XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 50 utakmica za dan
Ponedeljak, 14 Maj 2018

Fudbal

14.05.2018 19:00 Sloboda 1 : 1 Inđija
14.05.2018 17:00 Petnjica 6 : 2 Komovi
14.05.2018 16:30 Bačka 1901 0 : 1 OFK Bačka
14.05.2018 09:00 011 3 : 0 Studentski Grad
14.05.2018 13:00 Brodarac MK 3 : 2 OFK Beograd MO
14.05.2018 13:00 Crvena zvezda MK 3 : 0 IMT MO
14.05.2018 10:00 Internacional MK 1 : 3 Voždovac MK
14.05.2018 12:30 Radnički MK 1 : 1 Zemun MK
14.05.2018 17:30 Kolubara 1 : 1 Sindjelić
14.05.2018 11:00 011 MK 0 : 4 Partizan MK
14.05.2018 11:00 Internacional MK 3 : 3 Brodarac MK
14.05.2018 17:00 Slavia 5 : 0 Pobeda
14.05.2018 17:30 Resnik 3 : 2 Borac
14.05.2018 17:00 Plavi 2000 4 : 3 Mladenovac
14.05.2018 17:30 Srem 1 : 3 Taurunum
14.05.2018 17:30 Vinča 3 : 2 Policajac
14.05.2018 17:30 Kosovo i Metohija 5 : 0 BUSK
14.05.2018 17:30 TENT 1994 3 : 0 Bubamara 2010
14.05.2018 18:00 Duga 2 : 1 Dunav
14.05.2018 17:30 GSP Polet 4 : 0 Dunavac
14.05.2018 17:30 Jedinstvo 6 : 4 Šećeranac
14.05.2018 17:30 Barajevo 7 : 3 Institut
14.05.2018 17:30 BSK 3 : 2 Budućnost
14.05.2018 17:30 Sinđelić (U) 6 : 2 Železnik
14.05.2018 17:30 Leštane 4 : 0 Mladost
14.05.2018 17:30 Boleč 5 : 2 Slavija
14.05.2018 18:00 Peks 1 : 10 PKB
14.05.2018 17:30 Palilulac 1 : 7 Rekreativo
14.05.2018 17:30 13. Maj 4 : 3 Kovilovo
14.05.2018 17:00 Zuce 1 : 5 ŠF Rosenborg
14.05.2018 17:30 Banja 1 : 2 Batajnica
14.05.2018 17:30 Crvenka 1 : 3 Pola pola
14.05.2018 17:30 Veterani 78 6 : 0 Beljina
14.05.2018 17:30 Umka 6 : 2 Posavina
14.05.2018 17:30 Obrenovac 2 : 3 Sremčica
14.05.2018 17:30 Republički organi 2 : 5 Rušanj
14.05.2018 17:30 Krajišnik 2 : 4 Strelac
14.05.2018 18:00 Mladi Radnik 2 : 1 Radnički
14.05.2018 18:00 Smederevo 0 : 3 Vučak
14.05.2018 18:00 Podunavac 2 : 1 Mihajlovac
14.05.2018 18:00 Sloboda 5 : 3 Selevac
14.05.2018 17:30 Medicinar 1 : 2 Crvena zvezda
14.05.2018 17:30 Borac 5 : 1 Drugovac
14.05.2018 17:30 Železničar 6 : 2 Dunav Osiguranje
14.05.2018 17:30 Osipaonica 4 : 2 Kolonija

Rukomet

14.05.2018 20:00 Hisar 44 : 37 Pirot
14.05.2018 17:30 Dubočica 54 - 2 29 : 37 Planinka PV - 2
14.05.2018 20:30 Sinđelić 22 : 30 Kikinda Grindex

Futsal

14.05.2018 18:00 Bečej 2003 4 : 3 Pčinja
14.05.2018 21:00 Sombor 5 : 7 Leteći Holandjanin
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu