12.11
19:30
TSC
Vojvodina
1
2
|
12.11.2023 19:30 | 1 : 2 | |||||||
12.11
19:00
Partizan
ÄukariÄki
2
1
|
12.11.2023 19:00 | 2 : 1 | |||||||
12.11
16:30
Javor Matis
Spartak ŽK
2
0
|
12.11.2023 16:30 | 2 : 0 |
12.11
17:00
Kolubara
OFK VrŔac
4
0
|
12.11.2023 17:00 | 4 : 0 | |||||||
12.11
13:00
OFK Beograd
GFK Sloboda
1
0
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
12.11
13:00
RFK GrafiÄar
Metalac
1
1
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
12.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo (Ub)
0
2
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
12.11
13:30
Vlasina
Äerdap
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
12.11
13:30
ŽitoraÄa
TimoÄanin
1
0
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
12.11
13:00
Borac (Å )
Jedinstvo (SP)
2
0
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 0 | |||||||
12.11
13:00
Podunavac
RadniÄki (Z)
1
0
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
12.11
10:00
Kabel
Tisa
2
0
|
12.11.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
12.11
13:30
Jedinstvo
Prva iskra
1
2
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
BASK TEK
Torlak
0
1
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
PKB
Zvezdara
1
2
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 2 | |||||||
12.11
11:00
RadniÄki
Brodarac
4
2
|
12.11.2023 11:00 | 4 : 2 |
|
12.11
13:00
Vrelo Sport
Real
0
1
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
12.11
13:00
OFK Mihajlovac
FAP
1
3
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 3 |
12.11
13:00
TSK
Veternik
0
0
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 0 | |||||||
12.11
13:00
Hajduk (D)
RadniÄki (NP)
3
0
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
12.11
13:00
Jadran
Cement
0
0
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 0 | |||||||
12.11
13:00
Donji Srem 2015
Hajduk (B)
2
2
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 2 | |||||||
12.11
10:00
Slavija
Sloboda
1
2
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
Jedinstvo
Mladost
4
0
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 0 |
12.11
13:00
Hercegovac
RadniÄki 1905
0
5
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 5 | |||||||
12.11
13:00
ObiliÄ
Hajduk
0
1
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
12.11
13:00
Mladost (BP)
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
0
1
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
12.11
13:00
Vojvodina (BG)
Sloga
1
3
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 3 |
12.11
13:00
Borac
Sloboda
4
3
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 3 | |||||||
12.11
13:00
ŽAK
Polet
0
1
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
12.11
13:30
Radan
Gracko
9
0
|
12.11.2023 13:30 | 9 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
OFK Kosanica
Svetlost
0
3
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 3 | |||||||
12.11
13:30
SU Dinamo Jug
SFK Morava
4
1
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Jedinstvo (GS)
OFK TopliÄanin
3
3
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 3 | |||||||
12.11
13:30
Pusta Reka
Sloga
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Plantaža
GraÄanica
4
3
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 3 |
|
12.11
13:30
NaŔa krila 1936
Morava
1
1
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Jedinstvo
Pukovac
1
1
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Orljane
Svrljig
3
3
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
12.11
13:30
Palilulac
OFK NiÅ”
0
2
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
Bukovik
Mladost (M)
0
3
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 3 | |||||||
12.11
11:00
Car Konstantin
Zemljoradnik
5
2
|
12.11.2023 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
OFK Brzi Brod
Mladost (B)
4
3
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 3 |
|
12.11
11:00
Jedinstvo
Brodoremont
4
1
|
12.11.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Hajduk Veljko
Lužnica
5
0
|
12.11.2023 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
OFK Slatina
Branik
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Rajko MitiÄ
Tanasko RajiÄ
2
3
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 3 |
|
12.11
13:30
KuŔiljevo
Mladost
3
1
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
12.11
13:30
Zuce 2019
KaluÄerica 1969
4
1
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 1 | |||||||
12.11
10:00
OFK Žarkovo
Balkan Mirijevo
2
2
|
12.11.2023 10:00 | 2 : 2 | |||||||
12.11
13:30
Umka
BoleÄ
1
0
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Crvena zvezda
BSK BorÄa
3
0
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Komgrap
OFK BuduÄnost
0
0
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 0 |
12.11
13:00
Napredak
TrepÄa
0
3
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 3 | |||||||
12.11
13:00
Zastava 1973
Bane 1931
0
2
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
12.11
13:00
Sloboda (Ä)
Savinac 1933
2
3
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 3 | |||||||
12.11
13:00
BuduÄnost (A)
Sevojno
0
8
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 8 | |||||||
12.11
13:00
Jedinstvo (K)
Polet (T)
6
2
|
12.11.2023 13:00 | 6 : 2 | |||||||
12.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Polimlje
1
0
|
12.11.2023 11:00 | 1 : 0 |
12.11
13:00
Hajduk Stanko
MaÄva 1929
1
1
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
12.11
13:00
OFK OseÄina
Lipolist
2
2
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 2 | |||||||
12.11
13:00
Drina
ŽelezniÄar
0
0
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Borac (L)
RaÄevac
5
0
|
12.11.2023 13:30 | 5 : 0 |
12.11
11:00
MiloÄajac
Radnik
4
2
|
12.11.2023 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
12.11
11:00
Proleter
KaraÄorÄe
2
0
|
12.11.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
OFK Ras
Zvezda
9
0
|
12.11.2023 13:30 | 9 : 0 |
|
12.11
13:00
BSK
BuduÄnost (G)
1
3
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 3 | |||||||
12.11
13:00
BuduÄnost (M)
ÄSK Pivara
1
0
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
12.11
13:00
Rusin
Borac 46
1
1
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
12.11
14:00
Kolonija
Kutlovo
1
3
|
12.11.2023 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
12.11
14:00
BuduÄnost
Å umadija 1934
3
3
|
12.11.2023 14:00 | 3 : 3 |
|
||||||
12.11
14:00
KoriÄani
Mladost
4
1
|
12.11.2023 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
14:00
Divostin
Pobeda 1926
5
0
|
12.11.2023 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
12.11
14:00
Jedinstvo
Sloboda
2
1
|
12.11.2023 14:00 | 2 : 1 |
|
12.11
13:00
BaÄka (B)
OFK Sirig
0
2
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 2 | |||||||
12.11
13:00
JugoviÄ
FruŔkogorac
0
0
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 0 | |||||||
12.11
13:00
ŽSK
Omladinac
1
2
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
BaÄka 1923
Jedinstvo
3
0
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 0 |
