13.05
16:30
Jedinstvo (Ub)
Provo
4
0
|
13.05.2018 16:30 | Jedinstvo (Ub) | 4 : 0 | Provo | |||||
13.05
16:30
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
0
3
|
13.05.2018 16:30 | Smederevo 1924 | 0 : 3 | Mladi radnik 1926 | |||||
13.05
11:00
Polet
Budućnost Krušik 2014
0
2
|
13.05.2018 11:00 | Polet | 0 : 2 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
13.05
16:30
Železničar
Sloga (P)
1
3
|
13.05.2018 16:30 | Železničar | 1 : 3 | Sloga (P) |
13.05
16:30
Radan
Car Konstantin
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Radan | 1 : 1 | Car Konstantin |
13.05
16:30
Železničar
Dunav
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Železničar | 1 : 1 | Dunav |
13.05
11:00
Grafičar
BASK
2
0
|
13.05.2018 11:00 | Grafičar | 2 : 0 | BASK |
13.05
16:30
Orlovac
Slavija
0
1
|
13.05.2018 16:30 | Orlovac | 0 : 1 | Slavija | |||||
13.05
16:30
Jošanica
Goč
2
0
|
13.05.2018 16:30 | Jošanica | 2 : 0 | Goč | |||||
13.05
16:30
Sloboda (Č)
Dragačevo
3
3
|
13.05.2018 16:30 | Sloboda (Č) | 3 : 3 | Dragačevo | |||||
13.05
16:30
Karađorđe (R)
LFK Mladost
0
1
|
13.05.2018 16:30 | Karađorđe (R) | 0 : 1 | LFK Mladost | |||||
13.05
16:30
Bane
Ovčar
4
0
|
13.05.2018 16:30 | Bane | 4 : 0 | Ovčar | |||||
13.05
16:30
Sušica
Trepča
3
2
|
13.05.2018 16:30 | Sušica | 3 : 2 | Trepča |
13.05
16:30
Šumadija
Rudar 2001
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Šumadija | 2 : 1 | Rudar 2001 | |||||
13.05
16:30
Mladi radnik (R)
RSK
0
2
|
13.05.2018 16:30 | Mladi radnik (R) | 0 : 2 | RSK | |||||
13.05
16:30
Zvižd
Borac (Ž)
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Zvižd | 3 : 0 | Borac (Ž) | |||||
13.05
16:30
Homoljac
Petar Dobrnjac
5
3
|
13.05.2018 16:30 | Homoljac | 5 : 3 | Petar Dobrnjac | |||||
13.05
16:30
Udarnik
Gruža
2
0
|
13.05.2018 16:30 | Udarnik | 2 : 0 | Gruža |
13.05
16:30
Sovljak
Zadrugar
1
3
|
13.05.2018 16:30 | Sovljak | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
13.05
16:30
Drina
Radnički Stobex
3
2
|
13.05.2018 16:30 | Drina | 3 : 2 | Radnički Stobex | |||||
13.05
16:30
Sloga (S)
Radnički Gorenje
6
2
|
13.05.2018 16:30 | Sloga (S) | 6 : 2 | Radnički Gorenje | |||||
13.05
16:30
Polimlje
Radjevac
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Polimlje | 3 : 1 | Radjevac |
13.05
16:30
OFK Niš
Polet 1980
2
2
|
13.05.2018 16:30 | OFK Niš | 2 : 2 | Polet 1980 | |||||
13.05
16:30
Jablanica
Lužnica
2
0
|
13.05.2018 16:30 | Jablanica | 2 : 0 | Lužnica | |||||
13.05
16:30
Vlasina
GFK Dubočica
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Vlasina | 1 : 1 | GFK Dubočica | |||||
13.05
16:30
OFK Brzi Brod
Pčinja
3
2
|
13.05.2018 16:30 | OFK Brzi Brod | 3 : 2 | Pčinja | |||||
13.05
11:00
Tanasko Rajić
Morava (VH)
2
1
|
13.05.2018 11:00 | Tanasko Rajić | 2 : 1 | Morava (VH) |
13.05
16:30
Majdanpek
Rudar Alpos
3
2
|
13.05.2018 16:30 | Majdanpek | 3 : 2 | Rudar Alpos | |||||
13.05
11:00
Sloga
Đerdap
1
6
|
13.05.2018 11:00 | Sloga | 1 : 6 | Đerdap | |||||
13.05
16:30
Moravica
Naša krila
0
2
|
13.05.2018 16:30 | Moravica | 0 : 2 | Naša krila | |||||
13.05
16:30
Bukovik
Zaplanjac
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Bukovik | 2 : 1 | Zaplanjac | |||||
13.05
16:30
Timočanin
Šarbanovac
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Timočanin | 2 : 1 | Šarbanovac | |||||
13.05
16:30
Hajduk Veljko
Svrljig
4
0
|
13.05.2018 16:30 | Hajduk Veljko | 4 : 0 | Svrljig |
13.05
16:30
Jedinstvo
Sloga (Ć)
3
2
|
13.05.2018 16:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
13.05
16:30
Žitorađa
Levač
2
0
|
13.05.2018 16:30 | Žitorađa | 2 : 0 | Levač | |||||
13.05
16:30
Bošnjane
SFS Borac
1
8
|
13.05.2018 16:30 | Bošnjane | 1 : 8 | SFS Borac | |||||
13.05
16:30
Napredak
Kopaonik
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Kopaonik | |||||
13.05
16:30
OFK Lugomir
Poljoprivrednik
3
0
|
13.05.2018 16:30 | OFK Lugomir | 3 : 0 | Poljoprivrednik |
13.05
16:30
Jedinstvo (NB)
Radnički (S)
4
1
|
13.05.2018 16:30 | Jedinstvo (NB) | 4 : 1 | Radnički (S) | |||||
13.05
16:30
ŽAK
Kozara
0
7
|
13.05.2018 16:30 | ŽAK | 0 : 7 | Kozara | |||||
13.05
16:30
Vojvodina 1928
Jedinstvo (BK)
2
0
|
13.05.2018 16:30 | Vojvodina 1928 | 2 : 0 | Jedinstvo (BK) |
13.05
16:30
Hajduk (D)
Borac (Š)
1
0
|
13.05.2018 16:30 | Hajduk (D) | 1 : 0 | Borac (Š) | |||||
13.05
16:30
LSK Laćarak
Index
3
2
|
13.05.2018 16:30 | LSK Laćarak | 3 : 2 | Index | |||||
13.05
16:30
Jugović
Sloga (E)
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Jugović | 1 : 1 | Sloga (E) | |||||
13.05
16:30
Podunavac
Sremac
2
3
|
13.05.2018 16:30 | Podunavac | 2 : 3 | Sremac | |||||
13.05
10:00
Kabel
Kupinovo
2
0
|
13.05.2018 10:00 | Kabel | 2 : 0 | Kupinovo | |||||
13.05
16:30
Hajduk (B)
Jedinstvo (SP)
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Hajduk (B) | 1 : 1 | Jedinstvo (SP) |
13.05
16:30
Bačka (P)
Polet (K)
1
2
|
13.05.2018 16:30 | Bačka (P) | 1 : 2 | Polet (K) | |||||
13.05
16:30
Zadrugar
Tavankut
6
4
|
13.05.2018 16:30 | Zadrugar | 6 : 4 | Tavankut | |||||
13.05
16:30
Mladost (T)
Radnički (S)
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Mladost (T) | 3 : 1 | Radnički (S) | |||||
13.05
16:30
BSK
Tisa
2
1
|
13.05.2018 16:30 | BSK | 2 : 1 | Tisa |
13.05
16:30
Sremčica
Balkan
1
0
|
13.05.2018 16:30 | Sremčica | 1 : 0 | Balkan | |||||
13.05
10:00
Borac
Torlak
2
2
|
13.05.2018 10:00 | Borac | 2 : 2 | Torlak | |||||
13.05
16:30
Zvezdara
Hajduk
4
1
|
13.05.2018 16:30 | Zvezdara | 4 : 1 | Hajduk | |||||
13.05
10:00
Brodarac
Milutinac
3
0
|
13.05.2018 10:00 | Brodarac | 3 : 0 | Milutinac |
13.05
17:00
Vojvodina (NM)
Naftagas (B)
4
1
|
13.05.2018 17:00 | Vojvodina (NM) | 4 : 1 | Naftagas (B) | |||||
13.05
17:00
Banat
Naftagas (E)
4
1
|
13.05.2018 17:00 | Banat | 4 : 1 | Naftagas (E) | |||||
13.05
17:00
Mladost (BD)
Crvena zvezda (VS)
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Mladost (BD) | 3 : 0 | Crvena zvezda (VS) | |||||
13.05
17:00
Lehel
Crvena Zvezda (RS)
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Lehel | 1 : 2 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
13.05
17:00
Bilećanin
Omladinac FAM
0
4
|
13.05.2018 17:00 | Bilećanin | 0 : 4 | Omladinac FAM | |||||
13.05
17:00
Borac
Mladost (L)
6
2
|
13.05.2018 17:00 | Borac | 6 : 2 | Mladost (L) | |||||
13.05
17:00
Rusanda
Proleter 2006
1
1
|
13.05.2018 17:00 | Rusanda | 1 : 1 | Proleter 2006 |
13.05
17:00
Hajduk
OFK Bratstvo
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Hajduk | 1 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
13.05
17:00
OFK Batinac
Kolare
2
1
|
13.05.2018 17:00 | OFK Batinac | 2 : 1 | Kolare | |||||
13.05
17:00
Resavac
OFK Tekstilac
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Resavac | 3 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
13.05
17:00
Dragocvet
Mladost (S)
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Dragocvet | 3 : 0 | Mladost (S) | |||||
13.05
17:00
Rembas
Bratstvo
6
0
|
13.05.2018 17:00 | Rembas | 6 : 0 | Bratstvo | |||||
13.05
17:00
Juhor
Mladi radnik
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Juhor | 3 : 1 | Mladi radnik | |||||
13.05
17:00
Napredak
Kušiljevo
4
2
|
13.05.2018 17:00 | Napredak | 4 : 2 | Kušiljevo |
13.05
17:00
Crvena zvezda
BAK
2
3
|
13.05.2018 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | BAK | |||||
13.05
17:00
Sloga (BNS)
Borac (St)
0
1
|
13.05.2018 17:00 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Borac (St) | |||||
13.05
17:00
Jedinstvo (V)
Partizan (U)
0
1
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo (V) | 0 : 1 | Partizan (U) | |||||
13.05
17:00
Jugoslavija
Vojvodina (Cr)
0
1
|
13.05.2018 17:00 | Jugoslavija | 0 : 1 | Vojvodina (Cr) | |||||
13.05
17:00
