21.04
20:00
Novi Pazar
Voždovac
0
1
|
21.04.2024 20:00 | 0 : 1 | |||||||
21.04
16:00
Spartak ŽK
Javor Matis
1
0
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 0 | |||||||
21.04
20:00
RadniÄki (N)
Radnik
1
0
|
21.04.2024 20:00 | 1 : 0 |
21.04
16:00
OFK Beograd
Jedinstvo (Ub)
2
1
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 1 | |||||||
21.04
18:00
MaÄva
RFK GrafiÄar
2
0
|
21.04.2024 18:00 | 2 : 0 |
21.04
18:00
Metalac
RadniÄki (NB)
3
2
|
21.04.2024 18:00 | 3 : 2 | |||||||
21.04
20:00
Kolubara
RFK Novi Sad 1921
0
0
|
21.04.2024 20:00 | 0 : 0 | |||||||
21.04
17:00
GFK DuboÄica
GFK Sloboda
1
1
|
21.04.2024 17:00 | 1 : 1 |
21.04
16:30
SFS Borac
Äerdap
6
4
|
21.04.2024 16:30 | 6 : 4 | |||||||
21.04
16:30
TimoÄanin
Trayal
0
1
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 1 | |||||||
21.04
16:30
ŽitoraÄa
Vlasina
2
5
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 5 |
21.04
16:30
Borac (Å )
Podunavac
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
21.04
11:00
Omladinac
ŽelezniÄar (I)
2
2
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 2 |
21.04
16:30
Jedinstvo
RadniÄki
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 | |||||||
21.04
16:30
PKB
SinÄeliÄ
1
1
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 1 | |||||||
21.04
16:30
BASK TEK
Teleoptik
0
1
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
21.04
16:00
Vrelo Sport
Mladi radnik 1926
1
1
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 1 |
|
21.04
16:30
Jadran
Slavija
3
0
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Hajduk (D)
Jedinstvo
3
0
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 0 | |||||||
21.04
16:30
TSK
Mladost
0
2
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Dunav
Hajduk (B)
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
21.04
16:30
Hercegovac
Vojvodina (BG)
0
1
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Mladost (BP)
BajŔa
3
0
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 0 | |||||||
21.04
16:30
ObiliÄ
ÄurÄin
6
3
|
21.04.2024 16:30 | 6 : 3 | |||||||
21.04
16:30
RadniÄki 1905
Sloga
0
1
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Hajduk
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Mladost (T)
Preporod
4
0
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 0 |
21.04
16:30
Borac
BuduÄnost
0
1
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Crvena zvezda
Rusanda
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
21.04
16:30
Mineralac
OFK TopliÄanin
1
1
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Jablanica
SFK Morava
4
5
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 5 | |||||||
21.04
16:30
Jastrebac
Gracko
0
3
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 3 | |||||||
21.04
16:30
Plantaža
SU Dinamo Jug
0
2
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 2 |
21.04
13:00
OFK NiÅ”
NaŔa krila 1936
1
4
|
21.04.2024 13:00 | 1 : 4 | |||||||
21.04
16:30
Mladost (M)
Svrljig
2
4
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 4 | |||||||
21.04
16:30
Zemljoradnik
Pukovac
3
2
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 2 | |||||||
21.04
14:00
OFK Brzi Brod
Jedinstvo
0
0
|
21.04.2024 14:00 | 0 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Mladost (B)
Orljane
3
1
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 1 | |||||||
21.04
11:00
Car Konstantin
Bukovik
4
0
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 0 |
21.04
16:30
Branik
Brodoremont
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
11:00
Tanasko RajiÄ
Rtanj
3
0
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Bor 1919
Timok 1919
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Rajko MitiÄ
OFK Slatina
7
0
|
21.04.2024 16:30 | 7 : 0 |
21.04
16:30
Orlovi
KuŔiljevo
5
3
|
21.04.2024 16:30 | 5 : 3 | |||||||
21.04
16:30
OFK Lugomir
Vinogradar
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Rembas
Morava 1918
1
1
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Župa
Trstenik PPT
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
21.04
16:30
BoleÄ
KaluÄerica 1969
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 | |||||||
21.04
16:30
OFK BuduÄnost
Napredak
4
1
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Hajduk
ŠuŔnjar 1977
1
3
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 3 | |||||||
21.04
16:30
Komgrap
OFK Žarkovo
4
1
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Crvena zvezda
Umka
1
4
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 4 |
21.04
16:00
Bane 1931
TrepÄa
5
1
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 1 | |||||||
21.04
16:00
Mokra Gora
Gruža
0
0
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 0 | |||||||
21.04
16:00
BuduÄnost
Zastava 1973
3
0
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 0 | |||||||
21.04
16:00
Napredak
Polet
0
1
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 1 | |||||||
21.04
16:00
Å umadija 1903
Sloga
1
0
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 0 |
21.04
16:00
Polet (T)
Zlatar
3
1
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 1 | |||||||
21.04
16:00
OvÄar
Polimlje
2
3
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 3 | |||||||
21.04
16:00
Sevojno
Jedinstvo Putevi
0
1
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 1 | |||||||
21.04
16:00
Savinac 1933
Jedinstvo (K)
2
2
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 2 | |||||||
21.04
16:00
Sloboda (Ä)
BuduÄnost (A)
4
0
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 0 |
21.04
16:00
OFK Divci
MaÄva 1929
3
0
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 0 | |||||||
21.04
16:00
ŽelezniÄar
RaÄevac
2
1
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 1 | |||||||
21.04
16:00
RadniÄki (V)
Borac (L)
3
1
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 1 | |||||||
21.04
16:00
Lipolist
Cer
2
0
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 0 | |||||||
21.04
16:00
Hajduk Stanko
Drina
0
3
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 3 | |||||||
21.04
16:00
OFK OseÄina
Ribnica
2
0
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 0 |
21.04
16:00
KaraÄorÄe
ObiliÄ
2
0
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
OFK Napredak
Omladinac (Å )
1
0
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 0 | |||||||
21.04
16:00
VGSK
Sloboda
11
0
|
21.04.2024 16:00 | 11 : 0 | |||||||
21.04
16:00
RSK
Äerdap
3
1
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 1 | |||||||
21.04
16:00
Sloga 1924
Å umadija (A)
1
0
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
Morava
Å umadinac 1913
2
0
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 0 |
|
21.04
16:30
Zvezda
Omladinac (NS)
0
4
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
21.04
16:30
OFK Progorelica
Radnik
6
2
|
21.04.2024 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
OFK Ras
Ibar
9
0
|
21.04.2024 16:30 | 9 : 0 |
|
||||||
21.04
11:00
Proleter
Borac (V)
1
1
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
21.04
16:30
BuduÄnost (P)
BuduÄnost (G)
0
0
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Kula
Kulpin
2
4
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
21.04
16:30
Borac 46
RadniÄki 1918
0
0
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Rusin
BSK
4
0
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 0 | |||||||
21.04
16:30
BuduÄnost (M)
Krila Krajine
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
21.04
16:00
KoriÄani
Hajduk Jovanovac
1
0
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
BuduÄnost
Divostin
2
1
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 1 | |||||||
21.04
16:00
Kolonija
Jedinstvo
1
7
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 7 |
|
21.04
17:00
BaÄka (B)
BaÄka 1923
1
2
|
21.04.2024 17:00 | 1 : 2 | |||||||
21.04
17:00
JugoviÄ
FruŔkogorski partizan
0
1
|
21.04.2024 17:00 | 0 : 1 | |||||||
21.04
17:00
FruŔkogorac
Å ajkaÅ” 1908
1
0
|
21.04.2024 17:00 | 1 : 0 |
21.04
16:30
Dolina
BuduÄnost (BB)
4
0
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Potporanj
HajduÄica
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Glogonj
Jedinstvo SteviÄ
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
21.04
16:30
BuduÄnost (A)
Vulturul
2
5
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 5 | |||||||
21.04
16:30
Unirea
RadniÄki (B)
5
1
|
21.04.2024 16:30 | 5 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Sloga (BNS)
Spartak 1911
2
2
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 2 |
21.04
16:30
Vojvodina
RadniÄki 1911
6
1
|
21.04.2024 16:30 | 6 : 1 | |||||||
21.04
16:30
2. Oktobar
Napredak (BT)
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Mladost
Banat (Ä)
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 | |||||||
