12.03
14:00
RadniÄki (N)
Voždovac
2
3
|
12.03.2023 14:00 | 2 : 3 | |||||||
12.03
14:00
Radnik
Javor Matis
0
0
|
12.03.2023 14:00 | 0 : 0 | |||||||
12.03
18:15
Mladost (L)
Partizan
0
3
|
12.03.2023 18:15 | 0 : 3 | |||||||
12.03
16:00
Crvena zvezda
Novi Pazar
5
1
|
12.03.2023 16:00 | 5 : 1 |
12.03
14:00
Jedinstvo (Ub)
OFK VrŔac
2
0
|
12.03.2023 14:00 | 2 : 0 | |||||||
12.03
16:00
Trayal
RFK GrafiÄar
2
1
|
12.03.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
12.03
14:00
RFK Novi Sad 1921
GFK Sloboda
0
0
|
12.03.2023 14:00 | 0 : 0 | |||||||
12.03
14:00
Zlatibor
RadniÄki (NB)
1
1
|
12.03.2023 14:00 | 1 : 1 | |||||||
12.03
14:00
ŽelezniÄar
InÄija Toyo Tires
1
0
|
12.03.2023 14:00 | 1 : 0 | |||||||
12.03
14:00
IMT
Metalac
2
1
|
12.03.2023 14:00 | 2 : 1 | |||||||
12.03
14:00
Loznica
MaÄva
0
0
|
12.03.2023 14:00 | 0 : 0 |
12.03
14:30
StaniÅ”iÄ
Borac (Å )
0
3
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 3 | |||||||
12.03
14:30
Tisa
Kabel
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
12.03
14:30
Zvezdara
Jedinstvo
0
3
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
12.03
10:00
Borac
Studentski grad
0
4
|
12.03.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
12.03
14:30
Polet (Lj)
MaÄva 1929
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 | |||||||
12.03
14:30
RaÄevac
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
12.03
14:30
OFK Mihajlovac
Sloga (K)
0
1
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 1 |
12.03
15:00
TimoÄanin
OFK Brzi Brod
3
0
|
12.03.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
12.03
11:00
Car Konstantin
GFK DuboÄica
0
4
|
12.03.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
12.03
15:00
Vlasina
OFK TopliÄanin
3
1
|
12.03.2023 15:00 | 3 : 1 |
12.03
14:30
Preporod
Mladost (BP)
2
3
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 3 | |||||||
12.03
14:30
RadniÄki 1905
BaÄka 1901
1
2
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 2 | |||||||
12.03
14:30
Hercegovac
Vojvodina
0
2
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 2 | |||||||
12.03
14:30
Mladost (T)
BajŔa
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 | |||||||
12.03
14:30
ObiliÄ
Bratstvo 2019
1
2
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 2 |
12.03
10:00
Index
Å ajkaÅ” 1908
0
2
|
12.03.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.03
14:30
Dunav
Sloga (E)
1
0
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 0 | |||||||
12.03
14:30
Jedinstvo
Donji Srem 2015
3
1
|
12.03.2023 14:30 | 3 : 1 |
12.03
14:30
Crvena Zvezda
Jedinstvo (V)
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 | |||||||
12.03
14:30
Vojvodina 1928
Omladinac FAM
1
0
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 0 | |||||||
12.03
14:30
Mladost
Jedinstvo (BK)
2
3
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 3 |
12.03
14:30
Komgrap
Zuce 2019
1
0
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
Crvena zvezda
PKB
0
1
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
SremÄica
OFK Žarkovo
1
1
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Kosmaj
Barajevo
0
2
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 2 |
|
12.03
15:00
Svetlost
Mladost 1959
0
2
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 2 | |||||||
12.03
15:00
Jablanica
SFK Morava
0
0
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.03
15:00
ŽitoraÄa
OFK Alakince
1
0
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
12.03
15:00
Plantaža
Jedinstvo
4
4
|
12.03.2023 15:00 | 4 : 4 |
12.03
15:00
Jedinstvo
Bukovik
0
1
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
12.03
15:00
Palilulac
NaŔa krila 1936
1
0
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
12.03
15:00
Rudar
Orljane
0
0
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.03
15:00
Delijski Vis
Mladost (B)
0
2
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.03
15:00
Morava
Mladost (M)
0
0
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.03
15:00
MaloŔiŔte
OFK NiÅ”
1
1
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 1 |
12.03
15:00
OFK Lugomir
Jedinstvo 1936
0
2
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 2 | |||||||
12.03
15:00
KuŔiljevo
Orlovi
2
0
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
12.03
15:00
Jedinstvo (M)
Blagotin
2
3
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 3 | |||||||
12.03
15:00
Župa
Sloga (D)
2
1
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
12.03
15:00
Vinogradar
Trstenik PPT
1
3
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
12.03
15:00
Rembas
Mladi borac
4
2
|
12.03.2023 15:00 | 4 : 2 | |||||||
12.03