Dolina
Dunav
2
1
|
13.05.2018 17:00 | Dolina | 2 : 1 | Dunav | |||||
13.05
17:00
Radnički (B)
Vulturul
5
4
|
13.05.2018 17:00 | Radnički (B) | 5 : 4 | Vulturul | |||||
13.05
17:00
Vojvodina (CC)
Strela
0
1
|
13.05.2018 17:00 | Vojvodina (CC) | 0 : 1 | Strela |
13.05
17:00
Borac (M)
Graničar 1924
2
1
|
13.05.2018 17:00 | Borac (M) | 2 : 1 | Graničar 1924 | |||||
13.05
17:00
Borac (K)
Hrtkovci
7
2
|
13.05.2018 17:00 | Borac (K) | 7 : 2 | Hrtkovci | |||||
13.05
17:00
Napredak (P)
Železničar
0
2
|
13.05.2018 17:00 | Napredak (P) | 0 : 2 | Železničar | |||||
13.05
17:00
Sloboda (DT)
Partizan
4
0
|
13.05.2018 17:00 | Sloboda (DT) | 4 : 0 | Partizan | |||||
13.05
17:00
PSK Putinci
Sloven
3
2
|
13.05.2018 17:00 | PSK Putinci | 3 : 2 | Sloven | |||||
13.05
17:00
Jadran
Budućnost
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Jadran | 3 : 1 | Budućnost |
13.05
17:00
Kula
Budućnost (M)
1
6
|
13.05.2018 17:00 | Kula | 1 : 6 | Budućnost (M) | |||||
13.05
17:00
Lipar
Krila Krajine
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Lipar | 3 : 1 | Krila Krajine | |||||
13.05
17:00
Stari Grad
Budućnost (P)
2
2
|
13.05.2018 17:00 | Stari Grad | 2 : 2 | Budućnost (P) | |||||
13.05
17:00
Slavija
Mladost (K)
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Slavija | 3 : 1 | Mladost (K) | |||||
13.05
17:00
Hajduk Junior
Rusin
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Hajduk Junior | 1 : 0 | Rusin |
13.05
17:00
Horgoš 1911
Njegoš
0
3
|
13.05.2018 17:00 | Horgoš 1911 | 0 : 3 | Njegoš | |||||
13.05
17:00
Iskra
Napredak
7
1
|
13.05.2018 17:00 | Iskra | 7 : 1 | Napredak | |||||
13.05
17:00
Bajša
Radnički 1905
4
0
|
13.05.2018 17:00 | Bajša | 4 : 0 | Radnički 1905 | |||||
13.05
17:00
Jadran
Sutjeska
3
4
|
13.05.2018 17:00 | Jadran | 3 : 4 | Sutjeska | |||||
13.05
17:00
Vinogradar
OFK Vrbas
0
3
|
13.05.2018 17:00 | Vinogradar | 0 : 3 | OFK Vrbas | |||||
13.05
17:00
Senta
Proleter (RS)
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Senta | 3 : 1 | Proleter (RS) |
13.05
16:30
Blizna
Čubra
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Blizna | 3 : 0 | Čubra | |||||
13.05
16:30
Deli Jovan
Ključ
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Deli Jovan | 3 : 0 | Ključ | |||||
13.05
16:30
Slatina
Polom
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Slatina | 3 : 0 | Polom | |||||
13.05
16:30
Nemetali
Branik
0
1
|
13.05.2018 16:30 | Nemetali | 0 : 1 | Branik |
13.05
16:30
Heroj Polet
Borac (P)
0
0
|
13.05.2018 16:30 | Heroj Polet | 0 : 0 | Borac (P) | |||||
13.05
16:30
Sinđelić
13. Maj
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Sinđelić | 3 : 0 | 13. Maj | |||||
13.05
16:30
Zmaj
Komgrap
1
0
|
13.05.2018 16:30 | Zmaj | 1 : 0 | Komgrap | |||||
13.05
16:30
Avala
Studenski Grad
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Avala | 1 : 1 | Studenski Grad | |||||
13.05
16:30
Dunav
Institut
0
0
|
13.05.2018 16:30 | Dunav | 0 : 0 | Institut |
13.05
16:30
Zabrežje
Urovci
5
0
|
13.05.2018 16:30 | Zabrežje | 5 : 0 | Urovci | |||||
13.05
16:30
Radnički (D)
Radnički (R)
3
4
|
13.05.2018 16:30 | Radnički (D) | 3 : 4 | Radnički (R) | |||||
13.05
16:30
Mladost (B)
Rušanj
8
0
|
13.05.2018 16:30 | Mladost (B) | 8 : 0 | Rušanj | |||||
13.05
16:30
Mladost (C)
Lisović
4
0
|
13.05.2018 16:30 | Mladost (C) | 4 : 0 | Lisović | |||||
13.05
16:30
Budućnost
Strelac
2
0
|
13.05.2018 16:30 | Budućnost | 2 : 0 | Strelac | |||||
13.05
16:30
Šumadija
BSK
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Šumadija | 1 : 1 | BSK |
13.05
16:30
Boleč
Kosmaj
4
3
|
13.05.2018 16:30 | Boleč | 4 : 3 | Kosmaj | |||||
13.05
16:30
Kovačevac
Vinča
3
2
|
13.05.2018 16:30 | Kovačevac | 3 : 2 | Vinča | |||||
13.05
16:30
Pudarci
Ropočevo
1
3
|
13.05.2018 16:30 | Pudarci | 1 : 3 | Ropočevo | |||||
13.05
16:30
Šumadija
Dunavac
0
2
|
13.05.2018 16:30 | Šumadija | 0 : 2 | Dunavac | |||||
13.05
16:30
Vrčin
Mladenovac
0
1
|
13.05.2018 16:30 | Vrčin | 0 : 1 | Mladenovac |
13.05
17:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Cerić
5
0
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo 1945 (VL) | 5 : 0 | Cerić | |||||
13.05
11:00
Vidojevica
Mačva 2005
1
1
|
13.05.2018 11:00 | Vidojevica | 1 : 1 | Mačva 2005 | |||||
13.05
17:00
Mladost (DD)
Majur
4
0
|
13.05.2018 17:00 | Mladost (DD) | 4 : 0 | Majur | |||||
13.05
17:00
Podrinje
Mladost (PR)
2
2
|
13.05.2018 17:00 | Podrinje | 2 : 2 | Mladost (PR) | |||||
13.05
17:00
Duško
Jedinstvo (ŠT)
2
1
|
13.05.2018 17:00 | Duško | 2 : 1 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
13.05
17:00
Sloga
Radnički Šabački
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Radnički Šabački |
13.05
16:30
Partizan
Bare
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Partizan | 3 : 0 | Bare | |||||
13.05
16:30
Aranđelovac
Šatornja
6
2
|
13.05.2018 16:30 | Aranđelovac | 6 : 2 | Šatornja | |||||
13.05
16:30
Lokomotiva
Omladinac (DR)
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | Omladinac (DR) | |||||
13.05
16:30
Borac
BSK
4
3
|
13.05.2018 16:30 | Borac | 4 : 3 | BSK | |||||
13.05
16:30
Trnava
Šumadinac
2
2
|
13.05.2018 16:30 | Trnava | 2 : 2 | Šumadinac | |||||
13.05
16:30
Vinča
Prvi srpski ustanak
6
1
|
13.05.2018 16:30 | Vinča | 6 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
13.05
16:30
Mladost MG
Banja
2
3
|
13.05.2018 16:30 | Mladost MG | 2 : 3 | Banja | |||||
13.05
16:30
ŽSK
Junkovac
1
0
|
13.05.2018 16:30 | ŽSK | 1 : 0 | Junkovac |
13.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Jedinstvo (GS)
0
3
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo (Š) | 0 : 3 | Jedinstvo (GS) | |||||
13.05
17:00
Mladi borac
Umac
4
5
|
13.05.2018 17:00 | Mladi borac | 4 : 5 | Umac | |||||
13.05
17:00
Železničar
Mladost (V)
3
2
|
13.05.2018 17:00 | Železničar | 3 : 2 | Mladost (V) | |||||
13.05
17:00
Sloga
Bobište
4
1
|
13.05.2018 17:00 | Sloga | 4 : 1 | Bobište | |||||
13.05
17:00
Vučje
OFK Brza
2
2
|
13.05.2018 17:00 | Vučje | 2 : 2 | OFK Brza | |||||
13.05
17:00
Progres
Polet
2
1
|
13.05.2018 17:00 | Progres | 2 : 1 | Polet | |||||
13.05
17:00
Kumarevo 65
Čekmin
4
1
|
13.05.2018 17:00 | Kumarevo 65 | 4 : 1 | Čekmin | |||||
13.05
17:00
Zloćudovo
Jedinstvo (G)
5
2
|
13.05.2018 17:00 | Zloćudovo | 5 : 2 | Jedinstvo (G) |
13.05
16:30
Sloga
7. Juli
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Sloga | 3 : 1 | 7. Juli | |||||
13.05
16:30
Cerovac
Podunavac
3
2
|
13.05.2018 16:30 | Cerovac | 3 : 2 | Podunavac | |||||
13.05
16:30
Šumadija
Sloboda
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Šumadija | 1 : 1 | Sloboda | |||||
13.05
16:30
Vrbovac
Borac
0
7
|
13.05.2018 16:30 | Vrbovac | 0 : 7 | Borac | |||||
13.05
16:30
SASK
Radnik
3
0
|
13.05.2018 16:30 | SASK | 3 : 0 | Radnik | |||||
13.05
16:30
Pobeda
Obilić
1
3
|
13.05.2018 16:30 | Pobeda | 1 : 3 | Obilić | |||||
13.05
16:30
Osipaonica
Proleter 1947
6
0
|
13.05.2018 16:30 | Osipaonica | 6 : 0 | Proleter 1947 | |||||
13.05
16:30
Crvena zvezda
Polet
2
2
|
13.05.2018 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Polet |
13.05
17:00
Juhor
Naupare
4
1
|
13.05.2018 17:00 | Juhor | 4 : 1 | Naupare | |||||
13.05
17:00
Donji Kopaonik
Blagotin
3
2
|
13.05.2018 17:00 | Donji Kopaonik | 3 : 2 | Blagotin | |||||
13.05
17:00
FUD
Jastrebac
0
3
|
13.05.2018 17:00 | FUD | 0 : 3 | Jastrebac | |||||
13.05
17:00
Vinogradar
Mačkovac
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Mačkovac | |||||
13.05
17:00
Kupci
Parunovac
9
0
|
13.05.2018 17:00 | Kupci | 9 : 0 | Parunovac | |||||
13.05
17:00
Šanac
13. April
1
1
|
13.05.2018 17:00 | Šanac | 1 : 1 | 13. April | |||||
13.05
17:00
Sloga (D)
Sloga (M)
1
4
|
13.05.2018 17:00 | Sloga (D) | 1 : 4 | Sloga (M) |
13.05