|
12.11
13:30
Unirea
BuduÄnost (BB)
9
1
|
12.11.2023 13:30 | 9 : 1 | |||||||
12.11
13:30
BuduÄnost (A)
Sloga (BNS)
1
4
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 4 | |||||||
12.11
13:30
Glogonj
Crvena zvezda
1
0
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Potporanj
Å evac
4
0
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Dolina
RadniÄki (B)
3
1
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 1 | |||||||
12.11
13:30
Dolovo
Vulturul
3
1
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 1 | |||||||
12.11
13:30
HajduÄica
Jedinstvo SteviÄ
5
0
|
12.11.2023 13:30 | 5 : 0 |
12.11
13:00
RadniÄki 1911
Napredak (Ä)
2
4
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
12.11
13:00
OFK StajiÄevo
Banat (Ä)
3
1
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Polet
Vojvodina
10
0
|
12.11.2023 13:00 | 10 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
BileÄanin
Mladost
1
0
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
12.11
13:00
ŽFK Banat
MSK
2
4
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 4 | |||||||
12.11
13:00
Crvena zvezda
Delija
2
1
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
12.11
13:00
Jedinstvo
Napredak
0
1
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
12.11
13:00
Iskra
NjegoÅ”
5
1
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 1 |
12.11
13:00
RadniÄki (I)
Polet (NK)
1
2
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
Å umar
Napredak
0
0
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
GraniÄar (K)
Srem
1
3
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
12.11
13:00
Sremac (V)
Partizan
5
1
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Sloga (V)
FruŔkogorac
7
0
|
12.11.2023 13:00 | 7 : 0 | |||||||
12.11
13:00
KruŔedol
LSK
2
0
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
12.11
14:00
Rubin
Dedina
5
1
|
12.11.2023 14:00 | 5 : 1 |
|
||||||
12.11
14:00
Sloga (D)
Sloga (L)
2
1
|
12.11.2023 14:00 | 2 : 1 | |||||||
12.11
14:00
Sloga (Ä)
Gradina
2
2
|
12.11.2023 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.11
14:00
Borac
OFK Kopaonik 1931
1
4
|
12.11.2023 14:00 | 1 : 4 | |||||||
12.11
14:00
Äitluk
Trudbenik
2
0
|
12.11.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.11
14:00
Polet 57
Parunovac
1
0
|
12.11.2023 14:00 | 1 : 0 | |||||||
12.11
14:00
FUD
BoŔnjane
3
0
|
12.11.2023 14:00 | 3 : 0 | |||||||
12.11
14:00
MaÄkovac
13. April
5
0
|
12.11.2023 14:00 | 5 : 0 |
|
12.11
13:30
OFK AranÄelovac 1979
VinÄa
3
1
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
ŽSK
Å umadinac (S)
0
0
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Mladi rudar
Plaskovac
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Saranovo 1936
Kopljari
1
0
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Prvi srpski ustanak
BSK
1
0
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Marjan
Omladinac
3
1
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Banja
Lokomotiva
5
3
|
12.11.2023 13:30 | 5 : 3 |
|
12.11
13:00
Polet
Brestovac
4
6
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 6 |
|
||||||
12.11
13:00
RadniÄki
Mala Vrbica
2
4
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
12.11
13:00
SFU Rudar 1934
Nemetali
3
1
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.11
11:00
KljuÄ
PoreÄ
6
4
|
12.11.2023 11:00 | 6 : 4 |
|
12.11
13:30
Rudar (P)
Napredak
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
12.11
13:30
SinÄeliÄ
BuduÄnost (Ä)
4
1
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 1 | |||||||
12.11
13:30
Kolare
GFK Tabane
1
3
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 3 | |||||||
12.11
13:30
Donja Mutnica
Mladost
4
2
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 2 | |||||||
12.11
13:30
Moravac 2015
Dragocvet
0
3
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 3 | |||||||
12.11
13:30
Morava
Rudar (SR)
0
2
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 2 | |||||||
12.11
13:30
Jedinstvo
BuduÄnost (M)
1
4
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 4 | |||||||
12.11
13:30
Partizan
Vinogradar
3
1
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 1 | |||||||
12.11
13:30
Kolonija
Borac 1950
3
2
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 2 |
12.11
14:00
Žabari
Napredak
0
0
|
12.11.2023 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.11
14:00
ZSK
Iskra
4
2
|
12.11.2023 14:00 | 4 : 2 |
|
||||||
12.11
11:00
Proleter
OFK BrÄanac
3
0
|
12.11.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.11
14:00
TrliÄ
Dimitrije TucoviÄ
1
0
|
12.11.2023 14:00 | 1 : 0 |
12.11
13:00
Omladinac
Osipaonica
2
3
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
12.11
13:00
Sloga (L)
Mladi radnik 1940
0
1
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Podunavac
Udarnik
3
1
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
ŽelezniÄar Kusadak
SASK
2
1
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
12.11
13:00
Crvena zvezda
Pobeda
5
1
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Mladost
Sloga (M)
4
1
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Lunjevac
Radnik
5
1
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 1 |
|
12.11
13:00
Morava
Lugovi
4
1
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 1 | |||||||
12.11
13:00
Jedinstvo (GG)
Zadrugar
0
3
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 3 | |||||||
12.11
13:00
DeviÄi
Ozremica
7
0
|
12.11.2023 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
Prijevor
Rudar
4
0
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
Mladost
Sloga
2
0
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
12.11
13:00
Zvižd
ŽelezniÄar
2
2
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
Sloga 1945
BSK 1931
2
1
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Integral
Vojvoda Milenko
4
2
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
Sirakovo
Napredak (S)
1
3
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
12.11
13:00
Pomoravlje 1946
Jasenovac
6
0
|
12.11.2023 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
KrilaÅ”
Batovac
1
3
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 3 |
|
12.11
13:30
PoŔtar Zvezdara
PKB Kovilovo
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Dunav
Busije
3
0
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
12.11
11:00
Lokomotiva
Borac
1
1
|
12.11.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Posavac TiŔma
BUSK
1
0
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
SremÄica
Beograd Karaburma
4
2
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
Heroj Polet
Å eÄeranac Ada
2
0
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Siti Sport Klub
Bežanija
0
1
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
12.11
13:30
OFK Borac
Krtinska
4
0
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 0 | |||||||
12.11
13:30
RuŔanj
Turbina
4
0
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
LisoviÄ 1977
Beljina
1
6
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 6 |
|
||||||
12.11
13:30
OFK Zabrežje
Rojkovac
1
4
