27.03
11:00
Jadar (S)
SinÄeliÄ
0
5
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
27.03
11:00
Mladost (DD)
Granit
5
0
|
27.03.2022 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
KrajiŔnici
Paskovac
2
3
|
27.03.2022 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
11:00
14. oktobar
Respekt
1
4
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 4 |
|
27.03
16:00
MaÄva
Timok 1919
0
0
|
27.03.2022 16:00 | 0 : 0 | |||||||
27.03
16:00
OFK Žarkovo
IMT
2
2
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 2 | |||||||
27.03
16:00
InÄija
Mladost GAT
2
1
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
27.03
18:00
Javor Matis
BuduÄnost
2
1
|
27.03.2022 18:00 | 2 : 1 | |||||||
27.03
16:00
Rad
ŽelezniÄar
0
1
|
27.03.2022 16:00 | 0 : 1 |
27.03
15:00
Borac (S)
Jedinstvo (SP)
3
0
|
27.03.2022 15:00 | 3 : 0 |
27.03
15:30
RSK
Sloga (P)
0
1
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 1 | |||||||
27.03
15:30
RaÄevac
Smederevo 1924
1
1
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 1 | |||||||
27.03
17:00
GFK Sloboda
Real
0
1
|
27.03.2022 17:00 | 0 : 1 |
27.03
15:30
Jedinstvo
Borac
1
1
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 1 | |||||||
27.03
15:30
LeŔtane
Zemun
0
4
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:30
Zvezdara
RadniÄki (O)
1
1
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 1 |
27.03
15:00
OFK Brzi Brod
MeŔevo
0
0
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 0 | |||||||
27.03
15:00
TimoÄanin
Sloga (L)
2
0
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Rembas
RadniÄki (P)
0
3
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 3 | |||||||
27.03
15:00
BuduÄnost (P)
PÄinja
1
0
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 0 |
27.03
15:00
Vojvodina 1928
Polet
1
2
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Mladost
Crvena zvezda (RS)
2
2
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 2 | |||||||
27.03
15:00
Omladinac FAM
Crvena zvezda (VS)
1
3
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 3 |
|
27.03
15:00
Donji Srem 2015
Sloga (E)
0
1
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
10:00
Index
RadniÄki (NP)
1
2
|
27.03.2022 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Dunav
Jedinstvo
1
0
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Podunavac
Sloboda
2
1
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
27.03
15:00
Preporod
Senta
2
3
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 3 | |||||||
27.03
15:00
StaniÅ”iÄ
BaÄka 1901
2
0
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Vojvodina (BG)
Mladost (BP)
1
0
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Tavankut
BaÄka (P)
0
1
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 1 |
27.03
15:30
Komgrap
Zuce 2019
0
2
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 2 | |||||||
27.03
15:30
BSK 1925
PoŔtar Zvezdara
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Crvena zvezda (MML)
Kosmaj
0
0
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 0 | |||||||
27.03
10:00
Torlak
VinÄa
3
1
|
27.03.2022 10:00 | 3 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Zvezda
SremÄica
1
4
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 4 |
|
27.03
15:30
Å umadija (T)
Sloboda
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Bane 1931
Polet
3
0
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
27.03
15:30
Parmenac
Polimlje
0
2
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
14:30
Jasen
FAP
1
1
|
27.03.2022 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
Polet (LJ)
Sevojno
5
1
|
27.03.2022 11:00 | 5 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Sloboda
Zlatar
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Prijevor
Polet (T)
0
1
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Omladinac
Jedinstvo (K)
1
1
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Savinac
Jedinstvo Putevi
1
3
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 3 |
|
27.03
15:30
Drina
OFK Divci
4
0
|
27.03.2022 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Mladost
Ribnica
0
0
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
ŽelezniÄar
Borac
5
0
|
27.03.2022 15:30 | 5 : 0 |
27.03
15:30
Sloga (B)
Pomoravlje 1946
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Rudar (S)
KaraÄorÄe
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 | |||||||
27.03
15:30
OFK Mihajlovac
OFK AranÄelovac 1979
4
1
|
27.03.2022 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
OFK Napredak
Å umadija
0
1
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 1 |
27.03
15:00
Radan
Nebeski Andjeli
1
1
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Jablanica
Trnovac
0
3
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
27.03
15:00
Plantaža
SFK Morava
0
0
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Äekmin
Jedinstvo
3
1
|
27.03.2022 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Moravac Orion
OFK TopliÄanin
0
3
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 3 | |||||||
27.03
15:00
Svetlost
ŽitoraÄa
0
1
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 1 |
27.03
15:00
Župa
Orlovi
1
0
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Gradina
KuŔiljevo
2
3
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
15:00
OFK Lugomir
SFS Borac
1
1
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 1 | |||||||
27.03
15:00
LevaÄ
Blagotin
1
0
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 0 |
|
27.03
15:00
Jedinstvo (P)
Dunav
1
2
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Ozren
Rajko MitiÄ
2
3
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 3 | |||||||
27.03
15:00
Bor 1919
Zvezda
2
0
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
OFK Slatina
Lužnica
1
2
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 2 |
27.03
15:00
Borac 46
RadniÄki 1918
1
2
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 2 | |||||||
27.03
15:00
Rusin
Crvenka
2
0
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
27.03
15:00
BuduÄnost (G)
Lipar
7
1
|
27.03.2022 15:00 | 7 : 1 | |||||||
27.03
15:00
BuduÄnost (P)
ŽAK
0
0
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Kordun
BuduÄnost (M)
1
0
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:00
NaŔa Zvezda
Bratstvo 2019
0
2
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 2 |
27.03
16:00
Tatra
BaÄka 1923
2
1
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
27.03
16:00
Petrovaradin
Omladinac
0
1
|
27.03.2022 16:00 | 0 : 1 | |||||||
27.03
16:00
Jedinstvo
TSK
2
2
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 2 | |||||||
27.03
16:00
FruŔkogorac
Dinamo
2
2
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 2 |
27.03
16:00
Sloga (BNS)
Partizan (G)
2
0
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 0 | |||||||
27.03
16:00
Stari TamiÅ”
HajduÄica
2
0
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 0 | |||||||
27.03
16:00
BuduÄnost (A)
Jugoslavija
3
1
|
27.03.2022 16:00 | 3 : 1 | |||||||
27.03
16:00
Dolovo
Spartak 1911
1
2
|
27.03.2022 16:00 | 1 : 2 | |||||||
27.03
16:00
Dolina
Jedinstvo SteviÄ
3
1
|
27.03.2022 16:00 | 3 : 1 | |||||||
27.03
16:00
Crvena zvezda
Partizan (U)
0
2
|
27.03.2022 16:00 | 0 : 2 |
27.03
15:30
Sremac (DeÄ)
Sremac (D)
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Sremac (V)
Hajduk
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Napredak
Borac (K)
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Sloga
Podrinje
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:30
RadniÄki
Ljukovo
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
FruŔkogorac
GFK Sloven
1
1
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 1 |
27.03
15:00
BaÄka
Proleter
1
3
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
15:00
ÄurÄin
ObiliÄ (Z)
1
1
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 1 | |||||||
27.03
15:00
Iskra
Jadran
1
2
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 2 | |||||||
27.03
15:00
BuduÄnost
Srbobran
0
1
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 1 |
27.03
15:30
BaÄinac
Jasenica 2017
1
2
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Borac 1932
Podunavac
5
0
|
27.03.2022 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Polet
Sloga
1
2
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 2 | |||||||
27.03
15:30
Mladi radnik 1940
Osipaonica
1
2
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Jedinstvo
SASK
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
27.03
15:30
Omladinac (D.R.)