16:30
Zadrugar (T)
Borac (K)
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Zadrugar (T) | 3 : 1 | Borac (K) | |||||
13.05
16:30
Rudar (K)
Rudar (S)
2
3
|
13.05.2018 16:30 | Rudar (K) | 2 : 3 | Rudar (S) | |||||
13.05
16:30
Železničar
Mlava (ML)
2
0
|
13.05.2018 16:30 | Železničar | 2 : 0 | Mlava (ML) | |||||
13.05
16:30
Napredak 1936
Đerdap
4
2
|
13.05.2018 16:30 | Napredak 1936 | 4 : 2 | Đerdap | |||||
13.05
16:30
Sloga (B)
Budućnost (V)
0
1
|
13.05.2018 16:30 | Sloga (B) | 0 : 1 | Budućnost (V) | |||||
13.05
16:30
Makce
Jedinstvo (Lj)
1
0
|
13.05.2018 16:30 | Makce | 1 : 0 | Jedinstvo (Lj) |
13.05
16:30
Dragoš
Spartak
5
0
|
13.05.2018 16:30 | Dragoš | 5 : 0 | Spartak | |||||
13.05
16:30
Rajko Mitić
Vladimir Durković
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Rajko Mitić | 3 : 1 | Vladimir Durković | |||||
13.05
16:30
Gnjilan
Senjak
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Gnjilan | 3 : 1 | Senjak | |||||
13.05
16:30
Mladost
Zvezda
4
1
|
13.05.2018 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Zvezda |
13.05
17:00
Granit
Stubal
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Granit | 1 : 2 | Stubal | |||||
13.05
17:00
Ribnica
Rudar
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Ribnica | 1 : 2 | Rudar | |||||
13.05
17:00
Proleter
OFK Ras
3
3
|
13.05.2018 17:00 | Proleter | 3 : 3 | OFK Ras | |||||
13.05
17:00
Borac
Ibar
4
2
|
13.05.2018 17:00 | Borac | 4 : 2 | Ibar | |||||
13.05
17:00
Real
Mataruge
2
1
|
13.05.2018 17:00 | Real | 2 : 1 | Mataruge | |||||
13.05
17:00
Polet
Popovići
2
1
|
13.05.2018 17:00 | Polet | 2 : 1 | Popovići | |||||
13.05
17:00
Radnik
Novi Pazar 1928
0
2
|
13.05.2018 17:00 | Radnik | 0 : 2 | Novi Pazar 1928 |
13.05
16:30
Višesava
Železničar
2
2
|
13.05.2018 16:30 | Višesava | 2 : 2 | Železničar | |||||
13.05
16:30
Ježevica
Lauš
2
3
|
13.05.2018 16:30 | Ježevica | 2 : 3 | Lauš | |||||
13.05
13:00
Ariljska rampa
Zlatar
1
1
|
13.05.2018 13:00 | Ariljska rampa | 1 : 1 | Zlatar | |||||
13.05
16:30
Omladinac
Perućac
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Perućac | |||||
13.05
16:30
Polet
Crnokosa
3
3
|
13.05.2018 16:30 | Polet | 3 : 3 | Crnokosa | |||||
13.05
16:30
Savinac
Jedinstvo
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Savinac | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.05
16:30
Jasen
Čajetina
2
0
|
13.05.2018 16:30 | Jasen | 2 : 0 | Čajetina |
13.05
16:30
Tvrdojevac
Junior Novo Naselje
4
1
|
13.05.2018 16:30 | Tvrdojevac | 4 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
13.05
16:30
Tulari
Radnik
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Tulari | 1 : 1 | Radnik | |||||
13.05
16:30
Tešnjar
Trlić
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Tešnjar | 3 : 1 | Trlić | |||||
13.05
16:30
Brezovica
Kačer
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Brezovica | 3 : 0 | Kačer |
13.05
17:00
Kutlovo
Partizan
2
0
|
13.05.2018 17:00 | Kutlovo | 2 : 0 | Partizan | |||||
13.05
17:00
Kolonija
Šumadinac (KG)
4
1
|
13.05.2018 17:00 | Kolonija | 4 : 1 | Šumadinac (KG) | |||||
13.05
17:00
Korićani
Vodojaža
1
3
|
13.05.2018 17:00 | Korićani | 1 : 3 | Vodojaža | |||||
13.05
17:00
Budućnost
Borac (D)
2
3
|
13.05.2018 17:00 | Budućnost | 2 : 3 | Borac (D) | |||||
13.05
17:00
Zastava
Srbija
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Zastava | 1 : 0 | Srbija | |||||
13.05
17:00
Mladost
Erdoglija 1931
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Erdoglija 1931 | |||||
13.05
17:00
Šumadija 1934
Sloga (D)
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Šumadija 1934 | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
13.05
17:00
Sloboda
Jedinstvo
0
3
|
13.05.2018 17:00 | Sloboda | 0 : 3 | Jedinstvo |
13.05
17:00
Naisus 1977
Sloga
2
4
|
13.05.2018 17:00 | Naisus 1977 | 2 : 4 | Sloga | |||||
13.05
17:00
Zemljoradnik
Jedinstvo GVD
5
6
|
13.05.2018 17:00 | Zemljoradnik | 5 : 6 | Jedinstvo GVD | |||||
13.05
17:00
Moravac (ZT)
Mladost (B)
4
3
|
13.05.2018 17:00 | Moravac (ZT) | 4 : 3 | Mladost (B) | |||||
13.05
17:00
Doljevac 1971
Rasovača
5
2
|
13.05.2018 17:00 | Doljevac 1971 | 5 : 2 | Rasovača | |||||
13.05
17:00
Radnički 1947
Orljane
0
3
|
13.05.2018 17:00 | Radnički 1947 | 0 : 3 | Orljane | |||||
13.05
17:00
Radnički 1924
Palilula
4
3
|
13.05.2018 17:00 | Radnički 1924 | 4 : 3 | Palilula |
13.05
16:30
Čegar 2013
Rudar
5
0
|
13.05.2018 16:30 | Čegar 2013 | 5 : 0 | Rudar | |||||
13.05
16:30
Morava
AZ Borac 2014
4
0
|
13.05.2018 16:30 | Morava | 4 : 0 | AZ Borac 2014 | |||||
13.05
16:30
Mladost (M)
Mladost (L)
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Mladost (M) | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
13.05
16:30
Sloboda
Vrtište
1
4
|
13.05.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 4 | Vrtište | |||||
13.05
16:30
Proleter (DV)
Palilulac
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Proleter (DV) | 3 : 1 | Palilulac | |||||
13.05
16:30
Budućnost
Jedinstvo (GM)
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | Jedinstvo (GM) |
13.05
17:00
Sofeks
Bačka 1923
3
4
|
13.05.2018 17:00 | Sofeks | 3 : 4 | Bačka 1923 | |||||
13.05
17:00
Petrovaradin
Proleter
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Petrovaradin | 1 : 0 | Proleter | |||||
13.05
17:00
TSK
Omladinac
3
0
|
13.05.2018 17:00 | TSK | 3 : 0 | Omladinac | |||||
13.05
17:00
Vinogradar
Jedinstvo (R)
2
6
|
13.05.2018 17:00 | Vinogradar | 2 : 6 | Jedinstvo (R) | |||||
13.05
17:00
OFK Sirig
Mladost
1
0
|
13.05.2018 17:00 | OFK Sirig | 1 : 0 | Mladost |
13.05
17:00
Bučje
OFK Rtanj
2
4
|
13.05.2018 17:00 | Bučje | 2 : 4 | OFK Rtanj | |||||
13.05
17:00
Trebič
Sloga
6
0
|
13.05.2018 17:00 | Trebič | 6 : 0 | Sloga | |||||
13.05
17:00
Kosovo
Mladost
6
0
|
13.05.2018 17:00 | Kosovo | 6 : 0 | Mladost | |||||
13.05
17:00
Osnić
Malinik
2
7
|
13.05.2018 17:00 | Osnić | 2 : 7 | Malinik | |||||
13.05
17:00
OFK Knjaz
Rudar (VČ)
3
4
|
13.05.2018 17:00 | OFK Knjaz | 3 : 4 | Rudar (VČ) | |||||
13.05
17:00
Omladinac
OFK 019
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | OFK 019 | |||||
13.05
17:00
Radnički (L)
Rgotina
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Radnički (L) | 3 : 1 | Rgotina |
13.05
17:00
Spartak
NS Tatko
0
3
|
13.05.2018 17:00 | Spartak | 0 : 3 | NS Tatko | |||||
13.05
17:00
Real
Svetlost Badnjevac
3
5
|
13.05.2018 17:00 | Real | 3 : 5 | Svetlost Badnjevac | |||||
13.05
17:00
Partizanski put
Pobeda
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Partizanski put | 3 : 0 | Pobeda | |||||
13.05
17:00
Omladinac
Kaćuša
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Kaćuša | |||||
13.05
17:00
Kosovac
Borac
4
1
|
13.05.2018 17:00 | Kosovac | 4 : 1 | Borac |
13.05
16:30
FSU Južna pruga
Mladost (B)
0
2
|
13.05.2018 16:30 | FSU Južna pruga | 0 : 2 | Mladost (B) | |||||
13.05
16:30
BSK Bujanovac
Čelik
0
1
|
13.05.2018 16:30 | BSK Bujanovac | 0 : 1 | Čelik | |||||
13.05
16:30
Lugina
OFK Alakince
4
0
|
13.05.2018 16:30 | Lugina | 4 : 0 | OFK Alakince | |||||
13.05
16:30
Trešnjevka
Mladost (S)
2
4
|
13.05.2018 16:30 | Trešnjevka | 2 : 4 | Mladost (S) |
13.05
15:00
Glama
Oskar
8
2
|
13.05.2018 15:00 | Glama | 8 : 2 | Oskar | |||||
13.05
14:00
Sloga
Ropotovo
2
1
|
13.05.2018 14:00 | Sloga | 2 : 1 | Ropotovo |
13.05
17:00
Mladost
Metalac
5
0
|
13.05.2018 17:00 | Mladost | 5 : 0 | Metalac | |||||
13.05
17:00
Borac (A)
Kraljevo Hajduk
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Borac (A) | 3 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
13.05
17:00
Napredak
Mineral 2015
2
1
|
13.05.2018 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Mineral 2015 | |||||
13.05
17:00
Tavnik
Partizan
1
1
|
13.05.2018 17:00 | Tavnik | 1 : 1 | Partizan | |||||
13.05
17:00
Jedinstvo (D)
Lazac
2
0
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo (D) | 2 : 0 | Lazac | |||||
13.05
17:00
Lasta
Jedinstvo (G)
1
1
|
13.05.2018 17:00 | Lasta | 1 : 1 | Jedinstvo (G) |
13.05
17:00
15. Avgust 1950
Omladinski
5
2
|
13.05.2018 17:00 | 15. Avgust 1950 | 5 : 2 | Omladinski | |||||
13.05
17:00
Borac 1805
Beljanica
4
0
|
13.05.2018 17:00 | Borac 1805 | 4 : 0 | Beljanica | |||||
13.05
17:00
Omladinac
Šumadija
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Šumadija | |||||
13.05
17:00
Mladost (J)
Pomoravlje
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Mladost (J) | 3 : 1 | Pomoravlje | |||||
13.05
17:00
Mladost (GM)
Rudar (SR)
1
1
|
13.05.2018 17:00 | Mladost (GM) | 1 : 1 | Rudar (SR) | |||||
13.05
17:00
Moravac
Javor
0
1
|
13.05.2018 17:00 | Moravac | 0 : 1 | Javor | |||||
13.05
17:00
Istok 63
Rudar (St)
3
2
|
13.05.2018 17:00 | Istok 63 | 3 : 2 | Rudar (St) |
13.05
17:00
Sloga
Vinorača
6
4
|
13.05.2018 17:00 | Sloga | 6 : 4 | Vinorača | |||||
13.05
17:00
Sinđelić 1934
Budućnost (Đ)
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Sinđelić 1934 | 1 : 0 | Budućnost (Đ) | |||||
13.05
17:00
Morava (KS)
Mladost (K)
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Morava (KS) | 1 : 0 | Mladost (K) | |||||
13.05
17:00
Mladost (G)
Mladost (D)
0
0
|
13.05.2018 17:00 | Mladost (G) | 0 : 0 | Mladost (D) | |||||
13.05
17:00
Kupinovac
Šumadinac
0
4
|
13.05.2018 17:00 | Kupinovac | 0 : 4 | Šumadinac | |||||
13.05
17:00
Jedinstvo
Morava (R)
3
2
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Morava (R) | |||||
13.05
17:00
Šantarovac
Mladost (T)
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Šantarovac | 3 : 0 | Mladost (T) |
13.05
17:00
Mladost (B)
Fruškogorac
1
1
|
13.05.2018 17:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
13.05
17:00
Sloboda
OFK Brestač
5
2
|
13.05.2018 17:00 | Sloboda | 5 : 2 | OFK Brestač | |||||
13.05
10:00
Fruška Gora
Polet
1
1
|
13.05.2018 10:00 | Fruška Gora | 1 : 1 | Polet | |||||
13.05
17:00
Donji Srem 2015
OFK Bikić
1
1
|
13.05.2018 17:00 | Donji Srem 2015 | 1 : 1 | OFK Bikić | |||||
13.05
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Graničar (O)
2
0
|
13.05.2018 17:00 | OFK Zeka Buljubaša | 2 : 0 | Graničar (O) | |||||
13.05
17:00
Hajduk
Donji Petrovci
0
0
|
13.05.2018 17:00 | Hajduk | 0 : 0 | Donji Petrovci | |||||
13.05
17:00
Mitros
Napredak
0
2
|
13.05.2018 17:00 | Mitros | 0 : 2 | Napredak | |||||
13.05
17:00
Graničar (K)
Sloga
1
3
|
13.05.2018 17:00 | Graničar (K) | 1 : 3 | Sloga |
13.05
17:00
Partizan (K)
Ševac
3
4
|
13.05.2018 17:00 | Partizan (K) | 3 : 4 | Ševac | |||||
13.05
17:00
Ratar
Janošik
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Ratar | 3 : 0 | Janošik | |||||
13.05
17:00
Karaš (K)
Potporanj
0
1
|
13.05.2018 17:00 | Karaš (K) | 0 : 1 | Potporanj | |||||
13.05
17:00
Hajdučica
Borac (VG)
7
2
|
13.05.2018 17:00 | Hajdučica | 7 : 2 | Borac (VG) | |||||
13.05
17:00
Dobrica
Polet
2
2
|
13.05.2018 17:00 | Dobrica | 2 : 2 | Polet | |||||
13.05
17:00
Vinogradar
Budućnost (A)
0
7
|
13.05.2018 17:00 | Vinogradar | 0 : 7 | Budućnost (A) |
13.05
Radnički 1911
Jedinstvo
2
1
|
13.05.2018 | Radnički 1911 | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.05
Potisje
Zadrugar
3
0
|
13.05.2018 | Potisje | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
13.05
ŽFK Banat
OFK Klek
0
1
|
13.05.2018 | ŽFK Banat | 0 : 1 | OFK Klek | |||||
13.05
MSK
OFK Gradnulica
4
1
|
13.05.2018 | MSK | 4 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
13.05
OFK Stajićevo
Tamiš
3
2
|
13.05.2018 | OFK Stajićevo | 3 : 2 | Tamiš | |||||
13.05
Zlatica
ASK
4
2
|
13.05.2018 | Zlatica | 4 : 2 | ASK |
13.05
17:00
Slavia
Mundial
1
4
|
13.05.2018 17:00 | Slavia | 1 : 4 | Mundial | |||||
13.05
17:00
Omladinac 1927
Polet
0
0
|
13.05.2018 17:00 | Omladinac 1927 | 0 : 0 | Polet | |||||
13.05
17:00
Unirea
Pobeda
2
0
|
13.05.2018 17:00 | Unirea | 2 : 0 | Pobeda | |||||
13.05
17:00
Glogonj
Spartak 1911
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Glogonj | 1 : 2 | Spartak 1911 | |||||
13.05
17:00
Mladost (V)
Tempo
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Mladost (V) | 3 : 0 | Tempo |
13.05
17:00
Borac (P)
Kolonija
0
4
|
13.05.2018 17:00 | Borac (P) | 0 : 4 | Kolonija | |||||
13.05
17:00
Omladinac (D)
Proleter
4
2
|
13.05.2018 17:00 | Omladinac (D) | 4 : 2 | Proleter | |||||
13.05
17:00
Jedinstvo
BSK Bavanište
2
1
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | BSK Bavanište | |||||
13.05
17:00
Dolovo
Partizan (G)
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Dolovo | 3 : 1 | Partizan (G) | |||||
13.05
17:00
Stari Tamiš
Budućnost (BB)
2
0
|
13.05.2018 17:00 | Stari Tamiš | 2 : 0 | Budućnost (BB) |
13.05
17:00
Stolice
Velika Reka
1
1
|
13.05.2018 17:00 | Stolice | 1 : 1 | Velika Reka | |||||
13.05
17:00
Milan Orlić
Antimon
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Milan Orlić | 3 : 0 | Antimon | |||||
13.05
17:00
Jedinstvo (ZA)
7. Juli
1
1
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo (ZA) | 1 : 1 | 7. Juli | |||||
13.05
17:00
Prva Iskra
Sloga (LŠ)
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Prva Iskra | 1 : 2 | Sloga (LŠ) | |||||
13.05
17:00
Borac
Mladost (BR)
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Borac | 3 : 1 | Mladost (BR) | |||||
13.05
17:00
Jedinstvo (MZ)
Sloga (ST)
5
1
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo (MZ) | 5 : 1 | Sloga (ST) | |||||
13.05
17:00
Jadar
Rudar
1
1
|
13.05.2018 17:00 | Jadar | 1 : 1 | Rudar |
13.05
16:30
Novi Beograd
Dedinje
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Novi Beograd | 1 : 1 | Dedinje | |||||
13.05
11:00
Sparta Železnik
Posavac Tišma
3
4
|
13.05.2018 11:00 | Sparta Železnik | 3 : 4 | Posavac Tišma | |||||
13.05
17:00
Ajaks
Busije
0
0
|
13.05.2018 17:00 | Ajaks | 0 : 0 | Busije | |||||
13.05
15:00
Šećeranac Ada
011
0
4
|
13.05.2018 15:00 | Šećeranac Ada | 0 : 4 | 011 | |||||
13.05
16:30
Mladi Proleter
Sveti Stefan
3
2
|
13.05.2018 16:30 | Mladi Proleter | 3 : 2 | Sveti Stefan |
13.05
16:30
Partizan
Zaklopača
0
3
|
13.05.2018 16:30 | Partizan | 0 : 3 | Zaklopača | |||||
13.05
16:30
Umčari
Lepušnica
1
8
|
13.05.2018 16:30 | Umčari | 1 : 8 | Lepušnica | |||||
13.05
16:30
Mladost
Siti Sport Klub
1
2
|
13.05.2018 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
13.05
16:30
Pinosava
Podunavac
4
0
|
13.05.2018 16:30 | Pinosava | 4 : 0 | Podunavac | |||||
13.05
16:30
PKB (K)
Hajduk
4
1
|
13.05.2018 16:30 | PKB (K) | 4 : 1 | Hajduk | |||||
13.05
16:30
Pionir
Poštar
1
3
|
13.05.2018 16:30 | Pionir | 1 : 3 | Poštar | |||||
13.05
16:30
Crvenka
Minel
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Crvenka | 2 : 1 | Minel |
13.05
16:30
Veliki Borak
OFK Borac
4
5
|
13.05.2018 16:30 | Veliki Borak | 4 : 5 | OFK Borac | |||||
13.05
16:30
Beljina
Barajevo
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Beljina | 3 : 1 | Barajevo | |||||
13.05
16:30
Velika Mostanica
Guncate
4
1
|
13.05.2018 16:30 | Velika Mostanica | 4 : 1 | Guncate |
13.05
17:00
Omladinac 2013
OFK Šabac
5
3
|
13.05.2018 17:00 | Omladinac 2013 | 5 : 3 | OFK Šabac | |||||
13.05
17:00
Hajduk Stanko
Milicionar
9
0
|
13.05.2018 17:00 | Hajduk Stanko | 9 : 0 | Milicionar | |||||
13.05
17:00
Gorki
Mladost
7
0
|
13.05.2018 17:00 | Gorki | 7 : 0 | Mladost | |||||
13.05
17:00
Proleter
Torpedo 1924
6
2
|
13.05.2018 17:00 | Proleter | 6 : 2 | Torpedo 1924 | |||||
13.05
17:00
Budućnost (ZM)
Cer
3
2
|
13.05.2018 17:00 | Budućnost (ZM) | 3 : 2 | Cer |
13.05
17:00
Karađorđe
Provo 2015
4
1
|
13.05.2018 17:00 | Karađorđe | 4 : 1 | Provo 2015 | |||||
13.05
