Plaskovac
Mladi rudar
Partizan
Prolećni prvenac u Zagorici

Fudbaleri Sloge ostvarili su prvu prolećnu pobedu pred svojim navijačima, pošto su u okviru 18.kola Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola savladali ekipu B 2000 iz Aranđelovca rezultatom 1:0. Težak i raskvašen teren (čitavog prepodneva padala kiša) otežavao je i kretanje igrača i kretanje lopte. U takvim okolnostima domaći su se nešto bolje snašli i (uz uvek neophodnu dozu sportske sreće) na kraju zasluženo osvojili bodove. Zanimljivo je da su gosti šesti put poraženi u isto toliko nastupa u Zagorici.

Prvu priliku imali su domaći u 2. minutu, kada je Gajić izveo korner, a Dimitrijević glavom sa 10 metara za malo bio neprecizan. Č.Petrović je u tri navrata bio u izglednim prilikama, ali je njegove udarce (6. 14. i 21. minut) obranio golman Dugić. Ofanzivna igra domaćima se isplatila u 25. minutu. Dimitrijević je poslao dubinsku loptu sa svoje polovine i pronašao Lekića, koji je umakao svojim čuvarima i sa 10-ak metara rutinski poslao loptu u donji desni ugao golmana gostiju. Najbliži golu gosti su bili u 39. minutu, kada je Živanović šutirao sa 7-8 metara, a golman Jelesijević uspeo da odbrani. Domaći su na odmor mogli i sa ubedljivijom prednošću, ali je V.Petrović sa 16 metara za malo bio neprecizan.

Drugo poluvreme proteklo je u agresivnojoj igri obe ekipe,a počelo je prilikom domaćih. Udarac Č.Petrovića sa  2 metra odbranio je Dugić. V. Petrović je sebi stvorio šansu u 67. minutu, šutirao sa 10-ak metara malo iskosa sa desne strane, ali se intervencijom istakao golman gostiju. U 88. minutu Gajić je šutirao sa 20-ak metara, ali nedovojlno precizno da bi ugrozio gol gostiju.

Sloga (Zagorica) - B 2000 (Aranđelovac) 1:0

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 70. Delegat: Nenad Đorđević (Aranđelovac). Sudija:Stefan Mijatović (Aranđelovac), pomoćnici: Stefan Zujalović (Aranđelovac) i Jovana Stanić (Orašac). Strelac: Marko Lekić u 25. minutu za Slogu. Žuti kartoni:Dimitrijević, V.Petrović, Gajić (Sloga), Teofanović (B2000). Crveni karton (drugi žuti) NIkolić u 90.minutu (B2000)

Sloga: Jelesijević, Stevanović, Gajić, Mijović, Dimitrijević, Milovanović, J.Petrović, Lekić, Č.Petrović, V.Petrović, F.Popović.

B 2000: Dukić, Rakovac, Vještica (od 66.Nikolić), Milićević, Arsić, Miloš Teofanović (od 75.Dokić), Živanović, Milan Teofanović, Joksimović (od 86. N.Popović), Todorović, Točilovac.