:00
Mladost
Ukrina
2
0
|
27.09.2015 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Ukrina | |||||
27.09
17:00
Crkvina
Rudar
4
3
|
27.09.2015 17:00 | Crkvina | 4 : 3 | Rudar | |||||
27.09
17:00
Sloga
Crvena Zvijezda
5
2
|
27.09.2015 17:00 | Sloga | 5 : 2 | Crvena Zvijezda |
27.09
16:00
Mladost (L)
Sveti Jovan
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Sveti Jovan | |||||
27.09
16:00
Sava 04
ObiliÄ
3
2
|
27.09.2015 16:00 | Sava 04 | 3 : 2 | ObiliÄ | |||||
27.09
16:00
JugoviÄ
OFK Krbeti
0
2
|
27.09.2015 16:00 | JugoviÄ | 0 : 2 | OFK Krbeti | |||||
27.09
16:00
OFK Brezik
SlijepÄeviÄi
3
1
|
27.09.2015 16:00 | OFK Brezik | 3 : 1 | SlijepÄeviÄi | |||||
27.09
16:00
Omladinac
Gredice
1
1
|
27.09.2015 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Gredice | |||||
27.09
16:00
Mladost (T)
Mladost 2003
0
3
|
27.09.2015 16:00 | Mladost (T) | 0 : 3 | Mladost 2003 | |||||
27.09
16:00
GrÄica
Mladost (S)
3
4
|
27.09.2015 16:00 | GrÄica | 3 : 4 | Mladost (S) |
27.09
15:30
Priboj
MiloÅ” ObiliÄ
1
0
|
27.09.2015 15:30 | Priboj | 1 : 0 | MiloÅ” ObiliÄ | |||||
27.09
15:30
Balatun
Majevica
1
3
|
27.09.2015 15:30 | Balatun | 1 : 3 | Majevica | |||||
27.09
15:30
Semberija
Sloga
0
5
|
27.09.2015 15:30 | Semberija | 0 : 5 | Sloga | |||||
27.09
15:30
Sloboda
BSK Ledinci
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Sloboda | 2 : 2 | BSK Ledinci | |||||
27.09
15:30
SFK Akademac UIS
Jedinstvo
1
2
|
27.09.2015 15:30 | SFK Akademac UIS | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
27.09
15:30
MeÄaÅ”i
Novo doba
2
4
|
27.09.2015 15:30 | MeÄaÅ”i | 2 : 4 | Novo doba |
27.09
15:00
Tabanci
Jadar
1
1
|
27.09.2015 15:00 | Tabanci | 1 : 1 | Jadar | |||||
27.09
15:00
BuduÄnost (P)
Srpski Soko
4
0
|
27.09.2015 15:00 | BuduÄnost (P) | 4 : 0 | Srpski Soko | |||||
27.09
15:00
BuduÄnost (S)
Jasenica
1
0
|
27.09.2015 15:00 | BuduÄnost (S) | 1 : 0 | Jasenica | |||||
27.09
15:00
Polet
Jardan
1
1
|
27.09.2015 15:00 | Polet | 1 : 1 | Jardan |
27.09
15:30
Rudar
Rasavci
2
2
|
27.09.2015 15:30 | Rudar | 2 : 2 | Rasavci | |||||
27.09
15:30
Svodna
MoŔtanica
7
1
|
27.09.2015 15:30 | Svodna | 7 : 1 | MoŔtanica | |||||
27.09
15:30
Kiseljak
ŽeljezniÄar
3
5
|
27.09.2015 15:30 | Kiseljak | 3 : 5 | ŽeljezniÄar | |||||
27.09
15:30
Blatna
Radnik
1
2
|
27.09.2015 15:30 | Blatna | 1 : 2 | Radnik |
27.09
16:30
Bratstvo
Novi Napredak
4
2
|
27.09.2015 16:30 | Bratstvo | 4 : 2 | Novi Napredak | |||||
27.09
16:30
Jablanica
Kalemi
0
8
|
27.09.2015 16:30 | Jablanica | 0 : 8 | Kalemi | |||||
27.09
16:30
Stevan DukiÄ
Obradovac
0
7
|
27.09.2015 16:30 | Stevan DukiÄ | 0 : 7 | Obradovac | |||||
