FUD
Mačkovac
Naupare
Fudbaleri Ribnika nadigrali goste iz Čitluka

Po oblačnom i hladnom vremenu pred 100 gledalaca mladi fudbaleri Ribnika uspeli su na svom terenu, taktikom trenera Branislava Baneta Trnavca da savladaju goste iz Čitluka rezultatom 4:1, poluvreme 1:0 i osvoje tri veoma važna boda u 9. kolu Prve Rasinske okružne lige. Teren na kome je ova utakmica odigrana bio je zaista ravan prvoligaškim što je zasluga uprave, trenera i igrača ovog kluba koji postoji i uspešno se takmiči 70 godina. Treba svakako istaknuti osim predsednika kluba i izuzetno zalaganje dugogodišnjeg sekretara FK Ribnik Lele Srećković, koja dostojanstveno predstavlja svoj klub na utakmicama.Na ovom susretu igralo se fer i korektno,otvoreno i sa šansama na obadve strane. Meč je vodio glavni sudija Miloš Bulatović, sa pomoćnicima Stefanom Topolcem i Markom Spasojevićem svi iz Trstenika,dok je dužnost delegata obavljao Radomir Perić iz Aleksandrovca .Igrač utakmice Petar Vojinović istakao se dobrom igrom i het trikom postigavši pogodke za Ribnik u 27,73. i 89. minutu, četvrti pogodak za domaće postigao je Dušan Đonić u 79. minutu utakmice. Jedini pogodak za goste iz Čitluka postigao je Miloš Karajović u 90. minutu susreta. Posle ove pobede ribničani zauzimaju 9. mesto na tabeli sa 13 osvojenih bodova, u 10. kolu gostuju u Mačkovcu kod istoimenog kluba gde očekuju povoljan rezultat.