20.11
13:00
Proleter
Voždovac
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
20.11
15:00
Radnik
Kolubara
1
1
|
20.11.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
20.11
17:00
Napredak
RadniÄki (N)
1
1
|
20.11.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
20.11
13:00
IMT
RadniÄki (SM)
1
1
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Timok 1919
Mladost GAT
0
1
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Zlatibor
BuduÄnost
0
2
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 2 | |||||||
20.11
17:00
MaÄva
Loznica
0
1
|
20.11.2021 17:00 | 0 : 1 | |||||||
20.11
13:00
OFK Žarkovo
Rad
0
1
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
20.11
13:00
RadniÄki 1912
OFK BeÄej 1918
4
2
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 2 | |||||||
20.11
13:00
Tekstilac
1. Maj Ruma
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Feniks 1995
Omladinac
2
2
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 2 | |||||||
20.11
13:00
OFK VrŔac
Hajduk 1912
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
13:00
RadniÄki (Zr)
OFK Kikinda
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Dinamo 1945
Jedinstvo (SP)
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
13:00
OFK Stari Grad
Borac (Å )
0
1
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
20.11
13:00
Jedinstvo
BuduÄnost (A)
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
20.11
13:00
MaÄva 1929
Takovo
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Smederevo 1924
SuŔica
1
1
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Sloga (K)
Sloga (BB)
1
3
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 3 | |||||||
20.11
13:00
Real
TrepÄa
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Mladi radnik 1926
Borac 1926
0
3
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
20.11
13:00
RadniÄki (O)
BSK BorÄa
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
20.11
13:00
LeŔtane
TEK Sloga
2
4
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 4 |
|
20.11
13:00
Jedinstvo (P)
Rembas
0
0
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Sloga (L)
GFK DuboÄica
1
4
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 4 |
20.11
13:00
Proleter
Begej
0
3
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 3 | |||||||
20.11
13:00
Kozara
Jedinstvo (V)
3
1
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Jedinstvo (BK)
BAK
4
0
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Sloga
Crvena zvezda (VS)
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
20.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Sloga (T)
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Sloga (E)
Dunav
5
0
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 0 | |||||||
20.11
13:00
RadniÄki (NP)
Podunavac
0
2
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
20.11
13:00
Cement
RadniÄki (Å )
0
2
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
20.11
13:00
Mladost
Hajduk
0
5
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 5 |
|
||||||
20.11
13:00
Jedinstvo
Sloboda
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
20.11
13:00
BajŔa
Senta
0
0
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Sloga
Krila Krajine
3
5
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 5 | |||||||
20.11
13:00
Hercegovac
OFK Mladost APA
0
6
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 6 | |||||||
20.11
13:00
ÄSK Pivara
Tavankut
0
1
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 1 | |||||||
20.11
13:00
BaÄka 1901
BaÄka (P)
1
1
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
20.11
13:00
VinÄa
Komgrap
0
1
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
20.11
13:00
SremÄica
GSP Polet DorÄol
2
0
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
20.11
13:00
Zvezda
SinÄeliÄ
0
2
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 2 | |||||||
20.11
13:00
Napredak
PoŔtar Zvezdara
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.11
13:00
Lokomotiva
PKB
2
1
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Crvena zvezda (MML)
Zuce 2019
0
0
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 0 |
|
20.11
13:00
Grizli ML
Sloga (B)
2
1
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
20.11
13:00
Å umadija
Sloboda
0
3
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
20.11
13:00
VGSK
OFK AranÄelovac 1979
1
1
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
20.11
13:00
Sloga 33
Rudar (S)
1
3
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
20.11
13:00
OFK SinÄeliÄ
Jedinstvo (GM)
3
1
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
20.11
11:00
Orljane
Pukovac
4
3
|
20.11.2021 11:00 | 4 : 3 |
|
20.11
13:00
OFK TopliÄanin
Pusta Reka
2
0
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Svetlost
Jedinstvo
3
2
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 2 |
20.11
13:00
Jedinstvo 1936
Morava 1918
3
1
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
20.11
13:00
Trstenik PPT
Orlovi
3
1
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Gradina
Sloga (D)
4
5
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 5 |
|
20.11
13:00
Lužnica
OFK 019
2
0
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
20.11
13:00
Brodoremont
Äerdap
0
0
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
20.11
13:00
BSK
Rajko MitiÄ
4
2
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
20.11
13:00
Bor 1919
Dunav
1
2