21.04
16:30
MSK
Napredak (Ä)
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 | |||||||
21.04
16:30
ŽFK Banat
Polet
3
2
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 2 | |||||||
21.04
16:30
BileÄanin
Jedinstvo
3
0
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 0 |
21.04
16:30
Tavankut
Äoka
4
2
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Iskra
Vinogradar
6
0
|
21.04.2024 16:30 | 6 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Jedinstvo
Tomislavci
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
21.04
16:30
BuduÄnost
Srem
2
3
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
21.04
16:30
FruŔkogorac
Napredak
0
5
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
21.04
16:30
Hajduk (V)
Polet (NK)
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
LSK
Å umar
0
2
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
KruŔedol
GraniÄar (K)
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Sloga (V)
Sremac (D)
2
2
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 2 |
|
21.04
17:00
Rubin
Äitluk
7
0
|
21.04.2024 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
21.04
19:00
Borac
Polet 57
6
0
|
21.04.2024 19:00 | 6 : 0 |
|
||||||
21.04
17:00
Sloga (Ä)
FUD
4
3
|
21.04.2024 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
21.04
17:00
Gornji StepoÅ”
MaÄkovac
3
2
|
21.04.2024 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
14:30
Sloga (D)
13. April
11
0
|
21.04.2024 14:30 | 11 : 0 |
|
||||||
21.04
17:00
Dedina
BoŔnjane
2
2
|
21.04.2024 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.04
17:00
Sloga (L)
Parunovac
3
1
|
21.04.2024 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Jastrebac
Trudbenik
5
1
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
21.04
17:00
Gradina
OFK Kopaonik 1931
0
5
|
21.04.2024 17:00 | 0 : 5 |
21.04
16:00
VinÄa
Plaskovac
1
1
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Kopljari
Å umadija
1
6
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
21.04
16:00
BSK
Å umadinac (S)
1
1
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Omladinac
OFK AranÄelovac 1979
1
5
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.04
16:00
Lokomotiva
ŽSK
3
3
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
21.04
16:00
Banja
Trnava
3
0
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 0 | |||||||
21.04
16:00
Marjan
Mladi rudar
6
1
|
21.04.2024 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Saranovo 1936
1
0
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 0 |
|
21.04
16:30
Brestovac
Mala Vrbica
3
1
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Nemetali
Polom
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Blizna
Polet
4
2
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 2 | |||||||
21.04
11:00
MiloŔevo
Sloga
4
4
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 4 |
|
||||||
21.04
11:00
KljuÄ
SFU Rudar 1934
0
2
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 2 |
21.04
16:30
Rudar (P)
Morava
8
0
|
21.04.2024 16:30 | 8 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Moravac 2015
Jedinstvo
3
5
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 5 | |||||||
21.04
16:30
Donja Mutnica
Partizan
1
1
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Kolare
Kolonija
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 | |||||||
21.04
16:30
SinÄeliÄ
Borac 1950
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Napredak
Vinogradar
3
0
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 0 | |||||||
21.04
16:30
BuduÄnost (Ä)
BuduÄnost (M)
1
4
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 4 | |||||||
21.04
16:30
GFK Tabane
Rudar (SR)
3
2
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Mladost
Dragocvet
1
1
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
21.04
16:00
TrliÄ
Napredak
3
2
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
11:00
Proleter
Pepeljevac
1
0
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
11:00
Žabari
Toplica
1
1
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Iskra
OFK JabuÄje
5
2
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 2 |
|
21.04
16:00
Osipaonica
SASK
3
1
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Pobeda
Udarnik
4
1
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Sloga (M)
Mladi radnik 1940
1
3
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.04
16:00
Borac 1932
Omladinac
2
3
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.04
16:00
Radnik
Sloga (L)
1
1
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Lunjevac
Podunavac
2
1
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Mladost
Crvena zvezda
2
0
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 0 |
|
21.04
16:00
Jedinstvo (GG)
DeviÄi
2
1
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Morava
Mladost
1
0
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
Prilike
Sloga
2
1
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Jedinstvo (P)
Ozremica
4
2
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.04
16:00
Zadrugar
Kej
3
1
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 1 |
21.04
16:00
Vojvoda Milenko
Zvižd
2
0
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
Napredak (S)
BSK 1931
4
3
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
21.04
11:00
TrgovaÄki
ŽelezniÄar
1
5
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.04
16:00
Batovac
Rudar Kostolac
2
3
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.04
16:00
KrilaÅ”
Sloga 1945
0
3
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.04
16:00
Pomoravlje 1946
Sirakovo
10
0
|
21.04.2024 16:00 | 10 : 0 |
|
21.04
16:30
PoŔtar Zvezdara
SremÄica
0
6
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
21.04
16:30
Posavac TiŔma
Heroj Polet
2
3
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
21.04
11:00
Lokomotiva
Siti Sport Klub
5
0
|
21.04.2024 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Dunav
Bežanija
2
2
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
PKB Kovilovo
Å eÄeranac Ada
4
3
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
21.04
16:30
Busije
Beograd Karaburma
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
13:30
Borac
BUSK
1
2
|
21.04.2024 13:30 | 1 : 2 |
|
21.04
16:30
OFK Borac
OFK Zabrežje
5
2
|
21.04.2024 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
LisoviÄ 1977
VraniÄ
1
1
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
RuŔanj
Strelac
3
1
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Krtinska
Torpedo
0
6
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
21.04
10:00
RadniÄki
Rojkovac
1
0
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
10:00
Turbina
Beljina
1
3
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 3 |
|
21.04
16:30
OFK Mladost
Mali Požarevac
3
1
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
VrÄin
Dunavac
0
0
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Rabrovac
Hajduk
5
0
|
21.04.2024 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Velika Krsna
Å umadija 1962
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
21.04
16:30
Å ljivar
Hajduk
0
7
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 7 |
|
||||||
21.04
16:30
OFK 019
Malinik
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
21.04
16:30
Novoselac
Vulkan 1963
0
5
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 5 | |||||||
21.04
16:30
Aluminijum
Rudar
6
1
|
21.04.2024 16:30 | 6 : 1 | |||||||
21.04
16:30
OFK Morava 2022
Sloga (DT)
5
7
|
21.04.2024 16:30 | 5 : 7 | |||||||
21.04
16:30
Omladinac
Sloga 1948
0
4
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 4 | |||||||
21.04
16:30
Sloboda
Proleter
0
4
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 4 | |||||||
21.04
16:30
Jedinstvo
Mladost
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Planinac 1933
Stevan NeŔticki
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
21.04
16:00
Polet (V)
Borac
6
3
|
21.04.2024 16:00 | 6 : 3 | |||||||
21.04
16:00
RadniÄki 1924
Moravac
3
4
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 4 | |||||||
21.04
16:00
Jastrebac
Polet (R)
2
1
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 1 | |||||||
21.04
16:00
Sloga (K)
BaliÄevac
5
0
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 0 | |||||||
21.04
16:00
Rad 1974
Rudar 2016
1
3
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 3 | |||||||
21.04
16:00
Sloga 1980
Naisus 1977
5
3
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 3 |
21.04
11:00
Donja Lomnica
Polet
6
0
|
21.04.2024 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
ZloÄudovo
Sloga
5
4
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 4 |
|
||||||
21.04
16:00
OFK Morava
Progres
1
1