Mladi rudar 1954
3
0
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Jasenica
Banja 1957
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Prvi srpski ustanak
Marjan
5
1
|
27.03.2022 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Trnava
Sloga (M)
4
0
|
27.03.2022 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Lokomotiva
VinÄa
6
2
|
27.03.2022 15:30 | 6 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Å umadinac 1913
Plaskovac
3
0
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
BSK
Badnjevac
3
2
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 2 |
27.03
15:00
Blizna
RadniÄki (K)
2
1
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Polet
Å arbanovac
0
4
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:00
Polom
PoreÄ
0
1
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
KljuÄ
Urovica
1
0
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Brestovac
Nemetali
1
3
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 3 | |||||||
27.03
15:00
Branik
Rudna Glava
3
2
|
27.03.2022 15:00 | 3 : 2 |
|
27.03
15:00
ZloÄudovo
Jedinstvo (Å )
4
1
|
27.03.2022 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Kumarevo 65
Mladost
0
4
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:00
OFK Brza
VuÄje
1
3
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
15:00
Bratstvo
Polet
0
0
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Jedinstvo (G)
Progres
3
0
|
27.03.2022 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Umac
Donja Lomnica
1
4
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 4 |
27.03
15:00
Moravac
Jedinstvo (B)
1
7
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 7 |
|
||||||
27.03
15:00
Sloga
Real
3
1
|
27.03.2022 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Mladi borac
BobiŔte
5
0
|
27.03.2022 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Mladost 1959
OFK Morava
2
2
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Sloboda
BSK
2
3
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
15:00
Milanovo
Veliko Trnjane
1
1
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
27.03
13:00
Borac
Zemljoradnik
3
0
|
27.03.2022 13:00 | 3 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Moravac
Toplica
2
0
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Palilula
BaliÄevac
2
0
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Rad
Naisus 1977
3
2
|
27.03.2022 15:00 | 3 : 2 | |||||||
27.03
15:00
Pobeda
TaskoviÄi
2
1
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 1 | |||||||
27.03
15:00
RadniÄki 1924
Polet
2
0
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 0 |
27.03
OsniÄ
RadniÄki 1946
0
8
|
27.03.2022 | 0 : 8 |
|
||||||
27.03
FSU Kraljevica
Sloga
7
1
|
27.03.2022 | 7 : 1 |
|
||||||
27.03
Omladinac
Rtanj
1
6
|
27.03.2022 | 1 : 6 |
|
||||||
27.03
OFK Rtanj
Rudar VrÅ”ka Äuka
1
2
|
27.03.2022 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
Rudar (P)
Å ljivar
3
1
|
27.03.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
GraniÄar
Midžor
1
3
|
27.03.2022 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
TrebiÄ
Kosovo
1
0
|
27.03.2022 | 1 : 0 |
|
27.03
15:30
Rubin
Parunovac
1
2
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Äitluk
Trudbenik
0
0
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
TemniÄ 1924
MaÄkovac
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Sloga (Ä)
Kupci
3
0
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Sloga (D)
Sloga (L)
1
1
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Jastrebac (VÅ )
FUD
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 |
|
27.03
15:30
ŽAK
Vojvodina (NM)
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Krajina
BuduÄnost
0
2
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 2 | |||||||
27.03
15:30
ŽFK Banat
Banat
1
1
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Vojvodina (B)
Borac
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Rusanda
Delija
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Mladost (BD)
ASK
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Mladost (L)
Polet
1
5
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 5 |
27.03
15:30
Kolare
Rudar (St)
3
0
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Napredak
Moravac 2015
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
GFK Tabane
Mladost
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
OFK Juhor 2016
Partizan (M)
3
1
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Sloga
BuduÄnost (Ä)
3
1
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Dragocvet
Partizan (G)
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Juhor (G)
Javor
7
1
|
27.03.2022 15:30 | 7 : 1 |
|
27.03
15:30
ŽelezniÄar
Zvižd
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Borac (Ž)
Vihor
5
0
|
27.03.2022 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
KrilaÅ”
ObiliÄ
0
4
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:30
Rudar (Kr)
Borac (K)
3
0
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Å apine
BuduÄnost (V)
3
1
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Sloga (L)
Žitkovica 2017
0
0
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 0 |
|
27.03
15:00
ŽeljuŔa
Sloboda
0
1
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 1 | |||||||
27.03
15:00
Vladimir DurkoviÄ
Spartak
0
2
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 2 |
|
27.03
15:30
Mladost
Omladinac
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
BSK 1926
LisoviÄ 1977
2
2
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
OFK BuduÄnost
Strelac
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Krtinska
RadniÄki (R)
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Beljina
Barajevo
0
4
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:30
BuduÄnost (Z)
Turbina
3
0
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 0 |
27.03
15:30
Napredak
ZaklopaÄa
3
2
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Velika Krsna
SUF KovaÄevac 1956
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
KaluÄerica 1969
SUF Dubona
9
0
|
27.03.2022 11:00 | 9 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Rabrovac
Å umadija 1962
1
2
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Podunavac
BoleÄ
0
1
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Dunavac
Pudarci
0
0
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 0 |
|
