Odžaci prošlost, sledi Vrbas

Košarkaši Dunava ostvarili su i sedmu pobedu u Prvoj regionalnoj ligi "Sever", iz isto toliko utakmica. Pred oko pedesetak gledalaca u hali u Belegišu, Dunav je savladao Odžake rezultatom 104:84 (25:12, 22:27, 30:23, 27:22). Kao i na svim utakmicama do sada na domaćem parketu, Alasi su krenuli silno i već posle prvih deset minuta stvorili veliku prednost.

Međutim, u nastavku meča dolazi do opuštanja. Viđeno je prilično loše izdanje obe ekipe, posebno u odbrani, pa se praktično u većem delu utakmice igralo koš za koš. Činilo se kao da su košarkaši Dunava mislima već u narednoj utakmici. Na kraju, presudio je kvalitet pa je Dunav rutinski zasluženo slavio rezultatom 104:84. U narednom kolu, Dunav gostuje u Vrbasu, u derbiju lige, kada će se sastati do sada jedine dve neporažene ekipe. Pozivamo sve navijače i prijatelje kluba da dođu u Vrbas i podrže Alase.