24.11
13:00
SuŔica
Mokra Gora
2
1
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
JoŔanica
Å umadija (A)
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
24.11
13:00
ŽelezniÄar
Omladinac
6
1
|
24.11.2019 13:00 | 6 : 1 | |||||||
24.11
13:00
Vojvodina 1928
RadniÄki (SM)
1
2
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 2 | |||||||
24.11
13:00
Dunav
Hajduk 1912
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
24.11
13:00
BuduÄnost
GFK Jagodina
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Rembas
OFK TopliÄanin
1
2
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
TimoÄanin
Car Konstantin
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
TemniÄ 1924
SFS Borac
0
1
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Vlasina
Jedinstvo
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
24.11
13:00
Crvena zvezda
GSP Polet DorÄol
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 | |||||||
24.11
13:00
SremÄica
Teleoptik
1
3
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 3 | |||||||
24.11
13:00
Jedinstvo
TEK Sloga
4
1
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 1 |
24.11
13:00
Petar Dobrnjac
Zvižd
2
1
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Borac 1932
OFK Napredak
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
OFK AranÄelovac 1979
Mladi borac
7
0
|
24.11.2019 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Polet
Pomoravlje
1
4
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.11
13:00
Rudar
Sloboda
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Udarnik
Partizan 1945
2
1
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
24.11
13:00
Mladost (P)
Drina
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
RadniÄki Stobeks
Ribnica
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
RaÄevac
Vrelo Sport
1
2
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 2 | |||||||
24.11
13:00
Borac
Spartak
3
2
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
OFK Divci
Sloga
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 |
|
24.11
13:00
ZveÄan
Apolon 2018
1
4
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.11
13:00
BuduÄnost
KoriÄani
2
1
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Radnik
Å umadija
4
1
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Real
Vodojaža
0
1
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
OFK Ras
GoÄ
4
0
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 0 |
|
24.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (BB)
1
2
|
24.11.2019 11:00 | 1 : 2 | |||||||
24.11
13:00
Jasen
Sloga (S)
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
11:00
Lunjevica
Polet (Lj)
0
0
|
24.11.2019 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Sloboda (Ä)
Polimlje
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Polet (T)
Zlatar
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
24.11
13:00
Vojvodina
Mladost APA
1
2
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
24.11
13:00
Podunavac
JugoviÄ
5
0
|
24.11.2019 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Sloboda
Sremac
2
1
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Jedinstvo (SP)
Jadran
4
0
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 0 |
|
24.11
13:00
Jedinstvo (BK)
Crvena zvezda (VS)
6
0
|
24.11.2019 13:00 | 6 : 0 | |||||||
24.11
13:00
Mladost (O)
Kikinda 1909
3
0
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 0 | |||||||
24.11
13:00
Banat (Ä)
Naftagas
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
24.11
13:00
Vranjska Banja
Sloga
2
1
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Pusta Reka
Nebeski Andjeli
2
1
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Äekmin
Jastrebac
4
4
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 4 |
|
||||||
24.11
13:00
BobiŔte
Jedinstvo (GS)
3
7
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 7 |
|
||||||
24.11
13:00
ŽitoraÄa
PÄinja
1
4
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 4 |
|
24.11
11:00
Tanasko RajiÄ
Jedinstvo (P)
1
0
|
24.11.2019 11:00 | 1 : 0 | |||||||
24.11
13:00
Majdanpek
BSK
3
0
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
OFK 019
Hajduk Veljko
0
4
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 4 |
|
24.11
13:00
OFK Lugomir
MeŔevo
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
11:00
RadniÄki (S)
Jedinstvo (M)
8
0
|
24.11.2019 11:00 | 8 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
BoŔnjane
Župa
1
2
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Jedinstvo 1936
Jedinstvo (P)
0
1
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
MaÄkovac
Juhor
4
0
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
LevaÄ
Sloga
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Jastrebac
KuŔiljevo
4
2
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 2 |
