12.09
16:00
1. Maj Ruma
BeÄej 1918
1
0
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
RadniÄki 1912
Feniks 1995
3
0
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Kozara
Mladost (NS)
0
3
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
12.09
16:00
OFK Stari Grad
Dinamo 1945
2
0
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
12.09
16:00
Omladinac
Borac
0
0
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 0 | |||||||
12.09
16:00
OFK VrŔac
Sloboda
3
0
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
BaÄka 1901
Sloga (Ä)
2
0
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Hajduk 1912
Dunav
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
12.09
16:00
Takovo
Jedinstvo
1
2
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 2 | |||||||
12.09
16:00
Smederevo 1924
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
Å umadija (A)
GFK Sloboda
1
2
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.09
16:00
MaÄva 1929
SuŔica
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
12.09
16:00
Gruža
TrepÄa
0
2
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 2 | |||||||
12.09
16:00
JoŔanica
Sloga (P)
0
2
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 2 |
12.09
11:00
GSP Polet DorÄol
RadniÄki (O)
1
2
|
12.09.2020 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.09
16:00
Brodarac
TEK Sloga
5
0
|
12.09.2020 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Lokomotiva
Zvezdara
3
1
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.09
10:00
SinÄeliÄ
BSK BorÄa
2
1
|
12.09.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
Mladenovac
OFK Beograd
3
2
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
12.09
16:00
RadniÄki (NB)
Crvena zvezda
2
0
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
|
12.09
16:00
Jedinstvo (P)
Trstenik PPT
2
2
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.09
16:00
Moravac Orion
SFS Borac
0
2
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 2 | |||||||
12.09
16:00
SFK Morava
OFK TopliÄanin
5
1
|
12.09.2020 16:00 | 5 : 1 |
|
12.09
16:00
Omladinac
BuduÄnost
2
1
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
12.09
16:00
KaraÄorÄe
OFK AranÄelovac 1979
1
2
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.09
16:00
Äerdap
RSK
2
2
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.09
16:00
Sloga (B)
Sloboda
3
1
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 1 |
|
12.09
16:00
FAP
Polet (Lj)
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
12.09
16:00
Sloga (BB)
Omladinac
2
0
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
12.09
16:00
Crnokosa
Parmenac
2
1
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
12.09
16:00
RadniÄki (V)
RaÄevac
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
12.09
16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Sloga (B)
0
1
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 1 |
12.09
16:00
ObiliÄ
BaÄka (P)
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
BajŔa
Mladost (T)
3
1
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
Vojvodina (T)
Krila Krajine
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
OFK Vrbas
Mladost (BP)
1
3
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 3 | |||||||
12.09
16:00
Crvenka
Tekstilac
0
2
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.09
16:00
Srbobran
Tavankut
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
12.09
16:00
Jedinstvo (V)
Begej
0
0
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
OFK Kikinda 1909
Naftagas
2
2
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 2 | |||||||
12.09
16:00
Proleter
RadniÄki (S)
6
3
|
12.09.2020 16:00 | 6 : 3 |
|
||||||
12.09
16:00
Krajina
ŽAK
2
1
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 1 | |||||||
12.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Banat
2
1
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
BuduÄnost
Borac
4
1
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 1 |
|
12.09
16:00
Sloga (E)
Hajduk
4
0
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 0 | |||||||
12.09
16:00
Podrinje
Jadran
5
1
|
12.09.2020 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
Mladost
RadniÄki
2
0
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Cement
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 2 |
12.09
16:00
Jedinstvo 1936
KuŔiljevo
3
3
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
12.09
16:00
MeŔevo
Jedinstvo (M)
2
0
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
12.09
16:00
Morava 1918
Blagotin
7
0
|
12.09.2020 16:00 | 7 : 0 |
|
12.09
16:00
OFK Knjaz
Lužnica
2
2
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.09
16:00
Bor 1919
Balkanski
1
0
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
12.09
16:00
Äerdap
Jedinstvo (P)
1
0
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
12.09
16:00
Polom
Hajduk Veljko
1
2
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.09
16:00
BSK
Senjak
1
3
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 3 |
|
12.09
16:00
OFK Napredak 1929
MaloŔiŔte
2
1
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
|
12.09
16:00
OFK Kosanica
ŽitoraÄa
2
1
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
|
12.09
15:00
BSK 1926
Borac (L)
1
2
|
12.09.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.09
11:00
Milutinac
VrÄin
1
1
|
12.09.2020 11:00 | 1 : 1 |
|
12.09
16:00
Rtanj
Midžor
4
1
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 1 | |||||||
12.09
16:00
Hajduk
GraniÄar
1
4
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 4 | |||||||
12.09
16:00
RadniÄki 1946
Omladinac
5
0
|
12.09.2020 16:00 | 5 : 0 |
12.09
Äitluk
Mladost (T)
1
1
|
12.09.2020 | 1 : 1 | |||||||
12.09
Gornji StepoÅ”
SebeÄevac
3
0
|
12.09.2020 | 3 : 0 |
|
12.09
16:30
RadniÄki
Napredak
2
1
|
12.09.2020 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.09
16:30
Partizan
BSK
2
1
|
12.09.2020 16:30 | 2 : 1 |
|
12.09
16:00
BAK
Banat (I)
1
0
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
12.09
16:00
Polet
RadniÄki 1918
0
0
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Borac (BG)
Kordun
4
1
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 1 |
12.09
16:00
RadniÄki 1905
Senta
1
2
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 2 | |||||||
12.09
16:00
Proleter (RS)
Sloga
4
2
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 2 | |||||||
12.09
16:00
TornjoÅ”
EÄÅ”eg
2
1
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
12.09
16:00
Delija
ASK
0
4
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 4 |
|
12.09
16:00
Borac (O)
Postar 1930
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.09
15:30
Rakovica
Borac (P)
1
1
|
12.09.2020 15:30 | 1 : 1 |
|
12.09
16:00
Mladost
VraniÄ
2
2
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 2 | |||||||
12.09
16:00
Barajevo
Strelac
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
12.09
16:00
SUF Dubona
Zuce 2019
0
3
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 3 |
|
12.09
16:30
Veternik
Slavija
4
1
|
12.09.2020 16:30 | 4 : 1 |
12.09
16:00
Rudna Glava
Sloga
0
1
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
Å arbanovac
Polet
6
0
|
12.09.2020 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
BSK
Brestovac
1
0
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Krivelj
Blizna
1
0
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
12.09
16:00
Kolonija
Slavija
0
2
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 2 |
|
12.09
16:00
Rudar 2001
Omladinac (Å )
4
0
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
TrgovaÄki
Mladost (B)
2
1
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
|
12.09
16:00
Moravac (ZT)
Doljevac
0
3
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 3 | |||||||
12.09
16:00
Svrljig
Borac
4
1
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 1 | |||||||
12.09
16:00
TaskoviÄi
Moravac (Ä)
5
2
|
12.09.2020 16:00 | 5 : 2 |
12.09
16:30
Mladost (V)
KaraÄorÄe
0
3
|
12.09.2020 16:30 | 0 : 3 |
|
12.09
16:30
Morava (KS)
Partizan
3
0
|
12.09.2020 16:30 | 3 : 0 |
|
12.09
16:30
Pepeljevac
ZSK
3
0
|
12.09.2020 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
12.09
16:30
Radnik (Ub)
Strmovo 1968
1
2
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 2 | |||||||
12.09
16:30
OFK OseÄina
Tvrdojevac
2
0
|
12.09.2020 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.09
16:30
OFK JabuÄje
Dimitrije TucoviÄ
1
1
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 1 |
|
12.09
16:00
Slatina
Prilike
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
12.09
16:00
Zadrugar
Mladost
5
4
|
12.09.2020 16:00 | 5 : 4 |
|
||||||
12.09
16:00
Zvezda
Napredak
5
0
|
12.09.2020 16:00 | 5 : 0 |
|
12.09
16:00
SinÄeliÄ
Vidojevica
3
2
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 2 |
|
12.09
15:30
Mladost (S)
Mineralac
1
2
|
12.09.2020 15:30 | 1 : 2 |
|
12.09
16:00
Stari Trstenik
Garevina
0
2
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.09
16:00
Rubin
Gradac
5
1
|
12.09.2020 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
Jezero
Kamenorezac 76
4
2
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 2 |
|
12.09
16:00
Feniks
BSK
3
0
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 0 |
12.09
16:30
Slanobarac
Hajduk (G)
1
3
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 3 | |||||||
12.09
16:30
Borac (NS)
Vinogradar
1
1
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 1 |
12.09
17:00
Å eÄeranac Ada
Zmaj 1953
3
0
|
12.09.2020 17:00 | 3 : 0 |
12.09
16:00
Avala 1939
OFK Crvenka
3
2
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
12.09
16:00
Siti Sport Klub
Pinosava
0
1
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 1 |
|
12.09
16:30
Mlada krila
BogutovaÄka Banja
1
0
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
12.09
16:30
Sloga Obrva
Zvezda
2
0
|
12.09.2020 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.09
16:30
Progorelica
Mladost 1925
4
0
|
12.09.2020 16:30 | 4 : 0 |
|
12.09
16:00
Polet S.D.