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
20.11
13:00
Balkanski
Ozren
6
0
|
20.11.2021 13:00 | 6 : 0 |
|
20.11
13:00
Borac (BG)
BuduÄnost (G)
2
1
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Crvenka
Kordun
2
3
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 3 | |||||||
20.11
13:00
Vojvodina
NaŔa Zvezda
0
3
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
20.11
13:00
ŽAK
BuduÄnost (M)
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
20.11
13:00
Omladinac
Borac
0
1
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
20.11
13:00
Crvena Zvezda
Jedinstvo
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Slavija
FruŔkogorac
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
20.11
13:00
RadniÄki (K)
Partizan (G)
2
1
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Jedinstvo SteviÄ
Partizan (U)
5
0
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 0 |
20.11
13:00
ŽelezniÄar
Sremac (D)
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.11
13:00
Podrinje
Borac (M)
1
1
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
20.11
13:00
Napredak
ÄurÄin
5
0
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 0 | |||||||
20.11
13:00
RadniÄki 1905
Iskra
5
3
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 3 | |||||||
20.11
13:00
Sloga
TornjoÅ”
5
1
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Proleter
ObiliÄ (NK)
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Jadran
Srbobran
1
1
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
20.11
13:00
Mladost 1948
Radnik
1
1
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
20.11
13:00
PetliÄ SD 026
Borac 1932
3
1
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
20.11
13:00
Zlot
BSK
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Å arbanovac
Branik
1
1
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
20.11
13:00
PoreÄ
Rudna Glava
3
2
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 2 |
|
20.11
13:00
Svrljig
TaskoviÄi
3
1
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
20.11
13:30
Hajduk
Omladinac
2
4
|
20.11.2021 13:30 | 2 : 4 |
|
||||||
20.11
13:30
Rtanj
TrebiÄ
3
1
|
20.11.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
20.11
13:30
Rudar VrÅ”ka Äuka
Kosovo
3
0
|
20.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
20.11
13:00
Sloga (L)
Gornji StepoÅ”
3
5
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 5 |
|
||||||
20.11
13:00
Sloga (D)
Trudbenik
3
1
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
20.11
13:00
TemniÄ 1924
Äitluk
4
1
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
20.11
13:00
Krajina
Vojvodina (B)
5
1
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 1 | |||||||
20.11
13:00
BuduÄnost
Mladost (BD)
6
0
|
20.11.2021 13:00 | 6 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Delija
Polet
0
0
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 0 |
20.11
13:00
Partizan (G)
Kolare
4
1
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
20.11
13:00
Žitkovica 2017
Sirakovo
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Å apine
ObiliÄ
2
1
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
20.11
13:00
Omladinac (Å )
Vihor
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
20.11
13:00
Å umadija 1934
Borac (D)
1
1
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
20.11
13:00
Bratstvo 1975
Jedinstvo
2
1
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
20.11
13:00
Radnik
OFK JabuÄje
5
3
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 3 |
|
||||||
20.11
13:00
Spartak 1924
OFK Senjak
2
1
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
20.11
13:30
DragaÄevo
Jedinstvo
3
3
|
20.11.2021 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
20.11
13:30
Slatina
OvÄar
0
9
|
20.11.2021 13:30 | 0 : 9 | |||||||
20.11
13:30
Spartak 1976
Kej
3
0
|
20.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
20.11
13:30
Rakova
Rudar
0
4
|
20.11.2021 13:30 | 0 : 4 |
20.11
13:30
Rudar
Omladinac (NS)
1
0
|
20.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
20.11
13:00
Mladost (S)
Mineralac
1
3
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
20.11
11:00
Moravac
Morava
2
4
|
20.11.2021 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
20.11
13:00
Oskar
Mineralac
4
3
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 3 |
|
20.11
13:00
Rajac
Lukavac
5
2
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 2 |
|
20.11
13:00
Poljoprivrednik
Župski biseri
1
1
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
20.11
13:00
Polet 57
Kamenorezac 76
5
1
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Vinogradar
Varvarin
5
1
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 1 |
|
20.11
13:00
Glogonj
Unirea
2
0
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
20.11
13:00
Omladinac 1927
Mladost (V)
0
7
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 7 |
|
||||||
20.11
13:00
Proleter (M)
Mundial
2
4
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
20.11
13:00
Omladinac (D)
Pobeda
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.11
13:00
BSK BavaniŔte
RadniÄki (B)
2
0
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
20.11
13:00
SinÄeliÄ
Velika Reka
0
7
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 7 |
20.11
13:00
Å umadinac
Mladost (K)
1
6
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 6 | |||||||
20.11
13:00
Bratstvo
Å antarovac
4
3
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 3 | |||||||
