06.11
14:55
Kolubara
Napredak
1
0
|
06.11.2021 14:55 | 1 : 0 | |||||||
06.11
17:00
Metalac
Radnik
1
1
|
06.11.2021 17:00 | 1 : 1 |
06.11
13:00
Kabel
InÄija
0
3
|
06.11.2021 13:00 | 0 : 3 | |||||||
06.11
13:00
ŽelezniÄar
OFK Žarkovo
2
2
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 2 | |||||||
06.11
13:00
BuduÄnost
MaÄva
1
1
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
06.11
13:00
Mladost GAT
RFK GrafiÄar
2
0
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Timok 1919
Zlatibor
1
2
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
06.11
13:00
1. Maj Ruma
OFK BeÄej 1918
0
0
|
06.11.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
06.11
13:00
RadniÄki 1912
Omladinac
0
2
|
06.11.2021 13:00 | 0 : 2 | |||||||
06.11
13:00
Tekstilac
Hajduk 1912
5
1
|
06.11.2021 13:00 | 5 : 1 | |||||||
06.11
13:00
Feniks 1995
OFK Kikinda
3
1
|
06.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
06.11
13:00
OFK VrŔac
Borac (S)
2
2
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 2 | |||||||
06.11
13:00
RadniÄki (Zr)
Jedinstvo (SP)
1
4
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 4 | |||||||
06.11
13:00
Dinamo 1945
OFK Stari Grad
1
0
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
06.11
13:00
BuduÄnost (A)
Sloga (P)
1
3
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 3 | |||||||
06.11
13:00
Jedinstvo
Takovo
2
1
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
06.11
13:00
Smederevo 1924
TrepÄa
1
0
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Sloga (K)
Borac 1926
1
2
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 2 | |||||||
06.11
13:00
Real
Mladi radnik 1926
2
0
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
06.11
13:30
RadniÄki (O)
Borac
4
1
|
06.11.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
06.11
13:00
Sloga (L)
PÄinja
1
3
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
06.11
13:00
Naftagas
Borac
2
3
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 3 | |||||||
06.11
13:00
Proleter
Omladinac FAM
4
0
|
06.11.2021 13:00 | 4 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Kozara
Crvena zvezda (VS)
1
0
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Jedinstvo (BK)
Sloga
6
0
|
06.11.2021 13:00 | 6 : 0 |
06.11
13:00
Veternik
BuduÄnost
2
0
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 0 | |||||||
06.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Podunavac
1
0
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
13:00
Sloga (E)
RadniÄki (Å )
2
1
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:00
RadniÄki (NP)
Hajduk
1
2
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.11
13:00
Cement
Sloboda
0
1
|
06.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.11
13:00
Mladost
Jedinstvo
3
1
|
06.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
06.11
13:00
Krila Krajine
Senta
0
0
|
06.11.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Sloga
Vojvodina (BG)
2
6
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 6 | |||||||
06.11
13:00
BaÄka 1901
Mladost (BP)
2
1
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
06.11
11:00
GSP Polet DorÄol
Komgrap
1
2
|
06.11.2021 11:00 | 1 : 2 | |||||||
06.11
13:30
VinÄa
SinÄeliÄ
2
1
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
SremÄica
Kosmaj
2
3
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
06.11
13:30
Zvezda
PoŔtar Zvezdara
2
1
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Napredak
Zuce 2019
2
1
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Lokomotiva
OFK Mladenovac
3
1
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 1 |
06.11
13:00
Tutin
KoriÄani
3
0
|
06.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
13:00
GoÄ
JoŔanica
0
4
|
06.11.2021 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
06.11
13:00
Gruža
Å umadija 1903
0
1
|
06.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
06.11
13:00
Strmovo 1968
Vrelo Sport
2
3
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 3 | |||||||
06.11
13:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Ribnica
1
0
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Cer
RadniÄki (V)
0
0
|
06.11.2021 13:00 | 0 : 0 |
06.11
13:00
Sloboda
Sloga (B)
6
1
|
06.11.2021 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
06.11
13:00
Grizli ML
Rudar 2001
2
1
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:00
Å umadija
OFK AranÄelovac 1979
2
1
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:00
VGSK
KaraÄorÄe
3
2
|
06.11.2021 13:00 | 3 : 2 |
|
06.11
13:00
OFK SinÄeliÄ
Delijski Vis
3
1
|
06.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
06.11
13:00
OFK TopliÄanin
Jedinstvo
2
1
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
06.11
13:00
Moravac Orion
Nebeski Andjeli
2
3
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 3 |
|
06.11
13:00
Blagotin
Župa
2
1
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:00
Jedinstvo 1936
Juhor
11
0
|
06.11.2021 13:00 | 11 : 0 |
|
||||||
06.11
13:00
Trstenik PPT
Gradina
1
0
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
06.11
13:00
Lužnica
Zvezda
5
1
|
06.11.2021 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
06.11
13:00
Brodoremont
Dunav
1
2
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 2 | |||||||
06.11
13:00
BSK
Ozren
3
0
|
06.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
13:00
Bor 1919
Balkanski
4
0
|
06.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
06.11
13:00
Polet
RadniÄki (S)
5
0
|
06.11.2021 13:00 | 5 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Borac (BG)
Kordun
1
0
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Crvenka
Bratstvo 2019
0
5
|
06.11.2021 13:00 | 0 : 5 | |||||||
06.11
13:00
Vojvodina
BuduÄnost (M)
1
0
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
06.11
13:30
Å ajkaÅ” 1908
BaÄka 1923
4
2
|
06.11.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
06.11
13:30
Omladinac
OFK Futog
2
0
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.11
13:30
Crvena Zvezda
Dinamo
0
3
|
06.11.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
13:30
Slavija
TSK
1
1
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
06.11
13:30
RadniÄki (K)
Dolovo
4
1
|
06.11.2021 13:30 | 4 : 1 |
06.11
13:00
ŽelezniÄar
Sloga
1
2
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 2 | |||||||
06.11
13:00
Podrinje
Ljukovo
4
3
|
06.11.2021 13:00 | 4 : 3 |
|
06.11
13:00
Napredak
