Banjica
Timok 2013 2
Zufo
KMF Jastrebac ostvario ubedljivu pobedu
KMF Jastrebac odigrao je utakmicu 3. kola druge futsal lige Srbije sa KMF BSK iz Bujanovca i ostvario ubedljivu pobedu rezultatom 12:7. Od samog starta krenuli su Blačani odlučno i napadački i već posle prvog poluvremena vodili sa 6:1. U drugom poluvremenu Å”ansu su dobili i igrači iz druge postave, ali to nije ni u jednom trenutku oslabilo Jastrebac, koji je do kraja održavao prednost i zavrÅ”io sa ubedljivom pobedom.Najefikasniji igrač domaćih bio je Ivan VuletićĀ sa 5Ā golova, inače ovosezonsko pojačanje ekipe iz Blaca, od koga se dosta očekuje. Po dva gola postigli su Trojanović SiniÅ”a, Trojanović DragiÅ”a i Miroslav Marković, a jedan gol Lapčević Marko.Iz ekipe Jastrepca su nam poručili da su veoma zadovoljni pobedom jer im je omogućila da održe priključak sa vodećim ekipama koje se bore za plasman u najelitnije takmičenje, Å”to je cilj i mlade ekipe iz Blaca. Takođe, zahvalili su se svim sugrađanima koji su doÅ”li da ih bodre.Ā