Sloven
Vrbas
Stara Pazova
Dunav - Nova Pazova 93:77

Košarkaši Dunava savladali su tim Nove Pazove rezultatom 93:77 u lokalnom derbiju u okviru 12.kola Prve muške regionalne lige Sever. Bila je ovo utakmica u kojoj su domaći košarkaši pokazali dva lica, od očajnog izdanja u prvom poluvremenu do sjajne igre u drugom. U prvih dvadeset minuta gosti iz Nove Pazove odigrali su mnogo bolje, sa više želje i borbenosti pa se na odmor otišlo rezultatom 31:43. U drugom delu potpuno druga slika na terenu. Odličnom igrom u odbrani domaći brzo stižu prednost. Proradio je i šut pa je Dunav vrlo brzo preuzeo kontrolu meča. Od minus dvanaest poena, Dunav je na kraju treće četvrtine imao plus sedam. U poslednjoj deonici, Alasi su nastavili sa dobrom igrom i povećali prednost za konačnih 93:77 (20:20, 11:23, 33:14, 29:20).

Sledeću utakmicu Dunav igra u Krajišniku, kada gostuje ekipi Sveti Đorđe iz Žitišta. Ovo je zaostala utakmica 10.kola a odigraće se u četvrtak u 18h.