|
24.11
13:00
OFK Brzi Brod
Rudar
3
2
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
VrtiŔte
NaŔa krila 1936
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Mladost (M)
Zemljoradnik
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Moravica
OFK NiÅ”
1
2
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Pukovac
Morava
4
3
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
Jedinstvo (GM)
Bukovik
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
24.11
13:00
BSK 1926
Dunav
6
0
|
24.11.2019 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Komgrap
Torlak
0
1
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.11
13:30
Studenski Grad
Turbina
7
1
|
24.11.2019 13:30 | 7 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Mladost
BASK
0
3
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
VrÄin
Å umadija
4
1
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.11
11:00
Prva Iskra
BuduÄnost
4
0
|
24.11.2019 11:00 | 4 : 0 |
24.11
13:00
Pobeda
Sloga (L)
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 | |||||||
24.11
13:00
Omladinac
Radnik
1
4
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.11
13:00
Podunavac
Bresje Superior
5
0
|
24.11.2019 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Sloga (M)
Crvena zvezda
2
4
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
24.11
13:00
Cerovac 2013
ObiliÄ
1
2
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Mladi radnik 1940
ŽelezniÄar Kusadak
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
24.11
13:00
Kolubara 2
ZSK
0
2
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Junior Novo Naselje
Banjani
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
OFK JabuÄje
OFK BrÄanac
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 | |||||||
24.11
13:00
OFK OseÄina
TrliÄ
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 | |||||||
24.11
13:00
Tulari
Dimitrije TucoviÄ
2
1
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Pepeljevac
Tvrdojevac
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
24.11
13:00
Majur
Mladost (PP)
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Cer
Mladi borac
4
0
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Milan OrliÄ
SinÄeliÄ
3
0
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Drina
DuŔko
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 | |||||||
24.11
13:00
Hajduk Stanko
Sloga
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 | |||||||
24.11
13:00
KaraÄorÄe
Podrinje
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Jedinstvo (Å T)
Jedinstvo 1924 (VL)
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 |
|
24.11
13:30
Dedinje Junajted
Mladost (A)
2
2
|
24.11.2019 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
24.11
13:30
Mladost (P)
Jedinstvo (GG)
0
0
|
24.11.2019 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.11
13:30
Rudar
Slatina
3
0
|
24.11.2019 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.11
13:30
Ozrem
Jedinstvo (P)
1
3
|
24.11.2019 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.11
13:30
Jedinstvo (K)
Omladinac (Z)
0
2
|
24.11.2019 13:30 | 0 : 2 | |||||||
24.11
13:30
Zadrugar
OvÄar
1
1
|
24.11.2019 13:30 | 1 : 1 |
24.11
13:00
Kulpin
Rusin
2
7
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 7 |
|
||||||
24.11
13:00
Borac 46
Kordun
4
1
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
BuduÄnost (P)
Omladinac
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Hercegovac
Slavija
4
0
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 0 |
|
24.11
13:00
Jadran
Iskra
3
0
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 0 | |||||||
24.11
13:00
Sutjeska
Panonija IM Topola
1
3
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 3 | |||||||
24.11
13:00
Proleter (Nj)
Sloga
2
2
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 2 | |||||||
24.11
13:00
ÄurÄin
Srbobran
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
24.11
13:00
Hajduk (V)
Mitros
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 | |||||||
24.11
13:00
PSK Putinci
Napredak
0
1
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 1 | |||||||
24.11
13:00
Hajduk (B)
BuduÄnost
1
3
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 3 | |||||||
24.11
13:00
LSK LaÄarak
Donji Srem 2015
2
4
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
24.11
13:00
Borac (M)
Partizan
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Borac (K)
Ljukovo
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
ŽelezniÄar
RadniÄki
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 |
|
24.11
13:00
Hajduk
Omladinac
0
1
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Å ajkaÅ” 1908
FruŔkogorac
2
1
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
ŽSK
TSK
1
3
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
Veternik
Jedinstvo
