36'
Prvo poluvreme
Lider protutnjao kroz Pejovac

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Veoma važna pobeda u gostima u Pejovcu za OFK Kopaonik 1931 koji je ovom pobedom još više učvrstio prvo mesto na tabeli. Od samog početka gosti su krenuli sa napadima a domaćin odolevao sve do 23. minutu kada je Uroš Knežević doveo goste do prednosti 0:1. Vilimonović je povećao prednost u 28. minutu na 0:2. Gosti su do kraja prvog dela postigli još jedan gol Vilimonović je postigao svoj drugi gol u 37. minutu.

U nastavku trener Vojče Marković je izvršio tri izmene i uveo trojicu mladih fudbalera izasli su Vukojević, Uroš Knežević i Burgića ušli su Milisavlević, Jovanović i Obradović. Upravo mladi Jovanović je iskoristio poverenje trenera Voičeta Markovića postigao gol u 63. minutu i tako nagovestio da se u budućnosti može računati na njega, kao i Milisavljević i još nekoliko mladih fudbalera. Do kraja pobedu gostiju potvrdio je Marjan Nikolić golom u 68. minutu.

GRADINA - OFK KOPAONIK 1931 0:5 (0:3)

Pejovac-Satadion Gradine. Gledalaca: 80. Sudija: Petar Živić (Kruševac) 7. Strelci: U.Knežević u 23. minutu, Vilimonović u 28. i 37. minutu, Jovanović u 63. minutu i Marjan Nikolić u 68. minutu. Igrač utakmice: Vilimonović.

GRADINA: Stanojević 5 , Milić 6, Todorović 5,5, Pešterac 5,5, Vasić 6,5, M.Jovanović 5,5 (Maksimović-), Lukić 6, Milićević 5,5, Vasović 6, Pacić 5,5, Mitrović 5,5 (Milošević -).
OFK KOPAONIK1931: I.Nikolić - , N.Knežević 7, U.Knežević 7, (Jovanović 7), Todorović 7, Mehmedi 7, Planiničić 6 (Čaloveić 6,5), Vilimonović 7,5, Vukojević 6,5 (Milisavljević 6,5), Kovačević 7, Burgić 7,5 (Obradović -) ,Mar.Nikolić 7.