27.09
16:30
13 Skojevki
Borac
3
0
|
27.09.2015 16:30 | 13 Skojevki | 3 : 0 | Borac | |||||
27.09
16:30
Omladinac
Vilusi
1
1
|
27.09.2015 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Vilusi | |||||
27.09
16:30
OFK Laminci
Polet
2
1
|
27.09.2015 16:30 | OFK Laminci | 2 : 1 | Polet |
27.09
16:00
Borac (L)
27. Juli
3
1
|
27.09.2015 16:00 | Borac (L) | 3 : 1 | 27. Juli | |||||
27.09
16:00
4. Juli
OFK ZboriŔte
0
4
|
27.09.2015 16:00 | 4. Juli | 0 : 4 | OFK ZboriŔte | |||||
27.09
16:00
Zadrugar
RadniÄki
0
3
|
27.09.2015 16:00 | Zadrugar | 0 : 3 | RadniÄki | |||||
27.09
16:00
Polet
BSK
5
2
|
27.09.2015 16:00 | Polet | 5 : 2 | BSK | |||||
27.09
16:00
Borac (K)
VuÄijak
0
0
|
27.09.2015 16:00 | Borac (K) | 0 : 0 | VuÄijak | |||||
27.09
16:00
ŽeljezniÄar
Borac 1975
5
2
|
27.09.2015 16:00 | ŽeljezniÄar | 5 : 2 | Borac 1975 |
27.09
15:30
Jedinstvo
Mladost
1
8
|
27.09.2015 15:30 | Jedinstvo | 1 : 8 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Zvijezda
Sutjeska
4
1
|
27.09.2015 15:30 | Zvijezda | 4 : 1 | Sutjeska | |||||
27.09
15:30
Polet
Sloga
3
1
|
27.09.2015 15:30 | Polet | 3 : 1 | Sloga |
27.09
11:00
Polet
Nacional
1
1
|
27.09.2015 11:00 | Polet | 1 : 1 | Nacional |
27.09
15:00
Rad
Metalac
0
1
|
27.09.2015 15:00 | Rad | 0 : 1 | Metalac | |||||
27.09
15:00
Borac
Vojvodina
4
2
|
27.09.2015 15:00 | Borac | 4 : 2 | Vojvodina | |||||
27.09
15:00
RadniÄki (N)
Jagodina
0
0
|
27.09.2015 15:00 | RadniÄki (N) | 0 : 0 | Jagodina | |||||
27.09
16:00
Voždovac
Partizan
1
2
|
27.09.2015 16:00 | Voždovac | 1 : 2 | Partizan |
27.09
16:00
Donji Srem
Sloboda
0
0
|
27.09.2015 16:00 | Donji Srem | 0 : 0 | Sloboda | |||||
27.09
16:00
InÄija
Napredak
0
1
|
27.09.2015 16:00 | InÄija | 0 : 1 | Napredak | |||||
27.09
16:00
Kolubara
Bežanija
2
0
|
27.09.2015 16:00 | Kolubara | 2 : 0 | Bežanija | |||||
27.09
16:00
Zemun
BSK BorÄa
0
1
|
27.09.2015 16:00 | Zemun | 0 : 1 | BSK BorÄa | |||||
27.09
16:00
Sloga (PM)
SindjeliÄ
0
0
|
27.09.2015 16:00 | Sloga (PM) | 0 : 0 | SindjeliÄ |
27.09
15:30
Jerina
RadniÄki 2013
0
3
|
27.09.2015 15:30 | Jerina | 0 : 3 | RadniÄki 2013 | |||||
27.09
13:00
Požega
Slatke Male
3
0
|
27.09.2015 13:00 | Požega | 3 : 0 | Slatke Male |
27.09
10:00
Bistrica 021
Metalmania
3
1
|
27.09.2015 10:00 | Bistrica 021 | 3 : 1 | Metalmania | |||||
27.09
16:00
RadniÄki 1919
BaÄka Žabalj
7
4
|
27.09.2015 16:00 | RadniÄki 1919 | 7 : 4 | BaÄka Žabalj |
27.09
15:30
Požarevac
MaÄva
5
0
|
27.09.2015 15:30 | Požarevac | 5 : 0 | MaÄva | |||||
27.09
15:30
Sloga RadniÄki
Crvena zvezda
0
6
|
27.09.2015 15:30 | Sloga RadniÄki | 0 : 6 | Crvena zvezda |
27.09
15:30
Lavice-DuboÄica
ObiliÄ
2
1
|
27.09.2015 15:30 | Lavice-DuboÄica | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
27.09
15:30
Polet
FruŔkogorac
2
0
|
27.09.2015 15:30 | Polet | 2 : 0 | FruŔkogorac |
27.09
Rad
Jagodina
4
1
|
27.09.2015 | Rad | 4 : 1 | Jagodina | |||||
27.09
11:00
RadniÄki 1923
Borac
2
2
|
27.09.2015 11:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 2 | Borac | |||||
27.09
10:00
Crvena zvezda
Partizan
3
1
|
27.09.2015 10:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Partizan | |||||
27.09
14:30
Moravac Orion
Vojvodina
0
0
|
27.09.2015 14:30 | Moravac Orion | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
27.09
14:00
MaÄva
RadniÄki (N)
1
1
|
27.09.2015 14:00 | MaÄva | 1 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
27.09
10:30
Novi Pazar
Lokomotiva
0
2
|
27.09.2015 10:30 | Novi Pazar | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
27.09
10:00
OFK Beograd
Brodarac
2
0
|
27.09.2015 10:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Brodarac |
27.09
11:00
Loznica
ŽelezniÄar
3
1
|
27.09.2015 11:00 | Loznica | 3 : 1 | ŽelezniÄar |
27.09
10:00
RadniÄki (SM)
Proleter
1
1
|
27.09.2015 10:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 1 | Proleter |
27.09
10:00
Begej
Sloga
2
2
|
27.09.2015 10:00 | Begej | 2 : 2 | Sloga | |||||
27.09
10:00
Proleter (BK)
Omladinac (NB)
2
3
|
27.09.2015 10:00 | Proleter (BK) | 2 : 3 | Omladinac (NB) |
27.09
10:00
ÄSK Pivara
BaÄka 1901
1
0
|
27.09.2015 10:00 | ÄSK Pivara | 1 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
27.09
10:00
RadniÄki (S)
BaÄka (BP)
2
1
|
27.09.2015 10:00 | RadniÄki (S) | 2 : 1 | BaÄka (BP) |
27.09
16:00
Mihajlovac 1934
Morava
3
2
|
27.09.2015 16:00 | Mihajlovac 1934 | 3 : 2 | Morava | |||||
27.09
16:00
Karadjordje
Sloga (PM)
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Karadjordje | 2 : 1 | Sloga (PM) |
27.09
11:00
Rudar
Sloboda (Ä)
1
3
|
27.09.2015 11:00 | Rudar | 1 : 3 | Sloboda (Ä) |
27.09
12:00
SindjeliÄ
Internacional
2
4
|
27.09.2015 12:00 | SindjeliÄ | 2 : 4 | Internacional | |||||
27.09
11:30
Voždovac
RadniÄki (O)
5
1
|
27.09.2015 11:30 | Voždovac | 5 : 1 | RadniÄki (O) |
27.09
10:00
Prva Iskra
GSP Polet
0
4
|
27.09.2015 10:00 | Prva Iskra | 0 : 4 | GSP Polet | |||||
27.09
11:00
Srem
PKB
4
1
|
27.09.2015 11:00 | Srem | 4 : 1 | PKB | |||||
27.09
12:30
Studentski Grad
Balkan
1
0
|
27.09.2015 12:30 | Studentski Grad | 1 : 0 | Balkan |
27.09
Mladost (G)
Glasinac
1
4
|
27.09.2015 | Mladost (G) | 1 : 4 | Glasinac | |||||
27.09
Hercegovac
Famos
5
1
|
27.09.2015 | Hercegovac | 5 : 1 | Famos |
27.09
Rad
Jagodina
1
1
|
27.09.2015 | Rad | 1 : 1 | Jagodina | |||||
27.09
12:00
Crvena zvezda
Partizan
3
0
|
27.09.2015 12:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Partizan | |||||
27.09
14:00
Real NiÅ”
Vojvodina
2
1
|
27.09.2015 14:00 | Real NiÅ” | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
27.09
16:00
OFK Beograd
Brodarac
8
1
|
27.09.2015 16:00 | OFK Beograd | 8 : 1 | Brodarac |
27.09
12:00
RFK N.S. 1921
RadniÄki (NP)
3
3
|
27.09.2015 12:00 | RFK N.S. 1921 | 3 : 3 | RadniÄki (NP) |
27.09
12:00
Kikinda 1909
VrŔac
2
3
|
27.09.2015 12:00 | Kikinda 1909 | 2 : 3 | VrŔac | |||||
27.09
12:00
RadniÄki (K)
RadniÄki (Z)
2
4
|
27.09.2015 12:00 | RadniÄki (K) | 2 : 4 | RadniÄki (Z) | |||||
27.09
12:00
Dinamo 1945
Proleter 2006
3
0
|
27.09.2015 12:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Proleter 2006 | |||||
27.09
12:00
Mladost
ŽelezniÄar
0
2
|
27.09.2015 12:00 | Mladost | 0 : 2 | ŽelezniÄar |
27.09
12:00
BaÄka (BP)
Spartak
0
3
|
27.09.2015 12:00 | BaÄka (BP) | 0 : 3 | Spartak | |||||
27.09
12:00
BaÄka 1901
RadniÄki (S)
0
3
|
27.09.2015 12:00 | BaÄka 1901 | 0 : 3 | RadniÄki (S) | |||||
27.09
12:00
BeÄej 1918
Vrbas
1
0
|
27.09.2015 12:00 | BeÄej 1918 | 1 : 0 | Vrbas |
27.09
09:30
Studentski Grad
Kolubara
4
0
|
27.09.2015 09:30 | Studentski Grad | 4 : 0 | Kolubara | |||||
27.09
15:00
BASK
IM Rakovica
13
1
|
27.09.2015 15:00 | BASK | 13 : 1 | IM Rakovica | |||||
27.09
19:00
011
BSK 1925
3
1
|
27.09.2015 19:00 | 011 | 3 : 1 | BSK 1925 | |||||
27.09
09:00
Teleoptik
RadniÄki
2
0
|
27.09.2015 09:00 | Teleoptik | 2 : 0 | RadniÄki |
27.09
16:00
Milenium
BuduÄnost
2
1
|
27.09.2015 16:00 | Milenium | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
27.09
10:00
Balkan
Bežanija
1
0
|
27.09.2015 10:00 | Balkan | 1 : 0 | Bežanija | |||||
27.09
11:30
RadniÄki (O)
Trudbenik
7
0
|
27.09.2015 11:30 | RadniÄki (O) | 7 : 0 | Trudbenik |
27.09
14:00
MaÄva
Å ampion
2
1
|
27.09.2015 14:00 | MaÄva | 2 : 1 | Å ampion |
27.09
16:00
Å umadija
ObiliÄ
3
0
|
27.09.2015 16:00 | Å umadija | 3 : 0 | ObiliÄ | |||||
27.09
16:00
Zvižd
Mihajlovac 1934
0
5
|
27.09.2015 16:00 | Zvižd | 0 : 5 | Mihajlovac 1934 | |||||
27.09
16:00
Sloga (B)
Sloga (PM)
1
4
|
27.09.2015 16:00 | Sloga (B) | 1 : 4 | Sloga (PM) |
27.09
13:00
Subotica
TornjoÅ”
1
2
|
27.09.2015 13:00 | Subotica | 1 : 2 | TornjoÅ” | |||||
27.09
09:30
Senta
Vinogradar
10
0
|
27.09.2015 09:30 | Senta | 10 : 0 | Vinogradar | |||||
27.09
10:00
AFK
ObiliÄ
3
0
|
27.09.2015 10:00 | AFK | 3 : 0 | ObiliÄ |
27.09
09:30
Vinca
Sremcica
2
4
|
27.09.2015 09:30 | Vinca | 2 : 4 | Sremcica | |||||
27.09
11:00
Zuce
Hajduk
3
1
|
27.09.2015 11:00 | Zuce | 3 : 1 | Hajduk |
27.09
10:00
Crvena zastava
BuduÄnost
0
3
|
27.09.2015 10:00 | Crvena zastava | 0 : 3 | BuduÄnost |
27.09
Mladost (G)
Glasinac
6
0
|
27.09.2015 | Mladost (G) | 6 : 0 | Glasinac |
27.09
10:00
RFK N.S. 1921
RadniÄki (NP)
10
1
|
27.09.2015 10:00 | RFK N.S. 1921 | 10 : 1 | RadniÄki (NP) |
27.09
10:00
BaÄka (BP)
Spartak
0
3
|
27.09.2015 10:00 | BaÄka (BP) | 0 : 3 | Spartak | |||||
27.09
10:00
BaÄka 1901
RadniÄki (S)
0
2
|
27.09.2015 10:00 | BaÄka 1901 | 0 : 2 | RadniÄki (S) | |||||
27.09
10:00
BeÄej 1918
Vrbas
1
0
|
27.09.2015 10:00 | BeÄej 1918 | 1 : 0 | Vrbas |
27.09
10:00
Kikinda 1909
VrŔac
1
0
|
27.09.2015 10:00 | Kikinda 1909 | 1 : 0 | VrŔac | |||||
27.09
10:00
VrŔac united
RadniÄki (Z)
2
1
|
27.09.2015 10:00 | VrÅ”ac united | 2 : 1 | RadniÄki (Z) | |||||
27.09
10:00
Dinamo 1945
Proleter 2006
1
2
|
27.09.2015 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 2 | Proleter 2006 | |||||
27.09
10:00
Mladost
ŽelezniÄar
0
4
|
27.09.2015 10:00 | Mladost | 0 : 4 | ŽelezniÄar |
27.09
Novi Pazar
Sloga
1
1
|
27.09.2015 | Novi Pazar | 1 : 1 | Sloga | |||||
27.09
11:00
RadniÄki 1923
Kiker
0
1
|
27.09.2015 11:00 | RadniÄki 1923 | 0 : 1 | Kiker | |||||
27.09
14:00
AS
Apolon 4
0
2
|
27.09.2015 14:00 | AS | 0 : 2 | Apolon 4 |
27.09
09:30
FSFV
Teleoptik
0
2
|
27.09.2015 09:30 | FSFV | 0 : 2 | Teleoptik | |||||
27.09
13:00
Partizan
BSK
10
0
|
27.09.2015 13:00 | Partizan | 10 : 0 | BSK | |||||
27.09
14:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
1
0
|
27.09.2015 14:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | OFK Beograd |
27.09
09:00
RadniÄki (O)
Kolubara
0
4
|
27.09.2015 09:00 | RadniÄki (O) | 0 : 4 | Kolubara | |||||
27.09
12:30
Internacional
PKB Kovilovo
1
3
|
27.09.2015 12:30 | Internacional | 1 : 3 | PKB Kovilovo | |||||
27.09
09:00
Lokomotiva
SindjeliÄ
1
1
|
27.09.2015 09:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | SindjeliÄ |
27.09
12:00
MaÄva
RadniÄki
1
4
|
27.09.2015 12:00 | MaÄva | 1 : 4 | RadniÄki |
27.09
15:30
Å umadija
Pinkum
4
0
|
27.09.2015 15:30 | Å umadija | 4 : 0 | Pinkum | |||||
27.09
15:30
AF Duljaj
Cepelin 026
8
0
|
27.09.2015 15:30 | AF Duljaj | 8 : 0 | Cepelin 026 | |||||
27.09
15:30
Smederevo 1924
Plana
3
3
|
27.09.2015 15:30 | Smederevo 1924 | 3 : 3 | Plana |
27.09
10:00
Institut
IMT
4
0
|
27.09.2015 10:00 | Institut | 4 : 0 | IMT |
27.09
10:00
Polet
Jedinstvo (V)
4
0
|
27.09.2015 10:00 | Polet | 4 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
27.09
10:00
PavliÅ”
Sloga (P)
0
13
|
27.09.2015 10:00 | PavliÅ” | 0 : 13 | Sloga (P) |
27.09
09:30
Spartak
ObiliÄ
9
3
|
27.09.2015 09:30 | Spartak | 9 : 3 | ObiliÄ | |||||
27.09
10:00
Arena Su
NjerŔ IŔtvan
2
5
|
27.09.2015 10:00 | Arena Su | 2 : 5 | NjerŔ IŔtvan |
27.09
11:00
Proleter (M)
Vojvodina (S)
9
0
|
27.09.2015 11:00 | Proleter (M) | 9 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
27.09
12:00
Karlsdorf
Omladinac (D)
14
3
|
27.09.2015 12:00 | Karlsdorf | 14 : 3 | Omladinac (D) |
27.09
10:00
DorÄol
Zvezdara
15
1
|
27.09.2015 10:00 | DorÄol | 15 : 1 | Zvezdara | |||||
27.09
10:00
Pionir
Trudbenik
2
1
|
27.09.2015 10:00 | Pionir | 2 : 1 | Trudbenik | |||||
27.09
15:00
Hajduk
Balkan
2
5
|
27.09.2015 15:00 | Hajduk | 2 : 5 | Balkan | |||||
27.09
12:00
Beograd 1929
SremÄica
5
1
|
27.09.2015 12:00 | Beograd 1929 | 5 : 1 | SremÄica |
27.09
11:00
RSK
MIP Majdan
2
4
|
27.09.2015 11:00 | RSK | 2 : 4 | MIP Majdan | |||||
27.09
11:00
Basarac
RadniÄki 1926
1
4
|
27.09.2015 11:00 | Basarac | 1 : 4 | RadniÄki 1926 | |||||
27.09
11:00
Å apine
Borac
4
1
|
27.09.2015 11:00 | Å apine | 4 : 1 | Borac |
27.09
10:00
Omladinac
Belo Polje
3
0
|
27.09.2015 10:00 | Omladinac | 3 : 0 | Belo Polje | |||||
27.09
10:00
Strelac
Skela
2
3
|
27.09.2015 10:00 | Strelac | 2 : 3 | Skela | |||||
27.09
10:00
Zadrugar
Jedinstvo
3
0
|
27.09.2015 10:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
27.09
10:00
BuduÄnost
Pobeda
8
0
|
27.09.2015 10:00 | BuduÄnost | 8 : 0 | Pobeda |
27.09
10:00
RadniÄki Å abaÄki
Mladost (P)
|
27.09.2015 10:00 | RadniÄki Å abaÄki | : | Mladost (P) | |||||
27.09
10:00
MaÄva 2005
Lipolist
3
0
|
27.09.2015 10:00 | MaÄva 2005 | 3 : 0 | Lipolist | |||||
27.09
10:00
KaraÄorÄe
POFK Letnjikovac
3
3
|
27.09.2015 10:00 | KaraÄorÄe | 3 : 3 | POFK Letnjikovac | |||||
27.09
10:00
OFK Atletiko
BMR PetlovaÄa
1
1
|
27.09.2015 10:00 | OFK Atletiko | 1 : 1 | BMR PetlovaÄa | |||||
27.09
10:00
Jevremovac
OFK Å abac
2
3
|
27.09.2015 10:00 | Jevremovac | 2 : 3 | OFK Å abac |
27.09
13:00
Å umadinac
Zmaj 1953
2
4
|
27.09.2015 13:00 | Å umadinac | 2 : 4 | Zmaj 1953 | |||||
27.09
16:00
13. Maj MK
BSK 1925 MK
0
2
|
27.09.2015 16:00 | 13. Maj MK | 0 : 2 | BSK 1925 MK |
27.09
11:00
Požega
Trijumf
5
0
|
27.09.2015 11:00 | Požega | 5 : 0 | Trijumf |
27.09
09:30
MaÄvanka
MaÄva
2
3
|
27.09.2015 09:30 | MaÄvanka | 2 : 3 | MaÄva |
27.09
11:00
Kolibri
Jagodina
2
0
|
27.09.2015 11:00 | Kolibri | 2 : 0 | Jagodina | |||||
27.09
12:00
Morava
Rosulja 2014
1
2
|
27.09.2015 12:00 | Morava | 1 : 2 | Rosulja 2014 |
27.09
10:00
Akademija RAÄ
RaÄevac
1
3
|
27.09.2015 10:00 | Akademija RAÄ | 1 : 3 | RaÄevac |
27.09
09:30
RadniÄki (NB)
IMT
7
1
|
27.09.2015 09:30 | RadniÄki (NB) | 7 : 1 | IMT | |||||
27.09
11:00
Olimpik
BSK 1925
1
6
|
27.09.2015 11:00 | Olimpik | 1 : 6 | BSK 1925 | |||||
27.09
09:00
Srem Jakovo
BuduÄnost (D)
7
0
|
27.09.2015 09:00 | Srem Jakovo | 7 : 0 | BuduÄnost (D) |
27.09
13:00
DorÄol
Internacional
1
1
|
27.09.2015 13:00 | DorÄol | 1 : 1 | Internacional | |||||
27.09
13:00
Balkan
PKB Kovilovo
6
2
|
27.09.2015 13:00 | Balkan | 6 : 2 | PKB Kovilovo |
27.09
10:00
TSC
Vinogradar
12
0
|
27.09.2015 10:00 | TSC | 12 : 0 | Vinogradar |
27.09
10:00
Omladinac
BuduÄnost KruÅ”ik 1
2
0
|
27.09.2015 10:00 | Omladinac | 2 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 1 | |||||
27.09
10:00
OFK OseÄina
OFK Senjak
2
7
|
27.09.2015 10:00 | OFK OseÄina | 2 : 7 | OFK Senjak | |||||
27.09
10:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
8
0
|
27.09.2015 10:00 | Jedinstvo | 8 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
27.09
10:00
RadniÄki 2
Å ampion
0
4
|
27.09.2015 10:00 | RadniÄki 2 | 0 : 4 | Å ampion | |||||
27.09
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2
Ribnica
4
2
|
27.09.2015 10:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2 | 4 : 2 | Ribnica |
27.09
11:40
Crveni Orao
Altina
1
0
|
27.09.2015 11:40 | Crveni Orao | 1 : 0 | Altina | |||||
27.09
10:50
BSK
Dominus
2
0
|
27.09.2015 10:50 | BSK | 2 : 0 | Dominus | |||||
27.09
10:00
OFK Beograd
Forza
1
1
|
27.09.2015 10:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Forza |
27.09
10:00
OFK Beograd
011
1
0
|
27.09.2015 10:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | 011 | |||||
27.09
09:00
Ada
Fair Play 06
8
0
|
27.09.2015 09:00 | Ada | 8 : 0 | Fair Play 06 | |||||
27.09
13:00
Klub 11
Dominus
4
1
|
27.09.2015 13:00 | Klub 11 | 4 : 1 | Dominus | |||||
27.09
14:00
Rad
OLE
3
0
|
27.09.2015 14:00 | Rad | 3 : 0 | OLE |
27.09
19:00
Crvena zvezda
InÄija
28
23
|
27.09.2015 19:00 | Crvena zvezda | 28 : 23 | InÄija | |||||
27.09
20:00
Metalac
ŽSK
22
26
|
27.09.2015 20:00 | Metalac | 22 : 26 | ŽSK | |||||
27.09
19:00
Jabuka
Apatin
30
28
|
27.09.2015 19:00 | Jabuka | 30 : 28 | Apatin |
27.09
20:30
ORK Bor
Jastrebac
23
23
|
27.09.2015 20:30 | ORK Bor | 23 : 23 | Jastrebac | |||||
27.09
19:00
Jagodina
Planinka PV
32
34
|
27.09.2015 19:00 | Jagodina | 32 : 34 | Planinka PV | |||||
27.09
19:00
Hajduk Veljko
Bela Palanka
25
24
|
27.09.2015 19:00 | Hajduk Veljko | 25 : 24 | Bela Palanka | |||||
27.09
19:00
Aleksinac
Mladost 1949
32
23
|
27.09.2015 19:00 | Aleksinac | 32 : 23 | Mladost 1949 |
27.09
19:00
TrepÄa
Napredak
25
27
|
27.09.2015 19:00 | TrepÄa | 25 : 27 | Napredak | |||||
27.09
18:30
Arilje
Prva Petoletka
31
25
|
27.09.2015 18:30 | Arilje | 31 : 25 | Prva Petoletka | |||||
