19.09
19:00
RadniÄki (N)
Spartak ŽK
3
0
|
19.09.2022 19:00 | 3 : 0 | |||||||
19.09
17:00
Kolubara
Novi Pazar
1
0
|
19.09.2022 17:00 | 1 : 0 |
19.09
19:00
Rad
MaÄva
1
1
|
19.09.2022 19:00 | 1 : 1 |
19.09
16:00
Velež
Sarajevo
1
1
|
19.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
19.09
13:00
Sloga (P)
GFK Sloboda
0
3
|
19.09.2022 13:00 | 0 : 3 |
|
19.09
16:00
RadniÄki (S)
GFK Jagodina
1
0
|
19.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.09
11:00
TimoÄanin
Morava 1918
9
2
|
19.09.2022 11:00 | 9 : 2 |
19.09
17:30
StaniÅ”iÄ
Rusin
4
1
|
19.09.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
19.09
13:30
Borac (BG)
RadniÄki
2
1
|
19.09.2022 13:30 | 2 : 1 | |||||||
19.09
17:00
Mladost (BP)
Hajduk
3
2
|
19.09.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
19.09
13:00
SinÄeliÄ
Omladinac
5
0
|
19.09.2022 13:00 | 5 : 0 |
|
19.09
17:00
OFK VrŔac
Petrika
3
4
|
19.09.2022 17:00 | 3 : 4 |
19.09
15:30
Sloga (P)
GFK Sloboda
2
2
|
19.09.2022 15:30 | 2 : 2 |
|
19.09
17:00
Senta
AFK
0
9
|
19.09.2022 17:00 | 0 : 9 |
|
19.09
17:00
Omladinac
ŽelezniÄar
4
1
|
19.09.2022 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
19.09
17:00
Dunav Osiguranje
Kolonija
5
2
|
19.09.2022 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
19.09
17:00
Crvena zvezda
Selevac
2
3
|
19.09.2022 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
19.09
17:00
Mladi radnik
Borac
3
4
|
19.09.2022 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
19.09
17:00
VuÄak-Lipe
RadniÄki
2
4
|
19.09.2022 17:00 | 2 : 4 |
|
19.09
16:30
Kosovo i Metohija
Policajac
4
3
|
19.09.2022 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
19.09
16:30
Brodarac
PKB
4
3
|
19.09.2022 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
19.09
17:30
RadniÄki (O)
Sveti Stefan
5
0
|
19.09.2022 17:30 | 5 : 0 | |||||||
19.09
16:30
Taurunum
Å eÄeranac
2
3
|
19.09.2022 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
19.09
16:30
Beograd
Rekreativo
2
0
|
19.09.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
19.09
16:30
Bubamara 2010
TENT 1994
3
0
|
19.09.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
19.09
16:30
Železnik
GSP Polet
0
0
|
19.09.2022 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
19.09
18:00
Adanex
BoleÄ
4
3
|
19.09.2022 18:00 | 4 : 3 |
|
||||||
19.09
18:00
Duga
Plavi 2000
1
3
|
19.09.2022 18:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.09
16:30
Hajduk
DorÄol
5
1
|
19.09.2022 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
19.09
16:30
Jedinstvo
Dunav
3
0
|
19.09.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
19.09
16:30
Pola pola
Old Tajmeri
3
2
|
19.09.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
19.09
16:30
Veterani 78
Batajnica
5
1
|
19.09.2022 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
19.09
16:30
SinÄeliÄ 2012
Palilulac
2
0
|
19.09.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
19.09
17:30
Slavija
BuduÄnost
2
1
|
19.09.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
19.09
16:30
13. Maj
BSV
0
1
|
19.09.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
19.09
18:00
Borusija
Kvantum sport
0
0
|
19.09.2022 18:00 | 0 : 0 |
|
19.09
16:30
VrÄin
Torlak
1
3
|
19.09.2022 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
19.09
16:30
Beljina
SinÄeliÄ
6
1
|
19.09.2022 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
19.09
16:30
Umka
LeŔtane
3
4
|
19.09.2022 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
19.09
16:30
Lokomotiva
Lavirint Company
2
1
|
19.09.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
19.09
16:30
Dunavac
SremÄica
2
4
|
19.09.2022 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
19.09
16:30
Borac
Posavina
4
0
|
19.09.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
19.09
16:30
RepubliÄki organi
Crvenka
0
6
|
19.09.2022 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
19.09
16:30
KaluÄerica
Peks
1
0
|
19.09.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
19.09
17:30
Rakovica
Institut
4
0
|
19.09.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
19.09
16:30
Soker bet Veterani
Soccer
5
3
|
19.09.2022 16:30 | 5 : 3 |
|
19.09
16:30
Obrenovac
Polet
2
6
|
19.09.2022 16:30 | 2 : 6 |
|
||||||
19.09
16:30
TEK Sloga
Strelac
3
0
|
19.09.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
19.09
16:30
Pin 2022
KrajiŔnik
0
0
|
19.09.2022 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
19.09
16:30
Belo Polje
RuŔanj
1
1
|
19.09.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.09
16:30
Minel
Div
1
1
|
19.09.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
19.09
19:00
Bekament BB
Jagodina
20
28
|
19.09.2022 19:00 | 20 : 28 |
19.09
19:00
KalÄa
Leskovac
7
6
|
19.09.2022 19:00 | 7 : 6 | |||||||
19.09
18:30
SU Banjica 011
Smederevo
5
5
|
19.09.2022 18:30 | 5 : 5 | |||||||
19.09
21:00
Winter sport
Gvozdeni puk
5
2
|
19.09.2022 21:00 | 5 : 2 |