Udarnik (S)
3
1
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
Bata BuliÄ
ZabrÄe 1936
1
2
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 2 |
12.09
16:30
Rudar (P)
Rudar (S)
2
3
|
12.09.2020 16:30 | 2 : 3 | |||||||
12.09
16:30
Beljanica
Napredak (St)
0
1
|
12.09.2020 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
12.09
16:30
Å umadija
Jasenovo
5
1
|
12.09.2020 16:30 | 5 : 1 |
|
12.09
16:30
Kupinovac
Å antarovac
4
1
|
12.09.2020 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.09
16:30
Mladost (D)
Ursule
1
0
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
12.09
16:30
Osaonica
Sloboda
3
0
|
12.09.2020 16:30 | 3 : 0 |
|
12.09
16:30
Rudar 1945
Crvena Jabuka
3
1
|
12.09.2020 16:30 | 3 : 1 | |||||||
12.09
16:30
Ratkovac
OFK Stublenica
3
2
|
12.09.2020 16:30 | 3 : 2 |
12.09
16:30
Lukavac
Milenko PavloviÄ
0
2
|
12.09.2020 16:30 | 0 : 2 |
|
12.09
16:00
RadniÄki 2020
Jasenovik 2018
2
0
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
|
12.09
16:00
Crvena zvezda
Napredak 2012
4
1
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 1 | |||||||
12.09
16:00
Rutevac
Å kriljac
3
4
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 4 |
12.09
16:00
Potisje
GraniÄar
4
0
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
HorgoÅ” 1911
Tromedja
8
0
|
12.09.2020 16:00 | 8 : 0 |
|
12.09
16:00
Badljevica
Lunjevac
4
1
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 1 | |||||||
12.09
12:30
PetliÄ SD 026
Vožd 2020
3
0
|
12.09.2020 12:30 | 3 : 0 |
12.09
16:00
Vrbovac
Godomin
1
2
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 2 |
12.09
16:00
Belpos
Polet
0
3
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 3 |
12.09
16:00
Sloga
Rtanj
1
2
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 2 |
12.09
16:00
NiŔavac
Rongo Siti
2
2
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 2 | |||||||
12.09
16:00
Sloboda
Veliki Suvodol
9
1
|
12.09.2020 16:00 | 9 : 1 |
12.09
16:00
Jevremovac
PSK
4
2
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 2 |
|
12.09
16:30
Å ilopaj
Å umadija
1
9
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 9 |
|
||||||
12.09
16:30
FC Stella Rossa
Majdan
4
1
|
12.09.2020 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.09
16:30
Brezak
Lunjevica
5
1
|
12.09.2020 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
12.09
16:30
Semedraž
Takovski Ustanak
4
1
|
12.09.2020 16:30 | 4 : 1 | |||||||
12.09
16:30
Jablanica
Omladinac
3
0
|
12.09.2020 16:30 | 3 : 0 |
|
12.09
16:00
BuduÄnost (DO)
Sunrise Å abac
3
0
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 0 |
12.09
16:00
Sloboda
Jedinstvo
0
2
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 2 |
|
12.09
16:00
MakreŔane
Naupare
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
Zmajevac
Borac
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
12.09
Mladost
Parcane
2
0
|
12.09.2020 | 2 : 0 | |||||||
12.09
Velika Morava
Mladi radnik
2
0
|
12.09.2020 | 2 : 0 |
|
12.09
16:30
Planinac
Donji Petrovci
1
2
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
12.09
16:30
Vojvodina
FruŔkogorac
4
1
|
12.09.2020 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.09
16:30
27. Oktobar
GraniÄar
1
3
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
12.09
16:30
Sloga (K)
Borac (S)
1
4
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
12.09
16:30
Polet
Sloga (S)
2
0
|
12.09.2020 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.09
16:30
Car UroÅ”
Jedinstvo (K)
3
3
|
12.09.2020 16:30 | 3 : 3 |
|
12.09
17:00
Polet
ŽelezniÄar
0
2
|
12.09.2020 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.09
17:00
Borac 1950
Popovac
4
0
|
12.09.2020 17:00 | 4 : 0 |
|
12.09
17:00
Razvitak
BuduÄnost
3
1
|
12.09.2020 17:00 | 3 : 1 |
|
12.09
16:00
Sport
TeleÄka
0
3
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 3 |
|
12.09
16:00
Oniks
DomaÄin
0
2
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 2 | |||||||
12.09
16:00
Mladi radnik
Dražmirovac
1
0
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
12.09
16:00
Crni Vitez
Stig (C)
1
3
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 3 |
|
12.09
16:00
Rapid
JanoŔik
0
8
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 8 |
|
||||||
12.09
16:00
Vojvodina
Dobrica
4
2
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
12.09
16:00
Sloga
NaŔa Krajina
6
1
|
12.09.2020 16:00 | 6 : 1 | |||||||
12.09
16:00
Banatul
Gaj
5
0
|
12.09.2020 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Mladost (VG)
Vladimirovac
4
2
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 2 |
|
12.09
16:00
Sloboda
BSK
0
2
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 2 |
|
12.09
16:30
Mladi radnik
Å umadinac
0
4
|
12.09.2020 16:30 | 0 : 4 |
|
12.09
16:00
Å umadinac 1949
Jarmenovci
1
3
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 3 |
|
12.09
16:00
Soko
Napredak
3
3
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
12.09
16:00
Rudar 1947
Dobrnje
2
5
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
