Parunovac
Mačkovac
Jastrebac
Ribnik zasluženo uknjižio nova tri boda

U 12. kolu Prve Rasinske okružne lige zanimljiv susret dvaju komšijskih ekipa, na igralištu u Gornjem Ribniku utakmicu su fer i korektno odigrali domaći FK Ribnik i FK Čitluk. Ribničani su u većem delu utakmice bili bolji tim i na kraju zasluženo slavili pobedu rezultatom 2:0, poluvreme 1:0. Domaći su po jednom pogađali stativu i prečku protivničkog golmana, želeli su pobedu i u 35. minutu Karadžić je pogodio mrežu Čitluka 1:0, sa ovim rezultatom igrači su otišli na odmor.

U nastavku ponovo bolja igra domaćina ali su i gosti imali šanse, ipak domaći su uspeli da u 52. minutu pogodkom Toskića stave tačku na ovaj sustret i tako osvoje tri nova i važna boda. Sada se nalaze na 10. mestu tabele sa 14 osvojenih bodova.

U narednom kolu Ribničani gostuju u Dedini kod FK Sloga i očekuju povoljan rezultat, trener Bane Trnavac zadovoljan je igrom svojih igrača i kaže da su sve više sigurniji i efikasniji na terenu. Utakmicu u Gornjem Ribniku vodio je glavni arbitar Bojan Raičević iz Kruševca a pomoćnici su mu bili trsteničani Mirko Karić i Nemanja Madžarević, dok je delegatsku dužnost profesionalno obavio Branislav Pavlović iz Trstenika.