TornjoÅ”
2
0
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 0 | |||||||
06.11
13:00
RadniÄki 1905
ObiliÄ (NK)
5
0
|
06.11.2021 13:00 | 5 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Sloga
BuduÄnost
1
1
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
06.11
13:00
Proleter
Srbobran
1
1
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
06.11
13:30
Mladost 1948
GlavaÅ”
2
0
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
06.11
13:30
Zlot
Polet
6
3
|
06.11.2021 13:30 | 6 : 3 | |||||||
06.11
13:30
BSK
Polom
0
1
|
06.11.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Å arbanovac
Nemetali
3
4
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 4 |
|
||||||
06.11
13:30
PoreÄ
Urovica
1
3
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 3 |
|
06.11
13:30
BuduÄnost
Jedinstvo (G)
3
0
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
13:30
Jedinstvo (Å )
Umac
3
2
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
06.11
13:00
RadniÄki 1947
Svrljig
1
4
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 4 |
06.11
14:00
Hajduk
Rudar (P)
2
1
|
06.11.2021 14:00 | 2 : 1 | |||||||
06.11
14:00
Rtanj
Midžor
3
0
|
06.11.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
Rudar VrÅ”ka Äuka
Å ljivar
4
0
|
06.11.2021 14:00 | 4 : 0 |
|
06.11
13:30
Vinogradar
Gornji StepoÅ”
1
1
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
06.11
13:30
Sloga (D)
Mladost (T)
6
2
|
06.11.2021 13:30 | 6 : 2 |
06.11
13:00
Krajina
Mladost (BD)
2
0
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.11
13:00
BuduÄnost
Mladost (L)
4
0
|
06.11.2021 13:00 | 4 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Delija
ASK
3
1
|
06.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
06.11
13:30
Partizan (G)
BuduÄnost (M)
3
1
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 1 |
06.11
13:30
Žitkovica 2017
ObiliÄ
3
1
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Omladinac (Å )
Mladost (R)
4
1
|
06.11.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
06.11
13:00
Vladimir DurkoviÄ
Pobeda
2
1
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
06.11
13:30
Strelac
BuduÄnost (Z)
2
1
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Å umadija
Turbina
7
4
|
06.11.2021 13:30 | 7 : 4 |
|
06.11
11:00
Siti Sport Klub
Heroj Polet
2
1
|
06.11.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Borac (O)
Umka
1
0
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
13:30
Milutinac
PKB Kovilovo
4
1
|
06.11.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
06.11
14:00
Å umadija 1934
Srbija
0
3
|
06.11.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
14:00
Bratstvo 1975
Kolonija
2
1
|
06.11.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
06.11
17:00
Radnik
OFK Senjak
2
0
|
06.11.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
Spartak 1924
OFK BrÄanac
2
2
|
06.11.2021 14:00 | 2 : 2 |
|
06.11
14:00
Spartak 1976
Jedinstvo
6
1
|
06.11.2021 14:00 | 6 : 1 |
|
06.11
14:00
Rakova
Napredak
1
1
|
06.11.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
06.11
13:30
Rudar
OFK Progorelica
2
0
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
06.11
13:00
Crnokosa
Prvi partizan
2
0
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
06.11
13:30
Oskar
Moravac
3
0
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
06.11
14:00
Junior Novo Naselje
Polet
4
3
|
06.11.2021 14:00 | 4 : 3 |
|
06.11
13:30
Kamenorezac 76
Župski biseri
4
1
|
06.11.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Poljoprivrednik
Omladinac
0
2
|
06.11.2021 13:30 | 0 : 2 | |||||||
06.11
13:30
Borac
Ribnik
5
1
|
06.11.2021 13:30 | 5 : 1 | |||||||
06.11
13:30
Garevina
Varvarin
1
0
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
06.11
13:30
Proleter (M)
Unirea
0
0
|
06.11.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
06.11
13:30
OFK Klek
Partizan
14
1
|
06.11.2021 13:30 | 14 : 1 |
|
06.11
13:30
Navalin
Gradac
5
2
|
06.11.2021 13:30 | 5 : 2 | |||||||
06.11
13:30
Marjan MB
Badince
2
2
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
06.11
13:30
SinÄeliÄ
TE GuÄevo
3
4
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 4 |
|
06.11
13:30
OFK Zabrežje
Partizan
7
1
|
06.11.2021 13:30 | 7 : 1 |
06.11
13:30
Beljanica
RadniÄki
2
1
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 1 |
06.11
12:30
Miljakovac
Novi Beograd
2
3
|
06.11.2021 12:30 | 2 : 3 |
|
06.11
14:00
Stanovo 1941
Jadran
2
0
|
06.11.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
06.11
Borac
Partizan
1
0
|
06.11.2021 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
KruŔevica 1980
Mladost (R)
0
0
|
06.11.2021 | 0 : 0 |
|
||||||
06.11
Mladost (P)
Feniks
0
3
|
06.11.2021 | 0 : 3 |
|
06.11
13:30
Å umadinac
Å antarovac
1
4
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 4 |
06.11
13:30
Soko
BaÄka (D)
4
0
|
06.11.2021 13:30 | 4 : 0 |
06.11
13:30
Milicionar
Gorki
2
2
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
06.11
14:00
Tigrovi Mija Gold
Gavrilo Princip
4
2
|
06.11.2021 14:00 | 4 : 2 |
|
06.11
13:30
OFK BraniÄevo
Mlava (B)
0
0
|
06.11.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
06.11
13:30
Mladost (K)
Jasenovac
1
3
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
06.11
13:30
Bata BuliÄ
TrgovaÄki
1
4
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 4 |
|
06.11
13:30
NiŔavac
Mladost (PR)
0
1
|
06.11.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
06.11
13:30
Mladost (MS)
Borac
1
3
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 3 |
06.11
13:00
Polet
Rutevac
5
1
|
06.11.2021 13:00 | 5 : 1 | |||||||
06.11
13:00
Crvena zvezda
Jedinstvo
0
4
|
06.11.2021 13:00 | 0 : 4 | |||||||
06.11
13:00
OFK Sloga
Napredak 2012
1
3
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
06.11
13:00
Potisje
Hajduk
4
1
|
06.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
06.11
13:00
OFK BaÄinci
FruŔka Gora
6
1
|
06.11.2021 13:00 | 6 : 1 |
|
06.11
13:00
Lepaja 2018
Sloga 1980
1
3
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
06.11
13:30
SFU GraniÄar 024
Hajduk 1950
1
3
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
06.11
13:30
Vinogradar
Elektrovojvodina
5
1
|
06.11.2021 13:30 | 5 : 1 |
|
06.11
13:30
Sloga (M)
Ratar
5
0
|
06.11.2021 13:30 | 5 : 0 |
|
06.11
14:00
MekiÅ”
10. februar
3
2
|
06.11.2021 14:00 | 3 : 2 |
06.11
13:30
Pepeljevac 1947
Zmajevac
5
0
|
06.11.2021 13:30 | 5 : 0 |
|
06.11
13:30
ŽelezniÄar
Titel
3
0
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
06.11
13:30
Beli Orlovi
Parcane
10
1
|
06.11.2021 13:30 | 10 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
Å ampion 2013
OFK OraŔje 1960
1
1
|
06.11.2021 00:00 | 1 : 1 |
|
06.11
12:00
Borac (V)
Zvezda
5
1
|
06.11.2021 12:00 | 5 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
SeliŔte
Bliznak-MedveÄica
3
1
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Laznica
Polet (SD)
1
3
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
06.11
13:30
Osanica
Homoljac
1
2
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
06.11
13:30
Crni Vitez
Stig (MC)
6
0
|
06.11.2021 13:30 | 6 : 0 |
|
06.11
13:30
Vojvodina
Mladost
4
2
|
06.11.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
06.11
13:30
Solunac
Crvena zvezda
1
4
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 4 |
06.11
13:30
Proleter 1936
BuduÄnost MI
2
3
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 3 |
|
06.11
13:30
Jedinstvo 2020
Jelen
4
0
|
06.11.2021 13:30 | 4 : 0 |
06.11
13:00
Paskovac
Jadar 07
4
0
|
06.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
06.11
13:30
Resavski Despoti
SinÄeliÄ
2
0
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
06.11
13:30
VuÄak
Ravni Gaj
0
3
|
06.11.2021 13:30 | 0 : 3 | |||||||
06.11
13:30
Zeppelin 026
Vrbovac
3
0
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
06.11
13:00
Leotar
Å iroki Brijeg
1
3
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 3 | |||||||
06.11
17:00
Radnik
Sarajevo
0
1
|
06.11.2021 17:00 | 0 : 1 | |||||||
06.11
19:00
Zrinjski
Borac
4
1
|
06.11.2021 19:00 | 4 : 1 |
06.11
13:30
ModriÄa
Drina
3
0
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
06.11
13:30
BuduÄnost
Borac
1
0
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
06.11
13:30
Kozara
Podrinje
4
0
|
06.11.2021 13:30 | 4 : 0 | |||||||
06.11
13:30
Krupa
LjubiÄ
4
1
|
06.11.2021 13:30 | 4 : 1 | |||||||
06.11
13:30
Tekstilac
Sutjeska
0
0
|
06.11.2021 13:30 | 0 : 0 | |||||||
06.11
13:30
Sloboda
Sloga
2
0
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 0 | |||||||
06.11
13:30
Zvijezda 09
Omarska
5
2
|
06.11.2021 13:30 | 5 : 2 |
06.11
13:30
Tomislav
Zvijezda
1
0
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
06.11
13:30
Radnik
Jedinstvo
2
1
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 1 | |||||||
06.11
13:30
Gradina
Igman
2
0
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 0 | |||||||
06.11
13:30
Mladost
Rudar
1
1
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
06.11
13:30
Goražde
Simm Bau
1
0
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
06.11
17:00
BuduÄnost
DeÄiÄ
1
2
|
06.11.2021 17:00 | 1 : 2 | |||||||
06.11
17:00
Iskra
Sutjeska
0
0
|
06.11.2021 17:00 | 0 : 0 |
06.11
13:30
Mladost
Arsenal
1
2
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 2 | |||||||
06.11
13:30
OFK Titograd
Kom
0
1
|
06.11.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
06.11
13:30
Igalo
Berane
3
0
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
06.11
13:30
Bokelj
Cetinje
1
0
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
06.11
13:30
Jedinstvo
Grbalj
1
0
|
06.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
06.11
14:00
Orjen
Otrant Olympic
0
1
|
06.11.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
06.11
16:00
Brentford
Norwich City
1
2
|
06.11.2021 16:00 | 1 : 2 | |||||||
06.11
18:30
Brighton & Hove Albion
Newcastle United
1
1
|
06.11.2021 18:30 | 1 : 1 | |||||||
06.11
16:00
Chelsea
Burnley
1
1
|
06.11.2021 16:00 | 1 : 1 | |||||||
06.11
16:00
Crystal Palace
Wolverhampton Wanderers
2
0
|
06.11.2021 16:00 | 2 : 0 | |||||||
06.11
13:30
Manchester United
Manchester City
0
2
|
06.11.2021 13:30 | 0 : 2 |
06.11
16:00
Coventry City
Bristol City
3
2
|
06.11.2021 16:00 | 3 : 2 | |||||||
06.11
16:00
Cardiff City
Huddersfield Town
2
1
|
06.11.2021 16:00 | 2 : 1 | |||||||
06.11
16:00
West Bromwich Albion
Middlesbrough
1
1
|
06.11.2021 16:00 | 1 : 1 | |||||||
06.11
16:00
Peterborough United
Fulham
0
1
|
06.11.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
06.11
16:00
Millwall
Derby County
1
1
|
06.11.2021 16:00 | 1 : 1 | |||||||
06.11
16:00
Barnsley
Hull City
0
2
|
06.11.2021 16:00 | 0 : 2 | |||||||
06.11
16:00
Birmingham City
Reading
1
2
|
06.11.2021 16:00 | 1 : 2 | |||||||
06.11
16:00
Blackburn Rovers
Sheffield United
3
1
|
06.11.2021 16:00 | 3 : 1 | |||||||
06.11
18:30
Blackpool
Queens Park Rangers
1
1
|
06.11.2021 18:30 | 1 : 1 | |||||||
06.11
16:00
Nottingham Forest
Preston North End
3
0
|
06.11.2021 16:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
16:00
Luton Town
Stoke City
0
1
|
06.11.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
06.11
16:00
AFC Bournemouth
Swansea City
4
0
|
06.11.2021 16:00 | 4 : 0 |
06.11
18:30
Alaves
Levante
2
1
|
06.11.2021 18:30 | 2 : 1 | |||||||
06.11
16:15
Celta Vigo
Barcelona
3
3
|
06.11.2021 16:15 | 3 : 3 | |||||||
06.11
14:00
Espanyol
Granada
2
0
|
06.11.2021 14:00 | 2 : 0 | |||||||
06.11
21:00
Real Madrid
Rayo Vallecano
2
1
|
06.11.2021 21:00 | 2 : 1 |
06.11
15:30
Bayern
Freiburg
2
1
|
06.11.2021 15:30 | 2 : 1 | |||||||
06.11
18:30
RB Leipzig
Borussia Dortmund
2
1
|
06.11.2021 18:30 | 2 : 1 | |||||||
06.11
15:30
Wolfsburg
Augsburg
1
0
|
06.11.2021 15:30 | 1 : 0 | |||||||
06.11
15:30
Stuttgart
Arminia
0
1
|
06.11.2021 15:30 | 0 : 1 | |||||||
06.11
15:30
Bochum
Hoffenheim
2
0
|
06.11.2021 15:30 | 2 : 0 |
06.11
20:45
Cagliari
Atalanta
1
2
|
06.11.2021 20:45 | 1 : 2 | |||||||
06.11
18:00
Juventus
Fiorentina
1
0
|
06.11.2021 18:00 | 1 : 0 | |||||||
06.11
15:00
Spezia
Torino
1
0
|
06.11.2021 15:00 | 1 : 0 |
06.11
21:00
Bordeaux
PSG
2
3
|
06.11.2021 21:00 | 2 : 3 | |||||||
06.11
17:00
Lille
Angers
1
1
|
06.11.2021 17:00 | 1 : 1 |
06.11
11:00
LevaÄ
Spartak DOO
0
4
|
06.11.2021 11:00 | 0 : 4 |
06.11
11:00
MaŔinac 2020
Kolibri
0
6
|
06.11.2021 11:00 | 0 : 6 |
|
06.11
RadniÄki (P)
OFK RadniÄki
1
4
|
06.11.2021 | 1 : 4 |
|
||||||
06.11
RadniÄki (N)
Real
0
3
|
06.11.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
00:00
Radnik
Kopernikus ŽeležniÄar
0
0
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.11
OFK TopliÄanin
Dinamo
0
2
|
06.11.2021 | 0 : 2 |
|
||||||
06.11
BuduÄnost
GFK DuboÄica
8
0
|
06.11.2021 | 8 : 0 |
|
06.11
10:00
Prof. Bolesnikov
OFK BaÄka
1
1
|
06.11.2021 10:00 | 1 : 1 |
06.11
09:00
Lokomotiva
Zvezdara
3
0
|