27.03
11:00
Siti Sport Klub
Borac (O)
1
0
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
Hajduk
Posavac TiŔma
2
2
|
27.03.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
10:00
Heroj Polet
Srem
3
1
|
27.03.2022 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Beograd Karaburma
Balkan Mirijevo
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Umka
Milutinac
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Dunav
PKB Kovilovo
3
1
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 1 |
|
27.03
15:00
Å umadinac
Bratstvo 1975
3
0
|
27.03.2022 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Borac (D)
Zastava
2
1
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Mladost (P)
Slavija
0
4
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:00
Jedinstvo
Sloga (D)
2
0
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
MarÅ”iÄ
Kolonija
1
1
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
27.03
14:30
Iskra
ZSK
5
0
|
27.03.2022 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Žabari
OFK BrÄanac
3
1
|
27.03.2022 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
OFK OseÄina
TrliÄ
2
0
|
27.03.2022 14:30 | 2 : 0 | |||||||
27.03
11:00
Proleter
OFK Senjak
2
0
|
27.03.2022 11:00 | 2 : 0 | |||||||
27.03
14:30
Banjani
Toplica
2
1
|
27.03.2022 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
KaÄer
OFK JabuÄje
5
1
|
27.03.2022 11:00 | 5 : 1 | |||||||
27.03
14:30
Mladost (D)
Radnik
2
0
|
27.03.2022 14:30 | 2 : 0 |
27.03
15:00
Palilulac
Mladost
4
0
|
27.03.2022 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Morava
Äegar 1946
0
2
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Vulkan 1963
Sloboda
3
2
|
27.03.2022 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
RadniÄki 1936
Stevan NeŔticki
3
1
|
27.03.2022 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Planinac 1933
Crvena zastava
4
0
|
27.03.2022 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
Proleter
Omladinac
2
1
|
27.03.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
27.03
15:30
DragaÄevo
OvÄar
1
1
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Jedinstvo
Kej
0
2
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Morava
Prilike
1
4
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 4 |
|
27.03
15:30
Orlovac 1932
Napredak
5
0
|
27.03.2022 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Mladost
Ozrem
1
2
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Å umadija
Rudar
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Jedinstvo (GG)
Donja Vrbava
2
2
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 2 | |||||||
27.03
15:30
Rakova
Zadrugar
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 |
27.03
11:00
Proleter
KoŔtampolje
1
1
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Omladinac (NS)
Ibar
1
1
|
27.03.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Zvezda
BuduÄnost
0
1
|
27.03.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
OFK Progorelica
Jedinstvo 2017
4
3
|
27.03.2022 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
27.03
16:00
Ribnica
Napredak
2
0
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Radnik
Mataruge
3
0
|
27.03.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
OFK Ras
Mladost (V)
2
0
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
27.03
15:30
KaraÄorÄe
Jedinstvo (MZ)
3
0
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Majur
GuÄevo 1929
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Lipolist
Drina
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Podrinje
Cer
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 | |||||||
27.03
15:30
RadniÄki (Ko)
Hajduk Stanko
0
1
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Milan OrliÄ
Rudar
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
Vidojevica
Sloga
0
1
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
RadniÄki (Kl)
Jedinstvo (Å )
6
0
|
27.03.2022 15:30 | 6 : 0 |
27.03
14:30
Jedinstvo
Ježevica
0
1
|
27.03.2022 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Plavi Tok
AvijatiÄar Vranjani
0
3
|
27.03.2022 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
27.03
14:30
Omladinac
Bakionica
4
1
|
27.03.2022 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
SeÄica
OFK Kotroman
1
3
|
27.03.2022 14:30 | 1 : 3 |
27.03
14:30
Sloga
Tara
3
0
|
27.03.2022 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Rampa
Prvi partizan
0
1
|
27.03.2022 14:30 | 0 : 1 | |||||||
27.03
14:30
Äajetina
Crnokosa
2
1
|
27.03.2022 14:30 | 2 : 1 | |||||||
27.03
14:30
PeruÄac
Lazarica
0
4
|
27.03.2022 14:30 | 0 : 4 |
|
27.03
15:30
RadniÄki 2021
Pavlovac
0
4
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:30
FSU Južna pruga
BSK Bujanovac
0
2
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Äelik
Vihor
1
4
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
27.03
15:30
Levosoje
Mineralac
0
5
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 5 |
|
27.03
11:00
OFK Povlen
DraÄiÄ 2018
3
3
|
27.03.2022 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
27.03
14:30
TeŔnjar
Stari drugari
3
2
|
27.03.2022 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
11:00
Kolubara 2
Lukavac
2
2
|
27.03.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
11:00
KoteŔica
Milenko PavloviÄ
2
0
|
27.03.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Rakac Stave
PopadiÄ
1
1
|
27.03.2022 14:30 | 1 : 1 |
|
27.03
15:00
GraniÄar
Aleksa Å antiÄ
0
2
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 2 | |||||||
27.03
15:00
Mladost
Omladinac (D)
4
0
|
27.03.2022 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Hajduk
TerekveÅ”
5
0
|
27.03.2022 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
BSK
Kula
2
1
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Zadrugar
Dinamo 1923
5
1
|
27.03.2022 15:00 | 5 : 1 | |||||||
27.03
15:00
Omladinac (B)
OFK Odžaci
0
1
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 1 |
|
27.03
15:30
Polet 57
Velika Drenova
0
0
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 0 | |||||||
27.03
14:00
Kamenorezac 76
Garevina
3
3
|
27.03.2022 14:00 | 3 : 3 | |||||||
27.03
16:00
Omladinac
Mladost
3
2
|
27.03.2022 16:00 | 3 : 2 | |||||||
27.03
15:30
Ribnik
Varvarin
1
1
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Donji Kopaonik
14. Oktobar
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 |
|
27.03
16:00
Glogonj