20.11
13:00
Kupinovac
Ursule
1
3
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
20.11
13:00
Milicionar
Mladost
2
0
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
20.11
13:30
Mlada krila
Jovo Kursula
0
2
|
20.11.2021 13:30 | 0 : 2 |
|
20.11
13:30
Tigrovi Mija Gold
MrŔinci
4
0
|
20.11.2021 13:30 | 4 : 0 |
|
20.11
13:00
OFK BraniÄevo
Polet (V)
4
0
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
20.11
13:00
Mladost (K)
Mlava (ML)
1
4
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
20.11
13:00
Bata BuliÄ
Jasenovac
1
3
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
20.11
13:00
Polet
Tempo
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Ratar
Rudar 2016
1
1
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
20.11
13:00
OFK Sloga
Jedinstvo
1
3
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
20.11
13:00
Pepeljevac 1947
Gaglovo
2
0
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
20.11
13:00
MakreŔane
Kapidžija
0
3
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
20.11
13:00
ŽelezniÄar
Proleter
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
20.11
13:00
SeliŔte
BuduÄnost (M)
4
1
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
20.11
13:00
Laznica
Zvezda
4
2
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
20.11
13:00
Osanica
Polet (SD)
0
3
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
20.11
13:00
Vrelo
Homoljac
1
2
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
20.11
13:00
Proleter 1936
Maskar
5
2
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 2 |
|
||||||
20.11
13:00
Å umadinac
Radoje DomanoviÄ
4
1
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
20.11
13:00
Jedinstvo 2020
CuljkoviÄ
5
1
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 1 |
|
20.11
13:00
Paskovac
Mladost GradiliŔte
3
1
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
20.11
13:00
Vuk
Hajduk
0
2
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
20.11
17:00
Tuzla City
Zrinjski
0
2
|
20.11.2021 17:00 | 0 : 2 | |||||||
20.11
15:00
Sarajevo
Sloboda
1
0
|
20.11.2021 15:00 | 1 : 0 |
20.11
13:00
BuduÄnost
Drina
0
0
|
20.11.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Slavija
ModriÄa
4
0
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Kozara
Borac
1
2
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 2 | |||||||
20.11
13:00
Krupa
ŽeljezniÄar Sport Team
2
1
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Tekstilac
Podrinje
3
1
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Sloboda
LjubiÄ
3
1
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Zvijezda 09
Sutjeska
2
1
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
20.11
13:30
Radnik
Zvijezda
0
1
|
20.11.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
20.11
13:30
Gradina
Jedinstvo
3
0
|
20.11.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
20.11
13:30
Mladost
OraŔje
0
2
|
20.11.2021 13:30 | 0 : 2 | |||||||
20.11
13:30
Goražde
Igman
1
1
|
20.11.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
20.11
13:30
Travnik
Rudar
3
3
|
20.11.2021 13:30 | 3 : 3 | |||||||
20.11
13:30
Bratstvo
BuduÄnost
2
0
|
20.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
20.11
16:00
Zeta
BuduÄnost
0
0
|
20.11.2021 16:00 | 0 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Podgorica
Jezero
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
20.11
15:00
Mornar
Rudar
0
1
|
20.11.2021 15:00 | 0 : 1 | |||||||
20.11
15:00
OFK Petrovac
Iskra
0
1
|
20.11.2021 15:00 | 0 : 1 | |||||||
20.11
17:00
Sutjeska
DeÄiÄ
0
2
|
20.11.2021 17:00 | 0 : 2 |
20.11
13:00
Jedinstvo
Igalo
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Grbalj
OFK Titograd
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
20.11
16:00
Aston Villa
Brighton & Hove Albion
2
0
|
20.11.2021 16:00 | 2 : 0 | |||||||
20.11
16:00
Burnley
Crystal Palace
3
3
|
20.11.2021 16:00 | 3 : 3 | |||||||
20.11
13:30
Leicester City
Chelsea
0
3
|
20.11.2021 13:30 | 0 : 3 | |||||||
20.11
18:30
Liverpool
Arsenal
4
0
|
20.11.2021 18:30 | 4 : 0 | |||||||
20.11
16:00
Newcastle United
Brentford
3
3
|
20.11.2021 16:00 | 3 : 3 | |||||||
20.11
16:00
Norwich City
Southampton
2
1
|
20.11.2021 16:00 | 2 : 1 | |||||||
20.11
16:00
Watford
Manchester United
4
1
|
20.11.2021 16:00 | 4 : 1 | |||||||
20.11
16:00
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
1
0
|
20.11.2021 16:00 | 1 : 0 |
20.11
16:00
Huddersfield Town
West Bromwich Albion
1
0
|
20.11.2021 16:00 | 1 : 0 | |||||||
20.11
16:00
Middlesbrough
Millwall
1
1
|
20.11.2021 16:00 | 1 : 1 | |||||||
20.11
16:00
Swansea City
Blackpool
1
1
|
20.11.2021 16:00 | 1 : 1 | |||||||
20.11
16:00
Hull City
Birmingham City
2
0
|
20.11.2021 16:00 | 2 : 0 | |||||||
20.11
16:00
Bristol City
Blackburn Rovers
1
1
|
20.11.2021 16:00 | 1 : 1 | |||||||
20.11
13:30
Sheffield United
Coventry City
0
0
|
20.11.2021 13:30 | 0 : 0 | |||||||
20.11
16:00
Fulham
Barnsley
4
1
|
20.11.2021 16:00 | 4 : 1 | |||||||
20.11
16:00
Reading
Nottingham Forest
1
1
|
20.11.2021 16:00 | 1 : 1 | |||||||
20.11
16:00
Stoke City
Peterborough United
2
0
|
20.11.2021 16:00 | 2 : 0 | |||||||
20.11
16:00
Preston North End
Cardiff City
1
2
|
20.11.2021 16:00 | 1 : 2 |
20.11
18:30
Atletico Madrid
Osasuna
1
0
|
20.11.2021 18:30 | 1 : 0 | |||||||
20.11
21:00
Barcelona
Espanyol
1
0
|
20.11.2021 21:00 | 1 : 0 | |||||||
20.11
14:00
Celta Vigo
Villarreal
1
1
|
20.11.2021 14:00 | 1 : 1 | |||||||
20.11
16:15
Sevilla
Alaves
2
2
|
20.11.2021 16:15 | 2 : 2 |
20.11
15:30
Borussia Dortmund
Stuttgart
2
1
|
20.11.2021 15:30 | 2 : 1 | |||||||
20.11
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Bochum
1
0
|
20.11.2021 15:30 | 1 : 0 | |||||||
20.11
18:30
Union Berlin
Hertha BSC
2
0
|
20.11.2021 18:30 | 2 : 0 | |||||||
20.11
15:30
Borussia M'gladbach
Greuther FĆ¼rth
4
0
|
20.11.2021 15:30 | 4 : 0 | |||||||
20.11
15:30
Hoffenheim
RB Leipzig
2
0
|
20.11.2021 15:30 | 2 : 0 | |||||||
20.11
15:30
Arminia
Wolfsburg
2
2
|
20.11.2021 15:30 | 2 : 2 |
20.11
15:00
Atalanta
Spezia
5
2
|
20.11.2021 15:00 | 5 : 2 | |||||||
20.11
20:45
Fiorentina
Milan
4
3
|
20.11.2021 20:45 | 4 : 3 | |||||||
20.11
18:00
Lazio
Juventus
0
2
|
20.11.2021 18:00 | 0 : 2 |
20.11
17:00
PSG
Nantes
3
1
|
20.11.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
20.11
21:00
Rennes
Montpellier
2
0
|
20.11.2021 21:00 | 2 : 0 |
20.11
13:00
MaŔinac
Crvena zvezda
1
2
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
20.11
OFK Slatina
Trayal
0
2
|
20.11.2021 | 0 : 2 |
|
||||||
20.11
GFK Jagodina
Napredak
1
7
|
20.11.2021 | 1 : 7 |
|
||||||
20.11
TimoÄanin
Jedinstvo
3
1
|
20.11.2021 | 3 : 1 |
|
20.11
RadniÄki (P)
Real
1
6
|
20.11.2021 | 1 : 6 |
|
20.11
11:00
Vojvodina
Spartak ŽK
1
2
|
20.11.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
20.11
12:30
Index
OFK BaÄka
2
0
|
20.11.2021 12:30 | 2 : 0 | |||||||
20.11
10:00
Prof. Bolesnikov
Hajduk 1912
4
0
|
20.11.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
20.11
10:00
Kolubara
Zvezdara
6
1
|
20.11.2021 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
20.11
10:00
IM Rakovica
BSK BorÄa
1
4
|
20.11.2021 10:00 | 1 : 4 | |||||||
20.11
18:15
Ada
Internacional
2
1
|
20.11.2021 18:15 | 2 : 1 | |||||||
20.11
12:30
Brodarac 2
RadniÄki
0
4
|
20.11.2021 12:30 | 0 : 4 |
20.11
12:00
RSK
Grizzly ML
1
7
|
20.11.2021 12:00 | 1 : 7 |
|
||||||
20.11
10:00
Å umadija (T)
KaraÄorÄe
2
2
|
20.11.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
20.11
11:00
Napredak
RadniÄki 1923
0
6
|
20.11.2021 11:00 | 0 : 6 |
20.11
10:00
RadniÄki (K)
Jedinstvo Putevi
0
3
|
20.11.2021 10:00 | 0 : 3 |
20.11
TSK
Kabel
|
20.11.2021 | : | |||||||
20.11
Borac
Petrika
|
20.11.2021 | : | |||||||
20.11
BaÄka
Proleter
0
0
|
20.11.2021 | 0 : 0 |
|
20.11
12:00
RadniÄki 1923
OFK Beograd
1
0
|
20.11.2021 12:00 | 1 : 0 | |||||||
20.11
12:00
Partizan
TSC
2
1
|
20.11.2021 12:00 | 2 : 1 | |||||||
20.11
13:00
Mladost (L)
ÄukariÄki
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
20.11
Vlasina
SFS Borac
5
0
|
20.11.2021 | 5 : 0 |
|
||||||
20.11
BuduÄnost
Kopernikus ŽeležniÄar
0
1
|
20.11.2021 | 0 : 1 |
|
||||||
20.11
Radnik
GFK Jagodina
1
5
|
20.11.2021 | 1 : 5 |
|
20.11
13:00
Vojvodina
Spartak ŽK
2
1
|
20.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
20.11
13:00
TSC
Kabel
1
0
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
20.11
14:15
Index
OFK BaÄka
1
2
|
20.11.2021 14:15 | 1 : 2 |
|
||||||
20.11
12:00
Prof. Bolesnikov
Hajduk 1912
2
3
|
20.11.2021 12:00 | 2 : 3 |
|
20.11
13:00
011
Rakovica
5
0
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
20.11
09:00
Lokomotiva
OLE
2
3
|
20.11.2021 09:00 | 2 : 3 | |||||||
20.11
10:30
RFK GrafiÄar
RadniÄki (NB)
1
1
|
20.11.2021 10:30 | 1 : 1 |
20.11
11:00
Novi Pazar
Tutin
6
5
|
20.11.2021 11:00 | 6 : 5 | |||||||
20.11
12:00
KaraÄorÄe
TrepÄa
3
1
|
20.11.2021 12:00 | 3 : 1 |
|
20.11
10:00
RaÄevac
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
2
|
20.11.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
20.11
10:30
Vrelo Sport
OFK Senjak
0
5
|
20.11.2021 10:30 | 0 : 5 |
20.11
00:00
Prva Iskra
BuduÄnost
|
20.11.2021 00:00 |
|
|||||||
20.11
00:00
Palilulac
OFK Žarkovo
1
0
|
20.11.2021 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
20.11
00:00
VinÄa
BASK
0
2
|
20.11.2021 00:00 | 0 : 2 |
|
||||||
20.11
00:00
OFK Balkan
Bežanija
1
1
|
20.11.2021 00:00 | 1 : 1 | |||||||
20.11
00:00
Zvezdara
BSK 1925
0
2
|
20.11.2021 00:00 | 0 : 2 | |||||||
20.11
00:00
Beograd
RadniÄki (O)
0
1
|
20.11.2021 00:00 | 0 : 1 |
|
||||||
20.11
12:30
Lestane
DIF
0
4
|
20.11.2021 12:30 | 0 : 4 |
20.11
10:00
Sloga (BB)
Polimlje
6
0
|
20.11.2021 10:00 | 6 : 0 |
|
20.11
11:00
Sloga
Jedinstvo
2
2
|
20.11.2021 11:00 | 2 : 2 | |||||||
20.11
09:15
POFK Savacium
Hajduk Stanko
8
0
|
20.11.2021 09:15 | 8 : 0 |
20.11
RFK Novi Sad 1921
Armija SK
1
6
|
20.11.2021 | 1 : 6 |
|
20.11
13:00
Napredak
Brodarac
3
0
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Sloga (P)
Teleoptik
1
1
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
20.11
14:00
Partizan
RadniÄki (N)
9
0
|
20.11.2021 14:00 | 9 : 0 | |||||||
20.11
13:00
Kiker
Ada
3
1
|
20.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
20.11
15:00
Mladost (L)
ÄukariÄki
1
4
|
20.11.2021 15:00 | 1 : 4 |
20.11
09:00
IMT
Zemun
2
2
|
20.11.2021 09:00 | 2 : 2 |
|
||||||
20.11
10:00
SinÄeliÄ
RadniÄki (NB)
0
2
|
20.11.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
20.11
14:00
ADA
Milutinac
2
1
|
20.11.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
20.11
09:00
Rad 2
BSK 1925
0
2
|
20.11.2021 09:00 | 0 : 2 |
|
20.11
Lider MGM
Trio
6
1
|
20.11.2021 | 6 : 1 |
|
||||||
20.11
Real
SFS Borac
7
0
|
20.11.2021 | 7 : 0 |
|
||||||
20.11
Car Konstantin
Napredak
0
1
|
20.11.2021 | 0 : 1 |
|
20.11
10:00
TSC
OFK BaÄka
4
0
|
20.11.2021 10:00 | 4 : 0 | |||||||
20.11
10:00
Petar PuaÄa
Vojvodina
0
5
|
20.11.2021 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
20.11
