Mega Vizura
Radnički Basket
Napredak Rubin
Druga Srpska liga "Istok": Ergonom 49:69 Vlasotince

Ergonom je danas zabeležio drugi poraz u sezoni 49:69 po četvrtinama (12:13) (17:19) (9:21) (11:16). Pred oko 200 gledalaca Ergonom se dobro držao u prvom poluvremenu. Timovi su bili ravnopravni u svim aspektima igre pa je na poluvremenu bilo 29:32 iako je Ergonom na utakmicu došao sa samo 7 igrača. U 3. četvrtini počeli su problemi za domaći tim, igrač sa brojem 9 je zaradio 5. ličnu gresku i tako otežao posao svom već oslabljenom timu. U napadu igrači Ergonoma se nisu snalazili i gotovo svaki 2. napad su gubili loptu dok u odbrani nisu mogli da pariraju sjajnim šuterima Vlasotinca. Trener Ergonoma je pokušavao raznim taktikama da popravi stanje svoje ekipe ali igrači su delovali nezainteresovano na parketu tako da je mladi trener Vlasotinca odneo 2 boda kući. Interesantno je reći još da je ekipa Vlasotinca imala dobru podršku sa tribina iako su igrali na gostujućem terenu.