XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.05.2018 17:00 TSC 1 : 0 Inđija
06.05.2018 17:00 Teleoptik 3 : 0 Sloboda
06.05.2018 17:00 Radnički 1923 4 : 2 Temnić 1924
06.05.2018 17:00 Novi Pazar 2 : 1 Radnički (P)
06.05.2018 17:00 Sinđelić 0 : 3 Proleter
07.05.2018 17:00 Jagodina 1 : 2 Bežanija
06.05.2018 17:00 ČSK Pivara 0 : 1 Dinamo
06.05.2018 19:00 Metalac 1 : 1 Budućnost
07.05.2018 20:12 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Proleter 26 17 4 5 55
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Dinamo 26 17 2 7 53
3 Metalac 26 15 5 6 50
4 TSC 26 12 8 6 44
5 Inđija 26 11 6 9 39
6 Sinđelić 26 11 6 9 39
7 Novi Pazar 26 9 10 7 37
8 Bežanija 26 9 9 8 36
9 Radnički 1923 26 10 6 10 36
10 Budućnost 26 9 8 9 35
11 Teleoptik 26 8 9 9 33
12 Sloboda 26 9 5 12 32
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Temnić 1924 26 6 7 13 25
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Radnički (P) 26 6 6 14 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina ČSK Pivara 26 4 9 13 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Jagodina 26 2 6 18 12
27.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.05.2018 19:00 Metalac 1 : 1 TSC
13.05.2018 17:00 Budućnost 1 : 1 ČSK Pivara
12.05.2018 17:00 Dinamo 3 : 0 Jagodina
13.05.2018 17:00 Bežanija 1 : 0 Sinđelić
12.05.2018 17:00 Proleter 5 : 0 Novi Pazar
11.05.2018 17:00 Radnički (P) 2 : 1 Radnički 1923
13.05.2018 17:00 Temnić 1924 1 : 3 Teleoptik
14.05.2018 19:00 Sloboda 1 : 1 Inđija

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu