Žabare
Ranilović
Radoje Domanović
Rudarska pobeda Mladog rudara

Sasvim solidna partija Zagoričana pred svojim navijačima nije bila dovoljna za bodove protiv jednog od favorita šampionata. U 5.kolu Međuopštinske liga Aranđelovac-Topola Sloga-Mladi rudar 1:2. U utakmici u kojoj su dominirali požrtvovanost i bespoštedna borba na svim delovima, inače vrlo teškog terena za igru, utisak je da je kvalitet gostujuće ekipe došao do izražaja. Obe ekipe vrlo oprezno su ušle u meč. Gosti su imali terenski inicijativu, ali su prvi udarac u okvir gola uputili u 30.minutu, kada je Preković sa 20-ak metara šutirao a golman domaćih Jelesijević odbranio. Do kraja poluvremena gosti su uputili još dva udarca, šuteve Milovanovića sa 15 metara i opet Prekovića sa 10 metara, Jelesijević je nekako uspeo da odbrani.

Drugo poluvreme donelo je nešto angažovaniju igru domaćih. U 48.minutu Đ.Vesić je izveo slobodan udarac 20-ak metara iskosa sa leve strane, ali je prečka bila dobar saveznik gostujućem čuvaru mreže Spasiću. Izglednu priliku za gol gosti su imali u 55. minutu, ali je udarac Begovića odbranio Jelesijević. Prvi gol na meču postigli su domaći. M.Jelesijević je iskoristio nesporazum odbramebih igrača gostiju, pokupio loptu na sredini terena i sa 10 metara savladao Spasića. Pet minuta kasnije isti igrač mogao je da udvostruči prednost domaćih, ali je njegov udarac sa 20-ak metara završio nekoliko centimetara iznad prečke. Fudbalerima Mladog rudara za preoket bilia su dovoljna 12 minuta, jer su u tom vremenskom intervalu izveli dve gotovo identične akcije. Najpre je Begović sa leve strane uputio centaršut, a  Vlajković glavom sa 10 metara savladao Jelesijevića.  U 78 minutu Spasojević je uoutio centaršut sa desne strane ,a M.Vesić glavom sa 10-ak metara doneo veliku  (i reklo bi se zasluženu) radost gostujućim fudbalerima.

Sloga (Zagorica) - Mladi rudar (Bukovik) 1:2

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 50. Delegat:Tomislav Šišmanović (Masloševo). Sudija:Strahinja Ilić (Aranđelovac), pomoćnici:Neda Stanišić (Kopljari) i Branko Marković (Aranđelovac). Strelci:Marko Jelesijević u 57.minutu za Slogu, a Vlajković u 64. i Marko Vesić u 78. minutu za Mladi rudar. Žuti kartoni:Antonijević (Sloga), Stefan Jovanović (Mladi rudar).

Sloga:N.Jelesijević, Stevanović (od 80.Ivanović), Dimitrijević, Đ.Vesić, Gušić, Ćosić, Antonijević, J.Petrović, Ć.Petrović, Lekić (od 48.N.Jovanović), M.Jelesijević.

Mladi rudar:Spasić, Tanasijević, Janković, Antić, M.Vesić, Preković, Begović, Spasojević, Vlajković (od 90.S.Jovanović), Savić, Milovanović (od 75. Pindović).