Rujišnik
Topoljak
Morava
Drenovci slavili pobedu minut pre kraja utakmice

Lider na tabeli OFL Trstenik Velika Drenova uspela je pre svega zahvaljujući lošoj igri odbrane Kamenorezca 76, da pobedi domaćina rezultatom 3:2 i da odnese sva tri boda iz Dublja i ostane i dalje na prvom mestu tabele bez poraza sa 31 osvojenim bodom, dok je Kamenorezac 76 na 6. poziciji sa 13 bodova. Ceo tok susreta pratilo je oblačno i hladno vreme, teren je bio džombast pa igrači jednog i drugog tima nisu mogli da pruže više od igre. Bilo je lošeg suđenja,prigovaranja igrača,šansi na obadve strane. Utakmicu je sudio glavni sudija Miloš Bulatović sa pomoćnicima Markom Karićem i Markom Digićem. Delegat je bio Dragan Vasiljević. Prvi su u vođstvo došli gosti u 28. minutu a mrežu domaćina pogodio je Aleksandar Živković. U 42. minutu danas dvostruki strelac i golgeter Kamenorezca 76 sa do sada postignutih 10 pogodaka Darko Blagojević, izjednačio je rezultat na 1:1, sa kojim se otišlo na odmor.

U nastavku 60 gledalaca videli su još 3 pogodka 1 u mreži gostiju iz Velike Drenove i 2 u golu dubljana. Darko Blagojević je u 68. minutu povećao vođstvo Kamenorezca 76 na 2:1, a onda slede promašaji i kiksevi odbrane domaćih što su kalemari znali da iskoriste i prvo da izjednače rezultat u 83. minutu, strelac kao i kod prvog pogodka Aleksandar Živković a zatim i postave konačan rezultat ovog susreta u 89. minutu pogodkom Vladimira Pavlovića. Domaći su se trudili ali su se pokazali loše u napadu i odbrani što je i dovelo do ovog ishoda susreta. Naredno 14. kolo dubljani gostuju kod komšija i starih znanaca i prijatelja ekipe Stara Čaršija iz Osaonice dok lider na tabeli OFL Trstenik Velika Drenova pauzira kao i ekipa Rujišnika.