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
VuÄje
BSK
5
2
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
21.04
11:00
Lemind 1953
Äekmin
3
2
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
16:00
Moravac
Milanovo
1
0
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo
1
5
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.04
16:00
Mladost
BobiŔte
3
4
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 4 |
|
21.04
16:30
Milan OrliÄ
Jedinstvo (Å )
0
2
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Mladi Borac
Antimon
4
5
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 5 | |||||||
21.04
16:30
Podrinje
Jedinstvo Vladimirci 1924
3
1
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 1 | |||||||
21.04
16:30
KaraÄorÄe
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Jedinstvo (MZ)
GuÄevo 1929
|
21.04.2024 16:30 |
|
|||||||
21.04
16:30
RadniÄki
Jedinstvo (Z)
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Mladost
Vidojevica
0
2
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Stojan Lazarac
DuŔko
3
3
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 3 |
21.04
11:00
Tara
GlumaÄ
5
0
|
21.04.2024 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.04
15:30
Lazarica
Polet
5
5
|
21.04.2024 15:30 | 5 : 5 | |||||||
21.04
15:30
Omladinac
Bakionica
2
1
|
21.04.2024 15:30 | 2 : 1 | |||||||
21.04
11:00
Prvi partizan
Sloga
1
1
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
15:30
Ježevica
Crnokosa
1
0
|
21.04.2024 15:30 | 1 : 0 | |||||||
21.04
15:30
ViŔesava
Kotroman
5
0
|
21.04.2024 15:30 | 5 : 0 | |||||||
21.04
11:00
Rampa
Gorobilje
2
3
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 3 |
21.04
16:30
ŽeljuŔa
Pobeda
1
5
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 5 |
21.04
16:30
OFK Pavlovac
OFK Alakince
0
1
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
FSU Južna pruga
Mladost (S)
3
4
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
21.04
16:30
Lugina
Torpedo 1973
3
0
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Vihor
BSK Bujanovac
1
5
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
21.04
15:30
Mladost (B)
Levosoje
|
21.04.2024 15:30 |
|
|||||||
21.04
15:30
OFK AS
Äelik
5
10
|
21.04.2024 15:30 | 5 : 10 |
|
21.04
16:00
Jug Bogdan
DobriÄ
1
1
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Omladinac
Borac
0
1
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
ReÄica
Kosovac
0
1
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Nikodije StojanoviÄ Tatko
Trbunje
3
4
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 4 |
|
21.04
16:30
Omladinac
Mlada krila
2
2
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Gruža
PopoviÄi Vrnjci
1
1
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Tavnik
Biljanovac
7
0
|
21.04.2024 16:30 | 7 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Stubal
Ribnica
2
2
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Jedinstvo 2017
Magnohrom
6
1
|
21.04.2024 16:30 | 6 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Jovo Kursula
BogutovaÄka Banja
3
3
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 3 |
21.04
16:00
21. oktobar
Borba
1
0
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
Borac
Jadran
5
1
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Å umadinac KG
Bratstvo 1975
6
1
|
21.04.2024 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Äava
Seljak
1
4
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 4 |
|
21.04
16:30
Omladinac
Dunav
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Banat (D)
Banat (VÅ )
1
4
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
21.04
16:30
KaraÅ” (K)
Vojvodina (S)
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Borac (VS)
Partizan (U)
3
2
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 2 |
|
21.04
17:00
Proleter
Borac (V)
2
1
|
21.04.2024 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
17:00
Slavija (P)
OFK Stari Grad
3
3
|
21.04.2024 17:00 | 3 : 3 | |||||||
21.04
17:00
BaÄki Hajduk
Vojvodina
2
2
|
21.04.2024 17:00 | 2 : 2 |
|
21.04
17:00
Garevina
OFK OraŔje 1960
4
2
|
21.04.2024 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.04
14:00
Mladost (T)
Mladost (DK)
5
0
|
21.04.2024 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.04
17:00
Ribnik
Kamenorezac 76
3
5
|
21.04.2024 17:00 | 3 : 5 |
|
||||||
21.04
14:00
Velika Drenova
Vinogradar
3
0
|
21.04.2024 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.04
14:00
Borac
Beli Orlovi
1
2
|
21.04.2024 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
17:00
Donji Kopaonik
Jezero 2017
2
3
|
21.04.2024 17:00 | 2 : 3 |
21.04
16:30
Zadrugar
Dinamo 1923
0
4
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 4 | |||||||
21.04
16:30
Polet (S)
Omladinac
4
0
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Polet
Aleksa Å antiÄ
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 | |||||||
21.04
16:30
RadniÄki
Jedinstvo LemeÅ”
8
1
|
21.04.2024 16:30 | 8 : 1 |
21.04
16:30
OFK Mladost
Partizan
3
0
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Stari TamiÅ”
Omladinac
1
4
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 4 | |||||||
21.04
16:30
Proleter
Voja GaÄiÄ
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 | |||||||
21.04
16:30
BSK BavaniŔte
Jugoslavija
4
1
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Borac
Tempo
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
21.04
16:30
Kameni
Planinac
0
1
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Hrtkovci
Hajduk 1932
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Napredak
OFK BrestaÄ
0
1
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
GraniÄar
FruŔkogorac
0
0
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Ljukovo
Polet
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Car UroÅ”
Rudar
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Mladost
ÄSK Äortanovci
2
2
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 2 |
|
21.04
16:30
Munja
Rekreativo
6
0
|
21.04.2024 16:30 | 6 : 0 | |||||||
21.04
11:00
Polet
Borac
2
4
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 4 |
21.04
16:30
Osaonica
Å antarovac
3
2
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Mladi radnik
Mladost (K)
4
0
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 0 | |||||||
21.04
12:30
GFK StreliŔte
Mladost (G)
1
2
|
21.04.2024 12:30 | 1 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Å umadinac
Omladinac
4
3
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 3 | |||||||
21.04
16:30
Bratstvo
Ursule
0
3
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 3 | |||||||
21.04
16:30
Jedinstvo
Sloboda
4
3
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 3 |
21.04
16:30
Borac
Jedinstvo 2014
0
1
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Potisje
Mladost (L)
3
1
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
ASK
Mladost (BB)
3
0
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Zadrugar
Naftagas
8
0
|
21.04.2024 16:30 | 8 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
KSK Konak 1926
Krajina
3
2
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
OFK Klek
Lehel
0
4
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
21.04
16:30
TamiÅ”
OFK Gradnulica
0
3
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 3 |
|
21.04
11:00
Trnjaci 2021
Å arbane
1
0
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 0 | |||||||
21.04
16:00
JoŔeva
Polet (T)
0
4
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 4 | |||||||
21.04
16:00
Brezovica
Kolubara (LP)
1
3
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 3 | |||||||
21.04
16:00
Jedinstvo (M)
Polet (DL)
4
1
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 1 | |||||||
21.04
16:00
Sloga (V)
OFK Stublenica
5
3
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 3 |
21.04
16:00
BabajiÄ
Milenko PavloviÄ
1
3
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.04
11:00
BeloŔevac
Jadar 2013
2
3
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.04
11:00
Kolubara 2
OFK Povlen
1
3
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.04
11:00
Rajac
TeŔnjar
4
1
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
11:00
Stari drugari
KoteŔica
7
0
|
21.04.2024 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
21.04
11:00
Rakac Stave
Mali korak
4
2
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 2 | |||||||
21.04
11:00
Polet
PopadiÄ
2
0
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 0 |
|
21.04
16:00
Sloga TOP
Morava 1932
3
2
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
16:00
Beli Orao
Mladi Borac
1
1
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Napredak (B)
Žitkovica 2017
4
1
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Borac (K)