06.11.2021 09:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
08:30
IM Rakovica
Bežanija
0
3
|
06.11.2021 08:30 | 0 : 3 | |||||||
06.11
12:00
OFK Žarkovo
Internacional
1
3
|
06.11.2021 12:00 | 1 : 3 | |||||||
06.11
20:15
Ada
RadniÄki
0
2
|
06.11.2021 20:15 | 0 : 2 |
06.11
10:00
KaraÄorÄe
Grizzly ML
1
2
|
06.11.2021 10:00 | 1 : 2 | |||||||
06.11
10:00
RSK
Å umadija (A)
2
4
|
06.11.2021 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
06.11
10:00
Å umadija (T)
Mladi radnik (R)
|
06.11.2021 10:00 | : | |||||||
06.11
10:00
Borac 1932
SuŔica
1
6
|
06.11.2021 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
06.11
10:00
Sloga (B)
RadniÄki 1923
0
6
|
06.11.2021 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
06.11
10:00
Smederevo 1924
OFK AranÄelovac 1979
5
0
|
06.11.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
06.11
11:00
Napredak
KoriÄani
3
2
|
06.11.2021 11:00 | 3 : 2 |
06.11
11:00
OFK BeÄej 1918
Hajduk
1
2
|
06.11.2021 11:00 | 1 : 2 |
06.11
00:00
Prva Iskra
Rojkovac
8
0
|
06.11.2021 00:00 | 8 : 0 |
|
||||||
06.11
00:00
DIF
OFK Balkan
2
1
|
06.11.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
Dunav (VS)
GSP Polet
|
06.11.2021 00:00 |
|
|||||||
06.11
00:00
BSK 1925
Beograd Karaburma
5
1
|
06.11.2021 00:00 | 5 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
RadniÄki
BuduÄnost
3
1
|
06.11.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
06.11
Partizan
Strela
1
0
|
06.11.2021 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
Borac
Dolovo
7
0
|
06.11.2021 | 7 : 0 |
|
||||||
06.11
Mladost
Vulturul
3
1
|
06.11.2021 | 3 : 1 |
|
06.11
Omladinac 1927
Jedinstvo SteviÄ
1
0
|
06.11.2021 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
00:00
RadniÄki
Voja GaÄiÄ
0
9
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 9 |
06.11
Kabel
Petrika
|
06.11.2021 | : | |||||||
06.11
TSK
BaÄka
|
06.11.2021 | : | |||||||
06.11
Jedinstvo
Borac
8
1
|
06.11.2021 | 8 : 1 |
|
06.11
11:00
ÄukariÄki
MaÄva
3
1
|
06.11.2021 11:00 | 3 : 1 | |||||||
06.11
13:00
IMT
Spartak ŽK
1
1
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
06.11
11:00
Rad
Partizan
0
2
|
06.11.2021 11:00 | 0 : 2 |
06.11
10:00
Zmaj 1953
RadniÄki (NB) 2
2
2
|
06.11.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.11
12:00
BoleÄ
OFK Beograd 2
3
1
|
06.11.2021 12:00 | 3 : 1 |
|
06.11
Timok 1919
SFS Borac
3
0
|
06.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
Mineralac
Kopernikus ŽeležniÄar
1
2
|
06.11.2021 | 1 : 2 |
|
||||||
06.11
Vlasina
Trayal
3
2
|
06.11.2021 | 3 : 2 |
|
06.11
12:00
TSC
Spartak ŽK
1
0
|
06.11.2021 12:00 | 1 : 0 |
06.11
09:30
BSK BorÄa
Kolubara
0
0
|
06.11.2021 09:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.11
09:00
SinÄeliÄ
OLE
1
3
|
06.11.2021 09:00 | 1 : 3 |
|
||||||
06.11
12:30
011
RadniÄki (NB)
3
0
|
06.11.2021 12:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
09:00
Lokomotiva
OFK Beograd
2
2
|
06.11.2021 09:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.11
16:00
RFK GrafiÄar
IMT
4
1
|
06.11.2021 16:00 | 4 : 1 |
06.11
12:00
OFK JugoviÄ
Borac (Å )
0
0
|
06.11.2021 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.11
12:00
Mladost (L)
Derby 2015
2
1
|
06.11.2021 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:00
Petrika
OFK Kikinda
0
0
|
06.11.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
06.11
12:00
Arena Su
OFK Vrbas
0
0
|
06.11.2021 12:00 | 0 : 0 |
|
06.11
10:00
Cement
Podunavac
4
1
|
06.11.2021 10:00 | 4 : 1 |
|
06.11
10:00
Vrelo Sport
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
6
|
06.11.2021 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
06.11
12:00
OFK Senjak
Strmovo 1986
4
0
|
06.11.2021 12:00 | 4 : 0 |
|
06.11
09:30
OFK Žarkovo
BuduÄnost
|
06.11.2021 09:30 |
|
|||||||
06.11
00:00
Prva Iskra
BASK
4
0
|
06.11.2021 00:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.11
00:00
Palilulac
Bežanija
0
3
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 3 | |||||||
06.11
12:00
VinÄa
BSK 1925
0
1
|
06.11.2021 12:00 | 0 : 1 | |||||||
06.11
00:00
OFK Balkan
RadniÄki (O)
0
1
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
Zvezdara
DIF
0
4
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 4 |
|
||||||
06.11
00:00
Beograd
Lestane
7
1
|
06.11.2021 00:00 | 7 : 1 |
|
06.11
00:00
Trio
Lider MGM
1
5
|
06.11.2021 00:00 | 1 : 5 |
|
06.11
10:00
Tavankut
BaÄka 1901
0
12
|
06.11.2021 10:00 | 0 : 12 |
|
06.11
11:00
NjegoÅ”
TSC
2
2
|
06.11.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.11
11:00
BaÄka
ObiliÄ
3
2
|
06.11.2021 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
06.11
11:00
BajŔa
ÄurÄin
6
1
|
06.11.2021 11:00 | 6 : 1 |
06.11
FruŔkogorac
Jedinstvo
|
06.11.2021 | : | |||||||
06.11
RFK Novi Sad 1921
Mladost GAT
0
2
|
06.11.2021 | 0 : 2 |
|
06.11
11:00
Napredak
Teleoptik
1
0
|
06.11.2021 11:00 | 1 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Brodarac
RadniÄki (N)
3
0
|
06.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
13:30
Partizan
Zemun
3
1
|
06.11.2021 13:30 | 3 : 1 | |||||||
06.11
12:00
Kiker
Crvena zvezda
0
2
|
06.11.2021 12:00 | 0 : 2 |
06.11
18:00
ADA
Lokomotiva
1
0
|
06.11.2021 18:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
10:00
Milutinac
SinÄeliÄ
1
1
|
06.11.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
14:00
ÄukariÄki
OLE
8
1
|
06.11.2021 14:00 | 8 : 1 |
|
||||||
06.11
09:00
RFK GrafiÄar
IMT
5
0
|
06.11.2021 09:00 | 5 : 0 |
|
||||||
06.11
10:00
RadniÄki (NB)
Rad
3
1
|
06.11.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
13:00
Crvena zvezda
Brodarac
4
1
|
06.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.11
16:00
Zemun
011
4
0
|
06.11.2021 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.11
11:00
Voždovac
Teleoptik
6
2
|
06.11.2021 11:00 | 6 : 2 |
|
06.11
18:30
Zemun 2
Rad 2
3
1
|
06.11.2021 18:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
11:00
BSK 1925
OFK Beograd 2
2
1
|
06.11.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
06.11
10:00
Spartak 1976
Javor Matis
2
1
|
06.11.2021 10:00 | 2 : 1 |
06.11
SFS Borac
Trio
5
1
|
06.11.2021 | 5 : 1 |
|
||||||
06.11
Real
GFK Jagodina
3
1
|
06.11.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
Car Konstantin
Duel Juniors
1
6
|
06.11.2021 | 1 : 6 |
|
||||||
06.11
Trayal Knez Lazar
RadniÄki (P)
1
1
|
06.11.2021 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
Å ampion 2014
Kopernikus ŽelezniÄar
1
3
|
06.11.2021 | 1 : 3 |
|
06.11
10:00