27.09
18:00
Mladost
Novi Pazar
21
32
|
27.09.2015 18:00 | Mladost | 21 : 32 | Novi Pazar |
27.09
18:00
Ub
Loznica
22
29
|
27.09.2015 18:00 | Ub | 22 : 29 | Loznica | |||||
27.09
19:30
MaÄva
Rekreativo
25
22
|
27.09.2015 19:30 | MaÄva | 25 : 22 | Rekreativo |
27.09
17:00
Slavija
KljajiÄevo
31
30
|
27.09.2015 17:00 | Slavija | 31 : 30 | KljajiÄevo | |||||
27.09
17:00
Nova Pazova
RadniÄki (JT)
26
21
|
27.09.2015 17:00 | Nova Pazova | 26 : 21 | RadniÄki (JT) |
27.09
16:00
Jedinstvo 1974
RadniÄki
28
32
|
27.09.2015 16:00 | Jedinstvo 1974 | 28 : 32 | RadniÄki | |||||
27.09
12:00
GuÄevo
Zemun 1957
27
45
|
27.09.2015 12:00 | GuÄevo | 27 : 45 | Zemun 1957 |
27.09
16:00
Putinci
ŽSK 2
21
13
|
27.09.2015 16:00 | Putinci | 21 : 13 | ŽSK 2 | |||||
27.09
17:00
RadniÄki
BaÄka Palanka
29
27
|
27.09.2015 17:00 | RadniÄki | 29 : 27 | BaÄka Palanka |
27.09
20:00
Glogonj
Unirea
26
16
|
27.09.2015 20:00 | Glogonj | 26 : 16 | Unirea | |||||
27.09
18:00
Omladinac (I)
RadniÄki
37
24
|
27.09.2015 18:00 | Omladinac (I) | 37 : 24 | RadniÄki |
27.09
13:30
Sloga 2
Smederevo 2
31
32
|
27.09.2015 13:30 | Sloga 2 | 31 : 32 | Smederevo 2 |
27.09
19:00
Morava
Požarevac
29
27
|
27.09.2015 19:00 | Morava | 29 : 27 | Požarevac |
27.09
18:00
Rudar
Mladi Radnik
12
21
|
27.09.2015 18:00 | Rudar | 12 : 21 | Mladi Radnik | |||||
27.09
15:30
Avala
ORK Loznica
38
30
|
27.09.2015 15:30 | Avala | 38 : 30 | ORK Loznica |
27.09
18:00
Jadran
Spartak
23
22
|
27.09.2015 18:00 | Jadran | 23 : 22 | Spartak | |||||
27.09
19:00
Petrovaradin
Laki
22
22
|
27.09.2015 19:00 | Petrovaradin | 22 : 22 | Laki |
27.09
17:00
Medicinar
Kikinda
30
22
|
27.09.2015 17:00 | Medicinar | 30 : 22 | Kikinda |
27.09
18:00
RadniÄki (S)
Bor RTB
15
39
|
27.09.2015 18:00 | RadniÄki (S) | 15 : 39 | Bor RTB |
27.09
Partizan Raiffeisen
RadniÄki
11
7
|
27.09.2015 | Partizan Raiffeisen | 11 : 7 | RadniÄki | |||||
27.09
BVK Crvena zvezda
Vojvodina
8
7
|
27.09.2015 | BVK Crvena zvezda | 8 : 7 | Vojvodina | |||||
27.09
Jug CO
OVK POÅ K
23
3
|
27.09.2015 | Jug CO | 23 : 3 | OVK POÅ K | |||||
27.09
Jadran Carine
Mornar BS
7
5
|
27.09.2015 | Jadran Carine | 7 : 5 | Mornar BS |
27.09
20:00
Nova Pazova
Novi Pazar
3
2
|
27.09.2015 20:00 | Nova Pazova | 3 : 2 | Novi Pazar | |||||
27.09
20:30
MaŔinac
Flash BeÄej
2
3
|
27.09.2015 20:30 | MaÅ”inac | 2 : 3 | Flash BeÄej |
27.09
RadniÄki (N)
DorÄol
18
40
|
27.09.2015 | RadniÄki (N) | 18 : 40 | DorÄol | |||||
27.09
Partizan
Crvena zvezda
46
10
|
27.09.2015 | Partizan | 46 : 10 | Crvena zvezda | |||||
27.09
RadniÄki (NP)
TaŔmajdan
34
16
|
27.09.2015 | RadniÄki (NP) | 34 : 16 | TaÅ”majdan |