15:00
Majdevo-Kupci
LevaÄ
0
1
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 1 |
12.03
15:00
RadniÄki 1946
Rajko MitiÄ
2
2
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.03
15:00
Lužnica
Balkanski
0
4
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 4 | |||||||
12.03
11:00
Tanasko RajiÄ
Jedinstvo
0
1
|
12.03.2023 11:00 | 0 : 1 |
12.03
14:30
Dolina
Spartak 1911
1
1
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
12.03
14:30
Vulturul
BuduÄnost (A)
0
2
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
12.03
14:30
HajduÄica
Dolovo
3
1
|
12.03.2023 14:30 | 3 : 1 | |||||||
12.03
14:30
Potporanj
Unirea
1
0
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 0 |
12.03
14:30
Sutjeska
ÄurÄin
1
4
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 4 | |||||||
12.03
14:30
Tavankut
BuduÄnost
2
2
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 2 | |||||||
12.03
14:30
Jedinstvo
Proleter
2
2
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 2 |
12.03
14:30
Lipar
BuduÄnost (G)
2
3
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 3 | |||||||
12.03
14:30
Hajduk
Borac 46
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 | |||||||
12.03
14:30
BuduÄnost (M)
BuduÄnost (P)
3
0
|
12.03.2023 14:30 | 3 : 0 |
12.03
14:30
MSK
RadniÄki 1911
3
0
|
12.03.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
2. Oktobar
Crvena zvezda
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
ASK
ŽFK Banat
0
5
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 5 |
|
||||||
12.03
14:30
Rusanda
Banat
4
1
|
12.03.2023 14:30 | 4 : 1 | |||||||
12.03
14:30
Polet
Napredak
5
2
|
12.03.2023 14:30 | 5 : 2 |
12.03
14:30
Srem
Sremac (D)
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Hajduk (V)
Sremac (V)
1
0
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
GraniÄar (K)
BuduÄnost
1
0
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
Napredak Meridian
Å umar
2
4
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 4 | |||||||
12.03
14:30
FruŔkogorac
Jadran
3
1
|
12.03.2023 14:30 | 3 : 1 | |||||||
12.03
14:30
Sloga
Borac 1925
4
0
|
12.03.2023 14:30 | 4 : 0 | |||||||
12.03
14:30
RadniÄki
Hajduk (B)
1
4
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 4 |
12.03
15:30
ŽSK
Dinamo
2
0
|
12.03.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.03
15:30
Jedinstvo
Crvena zvezda
4
1
|
12.03.2023 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.03
15:30
BaÄka (B)
Tatra
2
0
|
12.03.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.03
15:30
OFK Sirig
FruŔkogorski partizan
1
3
|
12.03.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
12.03
15:30
FruŔkogorac
TSK
1
1
|
12.03.2023 15:30 | 1 : 1 |
12.03
14:30
PoŔtar Zvezdara
BSK 1925
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.03
14:00
Umka
Siti Sport Klub
2
0
|
12.03.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
Dunav
KFK Ravna gora
9
1
|
12.03.2023 14:30 | 9 : 1 | |||||||
12.03
14:30
Heroj Polet
Posavac TiŔma
1
1
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
12.03
16:00
Å eÄeranac Ada
Borac
4
2
|
12.03.2023 16:00 | 4 : 2 |
|
12.03
14:30
Å umadija
RadniÄki
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
OFK Zabrežje
RuŔanj
0
4
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
12.03
14:30
BuduÄnost
Krtinska
4
3
|
12.03.2023 14:30 | 4 : 3 |
|
||||||
12.03
14:30
Omladinac
Turbina
0
7
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 7 |
|
||||||
12.03
14:30
Strelac
LisoviÄ 1977
3
0
|
12.03.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
Rojkovac
OFK BuduÄnost
2
5
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 5 | |||||||
12.03
14:30
VraniÄ
BSK 1926
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 |
12.03
11:00
Vis
VinÄa
1
3
|
12.03.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
12.03
14:30
Pudarci
ZaklopaÄa
1
1
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
VrÄin
GroÄanski fudbalski klub
5
2
|
12.03.2023 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
12.03
14:30
KovaÄevac 1956
Hajduk
7
1
|
12.03.2023 14:30 | 7 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Rabrovac
Å umadija 1962
2
0
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
Velika Krsna
Dunavac
3
1
|
12.03.2023 14:30 | 3 : 1 |
|
12.03
15:00
Sloga (L)
TemniÄ 1924
0
0
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 0 | |||||||
12.03
15:00
Sloga (Ä)
MaÄkovac
2
1
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.03
15:00
Parunovac
Äitluk
3
2
|
12.03.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
12.03
15:00
Trudbenik
Gornji StepoÅ”
0
0
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.03