TSC
Spartak ŽK
4
0
|
06.11.2021 10:00 | 4 : 0 |
06.11
10:00
RadniÄki (SM)
Jedinstvo (SP)
2
4
|
06.11.2021 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
06.11
10:00
OFK VrŔac
InÄija
3
0
|
06.11.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
06.11
10:00
Partizan
Brodarac
9
2
|
06.11.2021 10:00 | 9 : 2 |
|
||||||
06.11
15:00
Crvena zvezda
Voždovac
5
0
|
06.11.2021 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
06.11
09:00
ÄukariÄki
Rad
1
1
|
06.11.2021 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Zemun
RFK GrafiÄar
2
5
|
06.11.2021 13:30 | 2 : 5 |
|
||||||
06.11
Ada
011
0
6
|
06.11.2021 | 0 : 6 |
|
||||||
06.11
14:30
OFK Beograd
Teleoptik
0
2
|
06.11.2021 14:30 | 0 : 2 |
|
06.11
10:00
RaÄevac
Senjak
4
2
|
06.11.2021 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
06.11
10:00
RadniÄki (V)
Fenix
1
1
|
06.11.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
10:00
Respekt
Jedinstvo (Ub)
3
0
|
06.11.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
06.11
10:00
GFK DuboÄica
OFK Kosanica
1
0
|
06.11.2021 10:00 | 1 : 0 | |||||||
06.11
09:30
Radnik
Äekmin
13
0
|
06.11.2021 09:30 | 13 : 0 |
|
||||||
06.11
11:00
OFK BuduÄnost 2020
BSK
5
0
|
06.11.2021 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
06.11
10:00
Dinamo
Filip FilipoviÄ
2
2
|
06.11.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
06.11
00:00
RadniÄki (O)
Kolubara
0
1
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
Lokomotiva
Karioke
2
1
|
06.11.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
SinÄeliÄ
BSK
5
0
|
06.11.2021 00:00 | 5 : 0 |
|
||||||
06.11
00:00
Rakovica
IMT
0
2
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 2 |
|
06.11
00:00
Morava 1918
Vukovi
10
3
|
06.11.2021 00:00 | 10 : 3 |
|
||||||
06.11
00:00
Junior
Trstenik PTT
2
1
|
06.11.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
Jedinstvo
Župa
0
2
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 2 |
|
||||||
06.11
00:00
Car Lazar 2015
Finale 2013
2
5
|
06.11.2021 00:00 | 2 : 5 |
|
||||||
06.11
00:00
MeŔevo
RadniÄki (S)
0
1
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
GFK Jagodina 2
TimoÄanin
1
3
|
06.11.2021 00:00 | 1 : 3 |
|
||||||
06.11
00:00
OFK Bratstvo
Duel Juniors 2
4
7
|
06.11.2021 00:00 | 4 : 7 |
|
06.11
10:00
Tisa NjerÅ”
BajŔa
3
3
|
06.11.2021 10:00 | 3 : 3 |
|
06.11
00:00
Borac
Voja GaÄiÄ
2
8
|
06.11.2021 00:00 | 2 : 8 | |||||||
06.11
Mundial
Dinamo 1945
1
3
|
06.11.2021 | 1 : 3 |
|
||||||
06.11
RadniÄki
Proleter
4
2
|
06.11.2021 | 4 : 2 |
|
06.11
10:00
OFK Majur
MaÄva
1
6
|
06.11.2021 10:00 | 1 : 6 |
06.11
AL AHLI
OFK National AG
3
1
|
06.11.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
JoŔanica
Pazar Juniors
2
4
|
06.11.2021 | 2 : 4 |
|
||||||
06.11
OFK Vlada DimitrijeviÄ
OFK Ras
|
06.11.2021 | : | |||||||
06.11
Jedinstvo 2017
Novi Pazar
4
3
|
06.11.2021 | 4 : 3 |
|
||||||
06.11
Tutin
KoŔtam Polje
2
2
|
06.11.2021 | 2 : 2 |
|
06.11
10:00
Vrnjci
KaraÄorÄe
1
7
|
06.11.2021 10:00 | 1 : 7 | |||||||
06.11
10:00
GoÄ
Radnik
3
0
|
06.11.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
10:00
Proleter
Sloga
0
0
|
06.11.2021 10:00 | 0 : 0 | |||||||
06.11
10:00
Polet
Real
5
0
|
06.11.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
06.11
11:00
Iskra
NjegoÅ”
3
0
|
06.11.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
11:00
Mladost
ObiliÄ
2
3
|
06.11.2021 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
06.11
11:00
EÄÅ”eg
Sutjeska
1
5
|
06.11.2021 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
06.11
11:00
Jadran
Napredak
1
2
|
06.11.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.11
11:00
BuduÄnost
Proleter
6
7
|
06.11.2021 11:00 | 6 : 7 |
|
06.11
09:00
Pobeda
KaraÄorÄe
1
3
|
06.11.2021 09:00 | 1 : 3 |
|
||||||
06.11
09:00
RadniÄki 1923
SuŔica
2
1
|
06.11.2021 09:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
09:00
Sloga 1924
VaŔariŔte
4
0
|
06.11.2021 09:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.11
09:00
Morava
Slavija
2
1
|
06.11.2021 09:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
09:00
Marjan
Å umadija 1903
0
6
|
06.11.2021 09:00 | 0 : 6 |
|
06.11
00:00
Rakovica
Rad
0
4
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 4 |
|
||||||
06.11
00:00
ÄukariÄki
DIF
5
2
|
06.11.2021 00:00 | 5 : 2 |
|
||||||
06.11
00:00
OFK Beograd
Bežanija
2
6
|
06.11.2021 00:00 | 2 : 6 |
|
||||||
06.11
00:00
Crvena zvezda
OFK Crvenka
|
06.11.2021 00:00 | : | |||||||
06.11
00:00
Partizan
BSK BorÄa
8
1
|
06.11.2021 00:00 | 8 : 1 |
|
06.11
00:00
Banja
Jedinstvo
0
5
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 5 |
|
||||||
06.11
00:00
Borac (L)
OFK Žarkovo
1
0
|
06.11.2021 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
00:00
Kolubara
Lokomotiva
|
06.11.2021 00:00 |
|
|||||||
06.11
00:00
PFK Žarkovo 2000
Rad
0
4
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 4 |
|
||||||
06.11
00:00
VraniÄ
Prva Iskra
3
1
|
06.11.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
06.11
00:00
Trudbenik
Zvezdara
19
0
|
06.11.2021 00:00 | 19 : 0 |
|
||||||
06.11
00:00
Institut
LeŔtane
0
4
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 4 |
|
||||||
06.11
00:00
SinÄeliÄ
Dunavac
3
7
|
06.11.2021 00:00 | 3 : 7 |
|
||||||
06.11
00:00
IMT
ObiliÄ 1924
6
0
|
06.11.2021 00:00 | 6 : 0 |
|
||||||
06.11
00:00
OFK Prima Fortuna
VrÄin
2
1
|
06.11.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
PKB
Palilulac
0
6
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 6 |
|
06.11
LevaÄ
Napredak junior 2018
0
9
|
06.11.2021 | 0 : 9 |
|
||||||
06.11
Rosulja 2014
Ozren
2
6
|
06.11.2021 | 2 : 6 |
|
||||||
06.11
Fudbol per femra
VuÄice
3
3
|
06.11.2021 | 3 : 3 |
|
||||||
06.11
MaŔinac
Jagodina
3
0
|
06.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
Jedinstvo 2014
RadniÄki 2012
0
4
|
06.11.2021 | 0 : 4 |
|
||||||
06.11
Kolibri
Dinamo
2
1
|
06.11.2021 | 2 : 1 |
|
06.11
13:00
Jedinstvo
Loznica
2
5
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 5 |
|
||||||
06.11
13:00
Plana
MaÄva
0
5
|
06.11.2021 13:00 | 0 : 5 |
|
||||||
06.11
13:00
KaraÄorÄe
RadniÄki 1923
1
1
|
06.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
06.11
13:00
ŽGFK Borac
Požega
2
0
|
06.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
06.11
12:00
VoŔa AS
Polet
5
0
|
06.11.2021 12:00 | 5 : 0 |
06.11
Voja GaÄiÄ
Banat
3
0
|
06.11.2021 | 3 : 0 |
06.11
11:00
Zemun
BuduÄnost
3
4
|
06.11.2021 11:00 | 3 : 4 |