12.09
16:00
BSK
Udarnik 2015
3
1
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
Radnik
Vukan
1
2
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.09
11:00
Melnica
Omladinac
2
1
|
12.09.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
12.09
16:00
SeliŔte
Osanica
6
1
|
12.09.2020 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
Mladost (K)
Best Sige
4
1
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
Laznica
Vukovac 98
4
0
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Vrelo 1971
Zvezda
1
0
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Sloga (J)
Bliznak-MedveÄica
4
2
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 2 |
|
12.09
16:00
Lipar
Kolonija
0
2
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 2 |
12.09
16:30
Zrinjski
Mladost
2
0
|
12.09.2020 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.09
16:30
Krupa
Sloboda
2
3
|
12.09.2020 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
12.09
16:30
Sarajevo
Borac
4
2
|
12.09.2020 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
12.09
16:30
Tuzla City
Radnik
1
0
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
12.09
16:30
Olimpik
Velež
2
1
|
12.09.2020 16:30 | 2 : 1 |
|
12.09
16:30
Slavija
LjubiÄ
1
0
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 0 | |||||||
12.09
16:30
Podrinje
Jedinstvo
1
2
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 2 | |||||||
12.09
16:30
Kozara
Borac
0
0
|
12.09.2020 16:30 | 0 : 0 | |||||||
12.09
16:30
Sloga
Leotar
2
0
|
12.09.2020 16:30 | 2 : 0 | |||||||
12.09
16:30
Rudar Prijedor
Tekstilac
2
0
|
12.09.2020 16:30 | 2 : 0 | |||||||
12.09
16:30
Sloboda
Drina
1
1
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 1 | |||||||
12.09
16:30
ŽeljezniÄar
ModriÄa
0
1
|
12.09.2020 16:30 | 0 : 1 | |||||||
12.09
16:30
Sutjeska
Zvijezda 09
0
1
|
12.09.2020 16:30 | 0 : 1 |
12.09
18:00
Rudar
OFK Petrovac
1
0
|
12.09.2020 18:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.09
20:00
BuduÄnost
OFK Titograd
3
1
|
12.09.2020 20:00 | 3 : 1 | |||||||
12.09
18:00
Iskra
Podgorica
1
1
|
12.09.2020 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.09
17:15
Jezero
Sutjeska
0
2
|
12.09.2020 17:15 | 0 : 2 |
|
||||||
12.09
20:00
Zeta
DeÄiÄ
0
2
|
12.09.2020 20:00 | 0 : 2 |
12.09
16:00
Crystal Palace
Southampton
1
0
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
12.09
13:30
Fulham
Arsenal
0
3
|
12.09.2020 13:30 | 0 : 3 | |||||||
12.09
18:30
Liverpool
Leeds United
4
3
|
12.09.2020 18:30 | 4 : 3 |
|
||||||
12.09
21:00
West Ham United
Newcastle United
0
2
|
12.09.2020 21:00 | 0 : 2 |
|
12.09
13:30
Birmingham City
Brentford
1
0
|
12.09.2020 13:30 | 1 : 0 | |||||||
12.09
13:30
Wycombe Wanderers
Rotherham United
0
1
|
12.09.2020 13:30 | 0 : 1 | |||||||
12.09
16:00
AFC Bournemouth
Blackburn Rovers
3
2
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 2 | |||||||
12.09
16:00
Barnsley
Luton Town
0
1
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 1 | |||||||
12.09
16:00
Bristol City
Coventry City
2
1
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 1 | |||||||
12.09
16:00
Cardiff City
Sheffield Wednesday
0
2
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 2 | |||||||
12.09
16:00
Derby County
Reading
0
2
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 2 | |||||||
12.09
16:00
Huddersfield Town
Norwich City
0
1
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 1 | |||||||
12.09
16:00
Millwall
Stoke City
0
0
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 0 | |||||||
12.09
16:00
Preston North End
Swansea City
0
1
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 1 | |||||||
12.09
16:00
Queens Park Rangers
Nottingham Forest
2
0
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
12.09
16:00
Eibar
Celta Vigo
0
0
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 0 | |||||||
12.09
18:30
Granada
Athletic Club
2
0
|
12.09.2020 18:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.09
21:00
CƔdiz
Osasuna
0
2
|
12.09.2020 21:00 | 0 : 2 |
|
12.09
17:00
Montpellier
Nice
3
1
|
12.09.2020 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.09
21:00
Saint-Etienne
Strasbourg
2
0
|
12.09.2020 21:00 | 2 : 0 |
|
12.09
17:00
Spartak ŽK
Novi Pazar
1
1
|
12.09.2020 17:00 | 1 : 1 | |||||||
12.09
17:00
TSC
RadniÄki (N)
1
3
|
12.09.2020 17:00 | 1 : 3 | |||||||
12.09
17:00
Voždovac
Metalac
4
0
|
12.09.2020 17:00 | 4 : 0 | |||||||
12.09
20:00
Partizan
Rad
3
0
|
12.09.2020 20:00 | 3 : 0 | |||||||
12.09
17:00
Radnik
InÄija
0
2
|
12.09.2020 17:00 | 0 : 2 |
12.09
16:30
RadniÄki 1923
RFK GrafiÄar
3
1
|
12.09.2020 16:30 | 3 : 1 | |||||||
12.09
16:30
OFK Žarkovo
RadniÄki (SM)
1
0
|
12.09.2020 16:30 | 1 : 0 | |||||||
12.09
19:30
Borac 1926
Sloga (K)
3
0
|
12.09.2020 19:30 | 3 : 0 |
12.09
16:00
NiŔavac
Rongo Siti
|
12.09.2020 16:00 | : | |||||||
12.09
16:00
Sloboda
Veliki Suvodol
|
12.09.2020 16:00 | : |
12.09
17:00
Sloga
Vojvodina
1
1
|
12.09.2020 17:00 | 1 : 1 | |||||||
12.09
16:30
Požarevac
Crvena zvezda
0
1
|