15:00
FUD
Gradina
4
1
|
12.03.2023 15:00 | 4 : 1 | |||||||
12.03
15:00
Rubin
Dedina
5
1
|
12.03.2023 15:00 | 5 : 1 | |||||||
12.03
15:00
Polet 57
13. April
5
0
|
12.03.2023 15:00 | 5 : 0 |
12.03
15:00
Banja
Trnava
3
0
|
12.03.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
12.03
15:00
Marjan
BSK (Bo)
3
2
|
12.03.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
12.03
15:00
BSK (Be)
Mladi rudar
4
3
|
12.03.2023 15:00 | 4 : 3 | |||||||
12.03
15:00
ŽSK
Plaskovac
2
1
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.03
15:00
VinÄa
Å umadinac (N)
1
2
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.03
15:00
Lokomotiva
Grizli ML
1
1
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.03
15:00
Prvi srpski ustanak
Å umadinac (S)
1
2
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.03
15:00
Sloga
Å umadija
3
0
|
12.03.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
12.03
15:00
Toplica
Borac
2
2
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
12.03
15:00
Moravac (ZT)
Pobeda
2
3
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 3 | |||||||
12.03
15:00
TaskoviÄi
Moravac (Ä)
1
2
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
12.03
15:00
Sloga (K)
BaliÄevac
1
3
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
12.03
15:00
Sloga 1980
Polet
2
2
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 2 |
12.03
14:30
Mladost (NS)
Proleter 1947
1
0
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
ŽelezniÄar Kusadak
OFK Napredak
0
1
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Radnik
Sloga
2
0
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
Polet
Mladi borac
6
1
|
12.03.2023 14:30 | 6 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Mladi radnik 1940
SASK
0
0
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
PetliÄ SD 2006
Podunavac
1
1
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
12.03
14:30
KrilaÅ”
Rudar 2001
0
5
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 5 |
|
||||||
12.03
14:30
Sirakovo
ObiliÄ
1
1
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Borac (K)
ŽelezniÄar
0
2
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
12.03
14:30
Å apine
Sloga 1945
0
0
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
Batovac
Napredak (S)
2
4
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
12.03
14:30
Rudar (Kr)
BSK 1931
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
12.03
15:00
Osaonica
Partizan
2
1
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
12.03
15:00
GFK Tabane
Rudar (SR)
2
0
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
12.03
15:00
Kolare
Mladost (J)
1
1
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
12.03
15:00
Moravac 2015
Rudar (St)
1
0
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
12.03
15:00
Napredak
Mladost (T)
3
0
|
12.03.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
12.03
15:00
Sloga
Juhor
0
1
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
12.03
15:00
Donja Mutnica
Dragocvet
1
2
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 2 |
12.03
11:00
Vidojevica
Antimon
3
1
|
12.03.2023 11:00 | 3 : 1 | |||||||
12.03
14:30
Sloga
Majur
5
2
|
12.03.2023 14:30 | 5 : 2 | |||||||
12.03
14:30
Jedinstvo (Å )
Lipolist
1
2
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 2 | |||||||
12.03
14:30
Podrinje
GuÄevo 1929
0
0
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
Jedinstvo (MZ)
Mladi borac
1
1
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
12.03
14:30
Drina (Lj)
KaraÄorÄe
2
0
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 0 | |||||||
12.03
14:30
Hajduk Stanko
Drina (B)
11
0
|
12.03.2023 14:30 | 11 : 0 |
12.03
14:30
Kolonija
Divostin
0
0
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
Jedinstvo
Bratstvo 1975
0
1
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
MarÅ”iÄ
Sloboda (G)
5
1
|
12.03.2023 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Kutlovo
Sloga 1934
4
1
|
12.03.2023 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Stanovo 1941
Zastava 1973
0
2
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 2 |
|
12.03
OsniÄ
TrebiÄ
1
3
|
12.03.2023 | 1 : 3 |
|
||||||
12.03
FSU Kraljevica
Kosovo
3
0
|
12.03.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
12.03
GraniÄar
Sloga
1
0
|
12.03.2023 | 1 : 0 |
|
||||||
12.03
OFK 019
Rudar VrÅ”ka Äuka
1
4
|
12.03.2023 | 1 : 4 |
|
||||||
12.03
Malinik
Rudar
3
0
|
12.03.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
12.03
Omladinac
Å ljivar
|
12.03.2023 | : | |||||||
12.03
Hajduk
Midžor
0
1
|
12.03.2023 | 0 : 1 |
|
12.03
14:00
PeruÄac
Sloga
3
1
|
12.03.2023 14:00 | 3 : 1 | |||||||
12.03
14:00
AvijatiÄar Vranjani
Omladinac
1
1
|
12.03.2023 14:00 | 1 : 1 | |||||||
12.03
11:00
Rampa
Polet
1
2
|
12.03.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
12.03
14:00
Gorobilje
Äajetina
1
2
|
12.03.2023 14:00 | 1 : 2 | |||||||
12.03
14:00
Ježevica
Jedinstvo
0
0
|
12.03.2023 14:00 | 0 : 0 | |||||||
12.03
14:00
Kotroman
Bakionica
1
3
|
12.03.2023 14:00 | 1 : 3 | |||||||
12.03
14:00
ViŔesava
SeÄica
5
0
|
12.03.2023 14:00 | 5 : 0 | |||||||
12.03
11:00
Tara
Prvi partizan
2
0
|
12.03.2023 11:00 | 2 : 0 |
12.03
14:30
BSK
Aleksa Å antiÄ
1
1
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
12.03
14:30
Omladinac (B)
TeleÄka
5
0
|
12.03.2023 14:30 | 5 : 0 | |||||||
12.03
14:30
Omladinac (D)
Polet (R)
7
0
|
12.03.2023 14:30 | 7 : 0 | |||||||
12.03
14:30
Mladost
RadniÄki (S)
0
3
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 3 | |||||||
12.03
14:30
Polet (S)
Dinamo 1923
0
1
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 1 | |||||||
12.03
14:30
TerekveÅ”
Zadrugar
3
1
|
12.03.2023 14:30 | 3 : 1 |
12.03
12:00
Beli Orlovi
Ribnik
15
1
|
12.03.2023 12:00 | 15 : 1 |
|
||||||
12.03
15:00
Donji Kopaonik
Velika Drenova
2
3
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
12.03
15:00
Mladost 1977
Omladinac
1
1
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
12.03
15:00
Kamenorezac 76
Mladost (T)
4
1
|
12.03.2023 15:00 | 4 : 1 | |||||||
12.03
12:00
Stari Trstenik
Vinogradar
2
2
|
12.03.2023 12:00 | 2 : 2 |
|
12.03
14:30
Ljukovo
Hajduk 1932
1
1
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Rudar
FruŔkogorac
0
0
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
Kameni
Mladost
3
1
|
12.03.2023 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Polet (NK)
ÄSK Äortanovci
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Sremac
Napredak
0
2
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
12.03
14:30
Car UroÅ”
Polet (N)
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
KruŔedol
GraniÄar
5
0
|
12.03.2023 14:30 | 5 : 0 |
|
12.03
15:30
Sloga
Sofeks
0
10
|
12.03.2023 15:30 | 0 : 10 |
|
||||||
12.03
15:30
Äenej
ObiliÄ
2
1
|
12.03.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.03
15:30
Vinogradar
MiletiÄ
4
0
|
12.03.2023 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
12.03
15:30
Titel
Hajduk (G)
1
3
|
12.03.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
12.03
15:30
ŽelezniÄar NS
Borac (R)
0
1
|
12.03.2023 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
15:30
Susek
Proleter 1951
6
1
|
12.03.2023 15:30 | 6 : 1 |
|
12.03
15:00
Jedinstvo
Vinogradar
3
1
|
12.03.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.03
15:00
Sloboda
Mladost (G)
6
2
|
12.03.2023 15:00 | 6 : 2 |
|
||||||
12.03
15:00
Å umadinac
VinoraÄa
2
2
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.03
15:00
Ursule
Morava (R)
2
1
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
12.03
14:30
Napredak
OFK BikiÄ
0
4
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
12.03
10:00
FruŔka Gora
Zmaj
6
1
|
12.03.2023 10:00 | 6 : 1 | |||||||
12.03
14:30
Borac (VR)
BSK
8
1
|
12.03.2023 14:30 | 8 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Srem
OFK Zeka BuljubaŔa
1
1
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
ObiliÄ 1993
Erdevik 2017
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Borac (R)
Jedinstvo
2
0
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
LSK
GraniÄar
1
1
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 1 |
12.03
15:00
Mladost
Kulpin
0
3
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 3 | |||||||
12.03
15:00
Borac
BaÄka
1
4
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 4 | |||||||
12.03
15:00
Slavija (B)
NeŔtin
3
2
|
12.03.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
12.03
15:00
Krivanj
OFK Stari Grad
3
1
|
12.03.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
12.03
15:00
BaÄki Hajduk
LabudnjaÄa
5
1
|
12.03.2023 15:00 | 5 : 1 |
12.03
14:30
Omladinac
Sloga
2
0
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
Napredak
Mladost (MM)
3
0
|
12.03.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
12.03
14:30
PetlovaÄa
Stojan Lazarac
1
1
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
12.03
14:30
Zadrugar
Torpedo
4
1
|
12.03.2023 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
BuduÄnost (PD)
Bair
4
0
|
12.03.2023 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
Sloboda
DuŔko
0
2
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
12.03
14:30
BuduÄnost (Z)
Milicionar
1
0
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
12.03
14:30
RadniÄki (K)
PriÄinoviÄ
1
0
|