Dizel
2
1
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Kumane
Sloga (L)
1
3
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.04
16:00
Zemljoradnik 1932
Stig 1955
9
1
|
21.04.2024 16:00 | 9 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Napredak 1934
Polet (V)
2
1
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 1 |
|
21.04
16:30
EÄÅ”eg
Proleter
1
11
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 11 |
|
||||||
21.04
16:30
Jedinstvo
Mladost
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
21.04
16:00
Mlava (ML)
Soko
3
0
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
Mladost (K)
Zadrugar 1947
2
1
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 1 | |||||||
21.04
16:00
Jedinstvo (S)
Homoljac
2
4
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 4 | |||||||
21.04
16:00
BSK 1924
Rade MiloÅ”eviÄ
3
1
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Rudar (K)
Pobeda 1953
1
4
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 4 | |||||||
21.04
16:00
Crni Vitez 1924
Borac (V)
7
3
|
21.04.2024 16:00 | 7 : 3 |
21.04
17:00
ŽelezniÄar NS
Slanobarac
4
0
|
21.04.2024 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.04
17:00
Tatra
Hajduk (G)
3
2
|
21.04.2024 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
17:00
MiletiÄ
Petar PuaÄa
0
2
|
21.04.2024 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.04
17:00
Titel
Sofeks
2
2
|
21.04.2024 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.04
17:00
Borac (R)
Äenej
4
6
|
21.04.2024 17:00 | 4 : 6 |
|
21.04
16:30
RadniÄki
OFK Pomoravlje
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Moravac Orion
Mladost 1976
1
4
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
21.04
16:30
Sloboda
Veliko Trnjane
3
0
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Mladi borac
Morava
8
2
|
21.04.2024 16:30 | 8 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Umac
Moravac (G)
5
0
|
21.04.2024 16:30 | 5 : 0 |
|
21.04
16:30
Javor
Pomoravlje
2
2
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 2 | |||||||
21.04
16:30
SinÄeliÄ
Å umadija
1
3
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 3 | |||||||
21.04
16:30
RadniÄki
Omladinac
3
1
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Istok 63
Resavski Despoti
0
0
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Napredak (S)
Mladost
0
4
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 4 |
21.04
16:30
PetlovaÄa
Milicionar
3
2
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Bair
Majur
4
1
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Zadrugar
Drina
7
0
|
21.04.2024 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
BuduÄnost 1929
Mladost
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
POFK Metaloplastika 2006
OFK Napredak
1
1
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Sloboda
Omladinac
0
3
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
21.04
16:30
Sloga
BuduÄnost (PD)
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
21.04
16:30
Novi Beograd
Borac 1923
6
2
|
21.04.2024 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Velika MoŔtanica
13. maj
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.04
17:00
Kelti
Rekreativo 011
8
0
|
21.04.2024 17:00 | 8 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
BSK 1925
SinÄeliÄ 2012
1
3
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
21.04
16:30
Å umadinac
Srem
2
3
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 3 |
|
21.04
16:30
Prva Iskra
Stolice
4
1
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
SinÄeliÄ
Jelav
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Velika Reka
Studenac
4
0
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Rudar
7. Juli
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Jadar 1961
Luk
0
1
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Mladost
Borac
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Azbukovica
Sloga
1
6
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 6 |
|
21.04
16:30
Bratstvo
T6 NIKA LepuŔnica
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
11:00
OFK Lug 2020
Miljakovac
8
1
|
21.04.2024 11:00 | 8 : 1 |
|
21.04
11:00
Pinosava
Veliki Borak
3
2
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
OFK Boždarevac
Podunavac
2
3
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
21.04
11:00
Å iljakovac
FU Minel 1956
0
1
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Avala 1939
UmÄari
10
0
|
21.04.2024 16:30 | 10 : 0 |
|
21.04
16:30
RadniÄki
Jelica
4
1
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Bratstvo
DragaÄevo
0
1
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
11:00
Brezova
GoruŔica
1
1
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
21.04
16:30
Dobrava Žabar 2020
MiŔar
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Polet
TreŔnjevka
4
2
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Bobovik
PriÄinoviÄ
0
0
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
OFK Letnjikovac 1983
Jevremovac
1
5
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 5 | |||||||
21.04
16:30
Rankovac
RadniÄki (K)
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
21.04
16:30
Napredak
Sloga 1919
5
0
|
21.04.2024 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Srem
FruŔka Gora
1
1
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 1 | |||||||
21.04
16:30
OFK BikiÄ
Zmaj
4
0
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 0 | |||||||
21.04
16:30
OFK Zeka BuljubaŔa
GraniÄar
4
0
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Jedinstvo
TrgovaÄki
3
0
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 0 | |||||||
21.04
16:30
ObiliÄ 1993
Borac (R)
3
3
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
21.04
16:30
BSK
Borac 1925
0
3
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 3 |
|
21.04
20:00
Prozivka
Kelebijska Ŕuma
1
2
|
21.04.2024 20:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
PaliÄ
Äantavir
0
9
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 9 |
|
||||||
21.04
16:30
Žednik
Mala Bosna 2015
1
1
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Hajduk 1950
Lokomotiva
1
4
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
21.04
16:30
Bikovo
Elektrovojvodina
4
2
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 2 |
|
21.04
11:00
Lokomotiva
Napredak
0
5
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 5 | |||||||
21.04
11:00
Padež
Rongo Siti
3
5
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 5 | |||||||
21.04
16:30
Ponor SU
BuduÄnost
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
21.04
16:00
Beli Orlovi
Cerovac 2013
4
1
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Å umadija
Bukovac
2
1
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
BaÄinac
GlavaÅ”
2
0
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
BuduÄnost 1948
Selevac 1919
4
1
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
|
21.04
16:30
RadniÄki 1936
VrtiŔte
0
1
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Jasenovik 2018
Mezgraja
0
2
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Äegar 1946
Mladost
4
1
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
11:00
Spartak
Moravac 1948
1
0
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Standard 2021
OFK BuduÄnost 2020
4
5
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 5 |
|
21.04
11:00
OFK Sloga
Crvena zvezda
0
2
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 2 | |||||||
21.04
16:00
Rutevac
Ratar
1
7
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 7 | |||||||
21.04
11:00
Borac
Kraljevo
13
0
|
21.04.2024 11:00 | 13 : 0 | |||||||
21.04
11:00
Moravica
Gredetin
3
1
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 1 |
21.04
11:00
B 2000
Partizan 1945
0
9
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 9 | |||||||
21.04
16:00
Gornja Trnava 1938
Mladost
4
2
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.04
16:00
BSK
Gorski Car
0
0
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 0 | |||||||
21.04
16:00
VenÄani
Tulež
2
2
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 2 |
21.04
16:00
Brezak
Majdan
8
1
|
21.04.2024 16:00 | 8 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Omladinac
Å ilopaj
1
4
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.04
12:00
Takovski Ustanak
Semedraž
1
6
|
21.04.2024 12:00 | 1 : 6 |
|
||||||
21.04
16:00
Napredak
Jablanica
4
3
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 3 |
|
21.04
11:00
Mudrakovac
Gaglovo
3
1
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Konjuh
Naupare
3
1
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
11:00
Polet
BSK
0
1
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
11:00
Bukovica
Pepeljevac 1947