12.09.2020 16:30 | 0 : 1 | |||||||
12.09
16:30
MaŔinac Trejs
Spartak
0
4
|
12.09.2020 16:30 | 0 : 4 |
12.09
16:00
Moskva
MaÄva
1
2
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 2 | |||||||
12.09
16:00
ŽFU Zvezda B 2018
ŽGFK Lavice DuboÄica
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
12.09
Jagodina
MaŔinac 2020
|
12.09.2020 | : | |||||||
12.09
Morava
SUŽF Stol
6
0
|
12.09.2020 | 6 : 0 | |||||||
12.09
LevaÄ
TopliÄanin
|
12.09.2020 | : | |||||||
12.09
Rudar 1974
Knjaževac 2015
3
1
|
12.09.2020 | 3 : 1 |
12.09
10:00
Brodarac
RFK GrafiÄar
2
0
|
12.09.2020 10:00 | 2 : 0 | |||||||
12.09
11:30
Internacional
Rad
1
0
|
12.09.2020 11:30 | 1 : 0 | |||||||
12.09
16:30
Trayal
Voždovac
0
0
|
12.09.2020 16:30 | 0 : 0 |
12.09
10:00
Index
GFK Sloven
1
1
|
12.09.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.09
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (Zr)
3
0
|
12.09.2020 10:00 | 3 : 0 | |||||||
12.09
10:00
Vojvodina
Omladinac
1
0
|
12.09.2020 10:00 | 1 : 0 |
|
12.09
10:00
Tisa NjerÅ”
Proleter (NS)
1
3
|
12.09.2020 10:00 | 1 : 3 |
|
12.09
16:00
Å umadija 1903
RadniÄki (V)
2
1
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
Å abac Sunrise
Javor Matis
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
12.09
14:00
Dinamo
Trstenik PPT
7
0
|
12.09.2020 14:00 | 7 : 0 | |||||||
12.09
14:30
GFK DuboÄica
RadniÄki (S)
6
0
|
12.09.2020 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
12.09
10:00
GFK Jagodina
OFK TopliÄanin
8
0
|
12.09.2020 10:00 | 8 : 0 |
12.09
16:00
VGSK
Mladi radnik 1926
0
4
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 4 | |||||||
12.09
16:00
Sloboda
Napredak
|
12.09.2020 16:00 |
|
|||||||
12.09
16:00
OPK Rudar 2001
Jasenica 2017
|
12.09.2020 16:00 | : | |||||||
12.09
16:00
KaraÄorÄe
Smederevo 1924
5
1
|
12.09.2020 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
OFK Slavija
Petar Dobrnjac
|
12.09.2020 16:00 |
|
|||||||
12.09
16:00
Sloga 33
Borac 1932
2
2
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 2 |
|
12.09
Borac (St)
Strela
3
1
|
12.09.2020 | 3 : 1 |
|
||||||
12.09
Omladinac 1927
Jugoslavija
1
3
|
12.09.2020 | 1 : 3 |
|
||||||
12.09
Borac (Sa)
Polet
4
2
|
12.09.2020 | 4 : 2 |
|
12.09
Vulturul
BuduÄnost
0
11
|
12.09.2020 | 0 : 11 |
|
||||||
12.09
16:30
Proleter
Borac
4
3
|
12.09.2020 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
12.09
Dunav
Dolovo
3
3
|
12.09.2020 | 3 : 3 |
|
||||||
12.09
Partizan
RadniÄki
0
6
|
12.09.2020 | 0 : 6 |
|
12.09
Rvati
Å umadija
0
7
|
12.09.2020 | 0 : 7 | |||||||
12.09
11:00
Zvezda
OFK Urovci
5
1
|
12.09.2020 11:00 | 5 : 1 |
12.09
11:00
BSK 1925
Kolubara
3
1
|
12.09.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
12.09
11:00
Rojkovac
TEK Sloga
8
2
|
12.09.2020 11:00 | 8 : 2 |
|
||||||
12.09
16:30
BoleÄ
Dunav
3
1
|
12.09.2020 16:30 | 3 : 1 |
|
12.09
11:00
RadniÄki 1923
Jedinstvo Putevi
1
0
|
12.09.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.09
13:00
SuŔica
Mladost
1
4
|
12.09.2020 13:00 | 1 : 4 |
|
12.09
11:00
OFK Divci
MaÄva 1929
4
3
|
12.09.2020 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
12.09
11:00
Rubibreza
Mladost
7
1
|
12.09.2020 11:00 | 7 : 1 |
|
12.09
10:45
Lokomotiva
Brodarac
3
2
|
12.09.2020 10:45 | 3 : 2 |
|
||||||
12.09
17:00
Partizan
BSK BorÄa
4
0
|
12.09.2020 17:00 | 4 : 0 |
|
12.09
11:00
Zemun
MaÄva
3
0
|
12.09.2020 11:00 | 3 : 0 |
12.09
09:30
Kolubara
Bežanija
6
0
|
12.09.2020 09:30 | 6 : 0 |
|
||||||
12.09
17:00
DIF
Lokomotiva
3
0
|
12.09.2020 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.09
19:45
Ada
SinÄeliÄ
4
1
|
12.09.2020 19:45 | 4 : 1 |
|
||||||
12.09
11:30
IMT
RadniÄki (O)
4
0
|
12.09.2020 11:30 | 4 : 0 |
|
||||||
12.09
09:00
OLE
011
5
0
|
12.09.2020 09:00 | 5 : 0 |
|
12.09
12:00
Index
Proleter 2006
1
1
|
12.09.2020 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.09
12:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (Zr)
3
3
|
12.09.2020 12:00 | 3 : 3 |
|
||||||
12.09
12:00
Vojvodina
Omladinac
8
0
|
12.09.2020 12:00 | 8 : 0 |
|
12.09
12:00
Tisa NjerÅ”
Proleter (NS)
0
1
|
12.09.2020 12:00 | 0 : 1 |
|
12.09
16:00
Apolon 2018
OPK Rudar 1933
2
2
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.09
16:00
Å umadija 1903
RadniÄki (V)
2
0
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
12.09
10:30
Trayal
Timok 1919
4
0
|
12.09.2020 10:30 | 4 : 0 | |||||||
12.09
11:00
Real
Vlasina
4
1
|
12.09.2020 11:00 | 4 : 1 | |||||||
12.09
11:00
RadniÄki (P)
OFK SinÄeliÄ
4
1
|
12.09.2020 11:00 | 4 : 1 | |||||||
12.09
11:00
Bor 1919
Radnik
1
4
|
12.09.2020 11:00 | 1 : 4 |
12.09
09:30
Balkan
PoŔtar 1930
4
3
|
12.09.2020 09:30 | 4 : 3 |
|
||||||
12.09
13:30
Rakovica
Jedinstvo
2
2
|
12.09.2020 13:30 | 2 : 2 |
12.09
12:00
Prof. Bolesnikov
BeÄej 1918
2
3
|
12.09.2020 12:00 | 2 : 3 |
|
||||||
12.09
12:00
ODR
OFK Vrbas
2
0
|
12.09.2020 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.09
12:00
Jedinstvo
RFK Novi Sad 1921
0
0
|
12.09.2020 12:00 | 0 : 0 | |||||||
12.09
12:00
Hajduk
Mladost
2
5
|
12.09.2020 12:00 | 2 : 5 |
