Fudbalska uspavanka u gradskom derbiju

Prava fudbalska uspavanka danas na Riversajdu. U gradskom derbiju u kome su se sastali fudbaleri Tešnjara i Kolubare 2 pravična podela bodova 1:1. Tešnjar je bio bolji u prvom, a gosti u drugom poluvremenu. Tešnjar je u ovoj utakmici pružio jednu od najlošijih partija ove sezone. Možda je uzrok tome prerano vođstvo u 14. minutu koje je doneo Marjanović nakon idealnog centaršuta Vukosavljevića. Nakon gola Tešnjarci su se opustili misleći da će se protivnik sam predati. Ni neiskorišćen jedanaesterac Kolubare 2 u 34. minutu nije otreznio igrače Tešnjara koji su nastavili sa besomučnim davljenjem lopte i nonšalantnom igrom. U nastavku Kolubara 2 dominira. Lopta je uglavnom u njihovom posedu, a stvoreno je i nekoliko poluprilika. Izlazak Mićka Vasiljevica zbog povrede dodatno je učinio ekipu Tešnjara bezidejnom.

A onda u samom finisu uzbudjenja. Najpre Marjanović propušta više nego idealnu priliku da overi pobedu Tešnjara, da bi samo dva minuta kasnije stigla kazna u nadoknadi vremena kada gosti stižu do izjednačenja za konačnih Tešnjar-Kolubara 2  1:1.

Tešnjar: Lazić, Vukosavljević (Milosavljević), Janjić, Vasiljević (Gračanin), Mitrović, Milosavljević, Pavlović, Ilić, Marjanović, Rafailović, Liknić (Jakovljević)