Vrnjci
Zvezda
Gruža
Vučičević sruÅ”io Stubal!

Bez standardnih 2-3 igrača i trenera Jovice Bakovića koji je opravdano bio odsutan, naš tim zasluženo slavio na teškom gostovanju u Stublu! U prvom poluvremenu malo toga se moglo videti, par šansi i na jednoj i na drugoj strani. Na početku drugog poluvremena u 48 minutu Vučičević prebacuje istrčalog golmana iskusnog Drenovakovića za 0: 1 i veliku radost malobrojne publike iz Metikoša. U 66 minutu, sin golmana Milorada Drenovakovića, Andreja poravnava rezultat na 1: 1.

Nije mnogo Vučičeviću da ponovo lobuje i kazni istrčalog Drenovakovića, 1: 2 igrao se 66 minut. Tačku na i stavlja ponovo sada prvi strelac lige sa 11 pogodaka, Ivan Vučičević odličnim udarcem iz slobodnog udarca po treći put uspešniji od golmana domaće ekipe i sasvim zasluženo poneo epitet igrača utakmice. Treba pohvaliti zalaganje igrača posebno Nešovića, Bakovića, Baraća (kapitena) i golmana Ristića koji je sa par panterskih intervencija odlično spasio gol našeg tima. U sledećem 10. kolu naš tim na 'Livadama' dočekuje 'bučne' komšije iz Dragosinjaca.

Igralište: FK Stubal; Gledalaca: 70; Sudija: Pavlović P. (Kraljevo); Strelci: Drenovaković A. 62' (Stubal), Vučičević 48', 66', 76' (Mlada krila); Žuti kartoni: Cerović, Drenovaković A. , Minović (Stubal) Karović, Petković, Paunović, Barać (Mlada krila) Mlada krila: Ristić, Ilić D, Karović, Barać, Baković, Ribać, Petković, Paunović (Mitić), Manić (Đorić), Vučičević (Nedić), Nešović Igrač utakmice: Ivan Vučičević (Mlada krila)