0
1
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 1 | |||||||
24.11
13:00
Tatra
Petrovaradin
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
BaÄka (B)
Index
1
2
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
BaÄka (Ä)
OFK Sirig
0
2
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 2 |
|
24.11
13:00
Crvena zvezda
Delija
3
0
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Borac
Mladost (BD)
0
2
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Polet
Rusanda
0
3
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
OFK Klek
Jedinstvo
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Potisje
Lehel
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Omladinac FAM
Vojvodina
4
0
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
2. Oktobar
TamiÅ”
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
24.11
13:00
BuduÄnost (A)
Dolina
2
2
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
HajduÄica
RadniÄki (B)
1
2
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Sloga (BNS)
Crvena zvezda
8
1
|
24.11.2019 13:00 | 8 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Strela
BAK
3
2
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 2 | |||||||
24.11
13:00
Spartak 1911
Jugoslavija
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Polet (Id)
Partizan (U)
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Potporanj
Jedinstvo (V)
0
3
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 3 |
24.11
13:00
Moravac
VuÄje
3
3
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
Polet
Mladi borac
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
ŽelezniÄar
BSK
4
4
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 4 |
|
||||||
24.11
13:00
ZloÄudovo
OFK Morava
3
2
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Kumarevo 65
Mladost 1959
1
5
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 5 |
|
||||||
24.11
13:00
Umac
Jedinstvo
1
3
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
Å umadija
Real
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Progres
Sloga
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
24.11
11:00
Sloga
KljuÄ
3
0
|
24.11.2019 11:00 | 3 : 0 | |||||||
24.11
13:00
Urovica
Krivelj
8
4
|
24.11.2019 13:00 | 8 : 4 |
|
||||||
24.11
13:00
Polom
Branik
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
RadniÄki
Å arbanovac
3
0
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Nemetali
Zlot
4
5
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 5 |
|
24.11
13:30
PRO Rudar
Sloga (M)
3
3
|
24.11.2019 13:30 | 3 : 3 | |||||||
24.11
13:30
TrebiÄ
OFK Rtanj
5
3
|
24.11.2019 13:30 | 5 : 3 | |||||||
24.11
13:30
Velika Jasikova
Omladinac
0
0
|
24.11.2019 13:30 | 0 : 0 | |||||||
24.11
13:30
Kosovo
Ozren
1
1
|
24.11.2019 13:30 | 1 : 1 |
24.11
13:00
Å anac
Donji Kopaonik
4
2
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Žabare
Ribnik
5
1
|
24.11.2019 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Kupci
FUD
4
1
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
13. April
SebeÄevac
5
1
|
24.11.2019 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Sloga (M)
Mladost
3
0
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Gradina
Vinogradar
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
24.11
13:00
Bratstvo
Morava (R)
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Napredak (D)
Moravac 2015
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Orlovi
Morava (KS)
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Mladost (D)
Javor
0
2
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
OFK Batinac
Juhor
3
4
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 4 |
|
||||||
24.11
13:00
Kolare
Partizan (M)
0
3
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 3 | |||||||
24.11
13:00
OFK Bratstvo
Mladost (J)
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Mladost (K)
Dragocvet
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
24.11
13:00
RasovaÄa
Zaplanjac
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 | |||||||
24.11
13:00
Rudar Alpos
Mladost (B)
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 | |||||||
24.11
13:00
Moravac (Ä)
Elid
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 | |||||||
24.11
13:00
RadniÄki 1947
Doljevac
0
10
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 10 | |||||||
24.11
13:00
Moravac (ZT)
Naisus 1977
1
3
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 3 | |||||||
24.11
13:00
RadniÄki 1924
Pobeda
0
2
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 2 | |||||||
24.11
13:00
BaliÄevac
Palilula
4
0
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 0 |
24.11
13:00
Plaskovac
ŽSK
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Borac
Marjan
4
3
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
VinÄa
Å umadinac (S)
3
3
