XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
15/16.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.10.2016 15:00 Inđija 1 : 0 Kolubara
16.10.2016 15:00 OFK Odžaci 0 : 0 Radnički
15.10.2016 15:00 BSK Borča 1 : 2 Proleter
15.10.2016 15:00 ČSK Pivara 0 : 0 Zemun
15.10.2016 15:00 Sindjelić 1 : 2 Sloboda
15.10.2016 15:00 OFK Beograd 0 : 1 Mačva
15.10.2016 15:00 Budućnost 1 : 0 Bežanija
15.10.2016 15:00 Jagodina 1 : 0 Dinamo
15.10.2016 20:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Mačva 10 8 1 1 25
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Sloboda 10 6 3 1 21
3 ČSK Pivara 10 5 4 1 19
4 Budućnost 10 5 2 3 17
5 Radnički 10 5 1 4 16
6 Jagodina 10 4 3 3 15
7 Sindjelić 10 3 4 3 13
8 Proleter 10 3 4 3 13
9 BSK Borča 10 4 1 5 13
10 OFK Odžaci 10 2 5 3 11
11 Inđija 10 3 2 5 11
12 Zemun 10 1 7 2 10
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Bežanija 10 1 6 3 9
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Dinamo 10 1 4 5 7
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina OFK Beograd 10 1 4 5 7
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Kolubara 10 0 5 5 5
11.kolo
Sledeće kolo
22/23.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.10.2016 14:30 Dinamo 2 : 0 Inđija
22.10.2016 14:30 Bežanija 1 : 0 Jagodina
22.10.2016 14:30 Mačva 2 : 1 Budućnost
22.10.2016 14:30 Sloboda 1 : 0 OFK Beograd
22.10.2016 14:30 Zemun 0 : 0 Sindjelić
22.10.2016 14:30 Proleter 0 : 0 ČSK Pivara
23.10.2016 14:30 Radnički 1 : 0 BSK Borča
22.10.2016 14:30 Kolubara 2 : 0 OFK Odžaci

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu