Ranilović
Jasenica
Maskar
Mladost bolja od Sloge

U 6. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola fudbaleri Sloge poraženi su u Jelencu od ekipe Mladosti rezultatom 3:2. U jednoj prilično zanimljivoj utakmici, u kojoj su obe ekipe igrale borbeno, čvrsto i na trenutke prenervozno, utisak je da je bodove osvojila nešto disciplinovanija ekipa.

Domaći su iz prve ozbiljnije akcije postigli gol u 13.minutu. Božić je, posle centaršuta Jevtića, loptu glavom sa 10-ak metara poslao u donji desni ugao golmana Markovića. Gosti su vrlo brzo izjednačili. B.Jovanović je izveo slobodan udarac 20-ak metara iskosa sa leve strane i poslao lotu u gornji levi ugao domaćeg čuvara mreže Radonjića. Samo minut kasnije domaći fudbaleri ponovo dolaze u vođstvo. Latinćič je sjajnim udarcem sa 12-13 metara  poslao loptu u gornji desni ugao golmana gostiju. Najbliži izjednačenju gosti su bili u 34.minutu kada je B.Jovanović iz slobodng udarca 20-ak metara iskosa sa leve strane pogodio prečku.

Drugo poluvreme gostujući fudbaleri su počeli sa igračem manje jer je pedantni sudija Milovanović (zbog konstantnom prigovaranja i vređanja) Nikoliću pokazao crveni karton. Domaći su do gola mogli u 47.minutu, ali je udarac Arifovskgf sa 10-ak, metara odbranio Marković. U 60.minutu snage na terenu ponovo bivaju izjednačene. Lazarević je žestoko izvređao pomoćnog sudiju, a glavni arbitar Milovanović hladnokrvno mu pokazao put u svlačionicu. Treći gol domaćih delo je Arifovskog, koji se posle solo prodora ušetao sa loptom u mrežu gostiju. Gosti se nisu predavali i uspeli su da postignu pogodak u 84.minutu. V.Petrović je odlično izveo slobodan udarac i poslao loptu u levi gornji ugao nemoćnog Radonjića. Do kraja meča domaći su mogli i do ubedljivije pobede, ali je udarce Nikolića u 86. i Ilića u 89.minutu obranio Marrković.

Mladost (Jelenac) - Sloga (Zagorica) 2:3

Igralište u Jelencu. Gledalaca oko 60. Delegat:Rajko Radisavljević (Rajkovac). Sudija:Milan Milovanović (Aranđelovac), pomoćnici:Zlatko Matijević (Kopljari) iSslobodan Petrović (Stojnik). Strelci:Božić u 13. Latinčić u 16 i Arifovski u 69.minutu za Mladost    B.Jovanović u 15. V.Petrović u 84.minutu za Slogu. Žuti kartoni:Latinčić, Spasić, I.Radonjić (Mladost) B.Jovanović, N.Jovanović, Nikolić, Č.Petrović (Sloga). Crveni kartoni:Lazarević (Mladost)  Nikolić (Sloga).

Mladost: S.Radonjić, Mitrović, I.Radonjić Radulović, Đokić, Lazarević, Latinčić (od 60. Spasić), Ilić, Arifovski (od 83. Nikolić), Jevtić, Božić.

Sloga:Marković, Stevanović, Lekić, Vesić, Nikolić, N.Jovanović, Č.Petrović, J.Petrović,  B.Jovanović (od 46. Milić), V.Petrović, Gajić.