17:00
Mladost (PP)
Sloga
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Mladost (PP) | 1 : 0 | Sloga | |||||
13.05
17:00
Dobrava
Vojvoda Stepa Stepanović
2
1
|
13.05.2018 17:00 | Dobrava | 2 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
13.05
17:00
Pocerina
Miloš Pocerac 2013
2
0
|
13.05.2018 17:00 | Pocerina | 2 : 0 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
13.05
17:00
Trešnjevka
Šipurske livade
2
1
|
13.05.2018 17:00 | Trešnjevka | 2 : 1 | Šipurske livade | |||||
13.05
17:00
Vlašić
Radnički
3
2
|
13.05.2018 17:00 | Vlašić | 3 : 2 | Radnički |
13.05
17:00
Omladinac
Sušica 2012
0
4
|
13.05.2018 17:00 | Omladinac | 0 : 4 | Sušica 2012 | |||||
13.05
17:00
Radnički
Marjan MB
3
4
|
13.05.2018 17:00 | Radnički | 3 : 4 | Marjan MB | |||||
13.05
17:00
Plantaža
Moravac (P)
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Plantaža | 3 : 0 | Moravac (P) | |||||
13.05
17:00
Mladost (B)
Milanovo
4
1
|
13.05.2018 17:00 | Mladost (B) | 4 : 1 | Milanovo | |||||
13.05
17:00
Gradac
Bratstvo
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Gradac | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
13.05
17:00
OFK Morava
Lemind 1953
1
1
|
13.05.2018 17:00 | OFK Morava | 1 : 1 | Lemind 1953 | |||||
13.05
17:00
Real
Šumadija
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Real | 1 : 0 | Šumadija | |||||
13.05
17:00
BSK
ŠFU Derbi 2016
3
4
|
13.05.2018 17:00 | BSK | 3 : 4 | ŠFU Derbi 2016 |
13.05
16:30
Polet (DL)
Dimitrije Tucović
0
0
|
13.05.2018 16:30 | Polet (DL) | 0 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
13.05
13:00
OFK Paljuvi
Kalenić
2
0
|
13.05.2018 13:00 | OFK Paljuvi | 2 : 0 | Kalenić | |||||
13.05
16:30
Čučuge
Crvena Jabuka
0
0
|
13.05.2018 16:30 | Čučuge | 0 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
13.05
16:30
Gunjevac
OFK Stublenica
3
2
|
13.05.2018 16:30 | Gunjevac | 3 : 2 | OFK Stublenica | |||||
13.05
16:30
Rudar
Rubribreza
2
5
|
13.05.2018 16:30 | Rudar | 2 : 5 | Rubribreza | |||||
13.05
16:30
Vrelo
Joševa
1
2
|
13.05.2018 16:30 | Vrelo | 1 : 2 | Joševa |
13.05
16:30
Komanice
Stari drugari
2
0
|
13.05.2018 16:30 | Komanice | 2 : 0 | Stari drugari | |||||
13.05
11:00
Jadar 2013
Kotešica
3
1
|
13.05.2018 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 1 | Kotešica | |||||
13.05
16:30
Rakac Stave
Milenko Pavlović
0
6
|
13.05.2018 16:30 | Rakac Stave | 0 : 6 | Milenko Pavlović | |||||
13.05
16:30
Polet
Mladost (L)
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Polet | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
13.05
16:30
Borac
Mladost (VK)
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Borac | 2 : 1 | Mladost (VK) |
13.05
17:00
Ušće
Jugovići
5
1
|
13.05.2018 17:00 | Ušće | 5 : 1 | Jugovići | |||||
13.05
17:00
Gradina
14. Oktobar
4
0
|
13.05.2018 17:00 | Gradina | 4 : 0 | 14. Oktobar | |||||
13.05
17:00
Rubin (Z)
Mladost (DK)
3
4
|
13.05.2018 17:00 | Rubin (Z) | 3 : 4 | Mladost (DK) | |||||
13.05
17:00
Beli Orlovi
Varvarin
3
3
|
13.05.2018 17:00 | Beli Orlovi | 3 : 3 | Varvarin | |||||
13.05
17:00
Stari Trstenik
Sloga (L)
1
3
|
13.05.2018 17:00 | Stari Trstenik | 1 : 3 | Sloga (L) | |||||
13.05
17:00
Omladinac
Rubin (DS)
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Omladinac | 1 : 2 | Rubin (DS) | |||||
13.05
17:00
Polet 57
Trudbenik
4
1
|
13.05.2018 17:00 | Polet 57 | 4 : 1 | Trudbenik |
13.05
Proleter
Napredak Č
2
3
|
13.05.2018 | Proleter | 2 : 3 | Napredak Č | |||||
13.05
Budućnost
Terekves
0
4
|
13.05.2018 | Budućnost | 0 : 4 | Terekves | |||||
13.05
17:00
Roham
2. Oktobar
0
4
|
13.05.2018 17:00 | Roham | 0 : 4 | 2. Oktobar | |||||
13.05
1.Oktobar
Delija
0
1
|
13.05.2018 | 1.Oktobar | 0 : 1 | Delija | |||||
13.05
17:00
Bega
Napredak BT
1
5
|
13.05.2018 17:00 | Bega | 1 : 5 | Napredak BT |
13.05
17:00
OFK Žeželj
Vinogradi DB
6
0
|
13.05.2018 17:00 | OFK Žeželj | 6 : 0 | Vinogradi DB | |||||
13.05
17:00
OFK Bagremar
Divostin
6
0
|
13.05.2018 17:00 | OFK Bagremar | 6 : 0 | Divostin | |||||
13.05
17:00
Seljak
Maršić
1
6
|
13.05.2018 17:00 | Seljak | 1 : 6 | Maršić | |||||
13.05
17:00
Košutnjak
21. oktobar
2
0
|
13.05.2018 17:00 | Košutnjak | 2 : 0 | 21. oktobar |
13.05
11:00
Polet (R)
Gredetin
6
4
|
13.05.2018 11:00 | Polet (R) | 6 : 4 | Gredetin | |||||
13.05
17:00
Pobeda 1976
Škriljac
0
4
|
13.05.2018 17:00 | Pobeda 1976 | 0 : 4 | Škriljac | |||||
13.05
17:00
Ratar
OFK Sloga
1
3
|
13.05.2018 17:00 | Ratar | 1 : 3 | OFK Sloga | |||||
13.05
11:00
Jastrebac
Polet (V)
3
0
|
13.05.2018 11:00 | Jastrebac | 3 : 0 | Polet (V) |
13.05
16:30
Omladinac (D)
Partizan
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Omladinac (D) | 3 : 1 | Partizan | |||||
13.05
16:30
Kordun
Dinamo 1923
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Kordun | 3 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
13.05
16:30
Hajduk
Polet
2
2
|
13.05.2018 16:30 | Hajduk | 2 : 2 | Polet | |||||
13.05
16:30
Omladinac (B)
Jedinstvo
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Omladinac (B) | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.05
16:30
Dunav
Radnički 1918
0
2
|
13.05.2018 16:30 | Dunav | 0 : 2 | Radnički 1918 |
13.05
16:30
Plaskovac
Šamot
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Plaskovac | 2 : 1 | Šamot | |||||
13.05
16:30
Brezovac
Kopljari
0
3
|
13.05.2018 16:30 | Brezovac | 0 : 3 | Kopljari | |||||
13.05
16:30
Šumadinac
Ranilović
10
5
|
13.05.2018 16:30 | Šumadinac | 10 : 5 | Ranilović |
13.05
16:30
Napredak 1934
Žitkovica 2017
5
4
|
13.05.2018 16:30 | Napredak 1934 | 5 : 4 | Žitkovica 2017 | |||||
13.05
16:30
Radnički (P)
Sloga (M)
2
5
|
13.05.2018 16:30 | Radnički (P) | 2 : 5 | Sloga (M) | |||||
13.05
16:30
Sirakovo
Žika Marković Uča
7
0
|
13.05.2018 16:30 | Sirakovo | 7 : 0 | Žika Marković Uča | |||||
13.05
16:30
Desine
Obilić (Ž)
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Desine | 1 : 1 | Obilić (Ž) | |||||
13.05
16:30
Stig 1955
Polet (V)
5
5
|
13.05.2018 16:30 | Stig 1955 | 5 : 5 | Polet (V) | |||||
13.05
16:30
Dizel
Napredak (P)
4
3
|
13.05.2018 16:30 | Dizel | 4 : 3 | Napredak (P) |
13.05
16:30
Manastirica
Bata Bulić
5
4
|
13.05.2018 16:30 | Manastirica | 5 : 4 | Bata Bulić | |||||
13.05
16:30
Omladinac (Š)
Sloga 1952
2
3
|
13.05.2018 16:30 | Omladinac (Š) | 2 : 3 | Sloga 1952 | |||||
13.05
16:30
Omladinac (B)
Jasenovac
1
0
|
13.05.2018 16:30 | Omladinac (B) | 1 : 0 | Jasenovac | |||||
13.05
16:30
Mladost (R)
Radnički (K)
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Mladost (R) | 2 : 1 | Radnički (K) | |||||
13.05
16:30
Integral
BSK 1924
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Integral | 3 : 1 | BSK 1924 | |||||
13.05
16:30
Napredak (S)
Krilaš
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Napredak (S) | 2 : 1 | Krilaš |
13.05
17:00
Palić
Elektrovojvodina
2
2
|
13.05.2018 17:00 | Palić | 2 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
13.05
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Lokomotiva
2
3
|
13.05.2018 17:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 2 : 3 | Lokomotiva | |||||
13.05
17:00
Đurđin
Solid
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Đurđin | 3 : 0 | Solid | |||||
13.05
17:00
Žednik
Čantavir
0
2
|
13.05.2018 17:00 | Žednik | 0 : 2 | Čantavir | |||||
13.05
17:00
Udarnik Višnjevac
Bikovo
4
4
|
13.05.2018 17:00 | Udarnik Višnjevac | 4 : 4 | Bikovo | |||||
13.05
17:00
Bratstvo
Hajduk
4
2
|
13.05.2018 17:00 | Bratstvo | 4 : 2 | Hajduk |
13.05
15:30
OFK Rogača
OFK Slatina
7
1
|
13.05.2018 15:30 | OFK Rogača | 7 : 1 | OFK Slatina | |||||
13.05
13:00
Mladost (G)
Popović
4
2
|
13.05.2018 13:00 | Mladost (G) | 4 : 2 | Popović | |||||
13.05
13:00
Vojvoda
Nemenikuće
2
1
|
13.05.2018 13:00 | Vojvoda | 2 : 1 | Nemenikuće | |||||
13.05
15:30
Stojnik
Mladost (MI)
1
5
|
13.05.2018 15:30 | Stojnik | 1 : 5 | Mladost (MI) |
13.05
17:00
Bačka
Hajduk
5
1
|
13.05.2018 17:00 | Bačka | 5 : 1 | Hajduk | |||||
13.05
17:00
Čenej
Dinamo
0
1
|
13.05.2018 17:00 | Čenej | 0 : 1 | Dinamo | |||||
13.05
17:00
Miletić
Centar
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Miletić | 3 : 0 | Centar | |||||
13.05
17:00
Titel
Borac
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Titel | 1 : 2 | Borac | |||||
13.05
17:00
Moskva
Susek
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Moskva | 1 : 2 | Susek |
13.05
17:00
Jadran
AFK
2
4
|
13.05.2018 17:00 | Jadran | 2 : 4 | AFK | |||||
13.05
17:00
Tisa
Tornjoš
2
5
|
13.05.2018 17:00 | Tisa | 2 : 5 | Tornjoš | |||||
13.05
17:00
Slavija
Bačka
4
0
|
13.05.2018 17:00 | Slavija | 4 : 0 | Bačka | |||||
13.05
17:00
Jedinstvo (SK)
Čoka
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo (SK) | 1 : 0 | Čoka | |||||
13.05
17:00
Graničar
Šampion
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Graničar | 3 : 1 | Šampion | |||||
13.05
17:00
Jedinstvo (M)
Sloga
0
6
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 6 | Sloga |
13.05
16:30
Mladost Radost
Obilić
5
0
|
13.05.2018 16:30 | Mladost Radost | 5 : 0 | Obilić | |||||
13.05
16:30
Tomislavci
Mladost
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Tomislavci | 3 : 0 | Mladost | |||||
13.05
16:30
Budućnost
Eđšeg
2
0
|
13.05.2018 16:30 | Budućnost | 2 : 0 | Eđšeg | |||||
13.05
16:30
Vojvodina
Jedinstvo
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Jedinstvo |
13.05
16:30
Veliki Suvodol
Nišavac
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Veliki Suvodol | 1 : 1 | Nišavac | |||||
13.05
16:30
Lokomotiva
Sloga
2
4
|
13.05.2018 16:30 | Lokomotiva | 2 : 4 | Sloga | |||||
13.05
16:30
Željuša
Temac
6
0
|
13.05.2018 16:30 | Željuša | 6 : 0 | Temac |
13.05
18:00
Kulpin
Bačka
5
1
|
13.05.2018 18:00 | Kulpin | 5 : 1 | Bačka | |||||
13.05
18:00
Sloga
Neštin
0
2
|
13.05.2018 18:00 | Sloga | 0 : 2 | Neštin | |||||
13.05
18:00
Krivanj
Maglić
1
2
|
13.05.2018 18:00 | Krivanj | 1 : 2 | Maglić | |||||
13.05
18:00
Borac
Borac 46
3
4
|
13.05.2018 18:00 | Borac | 3 : 4 | Borac 46 | |||||
13.05
18:00
Naša Zvezda
Tvrdjava
1
1
|
13.05.2018 18:00 | Naša Zvezda | 1 : 1 | Tvrdjava |
13.05
Sloga
Gorušica
0
2
|
13.05.2018 | Sloga | 0 : 2 | Gorušica | |||||
13.05
Gradina
Radnički
2
4
|
13.05.2018 | Gradina | 2 : 4 | Radnički | |||||
13.05
Jelica
Bjelica
0
3
|
13.05.2018 | Jelica | 0 : 3 | Bjelica | |||||
13.05
Brezova
Jedinstvo
4
4
|
13.05.2018 | Brezova | 4 : 4 | Jedinstvo | |||||
13.05
Vrelo
Voćar
1
2
|
13.05.2018 | Vrelo | 1 : 2 | Voćar |
13.05
16:30
Vujan
Budućnost
1
1
|
13.05.2018 16:30 | Vujan | 1 : 1 | Budućnost | |||||
13.05
16:30
Lugovi
Čačak 94
9
3
|
13.05.2018 16:30 | Lugovi | 9 : 3 | Čačak 94 | |||||
13.05
16:30
Gavrilo Princip
Planinac
3
2
|
13.05.2018 16:30 | Gavrilo Princip | 3 : 2 | Planinac | |||||
13.05
16:30
Morava (K)
Prijatelji
0
3
|
13.05.2018 16:30 | Morava (K) | 0 : 3 | Prijatelji | |||||
13.05
16:30
Mladost (A)
Malba
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Mladost (A) | 3 : 0 | Malba | |||||
13.05
16:30
Kej
Rakova
0
4
|
13.05.2018 16:30 | Kej | 0 : 4 | Rakova |
13.05
16:30
Veteran 2015
Marjan
2
3
|
13.05.2018 16:30 | Veteran 2015 | 2 : 3 | Marjan | |||||
13.05
16:30
Pobeda (Đ)
Omladinac (V)
2
0
|
13.05.2018 16:30 | Pobeda (Đ) | 2 : 0 | Omladinac (V) | |||||
13.05
16:30
Udarnik Trska 1947
Mladost (R)
2
0
|
13.05.2018 16:30 | Udarnik Trska 1947 | 2 : 0 | Mladost (R) | |||||
13.05
16:30
Napredak (MK)
BSK
1
2
|
13.05.2018 16:30 | Napredak (MK) | 1 : 2 | BSK | |||||
13.05
16:30
Sloga (M)
Sloga (B)
1
3
|
13.05.2018 16:30 | Sloga (M) | 1 : 3 | Sloga (B) |
13.05
16:30
Jablanica
Ozrem
2
0
|
13.05.2018 16:30 | Jablanica | 2 : 0 | Ozrem | |||||
13.05
16:30
Omladinac
Mladost 09
4
1
|
13.05.2018 16:30 | Omladinac | 4 : 1 | Mladost 09 | |||||
13.05
16:30
Stella Rossa
Takovski Ustanak
4
1
|
13.05.2018 16:30 | Stella Rossa | 4 : 1 | Takovski Ustanak |
13.05
16:30
Pontes
Dunavac
7
2
|
13.05.2018 16:30 | Pontes | 7 : 2 | Dunavac | |||||
13.05
16:30
Egeta
Mala Vrbica
1
2
|
13.05.2018 16:30 | Egeta | 1 : 2 | Mala Vrbica | |||||
13.05
16:30
Velika Vrbica
Rtkovo
1
6
|
13.05.2018 16:30 | Velika Vrbica | 1 : 6 | Rtkovo | |||||
13.05
16:30
Milutinovac
Koča Andjelković
1
8
|
13.05.2018 16:30 | Milutinovac | 1 : 8 | Koča Andjelković | |||||
13.05
16:30
Lovćen
Omladinac
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Lovćen | 3 : 0 | Omladinac | |||||
13.05
16:30
Lokomotiva
Kladušnica
4
2
|
13.05.2018 16:30 | Lokomotiva | 4 : 2 | Kladušnica |
13.05
16:30
Napredak
Omladinac
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Napredak | 3 : 1 | Omladinac | |||||
13.05
16:30
Radnički PDM
Borac
7
1
|
13.05.2018 16:30 | Radnički PDM | 7 : 1 | Borac | |||||
13.05
16:30
Šepšin
Dedinje
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Šepšin | 3 : 0 | Dedinje | |||||
13.05
16:30
Sloga
OFK Student
2
2
|
13.05.2018 16:30 | Sloga | 2 : 2 | OFK Student | |||||
13.05
16:30
Markovac
Rabrovac
1
0
|
13.05.2018 16:30 | Markovac | 1 : 0 | Rabrovac | |||||
13.05
16:30
Kosmajac
Vlaška 1950
3
1
|
13.05.2018 16:30 | Kosmajac | 3 : 1 | Vlaška 1950 |
13.05
17:30
Posavina
Duboko
2
2
|
13.05.2018 17:30 | Posavina | 2 : 2 | Duboko | |||||
13.05
17:30
Jedinstvo
Sloga
2
2
|
13.05.2018 17:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Sloga | |||||
13.05
17:30
Krtinska
Belo Polje
5
0
|
13.05.2018 17:30 | Krtinska | 5 : 0 | Belo Polje | |||||
13.05
17:30
Zadrugar
Zvezda
0
3
|
13.05.2018 17:30 | Zadrugar | 0 : 3 | Zvezda | |||||
13.05
17:30
Polet
Ljubinić
5
0
|
13.05.2018 17:30 | Polet | 5 : 0 | Ljubinić | |||||
13.05
17:30
Rvati
Rojkovac
0
0
|
13.05.2018 17:30 | Rvati | 0 : 0 | Rojkovac | |||||
13.05
17:30
Borac
Partizan
2
3
|
13.05.2018 17:30 | Borac | 2 : 3 | Partizan |
13.05
17:30
Polet
Bistrica
3
2
|
13.05.2018 17:30 | Polet | 3 : 2 | Bistrica | |||||
13.05
17:30
BSK
Šumadija (MC)
0
4
|
13.05.2018 17:30 | BSK | 0 : 4 | Šumadija (MC) | |||||
13.05
17:30
20. Oktobar
Mladi borac
2
4
|
13.05.2018 17:30 | 20. Oktobar | 2 : 4 | Mladi borac |
13.05
14:00
Avijatičar
Duškovci
6
1
|
13.05.2018 14:00 | Avijatičar | 6 : 1 | Duškovci | |||||
13.05
17:00
Bakionica
Gorobilje
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Bakionica | 1 : 2 | Gorobilje | |||||
13.05
17:00
Plavi Tok
Borac
2
2
|
13.05.2018 17:00 | Plavi Tok | 2 : 2 | Borac | |||||
13.05
12:00
Trešnjica
Dobrinjac
1
1
|
13.05.2018 12:00 | Trešnjica | 1 : 1 | Dobrinjac |
13.05
17:00
Jedinstvo
Bukovik
0
7
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 0 : 7 | Bukovik | |||||
13.05
17:00
Sloga
Palilulac
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Palilulac |
13.05
17:00
Kotroman
Policajac 92
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Kotroman | 3 : 0 | Policajac 92 |
13.05
17:00
Čarapan
Kapidžija
0
2
|
13.05.2018 17:00 | Čarapan | 0 : 2 | Kapidžija | |||||
13.05
17:00
Konjuh
Mudrakovac
2
3
|
13.05.2018 17:00 | Konjuh | 2 : 3 | Mudrakovac | |||||
13.05
17:00
Žabare
Jedinstvo 1936
1
5
|
13.05.2018 17:00 | Žabare | 1 : 5 | Jedinstvo 1936 | |||||
13.05
17:00
Gornji Stepoš
Bukovica
3
2
|
13.05.2018 17:00 | Gornji Stepoš | 3 : 2 | Bukovica | |||||
13.05
17:00
Meševo
Sebečevac
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Meševo | 1 : 0 | Sebečevac | |||||
13.05
17:00
Borac
Zdravinje
2
1
|
13.05.2018 17:00 | Borac | 2 : 1 | Zdravinje |
13.05
17:00
Baličevac
Arbanasce
3
3
|
13.05.2018 17:00 | Baličevac | 3 : 3 | Arbanasce | |||||
13.05
17:00
Banaćanin
Sloga
3
0
|