10:00
RFK NS 1921
Krila Krajine
0
3
|
20.11.2021 10:00 | 0 : 3 |
20.11
10:00
Derby 2015
ODR
5
0
|
20.11.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
20.11
10:00
RadniÄki (Å )
Sporto 023
0
2
|
20.11.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
20.11
10:00
Omladinac
Proleter 2006
3
1
|
20.11.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
20.11
10:00
GFK Sloven
RadniÄki (Zr)
1
3
|
20.11.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
20.11
10:00
Crvena zvezda
Brodarac
4
0
|
20.11.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
20.11
12:00
ÄukariÄki
Partizan
1
4
|
20.11.2021 12:00 | 1 : 4 |
|
||||||
20.11
16:00
Ada
OLE
0
4
|
20.11.2021 16:00 | 0 : 4 |
|
20.11
10:30
RadniÄki (V)
Senjak
1
1
|
20.11.2021 10:30 | 1 : 1 |
|
||||||
20.11
10:00
Sun Rise
Fenix
6
0
|
20.11.2021 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
20.11
11:00
Respekt
ŽelezniÄar
2
0
|
20.11.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
20.11
10:00
Savacium
Loznica
1
1
|
20.11.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
20.11
Mineralac
Trnovac
0
1
|
20.11.2021 | 0 : 1 |
|
||||||
20.11
Filip FilipoviÄ
VuÄje
5
3
|
20.11.2021 | 5 : 3 | |||||||
20.11
BSK
Kopernikus ŽelezniÄar 2
2
6
|
20.11.2021 | 2 : 6 |
|
||||||
20.11
00:00
Äekmin
Real NiÅ”
0
4
|
20.11.2021 00:00 | 0 : 4 |
|
||||||
20.11
OFK Kosanica
Dinamo
2
4
|
20.11.2021 | 2 : 4 |
|
||||||
20.11
Lugina
OFK BuduÄnost 2020
1
4
|
20.11.2021 | 1 : 4 |
|
20.11
00:00
Junior
Vukovi
3
1
|
20.11.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
20.11
00:00
Jedinstvo
Morava 1918
0
5
|
20.11.2021 00:00 | 0 : 5 |
|
||||||
20.11
00:00
Car Lazar 2015
Trstenik PTT
0
7
|
20.11.2021 00:00 | 0 : 7 |
|
||||||
20.11
00:00
MeŔevo
Župa
0
0
|
20.11.2021 00:00 | 0 : 0 |
|
||||||
20.11
00:00
GFK Jagodina 2
Finale 2013
3
3
|
20.11.2021 00:00 | 3 : 3 |
|
||||||
20.11
00:00
OFK Bratstvo
RadniÄki (S)
3
4
|
20.11.2021 00:00 | 3 : 4 |
|
||||||
20.11
00:00
Duel Juniors 2
TimoÄanin
3
1
|
20.11.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
20.11
JoŔanica
Sport Klub 99
3
6
|
20.11.2021 | 3 : 6 |
|
||||||
20.11
OFK Vlada DimitrijeviÄ
OFK National AG
1
5
|
20.11.2021 | 1 : 5 |
|
||||||
20.11
Jedinstvo 2017
Pazar Juniors
0
3
|
20.11.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
20.11
Tutin
OFK Ras
|
20.11.2021 | : | |||||||
20.11
KoŔtam Polje
Novi Pazar
5
7
|
20.11.2021 | 5 : 7 |
|
20.11
11:00
Mladost
Iskra
0
6
|
20.11.2021 11:00 | 0 : 6 |
|
||||||
20.11
11:00
Proleter
Napredak
6
5
|
20.11.2021 11:00 | 6 : 5 |
|
||||||
20.11
11:00
Jadran
ObiliÄ
1
2
|
20.11.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
20.11
11:00
BuduÄnost
Sutjeska
0
5
|
20.11.2021 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
20.11
11:00
EÄÅ”eg
NjegoÅ”
3
3
|
20.11.2021 11:00 | 3 : 3 |
|
20.11
11:00
OFK Crvenka
BSK BorÄa
3
5
|
20.11.2021 11:00 | 3 : 5 |
|
20.11
LevaÄ
Lavice DuboÄica
1
5
|
20.11.2021 | 1 : 5 |
|
||||||
20.11
Fudbol per femra
Napredak junior 2018
0
0
|
20.11.2021 | 0 : 0 |
|
||||||
20.11
MaŔinac
Ozren
8
0
|
20.11.2021 | 8 : 0 |
|
||||||
20.11
Majdanpek
VuÄice
0
9
|
20.11.2021 | 0 : 9 |
|
||||||
20.11
Jedinstvo 2014
Jagodina
2
0
|
20.11.2021 | 2 : 0 |
|
||||||
20.11
Dinamo
RadniÄki 2012
1
2
|
20.11.2021 | 1 : 2 |
|
20.11
10:00
ObiliÄ
Arena SU
0
1
|
20.11.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
20.11
12:30
Bežanija
BuduÄnost
2
1
|
20.11.2021 12:30 | 2 : 1 |
|
||||||
20.11
11:30
SinÄeliÄ
Borac
0
5
|
20.11.2021 11:30 | 0 : 5 |
|
||||||
20.11
09:00
ÄankoviÄ
Jedinstvo
2
1
|
20.11.2021 09:00 | 2 : 1 |
20.11
10:10
MaÄva 1
Fenix 1
4
1
|
20.11.2021 10:10 | 4 : 1 | |||||||
20.11
10:00
POFK Savacium 1
POFK Äivija
4
0
|
20.11.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
20.11
13:00
Sunrise Å abac 1
Tika taka 1
11
0
|
20.11.2021 13:00 | 11 : 0 |
20.11
00:00
Timok 1919
RadniÄki
1
0
|
20.11.2021 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
20.11
00:00
Lider MGM
Trio
4
2
|
20.11.2021 00:00 | 4 : 2 |
|
||||||
20.11
00:00
Real NiÅ”
OFK ParaÄin
7
1
|
20.11.2021 00:00 | 7 : 1 |
|
||||||
20.11
00:00
RadniÄki 2
Napredak
2
4
|
20.11.2021 00:00 | 2 : 4 |
|
||||||
20.11
00:00
Trajal - Prosoker
GFK Jagodina
2
10
|
20.11.2021 00:00 | 2 : 10 |
|
||||||
20.11
00:00
Nacional
Duel Juniors
0
0
|
20.11.2021 00:00 | 0 : 0 |
|
||||||
20.11
00:00
OFK Å ampion
Vlasina
2
1
|
20.11.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
20.11
00:00
Kopernikus ŽelezniÄar
RadniÄki
0
6
|
20.11.2021 00:00 | 0 : 6 |
|
20.11
11:30
OFK Knez Lazar
Župa
3
3
|
20.11.2021 11:30 | 3 : 3 |
|
||||||
20.11
13:00
Junior
Vukovi
4
0
|
20.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
20.11
13:00
OFK Morava 2012
Trstenik PPT
5
1
|
20.11.2021 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
20.11
14:00
GFK Jagodina
Finale 2013
2
5
|
20.11.2021 14:00 | 2 : 5 |
|
20.11
21:00
Partizan NIS
BuduÄnost VOLI
75
66
|
20.11.2021 21:00 | 75 : 66 | |||||||
20.11
17:00
Cibona
FMP Meridian
66
69
|
20.11.2021 17:00 | 66 : 69 | |||||||
20.11
19:00
Krka
Borac
90
97
|
20.11.2021 19:00 | 90 : 97 |
20.11
19:00
Kolubara LA 2003
Slodes SoccerBet
79
78
|
20.11.2021 19:00 | 79 : 78 | |||||||
20.11
19:30
Sloga
Sloboda
84
72
|
20.11.2021 19:30 | 84 : 72 | |||||||
20.11
20:00
SPD RadniÄki
VrŔac
84
68
|
20.11.2021 20:00 | 84 : 68 | |||||||
20.11
19:00
OKK Beograd
TamiÅ”
90
89
|
20.11.2021 19:00 | 90 : 89 | |||||||
20.11
18:00
Vojvodina
Dynamic VIP PAY
75
72
|
20.11.2021 18:00 | 75 : 72 |