3
2
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
11:00
Kapidžija
Modrica
2
2
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.04
11:00
Padež
KruŔevica
4
1
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 1 |
|
21.04
16:30
Slavija
TromeÄa
7
0
|
21.04.2024 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Jadran
Å ampion
5
2
|
21.04.2024 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Hajduk
Sloga
3
2
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Tisa
HorgoÅ” 1911
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
TornjoÅ”
BaÄka
0
4
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 4 |
|
21.04
16:00
Sloga
KaraÄorÄe
5
1
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 1 | |||||||
21.04
16:00
Bare
Mladi radnik
4
2
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.04
16:00
Partizan
Kotlenik
1
2
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
16:00
Jedinstvo
Crvena zvezda
3
4
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 4 |
|
21.04
16:00
Miokovci
BuduÄnost
2
2
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.04
16:00
Planinac
Tigrovi Mija Gold
1
4
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 4 | |||||||
21.04
16:00
Morava
Malba
1
2
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 2 | |||||||
21.04
16:00
GauÄosi
ÄaÄak 94
2
3
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.04
16:00
Remont 1959
Parmenac
6
3
|
21.04.2024 16:00 | 6 : 3 |
|
21.04
16:30
Stojnik
Rozanci
2
4
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
21.04
16:30
OFK RogaÄa
PopoviÄ
3
1
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Crvena zvezda
SUVF OFK Äurinci
9
0
|
21.04.2024 16:30 | 9 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Mladost (G)
Vojvoda 2013
0
4
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 4 |
|
21.04
16:30
TerekveÅ”
Borac (I)
4
0
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
1. Oktobar
Vojvodina
0
8
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 8 |
|
||||||
21.04
16:30
Borac (A)
SU PodgrmeÄ
3
1
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Roham
Proleter
3
2
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Omladinac
Bega
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
21.04
16:00
Vrbovac
Badljevica
0
2
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.04
16:00
Proleter 1947
Jezava
0
2
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.04
16:00
ŽelezniÄar 1930
Stari Hrast 2018
4
4
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 4 | |||||||
21.04
16:00
Vožd 2020
Ravni Gaj
2
2
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.04
16:00
Landol
BuduÄnost
4
1
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
21.04
16:00
Mladi borac
KaraÄorÄe
5
2
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
21.04
16:00
Polet
Jedinstvo
4
2
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 2 |
|
21.04
11:00
OFK Student
Selo Mladenovac
4
1
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
13:00
Borac
Kosmajac
6
1
|
21.04.2024 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
21.04
17:00
Sloga
VlaŔka
0
3
|
21.04.2024 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.04
14:30
IvanÄa
Markovac
6
1
|
21.04.2024 14:30 | 6 : 1 |
|
||||||
21.04
17:00
Napredak
KovaÄevac 1956
2
0
|
21.04.2024 17:00 | 2 : 0 |
|
21.04
16:30
Sloboda
Petka
0
1
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Proleter
OFK Burovo
4
3
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
21.04
16:30
OFK RadniÄki
Mladost (Ä)
1
4
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
21.04
16:30
Å umadinac
Mladost (B)
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
21.04
16:30
AvijatiÄar Vranjani
TreŔnjica
2
2
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Dobrinjac
LauÅ”
1
4
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 4 | |||||||
21.04
13:30
Napredak
DuŔkovci
1
2
|
21.04.2024 13:30 | 1 : 2 | |||||||
21.04
14:15
Plavi Tok
Knjaz
3
2
|
21.04.2024 14:15 | 3 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Pobeda
SeÄica
1
5
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 5 |
21.04
10:00
JugoviÄi
SU GradiŔte
3
0
|
21.04.2024 10:00 | 3 : 0 | |||||||
21.04
10:00
Balajnac
DobriÄ
1
5
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 5 |
21.04
11:00
Marina Kutina
Knežica
1
0
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 0 | |||||||
21.04
11:00
Grkinja
RadniÄki 1947
4
4
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 4 |
21.04
17:00
Ozren
Sokograd
2
4
|
21.04.2024 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
21.04
15:00
Sloboda 2013
Slemen
0
9
|
21.04.2024 15:00 | 0 : 9 |
|
21.04
11:00
Vrelo
OFK TamniÄ
4
3
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 3 | |||||||
21.04
16:30
Radujevac
Mladost
1
3
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
21.04
16:30
OFK Sikole
Vidrovac
3
1
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
21.04
16:30
Rtkovo
Lokomotiva
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Egeta
KoÄa AnÄelkoviÄ
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
21.04
10:00
BeÄevica
Kotlenik
0
5
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 5 |
|
21.04
16:30
Partizan
Zlatica
2
3
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
21.04
16:30
Proleter (N)
RadniÄki
0
4
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
21.04
16:30
Proleter 2006
Sloga
3
5
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 5 |
|
21.04
16:30
Dunav
Dinamo
5
2
|
21.04.2024 16:30 | 5 : 2 | |||||||
21.04
16:30
TeleÄka
Panonija
3
1
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Jedinstvo 1947
Jedinstvo (R)
8
0
|
21.04.2024 16:30 | 8 : 0 |
21.04
16:00
Kremenac
Kragujevac
4
1
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Vodojaža
OFK Bagremar
1
2
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
16:00
Napredak MainiÄ
DobraÄa
4
1
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Sloga 1924
Å umadija
0
3
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.04
16:00
Arsenal 1930
Azbest 1927
2
0
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
SuŔica 1929
Bukorovac
11
0
|
21.04.2024 16:00 | 11 : 0 |
|
21.04
16:00
Margum
Sloga 1932
0
4
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
21.04
16:00
Metalac
Dunav
2
1
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Proleter 1932
Moravac 1933
2
4
|
21.04.2024 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
21.04
16:00
Borac 012
Mip Majdan
3
2
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
16:00
Napredak
Sloga (D)
3
0
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
Sloga Vitez
Vihor
3
0
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 0 |
|
21.04
11:00
Galeb
BojiÄ
1
5
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.04
11:00
Rudar DCR
MetliÄ
4
0
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 0 | |||||||
21.04
11:00
Mladost (Sl)
Borac BTG
0
3
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.04
11:00
Jedinstvo
ZablaÄe
3
2
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 2 | |||||||
21.04
11:00
Jelen
Mladost (Sv)
5
3
|
21.04.2024 11:00 | 5 : 3 |
21.04
11:00
Borac
Jarmenovci
4
3
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
21.04
11:00
Å umadinac
ZT GoroviÄ
3
2
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
11:00
KrÄevac 04
Vitlina 2023
0
7
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 7 |
|
21.04
11:00
Torpedo 1924
Savacium
14
0
|
21.04.2024 11:00 | 14 : 0 | |||||||
21.04
11:00
Partizan
Sunrise Å abac
2
4
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 4 | |||||||
21.04
11:00
CuljkoviÄ
Napredak
6
2
|
21.04.2024 11:00 | 6 : 2 |
21.04
16:30
Mladost (GM)
Radnik
3
1
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Sloboda
PotoÄac
5
2
|
21.04.2024 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Moravac
Popovac
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
21.04
16:00
Verko
Jedinstvo 2014
0
2
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 2 | |||||||
21.04
11:00
Hajduk
Sloga 1949
2
2
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 2 | |||||||
21.04
11:00
Dobrava
Torpedo
2
0
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 0 | |||||||
21.04
11:00
Belpos
Petrovac 74
1
5
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 5 |
21.04
14:00
Å ampion 2013
Omladinac (V)
4
1
|
21.04.2024 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
14:00
Mladost
Omladinac (P)
1
0
|
21.04.2024 14:00 | 1 : 0 |
|
21.04
11:00
Mladost (K)
JaŔunja
4
2
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.04
11:00
Marjan MB
Navalin
6
1
|
21.04.2024 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
21.04
11:00
Turekovac
GraÄanski 2023
2
1
