22.10
18:00
Vojvodina
Radnik
3
0
|
22.10.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
18:00
Mladost (L)
RadniÄki (N)
1
2
|
22.10.2023 18:00 | 1 : 2 |
22.10
14:00
RFK Novi Sad 1921
MaÄva
1
0
|
22.10.2023 14:00 | 1 : 0 | |||||||
22.10
14:00
RFK GrafiÄar
OFK VrŔac
1
2
|
22.10.2023 14:00 | 1 : 2 | |||||||
22.10
18:00
Kolubara
RadniÄki (SM)
1
3
|
22.10.2023 18:00 | 1 : 3 |
22.10
15:00
ŽitoraÄa
RadniÄki (P)
2
4
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 4 | |||||||
22.10
15:00
TimoÄanin
Jedinstvo (P)
3
0
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
11:00
SFS Borac
Trayal
0
4
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 4 |
22.10
11:00
Dinamo 1945
Borac (Å )
2
3
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 3 | |||||||
22.10
10:00
Kabel
Podunavac
1
1
|
22.10.2023 10:00 | 1 : 1 | |||||||
22.10
14:30
Tisa
OFK Kikinda
0
1
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
11:00
Omladinac
BeÄej 1918
2
0
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 0 |
22.10
15:00
Zvezdara
Prva iskra
1
0
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
22.10
12:00
Torlak
BuduÄnost
0
5
|
22.10.2023 12:00 | 0 : 5 |
22.10
11:00
Polet (Lj)
OFK Mihajlovac
4
1
|
22.10.2023 11:00 | 4 : 1 |
22.10
10:00
Slavija
Sloga
1
4
|
22.10.2023 10:00 | 1 : 4 | |||||||
22.10
14:30
Jedinstvo
Donji Srem 2015
1
0
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
22.10
14:30
ÄurÄin
OFK Mladost APA
0
4
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 4 | |||||||
22.10
14:30
Preporod
RadniÄki 1905
0
0
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Mladost (T)
Hajduk
2
2
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
22.10
14:30
ŽAK
Borac
1
3
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 3 | |||||||
22.10
14:30
Mladost
Jedinstvo (V)
1
1
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
22.10
14:30
Polet
OFK Proleter
4
0
|
22.10.2023 14:30 | 4 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Vojvodina 1928
RadniÄki (K)
1
0
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
22.10
15:00
Plantaža
Radan
0
1
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Jablanica
Jedinstvo (GS)
1
1
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Mineralac
SU Dinamo Jug
0
2
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Sloga
OFK Kosanica
7
0
|
22.10.2023 15:00 | 7 : 0 |
|
22.10
15:00
Mladost (B)
Car Konstantin
4
3
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 3 | |||||||
22.10
15:00
OFK Brzi Brod
Bukovik
8
0
|
22.10.2023 15:00 | 8 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Zemljoradnik
Orljane
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Mladost (M)
Jedinstvo
1
4
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 4 | |||||||
22.10
15:00
OFK NiÅ”
Morava
1
1
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
22.10
15:00
Bor 1919
OFK Slatina
4
2
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
22.10
11:00
Tanasko RajiÄ
Jedinstvo
0
0
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Branik
Timok 1919
1
3
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Brodoremont
Rtanj
0
2
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
22.10
15:00
Rembas
Trstenik PPT
4
1
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
OFK Lugomir
Morava 1918
0
2
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Orlovi
Mladost
3
2
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Vinogradar
Sloga
1
3
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
22.10
15:00
Komgrap
OFK Mladenovac
1
0
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
OFK BuduÄnost
OFK Žarkovo
1
1
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
BoleÄ
ŠuŔnjar 1977
0
2
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
KaluÄerica 1969
BSK 1926
0
4
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
22.10
14:30
Zastava 1973
BuduÄnost
2
4
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 4 | |||||||
22.10
13:30
Polet
Napredak
2
1
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
22.10
13:30
Zlatar
Polet (T)
2
1
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
22.10
13:30
Polimlje
OvÄar
2
0
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 0 | |||||||
22.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Sevojno
1
0
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 0 | |||||||
22.10
13:30
Jedinstvo (K)
Savinac 1933
2
1
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
22.10
13:30
BuduÄnost (A)
Sloboda (Ä)
1
4
|
22.10.2023 13:30 | 1 : 4 |
22.10
13:30
RaÄevac
ŽelezniÄar
2
0
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 0 | |||||||
22.10
13:30
Borac (L)
RadniÄki (V)
1
0
|
22.10.2023 13:30 | 1 : 0 | |||||||
22.10
13:30
Drina
Hajduk Stanko
6
0
|
22.10.2023 13:30 | 6 : 0 |
22.10
13:30
ObiliÄ
KaraÄorÄe
2
3
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 3 |
|
22.10
14:00
OFK Ras
MiloÄajac
3
0
|
22.10.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
OFK Progorelica
Borac (V)
1
1
|
22.10.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Zvezda
Ibar
0
0
|
22.10.2023 14:00 | 0 : 0 |
|
22.10
14:30
BuduÄnost (M)
ŽAK
1
1
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
22.10
14:30
Rusin
Crvenka
2
2
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 2 | |||||||
22.10
14:30
Borac 46
Soko
2
0
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Kula
BSK
0
1
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 1 | |||||||
22.10
14:30
BuduÄnost (P)
RadniÄki 1918
1
0
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 0 | |||||||
22.10
14:30
BuduÄnost (G)
Kulpin
3
1
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 1 |
22.10
15:00
Kutlovo
Divostin
2
1
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Jedinstvo
Hajduk Jovanovac
4
4
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 4 |
|
||||||
22.10
15:00
Sloboda
Stanovo 1941
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Pobeda 1926
KoriÄani
1
1
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
MarÅ”iÄ
BuduÄnost
3
2
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
22.10
15:00
Hajduk
ŽSK
1
2
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
22.10
15:00
Jedinstvo
Petrovaradin
0
6
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 6 | |||||||
22.10
15:00
FruŔkogorac
OFK Futog
1
0
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
22.10
15:00
BuduÄnost (BB)
Dolovo
2
1
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
22.10
15:00
HajduÄica
Dolina
1
5
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 5 | |||||||
22.10
15:00
Jedinstvo SteviÄ
Sloga (P)
5
1
|
22.10.2023 15:00 | 5 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Vulturul
Potporanj
0
1
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
22.10
15:00
RadniÄki (B)
Glogonj
4
6
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 6 | |||||||
22.10
15:00
Spartak 1911
BuduÄnost (A)
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
22.10
15:00
Å evac
Unirea
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
22.10
13:30
ŽFK Banat
RadniÄki 1911
3
1
|
22.10.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
13:30
Crvena zvezda
BileÄanin
3
2
|
22.10.2023 13:30 | 3 : 2 | |||||||
22.10
13:30
MSK
Polet
3
0
|
22.10.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
13:30
2. Oktobar
OFK StajiÄevo
2
1
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
22.10
13:30
Vojvodina
Napredak (Ä)
0
7
|
22.10.2023 13:30 | 0 : 7 | |||||||
22.10
13:30
Napredak (BT)
Banat (Ä)
0
5
|
22.10.2023 13:30 | 0 : 5 |
|
22.10
14:30
Tavankut
Senta
0
1
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 1 | |||||||
22.10
14:30
Sutjeska
Proleter
1
1
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 1 |
22.10
14:30
KruŔedol
Sloga (V)
1
2
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 2 | |||||||
22.10
14:30
LSK
Sremac (D)
2
2
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
FruŔkogorac
GraniÄar (K)
3
4
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 4 |
|
||||||
22.10
14:30
BuduÄnost
Å umar
0
0
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Srem
Napredak
1
1
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 1 |
22.10
15:30
FUD
Rubin
1
1
|
22.10.2023 15:30 | 1 : 1 | |||||||
22.10
15:30
MaÄkovac
Polet 57
3
1
|
22.10.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
13. April
Äitluk
0
8
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 8 |
|
||||||
22.10
15:30
BoŔnjane
Borac
0
7
|
22.10.2023 15:30 | 0 : 7 |
|
||||||
22.10
15:00
Parunovac
Sloga (Ä)
1
0
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
15:30
Trudbenik
Gornji StepoÅ”
2
1
|
22.10.2023 15:30 | 2 : 1 | |||||||
22.10
15:30
Gradina
Dedina
4
2
|
22.10.2023 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
22.10
16:00
Jastrebac
Sloga (L)
2
0
|
22.10.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
22.10
14:00
VinÄa
Marjan
2
10
|
22.10.2023 14:00 | 2 : 10 |
|
||||||
22.10
14:00
Banja
Prvi srpski ustanak
2
1
|
22.10.2023 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Lokomotiva
Saranovo 1936
3
1
|
22.10.2023 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Omladinac
Mladi rudar
4
0
|
22.10.2023 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
BSK
Trnava
0
1
|
22.10.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Kopljari
ŽSK
4
0
|
22.10.2023 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Plaskovac
OFK AranÄelovac 1979
1
1
|
22.10.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
10:00
Å umadija
Å umadinac (S)
4
1
|
22.10.2023 10:00 | 4 : 1 |
|
22.10
15:00
Brestovac
Krivelj
3
1
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
11:00
MiloŔevo
SFU Rudar 1934
2
3
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Blizna
RadniÄki
0
2
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Nemetali
Sloga
0
2
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
11:00
Mala Vrbica
Polet
8
0
|
22.10.2023 11:00 | 8 : 0 |
|
22.10
14:30
Partizan
Rudar (P)
3
2
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 2 | |||||||
22.10
14:30
Kolonija
Jedinstvo
3
2
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 2 | |||||||
22.10
14:30
Vinogradar
Moravac 2015
3
0
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
22.10
14:30
BuduÄnost (M)
Donja Mutnica
3
0
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Dragocvet
SinÄeliÄ
3
3
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 3 | |||||||
22.10
14:30
Mladost
Napredak
2
4
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 4 | |||||||
22.10
14:30
GFK Tabane
BuduÄnost (Ä)
7
4
|
22.10.2023 14:30 | 7 : 4 |
22.10
14:30
Toplica
TrliÄ
1
5
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 5 |
|
||||||
22.10
14:30
ÄuÄuge
Proleter
1
0
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Dimitrije TucoviÄ
Radnik
2
1
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Iskra
Zadrugar
1
0
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
22.10
13:30
Osipaonica
Jasenica 2017
2
3
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
22.10
13:30
Lunjevac
Mladost
4
0
|
22.10.2023 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
13:30
Radnik
Crvena zvezda
0
3
|
22.10.2023 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
13:30
Borac 1932
ŽelezniÄar Kusadak
3
0
|
22.10.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
13:30
Sloga (M)
Podunavac
4
0
|
22.10.2023 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
13:30
Pobeda
Sloga (L)
1
3
|
22.10.2023 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
13:30
Udarnik
Mladi radnik 1940
1
5
|
22.10.2023 13:30 | 1 : 5 |
|
22.10
13:30
Prijevor
Slatina
1
0
|
22.10.2023 13:30 | 1 : 0 | |||||||
22.10
13:30
Mladost
DeviÄi
2
0
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
13:30
Rudar
Jedinstvo (GG)
4
0
|
22.10.2023 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
13:30
Ozremica
Ozrem PMH
1
4
|
22.10.2023 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
22.10
13:30
Kej
Morava
4
2
|
22.10.2023 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
22.10
13:30
Zadrugar
Prilike
3
0
|
22.10.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
22.10
13:30
Jedinstvo (P)
Lugovi
3
2
|
22.10.2023 13:30 | 3 : 2 |
|
22.10
14:30
KrilaÅ”
Pomoravlje 1946
0
5
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 5 |
|
||||||
22.10
14:30
Batovac
Sirakovo
5
1
|
22.10.2023 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
22.10
11:00
TrgovaÄki
Integral
1
0
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Napredak (S)
Rudar Kostolac
2
2
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
Vojvoda Milenko
ŽelezniÄar
2
5
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 5 |
|
||||||
22.10
14:30
BSK 1931
Polet (SD)
5
3
|
22.10.2023 14:30 | 5 : 3 |
|
22.10
15:00
Siti Sport Klub
SremÄica
2
1
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
16:00
Å eÄeranac Ada
Lokomotiva
2
4
|
22.10.2023 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
22.10
15:00
BUSK
PKB Kovilovo
1
0
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
22.10
15:00
VraniÄ
OFK Borac
0
0
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
13:00
Strelac
OFK Zabrežje
5
1
|
22.10.2023 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Beljina
Krtinska
4
0
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Turbina
RadniÄki
0
0
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
22.10
15:00
Dunavac
Mali Požarevac
4
1
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Pudarci
ZaklopaÄa
1
1
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Omladinac
VrÄin
0
6
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 6 |
|
||||||
22.10
15:00
Hajduk
VinÄa
1
11
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 11 |
|
||||||
22.10
15:00
Velika Krsna
Rabrovac
6
1
|
22.10.2023 15:00 | 6 : 1 |
|
22.10
15:00
Å ljivar
Rgotina
0
3
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Rudar (P)
Kosovo
3
2
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
OFK 019
FSU Kraljevica
5
2
|
22.10.2023 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Malinik
Rudar VrÅ”ka Äuka
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
22.10
15:00
Jedinstvo
Vulkan 1963
2
7
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 7 |
|
||||||
22.10
15:00
Sloboda
Planinac 1933
2
5
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
22.10
15:00
Omladinac
Stevan NeŔticki
3
0
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
OFK Morava 2022
Mladost
6
1
|
22.10.2023 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Aluminijum
Proleter
1
3
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Novoselac
Sloga 1948
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
22.10
11:00
Rudar
Sloga (DT)
2
1
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
22.10
14:30
Polet (V)
Rad 1974
3
8
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 8 | |||||||
22.10
14:30
Toplica
Sloga 1980
4
4
|
22.10.2023 14:30 | 4 : 4 | |||||||
22.10
14:30
Sloga (K)
Naisus 1977
1
5
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 5 | |||||||
22.10
14:30
MekiÅ”
BaliÄevac
2
1
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 1 | |||||||
22.10
14:30
RadniÄki 1924
TaskoviÄi
3
2
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 2 | |||||||
22.10
14:30
Borac
Polet (R)
2
4
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 4 |
22.10
11:00
Lemind 1953
ŽelezniÄar
0
2
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 2 | |||||||
22.10
15:00
VuÄje
Mladost
2
3
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
OFK Morava
BobiŔte
0
5
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
22.10
15:00
ZloÄudovo
Jedinstvo
5
1
|
22.10.2023 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
22.10
11:00
Donja Lomnica
Milanovo
5
0
|
22.10.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Gradac
Äekmin
0
3
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Polet
BSK
4
1
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Sloga
Progres
0
0
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
22.10
15:00
Milan OrliÄ
Mladost
0
0
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
RadniÄki
Stojan Lazarac
3
1
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
22.10
15:00
KaraÄorÄe
Vidojevica
1
0
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
22.10
15:00
Podrinje
Jedinstvo (Z)
1
1
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Mladi Borac
GuÄevo 1929
0
3
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
15:00
Jedinstvo (Å )
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
0
2
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 2 | |||||||
22.10
15:00
Antimon
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
1
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
22.10
11:00
Rampa
GlumaÄ
2
0
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
22.10
14:00
ViŔesava
Gorobilje
4
1
|
22.10.2023 14:00 | 4 : 1 | |||||||
22.10
14:00
Ježevica
Kotroman
9
1
|
22.10.2023 14:00 | 9 : 1 |
|
||||||
22.10
11:00
Prvi partizan
Crnokosa
0
4
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 4 | |||||||
22.10
14:00
Omladinac
Sloga
1
0
|
22.10.2023 14:00 | 1 : 0 | |||||||
22.10
14:00
Lazarica
Bakionica
6
0
|
22.10.2023 14:00 | 6 : 0 | |||||||
22.10
11:00
Tara
Jasen
3
2
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 2 |
22.10
15:00
ŽeljuŔa
Zadrugar
5
1
|
22.10.2023 15:00 | 5 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Mladost
Zvezda
3
1
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Pobeda
Sloga
7
0
|
22.10.2023 15:00 | 7 : 0 | |||||||
22.10
15:00
Spartak
Gnjilan
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
22.10
14:00
Torpedo 1973
OFK Pavlovac
1
3
|
22.10.2023 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
14:00
Trnovac
Mladost (S)
3
0
|
22.10.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
BSK Bujanovac
OFK Alakince
2
0
|
22.10.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Lugina
OFK AS
4
2
|
22.10.2023 14:00 | 4 : 2 |
|
||||||
22.10
14:00
Äelik
RadniÄki 2021
3
0
|
22.10.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Mladost (B)
Vihor
3
2
|
22.10.2023 14:00 | 3 : 2 |
|
22.10
15:00
Jug Bogdan
ReÄica
5
1
|
22.10.2023 15:00 | 5 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Omladinac
Nikodije StojanoviÄ Tatko
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
22.10
15:00
DobriÄ
Trbunje
8
2
|
22.10.2023 15:00 | 8 : 2 | |||||||
22.10
15:00
Borac
Kosovac
1
3
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
22.10
14:00
Jedinstvo 2017
Mlada krila
7
1
|
22.10.2023 14:00 | 7 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Stubal
Jovo Kursula
3
2
|
22.10.2023 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
14:00
Gruža
Magnohrom
0
1
|
22.10.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Jedinstvo (G)
Ribnica
2
1
|
22.10.2023 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Omladinac
Biljanovac
2
0
|
22.10.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
22.10
15:00
Borac
Sloga 1934
7
1
|
22.10.2023 15:00 | 7 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Apolon 4
Å umadinac KG
1
7
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 7 |
|
||||||
22.10
15:00
21. oktobar
Äava
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Borba
Bratstvo 1975
2
4
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
22.10
15:00
OFK Žeželj
Jadran
7
2
|
22.10.2023 15:00 | 7 : 2 |
|
22.10
15:00
KaraÅ” (K)
Borac (VS)
2
1
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Banat (D)
Partizan (U)
1
2
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Omladinac
Banat (VÅ )
4
1
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Banatul
Polet
6
1
|
22.10.2023 15:00 | 6 : 1 |
|
22.10
14:30
BaÄki Hajduk
Mladost (MB)
3
3
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 3 | |||||||
22.10
14:30
Proleter
NaŔa Zvezda
1
6
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 6 |
|
||||||
22.10
14:30
NeŔtin
Borac (V)
10
0
|
22.10.2023 14:30 | 10 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Krivanj
BaÄka (D)
1
1
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 1 |
22.10
13:00
Donji Kopaonik
OFK OraŔje 1960
4
0
|
22.10.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
13:00
Omladinac
Stari Trstenik
6
0
|
22.10.2023 13:00 | 6 : 0 | |||||||
22.10
15:00
Velika Drenova
Jezero 2017
1
3
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
22.10
13:00
Ribnik
Poljoprivrednik
0
3
|
22.10.2023 13:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
13:00
Mladost (T)
Beli Orlovi
0
1
|
22.10.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
13:00
Garevina
Vinogradar
2
1
|
22.10.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
13:00
Mladost (DK)
Kamenorezac 76
5
2
|
22.10.2023 13:00 | 5 : 2 |
|
22.10
14:30
Polet
Borac
0
4
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 4 | |||||||
22.10
14:30
Polet (S)
Kordun
2
1
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 1 | |||||||
22.10
14:30
Zadrugar
Aleksa Å antiÄ
1
0
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 0 | |||||||
22.10
14:30
TerekveÅ”
Omladinac
1
3
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 3 | |||||||
22.10
14:30
Dinamo 1923
Mladost
2
0
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 0 |
22.10
15:00
Jugoslavija
Voja GaÄiÄ
4
0
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 0 | |||||||
22.10
15:00
Omladinac
BSK BavaniŔte
0
1
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Partizan
OFK Mladost
2
1
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Proleter
Borac
1
1
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Stari TamiÅ”
Tempo
0
4
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
22.10
14:30
Kameni
Car UroÅ”
3
0
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Ljukovo
Mladost
3
0
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
GraniÄar
ÄSK Äortanovci
1
2
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
Napredak
Rudar
0
0
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Hrtkovci
Polet
0
0
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Planinac
FruŔkogorac
4
2
|
22.10.2023 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
Hajduk 1932
OFK BrestaÄ
4
2
|
22.10.2023 14:30 | 4 : 2 |
|
22.10
15:00
BuduÄnost
Rekreativo
7
0
|
22.10.2023 15:00 | 7 : 0 | |||||||
22.10
15:00
Rvati
Borac
0
3
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
10:00
Duboko
Belo Polje
1
3
|
22.10.2023 10:00 | 1 : 3 | |||||||
22.10
15:00
Sloga
OFK Urovci
1
6
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 6 | |||||||
22.10
10:00
Jedinstvo
Omladinac
2
0
|
22.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
22.10
14:30
Mladost (G)
Osaonica
3
4
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 4 | |||||||
22.10
14:30
Omladinac
Mladost (K)
1
5
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 5 | |||||||
22.10
14:30
OFK DragoŔevac
Mladi radnik
0
7
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 7 | |||||||
22.10
14:30
Sloboda
GFK StreliŔte
2
3
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 3 |
22.10
14:00
Jedinstvo 2014
Mladost (BB)
2
1
|
22.10.2023 14:00 | 2 : 1 | |||||||
22.10
14:00
Naftagas
Mladost (L)
0
0
|
22.10.2023 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Krajina
Borac
2
2
|
22.10.2023 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.10
14:00
Lehel
Potisje
0
2
|
22.10.2023 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
14:00
OFK Gradnulica
ASK
14
0
|
22.10.2023 14:00 | 14 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
TamiÅ”
Zadrugar
0
1
|
22.10.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
OFK Klek
KSK Konak 1926
5
3
|
22.10.2023 14:00 | 5 : 3 |
22.10
14:30
Å arbane
Kolubara (LP)
1
1
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
22.10
14:30
OFK Paljuvi
Polet (T)
1
1
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Polet (DL)
Trnjaci 2021
0
1
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
OFK Stublenica
JoŔeva
2
3
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 3 | |||||||
22.10
14:30
Tulari
Brezovica
1
0
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Sloga (V)
Jedinstvo (M)
0
4
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 4 |
|
22.10
11:00
Milenko PavloviÄ
OFK Povlen
2
1
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
22.10
11:00
TeŔnjar
Jadar 2013
6
1
|
22.10.2023 11:00 | 6 : 1 | |||||||
22.10
11:00
KoteŔica
BabajiÄ
8
3
|
22.10.2023 11:00 | 8 : 3 | |||||||
22.10
11:00
Mali korak
BeloŔevac
4
0
|
22.10.2023 11:00 | 4 : 0 | |||||||
22.10
11:00
PopadiÄ
Kolubara 2
0
2
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 2 | |||||||
22.10
11:00
Polet
Rajac
2
2
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
22.10
14:30
Rakac Stave
Stari drugari
0
2
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 2 |
22.10
14:30
Zemljoradnik 1932
Morava 1932
3
0
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Kumane
Napredak 1934
3
0
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Borac (K)
Polet (V)
1
1
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Napredak (B)
Stig 1955
6
1
|
22.10.2023 14:30 | 6 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Beli Orao
Sloga (L)
0
1
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Sloga TOP
Dizel
0
1
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Mladi Borac
Žitkovica 2017
3
0
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
22.10
14:30
EÄÅ”eg
BaÄka
1
4
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
22.10
14:30
Slavija
Proleter
0
0
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
22.10
14:30
Rudar (K)
Soko
3
2
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
BSK 1924
Crni Vitez 1924
4
1
|
22.10.2023 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Jedinstvo (S)
Borac (V)
3
1
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Polet 1930
Pobeda 1953
2
0
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Mladost (K)
Rade MiloÅ”eviÄ
6
2
|
22.10.2023 14:30 | 6 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
Mlava (ML)
Homoljac
2
0
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Zadrugar 1947
RadniÄki (K)
1
3
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 3 |
22.10
15:00
Hajduk (G)
Slanobarac
4
0
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Petar PuaÄa
ObiliÄ
5
0
|
22.10.2023 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Dinamo
ŽelezniÄar NS
2
1
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Äenej
Tatra
1
5
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
22.10
15:00
Borac (R)
MiletiÄ
2
2
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Titel
Borac (NS)
2
2
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
22.10
15:00
RadniÄki
Mladi borac
3
0
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
15:00
Sloboda
Umac
3
3
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Bratstvo
Moravac (G)
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Mladost 1976
OFK Brza
7
0
|
22.10.2023 15:00 | 7 : 0 |
|
22.10
14:30
Omladinac
Javor
1
0
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Resavski Despoti
Å umadija
0
4
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 4 | |||||||
22.10
14:30
OFK Batinac
Pomoravlje
1
0
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 0 | |||||||
22.10
14:30
15. Avgust 1950
SinÄeliÄ
1
4
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 4 | |||||||
22.10
14:30
Dražmirovac
RadniÄki
5
0
|
22.10.2023 14:30 | 5 : 0 |
22.10
15:00
Sloboda
Milicionar
1
3
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
BuduÄnost 1929
BuduÄnost (PD)
3
2
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Zadrugar
Omladinac
1
0
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Bair
OFK Napredak
7
3
|
22.10.2023 15:00 | 7 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
PetlovaÄa
Mladost
0
3
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
15:00
Majur
Drina
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
22.10
11:00
13. maj
Novi Beograd
0
1
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Srem
Kelti
2
1
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
12:00
Blokovi
Å umadinac
2
0
|
22.10.2023 12:00 | 2 : 0 |
|
22.10
15:00
Mladost
Stolice
3
0
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
15:00
Jadar 1961
Azbukovica
6
4
|
22.10.2023 15:00 | 6 : 4 |
|
||||||
22.10
15:00
Velika Reka
Borac
0
0
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
SinÄeliÄ
Luk
3
2
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
22.10
15:00
Prva Iskra
7. Juli
1
3
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Jelav
Studenac
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
22.10
11:00
OFK Lug 2020
OFK Crvenka
0
1
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Bratstvo
Miljakovac
3
0
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Palilulac
T6 NIKA LepuŔnica
3
1
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
11:00
Omladinac
Resnik
3
3
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 3 |
|
22.10
14:30
Podunavac
Pinosava
2
3
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
22.10
14:30
FU Minel 1956
Veliki Borak
5
0
|
22.10.2023 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
UmÄari
OFK Boždarevac
3
4
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 4 |
|
||||||
22.10
14:30
Avala 1939
Å iljakovac
4
1
|
22.10.2023 14:30 | 4 : 1 |
|
22.10
14:30
Vrelo
Bratstvo
3
2
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
RadniÄki
Brezova
1
0
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
VoÄar
Jelica
8
1
|
22.10.2023 14:30 | 8 : 1 |
|
22.10
15:00
OFK Letnjikovac 1983
MiŔar
3
1
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Bobovik
RadniÄki (K)
1
4
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 4 | |||||||
22.10
15:00
Polet
Jevremovac
1
3
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
22.10
15:00
Dobrava Žabar 2020
PriÄinoviÄ
3
1
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Korman
TreŔnjevka
7
2
|
22.10.2023 15:00 | 7 : 2 |
22.10
14:30
Napredak
ObiliÄ 1993
2
1
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Jedinstvo
BSK
2
0
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Borac 1925
1
3
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
14:30
OFK BikiÄ
Borac (R)
3
1
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Srem
TrgovaÄki
2
0
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Sloga 1919
GraniÄar
3
1
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
10:00
FruŔka Gora
Zmaj
0
1
|
22.10.2023 10:00 | 0 : 1 |
22.10
14:30
Äantavir
Solid
3
0
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Mala Bosna 2015
Prozivka
4
1
|
22.10.2023 14:30 | 4 : 1 | |||||||
22.10
14:30
Lokomotiva
PaliÄ
6
2
|
22.10.2023 14:30 | 6 : 2 | |||||||
22.10
14:30
Elektrovojvodina
Žednik
6
0
|
22.10.2023 14:30 | 6 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Bikovo
Hajduk 1950
1
3
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 3 |
22.10
15:00
Ponor SU
Mladost
0
0
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
11:00
Padež
Lokomotiva
1
3
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 3 |
22.10
13:30
Bukovac
Beli Orlovi
2
2
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
22.10
13:30
Novi Mladi borac
Cerovac 2013
1
1
|
22.10.2023 13:30 | 1 : 1 | |||||||
22.10
13:30
Selevac 1919
Proleter
2
1
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
13:30
BuduÄnost 1948
BaÄinac
0
0
|
22.10.2023 13:30 | 0 : 0 |
|
22.10
15:00
Mladost
RadniÄki 1936
2
3
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Moravac 1948
Mezgraja
0
4
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
22.10
15:00
OFK BuduÄnost 2020
VrtiŔte
4
2
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Standard 2021
Jasenovik 2018
5
2
|
22.10.2023 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
22.10
11:00
Spartak
Äegar 1946
9
1
|
22.10.2023 11:00 | 9 : 1 |
|
22.10
11:00
Crvena zvezda
Ratar
5
1
|
22.10.2023 11:00 | 5 : 1 | |||||||
22.10
11:00
Jedinstvo
OFK Sloga
3
1
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 1 | |||||||
22.10
14:30
Kraljevo
Rutevac
1
5
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 5 | |||||||
22.10
11:00
Jastrebac 2022
Borac
3
2
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 2 |
22.10
14:00
BSK
VenÄani
1
3
|
22.10.2023 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
14:00
Å amot
Tulež
0
3
|
22.10.2023 14:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
14:00
Gornja Trnava 1938
Kalipolje
2
3
|
22.10.2023 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
22.10
14:00
Partizan 1945
Gorski Car
2
0
|
22.10.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Mladost
BuduÄnost
1
2
|
22.10.2023 14:00 | 1 : 2 |
|
22.10
Napredak
Backovac Junajted
2
6
|
22.10.2023 | 2 : 6 |
|
||||||
22.10
14:30
Omladinac
Donja Vrbava
0
3
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 3 | |||||||
22.10
Brezak
Jablanica
6
1
|
22.10.2023 | 6 : 1 |
|
||||||
22.10
Å umadija
Semedraž
0
0
|
22.10.2023 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
Majdan
Å ilopaj
1
6
|
22.10.2023 | 1 : 6 |
|
22.10
11:00
Gaglovo
Naupare
1
3
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 3 | |||||||
22.10
15:00
Modrica
Konjuh
5
5
|
22.10.2023 15:00 | 5 : 5 | |||||||
22.10
11:00
KruŔevica
Å anac
1
5
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 5 | |||||||
22.10
15:00
Padež
Polet
1
3
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
22.10
15:00
Kapidžija
Bukovica
2
2
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
22.10
15:00
Å ampion
ObiliÄ
1
6
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 6 |
|
||||||
22.10
15:00
GraniÄar
Jadran
1
5
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
22.10
15:00
BaÄka
Potisje
4
1
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
TornjoÅ”
Tisa
0
3
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
22.10
14:00
Sloga
Partizan
7
1
|
22.10.2023 14:00 | 7 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Bare
Jedinstvo
3
2
|
22.10.2023 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
14:00
KaraÄorÄe
Mladi radnik
2
3
|
22.10.2023 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
22.10
14:00
Grizli doo
Mladost (R)
3
1
|
22.10.2023 14:00 | 3 : 1 |
22.10
13:30
MrŔinci
Tigrovi Mija Gold
0
2
|
22.10.2023 13:30 | 0 : 2 | |||||||
22.10
13:30
Malba
BuduÄnost
0
1
|
22.10.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
13:30
ÄaÄak 94
Vujan
1
3
|
22.10.2023 13:30 | 1 : 3 | |||||||
22.10
13:30
Parmenac
Miokovci
5
0
|
22.10.2023 13:30 | 5 : 0 | |||||||
22.10
16:00
Remont 1959
Planinac
0
3
|
22.10.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
13:30
GauÄosi
Morava
3
1
|
22.10.2023 13:30 | 3 : 1 |
22.10
15:00
Rozanci
PopoviÄ
4
0
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Vis
Stojnik
5
1
|
22.10.2023 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
NemenikuÄe
OFK RogaÄa
1
4
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
22.10
15:00
SUVF OFK Äurinci
Mladost (MI)
0
3
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
15:00
Mladost (G)
Crvena zvezda
2
2
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
22.10
14:30
TerekveÅ”
Roham
2
2
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
Borac (A)
Omladinac
0
2
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
1. Oktobar
Bega
1
3
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
14:30
Borac (I)
Proleter
0
3
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
14:30
Vojvodina
SU PodgrmeÄ
9
1
|
22.10.2023 14:30 | 9 : 1 |
22.10
13:30
Vožd 2020
BuduÄnost
0
0
|
22.10.2023 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
13:30
ŽelezniÄar 1930
Ravni Gaj
0
1
|
22.10.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
13:30
Proleter 1947
Stari Hrast 2018
3
1
|
22.10.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
13:30
Vrbovac
Jezava
0
2
|
22.10.2023 13:30 | 0 : 2 |
|
22.10
13:30
Mladost 1948
Jedinstvo
|
22.10.2023 13:30 |
|
|||||||
22.10
13:30
Polet
KaraÄorÄe
1
2
|
22.10.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
13:30
Mladi borac
Bresje Superior
2
1
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
22.10
14:30
Selo Mladenovac
VlaŔka
1
6
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 6 |
|
||||||
22.10
14:30
Markovac
Kosmajac
3
0
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
KovaÄevac 1956
OFK Student
3
2
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
Napredak
Borac
0
2
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
IvanÄa
Sloga
4
1
|
22.10.2023 14:30 | 4 : 1 |
|
22.10
14:30
OFK Burovo
Sloga
0
1
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Mladost (B)
Proleter
1
1
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Å umadinac
OFK RadniÄki
6
0
|
22.10.2023 14:30 | 6 : 0 |
|
22.10
15:00
Knjaz
Dobrinjac
2
2
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
22.10
14:00
TreŔnjica
DuŔkovci
0
7
|
22.10.2023 14:00 | 0 : 7 | |||||||
22.10
12:00
SeÄica
LauÅ”
2
2
|
22.10.2023 12:00 | 2 : 2 | |||||||
22.10
15:00
Pobeda
Napredak
3
3
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 3 | |||||||
22.10
12:00
AvijatiÄar Vranjani
Plavi Tok
1
2
|
22.10.2023 12:00 | 1 : 2 |
22.10
10:00
Balajnac
Lepaja 2018
2
0
|
22.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
10:00
JugoviÄi
Jastrebac
6
3
|
22.10.2023 10:00 | 6 : 3 |
|
22.10
15:00
RadniÄki 1947
Marina Kutina
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
22.10
11:00
Grkinja
Donji BarbeÅ”
3
2
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 2 |
22.10
11:00
Vrelo
OFK Sikole
3
2
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
OFK TamniÄ
Mladost
2
5
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 5 |
22.10
14:00
Zlatica
RadniÄki
2
0
|
22.10.2023 14:00 | 2 : 0 | |||||||
22.10
14:00
Sloga
Partizan
10
0
|
22.10.2023 14:00 | 10 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Proleter 2006
Proleter (N)
5
0
|
22.10.2023 14:00 | 5 : 0 |
|
22.10
14:30
Jedinstvo (R)
Panonija
1
1
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
22.10
14:30
Bratstvo 2019
Dinamo
6
1
|
22.10.2023 14:30 | 6 : 1 |
22.10
15:00
Partizan
OFK Bagremar
1
4
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
22.10
15:00
DobraÄa
Kragujevac
3
4
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 4 | |||||||
22.10
15:00
Å umadija
Borac 1935
1
0
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
11:00
Azbest 1927
Kremenac
1
1
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Bukorovac
Vodojaža
0
2
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
SuŔica 1929
Napredak MainiÄ
4
1
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Arsenal 1930
Sloga 1924
6
1
|
22.10.2023 15:00 | 6 : 1 |
|
22.10
14:30
Napredak
Sloga 1932
0
3
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 3 | |||||||
22.10
14:30
Proleter 1932
Vihor
3
2
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
Metalac
Sloga (D)
0
3
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
14:30
Pobeda
Dunav
1
1
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
22.10
11:00
Jedinstvo
BojiÄ
0
0
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 0 | |||||||
22.10
11:00
Mladost (Sl)
Jelen
0
2
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 2 | |||||||
22.10
11:00
Rudar DCR
Mladost (Sv)
4
1
|
22.10.2023 11:00 | 4 : 1 | |||||||
22.10
11:00
Galeb
ZablaÄe
1
2
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
22.10
11:00
MetliÄ
Borac BTG
0
2
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 2 |
22.10
11:00
ZT GoroviÄ
Borac
1
2
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
11:00
Junkovac
Maskar
5
0
|
22.10.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.10
11:00
KrÄevac 04
Å umadinac
1
1
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
22.10
11:00
CuljkoviÄ
Savacium
3
2
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 2 | |||||||
22.10
11:00
Partizan
Roma - Odžino selo
4
5
|
22.10.2023 11:00 | 4 : 5 | |||||||
22.10
11:00
Torpedo 1924
Napredak
5
0
|
22.10.2023 11:00 | 5 : 0 | |||||||
22.10
11:00
Omladinac 2013
Sunrise Å abac
0
5
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 5 |
22.10
14:30
Radnik
BuduÄnost
3
3
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
22.10
14:30
PotoÄac
Razvitak
1
3
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
14:30
Moravac
ISK Izvor
1
7
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 7 |
|
||||||
22.10
14:30
Popovac
Mladost (GM)
1
0
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Sloboda
ŽelezniÄar
5
0
|
22.10.2023 14:30 | 5 : 0 |
|
22.10
12:00
Omladinac (P)
Omladinac (V)
3
0
|
22.10.2023 12:00 | 3 : 0 |
22.10
11:00
Radnik 2013
JaŔunja
0
4
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
22.10
11:00
Marjan MB
GraÄanski 2023
2
1
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
22.10
14:30
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (LJ)
0
0
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Jednota
Omladinac
1
2
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
22.10
15:00
Borac
Partizan
3
0
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
15:00
Vojvodina
Pobeda
1
3
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Vitorul
Hajduk
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
22.10
14:00
Sloga (K)
Sloven
5
0
|
22.10.2023 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Borac
Kupinovo
1
3
|
22.10.2023 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
14:00
Dunav
Lovac
7
2
|
22.10.2023 14:00 | 7 : 2 |
|
||||||
22.10
14:00
Sloga (M)
Vitez
5
2
|
22.10.2023 14:00 | 5 : 2 |
|
||||||
22.10
14:00
27. Oktobar
Vojvodina
9
0
|
22.10.2023 14:00 | 9 : 0 |
|
22.10
15:00
Granit
Borac
2
1
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
11:00
Mineral 2015
Mataruge
3
1
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Kraljevo Hajduk
1
2
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
11:00
Studen Vitez
BuduÄnost
6
0
|
22.10.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
22.10
11:00
Mladost (L)
IzviÄaÄ
1
5
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
22.10
14:30
Spartak 1924
KaÄer
2
2
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
22.10
15:00
Sloga Obrva
Morava
2
1
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Jedinstvo
Å umadija
6
3
|
22.10.2023 15:00 | 6 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Mladost 1981
Mladost 1925
3
1
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
22.10
14:30
BraÄa NediÄ 1804
Sloga
4
0
|
22.10.2023 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Standard VA 2023
Mladost (D)
3
0
|
22.10.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
DraÄiÄ 2018
Lukavac
9
1
|
22.10.2023 14:30 | 9 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Mladost (VK)
Ribnikar
8
1
|
22.10.2023 14:30 | 8 : 1 |
|
22.10
14:00
Usije
Žika MarkoviÄ UÄa
4
0
|
22.10.2023 14:00 | 4 : 0 | |||||||
22.10
14:00
OFK BraniÄevo
BaŔtovan 2015
6
0
|
22.10.2023 14:00 | 6 : 0 | |||||||
22.10
14:00
Pek
Polet
0
2
|
22.10.2023 14:00 | 0 : 2 | |||||||
22.10
14:00
Borac 2016
Ram
4
2
|
22.10.2023 14:00 | 4 : 2 |
22.10
15:00
Borac
Slavia
2
2
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Jedinstvo
Kolonija
3
5
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 5 |
|
||||||
22.10
15:00
Vojvodina
Omladinac 1927
5
0
|
22.10.2023 15:00 | 5 : 0 |
|
22.10
13:30
Petrijevac
Zeppelin 026
1
1
|
22.10.2023 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
13:30
Å umadinac
VuÄak
3
1
|
22.10.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
13:30
Drugovac
Omladinac Seone
1
0
|
22.10.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
13:30
Kolarac
Skobalj
3
1
|
22.10.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
22.10
13:30
Jedinstvo (K)
Donji Petrovci
3
3
|
22.10.2023 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
22.10
13:30
Borac (S)
GraniÄar
2
3
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
22.10
13:30
Jedinstvo (P)
PSK Putinci
6
1
|
22.10.2023 13:30 | 6 : 1 |
|
||||||
22.10
13:30
Sremac
FruŔkogorac
3
0
|
22.10.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
22.10
10:30
Jadar
KrajiŔnici
1
3
|
22.10.2023 10:30 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
10:30
Mladost (L)
Mladost (DD)
0
3
|
22.10.2023 10:30 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
10:30
BuduÄnost
Cer
8
0
|
22.10.2023 10:30 | 8 : 0 |
|
||||||
22.10
10:30
Granit
GradiliŔte
5
0
|
22.10.2023 10:30 | 5 : 0 |
|
||||||
22.10
10:30
Vuk
Respekt
2
0
|
22.10.2023 10:30 | 2 : 0 |
22.10
10:30
Crvena zvezda
Paskovac
0
6
|
22.10.2023 10:30 | 0 : 6 |
22.10
11:00
Vukona
Vrelo
1
5
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
22.10
11:00
Pambukovica
OFK Takovo
3
2
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
11:00
Dokmir
Tvrdojevac
1
1
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 1 | |||||||
22.10
11:00
BuduÄnost 1995
Zvizdar 2012
1
0
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
22.10
11:00
KaleniÄ
MurgaÅ” 2012
1
1
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 1 | |||||||
22.10
11:00
Gunjevac
SU TrliÄ 2023
3
0
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
11:00
Tamnava
Mlaka
1
1
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 1 |
22.10
11:00
Doljane MeŔevo
Polet
1
7
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 7 |
|
||||||
22.10
11:00
Mladost VPD
Grkljane
0
4
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
22.10
11:00
Drugari
Jasika
0
3
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
22.10
14:30
Lipar
DomaÄin
1
1
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
22.10
14:30
Napredak
Belica
0
6
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 6 |
22.10
14:00
Å umadija
Mladost 1936
1
4
|
22.10.2023 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
22.10
14:00
Sloga
Feniks
4
5
|
22.10.2023 14:00 | 4 : 5 |
|
22.10
11:00
Stig (MC)
Stig (C)
1
3
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 3 |
22.10
11:00
Udarnik 2015
Burovac
7
1
|
22.10.2023 11:00 | 7 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Sloga
BSK
|
22.10.2023 14:30 |
|
22.10
11:00
RaniloviÄ 1970
MisaÄa
3
1
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
22.10
13:30
Grabovica
Mladost
0
3
|
22.10.2023 13:30 | 0 : 3 | |||||||
22.10
13:30
Selanac
CrnÄa
2
4
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 4 |
|
22.10
11:00
Mladost
OFK Napredak 1933
3
1
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
11:00
Radnik
Gorki
2
7
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 7 |
|
22.10
13:00
Igman
Sarajevo
1
2
|
22.10.2023 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
19:45
Borac
Zrinjski
0
0
|
22.10.2023 19:45 | 0 : 0 |
|
22.10
14:30
Leotar
ModriÄa
5
3
|
22.10.2023 14:30 | 5 : 3 | |||||||
22.10
14:30
Omarska
Velež
2
3
|
22.10.2023 14:30 | 2 : 3 |
22.10
18:00
Jezero
BuduÄnost
1
3
|
22.10.2023 18:00 | 1 : 3 |
|
22.10
21:00
Barcelona
Athletic Club
1
0
|
22.10.2023 21:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
16:15
Girona
AlmerĆa
5
2
|
22.10.2023 16:15 | 5 : 2 |
|
||||||
22.10
14:00
Las Palmas
Rayo Vallecano
0
1
|
22.10.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
18:30
Villarreal
Deportivo AlavƩs
1
1
|
22.10.2023 18:30 | 1 : 1 |
|
22.10
17:05
Monaco
Metz
2
1
|
22.10.2023 17:05 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Lille
Stade Brestois 29
1
0
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
13:00
Lorient
Stade Rennais
2
1
|
22.10.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Nantes
Montpellier
2
0
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
20:45
Olympique Lyonnais
Clermont
1
2
|
22.10.2023 20:45 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Toulouse
Reims
1
1
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
22.10
17:30
Aston Villa
West Ham United
4
1
|
22.10.2023 17:30 | 4 : 1 |
|
22.10
15:30
Kƶln
Borussia M'gladbach
3
1
|
22.10.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
17:30
Heidenheim
Augsburg
2
5
|
22.10.2023 17:30 | 2 : 5 |
|
22.10
18:00
Atalanta
Genoa
2
0
|
22.10.2023 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Bologna
Frosinone
2
1
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
20:45
Milan
Juventus
0
1
|
22.10.2023 20:45 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
12:30
Roma
Monza
1
0
|
22.10.2023 12:30 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Salernitana
Cagliari
2
2
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
22.10
15:00
Pazar
Požega
5
0
|
22.10.2023 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Požarevac
0
20
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 20 |
|
22.10
12:00
Železnik 1930
Ruma
3
2
|
22.10.2023 12:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
Miljakovac
Proleter
1
2
|
22.10.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
10:00
BAK
Banat
1
2
|
22.10.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
22.10
13:30
Zemun
Brodarac
0
3
|
22.10.2023 13:30 | 0 : 3 | |||||||
22.10
12:00
RadniÄki (NB)
Spartak ŽK
1
2
|
22.10.2023 12:00 | 1 : 2 | |||||||
22.10
11:00
IMT
Vojvodina
2
0
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 0 |
22.10
15:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Metalac
2
4
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 4 | |||||||
22.10
15:00
Mladi radnik 1926
MaÄva
0
3
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
22.10
10:00
Ravangrad 2018
Hajduk 1912
2
0
|
22.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
10:00
ObiliÄ
OFK BaÄka
1
4
|
22.10.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
22.10
15:00
Naftagas
Armija SK
1
4
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 4 |
22.10
14:00
Rudar
Ribnica
5
1
|
22.10.2023 14:00 | 5 : 1 | |||||||
22.10
11:00
Vrelo sport
MaÄva 1929
4
1
|
22.10.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
22.10
11:00
Sloga 1924
Rudar Kostolac
1
5
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
22.10
13:30
Å umadija (A)
SuŔica
2
1
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
22.10
10:00
RadniÄki (NP)
Ljukovo
11
0
|
22.10.2023 10:00 | 11 : 0 | |||||||
22.10
10:30
Sloboda
Voja GaÄiÄ
5
2
|
22.10.2023 10:30 | 5 : 2 |
|
||||||
22.10
10:00
GFK Sloven
RadniÄki (Z)
5
1
|
22.10.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
22.10
10:00
Podrinje
1. Maj
3
2
|
22.10.2023 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
09:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo
1
4
|
22.10.2023 09:00 | 1 : 4 |
|
22.10
10:00
Bežanija
SinÄeliÄ
1
3
|
22.10.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
14:00
Ada
Studentski Grad
7
1
|
22.10.2023 14:00 | 7 : 1 |
|
||||||
22.10
10:00
RadniÄki (O)
BSK BorÄa
0
6
|
22.10.2023 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
22.10
11:00
OFK Beograd
Kolubara
3
0
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
12:00
Rad
OLE
2
0
|
22.10.2023 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
18:30
011
Teleoptik
5
1
|
22.10.2023 18:30 | 5 : 1 |
|
22.10
11:00
BuduÄnost
Beograd Karaburma
0
3
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
11:00
Prva Iskra
Omladinac
2
0
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
22.10
09:00
Milutinac
BoleÄ
4
1
|
22.10.2023 09:00 | 4 : 1 |
|
22.10
14:00
GFK Jagodina
Napredak
0
3
|
22.10.2023 14:00 | 0 : 3 |
|
22.10
15:00
Vlasina
Radnik
2
1
|
22.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
10:00
Kopernikus ŽeležniÄar
RadniÄki (P)
2
4
|
22.10.2023 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
22.10
10:00
BuduÄnost
Sloga
2
0
|
22.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
11:00
Real
GFK DuboÄica
2
0
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
22.10
11:00
Napredak
Lunjevac
6
3
|
22.10.2023 11:00 | 6 : 3 |
|
||||||
22.10
13:00
OFK Mihajlovac
Sloboda
0
6
|
22.10.2023 13:00 | 0 : 6 |
|
||||||
22.10
11:00
Mladi radnik 1940
SASK
1
5
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 5 |
|
22.10
12:00
Spartak ŽK
Kabel
0
2
|
22.10.2023 12:00 | 0 : 2 |
|
22.10
12:30
RadniÄki 1923
Morava
6
0
|
22.10.2023 12:30 | 6 : 0 |
|
22.10
12:00
Apolon 4
Savacijum
3
1
|
22.10.2023 12:00 | 3 : 1 | |||||||
22.10
14:30
Jedinstvo (Ub)
Novi Pazar
0
1
|
22.10.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
11:00
RadniÄki (V)
Apolon 2018
2
1
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
22.10
11:00
Sloga (K)
Sloga (P)
0
4
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
22.10
13:00
Mladi radnik 1926
MaÄva
1
3
|
22.10.2023 13:00 | 1 : 3 |
|
22.10
12:00
OFK Vrbas
Tekstilac
3
7
|
22.10.2023 12:00 | 3 : 7 | |||||||
22.10
10:00
Mladost GAT
Arena Su
0
4
|
22.10.2023 10:00 | 0 : 4 |
22.10
13:30
Bane 1931
JoŔanica
2
4
|
22.10.2023 13:30 | 2 : 4 |
|
||||||
22.10
11:00
Bubamara 91
GoÄ
1
2
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
11:00
Javor Matis
Jedinstvo 2017
7
0
|
22.10.2023 11:00 | 7 : 0 |
|
22.10
12:00
OFK OseÄina
SFU Fenix
0
4
|
22.10.2023 12:00 | 0 : 4 |
|
||||||
22.10
10:00
Cer
ŽelezniÄar
0
0
|
22.10.2023 10:00 | 0 : 0 | |||||||
22.10
10:00
RaÄevac
Vrelo Sport
5
0
|
22.10.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.10
11:00
OFK Senjak
Lipolist
17
0
|
22.10.2023 11:00 | 17 : 0 |
|
22.10
11:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo
0
11
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 11 |
|
22.10
10:00
Proleter
Vinogradar
2
2
|
22.10.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.10
09:30
RadniÄki 1905
NjegoÅ”
3
3
|
22.10.2023 09:30 | 3 : 3 |
|
22.10
11:45
Zemun
SinÄeliÄ
3
3
|
22.10.2023 11:45 | 3 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
RadniÄki (NB)
Rakovica
1
1
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
22.10
11:15
Milutinac
Lokomotiva
0
2
|
22.10.2023 11:15 | 0 : 2 |
|
22.10
11:00
TimoÄanin
Mineralac
1
3
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
11:00
GFK DuboÄica
Real NiÅ”
1
7
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 7 | |||||||
22.10
10:30
Napredak
Filip FilipoviÄ
2
0
|
22.10.2023 10:30 | 2 : 0 | |||||||
22.10
11:00
Å ampion
RadniÄki (P)
5
1
|
22.10.2023 11:00 | 5 : 1 |
|
22.10
12:00
Podrinje
Sofeks
1
5
|
22.10.2023 12:00 | 1 : 5 |
|
||||||
22.10
14:00
VoŔini klinci
Derby 2015
4
2
|
22.10.2023 14:00 | 4 : 2 | |||||||
22.10
10:00
RFK Novi Sad 1921
Petar PuaÄa
6
1
|
22.10.2023 10:00 | 6 : 1 |
22.10
10:00
Morava 1918
SFS Borac
1
2
|
22.10.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
22.10
11:00
Pomoravlje 1946
Omladinac
13
2
|
22.10.2023 11:00 | 13 : 2 |
|
||||||
22.10
11:00
Zvižd
Sloga 33
2
5
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 5 |
|
||||||
22.10
10:00
OPK Rudar 1933
Äerdap
6
1
|
22.10.2023 10:00 | 6 : 1 |
|
22.10
15:30
BuduÄnost
Å umadinac 1913
6
0
|
22.10.2023 15:30 | 6 : 0 |
|
22.10
11:00
Zlatibor
Savinac
2
3
|
22.10.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
22.10
14:00
Loznica
Napredak Junior 2018
4
0
|
22.10.2023 14:00 | 4 : 0 |
|
22.10
12:00
Vojvodina
Sloga Zemun
7
0
|
22.10.2023 12:00 | 7 : 0 | |||||||
22.10
13:00
TSC
Milutinac 2023
0
4
|
22.10.2023 13:00 | 0 : 4 |
22.10
14:00
IMT
Lokomotiva
1
1
|
22.10.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
10:00
Rad
RadniÄki (O)
5
2
|
22.10.2023 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
22.10
09:00
SinÄeliÄ
ÄukariÄki
0
8
|
22.10.2023 09:00 | 0 : 8 |
|
||||||
22.10
09:00
011
PFK Žarkovo 2000
1
3
|
22.10.2023 09:00 | 1 : 3 |
|
22.10
10:00
CFK
Derby 2015
3
4
|
22.10.2023 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
22.10
10:00
OFK Kikinda 1909
Ravangrad 2018
2
0
|
22.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
22.10
10:00
Jedinstvo (SP)
ODR
0
0
|
22.10.2023 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
10:00
ŽelezniÄar
Sporto 023
4
0
|
22.10.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
10:00
1.maj
GFK Sloven
3
0
|
22.10.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
10:00
RadniÄki (Zr)
Dinamo 1945
11
1
|
22.10.2023 10:00 | 11 : 1 | |||||||
22.10
10:00
Petrika
RadniÄki 1910
1
0
|
22.10.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
22.10
14:00
Sloboda (Ä)
GFK Sloboda
0
0
|
22.10.2023 14:00 | 0 : 0 | |||||||
22.10
11:00
Takovo
Sloga (P)
1
2
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
11:00
FAP
Mladost
1
6
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 6 | |||||||
22.10
10:00
Spartak 1976
Borac 1926
1
1
|
22.10.2023 10:00 | 1 : 1 | |||||||
22.10
11:00
Metalac
Sloga (BB)
1
0
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 0 |
22.10
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Ribnica
0
0
|
22.10.2023 10:00 | 0 : 0 |
22.10
10:00
PetliÄ SD 2006
AF Duljaj
2
2
|
22.10.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.10
10:00
RadniÄki 1923
Smederevo 1924
3
1
|
22.10.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
10:30
Å umadija (A)
Apolon 4
0
3
|
22.10.2023 10:30 | 0 : 3 |
|
22.10
11:00
Arena Su
BajŔa
4
0
|
22.10.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
10:00
AFK
Spartak ŽK
3
5
|
22.10.2023 10:00 | 3 : 5 |
|
22.10
20:30
011
RadniÄki (NB)
0
1
|
22.10.2023 20:30 | 0 : 1 |
|
22.10
10:00
ObiliÄ
Äerdap
5
1
|
22.10.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
22.10
11:00
Å umadinac 1913
Plana
|
22.10.2023 11:00 |
|
|||||||
22.10
10:00
Godomin
Mladost 1948
12
0
|
22.10.2023 10:00 | 12 : 0 |
|
22.10
09:30
Savinac 1933
Zlatibor
1
6
|
22.10.2023 09:30 | 1 : 6 |
|
22.10
11:00
Borac (A)
Polet
0
5
|
22.10.2023 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
22.10
11:00
Radnik
Titan
1
6
|
22.10.2023 11:00 | 1 : 6 |
|
||||||
22.10
11:00
Morava (M)
Magnohrom
9
0
|
22.10.2023 11:00 | 9 : 0 |
|
22.10
09:30
RadniÄki (N)
Kopernikus ŽelezniÄar
6
0
|
22.10.2023 09:30 | 6 : 0 |
|
||||||
22.10
12:00
Nacional
Lider MGM
0
6
|
22.10.2023 12:00 | 0 : 6 |
|
||||||
22.10
13:00
Filip FilipoviÄ
Car Konstantin
4
0
|
22.10.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
22.10
15:00
RadniÄki 1923
Nika 2020
3
0
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
14:00
Kraljica Marija
Požarevac
2
0
|
22.10.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
12:00
KaraÄorÄe
MaÄva
1
5
|
22.10.2023 12:00 | 1 : 5 |
|
22.10
13:00
Ozren
Dinamo
0
1
|
22.10.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
13:00
RadniÄki 2014
LevaÄ
10
0
|
22.10.2023 13:00 | 10 : 0 |
|
22.10
15:00
Moskva
Proleter
3
0
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
11:00
Polet
ModoÅ”
5
0
|
22.10.2023 11:00 | 5 : 0 |
22.10
10:00
BuduÄnost
Skela
3
3
|
22.10.2023 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
22.10
09:00
Pobednik
Rvati
1
1
|
22.10.2023 09:00 | 1 : 1 |
|
22.10
10:00
Subotica 11
Tisa NjerÅ”
0
0
|
22.10.2023 10:00 | 0 : 0 |
|
22.10
10:00
Tavankut
United Akademija 12
1
0
|
22.10.2023 10:00 | 1 : 0 | |||||||
22.10
11:30
Subotica 12
BuduÄnost
1
1
|
22.10.2023 11:30 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
10:00
Vinogradar
Vojvodina
2
0
|
22.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
22.10
Novi Pazar
OFK National
3
1
|
22.10.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
JoŔanica
Kosmet
0
5
|
22.10.2023 | 0 : 5 |
|
||||||
22.10
Pazar Juniors
Sport Club 99
1
2
|
22.10.2023 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
Jedinstvo 2017
OFK Ras
3
0
|
22.10.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
SU Fa Al Ahli
Bane 1931
2
2
|
22.10.2023 | 2 : 2 |
22.10
09:00
MaÄva
RadniÄki
2
0
|
22.10.2023 09:00 | 2 : 0 | |||||||
22.10
12:00
MaÄva 1929
Savacium
7
2
|
22.10.2023 12:00 | 7 : 2 |
22.10
10:00
KrilaÅ”
Mladi radnik 1926
5
1
|
22.10.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
22.10
12:00
Rudar Kostolac 2008
Sirakovo
1
4
|
22.10.2023 12:00 | 1 : 4 |
|
22.10
21:00
SC Derby
Mornar Barsko zlato
94
79
|
22.10.2023 21:00 | 94 : 79 | |||||||
22.10
17:00
Igokea m:tel
Cedevita Olimpija
83
72
|
22.10.2023 17:00 | 83 : 72 |
22.10
19:00
Dynamic BalkanBet
Vojvodina mts
69
72
|
22.10.2023 19:00 | 69 : 72 | |||||||
22.10
18:00
TamiÅ”
Zdravlje Leskovac
82
69
|
22.10.2023 18:00 | 82 : 69 |
22.10
17:00
Dimitrovgrad
OKK Junior
81
80
|
22.10.2023 17:00 | 81 : 80 |
22.10
17:00
Breg 013
Nova Pazova
90
65
|
22.10.2023 17:00 | 90 : 65 | |||||||
22.10
17:30
I Came To Play
Srem
75
92
|
22.10.2023 17:30 | 75 : 92 |
22.10
17:00
Priboj
RadniÄki 1950
79
86
|
22.10.2023 17:00 | 79 : 86 | |||||||
22.10
20:00
Polet
Užice
89
53
|
22.10.2023 20:00 | 89 : 53 |
22.10
19:20
IBC
Zemun
77
86
|
22.10.2023 19:20 | 77 : 86 | |||||||
22.10
15:20
Mondo Basket
Žarkovo
74
82
|
22.10.2023 15:20 | 74 : 82 |
22.10
18:20
Rivers BM
Gorica
95
67
|
22.10.2023 18:20 | 95 : 67 |
22.10
16:00
Play 017
Hisar
54
91
|
22.10.2023 16:00 | 54 : 91 | |||||||
22.10
16:00
Play off
Rtanj
82
93
|
22.10.2023 16:00 | 82 : 93 |
22.10
12:00
Duga
Vrbas
65
60
|
22.10.2023 12:00 | 65 : 60 | |||||||
22.10
20:00
Spartak
Student
85
63
|
22.10.2023 20:00 | 85 : 63 |
22.10
15:30
Proleter (NS)
Rudar 1903
93
54
|
22.10.2023 15:30 | 93 : 54 | |||||||
22.10
15:00
Ljubovija
Karaburma
58
109
|
22.10.2023 15:00 | 58 : 109 | |||||||
22.10
15:30
RadniÄki (B)
ParaÄin
83
69
|
22.10.2023 15:30 | 83 : 69 |
22.10
12:00
Banat
BavaniŔte
3
0
|
22.10.2023 12:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
20:00
Sloven
Partizan
2
3
|
22.10.2023 20:00 | 2 : 3 | |||||||
22.10
19:00
Stražilovo
Kulpin
1
3
|
22.10.2023 19:00 | 1 : 3 | |||||||
22.10
20:00
Kikinda
Proleter
3
1
|
22.10.2023 20:00 | 3 : 1 |
22.10
17:00
Ribnica 2
GraÄac
0
3
|
22.10.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
13:00
Bagdala
Lotus
3
0
|
22.10.2023 13:00 | 3 : 0 |
22.10
15:00
Desetka
NiÅ” 2
1
3
|
22.10.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
22.10
16:00
Jagodina
Pirot
3
2
|
22.10.2023 16:00 | 3 : 2 | |||||||
22.10
15:00
Mladost
Borac
0
3
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
22.10
14:00
Srem Iton
SK Volej
3
0
|
22.10.2023 14:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
16:00
Vest
Jedinstvo 2
3
0
|
22.10.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
13:00
Novi Sad 2
Borac 2
3
0
|
22.10.2023 13:00 | 3 : 0 |
22.10
17:00
Spartak 2
Vrbas
3
0
|
22.10.2023 17:00 | 3 : 0 |
22.10
19:00
TENT
Partizan EFBET
3
0
|
22.10.2023 19:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
18:00
Omladinac
Crvena zvezda
1
3
|
22.10.2023 18:00 | 1 : 3 |
22.10
16:00
Student
Panonija
0
3
|
22.10.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
18:00
Jedinstvo (U)
Leskovac 98
3
2
|
22.10.2023 18:00 | 3 : 2 |
22.10
13:00
Desetka
ŽOK TopliÄanin
3
0
|
22.10.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
16:00
Napredak 037
KurŔumlija
1
3
|
22.10.2023 16:00 | 1 : 3 | |||||||
22.10
12:00
Sloga 2016
Timok
0
3
|
22.10.2023 12:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
20:30
Stampedo
Panda
2
3
|
22.10.2023 20:30 | 2 : 3 |
22.10
11:00
Novi Pazar
Sloboda S
3
1
|
22.10.2023 11:00 | 3 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Kosovska Mitrovica
Tara
0
3
|
22.10.2023 15:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
12:00
LeposaviÄ
Ivanjica
0
3
|
22.10.2023 12:00 | 0 : 3 |
22.10
17:00
Srem 2
Volley Stars
1
3
|
22.10.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
22.10
18:00
Elbraco Technoland CVS
Å trand Volej
0
3
|
22.10.2023 18:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
13:00
VrŔac
Mladost
2
3
|
22.10.2023 13:00 | 2 : 3 | |||||||
22.10
15:00
Banat
Dunav Volej
3
0
|
22.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
22.10
12:00
Lavovi 07
Merkur
3
2
|
22.10.2023 12:00 | 3 : 2 | |||||||
22.10
17:00
Merkur
Panonija 2
3
0
|
22.10.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
12:00
Futog
Lavovi 07
0
3
|
22.10.2023 12:00 | 0 : 3 |
22.10
18:15
Dunav
Maks
3
1
|
22.10.2023 18:15 | 3 : 1 | |||||||
22.10
17:30
Ruma
BeoÄin
3
0
|
22.10.2023 17:30 | 3 : 0 | |||||||
22.10
16:30
InÄija 2
Partizan
3
0
|
22.10.2023 16:30 | 3 : 0 |
22.10
18:00
Klek SrbijaŔume 2
Hercegovina
3
0
|
22.10.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
18:00
Proleter
KrajiŔnik
3
0
|
22.10.2023 18:00 | 3 : 0 |
22.10
14:00
Stars
Maks 2
3
2
|
22.10.2023 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
14:00
Srem Iton
Srem 3
1
3
|
22.10.2023 14:00 | 1 : 3 |
|
22.10
18:30
Metaloplastika Elixir
Crvena zvezda Primobet
33
28
|
22.10.2023 18:30 | 33 : 28 |
22.10
18:00
Kolubara
Kikinda Grindex
27
27
|
22.10.2023 18:00 | 27 : 27 | |||||||
22.10
18:00
Sivac 69
SU Lavovi
22
29
|
22.10.2023 18:00 | 22 : 29 | |||||||
22.10
18:00
Crvenka Jaffa
RadniÄki (O)
29
29
|
22.10.2023 18:00 | 29 : 29 |
22.10
18:00
Metalac
Å amot 65
21
22
|
22.10.2023 18:00 | 21 : 22 |
22.10
18:00
Hercegovina
Crvena zvezda
32
29
|
22.10.2023 18:00 | 32 : 29 | |||||||
22.10
18:00
Slavija
Vojvoda Stepa
39
20
|
22.10.2023 18:00 | 39 : 20 |
22.10
15:30
Ruma
Sombor
41
34
|
22.10.2023 15:30 | 41 : 34 |
22.10
18:00
BuduÄnost
Crepaja
35
22
|
22.10.2023 18:00 | 35 : 22 | |||||||
22.10
20:00
RadniÄki
Dolovo
27
23
|
22.10.2023 20:00 | 27 : 23 | |||||||
22.10
19:00
Mladost
RA Dinamo
31
29
|
22.10.2023 19:00 | 31 : 29 | |||||||
22.10
18:00
Senta
Zrenjanin
31
23
|
22.10.2023 18:00 | 31 : 23 |
22.10
16:00
Borac
Rusin
29
8
|
22.10.2023 16:00 | 29 : 8 | |||||||
22.10
18:00
ObiliÄ
Crvenka 2
26
25
|
22.10.2023 18:00 | 26 : 25 | |||||||
22.10
14:00
KljajiÄevo
Jedinstvo
32
25
|
22.10.2023 14:00 | 32 : 25 |
22.10
15:30
Naftagas
UmÄari
22
30
|
22.10.2023 15:30 | 22 : 30 | |||||||
22.10
18:00
RadniÄki (K)
Unirea
40
22
|
22.10.2023 18:00 | 40 : 22 | |||||||
22.10
16:00
RadniÄki (NS)
Metaloplastika 2021
35
34
|
22.10.2023 16:00 | 35 : 34 |
22.10
14:00
Sloga
Aleksinac
27
22
|
22.10.2023 14:00 | 27 : 22 | |||||||
22.10
21:00
Vukovi 22
Jastrebac
27
35
|
22.10.2023 21:00 | 27 : 35 | |||||||
22.10
19:30
Jedinstvo 1974
Mladi radnik
35
27
|
22.10.2023 19:30 | 35 : 27 |
22.10
17:00
Mladost
KaraÄorÄe
37
30
|
22.10.2023 17:00 | 37 : 30 | |||||||
22.10
19:00
Lokomotiva
Metalac
20
21
|
22.10.2023 19:00 | 20 : 21 | |||||||
22.10
19:00
Prijepolje
ParaÄin
26
26
|
22.10.2023 19:00 | 26 : 26 |
22.10
16:30
BASK Soko
Partizan 2
27
20
|
22.10.2023 16:30 | 27 : 20 |
22.10
18:30
Mladost 2012
Majdanpek
27
27
|
22.10.2023 18:30 | 27 : 27 | |||||||
22.10
19:00
Pirot
NiŔka Banja
36
33
|
22.10.2023 19:00 | 36 : 33 |
22.10
16:00
GuÄevo
Bane
20
23
|
22.10.2023 16:00 | 20 : 23 |
22.10
18:00
Jagodina
ŽelezniÄar
22
21
|
22.10.2023 18:00 | 22 : 21 | |||||||
22.10
18:00
Mladost
Napredak 12
31
29
|
22.10.2023 18:00 | 31 : 29 | |||||||
22.10
18:30
Naisa
Medicinar
27
25
|
22.10.2023 18:30 | 27 : 25 |
22.10
19:30
Beograd
Kikinda
30
22
|
22.10.2023 19:30 | 30 : 22 | |||||||
22.10
18:00
Ruma
PanÄevo
24
18
|
22.10.2023 18:00 | 24 : 18 | |||||||
22.10
17:00
Metalac 2015
Bor Zijin Copper
29
35
|
22.10.2023 17:00 | 29 : 35 | |||||||
22.10
21:00
Srem (SM)
RadniÄki BG
26
21
|
22.10.2023 21:00 | 26 : 21 | |||||||
22.10
17:30
ORK Beograd
Aleksinac
29
24
|
22.10.2023 17:30 | 29 : 24 |
22.10
15:00
Halas Jožef 2
Sonta
4
23
|
22.10.2023 15:00 | 4 : 23 | |||||||
22.10
12:00
BeoÄin 1959
Mokrin
32
26
|
22.10.2023 12:00 | 32 : 26 | |||||||
22.10
13:30
Naftagas
Odžaci
23
23
|
22.10.2023 13:30 | 23 : 23 |
22.10
15:30
Metalac (K)
Prijepolje
38
22
|
22.10.2023 15:30 | 38 : 22 | |||||||
22.10
19:30
RadniÄki (S)
ORK Loznica
44
10
|
22.10.2023 19:30 | 44 : 10 |
22.10
17:00
VGSK
Mladi radnik
27
31
|
22.10.2023 17:00 | 27 : 31 | |||||||
22.10
12:30
Požarevac
Bor Zijin Copper 2
28
11
|
22.10.2023 12:30 | 28 : 11 |
22.10
19:00
ARIF Osice
ŽitoraÄa
18
34
|
22.10.2023 19:00 | 18 : 34 |
22.10
20:30
RU VoždovaÄki
RA Partizan
36
18
|
22.10.2023 20:30 | 36 : 18 | |||||||
22.10
16:30
Junior
UmÄari
33
26
|
22.10.2023 16:30 | 33 : 26 |
22.10
11:00
Stari Grad
Å abac Elixir
5
14
|
22.10.2023 11:00 | 5 : 14 |
22.10
20:45
Singidunum
TENT
18
14
|
22.10.2023 20:45 | 18 : 14 | |||||||
22.10
21:00
BVK RadniÄki
DorÄol
10
12
|
22.10.2023 21:00 | 10 : 12 |
22.10
19:00
Senta
Partizan
11
10
|
22.10.2023 19:00 | 11 : 10 | |||||||
22.10
17:00
VraÄar
Singidunum
4
18
|
22.10.2023 17:00 | 4 : 18 |
22.10
19:00
Ivanjica
Palež
3
2
|
22.10.2023 19:00 | 3 : 2 |
|
22.10
20:15
Ekonomist
LeteÄi Holandjanin
2
3
|
22.10.2023 20:15 | 2 : 3 |
|
||||||
22.10
20:00
Kragujevac Wild Boars
Požarevac
4
2
|
22.10.2023 20:00 | 4 : 2 |
22.10
19:00
Sjenica
Kareli
2
1
|
22.10.2023 19:00 | 2 : 1 | |||||||
22.10
18:30
Bajina BaŔta
PP 192
6
2
|
22.10.2023 18:30 | 6 : 2 |
22.10
RadniÄki
Crvena zvezda
6
34
|
22.10.2023 | 6 : 34 |
|
22.10
12:00
RadniÄki
GoÄ
4
3
|
22.10.2023 12:00 | 4 : 3 |
|
||||||
22.10
13:00
Proleter
SFS Borac
4
1
|
22.10.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
22.10
16:00
Borac
Prva Petoletka
1
4
|
22.10.2023 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
22.10
12:30
Bane
Jedinstvo
1
4
|
22.10.2023 12:30 | 1 : 4 |
|
22.10
19:00
KuÄajna
Borac
1
4
|
22.10.2023 19:00 | 1 : 4 |
|