Lugomir
Dragocvet
FUD
Incident na kraju utakmice zasenio remi Kosanice kod kuće

Kosanica iz Kuršumlije remizirala je na svom terenu u 13. kolu Zone “Zapad” sa Juhorom iz Obreža. Rezultat je bio 2:2 (1:0). Na kraju utakmice dogodio se incident ispred svlačionice u kome su učestvovali igrači ali i neka službena lica. Prema nezvaničnim informacijama jedno službeno lice je privedeno a sudija je prijavio još jedno službeno lice iz Kosanice.Iako je incident bacio ružnu senku na utakmicu napomenimo da su strelci za Kosanicu bili Pavićević i Gvozdenović a za goste Petrović i Kolarević. Ivić (Kosanica) dobio je crveni karton u 87. minutu.Inače, utakmica je protekla sa dosta uzbuđenja. Kuršumličani su u vođstvo došli u 39. minutu, kada je sa bele tačke bio precizan Pavićević. Gosti su izjednačili preko Petrovića u 53. minutu.

U 82. minutu igrači Kosanice su protestvovali jer sudija Đorđević, po njima, nije dosudio čist jedanaesterac posle starta Nikolića nad Gozdenovićem. Nakon toga Kolarević dovodi goste u vođstvo u 87. minutu a zbog prigovora Ivić dobija drugi žuti karton i napušta teren, tako da Kosanica nastavlja meč sa 10 igrača. Kada su svi pomislili da je to konačan, u 90. minutu Gvodenović postiže izjednačujući pogodak.Trener Kosanice Predrag Jovanović ističe da je utakmica bila dosta uzbudljiva jer su gosti veoma jaka ekipa. On posebno izdvaja 82. minut i kaže da sudija nije svirao čist jedanaesterac za Kosanicu zboh prekršaja nad Gvozdenovićem i kaznenom prostoru gostiju.