IMT
Brodarac
Zvezdara
Remi Teleoptika i Stepojevca za brigu

Teleoptik i Stepojevac su podelili bodove i ostali na dnu tabele, gde igrom koju su prikazali i pripadaju. Jako sunce, visoka temperatura za ovo doba godine ne mogu biti opravdanje, pogotovo kad se tiče Partizanovih mladih igrača.

Babović se već u 2. minutu našao sam pred golom, ali mu je vratar gostiju požrtvovano ušao u šut. Ista situacija na drugoj strani u 8. minutu, Budimir je ušao u šesnaesterac, predriblao igrača i kada se spremao da finišira, vratar ga je padom u noge osujetio.
U 24. minutu je viđena velika prilika za Teleoptik, Knežević je šutirao sa desetak metara, a izblokirao ga je Rašković. U ono malo prilika što je viđeno u prvom poluvremenu može se ubrojati i jedna za goste u 41. minutu. Lepo je po levoj strani prodro Tvrdišić i ubacio oštru, prizemnu loptu na peterac, a za delić sekunde su zakasnili Aničić i Budimir da poture nogu.

Samo što je počelo drugo poluvreme najviši u skoku je bio Rašković, vratar domaćih Vukanić bravuroznom paradom čuva svoj gol. Kazna stiže posle 2 minuta kada domaćin dolazi u vođstvo zahvaljujući smušenosti odbrane gostiju. Pantazis je uputio loptu u gol gde se stvorila velika gužva, vratar je kratko odbio, a jedan odbrambeni igrač u želji da je izbaci u polje, napucao svog igrača Kneževića. Bio je to klasičan auto gol.
Nije se pošteno ni krenulo sa centra, a Rađen je bespotrebno vukao za dres u svom kaznenom prostoru Aničića i za sudiju nije bilo dileme u penal. Kapiten Aćimović je nonšalantno prišao izvođenju, pa je njegov udarac odbranio Vukanić, ali samo do najsnalažljivijeg u gužvi Marka Ilića, koji loptu ubacuje u gol za 1:1.

Teleoptik do kraja utakmice preuzima inicijativu i stvara, ali i propušta lepe prilike. Najpre je Antonijević u 59. minutu solo prodorom prošao kroz odbranu Stepojevčana, uputio udarac, a lopta je samo očešala stativu i otišla u gol aut. Potom Teleoptik stvara još dve šanse na identičan način. Prvo u 65. minutu posle odličnog prodora i dodavanja Pantazisa, Knežević sa penala šutira kraj stative, a zatim u 70. minutu posle prodora i ubacivanja lopte od strane Babovića, Čolić sa par metara pogađa stativu.

TELEOPTIK - STEPOJEVAC VAGA 1:1 (0:0)

STADION: FK Teleoptik. GLEDALACA: 150. GL.SUDIJA: Radivojević Nenad. POM.SUDIJE: Hajduk Veljković Miloš i Glišić Nikola. STRELCI: Budimir 48.min (a.g.)(Teleoptik), M.Ilić 51.min (Stepojevac). ŽUTI KARTONI: Čolić (Teleoptik), Budimir i Žujović (Stepojevac).
TELEOPTIK: Vukanić, Vujić, Antonijević, Pantazis, Petrović, Rađen, Čolić, Knežević, Babović (Arambašić), Milosavljević, Janković.
STEPOJEVAC VAGA: Radosavljević, Mikić (Pavlov), Tvrdišić, Rašković, Žujović, M.Ilić, Ristivojević, Budimir (Crnadak), Aničić, Aćimović, S.Ilić (Rosić).