|
12.09
Jedinstvo SteviÄ
Omladinac
5
2
|
12.09.2020 | 5 : 2 |
|
||||||
12.09
Glogonj
Mladost
4
3
|
12.09.2020 | 4 : 3 |
|
||||||
12.09
Dinamo 1945
Spartak 1911
11
0
|
12.09.2020 | 11 : 0 |
|
12.09
Polet
Banat (I)
2
2
|
12.09.2020 | 2 : 2 |
|
||||||
12.09
Banat (D)
BuduÄnost
0
7
|
12.09.2020 | 0 : 7 |
|
||||||
12.09
Sloga
Crvena zvezda
1
2
|
12.09.2020 | 1 : 2 |
|
12.09
10:00
SuŔica
OPK Rudar 1933
3
0
|
12.09.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.09
Rudar
RadniÄki 1923
3
1
|
12.09.2020 | 3 : 1 | |||||||
12.09
OFK AranÄelovac 1979
Borac
1
0
|
12.09.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
12.09
Pomoravlje 1946
Sloga 1924
1
6
|
12.09.2020 | 1 : 6 |
|
||||||
12.09
Sloga 33
ŽelezniÄar
0
3
|
12.09.2020 | 0 : 3 |
12.09
10:00
BaÄka 1901
BajŔa
3
3
|
12.09.2020 10:00 | 3 : 3 |
|
12.09
Rojkovac
Omladinac
3
3
|
12.09.2020 | 3 : 3 | |||||||
12.09
10:00
BuduÄnost
Posavina
0
4
|
12.09.2020 10:00 | 0 : 4 | |||||||
12.09
Partizan
Borac
4
2
|
12.09.2020 | 4 : 2 | |||||||
12.09
11:00
Zvezda
Stepojevac Vaga
0
0
|
12.09.2020 11:00 | 0 : 0 |
12.09
11:00
Sloga (L)
SASK
4
1
|
12.09.2020 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.09
Mladi borac
Crvena zvezda
0
5
|
12.09.2020 | 0 : 5 |
|
||||||
12.09
Sloga (M)
OFK ObiliÄ
10
0
|
12.09.2020 | 10 : 0 |
|
12.09
12:00
Bane 1931
Sloga
0
2
|
12.09.2020 12:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.09
12:00
Tutin
TrepÄa
0
5
|
12.09.2020 12:00 | 0 : 5 |
|
||||||
12.09
12:00
Jedinstvo 2017
Kiker
1
3
|
12.09.2020 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
12.09
12:00
JoŔanica
Novi Pazar
2
5
|
12.09.2020 12:00 | 2 : 5 |
|
12.09
TSK
Jedinstvo (R)
0
2
|
12.09.2020 | 0 : 2 |
|
||||||
12.09
Mladost (BJ)
Borac (NS)
1
2
|
12.09.2020 | 1 : 2 |
|
||||||
12.09
00:00
Proleter
Kabel
3
0
|
12.09.2020 00:00 | 3 : 0 |
|
12.09
10:00
Tsc 1913
Proleter (RS)
3
0
|
12.09.2020 10:00 | 3 : 0 | |||||||
12.09
10:00
NjegoÅ”
Vojvodina
0
2
|
12.09.2020 10:00 | 0 : 2 |
|
12.09
10:00
Å abac Sunrise
Hajduk Stanko
8
0
|
12.09.2020 10:00 | 8 : 0 |
|
12.09
16:00
GSP Polet
KovaÄevac 1956
2
3
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 3 |
|
12.09
18:00
011
Zemun
0
4
|
12.09.2020 18:00 | 0 : 4 |
|
||||||
12.09
09:00
Voždovac
Teleoptik
2
1
|
12.09.2020 09:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
IMT
ÄukariÄki
1
3
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
12.09
08:30
Rad
Internacional
4
1
|
12.09.2020 08:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.09
09:30
BSK BorÄa
OLE
2
0
|
12.09.2020 09:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.09
09:00
RadniÄki (NB)
OFK Beograd
0
3
|
12.09.2020 09:00 | 0 : 3 |
|
||||||
12.09
12:30
Brodarac
SinÄeliÄ
2
2
|
12.09.2020 12:30 | 2 : 2 |
|
12.09
16:00
Å umadija (A)
Smederevo 1924
2
0
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Sloga 33
Äerdap
1
0
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Soko 2015
AF Duljaj
0
1
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
OPK Rudar 1933
SFU Gornjak
4
1
|
12.09.2020 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
VGSK
PetliÄ SD 2006
3
0
|
12.09.2020 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Mladi radnik 1926
ŽelezniÄar (P)
6
0
|
12.09.2020 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Plana
Cepelin 026
7
1
|
12.09.2020 16:00 | 7 : 1 |
|
12.09
11:00
Pazar Juniors
Kosmet
7
0
|
12.09.2020 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
12.09
11:00
Sport Klub 99
Sloga (K)
2
5
|
12.09.2020 11:00 | 2 : 5 | |||||||
12.09
11:00
AF AS Novi Pazar
Kiker
4
1
|
12.09.2020 11:00 | 4 : 1 | |||||||
12.09
11:00
Å umadija 1903
RadniÄki 1923
0
5
|
12.09.2020 11:00 | 0 : 5 | |||||||
12.09
11:00
Apolon 4
Bubamara
8
0
|
12.09.2020 11:00 | 8 : 0 |
|
||||||
12.09
11:00
Jedinstvo 2017
Rudar
2
3
|
12.09.2020 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
12.09
11:00
Apolon
Novi Pazar
2
0
|
12.09.2020 11:00 | 2 : 0 |
|
12.09
10:00
ŽAK Sombor
OFK BaÄka
5
0
|
12.09.2020 10:00 | 5 : 0 | |||||||
12.09
10:00
TSC
ODR
1
2
|
12.09.2020 10:00 | 1 : 2 |
|
12.09
10:00
BeÄkerek 023
Dinamo 1945
0
1
|
12.09.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
12.09
10:00
RadniÄki (NP)
Jedinstvo (SP)
2
2
|
12.09.2020 10:00 | 2 : 2 | |||||||
12.09
10:00
InÄija
Prof. Bolesnikov
9
1
|
12.09.2020 10:00 | 9 : 1 | |||||||
12.09
14:00
Vojvodina
RadniÄki (SM)
3
0
|
12.09.2020 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.09
10:00
Petar PuaÄa
RFK Novi Sad 1921
3
0
|
12.09.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
12.09
11:00
Cerovac 2013
Mladi radnik 1940
0
3
|
12.09.2020 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
12.09
Osipaonica
ŽelezniÄar Kusadak
8
1
|
12.09.2020 | 8 : 1 |
|
||||||
12.09
10:00
Jasenica 2017
Proleter Mihajlovac
10
2
|
12.09.2020 10:00 | 10 : 2 |
|
||||||
12.09
BuduÄnost
Mladost 1948
6
3
|
12.09.2020 | 6 : 3 |
|
||||||
12.09
10:00
Podunavac
Udarnik
0
4
|
12.09.2020 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
12.09
AF DjokiÄ