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 1 |
|
21.04
16:30
Banat
Vladimirovac
1
6
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 6 |
|
||||||
21.04
16:30
JanoŔik
Solunac
6
0
|
21.04.2024 16:30 | 6 : 0 |
|
21.04
16:00
Udarnik
Mladost (S)
4
3
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
21.04
16:00
Sloga
BSK
5
2
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
21.04
11:00
Mladost (P)
Borac
4
3
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 3 |
|
21.04
16:30
Sloboda
Borac
0
2
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
OFK Sparta
OFK Bosut
4
1
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Napredak 2021
Sloga (Ä)
3
2
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Planinac
Sloga (Z)
4
2
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 2 |
|
21.04
17:00
SinÄeliÄ
Jednota
5
1
|
21.04.2024 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
21.04
17:00
OFK Bingula
Omladinac
0
3
|
21.04.2024 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.04
17:00
Jedinstvo (LJ)
Borac
2
1
|
21.04.2024 17:00 | 2 : 1 |
|
21.04
16:30
Partizan
Vojvodina
3
3
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
21.04
16:30
Vitorul
Borac
1
3
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
21.04
16:30
Hajduk
Pobeda
1
0
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
21.04
16:30
Sloga (K)
Sloga (M)
1
4
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
21.04
16:30
Dunav
27. Oktobar
1
1
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Borac
Vojvodina
10
0
|
21.04.2024 16:30 | 10 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Sloven
Vitez
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Kupinovo
Lovac
4
0
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 0 |
|
21.04
16:30
Borac
Kraljevo Hajduk
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Lazac
Mataruge
0
3
|
21.04.2024 16:30 | 0 : 3 | |||||||
21.04
11:00
Studen Vitez
Mineral 2015
0
4
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 4 |
21.04
11:00
Strmovo 1968
Ratkovac
1
1
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
11:00
IzviÄaÄ
KaÄer
1
2
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 2 |
|
21.04
16:30
Lasta
Morava
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Å umadija
Partizan
9
5
|
21.04.2024 16:30 | 9 : 5 | |||||||
21.04
16:30
Mladost 1925
Sloga Obrva
3
2
|
21.04.2024 16:30 | 3 : 2 | |||||||
21.04
16:30
Mladost 1981
Milakovac 2018
5
1
|
21.04.2024 16:30 | 5 : 1 | |||||||
21.04
16:30
Jedinstvo
Mladi radnik 1925
1
4
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 4 |
21.04
16:00
Lukavac
Sloga
0
1
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Ribnikar
OFK Senjak
3
0
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
Mladost (VK)
BraÄa NediÄ 1804
0
5
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 5 | |||||||
21.04
16:00
DraÄiÄ 2018
Standard VA 2023
0
2
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 2 |
|
21.04
16:00
BaŔtovan 2015
RadniÄki
5
0
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 0 | |||||||
21.04
16:00
Polet
Usije
0
1
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 1 | |||||||
21.04
16:00
Ram
OFK BraniÄevo
0
2
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 2 | |||||||
21.04
16:00
Borac 2016
Pek
4
1
|
21.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
21.04
16:30
Slavia
Borac
5
1
|
21.04.2024 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
21.04
16:30
Vojvodina
Pobeda
4
0
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Omladinac 1927
Jedinstvo
7
1
|
21.04.2024 16:30 | 7 : 1 |
|
21.04
16:00
VuÄak
Petrijevac
3
3
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
21.04
16:00
Omladinac Seone
Å umadinac
3
0
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
Skobalj
OFK Slavija
8
1
|
21.04.2024 16:00 | 8 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Kolarac
Drugovac
9
3
|
21.04.2024 16:00 | 9 : 3 |
|
21.04
16:30
PSK Putinci
Donji Petrovci
1
5
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
21.04
16:30
FruŔkogorac
Borac (K)
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.04
16:30
Sremac
Jedinstvo (K)
6
3
|
21.04.2024 16:30 | 6 : 3 |
|
||||||
21.04
16:30
Jedinstvo (P)
Borac (S)
4
1
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
21.04
11:00
Mladost (DD)
Jadar
3
1
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
11:00
Cer
KrajiŔnici
0
1
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
11:00
GradiliŔte
Mladost (L)
3
2
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.04
11:00
Vuk
Granit
4
0
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 0 |
|
21.04
11:00
Jadar 07
14. Oktobar
2
1
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
11:00
Hajduk
Crvena zvezda
9
0
|
21.04.2024 11:00 | 9 : 0 |
|
||||||
21.04
11:00
Sloga (K)
Sloga (LÅ )
0
2
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 2 |
21.04
11:00
Vukona
BuduÄnost 1995
0
7
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 7 |
|
||||||
21.04
11:00
Dokmir
Zvizdar 2012
5
0
|
21.04.2024 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.04
11:00
Pambukovica
Tvrdojevac
3
1
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
11:00
Vrelo
OFK Takovo
1
1
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
21.04
11:00
KaleniÄ
Tamnava
1
4
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.04
11:00
Rudar 1945
Mlaka
1
1
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
11:00
Gunjevac
Brgule
1
0
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
11:00
MurgaÅ” 2012
SU TrliÄ 2023
1
3
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 3 |
|
21.04
11:00
Mladost VPD
Doljane MeŔevo
5
2
|
21.04.2024 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
21.04
11:00
Žabare
Grkljane
2
7
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 7 |
|
||||||
21.04
11:00
Drugari
Dvorane
2
7
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 7 |
|
21.04
16:30
Trnava
Morava
2
0
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 0 | |||||||
21.04
16:30
Lipar
Napredak
1
5
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 5 |
21.04
16:00
Napredak
Pobeda
3
0
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.04
16:00
Mladost 1936
Sloga
|
21.04.2024 16:00 |
|
21.04
11:00
Napredak (VC)
Stig (C)
2
3
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 3 | |||||||
21.04
11:00
Stig (MC)
Napredak (T)
0
3
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 3 | |||||||
21.04
11:00
Radnik
Mladi Hrast
1
2
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 2 |
21.04
11:00
BSK
Borac
2
3
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.04
11:00
Omladinac
Udarnik 2015
2
1
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Petar Dobrnjac
Sloga
6
1
|
21.04.2024 16:00 | 6 : 1 |
|
21.04
16:00
Rudar 1947
Melnica
6
4
|
21.04.2024 16:00 | 6 : 4 |
|
||||||
21.04
16:00
Jedinstvo
ZabrÄe 1936
5
2
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 2 |
|
21.04
11:00
RaniloviÄ 1970
Vrbica
3
0
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.04
11:00
Brezovac
MisaÄa
6
0
|
21.04.2024 11:00 | 6 : 0 |
21.04
16:30
Resava
Bobovo
1
4
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 4 |
21.04
11:00
OFK Napredak 1933
Mladost
1
0
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
11:00
Gorki
Radnik
11
0
|
21.04.2024 11:00 | 11 : 0 |
|
21.04
16:30
Napredak
Hajduk
4
2
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
21.04
10:00
BSK
Omladinski
4
2
|
21.04.2024 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Zemljoradnik
Mladost (S)
2
1
|
21.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
21.04
16:30
Strmovo
Borac 1966
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
16:30
Mladost (C)
Bistrica
4
1
|
21.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
21.04
16:30
Omarska
ŽeljezniÄar
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
21.04
16:30
Arsenal
Mornar
1
2
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
18:00
Sutjeska
Jedinstvo
3
1
|
21.04.2024 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
19:00
Jezero
BuduÄnost
3
1
|
21.04.2024 19:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
15:00
Rudar
OFK Petrovac
1
0
|
21.04.2024 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
19:00
DeÄiÄ
Mladost DG
2
0
|
21.04.2024 19:00 | 2 : 0 |
|
21.04
16:15
AlmerĆa
Villarreal
1
2
|
21.04.2024 16:15 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
18:30
Deportivo AlavƩs
AtlƩtico Madrid
2
0
|
21.04.2024 18:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.04
14:00
Getafe
Real Sociedad
1
1
|
21.04.2024 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
21:00
Real Madrid
Barcelona
3
2
|
21.04.2024 21:00 | 3 : 2 |
|
21.04
15:00
Le Havre
Metz
0
1
|