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
Lokomotiva
Mladost MG
2
2
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Banja
Prvi srpski ustanak
0
3
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
Omladinac (DR)
Å umadinac (N)
2
3
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
BSK
Sloga
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Jasenica
Trnava
1
2
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
24.11
13:00
Mladost (B)
Lugina
1
3
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
Ternoci
Pavlovac
3
0
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 0 | |||||||
24.11
13:00
Vihor
Äelik
3
0
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 0 | |||||||
24.11
13:00
FSU Južna pruga
Levosoje
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
BSK Bujanovac
Mineralac
7
2
|
24.11.2019 13:00 | 7 : 2 |
24.11
13:00
Trbunje
Omladinac
3
3
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 3 |
24.11
11:00
Jadar 2013
Žabari
2
1
|
24.11.2019 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Komanice
DraÄiÄ 2018
2
2
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.11
11:00
Polet
Joks Junajted
1
3
|
24.11.2019 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
TeŔnjar
Mladost
2
4
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
24.11
11:00
Milenko PavloviÄ
OFK Senjak
4
0
|
24.11.2019 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.11
11:00
Ribnikar
Rakac Stave
0
5
|
24.11.2019 11:00 | 0 : 5 |
|
24.11
13:00
OFK Odžaci
Mladost
0
2
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Dunav
Lider
4
2
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Jedinstvo
Aleksa Å antiÄ
0
2
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 2 | |||||||
24.11
13:00
Omladinac
Borac
1
4
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 4 | |||||||
24.11
13:00
Hajduk
Lipar
4
2
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
SU StaniÅ”iÄ 1920
Zadrugar
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
TerekveÅ”
Polet
2
2
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 2 |
|
24.11
13:00
ObiliÄ
Dinamo
1
2
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Titel
Susek
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Borac
Jedinstvo (G)
1
2
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Sloga
MiletiÄ
1
2
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Hajduk
Moskva
4
3
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 3 |
|
24.11
11:00
Lemind 1953
Marjan MB
3
3
|
24.11.2019 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
Donja Lomnica
Mladost (B)
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Badince
Radnik SuŔica 2012
3
0
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.11
11:00
Bratstvo
Navalin
3
0
|
24.11.2019 11:00 | 3 : 0 | |||||||
24.11
13:00
Plantaža
Milanovo
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
24.11
13:00
Velika Drenova
14. Oktobar
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Sloga (L)
Poljoprivrednik
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 | |||||||
24.11
13:00
Omladinac
Borac
4
0
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 0 | |||||||
24.11
13:00
Rubin
Stari Trstenik
3
0
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 0 | |||||||
24.11
13:00
Mladost
Sloga (D)
3
6
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 6 |
24.11
13:00
OFK Juhor 2016
Napredak (Sv)
6
1
|
24.11.2019 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Pomoravlje
Rudar (SR)
0
1
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Napredak (St)
BuduÄnost
1
3
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
Å umadija
RadniÄki
5
2
|
24.11.2019 13:00 | 5 : 2 |
24.11
13:00
Å umadinac
VinoraÄa
3
4
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 4 |
|
||||||
24.11
13:00
Osaonica
Ursule
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Jedinstvo
Sloga
0
3
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
Å antarovac
Sloboda
2
3
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.11
13:00
Partizan
Kupinovac
7
1
|
24.11.2019 13:00 | 7 : 1 |
|
24.11
13:00
RadniÄki
Polet
5
0
|
24.11.2019 13:00 | 5 : 0 |
|
24.11
12:00
Rudar 2012
Vis
0
3
|
24.11.2019 12:00 | 0 : 3 |
24.11
13:00
PriÄinoviÄ
TreŔnjevka
3
0
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
24.11
13:00
Mladost (R)
Mladi radnik (D)
3
2
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
KaraÄorÄe (V)
KruŔevica 1980
3
2
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Jedinstvo (O)
Sloga (Z)
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
Badnjevac
Feniks
0
1
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
BSK
Partizan (BB)
2
2
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 2 |
|
24.11
10:00
Vrbica
B 2000
3
0
|
24.11.2019 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.11
10:00
BuduÄnost
VenÄani
0
3
|
24.11.2019 10:00 | 0 : 3 | |||||||
24.11
10:00
Å amot
Mladi rudar
0
6
|
24.11.2019 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
24.11
13:00
Radoje DomanoviÄ
TreŔnjevica
4
2
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Mladost
Brezovac
1
4
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.11
13:00
Sloga
Kopljari
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
24.11
13:30
MrŔinci
Malba
6
0
|
24.11.2019 13:30 | 6 : 0 |
|
||||||
24.11
13:30
Lugovi
BuduÄnost
3
1
|
24.11.2019 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.11
13:30
Planinac
Morava
2
3
|
24.11.2019 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
24.11
13:30
Vujan
Prijatelji
1
2
|
24.11.2019 13:30 | 1 : 2 | |||||||
24.11
13:30
Gavrilo Princip
Orlovac 1932
1
7
|
24.11.2019 13:30 | 1 : 7 |
|
||||||
24.11
13:30
ÄaÄak 94
Rakova
1
3
|
24.11.2019 13:30 | 1 : 3 |
|
24.11
11:00
Modrica
Naupare
0
0
|
24.11.2019 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.11
11:00
Äarapan
Zdravinje
|
24.11.2019 11:00 |
|
|||||||
24.11
11:00
Konjuh
Kapidžija
0
2
|
24.11.2019 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.11
11:00
Polet
Gornji StepoÅ”
0
2
|
24.11.2019 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Parunovac
Borac
3
2
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Mudrakovac
MakreŔane
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Globoder
Bukovica
2
2
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 2 |
|
24.11
13:00
Hajduk Veljko 1934
Stari Hrast 2018
6
5
|
24.11.2019 13:00 | 6 : 5 | |||||||
24.11
13:00
BuduÄnost
Proleter 1947
7
0
|
24.11.2019 13:00 | 7 : 0 | |||||||
24.11
13:00
Vrbovac
Jezava
2
0
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
24.11
13:30
Å umadija
Milakovac 2018
0
6
|
24.11.2019 13:30 | 0 : 6 |
|
||||||
24.11
13:30
Omladinac
Morava (M)
1
0
|
24.11.2019 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.11
13:30
ZgodaÄica
Magnohrom
5
2
|
24.11.2019 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
24.11
13:30
Stara ÄarÅ”ija
Partizan (V)
4
1
|
24.11.2019 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
24.11
13:30
Mladost 1925
KoŔtam Polje
2
1
|
24.11.2019 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.11
13:30
Sloga Obrva
Studen Vitez
3
3
|
24.11.2019 13:30 | 3 : 3 |
|
24.11
10:00
OFK Stublenica
Sloga (V)
5
0
|
24.11.2019 10:00 | 5 : 0 |
24.11
10:00
Torpedo
Mladost 2013
4
2
|
24.11.2019 10:00 | 4 : 2 | |||||||
24.11
10:00
Skupljen 2013
Belpos
2
2
|
24.11.2019 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.11
10:00
Mladost (Z)
Hajduk
2
0
|
24.11.2019 10:00 | 2 : 0 | |||||||
24.11
10:00
Polet
Sloga 1949
1
1
|
24.11.2019 10:00 | 1 : 1 |
24.11
10:00
Homoljac
BuduÄnost (M)
2
0
|
24.11.2019 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.11
10:00
Best Sige
Mlava (R)
2
2
|
24.11.2019 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.11
10:00
Sloga (J)
Laznica
0
3
|
24.11.2019 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.11
10:00
Vukovac 98
Pobeda 1953
0
6
|
24.11.2019 10:00 | 0 : 6 |
|
24.11
16:00
ŽeljezniÄar
Å iroki Brijeg
1
2
|
24.11.2019 16:00 | 1 : 2 |
|
24.11
13:00
Bokelj
Arsenal
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.11
13:00
Mornar
Jezero
1
1
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
DeÄiÄ
Jedinstvo (BP)
2
2
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.11
13:00
Drezga
Ibar
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.11
13:00
LovÄen
Otrant Olympic
2
1
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
24.11
17:30
Sheffield United
Manchester United
3
3
|
24.11.2019 17:30 | 3 : 3 |
|
24.11
16:00
Eibar
Deportivo AlavƩs
0
2
|
24.11.2019 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.11
12:00
Espanyol
Getafe
1
1
|
24.11.2019 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
14:00
Osasuna
Athletic Club
1
2
|
24.11.2019 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.11
18:30
Villarreal
Celta de Vigo
1
3
|
24.11.2019 18:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.11
21:00
Real Valladolid
Sevilla
0
1
|
24.11.2019 21:00 | 0 : 1 |
|
24.11
18:00
Hoffenheim
Mainz 05
1
5
|
24.11.2019 18:00 | 1 : 5 |
|
||||||
24.11
15:30
Augsburg
Hertha BSC
4
0
|
24.11.2019 15:30 | 4 : 0 |
|
24.11
12:30
Bologna
Parma
2
2
|
24.11.2019 12:30 | 2 : 2 | |||||||
24.11
15:00
Verona
Fiorentina
1
0
|
24.11.2019 15:00 | 1 : 0 | |||||||
24.11
15:00
Roma
Brescia
3
0
|
24.11.2019 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.11
18:00
Sampdoria
Udinese
2
1
|
24.11.2019 18:00 | 2 : 1 | |||||||
24.11
15:00
Sassuolo
Lazio
1
2
|
24.11.2019 15:00 | 1 : 2 |
24.11
21:00
Toulouse
Olympique Marseille
0
2
|
24.11.2019 21:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.11
15:00
Bordeaux
Monaco
2
1
|
24.11.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.11
17:00
Saint-Ćtienne
Montpellier
0
0
|
24.11.2019 17:00 | 0 : 0 |
|
24.11
14:00
Dynamik
Le Messager Ngozi
1
1
|
24.11.2019 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
14:00
Kayanza United
Vital'O
1
1
|
24.11.2019 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
14:00
Flambeau du Centre
Bujumbura City
2
1
|
24.11.2019 14:00 | 2 : 1 |
|
24.11
13:00
InÄija
MaÄva
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 | |||||||
24.11
16:00
Spartak ŽK
Radnik
3
1
|
24.11.2019 16:00 | 3 : 1 |
24.11
13:00
RFK GrafiÄar
Smederevo 1924
3
1
|
24.11.2019 13:00 | 3 : 1 | |||||||
24.11
13:00
BuduÄnost
Novi Pazar
1
0
|
24.11.2019 13:00 | 1 : 0 | |||||||
24.11
13:00
OFK Žarkovo
Kabel
0
1
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 1 | |||||||
24.11
13:00
Metalac
RadniÄki 1923
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 |
24.11
13:30
Požarevac
Sloga
0
4
|
24.11.2019 13:30 | 0 : 4 | |||||||
24.11
13:00
RadniÄki 1923
Crvena zvezda
0
2
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 2 |
24.11
13:00
OFK Beograd
Spartak ŽK
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 | |||||||
24.11
11:00
Trajal
TSC
3
0
|
24.11.2019 11:00 | 3 : 0 | |||||||
24.11
10:00
Brodarac
ÄukariÄki
1
2
|
24.11.2019 10:00 | 1 : 2 | |||||||
24.11
13:00
Voždovac
Napredak
0
0
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 0 | |||||||
24.11
11:30
Rad
RadniÄki (N)
4
0
|
24.11.2019 11:30 | 4 : 0 | |||||||
24.11
15:30
GrafiÄar
Mladost (L)
3
3
|
24.11.2019 15:30 | 3 : 3 |
24.11
13:30
RadniÄki (V)
Å umadija 1903
1
1
|
24.11.2019 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
13:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Metalac (GM)
0
0
|
24.11.2019 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.11
13:30
Jedinstvo (Ub)
Javor
2
3
|
24.11.2019 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
24.11
13:30
Sloga (K)
Novi Pazar
1
2
|
24.11.2019 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.11
13:30
Loznica
RadniÄki 1923
1
5
|
24.11.2019 13:30 | 1 : 5 | |||||||
24.11
13:30
Sloga (P)
Borac 1926
0
0
|
24.11.2019 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.11
13:30
KaraÄorÄe
Sloboda (U)
2
1
|
24.11.2019 13:30 | 2 : 1 | |||||||
24.11
13:30
Sloboda (Ä)
Å umadija (A)
5
2
|
24.11.2019 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
24.11
13:30
Smederevo 1924
MaÄva
1
2
|
24.11.2019 13:30 | 1 : 2 |
24.11
10:00
Omladinac
RadniÄki (Z)
1
0
|
24.11.2019 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.11
10:00
RadniÄki (SM)
InÄija
0
2
|
24.11.2019 10:00 | 0 : 2 | |||||||
24.11
10:00
RadniÄki (NP)
Vojvodina
3
2
|
24.11.2019 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.11
10:00
Podrinje
Petar PuaÄa
1
8
|
24.11.2019 10:00 | 1 : 8 |
|
24.11
09:00
Proleter (NS)
RFK Novi Sad 1921
2
3
|
24.11.2019 09:00 | 2 : 3 |
|
24.11
11:00
Partizan
Crvena zvezda
1
0
|
24.11.2019 11:00 | 1 : 0 | |||||||
24.11
11:00
Real NiÅ”
Spartak ŽK
1
0
|
24.11.2019 11:00 | 1 : 0 | |||||||
24.11
10:45
OFK VrŔac
Teleoptik
0
1
|
24.11.2019 10:45 | 0 : 1 | |||||||
24.11
13:00
Apolon 4
Vojvodina
2
1
|
24.11.2019 13:00 | 2 : 1 | |||||||
24.11
13:00
Zemun
Kiker
4
1
|
24.11.2019 13:00 | 4 : 1 | |||||||
24.11
13:30
Rad
RadniÄki (N)
3
1
|
24.11.2019 13:30 | 3 : 1 |
24.11
11:00
Proleter
RFK Novi Sad 1921
3
0
|
24.11.2019 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.11
12:00
RadniÄki (S)
Borac
1
3
|
24.11.2019 12:00 | 1 : 3 |
|
24.11
12:00
Omladinac
RadniÄki (Zr)
0
2
|
24.11.2019 12:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.11
12:00
RadniÄki (SM)
InÄija
0
6
|
24.11.2019 12:00 | 0 : 6 |
|
||||||
24.11
12:00
Podrinje
Petar PuaÄa
6
0
|
24.11.2019 12:00 | 6 : 0 |
24.11
11:00
Å umadija 1903
Apolon 4
1
6
|
24.11.2019 11:00 | 1 : 6 | |||||||
24.11
11:00
Novi Pazar
RadniÄki 1923
3
3
|
24.11.2019 11:00 | 3 : 3 | |||||||
24.11
13:00
Bubamara
AF AS Novi Pazar
0
2
|
24.11.2019 13:00 | 0 : 2 | |||||||
24.11
14:00
Sport Klub 99
Bane 1931
3
0
|
24.11.2019 14:00 | 3 : 0 |
24.11
10:00
Zadrugar
Omladinac 2014
0
6
|
24.11.2019 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
24.11
10:00
MaÄva
Jedinstvo
5
3
|
24.11.2019 10:00 | 5 : 3 |
|
24.11
11:00
GFK Sloboda
Takovo
5
0
|
24.11.2019 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.11
10:00
Sloga (BB)
Metalac
3
1
|
24.11.2019 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.11
12:00
Zlatibor
Javor Matis
1
1
|
24.11.2019 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
10:00
Borac 1926
GauÄosi
1
1
|
24.11.2019 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
10:00
FAP
Mladost
1
2
|
24.11.2019 10:00 | 1 : 2 |
|
24.11
10:00
RSK
OPK Rudar 1933
6
1
|
24.11.2019 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.11
10:00
Plana
Jasenica 2017
6
0
|
24.11.2019 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.11
10:00
VGSK
Sloga 33
3
1
|
24.11.2019 10:00 | 3 : 1 |
|
24.11
11:00
Trudbenik
VrÄin
4
2
|
24.11.2019 11:00 | 4 : 2 |
|
24.11
10:00
Senjak 2
Jedinstvo
6
1
|
24.11.2019 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.11
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2
OFK OseÄina
|
24.11.2019 10:00 | : | |||||||
24.11
10:00
Vojvode
Omladinac
2
1
|
24.11.2019 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.11
10:00
ŽelezniÄar
BuduÄnost KruÅ”ik 1
1
1
|
24.11.2019 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.11
10:00
RadniÄki
Senjak 1
|
24.11.2019 10:00 |
|
24.11
20:00
Zadar
Cedevita Olimpija
101
63
|
24.11.2019 20:00 | 101 : 63 | |||||||
24.11
18:00
BuduÄnost VOLI
Partizan NIS
65
60
|
24.11.2019 18:00 | 65 : 60 | |||||||
24.11
12:00
Mega Bemax
Cibona
72
76
|
24.11.2019 12:00 | 72 : 76 |
24.11
17:30
Star BeoÄin
Vrbas
67
78
|
24.11.2019 17:30 | 67 : 78 |
24.11
15:30
Borac
LA Basket
67
62
|
24.11.2019 15:30 | 67 : 62 | |||||||
24.11
21:00
RadniÄki (O)
Žarkovo
75
88
|
24.11.2019 21:00 | 75 : 88 |
24.11
18:00
Bor RTB
Rtanj
87
76
|
24.11.2019 18:00 | 87 : 76 |
24.11
12:00
Å abac
Mladost 2014
95
52
|
24.11.2019 12:00 | 95 : 52 | |||||||
24.11
19:00
ŽelezniÄar
Mix
103
67
|
24.11.2019 19:00 | 103 : 67 | |||||||
24.11
20:00
RadniÄki (V)
Student 014
111
124
|
24.11.2019 20:00 | 111 : 124 |
24.11
17:00
Play off
Mladost
82
88
|
24.11.2019 17:00 | 82 : 88 | |||||||
24.11
20:00
Ivanjica
Morava
94
79
|
24.11.2019 20:00 | 94 : 79 |
24.11
12:00
Okanik
TrepÄa
83
111
|
24.11.2019 12:00 | 83 : 111 |
24.11
16:30
Å umadija 2017
Sloga (D)
85
75
|
24.11.2019 16:30 | 85 : 75 | |||||||
24.11
13:20
KruŔevac
ParaÄin
86
84
|
24.11.2019 13:20 | 86 : 84 | |||||||
24.11
20:00
Zicer 2014
Sloga (B)
66
67
|
24.11.2019 20:00 | 66 : 67 | |||||||
24.11
17:00
Sloga (PM)
Smederevo
84
80
|
24.11.2019 17:00 | 84 : 80 |
24.11
15:00
Sivac
Kikinda
83
100
|
24.11.2019 15:00 | 83 : 100 | |||||||
24.11
16:30
OKK Spartak
BeoÄin
69
73
|
24.11.2019 16:30 | 69 : 73 | |||||||
24.11
18:30
Basketball Stars
Petrovgrad
70
95
|
24.11.2019 18:30 | 70 : 95 |
24.11
18:00
Sloven
Å imanovci
77
84
|
24.11.2019 18:00 | 77 : 84 |
24.11
12:15
BASK
Ras
54
102
|
24.11.2019 12:15 | 54 : 102 |
24.11
18:00
Pusta Reka
Radan
55
72
|
24.11.2019 18:00 | 55 : 72 | |||||||
24.11
12:00
Panteri
Actavis Academy
73
60
|
24.11.2019 12:00 | 73 : 60 |
24.11
17:30
Zone Boys
Mladost
100
65
|
24.11.2019 17:30 | 100 : 65 |
24.11
13:00
Mladost
VrŔac
99
97
|
24.11.2019 13:00 | 99 : 97 |
24.11
20:00
Zdravlje Leskovac
Beovuk 72
96
80
|
24.11.2019 20:00 | 96 : 80 |
24.11
12:00
Lim
Užice
64
24
|
24.11.2019 12:00 | 64 : 24 | |||||||
24.11
12:00
ZveÄan
Play Off
20
0
|
24.11.2019 12:00 | 20 : 0 |
|
24.11
13:00
ParaÄin
Bagdala
58
47
|
24.11.2019 13:00 | 58 : 47 | |||||||
24.11
17:00
Trstenik
Gimnazijalac
59
55
|
24.11.2019 17:00 | 59 : 55 |
24.11
14:00
Sivac
TopolÄanka
61
84
|
24.11.2019 14:00 | 61 : 84 |
24.11
17:30
Novosadska ŽKA
Kraljevo
73
77
|
24.11.2019 17:30 | 73 : 77 |
24.11
17:00
RadniÄki 2016
Duga
50
71
|
24.11.2019 17:00 | 50 : 71 | |||||||
24.11
15:00
MileŔevka
Art Basket
78
91
|
24.11.2019 15:00 | 78 : 91 |
24.11
14:00
Borac
Marinos
95
38
|
24.11.2019 14:00 | 95 : 38 | |||||||
24.11
14:00
Crvena zvezda M:TS
Dinamik VIP PAY
75
55
|
24.11.2019 14:00 | 75 : 55 | |||||||
24.11
13:00
Vojvodina
Partizan NIS
80
97
|
24.11.2019 13:00 | 80 : 97 | |||||||
24.11
16:30
Konstantin
Sloboda (NS)
76
77
|
24.11.2019 16:30 | 76 : 77 |
24.11
16:00
Mladi radnik 2
Lucky Star
1
3
|
24.11.2019 16:00 | 1 : 3 | |||||||
24.11
18:00
Rudar
Crnjanski
3
0
|
24.11.2019 18:00 | 3 : 0 |
24.11
12:00
Partizan Lipljan
TehniÄar (Kv)
3
0
|
24.11.2019 12:00 | 3 : 0 |
24.11
14:30
Desetka
Vranje
3
1
|
24.11.2019 14:30 | 3 : 1 | |||||||
24.11
12:00
NiÅ” 2
Pirot
0
3
|
24.11.2019 12:00 | 0 : 3 | |||||||
24.11
17:00
Jagodina
MOK TopliÄanin 97
3
1
|
24.11.2019 17:00 | 3 : 1 |
24.11
18:00
Mladost (NP)
BeÄej
2
3
|
24.11.2019 18:00 | 2 : 3 | |||||||
24.11
18:00
Mladost (BP)
Proleter
3
0
|
24.11.2019 18:00 | 3 : 0 |
24.11
16:00
Knjaževac
Dunav Stars
1
3
|
24.11.2019 16:00 | 1 : 3 | |||||||
24.11
14:00
Hajduk Veljko 2
Ozren
0
3
|
24.11.2019 14:00 | 0 : 3 |
24.11
12:00
Botafogo
Mladost 1973
0
3
|
24.11.2019 12:00 | 0 : 3 | |||||||
24.11
17:00
Klek SrbijaŔume 2
Sloven
3
0
|
24.11.2019 17:00 | 3 : 0 |
24.11
14:00
Kikinda
Vojvodina NS Seme 3
3
2
|
24.11.2019 14:00 | 3 : 2 | |||||||
24.11
12:00
Novi Sad 2
Hajduk
0
3
|
24.11.2019 12:00 | 0 : 3 |
24.11
19:00
Metalac Takovo
Smederevo Carina
0
3
|
24.11.2019 19:00 | 0 : 3 |
24.11
16:00
Borac
Užice
3
0
|
24.11.2019 16:00 | 3 : 0 | |||||||
24.11
18:00
DuboÄica
Futog
3
0
|
24.11.2019 18:00 | 3 : 0 |
24.11
17:00
Bor
Majdanpek
3
2
|
24.11.2019 17:00 | 3 : 2 | |||||||
24.11
16:30
Desetka
Panda
3
0
|
24.11.2019 16:30 | 3 : 0 | |||||||
24.11
18:30