13.05.2018 17:00 | Banaćanin | 3 : 0 | Sloga |
13.05
17:00
Polet 1959
Šljivar
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Polet 1959 | 1 : 2 | Šljivar |
13.05
16:30
Jezava
Landol
2
2
|
13.05.2018 16:30 | Jezava | 2 : 2 | Landol | |||||
13.05
16:30
Sloga
Omladinac
5
0
|
13.05.2018 16:30 | Sloga | 5 : 0 | Omladinac |
13.05
16:30
Kolarac
Petlić SD 026
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Kolarac | 2 : 1 | Petlić SD 026 | |||||
13.05
16:30
Drugovac
Petrijevac
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Drugovac | 2 : 1 | Petrijevac |
13.05
16:30
Vučak
Cepelin 026
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Vučak | 2 : 1 | Cepelin 026 | |||||
13.05
16:30
Skobalj
Budućnost
0
2
|
13.05.2018 16:30 | Skobalj | 0 : 2 | Budućnost | |||||
13.05
16:30
Hajduk Veljko 1934
OFK Slavija
5
0
|
13.05.2018 16:30 | Hajduk Veljko 1934 | 5 : 0 | OFK Slavija |
13.05
17:00
Polet
Sloga 1949
0
5
|
13.05.2018 17:00 | Polet | 0 : 5 | Sloga 1949 | |||||
13.05
11:00
Torpedo
Belpos
4
1
|
13.05.2018 11:00 | Torpedo | 4 : 1 | Belpos | |||||
13.05
11:00
Petrovac 74
Sloga (R)
5
0
|
13.05.2018 11:00 | Petrovac 74 | 5 : 0 | Sloga (R) | |||||
13.05
17:00
Dragojevac
Mladost 2013
3
2
|
13.05.2018 17:00 | Dragojevac | 3 : 2 | Mladost 2013 | |||||
13.05
17:00
Hajduk
Verko
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Hajduk | 1 : 0 | Verko |
13.05
17:00
Radnički
ISK Izvor
4
1
|
13.05.2018 17:00 | Radnički | 4 : 1 | ISK Izvor | |||||
13.05
17:00
Radnik
Heroj
2
4
|
13.05.2018 17:00 | Radnik | 2 : 4 | Heroj | |||||
13.05
17:00
Sloboda
Razvitak
1
3
|
13.05.2018 17:00 | Sloboda | 1 : 3 | Razvitak | |||||
13.05
17:00
OFK Juhor 2016
Popovac
4
2
|
13.05.2018 17:00 | OFK Juhor 2016 | 4 : 2 | Popovac | |||||
13.05
17:00
Jedinstvo
Napredak (St)
2
2
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Napredak (St) | |||||
13.05
17:00
Vihor
Donja Mutnica
0
3
|
13.05.2018 17:00 | Vihor | 0 : 3 | Donja Mutnica |
13.05
16:30
Toplica
Tolić
2
1
|
13.05.2018 16:30 | Toplica | 2 : 1 | Tolić | |||||
13.05
16:30
Proleter
Gornji Mušić
1
3
|
13.05.2018 16:30 | Proleter | 1 : 3 | Gornji Mušić | |||||
13.05
16:30
Gornji Lajkovac
Popadić
0
2
|
13.05.2018 16:30 | Gornji Lajkovac | 0 : 2 | Popadić |
13.05
16:30
Mladost (K)
Navalin
2
4
|
13.05.2018 16:30 | Mladost (K) | 2 : 4 | Navalin | |||||
13.05
16:30
Napredak
Moravac
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Napredak | 3 : 0 | Moravac | |||||
13.05
16:30
Jašunja
Mladost (DL)
5
1
|
13.05.2018 16:30 | Jašunja | 5 : 1 | Mladost (DL) |
13.05
16:30
OFK Povlen
Lukavac
0
3
|
13.05.2018 16:30 | OFK Povlen | 0 : 3 | Lukavac | |||||
13.05
16:30
Gradac Pričević
Žabari
0
3
|
13.05.2018 16:30 | Gradac Pričević | 0 : 3 | Žabari | |||||
13.05
16:30
Dupljaj
Dupljaj 2016
0
3
|
13.05.2018 16:30 | Dupljaj | 0 : 3 | Dupljaj 2016 | |||||
13.05
16:30
Sloga Gorić
Zadrugar
4
1
|
13.05.2018 16:30 | Sloga Gorić | 4 : 1 | Zadrugar |
13.05
11:00
Kolubara
Dokmir
4
1
|
13.05.2018 11:00 | Kolubara | 4 : 1 | Dokmir | |||||
13.05
11:00
Murgaš 2012
Pambukovica
0
5
|
13.05.2018 11:00 | Murgaš 2012 | 0 : 5 | Pambukovica | |||||
13.05
11:00
Strelac 001
Zvizdar 2012
3
1
|
13.05.2018 11:00 | Strelac 001 | 3 : 1 | Zvizdar 2012 | |||||
13.05
11:00
Omladinac
Vukona
7
1
|
13.05.2018 11:00 | Omladinac | 7 : 1 | Vukona | |||||
13.05
11:00
Šarbane
OFK Takovo
3
3
|
13.05.2018 11:00 | Šarbane | 3 : 3 | OFK Takovo | |||||
13.05
11:00
Brgule
Sloga
6
1
|
13.05.2018 11:00 | Brgule | 6 : 1 | Sloga |
13.05
17:00
Budućnost (S)
Bane 1931
6
2
|
13.05.2018 17:00 | Budućnost (S) | 6 : 2 | Bane 1931 | |||||
13.05
17:00
Progorelica
Studen Vitez
4
0
|
13.05.2018 17:00 | Progorelica | 4 : 0 | Studen Vitez | |||||
13.05
14:30
BSK 2014
Omladinac (D)
0
4
|
13.05.2018 14:30 | BSK 2014 | 0 : 4 | Omladinac (D) |
13.05
17:00
Vrnjci
Stara čaršija
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Vrnjci | 1 : 0 | Stara čaršija | |||||
13.05
11:00
Miločajac
Jovo Kursula
2
3
|
13.05.2018 11:00 | Miločajac | 2 : 3 | Jovo Kursula | |||||
13.05
17:00
Šumadija (Š)
Zgodačica
3
3
|
13.05.2018 17:00 | Šumadija (Š) | 3 : 3 | Zgodačica | |||||
13.05
17:00
Zvezda
Mladost 1925
0
0
|
13.05.2018 17:00 | Zvezda | 0 : 0 | Mladost 1925 |
13.05
17:30
Belica
Mladost
3
5
|
13.05.2018 17:30 | Belica | 3 : 5 | Mladost | |||||
13.05
17:30
Sloboda
Dobra Voda
2
1
|
13.05.2018 17:30 | Sloboda | 2 : 1 | Dobra Voda | |||||
13.05
17:30
Osaonica
Partizan
0
1
|
13.05.2018 17:30 | Osaonica | 0 : 1 | Partizan | |||||
13.05
17:30
Omladinac
Crni Vrh
1
1
|
13.05.2018 17:30 | Omladinac | 1 : 1 | Crni Vrh | |||||
13.05
17:30
OFK Borac
Trnava
2
0
|
13.05.2018 17:30 | OFK Borac | 2 : 0 | Trnava |
13.05
17:00
Rudar
Resava
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Resava | |||||
13.05
12:00
Orlovi
Mladi Borac
5
0
|
13.05.2018 12:00 | Orlovi | 5 : 0 | Mladi Borac | |||||
13.05
17:00
Zelenika
Resavac
1
3
|
13.05.2018 17:00 | Zelenika | 1 : 3 | Resavac | |||||
13.05
17:00
Sindjelić
Viner DSV
1
1
|
13.05.2018 17:00 | Sindjelić | 1 : 1 | Viner DSV | |||||
13.05
17:00
Mladi Radnik
Planinac
7
0
|
13.05.2018 17:00 | Mladi Radnik | 7 : 0 | Planinac |
13.05
16:30
Sopot
Sloga (Ć)
1
2
|
13.05.2018 16:30 | Sopot | 1 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
13.05
16:30
Sloga (Du)
Sloga (L)
0
2
|
13.05.2018 16:30 | Sloga (Du) | 0 : 2 | Sloga (L) | |||||
13.05
16:30
Morava 1932
Batovac
4
3
|
13.05.2018 16:30 | Morava 1932 | 4 : 3 | Batovac | |||||
13.05
16:30
Proleter 1932
Dunav
6
1
|
13.05.2018 16:30 | Proleter 1932 | 6 : 1 | Dunav |
13.05
16:30
Metalac
Zemljoradnik
0
2
|
13.05.2018 16:30 | Metalac | 0 : 2 | Zemljoradnik | |||||
13.05
16:30
Vojvoda Milenko
Mlava (B)
1
3
|
13.05.2018 16:30 | Vojvoda Milenko | 1 : 3 | Mlava (B) | |||||
13.05
16:30
Sloga (Dr)
Beli Orao
4
3
|
13.05.2018 16:30 | Sloga (Dr) | 4 : 3 | Beli Orao | |||||
13.05
16:30
Napredak (Bu)
Pobeda (SK)
3
4
|
13.05.2018 16:30 | Napredak (Bu) | 3 : 4 | Pobeda (SK) |
13.05
16:30
Mladost 1970
Usije
7
1
|
13.05.2018 16:30 | Mladost 1970 | 7 : 1 | Usije | |||||
13.05
16:30
Mrčkovac
Dobra
1
0
|
13.05.2018 16:30 | Mrčkovac | 1 : 0 | Dobra | |||||
13.05
16:30
Barič
OFK Vinci
7
0
|
13.05.2018 16:30 | Barič | 7 : 0 | OFK Vinci | |||||
13.05
16:30
Polet
Električar
0
0
|
13.05.2018 16:30 | Polet | 0 : 0 | Električar |
13.05
11:00
Krćevac 04
Budućnost MI (DT)
2
0
|
13.05.2018 11:00 | Krćevac 04 | 2 : 0 | Budućnost MI (DT) | |||||
13.05
11:00
Radoje Domanović
Budućnost (B)
10
4
|
13.05.2018 11:00 | Radoje Domanović | 10 : 4 | Budućnost (B) | |||||
13.05
11:00
Mladost (J)
Jarmenovci
2
0
|
13.05.2018 11:00 | Mladost (J) | 2 : 0 | Jarmenovci |
13.05
11:00
Mlava Trgovački
Udarnik 2015
1
4
|
13.05.2018 11:00 | Mlava Trgovački | 1 : 4 | Udarnik 2015 |
13.05
17:30
Skela
Proleter
3
0
|
13.05.2018 17:30 | Skela | 3 : 0 | Proleter | |||||
13.05
17:30
Trstenica
Vukićevica
1
4
|
13.05.2018 17:30 | Trstenica | 1 : 4 | Vukićevica |
13.05
17:30
Proleter
Šumadinac
0
3
|
13.05.2018 17:30 | Proleter | 0 : 3 | Šumadinac |
13.05
11:00
Veliko Laole
Zabrđe 1936
2
7
|
13.05.2018 11:00 | Veliko Laole | 2 : 7 | Zabrđe 1936 | |||||
13.05
16:30
Borac
BSK
4
1
|
13.05.2018 16:30 | Borac | 4 : 1 | BSK |
13.05
11:00
OFK Jelen
Jedinstvo
5
1
|
13.05.2018 11:00 | OFK Jelen | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.05
11:00
Žabar
Korman
2
5
|
13.05.2018 11:00 | Žabar | 2 : 5 | Korman | |||||
13.05
11:00
Galeb
Rudar
4
1
|
13.05.2018 11:00 | Galeb | 4 : 1 | Rudar | |||||
13.05
11:00
Mladost
Borac BTG
0
0
|
13.05.2018 11:00 | Mladost | 0 : 0 | Borac BTG |
13.05
10:00
Jedinstvo
Borac 1939
5
1
|
13.05.2018 10:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Borac 1939 |
13.05
15:30
Sloven
Lovac
3
4
|