12.03.2023 14:30 | 1 : 0 | |||||||
12.03
14:30
MiŔar
Dobrava Žabar 2020
3
2
|
12.03.2023 14:30 | 3 : 2 | |||||||
12.03
14:30
Mrovska
Bobovik
0
2
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 2 | |||||||
12.03
14:30
Sloga (K)
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
0
4
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 4 |
12.03
14:30
Jedinstvo
Jadar 1961
3
0
|
12.03.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
12.03
14:30
Prva Iskra
Velika Reka
4
1
|
12.03.2023 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.03
14:30
Sloga
Luk
2
2
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 2 | |||||||
12.03
14:30
Studenac
Hajduk
2
2
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
12.03
14:30
Cer
Milan OrliÄ
0
3
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
12.03
14:30
Jelav
Mladost
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
12.03
11:00
Modrica
Naupare
3
1
|
12.03.2023 11:00 | 3 : 1 | |||||||
12.03
11:00
Mudrakovac
MakreŔane
1
2
|
12.03.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.03
11:00
Kapidžija
Kaonik
2
2
|
12.03.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.03
15:00
Polet
Žabare
4
1
|
12.03.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.03
15:00
BSK
Bukovica
3
0
|
12.03.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
12.03
14:30
BUSK
Å umadinac
3
2
|
12.03.2023 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
12.03
14:30
SinÄeliÄ 2012
Dedinje
5
0
|
12.03.2023 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
12.03
11:00
13. maj
Bežanija
0
3
|
12.03.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
12.03
14:30
Novi Beograd
Miljakovac
0
1
|
12.03.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
10:00
Rekreativo 011
Velika MoŔtanica
2
2
|
12.03.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
12.03
14:30
Palilulac
Resnik
6
2
|
12.03.2023 14:30 | 6 : 2 |
|
||||||
12.03
10:00
OFK Lug 2020
OFK Crvenka
3
3
|
12.03.2023 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
12.03
14:30
PKB Kovilovo
Avala 1939
2
0
|
12.03.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
12.03
11:00
Jadar (S)
Mladost (DD)
0
2
|
12.03.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.03
11:00
Sloga
SinÄeliÄ
2
3
|
12.03.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
12.03
11:00
KrajiŔnici
Granit
1
2
|
12.03.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.03
11:00
Borac
GradiliŔte (L)
8
0
|
12.03.2023 11:00 | 8 : 0 |
|
||||||
12.03
11:00
Jadar 07
Paskovac
0
3
|
12.03.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
12.03
11:00
Mladost (L)
Vuk
0
3
|
12.03.2023 11:00 | 0 : 3 | |||||||
12.03
11:00
14. oktobar
Stolice
1
1
|
12.03.2023 11:00 | 1 : 1 |
12.03
15:00
Sloga Meridian
ŽeljezniÄar
0
1
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
13:00
PosuŔje
Å iroki Brijeg
0
1
|
12.03.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
15:00
Sarajevo
Velež
0
1
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
12.03
14:00
Slavija
Sloboda (NG)
2
3
|
12.03.2023 14:00 | 2 : 3 | |||||||
12.03
14:00
Podrinje
ModriÄa
2
0
|
12.03.2023 14:00 | 2 : 0 | |||||||
12.03
14:00
Zvijezda 09
Omarska
6
2
|
12.03.2023 14:00 | 6 : 2 | |||||||
12.03
14:00
Sloboda (MG)
Kozara
2
2
|
12.03.2023 14:00 | 2 : 2 | |||||||
12.03
14:00
Rudar Prijedor
Krupa
1
2
|
12.03.2023 14:00 | 1 : 2 | |||||||
12.03
14:00
ŽeljezniÄar
LaktaŔi
2
0
|
12.03.2023 14:00 | 2 : 0 | |||||||
12.03
14:00
Drina
Tekstilac
1
0
|
12.03.2023 14:00 | 1 : 0 | |||||||
12.03
14:00
LjubiÄ
Sutjeska
3
1
|
12.03.2023 14:00 | 3 : 1 | |||||||
12.03
14:00
Radnik
Famos
1
0
|
12.03.2023 14:00 | 1 : 0 |
12.03
15:00
RadniÄki
Goražde
0
2
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.03
15:00
Jedinstvo
Mladost
1
2
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.03
15:00
StupÄanica
Radnik
1
0
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.03
15:00
Travnik
Simm-Bau
0
1
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
12.03
14:00
Mornar
OFK Petrovac
0
1
|
12.03.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
18:00
BuduÄnost
Jedinstvo
4
0
|
12.03.2023 18:00 | 4 : 0 |
|
||||||
12.03
18:00
DeÄiÄ
Arsenal
0
0
|
12.03.2023 18:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.03
15:00
Rudar
Sutjeska
1
4
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 4 |
|
12.03
15:00
Fulham
Arsenal
0
3
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
12.03
15:00
Manchester United
Southampton
0
0
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.03
17:30
Newcastle United
Wolverhampton
2
1
|
12.03.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.03