Stampedo
Milenijum
0
3
|
24.11.2019 18:30 | 0 : 3 | |||||||
24.11
14:00
ZajeÄar
TopliÄanin
3
0
|
24.11.2019 14:00 | 3 : 0 |
24.11
19:00
Fortuna plus
Lazarevac
0
3
|
24.11.2019 19:00 | 0 : 3 |
24.11
20:00
BagljaÅ” 023
Slavija
3
0
|
24.11.2019 20:00 | 3 : 0 | |||||||
24.11
15:00
Lavice 07
Mladost (NP)
3
1
|
24.11.2019 15:00 | 3 : 1 |
24.11
14:00
Mokra Gora
Gimnazijalac
0
3
|
24.11.2019 14:00 | 0 : 3 | |||||||
24.11
17:00
Tutin
Lotus
2
3
|
24.11.2019 17:00 | 2 : 3 | |||||||
24.11
12:00
TehniÄar (Kv)
Borac (Äa)
0
3
|
24.11.2019 12:00 | 0 : 3 | |||||||
24.11
16:00
Napredak 037
Sloboda S
3
0
|
24.11.2019 16:00 | 3 : 0 | |||||||
24.11
15:00
Novi Pazar
Sloga 031
2
3
|
24.11.2019 15:00 | 2 : 3 |
24.11
12:00
Hajduk Veljko
Ozren
3
1
|
24.11.2019 12:00 | 3 : 1 |
24.11
18:30
Mladost 1979
Srem 2
0
3
|
24.11.2019 18:30 | 0 : 3 | |||||||
24.11
20:00
Dunav
Maks
3
0
|
24.11.2019 20:00 | 3 : 0 |
24.11
16:00
BeoÄin
GrbiÄ
0
3
|
24.11.2019 16:00 | 0 : 3 | |||||||
24.11
18:00
NS Volej Team
SK Volej
3
0
|
24.11.2019 18:00 | 3 : 0 |
24.11
12:45
Odbojka 013
KrajiŔnik
2
3
|
24.11.2019 12:45 | 2 : 3 | |||||||
24.11
20:00
Kikinda
VrŔac
3
0
|
24.11.2019 20:00 | 3 : 0 | |||||||
24.11
14:00
KI 0230
Hercegovina
3
2
|
24.11.2019 14:00 | 3 : 2 |
24.11
17:00
CVS
Spartak 2
1
3
|
24.11.2019 17:00 | 1 : 3 | |||||||
24.11
15:30
Merkur
Bum Volej
3
0
|
24.11.2019 15:30 | 3 : 0 |
24.11
16:00
Spartak (Lj)
Omladinac (NB)
1
3
|
24.11.2019 16:00 | 1 : 3 |
24.11
20:00
Jedinstvo (Ue)
FOK
3
0
|
24.11.2019 20:00 | 3 : 0 |
24.11
19:00
Sivac 69
Kolubara
28
25
|
24.11.2019 19:00 | 28 : 25 | |||||||
24.11
19:30
MaÄva (B)
Morava
31
19
|
24.11.2019 19:30 | 31 : 19 |
24.11
18:00
ŽitoraÄa
Vranje 1957
21
36
|
24.11.2019 18:00 | 21 : 36 | |||||||
24.11
19:00
Zlatar
RadniÄki 1964
30
36
|
24.11.2019 19:00 | 30 : 36 |
24.11
20:00
RadniÄki
Jabuka
26
26
|
24.11.2019 20:00 | 26 : 26 |
|
||||||
24.11
19:00
Crvena Zvezda
Mladost
24
27
|
24.11.2019 19:00 | 24 : 27 |
|
||||||
24.11
19:00
Dolovo
Nova Pazova
30
22
|
24.11.2019 19:00 | 30 : 22 |
|
24.11
20:00
Ub
Novi Beograd
27
28
|
24.11.2019 20:00 | 27 : 28 | |||||||
24.11
16:30
Rekreativo
PKB
30
29
|
24.11.2019 16:30 | 30 : 29 |
24.11
19:30
Sloga
Župa 54
34
37
|
24.11.2019 19:30 | 34 : 37 | |||||||
24.11
17:00
Metalac
Å amot 65 2
41
34
|
24.11.2019 17:00 | 41 : 34 |
24.11
19:00
ParaÄin
Hajduk Veljko 2
24
25
|
24.11.2019 19:00 | 24 : 25 | |||||||
24.11
19:00
Knjaz 1957
Vlasotince
25
28
|
24.11.2019 19:00 | 25 : 28 |
24.11
20:00
BuduÄnost
Hercegovac
37
42
|
24.11.2019 20:00 | 37 : 42 |
|
||||||
24.11
20:00
Sombor
Slavija
26
32
|
24.11.2019 20:00 | 26 : 32 |
|
||||||
24.11
19:30
ORK PanÄevo
Metalac
27
29
|
24.11.2019 19:30 | 27 : 29 |
|
24.11
16:00
GuÄevo
Beograd
19
29
|
24.11.2019 16:00 | 19 : 29 |
|
||||||
24.11
21:00
Crvena Zvezda 3
RSU Akademija LeÄiÄ
24
26
|
24.11.2019 21:00 | 24 : 26 | |||||||
24.11
17:00
BariÄ
BASK SOKO
17
33
|
24.11.2019 17:00 | 17 : 33 |
24.11
18:00
Äerdap
Progres
28
24
|
24.11.2019 18:00 | 28 : 24 |
24.11
18:00
Morava 84
ŽelezniÄar 1949 - 2
24
34
|
24.11.2019 18:00 | 24 : 34 |
24.11
14:00
Užice
Omladinac
31
27
|
24.11.2019 14:00 | 31 : 27 |
|
24.11
19:00
Crvena zvezda
Proleter
29
27
|
24.11.2019 19:00 | 29 : 27 |
24.11
19:30
Mladost
Dolovo
32
23
|
24.11.2019 19:30 | 32 : 23 |
|
||||||
24.11
17:00
Proleter
Temerin
31
27
|
24.11.2019 17:00 | 31 : 27 |
|
||||||
24.11
15:30
Srem
Halas Jožef
30
25
|
24.11.2019 15:30 | 30 : 25 |
|
24.11
19:00
RadniÄki (O)
Rudar
33
19
|
24.11.2019 19:00 | 33 : 19 | |||||||
24.11
17:00
ORK Loznica
Loznica grad
33
28
|
24.11.2019 17:00 | 33 : 28 | |||||||
24.11
18:00
Kosmaj
Crvena zvezda
32
42
|
24.11.2019 18:00 | 32 : 42 |
24.11
19:00
Napredak 12
Metalac (K)
29
19
|
24.11.2019 19:00 | 29 : 19 |
24.11
18:00
RadniÄki (S)
Vlasotince
17
21
|
24.11.2019 18:00 | 17 : 21 |
24.11
16:00
Junior
RadniÄki 1964
21
37
|
24.11.2019 16:00 | 21 : 37 | |||||||
24.11
18:00
TopliÄanin
ORK Beograd
30
21
|
24.11.2019 18:00 | 30 : 21 |
24.11
10:30
Beograd
TaÅ”
9
6
|
24.11.2019 10:30 | 9 : 6 | |||||||
24.11
19:45
Novi Beograd 11. april
Stari Grad
9
8
|
24.11.2019 19:45 | 9 : 8 |
24.11
20:45
Palilula
Crvena zvezda
7
9
|
24.11.2019 20:45 | 7 : 9 |
24.11
20:00
Kragujevac Wild Boars
RaŔka
7
2
|
24.11.2019 20:00 | 7 : 2 |
|
24.11
19:00
Miners
Pirot
0
5
|
24.11.2019 19:00 | 0 : 5 | |||||||
24.11
18:30
BSK
Prokuplje
7
3
|
24.11.2019 18:30 | 7 : 3 |
|
24.11
16:30
Fortuna
Novi Sad
2
6
|
24.11.2019 16:30 | 2 : 6 |
|
24.11
17:00
Kikinda
Viking
6
3
|
24.11.2019 17:00 | 6 : 3 |
|
24.11
17:00
Sjenica
Zlatibor
5
0
|
24.11.2019 17:00 | 5 : 0 |
|
24.11
14:30
TemniÄ
Bor
3
7
|
24.11.2019 14:30 | 3 : 7 |
|
24.11
21:00
Vinter sport
Vranje
8
5
|
24.11.2019 21:00 | 8 : 5 |
24.11
13:30
Partizan
BRK Crvena Zvezda
35
10
|
24.11.2019 13:30 | 35 : 10 |
|
24.11
17:15
Mladost
Crvena zvezda
2
6
|
24.11.2019 17:15 | 2 : 6 |