Bresje Superior
5
1
|
12.09.2020 | 5 : 1 |
12.09
Pobeda
Tempo
0
2
|
12.09.2020 | 0 : 2 |
|
||||||
12.09
Unirea
Dolina
4
8
|
12.09.2020 | 4 : 8 |
|
||||||
12.09
Slavia
Omladinac 1927
2
1
|
12.09.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
12.09
Borac
RadniÄki
1
1
|
12.09.2020 | 1 : 1 |
|
12.09
Å evac
HajduÄica
2
1
|
12.09.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
12.09
OFK PlandiŔte
Potporanj
8
0
|
12.09.2020 | 8 : 0 |
|
||||||
12.09
BAK
Partizan
8
1
|
12.09.2020 | 8 : 1 |
|
12.09
10:00
Omladinac 2014
Savacium
5
0
|
12.09.2020 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
12.09
10:00
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
Fenix
4
0
|
12.09.2020 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
12.09
10:00
RadniÄki
ŽelezniÄar
4
1
|
12.09.2020 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.09
10:00
Senjak
Loznica
4
2
|
12.09.2020 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
12.09
10:00
Jedinstvo
MaÄva 1929
9
1
|
12.09.2020 10:00 | 9 : 1 |
|
||||||
12.09
10:00
RaÄevac
MaÄva
1
1
|
12.09.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
12.09
BSK
Jedinstvo SteviÄ
7
2
|
12.09.2020 | 7 : 2 |
|
||||||
12.09
Stari TamiÅ”
Mundial
3
5
|
12.09.2020 | 3 : 5 |
|
12.09
10:00
Kristal 2018
Mladost
6
0
|
12.09.2020 10:00 | 6 : 0 | |||||||
12.09
Proleter
Voja GaÄiÄ
5
4
|
12.09.2020 | 5 : 4 | |||||||
12.09
09:00
ŽelezniÄar
OFK VrŔac
1
5
|
12.09.2020 09:00 | 1 : 5 |
|
12.09
12:00
Borac
OFK Borac
11
0
|
12.09.2020 12:00 | 11 : 0 |
|
12.09
11:00
Spartak ŽK
Tavankut
11
0
|
12.09.2020 11:00 | 11 : 0 |
|
||||||
12.09
11:00
Subotica
Vinogradar
1
3
|
12.09.2020 11:00 | 1 : 3 |
|
12.09
09:00
AranÄelovac
RadniÄki 1923
2
13
|
12.09.2020 09:00 | 2 : 13 |
|
||||||
12.09
09:30
Morava (VP)
Karadjordje (T)
1
0
|
12.09.2020 09:30 | 1 : 0 |
|
||||||
12.09
11:00
Apolon II
Apolon I
0
4
|
12.09.2020 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
12.09
10:30
Gruža
Arsenal
0
9
|
12.09.2020 10:30 | 0 : 9 |
|
||||||
12.09
10:30
SuŔica
Vodojaža
|
12.09.2020 10:30 |
|
12.09
10:00
Rvati
Zvezda
2
24
|
12.09.2020 10:00 | 2 : 24 | |||||||
12.09
10:00
Duboko
Omladinac
3
7
|
12.09.2020 10:00 | 3 : 7 |
12.09
11:00
GrafiÄar
RadniÄki (O)
13
0
|
12.09.2020 11:00 | 13 : 0 |
|
||||||
12.09
12:45
OFK Beograd
ÄukariÄki
0
5
|
12.09.2020 12:45 | 0 : 5 |
|
12.09
09:00
Jedinstvo
Palilulac
2
0
|
12.09.2020 09:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.09
12:00
BSK
Studentski grad
3
2
|
12.09.2020 12:00 | 3 : 2 |
|
||||||
12.09
12:00
Kolubara
Rakovica
0
6
|
12.09.2020 12:00 | 0 : 6 |
|
||||||
12.09
13:00
BSK 1925
OLE
1
3
|
12.09.2020 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
12.09
20:00
011
DIF
6
1
|
12.09.2020 20:00 | 6 : 1 |
|
12.09
10:00
Resnik
Borac
2
3
|
12.09.2020 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
12.09
09:00
Sremcica
Bežanija
2
3
|
12.09.2020 09:00 | 2 : 3 |
|
||||||
12.09
13:00
Å umadinac
Karioke
1
6
|
12.09.2020 13:00 | 1 : 6 |
|
12.09
10:00
Kosmaj
Zvezdara
4
2
|
12.09.2020 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
12.09
11:00
Dunavac
Mladenovac
2
5
|
12.09.2020 11:00 | 2 : 5 |
|
12.09
10:00
BaÄka
Napredak
3
2
|
12.09.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
12.09
10:00
NjegoÅ”
Mladost (T)
17
0
|
12.09.2020 10:00 | 17 : 0 |
|
||||||
12.09
10:00
EÄÅ”eg
BuduÄnost
2
1
|
12.09.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.09
10:00
ObiliÄ
Sutjeska
3
0
|
12.09.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
12.09
10:00
POFK Äivija
Jedinstvo 1945
6
1
|
12.09.2020 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
12.09
12:00
Fenix
Å abac Sunrise
1
3
|
12.09.2020 12:00 | 1 : 3 |
|
12.09
RadniÄki (N)
GFK Jagodina
2
0
|
12.09.2020 | 2 : 0 |
|
||||||
12.09
Napredak
Radnik
5
0
|
12.09.2020 | 5 : 0 |
|
||||||
12.09
Lider MGM
Kopernikus ŽelezniÄar
1
1
|
12.09.2020 | 1 : 1 |
|
||||||
12.09
Duel Juniors
Car Konstantin
6
1
|
12.09.2020 | 6 : 1 |
|
||||||
12.09
GFK DuboÄica
RadniÄki (S)
2
1
|
12.09.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
12.09
Real
Timok 1919
4
2
|
12.09.2020 | 4 : 2 |
|
||||||
12.09
TimoÄanin
SFS Borac
3
3
|
12.09.2020 | 3 : 3 |
|
||||||
12.09
Å ampion 2014
Trayal Knez Lazar
2
3
|
12.09.2020 | 2 : 3 |
|
||||||
12.09
RadniÄki (P)
OFK RadniÄki
3
2
|
12.09.2020 | 3 : 2 |
|
12.09
13:00
Lokomotiva
Å F ÄankoviÄ
6
1
|
12.09.2020 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
12.09
09:30
Ole
OFK Beograd
1
3
|
12.09.2020 09:30 | 1 : 3 |
|
||||||
12.09
14:00
IMT
Olimpik
5
2
|
12.09.2020 14:00 | 5 : 2 |
|
12.09
16:00
Piksi 036
MaÄva
0
0
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.09
16:00
Požarevac
Kraljica Marija
2
5
|
12.09.2020 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
12.09
16:00
Plana
Požega
1
1
|
12.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.09
16:00
Jedinstvo
Å ampion
0
3
|
12.09.2020 16:00 | 0 : 3 |
|
12.09
11:00
TSC
BaÄka
16
0
|
12.09.2020 11:00 | 16 : 0 |
|
||||||
12.09
17:00
StajiÄevo 2017
Spartak d.o.o.