21.04.2024 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
15:00
Lille
Strasbourg
1
0
|
21.04.2024 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
21:00
PSG
Olympique Lyonnais
4
1
|
21.04.2024 21:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
17:05
Stade Brestois 29
Monaco
0
2
|
21.04.2024 17:05 | 0 : 2 |
|
||||||
21.04
15:00
Reims
Montpellier
1
2
|
21.04.2024 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
19:15
Toulouse
Olympique de Marseille
2
2
|
21.04.2024 19:15 | 2 : 2 |
|
21.04
16:00
Aston Villa
Bournemouth
3
1
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
Crystal Palace
West Ham United
5
2
|
21.04.2024 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
21.04
14:30
Everton
Nottingham Forest
2
0
|
21.04.2024 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.04
17:30
Fulham
Liverpool
1
3
|
21.04.2024 17:30 | 1 : 3 |
|
21.04
17:30
Borussia Dortmund
Bayer 04 Leverkusen
1
1
|
21.04.2024 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
19:30
SC Freiburg
Mainz 05
1
1
|
21.04.2024 19:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
15:30
Werder Bremen
Stuttgart
2
1
|
21.04.2024 15:30 | 2 : 1 |
|
21.04
20:45
Monza
Atalanta
1
2
|
21.04.2024 20:45 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
18:00
Salernitana
Fiorentina
0
2
|
21.04.2024 18:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.04
12:30
Sassuolo
Lecce
0
3
|
21.04.2024 12:30 | 0 : 3 |
|
||||||
21.04
15:00
Torino
Frosinone
0
0
|
21.04.2024 15:00 | 0 : 0 |
|
21.04
16:30
Vojvodina
MaŔinac
1
1
|
21.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
21.04
16:00
Heroj Polet
ŽGFK Lavice DuboÄica
0
5
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
21.04
12:30
KaraÄorÄe
Moskva
4
0
|
21.04.2024 12:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.04
13:30
ŽGFK Borac
Prave Dame
2
1
|
21.04.2024 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
17:00
RadniÄki 2014
Kolubara
1
2
|
21.04.2024 17:00 | 1 : 2 |
|
21.04
12:00
Jedinstvo Putevi
Požega
1
6
|
21.04.2024 12:00 | 1 : 6 |
|
||||||
21.04
11:00
Požarevac
Nika 2020
11
0
|
21.04.2024 11:00 | 11 : 0 |
|
21.04
12:00
Proleter
Banat
4
0
|
21.04.2024 12:00 | 4 : 0 |
|
21.04
11:00
Voždovac
RFK GrafiÄar
3
1
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 1 | |||||||
21.04
13:00
Brodarac
Novi Pazar
2
0
|
21.04.2024 13:00 | 2 : 0 | |||||||
21.04
11:00
Vojvodina
Zemun
2
1
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 1 | |||||||
21.04
13:00
RadniÄki (N)
RadniÄki (NB)
2
0
|
21.04.2024 13:00 | 2 : 0 | |||||||
21.04
16:00
Crvena zvezda
ÄukariÄki
3
0
|
21.04.2024 16:00 | 3 : 0 | |||||||
21.04
13:00
Partizan
RadniÄki 1923
3
1
|
21.04.2024 13:00 | 3 : 1 |
21.04
10:00
ODR
TSC
4
2
|
21.04.2024 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.04
12:00
Derby 2015
OFK VrŔac
3
2
|
21.04.2024 12:00 | 3 : 2 |
|
21.04
14:00
Mladost GAT
Tekstilac
0
2
|
21.04.2024 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.04
10:00
BaÄka 1901
Arena Su
2
5
|
21.04.2024 10:00 | 2 : 5 |
|
||||||
21.04
11:00
OFK Kikinda
OFK BaÄka
2
1
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
10:00
Tisa NjerÅ”
Hajduk 1912
3
1
|
21.04.2024 10:00 | 3 : 1 |
|
21.04
10:00
GFK Sloven
Jedinstvo
3
0
|
21.04.2024 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.04
10:00
Dinamo 1945
1. Maj
1
1
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
10:00
RadniÄki (NP)
RadniÄki (Z)
1
3
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 3 |
|
21.04
10:00
Rad
Teleoptik
1
0
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
10:00
RadniÄki (O)
Kolubara
0
5
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
21.04
16:00
Ada
BSK BorÄa
6
0
|
21.04.2024 16:00 | 6 : 0 |
|
21.04
10:00
Železnik 1930
Rakovica
2
6
|
21.04.2024 10:00 | 2 : 6 |
|
||||||
21.04
17:30
Zvezdara
BuduÄnost
6
0
|
21.04.2024 17:30 | 6 : 0 |
|
21.04
12:00
Zmaj Novi grad
Umka
20
0
|
21.04.2024 12:00 | 20 : 0 |
|
||||||
21.04
09:30
PKB
Milutinac
0
4
|
21.04.2024 09:30 | 0 : 4 |
|
21.04
15:00
Sloga
Vlasina
1
3
|
21.04.2024 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.04
11:00
GFK DuboÄica
Kopernikus ŽeležniÄar
4
1
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 1 |
|
21.04
15:30
Brodarac
Kiker
5
0
|
21.04.2024 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
21.04
10:30
RadniÄki (N)
OFK VrŔac
0
1
|
21.04.2024 10:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
16:00
OLE
GFK Jagodina
0
1
|
21.04.2024 16:00 | 0 : 1 | |||||||
21.04
11:00
Crvena zvezda
ÄukariÄki
4
1
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 1 | |||||||
21.04
15:30
Partizan
RadniÄki 1923
0
0
|
21.04.2024 15:30 | 0 : 0 |
21.04
11:00
Kabel
Spartak ŽK
3
0
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.04
12:00
InÄija
Ravangrad 2018
1
0
|
21.04.2024 12:00 | 1 : 0 |
|
21.04
10:00
Mihajlovac 1934
Arsenal
2
0
|
21.04.2024 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.04
10:00
Morava
AF Duljaj
2
3
|
21.04.2024 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.04
11:00
Å umadija (A)
Sloga 1924
5
1
|
21.04.2024 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
21.04
10:00
RadniÄki 1923
Jasenica 2017
16
0
|
21.04.2024 10:00 | 16 : 0 |
|
21.04
11:00
Borac 1926
Savacijum
6
3
|
21.04.2024 11:00 | 6 : 3 |
|
21.04
10:00
ŽAK
Krila Krajine
1
2
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 2 |
|
21.04
11:00
GoÄ
Sloboda
4
2
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.04
14:00
Novi Pazar
Bane 1931
6
1
|
21.04.2024 14:00 | 6 : 1 |
|
21.04
10:00
Respekt
ŽelezniÄar
1
0
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
10:00
MaÄva
SFU Fenix
2
2
|
21.04.2024 10:00 | 2 : 2 | |||||||
21.04
16:00
OFK Senjak
RaÄevac
1
0
|
21.04.2024 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.04
10:00
BuduÄnost
Sunrise Å abac
0
0
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 0 |
|
21.04
14:30
Posavina
Rvati
4
1
|
21.04.2024 14:30 | 4 : 1 |
|
21.04
10:00
Podunavac
RadniÄki (NP)
1
2
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
12:00
Jedinstvo
BuduÄnost
4
0
|
21.04.2024 12:00 | 4 : 0 |
|
21.04
10:00
Preporod
Tavankut
8
0
|
21.04.2024 10:00 | 8 : 0 |
|
21.04
11:00
IMT
Bežanija
3
0
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 0 |
|
21.04
09:00
Milutinac
Žarkovo 2000
2
3
|
21.04.2024 09:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.04
15:00
Zvezdara
ŠuŔnjar 1977
3
1
|
21.04.2024 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
10:00
OFK Mladenovac
Crvenka
0
4
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 4 |
|
21.04
11:00
Å ampion
Trayal
1
2
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 2 | |||||||
21.04
11:00
Timok 1919
Mineralac
6
3
|
21.04.2024 11:00 | 6 : 3 |
|
21.04
11:00
OFK SinÄeliÄ
BSK
4
0
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.04
11:00
Napredak 1929
RadniÄki 1924 (K)
4
2
|
21.04.2024 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.04
12:00
TopliÄanin
Morava
2
1
|
21.04.2024 12:00 | 2 : 1 |
|
21.04
10:00
BuduÄnost
GraniÄar 1924
3
0
|
21.04.2024 10:00 | 3 : 0 |
|
21.04
11:00
Sofeks
Hajduk (B)
11
0
|
21.04.2024 11:00 | 11 : 0 |
|
||||||
21.04
11:00
Petar PuaÄa
Derby 2015
2
9
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 9 |
|
||||||
21.04
12:30
ODR
Sloboda
1
3
|
21.04.2024 12:30 | 1 : 3 |
|
||||||
21.04
10:00
RadniÄki 1910
RFK Novi Sad 1921
5
0
|
21.04.2024 10:00 | 5 : 0 |
|
21.04
11:00
Omladinac
Pomoravlje 1946
1
8
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 8 |
|
||||||
21.04
12:00
Sloga 33
Zvižd
3
1
|
21.04.2024 12:00 | 3 : 1 |
|
21.04
11:00
Smederevo 1924
Å umadinac 1913
8
0
|
21.04.2024 11:00 | 8 : 0 |
|
21.04
10:00
Polimlje
Sloga (S)
2
1
|
21.04.2024 10:00 | 2 : 1 |
|
21.04
11:00
Petrika
Mladost
3
1
|
21.04.2024 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
10:00
Borac
Prof. Bolesnikov
0
8
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 8 |
|
||||||
21.04
10:00
OFK Sirig
Srbobran
0
4
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
21.04
10:00
Proleter
TSK
4
10
|
21.04.2024 10:00 | 4 : 10 |
|
21.04
12:00
RadniÄki 1923
RSK
1
2
|
21.04.2024 12:00 | 1 : 2 |
|
21.04
10:00
CFK
OFK Kikinda 1909
5
1
|
21.04.2024 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
21.04
17:00
Vojvodina
TSC
4
1
|
21.04.2024 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
10:00
Derby 2015
OFK BaÄka
5
0
|
21.04.2024 10:00 | 5 : 0 |
|
21.04
10:00
InÄija
Petrika
1
1
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.04
10:00
Jedinstvo (SP)
Sporto 023
0
3
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 3 |
|
21.04
10:00
Sloga (BB)
GauÄosi
2
3
|
21.04.2024 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.04
11:30
FAP
Takovo
6
2
|
21.04.2024 11:30 | 6 : 2 |
|
21.04
10:00
Ribnica
Drina
2