20.11
19:00
ŽelezniÄar
Star
73
65
|
20.11.2021 19:00 | 73 : 65 | |||||||
20.11
19:00
Napredak Metalka Majur
Borac
56
75
|
20.11.2021 19:00 | 56 : 75 | |||||||
20.11
18:00
Klik
Konstantin
83
69
|
20.11.2021 18:00 | 83 : 69 |
20.11
19:00
Mladost
Spartak Office Shoes
74
96
|
20.11.2021 19:00 | 74 : 96 | |||||||
20.11
16:30
Pirot
ÄaÄak 94
76
62
|
20.11.2021 16:30 | 76 : 62 |
20.11
15:20
Zvezdara
Mladenovac
61
73
|
20.11.2021 15:20 | 61 : 73 | |||||||
20.11
13:30
Zemun
BKK RadniÄki
84
88
|
20.11.2021 13:30 | 84 : 88 |
20.11
18:20
Rivers BM
IBC
91
50
|
20.11.2021 18:20 | 91 : 50 | |||||||
20.11
20:30
Vizura
Borac
67
65
|
20.11.2021 20:30 | 67 : 65 | |||||||
20.11
20:00
Torlak
Flash
77
83
|
20.11.2021 20:00 | 77 : 83 |
20.11
18:00
Zekas 75
Jagodina
66
79
|
20.11.2021 18:00 | 66 : 79 | |||||||
20.11
20:00
ParaÄin
RadniÄki 1950
73
71
|
20.11.2021 20:00 | 73 : 71 | |||||||
20.11
18:00
Plana
Sloga Elite
81
66
|
20.11.2021 18:00 | 81 : 66 |
20.11
14:00
M015
Zlatar
105
61
|
20.11.2021 14:00 | 105 : 61 | |||||||
20.11
19:00
Crnokosa
Ivanjica
75
127
|
20.11.2021 19:00 | 75 : 127 |
20.11
16:00
Morava
TopliÄanin
101
77
|
20.11.2021 16:00 | 101 : 77 | |||||||
20.11
19:00
Bor RTB
Knjaževac 1950
82
68
|
20.11.2021 19:00 | 82 : 68 |
20.11
17:00
Topola
Futog
84
59
|
20.11.2021 17:00 | 84 : 59 | |||||||
20.11
19:30
Sveti ÄorÄe
Hajduk
69
61
|
20.11.2021 19:30 | 69 : 61 | |||||||
20.11
17:00
Nova Pazova
Joker
71
82
|
20.11.2021 17:00 | 71 : 82 |
20.11
18:00
Vrbas
Jedinstvo
81
59
|
20.11.2021 18:00 | 81 : 59 | |||||||
20.11
20:30
Velika Kikinda
Srbobran
83
101
|
20.11.2021 20:30 | 83 : 101 |
20.11
15:00
ABBA
Gorica
71
101
|
20.11.2021 15:00 | 71 : 101 | |||||||
20.11
20:00
Real
Eko Sport
66
80
|
20.11.2021 20:00 | 66 : 80 |
20.11
16:00
Mladost 2009
Mondo Basket
75
78
|
20.11.2021 16:00 | 75 : 78 | |||||||
20.11
16:30
Ras
Umka Džez
76
82
|
20.11.2021 16:30 | 76 : 82 | |||||||
20.11
18:00
Barajevo
Veba Basket
101
112
|
20.11.2021 18:00 | 101 : 112 |
20.11
21:00
Mladost 2014
ApaÄ
73
70
|
20.11.2021 21:00 | 73 : 70 | |||||||
20.11
18:00
Mix
OseÄina
79
69
|
20.11.2021 18:00 | 79 : 69 | |||||||
20.11
15:00
MVP 3x3
RadniÄki
77
87
|
20.11.2021 15:00 | 77 : 87 |
20.11
18:00
BuduÄnost
Marina
64
56
|
20.11.2021 18:00 | 64 : 56 |
20.11
12:30
Veternik 1998
Akademik
47
88
|
20.11.2021 12:30 | 47 : 88 | |||||||
20.11
15:30
BeoÄin
Proleter
|
20.11.2021 15:30 | : | |||||||
20.11
16:00
Sport's World
Basketball Stars
81
73
|
20.11.2021 16:00 | 81 : 73 |
20.11
15:30
Opovo 99
Agrobanat
68
81
|
20.11.2021 15:30 | 68 : 81 | |||||||
20.11
20:00
RadniÄki
Å imanovci
93
61
|
20.11.2021 20:00 | 93 : 61 | |||||||
20.11
20:00
Ru koÅ”
Partizan
64
53
|
20.11.2021 20:00 | 64 : 53 |
20.11
12:00
Bin
Trijumf
93
83
|
20.11.2021 12:00 | 93 : 83 | |||||||
20.11
13:00
Jastreb
Svrljig
70
65
|
20.11.2021 13:00 | 70 : 65 | |||||||
20.11
16:00
KurŔumlija
Radan
85
92
|
20.11.2021 16:00 | 85 : 92 |
20.11
19:00
Prva Petoletka
TrepÄa
93
97
|
20.11.2021 19:00 | 93 : 97 | |||||||
20.11
14:00
Zicer
KruŔevac
60
73
|
20.11.2021 14:00 | 60 : 73 |
20.11
12:30
Äuprija
Å umadija 2017
94
83
|
20.11.2021 12:30 | 94 : 83 | |||||||
20.11
20:30
Zicer 2014
Sloga (D)
76
81
|
20.11.2021 20:30 | 76 : 81 |
20.11
13:00
ZveÄan
ŽelezniÄar
20
0
|
20.11.2021 13:00 | 20 : 0 |
|
20.11
18:30
Vizura
Jedinstvo
73
33
|
20.11.2021 18:30 | 73 : 33 | |||||||
20.11
14:30
Delfin
Sivac
41
46
|
20.11.2021 14:30 | 41 : 46 | |||||||
20.11
19:30
Titel
RadniÄki
66
76
|
20.11.2021 19:30 | 66 : 76 |
20.11
16:00
Art Basket
Partizan 1953
84
69
|
20.11.2021 16:00 | 84 : 69 | |||||||
20.11
18:30
Duga
VrŔac
71
91
|
20.11.2021 18:30 | 71 : 91 |
20.11
15:00
Ljubovija
K
49
67
|
20.11.2021 15:00 | 49 : 67 | |||||||
20.11
18:00
Stara Pazova
Gimnazijalac
86
64
|
20.11.2021 18:00 | 86 : 64 | |||||||
20.11
19:30
MileŔevka
Spartak
70
72
|
20.11.2021 19:30 | 70 : 72 | |||||||
20.11
15:00
Novosadska ŽKA
Sloga
87
59
|
20.11.2021 15:00 | 87 : 59 | |||||||
20.11
16:30
Rudar 1903
TopolÄanka
75
79
|
20.11.2021 16:30 | 75 : 79 |
20.11
14:00
Sloboda
Konstantin
73
83
|
20.11.2021 14:00 | 73 : 83 | |||||||
20.11
14:30
Star
Crvena zvezda MTS
69
56
|
20.11.2021 14:30 | 69 : 56 | |||||||
20.11
13:30
Sloga
Spartak Office shoes
88
84
|
20.11.2021 13:30 | 88 : 84 | |||||||
20.11
15:30
SPD RadniÄki
Partizan NIS
109
75
|
20.11.2021 15:30 | 109 : 75 | |||||||
20.11
18:30
Futog NS Basket 07
Borac
49
91
|
20.11.2021 18:30 | 49 : 91 | |||||||
20.11
13:00
Mega Mozzart
Dynamic VIP PAY
90
70
|
20.11.2021 13:00 | 90 : 70 |
20.11
16:00
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
Srbobran
77
60
|
20.11.2021 16:00 | 77 : 60 | |||||||
20.11
17:45
SPD RadniÄki
Ras
57
80
|
20.11.2021 17:45 | 57 : 80 | |||||||
20.11
12:30
Vojvodina 021
ÄA Basket
93
44
|
20.11.2021 12:30 | 93 : 44 |
20.11
20:30
Lucky Star
Crnjanski
3
2
|
20.11.2021 20:30 | 3 : 2 | |||||||
20.11
16:00
Rudar
Sloga 2015
3
2
|
20.11.2021 16:00 | 3 : 2 |
20.11
19:00
Stražilovo
Mladost
0
3
|
20.11.2021 19:00 | 0 : 3 | |||||||
20.11
17:00
BavaniŔte
Srem Iton
2
3
|
20.11.2021 17:00 | 2 : 3 | |||||||
20.11
17:00
Kikinda
Dunav Volley
3
0
|
20.11.2021 17:00 | 3 : 0 |
20.11
19:00
Timok
Volejbor-tim
3
0
|
20.11.2021 19:00 | 3 : 0 |
20.11
Dunav Voley 2
MagliÄ 1953
0
3
|
20.11.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
20.11
Sloven
Vrbas
3
0
|
20.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
20.11
Botafogo
Mladost
3
1
|
20.11.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
20.11
Sombor
Novi Sad 2
0
3
|
20.11.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
20.11
Stražilovo 2
BaÄka Palanka
0
3
|
20.11.2021 | 0 : 3 |
|
20.11
19:00
Mladi radnik
Spartak (S)
1
3
|
20.11.2021 19:00 | 1 : 3 | |||||||
20.11
19:00
Spartak (Lj)
Partizan Soccerbet
0
3
|
20.11.2021 19:00 | 0 : 3 | |||||||
20.11
17:00
RadniÄki
Vojvodina NS Seme
1
3
|
20.11.2021 17:00 | 1 : 3 |
20.11
19:00
VGSK
VA 014
3
0
|
20.11.2021 19:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
19:00
Novi Pazar
Jedinstvo
0
3
|
20.11.2021 19:00 | 0 : 3 | |||||||
20.11
19:00
Smederevo Carina
Novi Sad
0
3
|
20.11.2021 19:00 | 0 : 3 | |||||||
20.11
19:00
KaraÄorÄe
Borac (S)
3
1
|
20.11.2021 19:00 | 3 : 1 |
20.11
19:30
Ribnica 2
Užice
0
3
|
20.11.2021 19:30 | 0 : 3 | |||||||
20.11
20:00
ŽelezniÄar
Kosovska Mitrovica
0
3
|
20.11.2021 20:00 | 0 : 3 | |||||||
20.11
20:00
Vojvodina 2
Loznica
3
0
|
20.11.2021 20:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
19:00
Å umadija
BeÄej
3
0
|
20.11.2021 19:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
17:00
Kulpin
MOK TopliÄanin 97
3
1
|
20.11.2021 17:00 | 3 : 1 |
20.11
17:00
Borac
RaŔka
3
0
|
20.11.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
15:00
Drina
ŽOK Napredak 037
2
3
|
20.11.2021 15:00 | 2 : 3 |
20.11
16:00
Futog
Volley Stars
2
3
|
20.11.2021 16:00 | 2 : 3 | |||||||
20.11
16:30
NS Volej Team
FOK
3
2
|
20.11.2021 16:30 | 3 : 2 | |||||||
20.11
17:00
Ruma
Futog West
0
3
|
20.11.2021 17:00 | 0 : 3 | |||||||
20.11
14:00
Odbojka 013
Å trand Volej
2
3
|
20.11.2021 14:00 | 2 : 3 |
20.11
20:00
Viner
Hajduk Veljko
3
0
|
20.11.2021 20:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
17:00
Timok
Äerdap
3
0
|
20.11.2021 17:00 | 3 : 0 |
20.11
13:00
Hercegovina
KrajiŔnik
1
3
|
20.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
20.11
14:00
BavaniŔte
Banat
0
3
|
20.11.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
20.11
Å trand Volej 2
BeoÄin
3
0
|
20.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
20.11
Partizan
Omladinac 2
3
1
|
20.11.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
20.11
FOK 2
InÄija 2
3
0
|
20.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
20.11
Mladost
Maks
3
1
|
20.11.2021 | 3 : 1 |
|
20.11
00:00
Student 2
Pirot
0
3
|
20.11.2021 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
20.11
00:00
PIN
Milenijum
3
1
|
20.11.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
20.11
17:00
Prilike
Putevi Trendteks
0
3
|
20.11.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
20.11
17:00
Sloga 031
Forma
3
2
|
20.11.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
20.11
17:00
Zlatar
Priboj
3
0
|
20.11.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.11
17:00
Sloboda S -2
Crnokosa
3
0
|
20.11.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.11
17:00
Stars
BuduÄnost Nec
3
0
|
20.11.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
20.11
Apatin
Hajduk
3
0
|
20.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
20.11
Spartak 2
BeÄej
3
1
|
20.11.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
20.11
Elbraco Technoland CVS
Goks IN
3
0
|
20.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
20.11
Vrbas
Subotica
3
0
|
20.11.2021 | 3 : 0 |
|
20.11
Lavovi 07
Respekt
3
0
|
20.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
20.11
Voriors
Merkur
0
3
|
20.11.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
20.11
Blok aut
SK Volej
3
0
|
20.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
20.11
Elan Volej
GrbiÄ
3
1
|
20.11.2021 | 3 : 1 |
|
20.11
Roda 2
ŽelezniÄar
0
3
|
20.11.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
20.11
Crnjanski
AS
3
0
|
20.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
20.11
ObiliÄ
Kolubara
3
0
|
20.11.2021 | 3 : 0 |
|
20.11
19:00
Jedinstvo
InÄija
3
1
|
20.11.2021 19:00 | 3 : 1 | |||||||
20.11
19:00
Srem
TENT
2
3
|
20.11.2021 19:00 | 2 : 3 | |||||||
20.11
20:00
Klek
Crvena zvezda
0
3
|
20.11.2021 20:00 | 0 : 3 |
20.11
19:00
Takovo Zvezda Helios
Crno Bele 011
3
0
|
20.11.2021 19:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
19:00
AS Batajnica
Roda
2
3
|
20.11.2021 19:00 | 2 : 3 | |||||||
20.11
16:00
Smederevo
Beograd
3
0
|
20.11.2021 16:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
17:00
RadniÄki Blasters
Omladinac
2
3
|
20.11.2021 17:00 | 2 : 3 |
20.11
20:00
Zlatibor
Gimnazijalac
3
0
|
20.11.2021 20:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
18:00
Vranje
Sterija
3
0
|
20.11.2021 18:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
19:00
TENT 2
Dunav
2
3
|
20.11.2021 19:00 | 2 : 3 | |||||||
20.11
14:00
RadniÄki
Valjevo
1
3
|
20.11.2021 14:00 | 1 : 3 | |||||||
20.11
18:00
Leskovac 98
Ivanjica
3
0
|
20.11.2021 18:00 | 3 : 0 | |||||||
20.11
17:00
Panonija
SmeÄ 5
3
1
|
20.11.2021 17:00 | 3 : 1 |
20.11
00:00
AS
Mladenovac
2
3
|
20.11.2021 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
20.11
00:00
ŽelezniÄar 1
Crnjanski
0
3
|
20.11.2021 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
20.11
00:00
ŽelezniÄar 2
Spas
2
3
|
20.11.2021 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
20.11
00:00
Lucky Star
Partizan
2
3
|
20.11.2021 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
20.11
00:00
Crvena zvezda
Roda
3
0
|
20.11.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
20.11
19:00
JugoviÄ
Metaloplastika
32
33
|
20.11.2021 19:00 | 32 : 33 | |||||||
20.11
17:30
Vojvodina
Dinamo
31
22
|
