Zemun
PKB
BASK TEK
"Raba" provozala studente starom Bežanijom

Dva tima iz gornjeg dela tabele danas su u prvom poluvremenu nastupili sa puno obostranog respekta, te sama igra nije bila lepa za oko. Prva prilika napravljena je tek u 30. minutu i istu je realizovao Ignjatović za vođstvo gostiju. Koncentracija domaćih je popustila i dva minuta kasnije, ali Ivanović to ne kažnjava, prebacio je čitav gol sa svega 5 metara. Osim ta dva detalja, ništa više značajno nije se dogodilo u prvih 45 minuta.

Domaći vrše trostruku izmenu na poluvremenu što je unelo malo živosti u njihovu igru. Međutim gosti iz Obrenovca igraju mirno i pametno, ne izlažući se riziku čuvaju minimalnu prednost. Prete iz tranzicije, a u 64. minutu, nakon divnog pasa Kneževića, Ivanović je udvostručio prednost. Isti igrač pet minuta kasnije, ovog puta nakon dubinske lopte Pajevića sa svoje polovine, zatvara meč svojim drugim, a trećim golom za Radnički.

Raspad igre domaćih u odbrani potom kažnjava i Stjepanović u 74. minutu, prizemnim udarcem levom nogom loptu je sa oko 20 metara smestio u donji levi ugao. Danas jedina svetla figura domaćih Kožović u 81. minutu postiže počasni pogodak snažnim udarcem sa 22 metra i koliko toliko ublažava poraz. Obrenovčani su do kraja svoju dobru igru mogli da začine još kojim golom samo da su bili precizniji Kukolj i Knežević, ali i ovih 4:1 je više nego ubedljivih.

Naredne subote od 16,30 sati Studenti gostuju u Surčinu, a u istom terminu Radnički u Obrenovcu dočekuje Sinđelić.

STUDENTSKI GRAD - RADNIČKI OB 1:4 (0:1)

STADION: FK Bežanija. GLEDALACA: 100. GL.SUDIJA: Vićentijević Dušan. POM.SUDIJE: Rajović Marijana i Bratić Nemanja. STRELCI: Kožović 81.min (St.grad), Ignjatović 30, Ivanović 64. i 69. i Stjepanović 74.min (Radnički Ob). ŽUTI KARTONI: Džodan, Mladenović i Kožović (St.grad), Popović, Nedeljković i Janković (Radnički Ob).

STUDENTSKI GRAD: Terzić, Mladenović, Stefanović (Lepojević), Krstović, Popadić, Kožović, Nikolić (Miletić), Knežević (Bulajić), Pavlović, Džodan (Milošević), Vidović (Gavrilović).

RADNIČKI OB: Mrdak, Stepanović, Popović, Nedeljković, Pajević, Ivanović (Ratković), Knežević, Kukolj (Ristić), Kačarević, Ignjatović (Bojić), Janković (Šušović).