15:00
West Ham United
Aston Villa
1
1
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
12.03
15:30
SC Freiburg
1899 Hoffenheim
2
1
|
12.03.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.03
19:30
VfL Wolfsburg
1. FC Union Berlin
1
1
|
12.03.2023 19:30 | 1 : 1 |
|
||||||
12.03
17:30
Werder Bremen
Bayer 04 Leverkusen
2
3
|
12.03.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
12.03
17:00
AC Ajaccio
Montpellier
0
1
|
12.03.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
17:00
AJ Auxerre
Stade Rennais
0
0
|
12.03.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.03
15:00
Angers
Toulouse
0
2
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.03
17:05
AS Monaco
Stade de Reims
0
1
|
12.03.2023 17:05 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
17:00
Clermont Foot 63
RC Lens
0
4
|
12.03.2023 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
12.03
17:00
FC Nantes
OGC Nice
2
2
|
12.03.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.03
17:00
Lille OSC
Olympique Lyonnais
3
3
|
12.03.2023 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
12.03
15:00
Lorient
Troyes
2
0
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.03
17:00
Olympique de Marseille
RC Strasbourg
2
2
|
12.03.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.03
17:00
Stade Brestois 29
Paris Saint-Germain
1
2
|
12.03.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
12.03
15:00
Cremonese
Fiorentina
0
2
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.03
15:00
Hellas Verona
Monza
1
1
|
12.03.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.03
20:45
Juventus
Sampdoria
4
2
|
12.03.2023 20:45 | 4 : 2 |
|
||||||
12.03
12:30
Lecce
Torino
0
2
|
12.03.2023 12:30 | 0 : 2 |
|
||||||
12.03
18:00
Roma
Sassuolo
3
4
|
12.03.2023 18:00 | 3 : 4 |
|
12.03
21:00
Athletic Club
Barcelona
0
1
|
12.03.2023 21:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
20:00
CƔdiz CF
Getafe
2
2
|
12.03.2023 20:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.03
20:00
Elche CF
Real Valladolid
1
1
|
12.03.2023 20:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.03
20:00
Girona FC
AtlƩtico Madrid
0
1
|
12.03.2023 20:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
20:00
RCD Mallorca
Real Sociedad
1
1
|
12.03.2023 20:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.03
20:00
Sevilla
UD AlmerĆa
2
1
|
12.03.2023 20:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.03
20:00
Villarreal
Real Betis BalompiƩ
1
1
|
12.03.2023 20:00 | 1 : 1 |
|
12.03
12:00
Sloga
Crvena zvezda
0
3
|
12.03.2023 12:00 | 0 : 3 |
12.03
15:00
Rad
Požarevac
0
1
|
12.03.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
12.03
13:00
Moskva
Zemun
1
5
|
12.03.2023 13:00 | 1 : 5 | |||||||
12.03
15:00
Napredak Junior 2018
Kolubara
2
3
|
12.03.2023 15:00 | 2 : 3 | |||||||
12.03
15:15
RadniÄki 1923
ŽGFK Lavice DuboÄica
8
0
|
12.03.2023 15:15 | 8 : 0 |
12.03
12:00
Ekonomist
Cvetex
7
0
|
12.03.2023 12:00 | 7 : 0 |
|
12.03
11:00
Spartak ŽK
ŽelezniÄar
6
0
|
12.03.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
12.03
12:00
Kabel
InÄija
0
1
|
12.03.2023 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
12:00
GFK Sloven
Vojvodina
0
4
|
12.03.2023 12:00 | 0 : 4 |
|
12.03
14:00
Novi Pazar
Sloga (P)
4
2
|
12.03.2023 14:00 | 4 : 2 |
|
12.03
13:00
Zemun
Lokomotiva
1
1
|
12.03.2023 13:00 | 1 : 1 |
12.03
RadniÄki (P)
Knez 2022
3
0
|
12.03.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
12.03
BuduÄnost
Radnik
9
1
|
12.03.2023 | 9 : 1 |
|
12.03
13:00
RadniÄki 1923
Brodarac
1
1
|
12.03.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
12.03
13:00
RadniÄki (NB)
ÄukariÄki
0
0
|
12.03.2023 13:00 | 0 : 0 | |||||||
12.03
10:00
Rad
Voždovac
1
1
|
12.03.2023 10:00 | 1 : 1 |
12.03
13:00
Spartak ŽK
ŽelezniÄar
2
2
|
12.03.2023 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.03
10:00
Kabel
InÄija
3
0
|
12.03.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.03
10:00
Mladost (L)
Petrika
1
3
|
12.03.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
12.03
12:00
OFK VrŔac
Vojvodina
2
3
|
12.03.2023 12:00 | 2 : 3 |
|
12.03
12:00
Novi Pazar
Sloga (P)
0
0
|
12.03.2023 12:00 | 0 : 0 | |||||||
12.03
11:00
BuduÄnost
Mladi radnik 1926
0
1
|
12.03.2023 11:00 | 0 : 1 |
12.03
TimoÄanin
RadniÄki (N)
0
1
|
12.03.2023 | 0 : 1 |
|
||||||
12.03
Timok 1919
MeŔevo
2
1
|
12.03.2023 | 2 : 1 |
|
12.03
13:00
GFK Jagodina
Brodarac
1
0
|
12.03.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
12.03
12:30
Rad
OLE
1
2
|
12.03.2023 12:30 | 1 : 2 |
12.03
10:00
ŽAK
Sloga
2
1
|
12.03.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
12.03
10:00
ÄukariÄki
