PTM zona: Pepeljevac – Rembas 3:3
19.09.2011 S.Blagojević

U lepoj fudbalskoj predstavi viđeno je puno golova i veliki broj šansi posebno domaćih, ali je na kraju veteran Dragiša Krstić morao da spašava čast domaćina tako da su na kraju i jedni i drugi bili zadovoljni postignutim, dok trener domaćih Dejan Ivanović nije krio veliko nezadovoljstvo igrom mladog Miloša Milanovića popularnog Belca koji je u 77. minutu isključen i ostavio svoj tim sa desetoricom.

Strelci: 1:0 Dragiša Krstić u 1, 2:0 Drenovac u 50, 2:1 Kragović u 55, 2:2 Knežević u 75, 2:3 Kragović u85, 3:3 Dragiša Krstić u 86 minutu. Stadion: Pepeljevca. Gledalaca: 250.  Sudija: Marko Radičević (Bor). Opomenuti igrači: Rajković (Pepeljevac) i Pavlović, Malinić, Stević, Kragović (Rembas). Crveni karton: Miloš Milanović (Pepeljevac) u 77. minutu. Igrač utakmice: Dragiša Krstić (Pepeljevac).

Pepeljevac: Ratajac, Rajković, Drenovac, Dragiša Krstić, Vukčević (Simić), Živanović, Milanović, Jovanović (Bećirbegović), Rakić, Vučković, Georgijev.
Rembas: M.Mihajlović, Marinković (Miloš Mihajlović), Stević, Pavlović, Malinić (Stanković), Radojević, Tavra, Knežević, Miletić, Marković (Milovanović), Kragović.