Omladinac
Sloboda (G)
Mokra Gora
Šumadija 1903 odnela bodove iz Baljevca

Bezidejnom igrom i sa mnogo grešaka , fudbaleri Rudara doživeli su zaslužen poraz na svom terenu . U 3. kolu zonske lige "Morava" , Šumadija 1903 slavila je rezultatom 1:0 . Jedini pogodak na utakmici postigao je Tankosić , na asistenciju Simića . Prethodila je smušenost i greška u odbrani domaćih , što je napadač kragujevčana iskoristio i neometen sa pet metara savladao i danas vrlo dobrog Vrndića . U prvom poluvremenu igralo se otvoreno, ali bez mnogo prilika . U nastavku fudbaleri Rudara pokušavali su da dođu do gola , ali je sve atake na vreme zaustavljao odlični kapiten Komatina . Igrači iz Baljevca napravili su mnogo tehničkih grešaka , igrači Šumadije 1903 su mogli i u još dva navrata da postignu pogodak . Stopostotne šanse nisu iskoristili Rakić i rezervista Knežević . U 72.minutu zbog drugog žutog kartona , igru je napustio Banović , tako da je Rudar utakmicu završio sa destoricom  Igrač utakmice: Đorđe Komatina (Šumadija 1903).

RUDAR: Vrndić , D.Peković , Mijušković , Grkajac , Banović , Jemuović (Bogojević) , L.Peković , Đoković , Jozović (Plojović) , Ćurulija , Petrović (Džanković) .

ŠUMADIJA 1903 : Milovanović , Rašković , Beloica , Petrović , Komatina , Bubanja , Živić (Milosavljević) , Dimitrijević , Tankosić (Blagojević) , Simić (Knežević) , Rakić.