OLE
3
0
|
12.03.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.03
10:00
Zemun
Teleoptik
0
1
|
12.03.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
12.03
10:00
GFK Sloven
RadniÄki (Z)
0
1
|
12.03.2023 10:00 | 0 : 1 | |||||||
12.03
10:00
Jedinstvo (SP)
Petrika
0
3
|
12.03.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
12.03
11:00
1. maj
Voja GaÄiÄ
2
1
|
12.03.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
12.03
11:00
Petar PuaÄa
RadniÄki 1912
1
1
|
12.03.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.03
11:00
OFK BaÄka
Kabel
0
2
|
12.03.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.03
10:00
Arena Su
Derby 2015
0
3
|
12.03.2023 10:00 | 0 : 3 | |||||||
12.03
13:00
Vojvodina
Krila Krajine
10
0
|
12.03.2023 13:00 | 10 : 0 |
|
||||||
12.03
11:00
OFK Kikinda
Spartak ŽK
2
1
|
12.03.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
12.03
11:00
GFK Sloboda
Borac 1926
2
3
|
12.03.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
12.03
12:00
Kiker
Kosmet
1
0
|
12.03.2023 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.03
10:00
Novi Pazar
Bane 1931
3
2
|
12.03.2023 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
12.03
10:00
Rudar (KM)
Apolon 2018
|
12.03.2023 10:00 |
|
|||||||
12.03
13:00
Sloga (K)
Pazar Juniors
0
7
|
12.03.2023 13:00 | 0 : 7 |
|
||||||
12.03
10:00
RadniÄki 1923
Å umadija 1903
|
12.03.2023 10:00 |
|
12.03
10:00
GFK Sloboda
Polimlje
|
12.03.2023 10:00 |
|
|||||||
12.03
10:00
Borac 1926
Javor Matis
|
12.03.2023 10:00 |
|
12.03
10:00
Omladinac 2014
MaÄva
2
2
|
12.03.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
12.03
10:00
RadniÄki (N)
Duel Juniors
1
3
|
12.03.2023 10:00 | 1 : 3 | |||||||
12.03
12:00
BuduÄnost
Timok 1919
2
0
|
12.03.2023 12:00 | 2 : 0 | |||||||
12.03
11:00
Napredak
Real
0
4
|
12.03.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
12.03
11:00
Lider MGM
Trayal Knez Lazar
2
0
|
12.03.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.03
11:00
OFK RadniÄki
RadniÄki (P)
1
3
|
12.03.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
12.03
10:00
SU Prestiž - Joca RistiÄ
GFK DuboÄica
5
1
|
12.03.2023 10:00 | 5 : 1 |
12.03
12:00
RadniÄki (N)
Duel Juniors
1
1
|
12.03.2023 12:00 | 1 : 1 |
12.03
12:00
Mega MIS
MZT Skopje Aerodrom
93
86
|
12.03.2023 12:00 | 93 : 86 | |||||||
12.03
19:30
Mornar Barsko zlato
Borac Mozzart
104
99
|
12.03.2023 19:30 | 104 : 99 | |||||||
12.03
17:30
Zadar
Cedevita Olimpija
81
59
|
12.03.2023 17:30 | 81 : 59 |
12.03
12:00
Vrijednosnice Osijek
Spars Ilidža
77
80
|
12.03.2023 12:00 | 77 : 80 | |||||||
12.03
18:00
Sutjeska
Sloga
77
70
|
12.03.2023 18:00 | 77 : 70 | |||||||
12.03
15:00
Zlatibor Gold Gondola
Krka
97
106
|
12.03.2023 15:00 | 97 : 106 |
12.03
16:30
Borac
Star
98
88
|
12.03.2023 16:30 | 98 : 88 |
12.03
19:30
Proleter
Mladost
52
73
|
12.03.2023 19:30 | 52 : 73 | |||||||
12.03
15:00
Marina
BeoÄin
59
66
|
12.03.2023 15:00 | 59 : 66 |
12.03
15:00
Sivac
Torpedo
62
81
|
12.03.2023 15:00 | 62 : 81 | |||||||
12.03
20:00
Petrovgrad
Sport's World
122
86
|
12.03.2023 20:00 | 122 : 86 |
12.03
20:00
Ru koÅ”
Partizan
72
58
|
12.03.2023 20:00 | 72 : 58 |
12.03
18:20
Cerak
Abba
82
61
|
12.03.2023 18:20 | 82 : 61 | |||||||
12.03
19:30
Barajevo Bambi
Zvezdara
71
80
|
12.03.2023 19:30 | 71 : 80 |
12.03
19:00
OKK Sokobanja
Pusta Reka
65
94
|
12.03.2023 19:00 | 65 : 94 | |||||||
12.03
18:30
Borac
KurŔumlija
104
63
|
12.03.2023 18:30 | 104 : 63 | |||||||
12.03
14:00
Svrljig
Hisar
82
78
|
12.03.2023 14:00 | 82 : 78 | |||||||
12.03
16:00
Play off
Actavis Academy
66
71
|
12.03.2023 16:00 | 66 : 71 |
12.03
19:00
Partizan 1953
Vojvodina 021
74
72
|
12.03.2023 19:00 | 74 : 72 |
12.03
16:30
Student
Karaburma
87
64
|
12.03.2023 16:30 | 87 : 64 | |||||||
12.03
19:00
Ljubovija
Ras
57
69
|
12.03.2023 19:00 | 57 : 69 | |||||||
12.03
19:00
MileŔevka
Rudar 1903
20
0
|
12.03.2023 19:00 | 20 : 0 |
|
12.03
14:00
Žitko Basket
Borac Mozzart
73
100
|
12.03.2023 14:00 | 73 : 100 | |||||||
12.03
16:30
Konstantin
Partizan
77
100
|
12.03.2023 16:30 | 77 : 100 | |||||||
12.03
16:00
Spartak Office Shoes
Crvena zvezda MTS
78
90
|
12.03.2023 16:00 | 78 : 90 | |||||||
12.03
16:00
RadniÄki 1950
Sloboda
89
82
|
12.03.2023 16:00 | 89 : 82 |
12.03
16:00
Mega MIS
Vojvodina
93
65
|
12.03.2023 16:00 | 93 : 65 |
12.03
19:30
ParaÄin
Sloga
50
82
|
12.03.2023 19:30 | 50 : 82 | |||||||
12.03
13:45
SPD RadniÄki
Radivoj KoraÄ
49
58
|
12.03.2023 13:45 | 49 : 58 |
12.03
18:00
TopliÄanin 97
Borac (S)
0
3
|
12.03.2023 18:00 | 0 : 3 | |||||||
12.03
16:00
Borac (P)
VGSK
0
3
|
12.03.2023 16:00 | 0 : 3 |
12.03
17:00
Radan
TopliÄanin
0
3
|