Mladost (V)
2
0
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Unirea
Mundial
1
0
|
27.03.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Omladinac 1927
Pobeda
3
2
|
27.03.2022 16:00 | 3 : 2 | |||||||
27.03
16:00
Omladinac (D)
BSK BavaniŔte
3
2
|
27.03.2022 16:00 | 3 : 2 |
|
27.03
14:30
Polet (DL)
Å arbane
1
0
|
27.03.2022 14:30 | 1 : 0 | |||||||
27.03
11:00
Omladinac (K)
Pepeljevac
0
0
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 0 | |||||||
27.03
14:30
Pambukovica
Mladost (V)
2
1
|
27.03.2022 14:30 | 2 : 1 | |||||||
27.03
14:30
Polet (T)
Crvena Jabuka
6
4
|
27.03.2022 14:30 | 6 : 4 | |||||||
27.03
14:30
NepriÄava
JoŔeva
1
1
|
27.03.2022 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Jedinstvo (M)
ÄuÄuge
0
2
|
27.03.2022 14:30 | 0 : 2 | |||||||
27.03
14:30
Sovljak
OFK Paljuvi
1
1
|
27.03.2022 14:30 | 1 : 1 | |||||||
27.03
14:30
Ratkovac
Tvrdojevac
0
4
|
27.03.2022 14:30 | 0 : 4 |
|
27.03
15:30
PSK Putinci
Hajduk 1932
1
2
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Napredak
Å umar
0
1
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
FruŔkogorac
Mladost
2
2
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Jedinstvo
Srem
0
0
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
GraniÄar (O)
Polet
0
2
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
KruŔedol
Rudar
6
0
|
27.03.2022 15:30 | 6 : 0 |
|
27.03
15:30
Potisje
RadniÄki 1911
2
2
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Naftagas
OFK Klek
5
1
|
27.03.2022 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
MSK
OFK Gradnulica
4
2
|
27.03.2022 15:30 | 4 : 2 | |||||||
27.03
15:30
Mladost
OFK StajiÄevo
1
3
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
15:30
Lehel
Tisa 1933
8
2
|
27.03.2022 15:30 | 8 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Partizan
TamiÅ”
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
27.03
15:30
Luk
Sloga
0
0
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Jadar 1961
TE GuÄevo
3
1
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
7. Juli
Antimon
2
3
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 3 | |||||||
27.03
15:30
Mladost (DB)
Velika Reka
1
3
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
15:30
Studenac
Jedinstvo
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Prva Iskra
Jelav
3
1
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 1 |
|
27.03
15:30
Sibnica
OFK RogaÄa
2
6
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 6 |
|
||||||
27.03
15:30
Vis
Stojnik
8
2
|
27.03.2022 15:30 | 8 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Mali Požarevac
Mladost (G)
4
1
|
27.03.2022 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Crvena zvezda
PopoviÄ
4
0
|
27.03.2022 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Mladost (MI)
NemenikuÄe
4
0
|
27.03.2022 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Vojvoda
Sopot
4
2
|
27.03.2022 15:30 | 4 : 2 |
|
27.03
15:30
Duboko
Rojkovac
0
3
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 3 | |||||||
27.03
15:30
Munja
Rvati
3
1
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Partizan
Borac
0
1
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 1 |
27.03
15:30
OFK Batinac
Omladinac
3
0
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Donja Mutnica
RadniÄki
7
0
|
27.03.2022 15:30 | 7 : 0 | |||||||
27.03
15:30
SinÄeliÄ
Rudar
0
4
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 4 | |||||||
27.03
15:30
Pomoravlje
Å umadija
0
4
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 4 |
27.03
15:30
Busije
Bežanija
4
1
|
27.03.2022 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Å umadinac
Zmaj Novi grad
1
1
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
13. maj
Miljakovac
1
0
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
12:30
BUSK
Rekreativo 011
3
2
|
27.03.2022 12:30 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Velika MoŔtanica
SinÄeliÄ 2012
8
0
|
27.03.2022 15:30 | 8 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Novi Beograd
Borac
0
0
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 0 |
|
27.03
15:30
Bratstvo
Minel
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Avala 1939
Sveti Stefan
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Pionir
Palilulac
0
1
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
LepuŔnica
OFK Lug 2020
2
3
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
15:30
OFK Crvenka
Resnik
1
2
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 2 |
27.03
15:00
Divostin
Stanovo 1941
3
0
|
27.03.2022 15:00 | 3 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Jadran
Seljak
1
0
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
DobraÄa
21. oktobar
1
4
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
27.03
15:00
Äava
Kragujevac
2
2
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
OFK Žeželj
OFK Bagremar
7
1
|
27.03.2022 15:00 | 7 : 1 |
|
27.03
15:30
Ursule
Morava
3
2
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Kupinovac
Mladost (K)
0
4
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:30
Bratstvo
Mladost (D)
0
4
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:30
Mladost (T)
VinoraÄa
5
0
|
27.03.2022 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Osaonica
Trnava
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
27.03
16:00
Slavija (P)
MagliÄ
4
0
|
27.03.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
BaÄka (D)
NeŔtin
3
2
|
27.03.2022 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
16:00
Kulpin
Slavija (B)
4
0
|
27.03.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
BaÄki Hajduk
Borac
0
0
|
27.03.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Orlovi
TvrÄava
2
3
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 3 |
27.03
15:30
Mladost
BuduÄnost (PD)
0
4
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 4 | |||||||
27.03
15:30
Sloboda
DuŔko
1
2
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Stojan Lazarac
PetlovaÄa
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Sloga
Gorki
1
2
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Torpedo
BuduÄnost (Z)
1
5
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 5 |
|
||||||
27.03
15:30
Omladinac
Milicionar
0
1
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Napredak
Mladi borac
0
3
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 3 |
|
27.03
16:00
Omladinac
Gruža
2
1
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
Mineral 2015
Apolon 2018
4
1
|
27.03.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Jedinstvo (G)
Studen Vitez
2
0
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Borac
Lazac
6
0
|
27.03.2022 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Granit
MiloÄajac
0
2
|
27.03.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
16:00
Jedinstvo (D)
Mlada krila
0
0
|
27.03.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
PopoviÄi Vrnjci
Jovo Kursula
0
2
|
27.03.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
27.03
14:30
VlaÅ”iÄ
Sloga (K)
1
1
|
27.03.2022 14:30 | 1 : 1 | |||||||
27.03
14:30
Mladost (PP)
Dobrava
5
2
|
27.03.2022 14:30 | 5 : 2 | |||||||
27.03
14:30
Mrovska
Jevremovac
1
4
|
27.03.2022 14:30 | 1 : 4 | |||||||
27.03
14:30
Å ipurske livade
OFK Letnjikovac 1983
1
0
|
27.03.2022 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
DumaÄa
5
0
|
27.03.2022 14:30 | 5 : 0 | |||||||
27.03
14:30
TreŔnjevka
Sloga (M)
1
3
|
27.03.2022 14:30 | 1 : 3 | |||||||
27.03
14:30
Dobrava Žabar 2020
PriÄinoviÄ
1
0
|
27.03.2022 14:30 | 1 : 0 |
27.03
14:30
Planinac
ÄaÄak 94
1
1
|
27.03.2022 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
Gladijator
Morava
1
3
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
14:30
Vujan
GauÄosi
0
1
|
27.03.2022 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
Prijatelji
Gavrilo Princip
|
27.03.2022 11:00 |
|
|||||||
27.03
14:30
BuduÄnost
Remont
3
1
|
27.03.2022 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Malba
MrŔinci
0
0
|
27.03.2022 14:30 | 0 : 0 |
|
27.03
15:30
Mladi Borac
BSK 1931
2
1
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Dizel
Beli Orao
0
2
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Stig 1955
OFK BraniÄevo
1
2
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Napredak (B)
Batovac
3
4
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 4 |
|
||||||
27.03
15:30
BariÄ
Mlava (B)
2
2
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 2 |
|
27.03
15:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Soko
3
0
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Jedinstvo (S)
Mladost (K)
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Integral
Napredak (S)
0
1
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Mlava (ML)
Bata BuliÄ
5
1
|
27.03.2022 15:30 | 5 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Zadrugar 1947
Sloga 1945
2
3
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
15:30
Manastirica
TrgovaÄki
1
2
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 2 |
27.03
15:30
Vožd 2020
Badljevica
4
0
|
27.03.2022 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Crvena zvezda
Landol
6
1
|
27.03.2022 15:30 | 6 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Skobalj
Proleter 1947
1
4
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
27.03
15:30
Stari Hrast 2018
Lunjevac
2
2
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Jezava
Godomin
1
2
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
27.03
15:00
TromeÄa
Å ampion
2
3
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
15:00
Äoka
Potisje
1
1
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Hajduk
Jadran
1
2
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (SK)
1
5
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
27.03
15:00
GraniÄar
Slavija
1
0
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 0 |
|
27.03
15:30
OFK Zeka BuljubaŔa
GraniÄar (K)
1
1
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
10:00
FruŔka Gora
GraniÄar (A)
4
1
|
27.03.2022 10:00 | 4 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Zmaj
BSK
4
1
|
27.03.2022 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
ObiliÄ 1993
OFK BikiÄ
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Erdevik 2017
Hajduk
0
2
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
LSK LaÄarak
Srem
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 |
|
27.03
15:00
Hajduk 1950
OFK Mala Bosna 2015
8
3
|
27.03.2022 15:00 | 8 : 3 |
|
||||||
27.03
15:00
PaliÄ
Äantavir
1
0
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Bikovo
Elektrovojvodina
0
2
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Lokomotiva
Žednik
2
1
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Udarnik ViŔnjevac
SFU GraniÄar 024
10
1
|
27.03.2022 15:00 | 10 : 1 |
|
27.03
16:00
KaraÅ” (J)
Banat (D)
3
2
|
27.03.2022 16:00 | 3 : 2 | |||||||
27.03
16:00
Partizan
Polet
2
3
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
16:00
Dunav
Å evac
2
2
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
16:00
Omladinac
Ratar
2
1
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Banat (I)
Borac (VS)
5
1
|
27.03.2022 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
GraniÄar
Vitorul
4
1
|
27.03.2022 16:00 | 4 : 1 |
|
27.03
11:00
Naupare
Gaglovo
2
0
|
27.03.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
Padež
Borac
0
5
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
27.03
15:00
Zmajevac
Mudrakovac
1
0
|
27.03.2022 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
Modrica
Dedina
3
1
|
27.03.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Konjuh
Polet
3
2
|
27.03.2022 15:00 | 3 : 2 |
|
27.03
Zlatica
Jedinstvo 2014
0
3
|
27.03.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
27.03
Sloga
Proleter
2
2
|
27.03.2022 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Borac
KSK Konak 1926
5
2
|
27.03.2022 15:30 | 5 : 2 |
|
27.03
16:00
Skupljen 2013
Provo 2015
1
4
|
27.03.2022 16:00 | 1 : 4 | |||||||
27.03
16:00
Verko
Mladost (Z)
1
1
|
27.03.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Belpos
Petrovac 74
1
1
|
27.03.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
Bobovik
Hajduk
4
1
|
27.03.2022 11:00 | 4 : 1 | |||||||
27.03
11:00
Torpedo
Polet
0
2
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 2 |
27.03
15:30
RuŔanj
Veliki Borak
5
2
|
27.03.2022 15:30 | 5 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
VraniÄ
OFK Boždarevac
3
0
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
27.03
11:00
Omladinac (V)
Mladost 1977
0
4
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 4 | |||||||
27.03
13:00
OFK OraŔje 1960
Borjak 2013
1
3
|
27.03.2022 13:00 | 1 : 3 | |||||||
27.03
11:00
Ratajac
Parcane
2
4
|
27.03.2022 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
27.03
13:00
Stara ÄarÅ”ija
Bresno Polje
3
1
|
27.03.2022 13:00 | 3 : 1 |
27.03
16:00
FruŔkogorac
Jedinstvo
2
1
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Hrtkovci
Donji Petrovci
2
0
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Polet
Borac
3
0
|
27.03.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
27.03
16:00
Vojvodina
Planinac
4
0
|
27.03.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Borac
Dunav
2
2
|
27.03.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
16:00
Car UroÅ”
Sloga (M)
3
1
|
27.03.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
27. Oktobar
Sloga (K)
3
0
|
27.03.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
27.03
15:00
TeleÄka
Jedinstvo (R)
2
2
|
27.03.2022 15:00 | 2 : 2 | |||||||
27.03
15:00
Dinamo
Jedinstvo LemeÅ”
4
1
|
27.03.2022 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
PIK
Sport
4
0
|
27.03.2022 15:00 | 4 : 0 |
27.03
15:30
Dražmirovac
Napredak
2
3
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
15:30
DomaÄin
OFK DragoŔevac
2
0
|
27.03.2022 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Belica
Mladost
1
4
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
27.03
15:30
Jedinstvo
Dobra Voda
6
1
|
27.03.2022 15:30 | 6 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Sloboda
Mladi radnik
3
0
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
27.03
11:00
Dokmir
Strelac 001
1
0
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
Brezovica
Tulari
2
0
|
27.03.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
Gunjevac
OFK Takovo
7
1
|
27.03.2022 11:00 | 7 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
Vrelo
BuduÄnost 1995
1
1
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
Zvizdar 2012
Vukona
1
4
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 4 |
27.03
15:30
Žika MarkoviÄ - UÄa
Mirko TomiÄ
0
0
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Borac 2016
Sloga TOP
7
0
|
27.03.2022 15:30 | 7 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Dunavac 1929
Pek
0
0
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 0 | |||||||
27.03
15:30
BaŔtovan 2015
Polet
4
1
|
27.03.2022 15:30 | 4 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Mladost 1970
Kumane
0
1
|
27.03.2022 15:30 | 0 : 1 |
27.03
11:00
Kolubara (LP)
Sloga (V)
2
0
|
27.03.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
Trnjaci 2021
MurgaÅ” 2012
1
0
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
27.03
10:00
Mlava (R)
Zvezda
1
1
|
27.03.2022 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
10:00
Vukovac 98
Borac (V)
1
3
|
27.03.2022 10:00 | 1 : 3 |
|
27.03
11:00
Radnik
Napredak
3
2
|
27.03.2022 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
11:00
BSK 1924
Crni Vitez
0
1
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 1 |
|
27.03
16:00
TrgovaÄki
Napredak 2021
8
0
|
27.03.2022 16:00 | 8 : 0 | |||||||
27.03
16:00
Planinac
Sloboda
4
1
|
27.03.2022 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Sloga
Srem
1
1
|
27.03.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
27.03
11:00
Jelen
CuljkoviÄ
2
0
|
27.03.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
Napredak
Roma - Odžino selo
0
3
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 3 | |||||||
27.03
11:00
Partizan
Varna
4
1
|
27.03.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
27.03
11:00
Mladost Svileuva
BojiÄ
0
1
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
Jedinstvo
Rankovac
1
2
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
11:00
Rudar
Galeb
0
1
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
Sava
Mladost Slatina
7
2
|
27.03.2022 11:00 | 7 : 2 |
|
||||||
27.03
11:00
Borac BTG
MetliÄ
1
2
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
11:00
ZablaÄe
MiŔar
0
3
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 3 |
|
27.03
11:00
Borac
Hajduk
0
4
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 4 | |||||||
27.03
11:00
14. Oktobar
Mladost GradiliŔte
1
2
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
11:00
GradiliŔte
Mladost (B)
0
2
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
11:00
Vuk
KrajiŔnici
3
1
|
27.03.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
Granit
Sloga
1
1
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
27.03
15:00
Slavija
Krupa
0
2
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 2 |
27.03
15:30
Gradina
Zvijezda
3
1
|
27.03.2022 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
TOÅ K
Mladost
1
0
|
27.03.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
27.03
00:00
Orjen
Sloga (SB)
0
0
|
27.03.2022 00:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
00:00
Sloga (R)
LovÄen
0
1
|
27.03.2022 00:00 | 0 : 1 | |||||||
27.03
00:00
Hajduk
ObiliÄ
1
6
|
27.03.2022 00:00 | 1 : 6 |
27.03
00:00
Iskra 2
Ilarion
3
4
|
27.03.2022 00:00 | 3 : 4 |
|
||||||
27.03
00:00
Karioke
Adria
2
1
|
27.03.2022 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
00:00
Olympico
Polet Stars
|
27.03.2022 00:00 |
|
|||||||
27.03
00:00
OFK NikÅ”iÄ
Drezga
4
0
|
27.03.2022 00:00 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
00:00
Ribnica
Crvena stijena
0
12
|
27.03.2022 00:00 | 0 : 12 |
|
||||||
27.03
00:00
Internacional
Zora
4
0
|
27.03.2022 00:00 | 4 : 0 |
|
27.03
15:00
MaÄva
RadniÄki 1923
5
6
|
27.03.2022 15:00 | 5 : 6 | |||||||
27.03
13:00
Kolubara
LevaÄ
2
0
|
27.03.2022 13:00 | 2 : 0 | |||||||
27.03
12:00
KaraÄorÄe
Zemun
0
0
|
27.03.2022 12:00 | 0 : 0 |
27.03
13:30
Mladi radnik 1926
Metalac (GM)
0
2
|
27.03.2022 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
13:30
Borac 1926
Sloga (K)
4
2
|
27.03.2022 13:30 | 4 : 2 |
|
27.03
Trayal
RadniÄki (S)
6
0
|
27.03.2022 | 6 : 0 |
|
||||||
27.03
GFK Jagodina
Timok 1919
2
1
|
27.03.2022 | 2 : 1 |
|
27.03
Real
BuduÄnost
1
0
|
27.03.2022 | 1 : 0 |
|
27.03
10:00
Petrika
RadniÄki (Å )
3
0
|
27.03.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
09:30
RadniÄki (SM)
Dinamo 1945
4
1
|
27.03.2022 09:30 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
10:00
RadniÄki (NP)
GFK Sloven
1
2
|
27.03.2022 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
10:00
Petar PuaÄa
Omladinac
4
1
|
27.03.2022 10:00 | 4 : 1 |
|
27.03
10:00
Å umadija (A)
Smederevo 1924
2
2
|
27.03.2022 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
10:00
SuŔica
KoriÄani
4
1
|
27.03.2022 10:00 | 4 : 1 |