20.11.2021 17:30 | 31 : 22 |
20.11
19:30
Mokra Gora
ŽelezniÄar 1949
30
23
|
20.11.2021 19:30 | 30 : 23 | |||||||
20.11
18:00
Partizan
DuboÄica 54
21
21
|
20.11.2021 18:00 | 21 : 21 | |||||||
20.11
17:30
Proleter
Rudar
31
39
|
20.11.2021 17:30 | 31 : 39 | |||||||
20.11
18:00
Spartak
Å amot 65
23
22
|
20.11.2021 18:00 | 23 : 22 |
20.11
18:00
Župa 54
KurŔumlija
30
25
|
20.11.2021 18:00 | 30 : 25 | |||||||
20.11
19:00
Zlatar
Jastrebac
0
10
|
20.11.2021 19:00 | 0 : 10 | |||||||
20.11
19:00
Bela Palanka
Priboj
36
33
|
20.11.2021 19:00 | 36 : 33 | |||||||
20.11
18:00
TopliÄanin
Hajduk Veljko
29
23
|
20.11.2021 18:00 | 29 : 23 |
20.11
18:00
Crvenka
Smederevo
30
22
|
20.11.2021 18:00 | 30 : 22 | |||||||
20.11
19:00
Sivac 69
Vrbas
35
34
|
20.11.2021 19:00 | 35 : 34 | |||||||
20.11
15:30
Kolubara
Sportski Centar Voždovac 2012
32
21
|
20.11.2021 15:30 | 32 : 21 | |||||||
20.11
18:00
Apatin
Ub
26
23
|
20.11.2021 18:00 | 26 : 23 |
20.11
18:00
Mladost TSK
Hercegovina
32
26
|
20.11.2021 18:00 | 32 : 26 | |||||||
20.11
19:00
Banatski Karlovac
RadniÄki 1958
41
33
|
20.11.2021 19:00 | 41 : 33 | |||||||
20.11
20:00
Slavija
Jabuka
33
27
|
20.11.2021 20:00 | 33 : 27 |
20.11
14:30
Beli anÄeo
MaÄva
37
28
|
20.11.2021 14:30 | 37 : 28 | |||||||
20.11
17:00
Užice
Loznica
21
47
|
20.11.2021 17:00 | 21 : 47 |
20.11
18:00
Lokomotiva
ParaÄin
32
26
|
20.11.2021 18:00 | 32 : 26 | |||||||
20.11
19:00
RadniÄki
TrepÄa
10
0
|
20.11.2021 19:00 | 10 : 0 |
|
||||||
20.11
16:00
Bane
KruŔevac
29
18
|
20.11.2021 16:00 | 29 : 18 |
20.11
21:00
ORK Bor
Osipaonica
35
32
|
20.11.2021 21:00 | 35 : 32 | |||||||
20.11
15:00
Udarnik
Sloga
20
36
|
20.11.2021 15:00 | 20 : 36 |
20.11
17:00
NiŔka Banja
Knjaz 1957
29
29
|
20.11.2021 17:00 | 29 : 29 | |||||||
20.11
16:00
Mladost
Progres
37
9
|
20.11.2021 16:00 | 37 : 9 |
20.11
19:30
RSU Akademija LeÄiÄ
RK SC Voždovac 2012 - 2
28
31
|
20.11.2021 19:30 | 28 : 31 |
|
||||||
20.11
20:00
Partizan 2
Rekreativo
34
38
|
20.11.2021 20:00 | 34 : 38 |
|
20.11
18:00
RadniÄki
Senta
25
24
|
20.11.2021 18:00 | 25 : 24 | |||||||
20.11
19:00
Zrenjanin
Crepaja
30
31
|
20.11.2021 19:00 | 30 : 31 |
20.11
15:00
Proleter
Spartak
26
31
|
20.11.2021 15:00 | 26 : 31 | |||||||
20.11
18:00
Laki
Mladost
28
36
|
20.11.2021 18:00 | 28 : 36 |
20.11
13:00
RSU Feniks
Mladost
32
25
|
20.11.2021 13:00 | 32 : 25 | |||||||
20.11
17:00
ŽitoraÄa
Osice
24
36
|
20.11.2021 17:00 | 24 : 36 |
20.11
16:00
RadniÄki
Halas Jožef 2
20
23
|
20.11.2021 16:00 | 20 : 23 |
20.11
15:00
Vojvodina
Crvena zvezda
34
24
|
20.11.2021 15:00 | 34 : 24 | |||||||
20.11
19:00
Jagodina
Vrbas
29
23
|
20.11.2021 19:00 | 29 : 23 |
20.11
19:00
Petrovaradin
Prijepolje
27
26
|
20.11.2021 19:00 | 27 : 26 | |||||||
20.11
19:00
Pirot
RadniÄki BG
27
31
|
20.11.2021 19:00 | 27 : 31 | |||||||
20.11
19:00
PanÄevo
ZajeÄar 1949
35
19
|
20.11.2021 19:00 | 35 : 19 | |||||||
20.11
20:30
TopliÄanin
Halas Jožef
25
21
|
20.11.2021 20:30 | 25 : 21 |
20.11
14:00
Waspo 98 Hannover
OSC Budapest
12
12
|
20.11.2021 14:00 | 12 : 12 | |||||||
20.11
19:00
Spandau 04
Jug AO
8
16
|
20.11.2021 19:00 | 8 : 16 | |||||||
20.11
21:00
Pro Recco
BVK Crvena zvezda
13
7
|
20.11.2021 21:00 | 13 : 7 |
20.11
Zadar 1952
OVK POÅ K
5
0
|
20.11.2021 | 5 : 0 | |||||||
20.11
17:00
VA Cattaro
MedveÅ”Äak
15
12
|
20.11.2021 17:00 | 15 : 12 |
|
||||||
20.11
18:50
Valis
KPK
12
8
|
20.11.2021 18:50 | 12 : 8 | |||||||
20.11
20:40
Nais
Primorje EB
7
13
|
20.11.2021 20:40 | 7 : 13 | |||||||
20.11
17:00
Vojvodina
Zadar 1952
20
12
|
20.11.2021 17:00 | 20 : 12 | |||||||
20.11
18:50
AVK Triglav
Zemun Bosal
12
10
|
20.11.2021 18:50 | 12 : 10 | |||||||
20.11
OVK POÅ K
Proleter
0
5
|
20.11.2021 | 0 : 5 |
20.11
18:00
BeÄej
Valjevo
4
13
|
20.11.2021 18:00 | 4 : 13 | |||||||
20.11
20:00
Palilula
TaÅ”
3
31
|
20.11.2021 20:00 | 3 : 31 | |||||||
20.11
19:45
Stari Grad
Banjica
12
12
|
20.11.2021 19:45 | 12 : 12 | |||||||
20.11
19:00
Rasina
Beograd
11
14
|
20.11.2021 19:00 | 11 : 14 | |||||||
20.11
19:45
NBG Vukovi
Mladost
18
6
|
20.11.2021 19:45 | 18 : 6 |
20.11
18:00
Sava
TENT
14
9
|
20.11.2021 18:00 | 14 : 9 | |||||||
20.11
19:00
Banja Luka
ŽAK
9
22
|
20.11.2021 19:00 | 9 : 22 | |||||||
20.11
20:00
Spartak Prozivka
VraÄar
11
7
|
20.11.2021 20:00 | 11 : 7 |
20.11
21:30
Palilula
Valis
14
15
|
20.11.2021 21:30 | 14 : 15 | |||||||
20.11
19:45
Å abac
VraÄar
9
10
|
20.11.2021 19:45 | 9 : 10 |
20.11
16:15
Kragujevac Wild Boars
KosjeriÄ
9
9
|
20.11.2021 16:15 | 9 : 9 |
20.11
16:30
BSK
Prokuplje
7
1
|
20.11.2021 16:30 | 7 : 1 |
|
||||||
20.11
17:30
Akademac
Radnik
3
3
|
20.11.2021 17:30 | 3 : 3 |
|
20.11
19:00
RaŔka
Ares
7
4
|
20.11.2021 19:00 | 7 : 4 |
20.11
20:00
Flash
AranÄelovac
2
3
|
20.11.2021 20:00 | 2 : 3 |
20.11
15:30
Dolap
Zadrugar 2017
1
6
|
20.11.2021 15:30 | 1 : 6 |
|
||||||
20.11
16:00
BabuŔnica 2011
As
5
5
|
20.11.2021 16:00 | 5 : 5 |
|
20.11
19:30
Loznica Grad 2018
Vranje
3
2
|
20.11.2021 19:30 | 3 : 2 | |||||||
20.11
20:30
KalÄa
FON
0
9
|
20.11.2021 20:30 | 0 : 9 | |||||||
20.11
19:00
Ivanjica
Zemun Samo pravo
5
3
|
20.11.2021 19:00 | 5 : 3 |
20.11
15:00
Gvozdeni puk
Nova Pazova
2
4
|
20.11.2021 15:00 | 2 : 4 |
20.11
19:00
Maribor
Bled
4
5
|
20.11.2021 19:00 | E 4 : 5 | |||||||
20.11
18:00
Hidria Jesenice
Triglav
2
5
|
20.11.2021 18:00 | 2 : 5 |
20.11
17:15
MedveÅ”Äak Mladi
Mladost
2
5
|
20.11.2021 17:15 | 2 : 5 | |||||||
20.11
13:50
Vojvodina
Zagreb
5
1
|
20.11.2021 13:50 | 5 : 1 |
20.11
17:30
Medvjedi
Spartak
4
8
|
20.11.2021 17:30 | 4 : 8 |