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
12.11
13:30
VraniÄ
Torpedo
2
0
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Strelac
Å umadija
0
1
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
12.11
13:30
VrÄin
Velika Krsna
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
ZaklopaÄa
Å umadija 1962
4
2
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
12.11
10:00
Mali Požarevac
Hajduk
5
0
|
12.11.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Dunavac
Pudarci
5
2
|
12.11.2023 13:30 | 5 : 2 |
|
12.11
13:30
Omladinac
Å ljivar
4
0
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
FSU Kraljevica
Rudar VrÅ”ka Äuka
3
2
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
Rudar (P)
BSK
3
1
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
12.11
13:30
Vulkan 1963
Sloga 1948
4
2
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
12.11
11:00
Proleter
Sloga (DT)
2
0
|
12.11.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Mladost
Rudar
0
1
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Stevan NeŔticki
Novoselac
0
1
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Planinac 1933
Aluminijum
4
0
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Jedinstvo
OFK Morava 2022
2
5
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 5 |
|
||||||
12.11
13:30
Sloboda
Omladinac
0
3
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 3 |
|
12.11
13:30
TaskoviÄi
Arbanasce
3
1
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 1 | |||||||
12.11
13:30
MaloŔiŔte
Borac
5
0
|
12.11.2023 13:30 | 5 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Rudar 2016
RadniÄki 1924
3
0
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Naisus 1977
MekiÅ”
8
3
|
12.11.2023 13:30 | 8 : 3 | |||||||
12.11
13:30
Sloga 1980
Jastrebac
4
2
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 2 | |||||||
12.11
13:30
Toplica
Sloga (K)
4
2
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 2 |
12.11
13:30
BSK
BuduÄnost
0
2
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
Äekmin
Progres
3
1
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Milanovo
Sloga
0
2
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
BobiŔte
Gradac
3
0
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Mladost
Donja Lomnica
1
2
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
ŽelezniÄar
ZloÄudovo
3
2
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
Moravac
OFK Morava
4
1
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
11:00
Lemind 1953
VuÄje
1
0
|
12.11.2023 11:00 | 1 : 0 |
12.11
13:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Milan OrliÄ
1
2
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 2 | |||||||
12.11
13:00
Jedinstvo (Z)
Antimon
3
1
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 1 | |||||||
12.11
11:00
Vidojevica
Jedinstvo (Å )
1
0
|
12.11.2023 11:00 | 1 : 0 | |||||||
12.11
13:00
DuŔko
Mladi Borac
5
0
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 0 | |||||||
12.11
13:00
Stojan Lazarac
Podrinje
1
2
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 2 | |||||||
12.11
13:00
Mladost
KaraÄorÄe
1
1
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
12.11
13:30
GlumaÄ
Polet
0
2
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 2 | |||||||
12.11
11:00
Bakionica
Jasen
2
2
|
12.11.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
12.11
13:30
Sloga
Tara
7
1
|
12.11.2023 13:30 | 7 : 1 | |||||||
12.11
13:30
Kotroman
Lazarica
0
2
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 2 | |||||||
12.11
13:30
Gorobilje
Omladinac
3
2
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 2 | |||||||
12.11
11:00
Rampa
Prvi partizan
3
0
|
12.11.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
12.11
13:30
ViŔesava
Ježevica
2
0
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 0 |
12.11
13:00
OFK Pavlovac
RadniÄki 2021
5
0
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 0 | |||||||
12.11
13:00
Lugina
Vihor
3
0
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
12.11
13:00
FSU Južna pruga
Mladost (B)
5
1
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
OFK Alakince
Äelik
4
2
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
Torpedo 1973
Levosoje
2
1
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
18:00
Trnovac
BSK Bujanovac
5
2
|
12.11.2023 18:00 | 5 : 2 |
|
12.11
14:00
ReÄica
Omladinac
0
3
|
12.11.2023 14:00 | 0 : 3 |
12.11
13:30
Ribnica
PopoviÄi Vrnjci
5
0
|
12.11.2023 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Jovo Kursula
Jedinstvo (G)
2
3
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
12.11
13:30
Jedinstvo 2017
Gruža
4
1
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Stubal
Tavnik
3
0
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
12.11
13:30
Dunav
Banat (VÅ )
4
1
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Vojvodina (S)
Polet
2
2
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
Ratar
Banatul
2
3
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
12.11
13:30
Borac (VS)
Sloga (M)
3
0
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
KaraÅ” (K)
Banat (D)
6
1
|
12.11.2023 13:30 | 6 : 1 |
|
12.11
13:00
OFK Stari Grad
BaÄka (D)
3
0
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
12.11
13:00
BaÄki Hajduk
Slavija (P)
2
2
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 2 |
|
12.11
11:30
OFK OraŔje 1960
Vinogradar
4
0
|
12.11.2023 11:30 | 4 : 0 |
|
||||||
12.11
11:30
Beli Orlovi
Kamenorezac 76
4
0
|
12.11.2023 11:30 | 4 : 0 | |||||||
12.11
11:30
Jezero 2017
Garevina
6
2
|
12.11.2023 11:30 | 6 : 2 |
|
||||||
12.11
18:00
Mladost 1977
Mladost (T)
5
1
|
12.11.2023 18:00 | 5 : 1 |
|
||||||
12.11
11:30
Stari Trstenik
Ribnik
6
1
|
12.11.2023 11:30 | 6 : 1 |
|
||||||
12.11
11:30
Donji Kopaonik
Velika Drenova
2
2
|
12.11.2023 11:30 | 2 : 2 |
|
12.11
13:00
Aleksa Å antiÄ
Mladost
8
0
|
12.11.2023 13:00 | 8 : 0 | |||||||
12.11
13:00
Jedinstvo LemeÅ”
Dinamo 1923
0
4
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 4 | |||||||
12.11
13:00
RadniÄki
OFK Odžaci
10
0
|
12.11.2023 13:00 | 10 : 0 | |||||||
12.11
13:00
Polet
Polet (S)
0
3
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 3 |
12.11
13:30
Voja GaÄiÄ
Borac
0
4
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 4 | |||||||
12.11
13:30
Tempo
OFK Mladost
4
0
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Stari TamiÅ”
BSK BavaniŔte
2
2
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 2 | |||||||
12.11
13:30
Proleter
Jugoslavija
0
0
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Partizan
Omladinac
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
12.11
13:00
FruŔkogorac
Kameni
2
1
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Polet
OFK BrestaÄ
3
3
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
12.11
13:00
Rudar
Hajduk 1932
0
0
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
ÄSK Äortanovci
Planinac
2
1
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Mladost
Hrtkovci
1
0
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
Car UroÅ”
Napredak
3
2
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
Ljukovo
GraniÄar
2
0
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
12.11
13:30
OFK Urovci
Jedinstvo
5
0
|
12.11.2023 13:30 | 5 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Borac
Pobednik
3
0
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
12.11
13:30
BuduÄnost
Duboko
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
12.11
13:30
Osaonica
Bratstvo
4
2
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 2 | |||||||
12.11
13:30
Å umadinac
VinoraÄa
5
1
|
12.11.2023 13:30 | 5 : 1 | |||||||
12.11
13:30
Mladi radnik
Partizan
2
4
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 4 | |||||||
12.11
13:30
Mladost (G)
OFK DragoŔevac
3
0
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
12.11
13:00
Zadrugar
Jedinstvo 2014
7
0
|
12.11.2023 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
ASK
KSK Konak 1926
0
4
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 4 | |||||||
12.11
13:00
Potisje
OFK Klek
3
0
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
12.11
13:00
Borac
TamiÅ”
0
2
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
Mladost (L)
OFK Gradnulica
1
4
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
12.11
13:00
Mladost (BB)
Lehel
2
1
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
12.11
13:00
Naftagas
Krajina
13
0
|
12.11.2023 13:00 | 13 : 0 |
|
12.11
14:00
Brezovica
Jedinstvo (M)
2
2
|
12.11.2023 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.11
14:00
JoŔeva
Sloga (V)
3
0
|
12.11.2023 14:00 | 3 : 0 | |||||||
12.11
14:00
Polet (T)
Tulari
0
1
|
12.11.2023 14:00 | 0 : 1 | |||||||
12.11
14:00
Kolubara (LP)
OFK Stublenica
1
1
|
12.11.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
14:00
OFK Paljuvi
Polet (DL)
3
1
|
12.11.2023 14:00 | 3 : 1 |
|
12.11
11:00
Kolubara 2
Stari drugari
2
0
|
12.11.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.11
11:00
BeloŔevac
Rakac Stave
0
3
|
12.11.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
12.11
11:00
BabajiÄ
Polet
2
4
|
12.11.2023 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
12.11
11:00
Jadar 2013
PopadiÄ
5
1
|
12.11.2023 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
12.11
11:00
OFK Povlen
Mali korak
1
0
|
12.11.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.11
11:00
TeŔnjar
KoteŔica
3
0
|
12.11.2023 11:00 | 3 : 0 |
12.11
13:00
Morava 1932
Dizel
2
3
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
12.11
13:00
Sloga (L)
Žitkovica 2017
7
3
|
12.11.2023 13:00 | 7 : 3 |
|
||||||
12.11
13:00
Stig 1955
Mladi Borac
1
8
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 8 |
|
||||||
12.11
13:00
Polet (V)
Sloga TOP
5
1
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Napredak 1934
Beli Orao
0
4
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
12.11
13:00
Zemljoradnik 1932
Napredak (B)
2
4
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
12.11
13:00
Kumane
Borac (K)
2
2
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 2 |
|
12.11
13:00
Proleter
Mladost
1
0
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
Slavija
Jedinstvo
0
2
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
EÄÅ”eg
Sloboda
0
6
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 6 |
|
12.11
13:00
Soko
Homoljac
1
2
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
Rade MiloÅ”eviÄ
RadniÄki (K)
2
0
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
Pobeda 1953
Zadrugar 1947
4
1
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Borac (V)
Mlava (ML)
1
0
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
Crni Vitez 1924
Mladost (K)
5
1
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Rudar (K)
Polet 1930
3
2
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
BSK 1924
Jedinstvo (S)
2
1
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
12.11
13:00
Tatra
Borac (NS)
0
4
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
12.11
13:00
ŽelezniÄar NS
Borac (R)
0
0
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
ObiliÄ
Äenej
1
1
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Vinogradar
Dinamo
4
0
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
Hajduk (G)
Petar PuaÄa
1
1
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
12.11
13:30
Å umadija
RadniÄki
1
0
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Veliko Trnjane
Mladost 1976
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Morava
OFK Pomoravlje
4
2
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
Moravac (G)
Moravac Orion
0
7
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 7 |
|
||||||
12.11
13:30
Umac
Jedinstvo ŠiŔava
3
0
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Mladi borac
Derbi 2016
1
2
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
Sloboda
Bratstvo
3
4
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 4 |
|
12.11
13:30
Istok 63
Heroj
3
0
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
12.11
13:30
RadniÄki
Beljanica
3
1
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 1 | |||||||
12.11
13:30
Pomoravlje
Mladost
0
2
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 2 | |||||||
12.11
13:30
Å umadija
Dražmirovac
4
0
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Omladinac
15. Avgust 1950
2
2
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 2 | |||||||
12.11
13:30
Resavski Despoti
OFK Batinac
0
2
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 2 |
12.11
13:00
OFK Napredak
Drina
5
0
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
Omladinac
Majur
3
1
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
BuduÄnost (PD)
PetlovaÄa
1
0
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
Sloga
Bair
5
4
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 4 |
|
||||||
12.11
13:00
Sloboda
Zadrugar
0
1
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
12.11
13:30
Novi Beograd
Å umadinac
4
1
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
BSK 1925
Milutinac
0
1
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
12.11
14:30
Kelti
Železnik 1930
4
2
|
12.11.2023 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
Borac 1923
Zmaj Novi grad
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
11:00
13. maj
Srem
0
1
|
12.11.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.11
14:00
Rekreativo 011
SinÄeliÄ 2012
2
6
|
12.11.2023 14:00 | 2 : 6 |
|
12.11
13:00
Stolice
7. Juli
1
5
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 5 | |||||||
12.11
13:00
Sloga
Prva Iskra
4
4
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 4 |
|
||||||
12.11
13:00
Mladost
Velika Reka
4
1
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Jadar 1961
Rudar
4
1
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
12.11
13:30
OFK Crvenka
Resnik
1
3
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
12.11
13:30
T6 NIKA LepuŔnica
Dedinje
2
0
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.11
10:30
Miljakovac
Rakovica
2
2
|
12.11.2023 10:30 | 2 : 2 |
|
||||||
12.11
11:00
OFK Lug 2020
Omladinac
1
1
|
