30'
Prvo poluvreme
Brusjani veoma efikasni Gornji Stepoš ispraćen sa šest golova

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Prvo moram da napomenem da je umesto Ivana Nikolića na golu stajao Nikola Milošević koji je došao na odmor u Srbiju iz Švajcarske i došao da pomogne svom klubu što je za svaku pohvalu. Ovakvu utakmicu kao i sve ostale kada igraju kod kuće brusjani su odmah krenuli sa napadima na gol gostiju iz Gornjeg Stepoša.

Već u prvom minutu na ubacivanje Planiničića šut Vukojevića blokira odbrabeni igrač gostiju, a zatim malo kasnije Marjan Nikolić pogađa stativu. U 12. minutu gol gostiju otključao je Kovačević golom posle kornera koji je izveo Vilimonović. U 32. minutu grešku odbrane koristi Planiničić koji sve sam završava i šalje loptu iza leđa golmana Anđelkovića. Na 3:0 povisio je Vukojević u 40. minutu kada sjajno vara svog čuvara a ovaj ga ruši u šesnaestercu a sudija Petrović pokazuje na belu tačku. Vukojevića je bio siguran sa jedanaest metara. Odlično je Vukojević šutirao na isteku prvog poluvremena ali golman gostiju paradom loptu šalje u korner.

U drugom poluvremenu trener Voiče Marković dao je šansu mlađim fudbalerima a mladi Luka Jovanović je to iskoristio i posle 11 minuta provedenih natrčava na odbijenu loptru i preciznim šutom iz prve postiže gol. Do kraja golove su postigli Vukojević u 73. i Zdravković u 84. minutu za ubedljivu pobedu domaće ekipe.

OFK KOPAONIK 1931 - GORNJI STEPOŠ 6:0 (3:0)

Brus-Gradski Stadion. Gledalaca: 80. Sudija: Viktor Petrović (Gornji Katun) 7. Strelci: Kovačević u 12, Planinilić u 32, Vukojević u 40. iz penala i 73.  Jovanović u 57, Zdravković u 84. minutu za OFK Kopaonik 1931. Igrač utakmice: Vukojević.

OFK KOPAONIK 1931: Milošević 7, N.Knežević 6,5 (U.Knežević 6,5), Todorović 6,5 (L.Jovanović 7), Mehmedi 7, Planiničić 7,5, Vilimonović 6,5 (Burgić 6,5 ), Čaloveić 6,5 (Danilović 6,5 ), Vukojević 7,5, Kovačević 7, M.Nikolić 6,5 (Milosavljević 7), Zdravković 7.
GORNJI STEPOŠ: Anđelković 6, Stojadinović 6,5 (Vasilov-), Dačić 6, Đokić 6, Zdravković 7, Dimitrijević 6,5, Jevgenijević 6,5, Aleksić 6,5, Janić 6, Marković 6 (Lazarević-), Milenković 6.