1
|
21.04.2024 10:00 | 2 : 1 |
|
21.04
10:00
Sloga 33
AF Duljaj
2
1
|
21.04.2024 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
10:00
SuŔica
PetliÄ SD 2006
2
3
|
21.04.2024 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.04
11:00
Å umadija 1934
Jasenica 2017
2
3
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 3 |
|
21.04
10:00
BuduÄnost
Omladinac
7
0
|
21.04.2024 10:00 | 7 : 0 |
|
21.04
10:00
Arena Su
SU Team Akademija
3
1
|
21.04.2024 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.04
09:00
BajŔa
ObiliÄ
5
1
|
21.04.2024 09:00 | 5 : 1 |
|
||||||
21.04
10:00
Spartak ŽK
TSC
2
2
|
21.04.2024 10:00 | 2 : 2 |
|
21.04
10:00
OFK Beograd
Voždovac
9
2
|
21.04.2024 10:00 | 9 : 2 |
|
||||||
21.04
17:30
Zemun
Žarkovo 2000
4
1
|
21.04.2024 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
11:00
Teleoptik
Brodarac
5
0
|
21.04.2024 11:00 | 5 : 0 |
|
21.04
10:00
RadniÄki 1918
Tekstilac
3
7
|
21.04.2024 10:00 | 3 : 7 |
|
21.04
09:30
Sloga
Ravangrad 2018
0
16
|
21.04.2024 09:30 | 0 : 16 |
21.04
11:00
Partizan
Potporanj
6
2
|
21.04.2024 11:00 | 6 : 2 |
|
||||||
21.04
19:00
Kristal 2018
OFK VrŔac
0
9
|
21.04.2024 19:00 | 0 : 9 |
|
21.04
11:00
Jugoslavija
Dolovo
0
10
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 10 |
|
21.04
11:00
BuduÄnost
Glogonj
0
8
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 8 |
|
||||||
21.04
12:00
Borac
Spartak 1911
2
0
|
21.04.2024 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.04
10:00
Unirea
Bubamara 2010
2
10
|
21.04.2024 10:00 | 2 : 10 |
|
21.04
10:00
ObiliÄ
Polet (SD)
10
1
|
21.04.2024 10:00 | 10 : 1 |
|
21.04
10:00
Napredak
Mladost (NS)
6
0
|
21.04.2024 10:00 | 6 : 0 |
|
21.04
10:00
Äantavir
Vinogradar
4
2
|
21.04.2024 10:00 | 4 : 2 |
|
21.04
10:00
Borac (A)
BuduÄnost
0
3
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.04
11:00
Radnik
Morava (M)
2
1
|
21.04.2024 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.04
09:30
Polet
Magnohrom
4
0
|
21.04.2024 09:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.04
11:00
Titan
Apolon 2018
1
2
|
21.04.2024 11:00 | 1 : 2 |
|
21.04
10:00
Mladost
Loznica
6
2
|
21.04.2024 10:00 | 6 : 2 |
|
||||||
21.04
10:00
Lipolist
ŽelezniÄar
0
5
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
21.04
10:00
Vrelo sport
Cer
1
2
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.04
09:30
MaÄva 1929
Jedinstvo 1945
1
4
|
21.04.2024 09:30 | 1 : 4 |
|
21.04
10:00
Nacional
SU Prestiž - Joca RistiÄ
1
8
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 8 | |||||||
21.04
10:00
RadniÄki (P)
Radnik
3
1
|
21.04.2024 10:00 | 3 : 1 | |||||||
21.04
10:00
Filip FilipoviÄ
GFK DuboÄica
0
3
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 3 | |||||||
21.04
12:00
BuduÄnost
Car Konstantin
4
1
|
21.04.2024 12:00 | 4 : 1 |
21.04
10:00
Zabrežje
Rvati
3
5
|
21.04.2024 10:00 | 3 : 5 |
|
21.04
09:00
Subotica 11
BajŔa
1
5
|
21.04.2024 09:00 | 1 : 5 |
|
21.04
12:30
BaÄka 1901
Bikovo
0
1
|
21.04.2024 12:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
10:30
Subotica 12
Napredak
0
1
|
21.04.2024 10:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.04
10:00
Tavankut
Vojvodina
0
2
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.04
10:45
United Akademija 12
BuduÄnost
3
3
|
21.04.2024 10:45 | 3 : 3 |
|
21.04
10:00
Apolon 4
Feniks
3
0
|
21.04.2024 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.04
10:00
Å umadija
VaŔariŔte
0
7
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 7 |
|
||||||
21.04
10:00
Olimp 2015
KaraÄorÄe
17
0
|
21.04.2024 10:00 | 17 : 0 |
|
21.04
09:00
Tika-taka
Sunrise Å abac
1
3
|
21.04.2024 09:00 | 1 : 3 |
21.04
10:00
Mladi radnik 1926
SFU Gornjak
4
0
|
21.04.2024 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.04
10:00
Rudar Kostolac 2008
Sloga 33
0
2
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.04
11:00
BSK 1931
KrilaÅ”
0
12
|
21.04.2024 11:00 | 0 : 12 |
|
21.04
10:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo
1
4
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 4 |
|
21.04
18:00
Igokea m:tel
Partizan Mozzart Bet
80
101
|
21.04.2024 18:00 | 80 : 101 | |||||||
21.04
20:00
Cedevita Olimpija
Mega MIS
71
85
|
21.04.2024 20:00 | 71 : 85 |
21.04
20:00
Star
Kolubara LA 2003
111
82
|
21.04.2024 20:00 | 111 : 82 | |||||||
21.04
18:00
Dunav
Radnik
103
82
|
21.04.2024 18:00 | 103 : 82 |
21.04
18:30
Trijumf
Dimitrovgrad
81
63
|
21.04.2024 18:30 | 81 : 63 |
21.04
15:45
Joker
Zemun Borac
76
82
|
21.04.2024 15:45 | 76 : 82 |
21.04
19:00
TENT
Jedinstvo (SP)
1
3
|
21.04.2024 19:00 | 1 : 3 |
21.04
17:00
Vojvodina
Dinamo
28
28
|
21.04.2024 17:00 | 28 : 28 |
21.04
20:30
Crvena zvezda
Proleter
29
29
|
21.04.2024 20:30 | 29 : 29 | |||||||
21.04
18:00
SPD RadniÄki
DuboÄica 54
36
35
|
21.04.2024 18:00 | 36 : 35 | |||||||
21.04
16:00
ObiliÄ
Vranje 1957
29
27
|
21.04.2024 16:00 | 29 : 27 |
21.04
19:00
Rudar
GoÄ Merkur
30
27
|
21.04.2024 19:00 | 30 : 27 |
21.04
20:00
Jabuka
Jedinstvo
40
35
|
21.04.2024 20:00 | 40 : 35 | |||||||
21.04
18:00
ŽSK 1955
Metalac
24
28
|
21.04.2024 18:00 | 24 : 28 | |||||||
21.04
18:00
Apatin
Potisje Pleteks
21
30
|
21.04.2024 18:00 | 21 : 30 |
21.04
19:00
Senta
RadniÄki 1958
28
27
|
21.04.2024 19:00 | 28 : 27 | |||||||
21.04
17:00
Dolovo
Putinci
21
29
|
21.04.2024 17:00 | 21 : 29 |
21.04
19:00
Sombor
BuduÄnost
30
24
|
21.04.2024 19:00 | 30 : 24 | |||||||
21.04
17:00
JugoviÄ 2
RadniÄki
35
33
|
21.04.2024 17:00 | 35 : 33 |
21.04
17:00
KljajiÄevo
Crvenka 2
30
24
|
21.04.2024 17:00 | 30 : 24 | |||||||
21.04
19:00
ObiliÄ
Borac
20
30
|
21.04.2024 19:00 | 20 : 30 |
21.04
18:00
Naftagas
Srem (SM)
36
32
|
21.04.2024 18:00 | 36 : 32 |
21.04
19:00
Rtanj
ORK Bor
25
25
|
21.04.2024 19:00 | 25 : 25 | |||||||
21.04
18:00
Mladi radnik
BSK Heba
15
16
|
21.04.2024 18:00 | 15 : 16 | |||||||
21.04
18:00
ŽitoraÄa
DuboÄica 54 - 2
41
32
|
21.04.2024 18:00 | 41 : 32 |
21.04
19:00
Lokomotiva
Jagodina
36
28
|
21.04.2024 19:00 | 36 : 28 | |||||||
21.04
19:00
Zlatar
Prijepolje
32
23
|
21.04.2024 19:00 | 32 : 23 | |||||||
21.04
19:00
KruŔevac
MaÄva
19
28
|
21.04.2024 19:00 | 19 : 28 |
21.04
20:00
BASK Soko
Novi Beograd
|
21.04.2024 20:00 | : | |||||||
21.04
16:30
Rakovica
RSU Akademija LeÄiÄ
|
21.04.2024 16:30 | : |
21.04
17:30
NiŔka Banja
Radan
29
25
|
21.04.2024 17:30 | 29 : 25 | |||||||
21.04
20:00
Pirot
Majdanpek
19
22
|
21.04.2024 20:00 | 19 : 22 |
21.04
19:00
Bane
Metalac 2
27
22
|
21.04.2024 19:00 | 27 : 22 |
21.04
18:00
Crvena zvezda
Medicinar
41
23
|
21.04.2024 18:00 | 41 : 23 |
21.04
19:00
Aleksinac
Bor Zijin Copper
27
34
|
21.04.2024 19:00 | 27 : 34 | |||||||
21.04
20:00
ORK Beograd
PanÄevo
30
25
|
21.04.2024 20:00 | 30 : 25 | |||||||
21.04
16:00
Ruma
Beograd
19
29
|
21.04.2024 16:00 | 19 : 29 |
21.04
19:00
Sloven
Krule
36
28
|
21.04.2024 19:00 | 36 : 28 | |||||||
21.04
18:00
Spartak
ŽelezniÄar 2
31
22
|
21.04.2024 18:00 | 31 : 22 |
21.04
18:30
Mokrin
Sonta
38
32
|
21.04.2024 18:30 | 38 : 32 | |||||||
21.04
16:00
Naftagas
Jabuka 95
27
25
|
21.04.2024 16:00 | 27 : 25 |
21.04
19:00
RadniÄki (S)
Loznica grad
28
25
|
21.04.2024 19:00 | 28 : 25 |
21.04
19:00
Mladost
Vlasotince
25
31
|
21.04.2024 19:00 | 25 : 31 |
21.04
19:00
Junior
RU VoždovaÄki
|
21.04.2024 19:00 | : |
21.04
21:00
Partizan
Senta
14
12
|
21.04.2024 21:00 | 14 : 12 | |||||||
21.04
17:45
TaÅ” 2000
Crvena zvezda
8
29
|
21.04.2024 17:45 | 8 : 29 |
21.04
19:00
Loznica Grad 2018
FON Banjica
2
1
|
21.04.2024 19:00 | 2 : 1 |
21.04
12:00
RadniÄki
Borac
|
21.04.2024 12:00 | : | |||||||
21.04
13:00
Proleter
Jedinstvo
|
21.04.2024 13:00 | : |
21.04
15:00
GoÄ
SFS Borac
|
21.04.2024 15:00 | : |
21.04
10:00
Viking
LeŔak
1
4
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.04
10:00
Arilje
Extreme Spin
0
4
|
21.04.2024 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
21.04
10:00
Požega
Jagodina
4
2
|
21.04.2024 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.04
10:00
Napad
Top Spin
1
4
|
21.04.2024 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.04
10:00
Omladinac 2016
Metalac
4
1
|
21.04.2024 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
13:00
LeŔak
Omladinac 2016
4
3
|
21.04.2024 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
21.04
13:00
Metalac
Napad
0
4
|
21.04.2024 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
21.04
13:00
Top Spin
Požega
4
1
|
21.04.2024 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
13:00
Jagodina
Arilje
4
1
|
21.04.2024 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.04
13:00
Extreme Spin
Viking
3
4
|
21.04.2024 13:00 | 3 : 4 |
|
21.04
19:00
Melnica
Brana PaunoviÄ
2
4
|
21.04.2024 19:00 | 2 : 4 | |||||||
21.04
19:00
KuÄajna
Tribrode i KusiÄe
0
4
|
21.04.2024 19:00 | 0 : 4 |
|
21.04
17:00
Novi Sad
TSC
4
1
|
21.04.2024 17:00 | 4 : 1 |
1:0
|