|
||||||
06.11
12:00
Bežanija
IMT
2
2
|
06.11.2021 12:00 | 2 : 2 |
|
06.11
15:30
MaÄva 1929
MaÄva 1
1
8
|
06.11.2021 15:30 | 1 : 8 |
|
||||||
06.11
POFK Äivija
Fenix 1
3
0
|
06.11.2021 | 3 : 0 |
06.11
00:00
Beograd 1929
OFK Prima Fortuna
4
1
|
06.11.2021 00:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
Torlak
BuduÄnost
10
0
|
06.11.2021 00:00 | 10 : 0 |
|
||||||
06.11
00:00
PetliÄ
Sopot
3
0
|
06.11.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
00:00
OFK Beograd
LeŔtane
5
1
|
06.11.2021 00:00 | 5 : 1 |
|
06.11
00:00
Komgrap
GSP Polet
3
8
|
06.11.2021 00:00 | 3 : 8 |
|
||||||
06.11
00:00
Žarkovo 2000
Akademija fudbala
1
1
|
06.11.2021 00:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
Velika MoŔtanica
DIF
1
2
|
06.11.2021 00:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.11
00:00
Sremcica
OFK Žarkovo
0
9
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 9 |
|
||||||
06.11
00:00
Lokomotiva
Kolubara
2
4
|
06.11.2021 00:00 | 2 : 4 |
|
06.11
00:00
OFK ParaÄin
Trio
8
1
|
06.11.2021 00:00 | 8 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
Real NiÅ”
GFK Jagodina
4
0
|
06.11.2021 00:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.11
00:00
OFK Å ampion
Kopernikus ŽelezniÄar
2
1
|
06.11.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
RadniÄki 2
Duel Juniors
0
12
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 12 |
|
||||||
06.11
00:00
Trajal - Prosoker
RadniÄki
0
5
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 5 |
|
||||||
06.11
00:00
Nacional
Vlasina
7
0
|
06.11.2021 00:00 | 7 : 0 |
|
||||||
06.11
00:00
Lider MGM
Napredak
8
6
|
06.11.2021 00:00 | 8 : 6 |
|
||||||
06.11
00:00
Timok 1919
RadniÄki
1
5
|
06.11.2021 00:00 | 1 : 5 |
|
06.11
12:00
OFK Morava 2012
Finale 2013
11
0
|
06.11.2021 12:00 | 11 : 0 |
|
||||||
06.11
12:00
Morava 1918
Vukovi
4
0
|
06.11.2021 12:00 | 4 : 0 |
|
06.11
00:00
Radnik
Sloga
3
1
|
06.11.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
GFK DuboÄica
OFK Kosanica
5
3
|
06.11.2021 00:00 | 5 : 3 |
|
||||||
06.11
00:00
Dinamo
Filip FilipoviÄ
4
1
|
06.11.2021 00:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
OFK BuduÄnost 2020
BSK
2
1
|
06.11.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
Real NiÅ” 2
Mineralac
2
0
|
06.11.2021 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.11
00:00
Kopernikus ŽelezniÄar 2
OFK TopliÄanin
0
7
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 7 |
|
||||||
06.11
00:00
VuÄje
Trnovac
0
3
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 3 |
|
06.11
10:00
Zlatibor
Drina
4
0
|
06.11.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.11
10:00
Sloga (P)
BuduÄnost
8
1
|
06.11.2021 10:00 | 8 : 1 |
|
||||||
06.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (BB)
1
1
|
06.11.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
06.11
14:30
Dunavac
BSV
1
3
|
06.11.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
06.11
17:00
Cedevita Olimpija
Split
86
60
|
06.11.2021 17:00 | 86 : 60 | |||||||
06.11
21:00
Mornar Barsko zlato
Igokea m:tel
82
76
|
06.11.2021 21:00 | 82 : 76 | |||||||
06.11
19:00
Partizan NIS
FMP Meridian
74
69
|
06.11.2021 19:00 | 74 : 69 |
06.11
15:00
OKK Beograd
Kolubara LA 2003
94
81
|
06.11.2021 15:00 | 94 : 81 | |||||||
06.11
18:00
Vojvodina
SPD RadniÄki
77
80
|
06.11.2021 18:00 | 77 : 80 | |||||||
06.11
18:00
Dynamic VIP PAY
Sloga
80
82
|
06.11.2021 18:00 | 80 : 82 | |||||||
06.11
18:00
VrŔac
Zdravlje Leskovac
73
57
|
06.11.2021 18:00 | 73 : 57 | |||||||
06.11
18:00
Sloboda
OKK Novi Pazar
97
72
|
06.11.2021 18:00 | 97 : 72 | |||||||
06.11
19:00
Dunav
Slodes SoccerBet
93
101
|
06.11.2021 19:00 | 93 : 101 |
06.11
19:00
ŽelezniÄar
Napredak Metalka Majur
82
54
|
06.11.2021 19:00 | 82 : 54 |
06.11
17:00
Spartak Office Shoes
Pirot
62
66
|
06.11.2021 17:00 | 62 : 66 | |||||||
06.11
16:00
Proleter Naftagas
ÄaÄak 94
72
77
|
06.11.2021 16:00 | 72 : 77 |
06.11
21:30
Astra
BKK RadniÄki
66
88
|
06.11.2021 21:30 | 66 : 88 | |||||||
06.11
17:50
Zvezdara
Žarkovo
102
92
|
06.11.2021 17:50 | 102 : 92 |
06.11
17:20
Rivers BM
Borac
89
82
|
06.11.2021 17:20 | 89 : 82 | |||||||
06.11
18:30
Torlak
RadniÄki
79
52
|
06.11.2021 18:30 | 79 : 52 |
06.11
18:00
Zekas 75
Svilajnac
75
78
|
06.11.2021 18:00 | 75 : 78 | |||||||
06.11
17:30
ParaÄin
Sloga Elite
90
75
|
06.11.2021 17:30 | 90 : 75 |
06.11
15:00
Student BB
Zlatar
91
73
|
06.11.2021 15:00 | 91 : 73 | |||||||
06.11
14:00
M015
Ivanjica
82
77
|
06.11.2021 14:00 | 82 : 77 |
06.11
19:00
Morava
Bor RTB
50
57
|
06.11.2021 19:00 | 50 : 57 |
06.11
12:30
Marinos
Panteri
70
54
|
06.11.2021 12:30 | 70 : 54 | |||||||
06.11
12:16
Actavis Academy
Jablanica
75
72
|
06.11.2021 12:16 | 75 : 72 |
06.11
20:00
Podrinje
Topola
56
70
|
06.11.2021 20:00 | 56 : 70 | |||||||
06.11
18:30
Futog
Nova Pazova
80
74
|
06.11.2021 18:30 | 80 : 74 |
06.11
19:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
74
65
|
06.11.2021 19:00 | 74 : 65 |
06.11
16:45
Gro-Basket
Umka Džez
75
94
|
06.11.2021 16:45 | 75 : 94 | |||||||
06.11
21:00
Ras
Barajevo
96
61
|
06.11.2021 21:00 | 96 : 61 |
06.11
21:00
Mladost 2014
ŽelezniÄar
77
92
|
06.11.2021 21:00 | 77 : 92 | |||||||
06.11
17:00
Å abac
RadniÄki
86
88
|
06.11.2021 17:00 | 86 : 88 |
06.11
13:00
Play off
Užice
64
97
|
06.11.2021 13:00 | 64 : 97 | |||||||
06.11
16:00
Sevojno
Mladost
75
80
|
06.11.2021 16:00 | 75 : 80 | |||||||
06.11
17:30
Sloga
Morava
73
90
|
06.11.2021 17:30 | 73 : 90 |
06.11
18:00
BuduÄnost
BagljaÅ”
65
73
|
06.11.2021 18:00 | 65 : 73 |
06.11
14:00
BeoÄin
Basketball Stars
|
06.11.2021 14:00 | : | |||||||
06.11
19:00
Sport's World
KaraÄorÄevo
106
46
|
06.11.2021 19:00 | 106 : 46 |
06.11
17:30
Opovo 99
Å imanovci
91
78
|
06.11.2021 17:30 | 91 : 78 | |||||||
06.11
18:00
Jadran
Partizan
73
74
|
06.11.2021 18:00 | 73 : 74 | |||||||
06.11
17:00
Vojka
Ru koÅ”
85
72
|
06.11.2021 17:00 | 85 : 72 |
06.11
19:00
OKK Sokobanja
Radan
52
81
|
06.11.2021 19:00 | 52 : 81 |
06.11
19:00
Prva Petoletka
KruŔevac
94
78
|
06.11.2021 19:00 | 94 : 78 |
06.11
13:00
Smederevo 1953
Å umadija 2017
109
68
|
06.11.2021 13:00 | 109 : 68 | |||||||
06.11
20:00
Sloga (PM)
Sloga (D)
63
70
|
06.11.2021 20:00 | 63 : 70 | |||||||
06.11
16:00
Äuprija
Zicer 2014
101
87
|
06.11.2021 16:00 | 101 : 87 |
06.11
16:00
Basket Kam
Orlovi
59
65
|
06.11.2021 16:00 | 59 : 65 |
06.11
17:30
MKA 2017
TrepÄa
56
45
|
06.11.2021 17:30 | 56 : 45 | |||||||
06.11
20:00