0
3
|
12.09.2020 17:00 | 0 : 3 |
|
12.09
RadniÄki (N)
GFK Jagodina
4
2
|
12.09.2020 | 4 : 2 |
|
||||||
12.09
Duel Juniors 2
Radnik
3
0
|
12.09.2020 | 3 : 0 |
|
||||||
12.09
Lider MGM
Kopernikus ŽelezniÄar
0
5
|
12.09.2020 | 0 : 5 |
|
||||||
12.09
Duel Juniors
RadniÄki NiÅ” 2
4
5
|
12.09.2020 | 4 : 5 |
|
||||||
12.09
GFK DuboÄica
RadniÄki (S)
13
0
|
12.09.2020 | 13 : 0 |
|
||||||
12.09
Real NiÅ”
Timok 1919
1
0
|
12.09.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
12.09
Knjaževac
OFK ParaÄin
1
1
|
12.09.2020 | 1 : 1 |
|
||||||
12.09
OFK Å ampion
Trayal Knez Lazar
5
3
|
12.09.2020 | 5 : 3 |
|
||||||
12.09
RadniÄki (P)
OFK RadniÄki
|
12.09.2020 | : |
12.09
11:00
BuduÄnost
Milutinac
2
3
|
12.09.2020 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
12.09
10:00
Å umadinac
GSP Polet
1
6
|
12.09.2020 10:00 | 1 : 6 | |||||||
12.09
11:00
Jedinstvo
SinÄeliÄ
2
1
|
12.09.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
12.09
15:00
Kolubara 1
Zadrugar
4
0
|
12.09.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
12.09
10:00
Borac
Mladost (C)
4
1
|
12.09.2020 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.09
12:00
Mladost (B)
BuduÄnost
0
4
|
12.09.2020 12:00 | 0 : 4 |
|
||||||
12.09
10:00
RadniÄki
Kolubara 2
0
9
|
12.09.2020 10:00 | 0 : 9 |
|
||||||
12.09
10:00
Å umadija
Akademija fudbala
1
6
|
12.09.2020 10:00 | 1 : 6 |
|
12.09
09:30
Spartak ŽK '09
ObiliÄ
5
0
|
12.09.2020 09:30 | 5 : 0 |
|
||||||
12.09
09:30
Subotica
TSC
2
6
|
12.09.2020 09:30 | 2 : 6 |
|
||||||
12.09
10:00
BaÄka
Vinogradar
1
8
|
12.09.2020 10:00 | 1 : 8 |
|
||||||
12.09
10:30
AFK
Spartak ŽK '08
0
11
|
12.09.2020 10:30 | 0 : 11 |
|
12.09
10:00
Jedinstvo
Obrenovac 1905
3
0
|
12.09.2020 10:00 | 3 : 0 | |||||||
12.09
Zabrežje
Omladinac
0
7
|
12.09.2020 | 0 : 7 | |||||||
12.09
10:00
Deluks
Zvezda
0
3
|
12.09.2020 10:00 | 0 : 3 | |||||||
12.09
13:00
Rvati
Posavina
1
2
|
12.09.2020 13:00 | 1 : 2 |
12.09
10:00
OFK National
OFK Ras
6
2
|
12.09.2020 10:00 | 6 : 2 |
|
||||||
12.09
10:00
Bane 1931
Bane 1931 - 2
3
0
|
12.09.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.09
10:00
JoŔanica
AF PopoviÄ
3
0
|
12.09.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.09
10:30
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Pazar Juniors B
7
4
|
12.09.2020 10:30 | 7 : 4 |
|
||||||
12.09
10:00
AF AS Novi Pazar
Jedinstvo 2017
4
1
|
12.09.2020 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.09
10:00
Sport Club 99
Tutin
2
1
|
12.09.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.09
10:00
Pazar Juniors '01
Kosmet
3
4
|
12.09.2020 10:00 | 3 : 4 |
|
12.09
09:00
POFK Savacium
MaÄva 2
1
1
|
12.09.2020 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.09
10:00
Tika taka
Fenix 2
0
5
|
12.09.2020 10:00 | 0 : 5 |
|
12.09
17:00
Rad Mozzart
Vojvodina
57
27
|
12.09.2020 17:00 | 57 : 27 |