Nema fudbala na njivi u Bivolju

U nemogućim fudbalskim uslovima kakvi su na dobro poznatom terenu u Bivolju fudbaleri Radničkog ne uspevaju da se snađu. Fudbaleri Napretka iskoristili su, njima odgovarajuće uslove i posle samo 20 minuta vode sa 3:0. Domaći su golove postigli u 2. 7. 17. minutu.

65.min i dalje 3:0. Fudbaleri Radničkog ne uspevaju da se snađu na lošem terenu.

Prema rečima Adnana Biščevića sportskog direktora, koji prati utakmicu Napredak je većinu utakmica igrao u Kruševcu, utoliko je čudnija odluka da baš protiv Radničkog igraju na “njivi” u Bivolju.

Još 10min do kraja, i dalje 3:0. Biščević javlja da se u drugom poluvremenu igra pred golom Napretka ali da naši fudbaleri ne mogu da se snađu na nravnom terenu malih dimenzija (kao Tanasko Rajić).

Jovan Nikolić kapiten Radničkog slikao je teren i poslao nam sliku.

teren u Bivolju 1

Omladinska liga, 15.kolo
Kruševac: Napredak – Radnički 3:1 (3:0)
Radnički: Ilić ,Pešić, Davidović  , Boškov , Nikolić , Vlajković , Selimović, Petrov,   N.Mančić , Đurić , Todorović

Piroćanci su konačno postigli gol. Samo minut pošto je pogodio stativu Lazar Manić uspeo je da zatrese mrežu.

81.minut GOOOL Lazar Manić 3:1

Napadi fudbalera pirotskog tima do kraja utakmice nisu doneli promenu u rezultatu. Očigledno da su”mladi beli” utakmicu izgubili u prvih 15 minuta kada su lako primali golove.

Svima koji su prisustvovali utakmici bilo je jasno da je Napredak slabiji tim od Radničkog i da su Kruševljani doveli Piroćance u Bivolje kako bi ih u nefudbalskim uslovima uspeli da pobede.