Å abac
Užice
62
36
|
06.11.2021 20:00 | 62 : 36 |
06.11
15:00
Smederevo
Svrljig
54
85
|
06.11.2021 15:00 | 54 : 85 | |||||||
06.11
17:00
Trstenik
ParaÄin
51
86
|
06.11.2021 17:00 | 51 : 86 |
06.11
20:30
Proleter
Ras
68
61
|
06.11.2021 20:30 | 68 : 61 | |||||||
06.11
16:00
Äelarevo
SO ŽKK
36
67
|
06.11.2021 16:00 | 36 : 67 |
06.11
17:15
Vizura
Delfin
125
17
|
06.11.2021 17:15 | 125 : 17 |
06.11
15:00
VrŔac
Kraljevo
78
89
|
06.11.2021 15:00 | 78 : 89 | |||||||
06.11
19:00
Vojvodina 021
Crvena zvezda
55
65
|
06.11.2021 19:00 | 55 : 65 | |||||||
06.11
19:30
Student
SPD RadniÄki
91
112
|
06.11.2021 19:30 | 91 : 112 | |||||||
06.11
18:00
Vrbas Medela
Art Basket
77
84
|
06.11.2021 18:00 | 77 : 84 |
06.11
18:00
TopolÄanka
Novosadska ŽKA
77
88
|
06.11.2021 18:00 | 77 : 88 | |||||||
06.11
16:30
Srbobran
MileŔevka
44
60
|
06.11.2021 16:30 | 44 : 60 | |||||||
06.11
20:00
Spartak
Stara Pazova
84
69
|
06.11.2021 20:00 | 84 : 69 |
06.11
14:30
Sloboda
Spartak Office shoes
62
68
|
06.11.2021 14:30 | 62 : 68 | |||||||
06.11
15:00
Star
Partizan NIS
74
56
|
06.11.2021 15:00 | 74 : 56 | |||||||
06.11
13:30
Sloga
Borac
44
84
|
06.11.2021 13:30 | 44 : 84 | |||||||
06.11
16:00
SPD RadniÄki
Dynamic VIP PAY
73
80
|
06.11.2021 16:00 | 73 : 80 | |||||||
06.11
13:30
Futog NS Basket 07
Mega Mozzart
74
97
|
06.11.2021 13:30 | 74 : 97 |
06.11
17:00
Vojvodina 021
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
80
35
|
06.11.2021 17:00 | 80 : 35 | |||||||
06.11
14:00
ÄA Basket
Art Basket
27
91
|
06.11.2021 14:00 | 27 : 91 | |||||||
06.11
13:30
Srem
SPD RadniÄki
70
56
|
06.11.2021 13:30 | 70 : 56 |
06.11
16:00
Crvena zvezda 2
Crnjanski
3
1
|
06.11.2021 16:00 | 3 : 1 |
06.11
20:00
Proleter
Mladost
3
0
|
06.11.2021 20:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
19:00
Stražilovo
Dunav Volley
0
3
|
06.11.2021 19:00 | 0 : 3 | |||||||
06.11
17:00
Kikinda
Partizan
3
0
|
06.11.2021 17:00 | 3 : 0 |
06.11
14:00
Ozren
Hajduk Veljko 2
3
0
|
06.11.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
12:30
Timok
Kladovo
3
0
|
06.11.2021 12:30 | 3 : 0 |
06.11
Klek SrbijaŔume 2
Vrbas
0
3
|
06.11.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
Dunav Voley 2
Mladost
0
3
|
06.11.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
Sloven
Novi Sad 2
3
1
|
06.11.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
Botafogo
BaÄka Palanka
0
3
|
06.11.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
Sombor
Stražilovo 2
3
0
|
06.11.2021 | 3 : 0 |
|
06.11
17:00
NiÅ”
Partizan Soccerbet
1
3
|
06.11.2021 17:00 | 1 : 3 | |||||||
06.11
19:00
Mladi radnik
Vojvodina NS Seme
0
3
|
06.11.2021 19:00 | 0 : 3 | |||||||
06.11
19:00
Spartak (Lj)
Metalac Takovo
3
2
|
06.11.2021 19:00 | 3 : 2 | |||||||
06.11
18:00
RadniÄki
Ribnica
3
2
|
06.11.2021 18:00 | 3 : 2 |
06.11
19:00
Klek SrbijaŔume
DuboÄica
1
3
|
06.11.2021 19:00 | 1 : 3 | |||||||
06.11
19:00
VGSK
Jedinstvo
1
3
|
06.11.2021 19:00 | 1 : 3 | |||||||
06.11
19:00
Mladenovac
Novi Sad
0
3
|
06.11.2021 19:00 | 0 : 3 | |||||||
06.11
16:00
Smederevo Carina
KaraÄorÄe
0
3
|
06.11.2021 16:00 | 0 : 3 |
06.11
20:00
ŽelezniÄar
Futog
3
1
|
06.11.2021 20:00 | 3 : 1 |
06.11
16:00
Knjaževac
Stampedo
0
3
|
06.11.2021 16:00 | 0 : 3 |
06.11
16:00
Futog
FOK
3
2
|
06.11.2021 16:00 | 3 : 2 | |||||||
06.11
16:00
Volley Stars
Kikinda 0230
3
0
|
06.11.2021 16:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
16:30
NS Volej Team
Futog West
3
2
|
06.11.2021 16:30 | 3 : 2 | |||||||
06.11
15:00
Srem 2
Å trand Volej
3
2
|
06.11.2021 15:00 | 3 : 2 |
06.11
16:00
Ozren
Hajduk Veljko
2
3
|
06.11.2021 16:00 | 2 : 3 | |||||||
06.11
15:00
ZajeÄar
Äerdap
3
0
|
06.11.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
20:00
Viner
Timok
1
3
|
06.11.2021 20:00 | 1 : 3 |
06.11
00:00
Tutin
Antena 08
3
2
|
06.11.2021 00:00 | 3 : 2 | |||||||
06.11
00:00
Novi Pazar
Vrba 2019
2
3
|
06.11.2021 00:00 | 2 : 3 | |||||||
06.11
00:00
Stopanja
ŽOK Župa
0
3
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 3 |
06.11
19:30
Fortuna plus
KaraÄorÄe
3
1
|
06.11.2021 19:30 | 3 : 1 |
06.11
17:00
Hercegovina
Banat
0
3
|
06.11.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
06.11
Å trand Volej 2
Dunav Volej
1
3
|
06.11.2021 | 1 : 3 |
|
||||||
06.11
BeoÄin
Omladinac 2
0
3
|
06.11.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
Partizan
Maks
3
0
|
06.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
FOK 2
Mladost
3
0
|
06.11.2021 | 3 : 0 |
|
06.11
00:00
Pirot
Desetka
3
2
|
06.11.2021 00:00 | 3 : 2 |
|
||||||
06.11
00:00
Stampedo 2
Milenijum
3
0
|
06.11.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
00:00
Student 2
PIN
0
3
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 3 |
|
06.11
17:00
Prilike
Sjenica
3
0
|
06.11.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
17:00
Putevi Trendteks
Forma
3
0
|
06.11.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
17:00
Sloga 031
Crnokosa
3
0
|
06.11.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
17:00
Zlatar
BuduÄnost Nec
3
0
|
06.11.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
17:00
Sloboda S -2
Stars
3
0
|
06.11.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
06.11
Apatin
Win Volley
3
2
|
06.11.2021 | 3 : 2 |
|
||||||
06.11
Hajduk
BeÄej
0
3
|
06.11.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
Spartak 2
Subotica
3
1
|
06.11.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
Elbraco Technoland CVS
Vrbas
3
1
|
06.11.2021 | 3 : 1 |
|
06.11
Star
Merkur
0
3
|
06.11.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
Lavovi 07
SK Volej
3
1
|
06.11.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
Voriors
GrbiÄ
1
3
|
06.11.2021 | 1 : 3 |
|
||||||
06.11
Blok aut
Elan Volej
3
2
|
06.11.2021 | 3 : 2 |
|
06.11
Volleyland
AS
3
0
|
06.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
Roda 2
Kolubara
0
3
|
06.11.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
Crnjanski
ObiliÄ
2
3
|
06.11.2021 | 2 : 3 |
|
06.11
19:00
Jedinstvo
TENT
3
0
|
06.11.2021 19:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
18:30
InÄija
ŽelezniÄar
0
3
|
06.11.2021 18:30 | 0 : 3 |
06.11
19:00
Takovo Zvezda Helios
Jedinstvo
2
3
|
06.11.2021 19:00 | 2 : 3 | |||||||
06.11
17:00
Crno Bele 011
Roda
0
3
|
06.11.2021 17:00 | 0 : 3 | |||||||
06.11
15:00
Novi Sad
Spartak
3
0
|
06.11.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
19:00
AS Batajnica
Beograd
3
0
|