12.11.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Bratstvo
Palilulac
1
2
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
12.11
13:00
MiŔar
PriÄinoviÄ
2
2
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 2 | |||||||
12.11
13:00
Sloga (K)
TreŔnjevka
1
6
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 6 | |||||||
12.11
13:00
RadniÄki (K)
Dobrava Žabar 2020
5
4
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 4 | |||||||
12.11
13:00
Rankovac
Å ipurske Livade
3
0
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
12.11
13:00
OFK Letnjikovac 1983
Polet
3
6
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 6 |
12.11
13:00
GraniÄar
Napredak
3
5
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 5 |
|
||||||
12.11
13:00
TrgovaÄki
Zmaj
3
2
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
Borac (R)
FruŔka Gora
4
1
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 1 | |||||||
12.11
13:00
BSK
Srem
1
2
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
ObiliÄ 1993
OFK BikiÄ
1
1
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Jedinstvo
OFK Zeka BuljubaŔa
0
3
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 3 |
|
12.11
13:30
PaliÄ
Hajduk 1950
2
5
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 5 | |||||||
12.11
17:00
Prozivka
Bikovo
3
2
|
12.11.2023 17:00 | 3 : 2 | |||||||
12.11
13:30
Solid
Elektrovojvodina
1
1
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 1 | |||||||
12.11
13:30
Kelebijska Ŕuma
Lokomotiva
3
4
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 4 | |||||||
12.11
13:30
Äantavir
Mala Bosna 2015
2
2
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 2 |
12.11
13:30
Temac
Lokomotiva
2
3
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 3 | |||||||
12.11
13:30
DragoÅ”
BuduÄnost
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
12.11
10:00
Borac
Crvena zvezda
8
1
|
12.11.2023 10:00 | 8 : 1 | |||||||
12.11
10:00
Mladost 1955
Moravica
1
1
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 1 | |||||||
12.11
13:30
OFK Sloga
Jastrebac 2022
4
1
|
12.11.2023 13:30 | 4 : 1 | |||||||
12.11
10:00
Jedinstvo
Kraljevo
3
0
|
12.11.2023 10:00 | 3 : 0 |
12.11
10:00
Gorski Car
B 2000
1
3
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
12.11
10:00
Kalipolje
BuduÄnost
2
0
|
12.11.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Tulež
Mladost
1
2
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
VenÄani
Partizan 1945
3
5
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 5 | |||||||
12.11
13:30
BSK
Å amot
5
2
|
12.11.2023 13:30 | 5 : 2 |
|
12.11
Jablanica
Å ilopaj
5
3
|
12.11.2023 | 5 : 3 |
|
||||||
12.11
Donja Vrbava
Majdan
7
1
|
12.11.2023 | 7 : 1 |
|
||||||
12.11
Backovac Junajted
Brezak
1
1
|
12.11.2023 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
VelereÄ 94
Omladinac
10
1
|
12.11.2023 | 10 : 1 |
|
||||||
12.11
Napredak
Takovski Ustanak
5
3
|
12.11.2023 | 5 : 3 |
|
12.11
11:00
Polet
Gaglovo
1
0
|
12.11.2023 11:00 | 1 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Å anac
Bukovica
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
11:00
Konjuh
Kapidžija
4
1
|
12.11.2023 11:00 | 4 : 1 | |||||||
12.11
13:30
Mudrakovac
KruŔevica
2
0
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
12.11
11:00
Naupare
Pepeljevac 1947
2
0
|
12.11.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
12.11
13:30
MakreŔane
BSK
1
3
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 3 |
|
12.11
13:30
Jadran
TornjoÅ”
2
1
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
TromeÄa
GraniÄar
0
4
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 4 |
|
||||||
12.11
13:30
Å ampion
Sloga
0
0
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 0 |
|
12.11
13:30
Mladi radnik
Sloga
0
6
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 6 | |||||||
12.11
13:30
Crvena zvezda
Grizli doo
0
1
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Jedinstvo
KaraÄorÄe
3
4
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 4 |
|
||||||
12.11
13:30
Partizan
Borac
1
2
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
Bare
Mladost (P)
1
0
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
12.11
13:00
Planinac
MrŔinci
1
1
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Miokovci
Morava
4
3
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 3 | |||||||
12.11
13:00
BuduÄnost
Remont 1959
6
0
|
12.11.2023 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
Malba
ÄaÄak 94
3
3
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 3 |
|
12.11
12:30
Mladost (MI)
Crvena zvezda
8
4
|
12.11.2023 12:30 | 8 : 4 |
|
||||||
12.11
13:30
OFK RogaÄa
Mladost (G)
10
1
|
12.11.2023 13:30 | 10 : 1 |
|
||||||
12.11
13:30
Stojnik
Vojvoda 2013
1
1
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
14:00
PopoviÄ
SUVF OFK Äurinci
1
2
|
12.11.2023 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
14:00
Vis
NemenikuÄe
0
3
|
12.11.2023 14:00 | 0 : 3 |
|
12.11
13:00
Polet
Mladost 1948
|
12.11.2023 13:00 |
|
|||||||
12.11
13:00
Mladi borac
Jedinstvo
2
0
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
Bresje Superior
KaraÄorÄe
2
0
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
12.11
13:00
Sloga
Borac
1
3
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 3 |
|
12.11
10:00
Lepaja 2018
Jastrebac
2
3
|
12.11.2023 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
12.11
10:00
DobriÄ
JugoviÄi
1
1
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
12.11
13:30
OFK Sikole
Mladost
3
0
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Radujevac
OFK TamniÄ
0
2
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 2 |
12.11
14:00
Napredak MainiÄ
Partizan
7
0
|
12.11.2023 14:00 | 7 : 0 |
|
||||||
12.11
14:00
Vodojaža
Sloga 1924
9
0
|
12.11.2023 14:00 | 9 : 0 |
|
||||||
12.11
14:00
Kremenac
Arsenal 1930
3
0
|
12.11.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.11
11:00
Kragujevac
Bukorovac
7
0
|
12.11.2023 11:00 | 7 : 0 | |||||||
12.11
14:00
OFK Bagremar
Azbest 1927
4
1
|
12.11.2023 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
14:00
DobraÄa
Å umadija
1
8
|
12.11.2023 14:00 | 1 : 8 |
|
12.11
13:00
Sloga 1932
Moravac 1933
6
3
|
12.11.2023 13:00 | 6 : 3 |
|
||||||
12.11
13:00
Mip Majdan
Dunav
7
0
|
12.11.2023 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
Sloga (D)
Pobeda
0
2
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
Vihor
Margum
4
4
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 4 |
|
||||||
12.11
13:00
Sloga Vitez
Dunavac
1
7
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 7 |
|
||||||
12.11
13:00
Napredak
Metalac
0
2
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
12.11
10:00
Napredak
Sloga
0
1
|
12.11.2023 10:00 | 0 : 1 | |||||||
12.11
11:00
Savacium
Torpedo 1924
1
7
|
12.11.2023 11:00 | 1 : 7 |
12.11
11:00
Marjan MB
Radnik 2013
4
0
|
12.11.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
12.11
11:00
Mladost (K)
Turekovac
0
2
|
12.11.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
12.11
13:00
Sremac
Planinac
0
3
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
