Osipaonica
Glavaš
Šumadija
POL: Sloboda (L) - Budućnost (R) 1:0

U prvom delu utakmice ravnopravna borba. Najbolju priliku su imali domaći, kada je posle jednog kontranapada golman Rataraca Jokić spasio svoju mrežu. Nakon poluvremena igrači Slobode su krenuli dosta ofanzivnije, što je dovelo do nekoliko polu prilika. Domaći su poveli u 60. minutu preko Pajića, koji je iskoristio kontroverzno dosuđeni penal. Nešto kasnije igrač Budućnosti Marisavljević izlazi sam ispred golmana Milovanovića, ali pomoćni sudija dosuđuje sumnjivi ofsajd. Do kraja bez uzbuđenja, ostalo je 1: 0.

Stadion: Livadica u Lipama. Gledalaca: oko 300. Sudija: Grković Bojan (Velika Plana). Pomoćnici: Milić Lazar (Velika Plana), Goljaković Andreja (Velika Plana). Delegat: Radojković Dragoslav (Smederevska Palanka). Strelac Pajić Dragan u 60. minutu iz penala. Žuti kartoni: Radovanović i Stanojević Đ. (Sloboda), Marković M. , Mišulić (Budućnost).

SLOBODA: Milovanović, Mitić, Pavlović, Milošević (od 67. minuta Marinković), Radovanović, Pirivatrić, Stanojević Z. , Stojković (od 75. minuta Simić), Pajić, Stanojević Đ. , Spasić (od 40. minuta Aleksić).

BUDUĆNOST: Jokić, Nikolić, Radovanović, Milošević, Bogićević, Radojević (od 78. minuta Mišulić), Jokić, Marković Z. , Marisavljević, Marković M. , Marinković (od 50. minuta Jovanović).