27.03
11:00
Feniks 1995
RadniÄki (K)
7
1
|
27.03.2022 11:00 | 7 : 1 |
27.03
12:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Novi Pazar
1
1
|
27.03.2022 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
BuduÄnost (A)
KaraÄorÄe
0
8
|
27.03.2022 15:00 | 0 : 8 |
|
27.03
00:00
Studentski grad
Brodarac
1
3
|
27.03.2022 00:00 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
00:00
RadniÄki (NB)
Partizan
0
5
|
27.03.2022 00:00 | 0 : 5 |
|
||||||
27.03
00:00
IMT
OLE
2
3
|
27.03.2022 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
00:00
Rad
SinÄeliÄ
0
4
|
27.03.2022 00:00 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
00:00
OFK Beograd
Lokomotiva
3
2
|
27.03.2022 00:00 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
00:00
Voždovac
RFK GrafiÄar
3
2
|
27.03.2022 00:00 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
00:00
Zemun
Crvena zvezda
2
2
|
27.03.2022 00:00 | 2 : 2 |
|
27.03
00:00
OFK Beograd 2
KovaÄevac
6
0
|
27.03.2022 00:00 | 6 : 0 |
|
||||||
27.03
00:00
BoleÄ
RadniÄki (NB) 2
1
6
|
27.03.2022 00:00 | 1 : 6 |
|
||||||
27.03
00:00
VinÄa
SinÄeliÄ 2
1
2
|
27.03.2022 00:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
00:00
Zmaj 1953
Borac
1
1
|
27.03.2022 00:00 | 1 : 1 |
|
27.03
11:00
MaÄva
Å umadija 1903
0
0
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
Apolon 4
RadniÄki (V)
3
0
|
27.03.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
GFK Sloboda
Savacijum
1
1
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 1 | |||||||
27.03
11:00
Borac 1926
Sloga (K)
0
3
|
27.03.2022 11:00 | 0 : 3 |
27.03
GFK DuboÄica
Radnik
5
3
|
27.03.2022 | 5 : 3 |
|
||||||
27.03
SFS Borac
RadniÄki (P)
6
0
|
27.03.2022 | 6 : 0 |
|
||||||
27.03
GFK Jagodina
OFK RadniÄki
5
0
|
27.03.2022 | 5 : 0 |
|
27.03
12:00
RFK NS 1921
Spartak ŽK
0
6
|
27.03.2022 12:00 | 0 : 6 | |||||||
27.03
10:00
Kabel
OFK BaÄka
6
1
|
27.03.2022 10:00 | 6 : 1 | |||||||
27.03
10:00
Vojvodina
RadniÄki 1912
5
1
|
27.03.2022 10:00 | 5 : 1 | |||||||
27.03
10:00
TSC
Hajduk 1912
8
0
|
27.03.2022 10:00 | 8 : 0 |
|
||||||
27.03
10:00
Proleter (NS)
Prof. Bolesnikov
4
0
|
27.03.2022 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
10:00
Index
Tisa NjerÅ”
0
4
|
27.03.2022 10:00 | 0 : 4 |
|
27.03
11:30
RadniÄki (SM)
Dinamo 1945
3
0
|
27.03.2022 11:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
12:00
Petar PuaÄa
Omladinac
6
0
|
27.03.2022 12:00 | 6 : 0 |
|
||||||
27.03
14:00
InÄija
RadniÄki (Zr)
3
2
|
27.03.2022 14:00 | 3 : 2 |
27.03
10:00
OFK Beograd
OLE
0
5
|
27.03.2022 10:00 | 0 : 5 | |||||||
27.03
10:00
RFK GrafiÄar
Voždovac
1
7
|
27.03.2022 10:00 | 1 : 7 |
|
||||||
27.03
12:30
011
Internacional
1
1
|
27.03.2022 12:30 | 1 : 1 |
27.03
14:00
TrepÄa
Novi Pazar
2
1
|
27.03.2022 14:00 | 2 : 1 | |||||||
27.03
13:00
KaraÄorÄe
Kiker
1
5
|
27.03.2022 13:00 | 1 : 5 |
27.03
14:30
Vrelo Sport
MaÄva 1929
4
3
|
27.03.2022 14:30 | 4 : 3 |
27.03
BuduÄnost
RadniÄki (O)
|
27.03.2022 | : | |||||||
27.03
DIF
BSK 1925
4
1
|
27.03.2022 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
Lestane
Bežanija
0
5
|
27.03.2022 | 0 : 5 | |||||||
27.03
Beograd
BASK
1
2
|
27.03.2022 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
OFK Balkan
Prva Iskra
0
5
|
27.03.2022 | 0 : 5 |
|
||||||
27.03
VinÄa
Palilulac
3
1
|
27.03.2022 | 3 : 1 |
|
27.03
10:00
Spartak 1976
Jedinstvo Putevi
0
1
|
27.03.2022 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
10:00
Sloga (BB)
Zlatibor
7
2
|
27.03.2022 10:00 | 7 : 2 |
|
27.03
18:45
OFK Beograd 2
Brodarac 2
6
1
|
27.03.2022 18:45 | 6 : 1 |
|
||||||
27.03
10:00
Kolubara
Rad 2
5
0
|
27.03.2022 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
RFK GrafiÄar
Å umadinac
4
0
|
27.03.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
27.03
11:00
RSK
Apolon
1
2
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
13:00
Cepelin 026
MaÄva
1
3
|
27.03.2022 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
13:00
Sun Rise
Jedinstvo Putevi
0
1
|
27.03.2022 13:00 | 0 : 1 |
|
27.03
13:00
Apolon 4
Rudar (KM)
6
0
|
27.03.2022 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
Novi Pazar
Bubamara
4
1
|
27.03.2022 11:00 | 4 : 1 |
27.03
Car Konstantin
Trio
4
1
|
27.03.2022 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
Lider MGM
OFK RadniÄki
2
1
|
27.03.2022 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
SFS Borac
Timok 1919
1
1
|
27.03.2022 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
Napredak
Å ampion 2014
1
2
|
27.03.2022 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
GFK Jagodina
Kopernikus ŽelezniÄar
5
2
|
27.03.2022 | 5 : 2 |
|
||||||
27.03
RadniÄki (P)
Vlasina
2
1
|
27.03.2022 | 2 : 1 |
|
27.03
10:00
InÄija
ŽelezniÄar
5
1
|
27.03.2022 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
RadniÄki (Zr)
RadniÄki (Å )
4
1
|
27.03.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
RadniÄki (SM)
ODR
3
0
|
27.03.2022 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
10:00
Proleter 2006
Sporto 023
0
3
|
27.03.2022 10:00 | 0 : 3 |
|
27.03
11:00
Senjak
MaÄva 1929
3
0
|
27.03.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
RaÄevac
Respekt
1
0
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
10:00
Fenix
Ribnica
7
0
|
27.03.2022 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
27.03
10:00
ŽelezniÄar
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
3
|
27.03.2022 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
27.03
10:00
Drina
Savacium
3
1
|
27.03.2022 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
10:00
Jedinstvo (Ub)
Omladinac 2014
0
2
|
27.03.2022 10:00 | 0 : 2 |
|
27.03
10:00
Sloga
Sunrise Å abac
0
7
|
27.03.2022 10:00 | 0 : 7 |
|
||||||
27.03
10:00
Cer
MaÄva
1
6
|
27.03.2022 10:00 | 1 : 6 |
|
27.03
12:00
RadniÄki 1923
Požega
3
0
|
27.03.2022 12:00 | 3 : 0 |
27.03
15:00
IMT
Å umadinac
7
3
|
27.03.2022 15:00 | 7 : 3 |
|
27.03
10:00
Ribnica
Zadrugar
3
0
|
27.03.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
10:00
Omladinac
OFK Senjak
1
3
|
27.03.2022 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
10:00
OFK Divci
OFK OseÄina
0
7
|
27.03.2022 10:00 | 0 : 7 |
|
||||||
27.03
10:00
RadniÄki (V)
TeŔnjar Stari Grad
8
1
|
27.03.2022 10:00 | 8 : 1 |
|
||||||
27.03
10:00
POFK ŽelezniÄar
Vojvode
2
2
|
27.03.2022 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
10:00
Pambukovica
Jedinstvo (Ub)
0
2
|
27.03.2022 10:00 | 0 : 2 |