12.11
13:00
Borac
Sloga (Z)
5
3
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 3 |
|
||||||
12.11
13:00
OFK Bosut
Sloga (Ä)
2
1
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
12.11
11:00
Kolubara
Stepanje
5
1
|
12.11.2023 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
12.11
11:00
Mladost (L)
Spartak 1924
1
3
|
12.11.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
12.11
13:00
Lasta
Mladost 1925
1
4
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
12.11
13:00
ZgodaÄica
Mladost 1981
2
0
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
12.11
13:00
Morava
Jedinstvo
0
2
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.11
13:00
Partizan
Mladi radnik 1925
2
1
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
Sloga Obrva
Milakovac 2018
4
3
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 3 |
|
12.11
13:00
BaŔtovan 2015
Ram
1
0
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
12.11
13:00
Žika MarkoviÄ UÄa
Borac 2016
5
4
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 4 | |||||||
12.11
13:00
RadniÄki
Pek
3
3
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 3 | |||||||
12.11
13:00
Usije
OFK BraniÄevo
0
4
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 4 |
12.11
13:30
Vojvodina
Pobeda
2
2
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
12.11
13:30
Jedinstvo
Borac
7
2
|
12.11.2023 13:30 | 7 : 2 |
|
12.11
10:00
GradiliŔte
Jadar
0
4
|
12.11.2023 10:00 | 0 : 4 | |||||||
12.11
10:00
Cer
Respekt
3
4
|
12.11.2023 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
12.11
10:00
Mladost (DD)
Vuk
0
1
|
12.11.2023 10:00 | 0 : 1 | |||||||
12.11
10:00
KrajiŔnici
Granit
0
0
|
12.11.2023 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.11
10:00
Mladost (L)
BuduÄnost
0
5
|
12.11.2023 10:00 | 0 : 5 |
12.11
10:00
Hajduk
Mladost
3
0
|
12.11.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.11
10:00
Jadar 07
Sloga (K)
1
0
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 0 | |||||||
12.11
10:00
Crvena zvezda
Sloga (LÅ )
0
6
|
12.11.2023 10:00 | 0 : 6 |
12.11
Sloga (DB)
Selanac
3
6
|
12.11.2023 | 3 : 6 |
|
||||||
12.11
CrnÄa
Mladost
2
8
|
12.11.2023 | 2 : 8 |
|
12.11
13:30
Resava
Lipovica
2
2
|
12.11.2023 13:30 | 2 : 2 |
12.11
13:00
Zvijezda 09
GOÅ K
1
2
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
15:15
Borac
ŽeljezniÄar
3
2
|
12.11.2023 15:15 | 3 : 2 |
|
12.11
21:00
AtlƩtico Madrid
Villarreal
3
1
|
12.11.2023 21:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.11
16:15
Barcelona
Deportivo AlavƩs
2
1
|
12.11.2023 16:15 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
18:30
Sevilla
Real Betis
1
1
|
12.11.2023 18:30 | 1 : 1 |
|
12.11
15:00
Clermont
Lorient
1
0
|
12.11.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
12.11
20:45
Lens
Olympique de Marseille
1
0
|
12.11.2023 20:45 | 1 : 0 |
|
||||||
12.11
15:00
Lille
Toulouse
1
1
|
12.11.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
15:00
Metz
Nantes
3
1
|
12.11.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.11
17:05
Stade Rennais
Olympique Lyonnais
0
1
|
12.11.2023 17:05 | 0 : 1 |
|
12.11
15:00
Aston Villa
Fulham
3
1
|
12.11.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.11
15:00
Brighton & Hove Albion
Sheffield United
1
1
|
12.11.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
17:30
Chelsea
Manchester City
4
4
|
12.11.2023 17:30 | 4 : 4 |
|
||||||
12.11
15:00
Liverpool
Brentford
3
0
|
12.11.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.11
15:00
West Ham United
Nottingham Forest
3
2
|
12.11.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
12.11
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Union Berlin
4
0
|
12.11.2023 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
12.11
19:30
RB Leipzig
SC Freiburg
3
1
|
12.11.2023 19:30 | 3 : 1 |
|
||||||
12.11
17:30
Werder Bremen
Eintracht Frankfurt
2
2
|
12.11.2023 17:30 | 2 : 2 |
|
12.11
15:00
Fiorentina
Bologna
2
1
|
12.11.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
20:45
Inter
Frosinone
2
0
|
12.11.2023 20:45 | 2 : 0 |
|
||||||
12.11
18:00
Lazio
Roma
0
0
|
12.11.2023 18:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.11
12:30
Napoli
Empoli
0
1
|
12.11.2023 12:30 | 0 : 1 |
|
||||||
12.11
15:00
Udinese
Atalanta
1
1
|
12.11.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
12.11
12:00
Sloga Zemun
Spartak DOO
0
0
|
12.11.2023 12:00 | 0 : 0 | |||||||
12.11
14:00
Vojvodina
TSC
2
0
|
12.11.2023 14:00 | 2 : 0 |
12.11
14:30
ŽGFK Borac
RadniÄki 2014
2
1
|
12.11.2023 14:30 | 2 : 1 | |||||||
12.11
13:00
Moskva
Prave Dame
4
0
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 0 |
12.11
13:30
RadniÄki (N)
Crvena zvezda
1
0
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 0 | |||||||
12.11
11:00
Vojvodina
Partizan
3
3
|
12.11.2023 11:00 | 3 : 3 | |||||||
12.11
13:00
Mladost (L)
Zemun
0
0
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 0 |
12.11
12:00
RFK Novi Sad 1921
OFK VrŔac
1
2
|
12.11.2023 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
10:00
RadniÄki (SM)
ODR
1
3
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
12.11
12:00
ŽelezniÄar
Kabel
2
1
|
12.11.2023 12:00 | 2 : 1 |
|
12.11
12:30
Borac 1926
Sloga (P)
2
0
|
12.11.2023 12:30 | 2 : 0 | |||||||
12.11
13:30
Takovo
RadniÄki (V)
0
0
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 0 | |||||||
12.11
13:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Å umadija 1903
4
1
|
12.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
12.11
10:00
Hajduk 1912
Mladost GAT
1
1
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
10:00
BaÄka 1901
Ravangrad 2018
0
7
|
12.11.2023 10:00 | 0 : 7 |
12.11
10:00
1. Maj
Jedinstvo
1
4
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
12.11
17:00
Omladinac
Podrinje
0
2
|
12.11.2023 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.11
10:00
RadniÄki (NP)
GFK Sloven
1
1
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
12.11
12:00
Rad
UÅ”Äe
0
1
|
12.11.2023 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.11
13:00
011
Studentski Grad
7
2
|
12.11.2023 13:00 | 7 : 2 |
|
12.11
13:00
OFK Žarkovo
Omladinac
5
0
|
12.11.2023 13:00 | 5 : 0 |
|
12.11
11:00
Torlak
RadniÄki (NB)
5
3
|
12.11.2023 11:00 | 5 : 3 |
|
||||||
12.11
11:00
GSP Polet
IMT
1
4
|
12.11.2023 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
12.11
12:00
Jedinstvo
Milutinac
12
0
|
12.11.2023 12:00 | 12 : 0 |
|
12.11
10:00
Mladi Borac
Jedinstvo (P)
2
1
|
12.11.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
12.11
10:00
BuduÄnost
OFK SinÄeliÄ
3
0
|
12.11.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.11
14:00
Kopernikus ŽeležniÄar
Vlasina
1
2
|
12.11.2023 14:00 | 1 : 2 |
|
12.11
13:00
Sloboda
Sloga (L)
0
1
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.11
10:00
Napredak
Radnik
|
12.11.2023 10:00 | : |
12.11
11:00
OLE
RFK GrafiÄar
2
0
|
12.11.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
12.11
11:00
RadniÄki (N)
Crvena zvezda
0
7
|
12.11.2023 11:00 | 0 : 7 | |||||||
12.11
13:00
Voždovac
GFK Jagodina
1
1
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
12.11
11:00
Kiker
OFK VrŔac
0
2
|
12.11.2023 11:00 | 0 : 2 | |||||||
12.11
16:00
Mladost (L)
Teleoptik
0
2
|
12.11.2023 16:00 | 0 : 2 |
12.11
15:30
Vojvodina
Mladost (L)
5
0
|
12.11.2023 15:30 | 5 : 0 | |||||||
12.11
12:00
RadniÄki (SM)
ODR
1
3
|
12.11.2023 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
12.11
14:00
ŽelezniÄar
Kabel
0
2
|
12.11.2023 14:00 | 0 : 2 |
12.11
10:00
Borac 1926
Sloga (P)
1
2
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
10:00
SuŔica
Apolon 4
0
5
|
12.11.2023 10:00 | 0 : 5 |
|
12.11
11:00
GoÄ
Rudar (KM)
4
1
|
12.11.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
14:00
Tutin
Bubamara 91
2
1
|
12.11.2023 14:00 | 2 : 1 |
|
12.11
12:30
MaÄva
BuduÄnost
2
0
|
12.11.2023 12:30 | 2 : 0 | |||||||
12.11
13:00
ŽelezniÄar
Sunrise Å abac
1
2
|
12.11.2023 13:00 | 1 : 2 | |||||||
12.11
13:30
RadniÄki (V)
Loznica
0
5
|
12.11.2023 13:30 | 0 : 5 |
12.11
10:30
Voja GaÄiÄ
Omladinac
5
2
|
12.11.2023 10:30 | 5 : 2 |
|
12.11
09:00
SinÄeliÄ
Rakovica
3
1
|
12.11.2023 09:00 | 3 : 1 |
|
12.11
12:00
Trayal
RadniÄki (P)
10
0
|
12.11.2023 12:00 | 10 : 0 |
|
||||||
12.11
09:00
Filip FilipoviÄ
OFK RadniÄki
0
0
|
12.11.2023 09:00 | 0 : 0 |
|
||||||
12.11
10:00
Radnik
Å ampion
1
4
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
12.11
13:00
Mineralac
Napredak
0
3
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 3 |
|
12.11
13:00
Mladost
OFK SinÄeliÄ
2
0
|
12.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
12.11
09:30
Donji Srem 2015
BuduÄnost
3
2
|
12.11.2023 09:30 | 3 : 2 |
|
12.11
09:00
Stanovo 1941
Srbija
12
1
|
12.11.2023 09:00 | 12 : 1 |
|
12.11
10:00
Omladinac
Batovac
5
2
|
12.11.2023 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
12.11
10:00
Äerdap
Sloga 33
1
3
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
12.11
10:00
OPK Rudar 1933
Pomoravlje 1946
3
2
|
12.11.2023 10:00 | 3 : 2 |
|
12.11
13:30
Pobeda
Å umadinac 1913
1
3
|
12.11.2023 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
12.11
10:30
Sloboda
BuduÄnost
1
11
|
12.11.2023 10:30 | 1 : 11 |
|
12.11
10:00
Zlatibor
Sloga (S)
2
1
|
12.11.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
12.11
14:00
RadniÄki (O)
PFK Žarkovo 2000
3
3
|
12.11.2023 14:00 | 3 : 3 |
|
||||||
12.11
10:00
Brodarac
Rad
4
0
|
12.11.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
12.11
08:30
VoŔini klinci
Krila Krajine
4
1
|
12.11.2023 08:30 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
10:00
OFK BaÄka
Vojvodina
1
6
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
12.11
10:00
Derby 2015
Petar PuaÄa
7
0
|
12.11.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
12.11
13:30
Kabel
Arena Su
3
1
|
12.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
12.11
11:00
OFK VrŔac
InÄija
0
1
|
12.11.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
12.11
10:00
Sporto 023
RadniÄki (SM)
1
2
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
10:00
Jedinstvo (SP)
ŽelezniÄar
1
2
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
12.11
10:00
Jedinstvo (Ub)
OFK Senjak
4
3
|
12.11.2023 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
12.11
10:00
MaÄva
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
5
0
|
12.11.2023 10:00 | 5 : 0 | |||||||
12.11
11:00
RadniÄki (V)
Loznica
3
1
|
12.11.2023 11:00 | 3 : 1 |
12.11
10:00
Rad
Brodarac
1
3
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
12.11
11:00
011
Crvena zvezda
1
7
|
12.11.2023 11:00 | 1 : 7 |
|
12.11
10:00
Internacional 2020
Jedinstvo StaniÅ”iÄ
4
1
|
12.11.2023 10:00 | 4 : 1 |
12.11
11:00
Å umadinac 1913
Mladost (NS)
2
2
|
12.11.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
12.11
09:30
Godomin
Udarnik
2
0
|
12.11.2023 09:30 | 2 : 0 |
|
12.11
14:00
Sloga (S)
MaksimoviÄ 2020
2
5
|
12.11.2023 14:00 | 2 : 5 |
|
||||||
12.11
10:00
Sloga (P)
Sevojno
3
0
|
12.11.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.11
11:00
Crnokosa
Zlatar
1
0
|
12.11.2023 11:00 | 1 : 0 |
12.11
Sunrise Å abac
Vrelo sport
3
1
|
12.11.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
12.11
Cer
MaÄva 1929
3
5
|
12.11.2023 | 3 : 5 |
|
||||||
12.11
Mladi borac
DuŔko
2
1
|
12.11.2023 | 2 : 1 |
|
||||||
12.11
Jedinstvo 1945
ŽelezniÄar
1
2
|
12.11.2023 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
RadniÄki
Hajduk Stanko
9
3
|
12.11.2023 | 9 : 3 |
|
||||||
12.11
Mladost
MaÄva (Å )
5
3
|
12.11.2023 | 5 : 3 |
|
||||||
12.11
Loznica
Lipolist
5
1
|
12.11.2023 | 5 : 1 |
|
12.11
11:00
Car Konstantin
Lider MGM
1
1
|
12.11.2023 11:00 | 1 : 1 |
12.11
11:00
Knjaževac 2015
Rosulja 2014
3
6
|
12.11.2023 11:00 | 3 : 6 |
|
||||||
12.11
11:00
LevaÄ
Kolibri
3
1
|
12.11.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
12.11
14:00
Lavice DuboÄica
MaŔinac
1
1
|
12.11.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
12.11
12:00
Jagodina
PB 2022
4
0
|
12.11.2023 12:00 | 4 : 0 |
|
12.11
14:00
Kolubara
Sloga Zemun
11
0
|
12.11.2023 14:00 | 11 : 0 |
|
||||||
12.11
11:00
Milutinac 2023
Crvena zvezda
2
7
|
12.11.2023 11:00 | 2 : 7 |
|
12.11
12:00
Spartak
Vojvodina
12
1
|
12.11.2023 12:00 | 12 : 1 |
12.11
10:00
BuduÄnost
Zabrežje
1
0
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
12.11
09:00
Arena SU
BajŔa
4
1
|
12.11.2023 09:00 | 4 : 1 |
|
||||||
12.11
10:30
Spartak ŽK 11
TSC 11
1
2
|
12.11.2023 10:30 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
09:00
Spartak ŽK 12
Subotica 11
1
0
|
12.11.2023 09:00 | 1 : 0 |
|
12.11
09:00
Vojvodina
Mladost
5
1
|
12.11.2023 09:00 | 5 : 1 |
|
||||||
12.11
09:30
Tomislavci
Napredak
0
5
|
12.11.2023 09:30 | 0 : 5 |
|
||||||
12.11
10:00
BuduÄnost
Bikovo
2
0
|
12.11.2023 10:00 | 2 : 0 | |||||||
12.11
10:00
United Akademija 12
Vinogradar
0
4
|
12.11.2023 10:00 | 0 : 4 | |||||||
12.11
09:00
Tavankut
Subotica 12
0
7
|
12.11.2023 09:00 | 0 : 7 |
|
12.11
09:30
Mladi radnik 1926
Sirakovo
2
3
|
12.11.2023 09:30 | 2 : 3 |
|
||||||
12.11
09:00
TrgovaÄki
Rudar Kostolac 2008
3
0
|
12.11.2023 09:00 | 3 : 0 |
|
||||||
12.11
10:00
Vojvoda Milenko
KrilaÅ”
0
6
|
12.11.2023 10:00 | 0 : 6 |
|
12.11
10:00
GauÄosi
Borac 1
1
2
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
12.11
12:00
Metalac
Sloboda
5
0
|
12.11.2023 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
12.11
10:00
Mladost
Apolon 2018
1
6
|
12.11.2023 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
12.11
10:00
Javor
BuduÄnost
0
2
|
12.11.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
12.11
11:00
Takovo
Titan
0
6
|
12.11.2023 11:00 | 0 : 6 |
|
12.11
21:00
Partizan Mozzart Bet
Igokea m:tel
89
91
|
12.11.2023 21:00 | 89 : 91 | |||||||
12.11
17:00
Zadar
Crvena zvezda Meridianbet
74
81
|
12.11.2023 17:00 | 74 : 81 | |||||||
12.11
19:00
Mornar Barsko zlato
Mega MIS
65
99
|
12.11.2023 19:00 | 65 : 99 |
12.11
17:00
Radnik
Proleter Naftagas
116
106
|
12.11.2023 17:00 | 116 : 106 | |||||||
12.11
17:00
Beko
Kolubara LA 2003
75
84
|
12.11.2023 17:00 | 75 : 84 | |||||||
12.11
17:30
Borac Zemun
Hercegovac
90
74
|
12.11.2023 17:30 | 90 : 74 |
12.11
20:00
Knjaževac 1950
Ratnici
64
82
|
12.11.2023 20:00 | 64 : 82 | |||||||
12.11
16:30
OKK Junior
Borac 016
50
77
|
12.11.2023 16:30 | 50 : 77 |
12.11
14:00
Breg 013
ŽelezniÄar
88
96
|
12.11.2023 14:00 | 88 : 96 |
12.11
14:30
Mladenovac
IBC
59
75
|
12.11.2023 14:30 | 59 : 75 | |||||||
12.11
15:20
Mondo Basket
Žitko Basket
82
70
|
12.11.2023 15:20 | 82 : 70 |
12.11
15:50
Vizura
Gorica
74
71
|
12.11.2023 15:50 | 74 : 71 |
12.11
18:00
Hisar
Actavis Academy
88
60
|
12.11.2023 18:00 | 88 : 60 | |||||||
12.11
14:30
Svrljig
KurŔumlija
79
70
|
12.11.2023 14:30 | 79 : 70 | |||||||
12.11
19:00
Play 017
Mladost Vesna
76
67
|
12.11.2023 19:00 | 76 : 67 |
12.11
12:00
Sloga
OKK Užice
69
49
|
12.11.2023 12:00 | 69 : 49 | |||||||
12.11
14:30
Konstantin
Zemun Borac
49
87
|
12.11.2023 14:30 | 49 : 87 | |||||||
12.11
15:00
BKK RadniÄki
Joker
97
98
|
12.11.2023 15:00 | 97 : 98 | |||||||
12.11
14:00
Crvena zvezda
Dynamic VIP PAY
85
83
|
12.11.2023 14:00 | 85 : 83 | |||||||
12.11
15:00
Sloboda
Mega MIS
63
95
|
12.11.2023 15:00 | 63 : 95 |
12.11
17:00
BaÄka Palanka
Banat
1
3
|
12.11.2023 17:00 | 1 : 3 |
12.11
17:00
Stražilovo 2
Srem Iton
0
3
|
12.11.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
12.11
14:00
Jedinstvo 2
Borac 2
0
3
|
12.11.2023 14:00 | 0 : 3 |
12.11
17:00
Sombor
Mladost
3
1
|
12.11.2023 17:00 | 3 : 1 |
12.11
18:00
Ozren
Hajduk Veljko
3
0
|
12.11.2023 18:00 | 3 : 0 |
12.11
18:00
InÄija
Jedinstvo (SP)
0
3
|
12.11.2023 18:00 | 0 : 3 | |||||||
12.11
19:00
TENT
Omladinac
3
0
|
12.11.2023 19:00 | 3 : 0 |
12.11
17:00
Valjevo
Borac (Ä)
3
1
|
12.11.2023 17:00 | 3 : 1 | |||||||
12.11
15:00
Student
Beograd
0
3
|
12.11.2023 15:00 | 0 : 3 |
12.11
13:00
Jagodina
Desetka
0
3
|
12.11.2023 13:00 | 0 : 3 | |||||||
12.11
16:00
ŽOK TopliÄanin
Vranje
3
2
|
12.11.2023 16:00 | 3 : 2 | |||||||
12.11
16:00
Napredak 037
Sloga 2016
3
1
|
12.11.2023 16:00 | 3 : 1 |
12.11
19:30
Gimnazijalac
Trendtex
3
0
|
12.11.2023 19:30 | 3 : 0 | |||||||
12.11
14:00
Kosovska Mitrovica
Lotus
1
3
|
12.11.2023 14:00 | 1 : 3 |
12.11
18:00
Mladost
Dunav Volej
3
0
|
12.11.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
12.11
13:00
Odbojka 013
Banat
3
2
|
12.11.2023 13:00 | 3 : 2 | |||||||
12.11
20:00
Å trand Volej
Omladinac 2
3
1
|
12.11.2023 20:00 | 3 : 1 |
12.11
17:00
Panonija 2
Å trand Volej 2
0
3
|
12.11.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
12.11
16:00
Novi Sad 2
Merkur
2
3
|
12.11.2023 16:00 | 2 : 3 |
12.11
18:00
TSK Volley 2018
Ruma
1
3
|
12.11.2023 18:00 | 1 : 3 |
12.11
16:00
Goks IN
Subotica
3
1
|
12.11.2023 16:00 | 3 : 1 | |||||||
12.11
14:00
Voriors
Spartak 2
0
3
|
12.11.2023 14:00 | 0 : 3 | |||||||
12.11
11:30
Vrbas
Apatin
0
3
|
12.11.2023 11:30 | 0 : 3 |
12.11
20:00
BagljaÅ” 023
Klek SrbijaŔume 2
2
3
|
12.11.2023 20:00 | 2 : 3 | |||||||
12.11
19:00
Kikinda 0230
KrajiŔnik
3
0
|
12.11.2023 19:00 | 3 : 0 |
12.11
14:00
Timok 2
ZajeÄar
1
3
|
12.11.2023 14:00 | 1 : 3 | |||||||
12.11
18:00
Ozren
Hajduk Veljko
3
0
|
12.11.2023 18:00 | 3 : 0 |
12.11
16:00
Trstenik
Vrba 2019
0
3
|
12.11.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
12.11
16:30
RaŔka
Župa
0
3
|
12.11.2023 16:30 | 0 : 3 |
12.11
19:30
Lavovi BP
RadniÄki (O)
36
35
|
12.11.2023 19:30 | 36 : 35 |
12.11
18:00
Loznica
GoÄ Merkur
29
30
|
12.11.2023 18:00 | 29 : 30 |
12.11
18:00
Jedinstvo
Jabuka
37
35
|
12.11.2023 18:00 | 37 : 35 | |||||||
12.11
17:00
Metalac
ŽSK 1955
24
23
|
12.11.2023 17:00 | 24 : 23 | |||||||
12.11
18:00
Vojvoda Stepa
Mladost TSK
18
21
|
12.11.2023 18:00 | 18 : 21 |
12.11
20:00
Putinci
RadniÄki 1958
24
23
|
12.11.2023 20:00 | 24 : 23 |
12.11
14:30
Zrenjanin
Dolovo
22
24
|
12.11.2023 14:30 | 22 : 24 | |||||||
12.11
18:00
Senta
BuduÄnost
25
24
|
12.11.2023 18:00 | 25 : 24 | |||||||
12.11
20:00
Mladost
RadniÄki
34
17
|
12.11.2023 20:00 | 34 : 17 |
12.11
15:30
Borac
Jedinstvo
24
35
|
12.11.2023 15:30 | 24 : 35 |
12.11
16:00
Unirea
Hajduk (Ä)
31
39
|
12.11.2023 16:00 | 31 : 39 | |||||||
12.11
17:30
UmÄari
Hajduk (B)
32
29
|
12.11.2023 17:30 | 32 : 29 | |||||||
12.11
19:30
Srem (SM)
RadniÄki (NS)
33
37
|
12.11.2023 19:30 | 33 : 37 | |||||||
12.11
17:00
Naftagas
RadniÄki (K)
13
32
|
12.11.2023 17:00 | 13 : 32 |
12.11
19:00
Aleksinac
DuboÄica 54 - 2
32
30
|
12.11.2023 19:00 | 32 : 30 | |||||||
12.11
17:00
ŽitoraÄa
BSK Heba
28
37
|
12.11.2023 17:00 | 28 : 37 | |||||||
12.11
18:00
Mladi radnik
KurŔumlija
33
39
|
12.11.2023 18:00 | 33 : 39 | |||||||
12.11
19:00
Jastrebac
ORK Bor
30
23
|
12.11.2023 19:00 | 30 : 23 | |||||||
12.11
15:00
Sloga
Jedinstvo 1974
34
26
|
12.11.2023 15:00 | 34 : 26 |
12.11
20:15
KaraÄorÄe
MaÄva
23
29
|
12.11.2023 20:15 | 23 : 29 | |||||||
12.11
18:00
KruŔevac
ParaÄin
26
36
|
12.11.2023 18:00 | 26 : 36 | |||||||
12.11
19:00
Mokra Gora
Prijepolje
25
26
|
12.11.2023 19:00 | 25 : 26 | |||||||
12.11
19:00
Zlatar
Å amot 65 2
31
24
|
12.11.2023 19:00 | 31 : 24 | |||||||
12.11
15:00
Metalac
SPD RadniÄki 2
32
24
|
12.11.2023 15:00 | 32 : 24 | |||||||
12.11
19:00
Lokomotiva
Župa 54
36
34
|
12.11.2023 19:00 | 36 : 34 |
12.11
16:00
Radan
Majdanpek
17
32
|
12.11.2023 16:00 | 17 : 32 |
12.11
18:00
Bor Zijin Copper
Aleksinac
27
21
|
12.11.2023 18:00 | 27 : 21 | |||||||
12.11
19:00
TopliÄanin
Metalac 2015
29
29
|
12.11.2023 19:00 | 29 : 29 | |||||||
12.11
19:30
Beograd
Ruma
34
25
|
12.11.2023 19:30 | 34 : 25 |
12.11
17:00
Krule
Sloven
17
28
|
12.11.2023 17:00 | 17 : 28 | |||||||
12.11
19:00
ŽelezniÄar 2
Spartak
16
24
|
12.11.2023 19:00 | 16 : 24 |
12.11
13:00
Temerin 2
Odžaci
38
33
|
12.11.2023 13:00 | 38 : 33 | |||||||
12.11
15:00
Halas Jožef 2
BeoÄin 1959
17
29
|
12.11.2023 15:00 | 17 : 29 |
12.11
16:00
Loznica grad
RadniÄki (S)
30
27
|
12.11.2023 16:00 | 30 : 27 | |||||||
12.11
14:00
Pazar 2003
Metalac (K)
22
44
|
12.11.2023 14:00 | 22 : 44 |
12.11
17:00
VGSK
NemanjiÄ
26
31
|
12.11.2023 17:00 | 26 : 31 | |||||||
12.11
15:00
Rudar
Požarevac
25
20
|
12.11.2023 15:00 | 25 : 20 |
12.11
19:00
Radan
Vlasotince
10
37
|
12.11.2023 19:00 | 10 : 37 | |||||||
12.11
17:30
Naisa 2
Mladost
35
25
|
12.11.2023 17:30 | 35 : 25 |
12.11
11:00
Partizan
Vojvodina
13
9
|
12.11.2023 11:00 | 13 : 9 |
12.11
12:30
Partizan
TaÅ” 2000
5
8
|
12.11.2023 12:30 | 5 : 8 |
|
||||||
12.11
09:00
Spartak Patent CO
Crvena zvezda
4
17
|
12.11.2023 09:00 | 4 : 17 |
|
||||||
12.11
10:45
Palilula
Vojvodina
6
18
|
12.11.2023 10:45 | 6 : 18 |
|
12.11
20:00
FON Banjica
SAS
4
6
|
12.11.2023 20:00 | 4 : 6 |
12.11
19:30
Hram
Spartak
8
7
|
12.11.2023 19:30 | 8 : 7 | |||||||
12.11
18:00
LeteÄi Holandjanin
Kragujevac Wild Boars
2
1
|
12.11.2023 18:00 | 2 : 1 |
12.11
19:00
Sjenica
Euro-lider
10
2
|
12.11.2023 19:00 | 10 : 2 | |||||||
12.11
19:30
Bajina BaŔta
Zlatar 033
6
4
|
12.11.2023 19:30 | 6 : 4 |
12.11
11:45
Tattoo bar
VF Football team
6
2
|
12.11.2023 11:45 | 6 : 2 | |||||||
12.11
13:15
Intelektualac
Solunac
4
6
|
12.11.2023 13:15 | 4 : 6 |
12.11
13:00
Partizan 1953
Crvena zvezda
20
22
|
12.11.2023 13:00 | 20 : 22 |
|
12.11
16:00
Crvena zvezda
Zagreb
7
2
|
12.11.2023 16:00 | 7 : 2 |
12.11
19:00
KuÄajna
Melnica
1
4
|
12.11.2023 19:00 | 1 : 4 |
|
||||||
12.11
18:00
Požarevac 2
Spin-N
4
2
|
12.11.2023 18:00 | 4 : 2 |
|