Sušica
Metalac (K)
KLS: Radnički 1923 - Sloboda (Č) 1:0
24.08.2013 Željko Marinković

I druga utakmica kragujevčana sa čačanima mirisala je na remi. Ipak, ulazak Veselinovića u drugom poluvremenu doneo je pomak u igri domaćina što je rezultiralo uzastopnim napadima i golom Dobrića iz trka nakon odličnog kornera baš pomenutok Veselinovića. Prvi deo pripao komšijama koji nisu imali sreće u 7. minutu kada udarac Grbovića završava na prečci, a lopta se zatim odbija u gol aut.

KRAGUJEVAC- Strelac: 1: 0 Dobrić u 80. minutu. Prvi pomoćni teren Čika Dače. Gledalaca: 150. Uroš Vuković (Kragujevac) 7, 5. Žuti kartoni: Gavrović (Radnički 1923), Milsavljević, U. Petrović (Sloboda). Igrač utakmice: Boris Dobrić(Radnički 1923).

RADNIČKI 1923: Najdanović 7, Obradović 7, Lazarević 7, 5, Perović 7, Dobrić 7, 5, Gočanin 7, 5, Lukić 6, 5(Goljović 6), Trajković 7, Ratković 6, 5, (Veselinović 7, 5), Milovanović 6(M. Milutinović 7), Gavrović 7(Ilić -)

SLOBODA Č. : Bažalac 7, U. Pantović 7(Tomić -), Koraksić 7(Maksimović 6, 5), Branković 7, Stojanić 6, Đonović 7, 5, Milosavljević 6(Bogosavljević 6), Grbović 7, Obradović 7(Bučevac -), Ristić 6, 5, M. Petrović 7

Fudbal Fudbal Kadetska liga Srbije Radnički 1923 Sloboda (Č)