06.11.2021 19:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
17:00
Srbijanka 014
Omladinac
0
3
|
06.11.2021 17:00 | 0 : 3 | |||||||
06.11
19:00
Smederevo
RadniÄki Blasters
3
1
|
06.11.2021 19:00 | 3 : 1 |
06.11
19:30
Gimnazijalac
Dunav
0
3
|
06.11.2021 19:30 | 0 : 3 | |||||||
06.11
18:00
Vranje
Valjevo
3
1
|
06.11.2021 18:00 | 3 : 1 | |||||||
06.11
19:00
TENT 2
Ivanjica
3
1
|
06.11.2021 19:00 | 3 : 1 | |||||||
06.11
15:00
RadniÄki
SmeÄ 5
3
0
|
06.11.2021 15:00 | 3 : 0 |
06.11
00:00
Mladenovac
Crvena zvezda
0
3
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
00:00
Roda
Lucky Star
0
3
|
06.11.2021 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
00:00
Partizan
ŽelezniÄar 2
2
3
|
06.11.2021 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
06.11
00:00
Spas
ŽelezniÄar 1
3
1
|
06.11.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
00:00
Crnjanski
AS
3
0
|
06.11.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
06.11
Beli anÄeo
Omladinac
10
0
|
06.11.2021 | 10 : 0 |
|
06.11
17:00
Lokomotiva
TrepÄa
31
26
|
06.11.2021 17:00 | 31 : 26 | |||||||
06.11
20:30
ParaÄin
KruŔevac
34
29
|
06.11.2021 20:30 | 34 : 29 | |||||||
06.11
19:00
RadniÄki
KaraÄorÄe
39
20
|
06.11.2021 19:00 | 39 : 20 | |||||||
06.11
18:00
Bane
Jagodina 2
35
32
|
06.11.2021 18:00 | 35 : 32 | |||||||
06.11
19:30
Mladost
Sloga
23
22
|
06.11.2021 19:30 | 23 : 22 |
06.11
19:00
Rudar 2
Äerdap
35
36
|
06.11.2021 19:00 | 35 : 36 | |||||||
06.11
19:00
Borsko jezero
Jedinstvo 1974
24
37
|
06.11.2021 19:00 | 24 : 37 |
06.11
19:30
BSK Heba
ŽitoraÄa
24
28
|
06.11.2021 19:30 | 24 : 28 |
06.11
19:30
RSU Akademija LeÄiÄ
Novi Beograd
29
37
|
06.11.2021 19:30 | 29 : 37 |
|
||||||
06.11
19:30
RadniÄki
SU Lavovi
26
23
|
06.11.2021 19:30 | 26 : 23 |
|
||||||
06.11
19:00
Partizan 2
Studentski grad
25
32
|
06.11.2021 19:00 | 25 : 32 |
|
06.11
19:30
RadniÄki
Crvena zvezda
33
22
|
06.11.2021 19:30 | 33 : 22 | |||||||
06.11
19:00
Senta
Dalmatinac
29
29
|
06.11.2021 19:00 | 29 : 29 |
06.11
15:30
Naftagas
Mladost
16
29
|
06.11.2021 15:30 | 16 : 29 | |||||||
06.11
19:00
RA Dinamo
Unirea
40
20
|
06.11.2021 19:00 | 40 : 20 |
06.11
15:30
KljajiÄevo
Rusin
26
21
|
06.11.2021 15:30 | 26 : 21 |
06.11
20:00
Srbobran
Hajduk
24
27
|
06.11.2021 20:00 | 24 : 27 |
06.11
20:00
Sloven
Mokrin
41
29
|
06.11.2021 20:00 | 41 : 29 | |||||||
06.11
17:30
Proleter
Jabuka
27
22
|
06.11.2021 17:30 | 27 : 22 | |||||||
06.11
19:30
Laki
Temerin
19
38
|
06.11.2021 19:30 | 19 : 38 |
06.11
17:00
Loznica grad
Sedmerac
43
10
|
06.11.2021 17:00 | 43 : 10 |
06.11
15:00
Bekament BB - 2
Metalac
24
23
|
06.11.2021 15:00 | 24 : 23 | |||||||
06.11
18:00
Napredak 12
Pazar 2003
35
21
|
06.11.2021 18:00 | 35 : 21 |
06.11
19:30
Remesiana
Mladost
35
27
|
06.11.2021 19:30 | 35 : 27 | |||||||
06.11
19:00
Vlasotince
Osice
34
30
|
06.11.2021 19:00 | 34 : 30 | |||||||
06.11
11:30
RSU Feniks
Vranje
16
22
|
06.11.2021 11:30 | 16 : 22 | |||||||
06.11
17:00
ŽitoraÄa
Aleksinac
22
24
|
06.11.2021 17:00 | 22 : 24 |
06.11
14:00
Sloga
Bor - RTB 2
37
22
|
06.11.2021 14:00 | 37 : 22 |
06.11
18:00
Bekament BB
Beograd
32
27
|
06.11.2021 18:00 | 32 : 27 | |||||||
06.11
15:00
Vojvodina
Vrbas
34
33
|
06.11.2021 15:00 | 34 : 33 | |||||||
06.11
19:00
Jagodina
Mladost (NP)
32
24
|
06.11.2021 19:00 | 32 : 24 |
06.11
16:00
Srem
ZajeÄar 1949
32
17
|
06.11.2021 16:00 | 32 : 17 | |||||||
06.11
18:00
Pirot
Halas Jožef
23
36
|
06.11.2021 18:00 | 23 : 36 | |||||||
06.11
16:30
PanÄevo
TopliÄanin
27
18
|
06.11.2021 16:30 | 27 : 18 |
06.11
19:00
SPD RadniÄki
Vojvodina
21
8
|
06.11.2021 19:00 | 21 : 8 | |||||||
06.11
20:00
Nais
Å abac
11
20
|
06.11.2021 20:00 | 11 : 20 | |||||||
06.11
19:45
Novi Beograd
Valis
20
7
|
06.11.2021 19:45 | 20 : 7 | |||||||
06.11
21:00
BVK Crvena zvezda
Partizan
10
11
|
06.11.2021 21:00 | 10 : 11 |
06.11
18:00
BeÄej
TaÅ”
7
11
|
06.11.2021 18:00 | 7 : 11 | |||||||
06.11
20:00
Valjevo
Banjica
16
8
|
06.11.2021 20:00 | 16 : 8 | |||||||
06.11
20:30
Palilula
Beograd
9
20
|
06.11.2021 20:30 | 9 : 20 | |||||||
06.11
19:00
Rasina
NBG Vukovi
9
14
|
06.11.2021 19:00 | 9 : 14 |
06.11
21:15
KoŔutnjak
ŽAK
7
15
|
06.11.2021 21:15 | 7 : 15 | |||||||
06.11
20:30
Sava
Singidunum
13
11
|
06.11.2021 20:30 | 13 : 11 | |||||||
06.11
19:00
Banja Luka
VraÄar
4
17
|
06.11.2021 19:00 | 4 : 17 |
06.11
09:30
Å abac
TaÅ” 2000
10
12
|
06.11.2021 09:30 | 10 : 12 |
|
||||||
06.11
11:00
Senta Jordo
Vojvodina
2
25
|
06.11.2021 11:00 | 2 : 25 |
|
||||||
06.11
19:00
Vojvodina
TaÅ” 2000
24
2
|
06.11.2021 19:00 | 24 : 2 |
|
||||||
06.11
17:30
VraÄar
Senta Jordo
7
19
|
06.11.2021 17:30 | 7 : 19 |
|
06.11
08:30
Valis
Palilula
11
7
|
06.11.2021 08:30 | 11 : 7 |
|
||||||
06.11
10:00
Partizan
Spartak
11
7
|
06.11.2021 10:00 | 11 : 7 |
|
||||||
06.11
18:45
Valis
Partizan
3
34
|
06.11.2021 18:45 | 3 : 34 |
|
||||||
06.11
20:00
Crvena zvezda
Spartak
30
4
|
06.11.2021 20:00 | 30 : 4 |
|
06.11
21:00
Banjica
Ekonomist
2
4
|
06.11.2021 21:00 | 2 : 4 |
06.11
19:30
Full Feel
LeteÄi BajmoÄani
2
2
|
06.11.2021 19:30 | 2 : 2 |
|
||||||
06.11
16:00
LeteÄi Holandjanin
ŽAK Junior
6
4
|
06.11.2021 16:00 | 6 : 4 |
06.11
20:00
Fortuna
Forum
6
7
|
06.11.2021 20:00 | 6 : 7 |
06.11
21:00
BSK
Radnik
5
2
|
06.11.2021 21:00 | 5 : 2 | |||||||
06.11
17:30
Zufo
Pirgos
8
2
|
06.11.2021 17:30 | 8 : 2 |
|
||||||
06.11
17:30
Akademac
Pirot
3
2
|
06.11.2021 17:30 | 3 : 2 |
06.11
20:30
92
Å ljiviÄi
1
5
|
06.11.2021 20:30 | 1 : 5 |
|
||||||
06.11
18:00
Sjenica
Ares
3
0
|
06.11.2021 18:00 | 3 : 0 |
|
06.11
20:00
Dolap
BabuŔnica 2011
3
7
|
06.11.2021 20:00 | 3 : 7 |
06.11
19:00
Vranje
BeÄej 2003
7
4
|
06.11.2021 19:00 | 7 : 4 | |||||||
06.11
18:30
Novi Pazar
Winter sport
3
2
|
06.11.2021 18:30 | 3 : 2 | |||||||
06.11
19:30
Loznica Grad 2018
FON
2
4
|
06.11.2021 19:30 | 2 : 4 | |||||||
06.11
19:30
Konjarnik
Zemun Samo pravo
7
2
|
06.11.2021 19:30 | 7 : 2 | |||||||
06.11
21:00
KalÄa
Ivanjica
2
7
|
06.11.2021 21:00 | 2 : 7 |
06.11
14:00
Južna regija
Partizan 1953
8
20
|
06.11.2021 14:00 | 8 : 20 |
|
06.11
18:00
Hidria Jesenice
SŽ Olimpija
7
5
|
06.11.2021 18:00 | 7 : 5 | |||||||
06.11
19:00
Slavija Junior
Celje
7
2
|
06.11.2021 19:00 | 7 : 2 |
06.11
17:15
MedveÅ”Äak Mladi
Vojvodina
5
2
|
06.11.2021 17:15 | 5 : 2 | |||||||
06.11
16:15
Crvena zvezda
Mladost
6
2
|
06.11.2021 16:15 | 6 : 2 |
06.11
20:00
Vukovi
Partizan
4
5
|
06.11.2021 20:00 | 4 : 5 |
|
||||||
06.11
10:00
Crvena zvezda
NS Stars
4
2
|
06.11.2021 10:00 | 4 : 2 |
|