12.03.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
12.03
17:00
Jagodina
Pirot
3
0
|
12.03.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
12.03
19:00
Vranje
NiÅ” 2
1
3
|
12.03.2023 19:00 | 1 : 3 | |||||||
12.03
17:00
Jablanica
Desetka
3
1
|
12.03.2023 17:00 | 3 : 1 | |||||||
12.03
18:00
Knjaževac
TopliÄki Vitezovi
0
3
|
12.03.2023 18:00 | 0 : 3 |
12.03
16:00
Kikinda
Partizan
3
1
|
12.03.2023 16:00 | 3 : 1 |
12.03
16:00
GraÄac
Kosovska Mitrovica
2
3
|
12.03.2023 16:00 | 2 : 3 | |||||||
12.03
16:00
Partizan (L)
Takovo 2
2
3
|
12.03.2023 16:00 | 2 : 3 |
12.03
19:00
Klek SrbijaŔume 2
Novi Sad 2
1
3
|
12.03.2023 19:00 | 1 : 3 | |||||||
12.03
17:00
Mladost
Srem Iton
0
3
|
12.03.2023 17:00 | 0 : 3 |
12.03
16:00
Novi Sad
Omladinac
1
3
|
12.03.2023 16:00 | 1 : 3 |
12.03
17:00
Takovo Zvezda Helios
Beograd
3
2
|
12.03.2023 17:00 | 3 : 2 |
12.03
14:00
Jagodina
Sloga 2016
3
1
|
12.03.2023 14:00 | 3 : 1 | |||||||
12.03
17:00
Panda
Leskovac 98 - 2
3
0
|
12.03.2023 17:00 | 3 : 0 |
12.03
14:00
Mokra Gora
ŽOK Napredak 037
2
3
|
12.03.2023 14:00 | 2 : 3 | |||||||
12.03
15:00
TehniÄar
Drina
3
2
|
12.03.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
12.03
14:00
Kosovska Mitrovica
Trendtex
0
3
|
12.03.2023 14:00 | 0 : 3 |
12.03
15:30
VrŔac
Å trand Volej
0
3
|
12.03.2023 15:30 | 0 : 3 | |||||||
12.03
19:15
Mladost 1979
Srem 2
3
0
|
12.03.2023 19:15 | 3 : 0 |
12.03
16:00
Klek SrbijaŔume 2
Banat
0
3
|
12.03.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
12.03
20:00
BagljaÅ” 023
Proleter
2
3
|
12.03.2023 20:00 | 2 : 3 |
12.03
16:00
Goks IN
Spartak 2
0
3
|
12.03.2023 16:00 | 0 : 3 |
12.03
11:00
Lavovi 07
SK Volej
3
1
|
12.03.2023 11:00 | 3 : 1 | |||||||
12.03
16:00
NS Volej Team 2
GrbiÄ
3
0
|
12.03.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
12.03
13:45
Star
Merkur
0
3
|
12.03.2023 13:45 | 0 : 3 | |||||||
12.03
16:00
Blok aut
Panonija 2
3
2
|
12.03.2023 16:00 | 3 : 2 |
12.03
13:00
TSK Volley 2018
BeoÄin
3
0
|
12.03.2023 13:00 | 3 : 0 |
12.03
20:30
Lavovi
SinÄeliÄ
24
27
|
12.03.2023 20:30 | 24 : 27 |
12.03
14:00
Studentski grad
RSU Akademija LeÄiÄ
36
33
|
12.03.2023 14:00 | 36 : 33 |
12.03
17:00
Metalac (V)
SPD RadniÄki 2
29
25
|
12.03.2023 17:00 | 29 : 25 | |||||||
12.03
19:00
Jagodina
ParaÄin
29
34
|
12.03.2023 19:00 | 29 : 34 | |||||||
12.03
18:00
Zlatar
Å amot 65 2
36
26
|
12.03.2023 18:00 | 36 : 26 |
12.03
20:00
Sloga (PM)
Jastrebac
34
31
|
12.03.2023 20:00 | 34 : 31 | |||||||
12.03
14:00
Mladost
ZajeÄar 1949
28
33
|
12.03.2023 14:00 | 28 : 33 | |||||||
12.03
17:30
Rtanj
Jedinstvo 1974
30
26
|
12.03.2023 17:30 | 30 : 26 |
12.03
18:00
Halas Jožef
Crvena zvezda
34
42
|
12.03.2023 18:00 | 34 : 42 |
12.03
19:00
RadniÄki (S)
Bekament BB - 2
21
24
|
12.03.2023 19:00 | 21 : 24 | |||||||
12.03
16:30
KoŔutnjak
Prijepolje
19
30
|
12.03.2023 16:30 | 19 : 30 | |||||||
12.03
18:00
ORK Loznica
Pazar 2003
37
28
|
12.03.2023 18:00 | 37 : 28 |
12.03
19:30
Rtanj
NemanjiÄ
32
26
|
12.03.2023 19:30 | 32 : 26 | |||||||
12.03
16:00
Aleksinac
Požarevac
32
30
|
12.03.2023 16:00 | 32 : 30 |
12.03
18:00
Mladost
Pirot
28
23
|
12.03.2023 18:00 | 28 : 23 | |||||||
12.03
20:00
Vlasotince
Vranje
29
20
|
12.03.2023 20:00 | 29 : 20 |
12.03
18:00
RU VoždovaÄki
Junior
34
34
|
12.03.2023 18:00 | 34 : 34 |
12.03
18:00
Proleter
Laki
30
23
|
12.03.2023 18:00 | 30 : 23 |
12.03
16:00
Apatin
Jadran
26
20
|
12.03.2023 16:00 | 26 : 20 | |||||||
12.03
16:00
Odžaci
Halas Jožef 2
25
46
|
12.03.2023 16:00 | 25 : 46 |
12.03
21:00
Stari Grad
TaÅ”
7
6
|
12.03.2023 21:00 | 7 : 6 |
12.03
18:00
Ivanjica
Novi Sad
3
4
|
12.03.2023 18:00 | 3 : 4 | |||||||
12.03
18:00
Ekonomac
Loznica Grad 2018
2
2
|
12.03.2023 18:00 | 2 : 2 |
12.03
19:00
Spartak GP
Leskovac
1
5
|
12.03.2023 19:00 | 1 : 5 | |||||||
12.03
19:00
Partenon
Smederevo
7
5
|
12.03.2023 19:00 | 7 : 5 | |||||||
12.03
18:30
Winter sport
KalÄa
4
1
|
12.03.2023 18:30 | 4 : 1 | |||||||
12.03
20:00
SU Banjica 011
Ekonomist
3
7
|
12.03.2023 20:00 | 3 : 7 |
12.03
18:00
KosjeriÄ
Bajina BaŔta
4
4
|
12.03.2023 18:00 | 4 : 4 |
|
12.03
16:00
Intelektualac
Student
4
1
|
12.03.2023 16:00 | 4 : 1 |
|
12.03
15:30
92
RaŔka
0
4
|
12.03.2023 15:30 | 0 : 4 |
12.03
18:30
Timok 2013
Rasadnik
5
2
|
12.03.2023 18:30 | 5 : 2 |
12.03
18:30
NiÅ” 92
Dolap
5
1
|
12.03.2023 18:30 | 5 : 1 |
12.03
18:00
Sloga
Sarajevo
6
2
|
12.03.2023 18:00 | 6 : 2 |
|
||||||
12.03
20:00
Doboj
Salines
3
9
|
12.03.2023 20:00 | 3 : 9 |
|
||||||
12.03
17:00
Mostar SG
Radnik MD Å op
5
6
|
12.03.2023 17:00 | 5 : 6 |
|
12.03
12:00
RadniÄki
Morava Gepardi
40
22
|
12.03.2023 12:00 | 40 : 22 |
|
12.03
15:00
Rad Mozzart
Dinamo 1954
62
5
|
12.03.2023 15:00 | 62 : 5 |