|
27.03
11:00
OFK Bratstvo
Trstenik PPT
2
4
|
27.03.2022 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
27.03
12:00
OFK Knez Lazar
Junior
1
3
|
27.03.2022 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
11:00
GFK Jagodina
Morava 1918
1
2
|
27.03.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
27.03
19:05
Mornar Barsko zlato
Zadar
86
84
|
27.03.2022 19:05 | 86 : 84 | |||||||
27.03
17:00
Cedevita Olimpija
Partizan NIS
81
79
|
27.03.2022 17:00 | 81 : 79 | |||||||
27.03
21:05
BuduÄnost VOLI
Cibona
90
65
|
27.03.2022 21:05 | 90 : 65 |
27.03
12:00
Borac
Vojvodina
74
76
|
27.03.2022 12:00 | 74 : 76 | |||||||
27.03
15:00
Zlatibor
MZT Skopje
88
84
|
27.03.2022 15:00 | 88 : 84 | |||||||
27.03
19:00
Mladost MaxBet
Sutjeska
88
80
|
27.03.2022 19:00 | 88 : 80 |
27.03
15:00
OKK Beograd
Dunav
96
103
|
27.03.2022 15:00 | 96 : 103 |
27.03
14:30
Star
Žitko Basket
82
84
|
27.03.2022 14:30 | 82 : 84 |
27.03
13:50
Torlak
BKK RadniÄki
13
23
|
27.03.2022 13:50 | 13 : 23 |
27.03
19:30
IBC
Zvezdara
58
65
|
27.03.2022 19:30 | 58 : 65 | |||||||
27.03
16:30
Vizura
Mladenovac
66
86
|
27.03.2022 16:30 | 66 : 86 |
27.03
16:30
Zlatar
Zekas 75
102
82
|
27.03.2022 16:30 | 102 : 82 |
27.03
17:30
TopliÄanin
Panteri
69
74
|
27.03.2022 17:30 | 69 : 74 |
27.03
17:00
OKK Vlasotince
Dimitrovgrad
78
76
|
27.03.2022 17:00 | 78 : 76 |
27.03
18:00
Stara Pazova
Joker
72
117
|
27.03.2022 18:00 | 72 : 117 |
27.03
20:00
Velika Kikinda
Sloven
63
82
|
27.03.2022 20:00 | 63 : 82 |
27.03
15:30
Veba Basket
ABBA
95
77
|
27.03.2022 15:30 | 95 : 77 | |||||||
27.03
19:30
Umka Džez
SurÄin
81
90
|
27.03.2022 19:30 | 81 : 90 |
27.03
19:00
Barajevo
Real
51
102
|
27.03.2022 19:00 | 51 : 102 | |||||||
27.03
17:20
Gro-Basket
Cerak
90
74
|
27.03.2022 17:20 | 90 : 74 |
27.03
18:00
RadniÄki
Opovo 99
20
0
|
27.03.2022 18:00 | 20 : 0 |
|
27.03
18:00
Sloga (B)
TrepÄa
89
99
|
27.03.2022 18:00 | 89 : 99 | |||||||
27.03
13:30
Zicer 2014
Stari Ras
83
77
|
27.03.2022 13:30 | 83 : 77 |
27.03
17:30
Novi Pazar 1969
Å umadija 2017
88
63
|
27.03.2022 17:30 | 88 : 63 |
27.03
17:15
RadniÄki
SO ŽKK
108
62
|
27.03.2022 17:15 | 108 : 62 |
27.03
16:00
Duga
Vrbas Medela
91
66
|
27.03.2022 16:00 | 91 : 66 |
27.03
20:00
Spartak
Novosadska ŽKA
57
67
|
27.03.2022 20:00 | 57 : 67 | |||||||
27.03
16:15
Sloga
TopolÄanka
20
0
|
27.03.2022 16:15 | 20 : 0 |
27.03
14:00
Sloboda
Actavis Academy
95
64
|
27.03.2022 14:00 | 95 : 64 | |||||||
27.03
14:00
Crvena zvezda mts
Novi Pazar
104
61
|
27.03.2022 14:00 | 104 : 61 | |||||||
27.03
14:30
Vojvodina
Mega Mozzart
44
97
|
27.03.2022 14:30 | 44 : 97 | |||||||
27.03
12:00
Konstantin
Dynamic VIP PAY
67
94
|
27.03.2022 12:00 | 67 : 94 |
27.03
19:00
Hajduk
Srem Iton
1
3
|
27.03.2022 19:00 | 1 : 3 | |||||||
27.03
18:00
Vest
Mladost
1
3
|
27.03.2022 18:00 | 1 : 3 | |||||||
27.03
14:00
Kikinda
Mladost
3
1
|
27.03.2022 14:00 | 3 : 1 |
27.03
19:30
Užice
Vojvodina 2
2
3
|
27.03.2022 19:30 | 2 : 3 | |||||||
27.03
18:00
BeÄej
MOK TopliÄanin 97
0
3
|
27.03.2022 18:00 | 0 : 3 |
27.03
16:30
Volej Stars Junior
Novi Pazar
1
3
|
27.03.2022 16:30 | 1 : 3 | |||||||
27.03
14:00
Drina
Mokra Gora
3
0
|
27.03.2022 14:00 | 3 : 0 | |||||||
27.03
19:00
Tara
Lotus
3
1
|
27.03.2022 19:00 | 3 : 1 |
27.03
18:00
Kopaonik
Borac II
0
3
|
27.03.2022 18:00 | 0 : 3 | |||||||
27.03
12:00
Sloboda S III
VrnjaÄka Banja
0
3
|
27.03.2022 12:00 | 0 : 3 |
27.03
17:00
Ub
Crvena zvezda
0
3
|
27.03.2022 17:00 | 0 : 3 |
27.03
18:00
Novi Sad
Takovo Zvezda Helios
3
1
|
27.03.2022 18:00 | 3 : 1 | |||||||
27.03
17:00
Crno Bele 011
AS Batajnica
0
3
|
27.03.2022 17:00 | 0 : 3 | |||||||
27.03
17:00
Jedinstvo
Srbijanka 014
3
2
|
27.03.2022 17:00 | 3 : 2 | |||||||
27.03
19:00
Beograd
Omladinac
1
3
|
27.03.2022 19:00 | 1 : 3 |
27.03
17:00
Jagodina
Bela Palanka
29
32
|
27.03.2022 17:00 | 29 : 32 |
27.03
20:00
Sportski Centar Voždovac 2012
Morava
32
32
|
27.03.2022 20:00 | 32 : 32 |
27.03
19:00
Potisje Pleteks
Jedinstvo
26
20
|
27.03.2022 19:00 | 26 : 20 |
27.03
17:00
Metalac
Užice
40
33
|
27.03.2022 17:00 | 40 : 33 | |||||||
27.03
17:00
Arilje
Loznica
21
27
|
27.03.2022 17:00 | 21 : 27 |
27.03
17:00
Jedinstvo 1974
Borsko jezero
33
27
|
27.03.2022 17:00 | 33 : 27 |
27.03
19:30
Dalmatinac
RadniÄki
41
29
|
27.03.2022 19:30 | 41 : 29 | |||||||
27.03
17:00
BuduÄnost
Nova Pazova 1957
27
27
|
27.03.2022 17:00 | 27 : 27 | |||||||
27.03
15:00
Metalac
GraniÄar
31
19
|
27.03.2022 15:00 | 31 : 19 |
27.03
18:00
Mokrin
Spartak
31
36
|
27.03.2022 18:00 | 31 : 36 | |||||||
27.03
18:00
Mladost
Sloven
15
28
|
27.03.2022 18:00 | 15 : 28 | |||||||
27.03
19:00
Ravangrad
Proleter
24
17
|
27.03.2022 19:00 | 24 : 17 |
27.03
19:00
KoŔutnjak
Loznica grad
17
40
|
27.03.2022 19:00 | 17 : 40 | |||||||
27.03
18:00
Metalac AD
Sedmerac
38
18
|
27.03.2022 18:00 | 38 : 18 | |||||||
27.03
15:00
Medicinar 2
Metalac 2015
25
24
|
27.03.2022 15:00 | 25 : 24 |
27.03
17:00
Metalac
Pazar 2003
39
30
|
27.03.2022 17:00 | 39 : 30 |
27.03
16:00
Aleksinac
Vlasotince
22
30
|
27.03.2022 16:00 | 22 : 30 | |||||||
27.03
13:30
ŽitoraÄa
RSU Feniks
26
37
|
27.03.2022 13:30 | 26 : 37 |
27.03
18:00
Rudar
NemanjiÄ
32
23
|
27.03.2022 18:00 | 32 : 23 |
27.03
13:30
Naftagas
ŽelezniÄar 2
27
40
|
27.03.2022 13:30 | 27 : 40 |
27.03
18:30
Medicinar
SPD RadniÄki
31
28
|
27.03.2022 18:30 | 31 : 28 | |||||||
27.03
19:00
ŽelezniÄar
Jagodina
26
27
|
27.03.2022 19:00 | 26 : 27 |
27.03
20:00
Palilula
BeÄej
7
18
|
27.03.2022 20:00 | 7 : 18 | |||||||
27.03
21:30
TaÅ”
Rasina
12
12
|
27.03.2022 21:30 | 12 : 12 |
27.03
19:00
KoŔutnjak
Banja Luka
19
6
|
27.03.2022 19:00 | 19 : 6 | |||||||
27.03
10:30
Singidunum
VraÄar
10
4
|
27.03.2022 10:30 | 10 : 4 |
27.03
19:15
Intelektualac
Solunac
8
0
|
27.03.2022 19:15 | 8 : 0 |
|
27.03
16:15
Kragujevac Wild Boars
LeposaviÄ 2018
9
4
|
27.03.2022 16:15 | 9 : 4 |
|
27.03
18:30
Lindoret
Prokuplje
7
8
|
27.03.2022 18:30 | 7 : 8 |
|
||||||
27.03
21:00
Pirot
Akademac
5
5
|
27.03.2022 21:00 | 5 : 5 |
27.03
19:00
RaŔka
PP 192
5
4
|
27.03.2022 19:00 | 5 : 4 |
27.03
21:00
Novi Sad
Leskovac
0
2
|
27.03.2022 21:00 | 0 : 2 |
27.03
14:00
Morava Gepardi
Zemun
56
24
|
27.03.2022 14:00 | 56 : 24 |
|
27.03
00:00
Dinamo 1954
Partizan
22
46
|
27.03.2022 00:00 | 22 : 46 |
|
27.03
14:00
Wild Boars Kragujevac
Black Hornets
42
0
|
27.03.2022 14:00 | 42 : 0 | |||||||
27.03
16:00
Blue Dragons Beograd
Novi Sad Wild Dogs
15
0
|
27.03.2022 16:00 | 15 : 0 |