13.05.2018 15:30 | Sloven | 3 : 4 | Lovac | |||||
13.05
15:30
Šumar
Hajduk
3
1
|
13.05.2018 15:30 | Šumar | 3 : 1 | Hajduk | |||||
13.05
15:30
Sremac
Mladost
0
4
|
13.05.2018 15:30 | Sremac | 0 : 4 | Mladost | |||||
13.05
15:30
Kameni
Vitez
4
0
|
13.05.2018 15:30 | Kameni | 4 : 0 | Vitez |
13.05
16:30
Strmovo 1968
Sloga
9
2
|
13.05.2018 16:30 | Strmovo 1968 | 9 : 2 | Sloga |
13.05
16:30
Dunavac 1929
Mladi Borac
3
0
|
13.05.2018 16:30 | Dunavac 1929 | 3 : 0 | Mladi Borac | |||||
13.05
16:30
Sloga Top
Mirko Tomić
9
3
|
13.05.2018 16:30 | Sloga Top | 9 : 3 | Mirko Tomić | |||||
13.05
16:30
Stiški Kurjak
Baštovan 2015
1
4
|
13.05.2018 16:30 | Stiški Kurjak | 1 : 4 | Baštovan 2015 | |||||
13.05
16:30
Pek (K)
Ram
4
0
|
13.05.2018 16:30 | Pek (K) | 4 : 0 | Ram |
13.05
17:00
Omladinac
Banat (V)
4
4
|
13.05.2018 17:00 | Omladinac | 4 : 4 | Banat (V) | |||||
13.05
17:00
Pobeda
Banat (D)
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Pobeda | 1 : 0 | Banat (D) |
13.05
11:00
Jedinstvo (S)
Stig (C)
4
0
|
13.05.2018 11:00 | Jedinstvo (S) | 4 : 0 | Stig (C) | |||||
13.05
11:00
Stig (MC)
Napredak 1927
3
2
|
13.05.2018 11:00 | Stig (MC) | 3 : 2 | Napredak 1927 |
13.05
16:30
Dinamo
Sport
3
3
|
13.05.2018 16:30 | Dinamo | 3 : 3 | Sport | |||||
13.05
16:30
Telečka
Panonija
1
3
|
13.05.2018 16:30 | Telečka | 1 : 3 | Panonija | |||||
13.05
16:30
OFK Šikara
Graničar
3
0
|
13.05.2018 16:30 | OFK Šikara | 3 : 0 | Graničar | |||||
13.05
16:30
OFK Metalac
Terekveš
1
2
|
13.05.2018 16:30 | OFK Metalac | 1 : 2 | Terekveš |
13.05
16:30
Budućnost
Udarnik
2
3
|
13.05.2018 16:30 | Budućnost | 2 : 3 | Udarnik | |||||
13.05
16:30
Pomoravlje
Jedinstvo
4
1
|
13.05.2018 16:30 | Pomoravlje | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.05
16:30
Polet
BSK
4
3
|
13.05.2018 16:30 | Polet | 4 : 3 | BSK |
13.05
17:30
Sloga
Polet
5
0
|
13.05.2018 17:30 | Sloga | 5 : 0 | Polet |
13.05
Polet
Šumadija
3
0
|
13.05.2018 | Polet | 3 : 0 | Šumadija |
13.05
17:00
Tulež
Misača
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Tulež | 1 : 0 | Misača | |||||
13.05
11:00
Trešnjevica
KMF Aranđelovac
4
2
|
13.05.2018 11:00 | Trešnjevica | 4 : 2 | KMF Aranđelovac |
13.05
16:30
Mladost (CK)
Šumadija
6
1
|
13.05.2018 16:30 | Mladost (CK) | 6 : 1 | Šumadija | |||||
13.05
16:30
Badnjevac
Karađorđe 2013
2
2
|
13.05.2018 16:30 | Badnjevac | 2 : 2 | Karađorđe 2013 |
13.05
Velika Morava
OFK Orašje
4
3
|
13.05.2018 | Velika Morava | 4 : 3 | OFK Orašje |
13.05
11:00
Vratare
Globoder
3
7
|
13.05.2018 11:00 | Vratare | 3 : 7 | Globoder | |||||
13.05
17:00
Padež
Mladost 2015
7
1
|
13.05.2018 17:00 | Padež | 7 : 1 | Mladost 2015 | |||||
13.05
17:00
Gaglovo
Štitari
5
2
|
13.05.2018 17:00 | Gaglovo | 5 : 2 | Štitari | |||||
13.05
17:00
Polet (K)
Grkljane
4
1
|
13.05.2018 17:00 | Polet (K) | 4 : 1 | Grkljane |
13.05
11:00
Mladost
Bojić
1
3
|
13.05.2018 11:00 | Mladost | 1 : 3 | Bojić | |||||
13.05
11:00
Rankovac
Zablaće
6
2
|
13.05.2018 11:00 | Rankovac | 6 : 2 | Zablaće |
13.05
17:30
OFK Dragoševac
Dražmirovac
3
1
|
13.05.2018 17:30 | OFK Dragoševac | 3 : 1 | Dražmirovac | |||||
13.05
17:30
Lipar
PSS-192
3
2
|
13.05.2018 17:30 | Lipar | 3 : 2 | PSS-192 |
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
|
13.05.2018 17:00 | Krupa | 1 : 3 | Radnik | |||||
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
|
13.05.2018 17:00 | Sarajevo | 4 : 1 | Zrinjski | |||||
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Široki Brijeg | 3 : 1 | Željezničar |
13.05
17:00
Berane
OFK Mladost Lješkopolje 1970
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Berane | 1 : 2 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
13.05
17:00
Čelik
Jedinstvo
0
4
|
13.05.2018 17:00 | Čelik | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
13.05
17:00
Cetinje
Bokelj
0
1
|
13.05.2018 17:00 | Cetinje | 0 : 1 | Bokelj | |||||
13.05
17:00
Ibar
Jezero
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Ibar | 1 : 0 | Jezero | |||||
13.05
17:00
Igalo
Otrant
3
1
|
13.05.2018 17:00 | Igalo | 3 : 1 | Otrant | |||||
13.05
17:00
Mornar
Lovćen
0
0
|
13.05.2018 17:00 | Mornar | 0 : 0 | Lovćen |
13.05
17:30
Drezga
Kom Eurozox 2
2
1
|
13.05.2018 17:30 | Drezga | 2 : 1 | Kom Eurozox 2 |
13.05
17:00
Hajduk
Sloga (R)
1
5
|
13.05.2018 17:00 | Hajduk | 1 : 5 | Sloga (R) |
13.05
16:00
Burnley
Bournemouth
1
2
|
13.05.2018 16:00 | Burnley | 1 : 2 | Bournemouth | |||||
13.05
16:00
Crystal Palace
WBA
2
0
|
13.05.2018 16:00 | Crystal Palace | 2 : 0 | WBA | |||||
13.05
16:00
Huddersfield
Arsenal
0
1
|
13.05.2018 16:00 | Huddersfield | 0 : 1 | Arsenal | |||||
13.05
16:00
Liverpool
Brighton
4
0
|
13.05.2018 16:00 | Liverpool | 4 : 0 | Brighton | |||||
13.05
16:00
Manchester Utd
Watford
1
0
|
13.05.2018 16:00 | Manchester Utd | 1 : 0 | Watford | |||||
13.05
16:00
Newcastle
Chelsea
3
0
|
13.05.2018 16:00 | Newcastle | 3 : 0 | Chelsea | |||||
13.05
16:00
Southampton
Manchester City
0
1
|
13.05.2018 16:00 | Southampton | 0 : 1 | Manchester City | |||||
13.05
16:00
Swansea
Stoke
1
2
|
13.05.2018 16:00 | Swansea | 1 : 2 | Stoke | |||||
13.05
16:00
Tottenham
Leicester
5
4
|
13.05.2018 16:00 | Tottenham | 5 : 4 | Leicester | |||||
13.05
16:00
West Ham
Everton
3
1
|
13.05.2018 16:00 | West Ham | 3 : 1 | Everton |
13.05
16:15
Espanyol
Málaga
4
1
|
13.05.2018 16:15 | Espanyol | 4 : 1 | Málaga | |||||
13.05
20:45
Levante
Barcelona
5
4
|
13.05.2018 20:45 | Levante | 5 : 4 | Barcelona |
13.05
15:00
Fiorentina
Cagliari
0
1
|
13.05.2018 15:00 | Fiorentina | 0 : 1 | Cagliari | |||||
13.05
15:00
Bologna
Chievo
1
2
|
13.05.2018 15:00 | Bologna | 1 : 2 | Chievo | |||||
13.05
20:45
Roma
Juventus
0
0
|
13.05.2018 20:45 | Roma | 0 : 0 | Juventus | |||||
13.05
15:00
Crotone
Lazio
2
2
|
13.05.2018 15:00 | Crotone | 2 : 2 | Lazio | |||||
13.05
18:00
Atalanta
Milan
1
1
|
13.05.2018 18:00 | Atalanta | 1 : 1 | Milan | |||||
13.05
20:45
Sampdoria
Napoli
0
2
|
13.05.2018 20:45 | Sampdoria | 0 : 2 | Napoli | |||||
13.05
15:00
Torino
SPAL
2
1
|
13.05.2018 15:00 | Torino | 2 : 1 | SPAL | |||||
13.05
15:00
Verona
Udinese
0
1
|
13.05.2018 15:00 | Verona | 0 : 1 | Udinese |
13.05
11:00
Zadrugar
Partizan
1
2
|
13.05.2018 11:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Partizan |
13.05
19:00
Voždovac
Partizan
2
1
|
13.05.2018 19:00 | Voždovac | 2 : 1 | Partizan | |||||
13.05
19:00
Spartak
Radnički
2
0
|
13.05.2018 19:00 | Spartak | 2 : 0 | Radnički | |||||
13.05
17:00
Vojvodina
Crvena Zvezda
1
2
|
13.05.2018 17:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
13.05
17:00
Napredak
Čukarički
3
2
|
13.05.2018 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Čukarički |
13.05
19:00
Rad
Zemun
3
2
|
13.05.2018 19:00 | Rad | 3 : 2 | Zemun | |||||
13.05
19:00
Mladost
Bačka
1
3
|
13.05.2018 19:00 | Mladost | 1 : 3 | Bačka | |||||
13.05
19:00
Borac
Radnik
2
0
|
13.05.2018 19:00 | Borac | 2 : 0 | Radnik | |||||
13.05
19:00
Mačva
Javor
1
2
|
13.05.2018 19:00 | Mačva | 1 : 2 | Javor |
13.05
17:00
Budućnost
ČSK Pivara
1
1
|
13.05.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | ČSK Pivara | |||||
13.05
17:00
Bežanija
Sinđelić
1
0
|
13.05.2018 17:00 | Bežanija | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
13.05
17:00
Temnić 1924
Teleoptik
1
3
|
13.05.2018 17:00 | Temnić 1924 | 1 : 3 | Teleoptik |
13.05
17:00
Mašinac
Crvena zvezda
0
4
|
13.05.2018 17:00 | Mašinac | 0 : 4 | Crvena zvezda |
13.05
17:00
Karađorđe
Lavice Dubočica
6
0
|
13.05.2018 17:00 | Karađorđe | 6 : 0 | Lavice Dubočica | |||||
13.05
16:00
Polet
Šumadija 1903
3
1
|
13.05.2018 16:00 | Polet | 3 : 1 | Šumadija 1903 |
13.05
10:00
Partizan
Čukarički
2
3
|
13.05.2018 10:00 | Partizan | 2 : 3 | Čukarički |
13.05
10:00
Sindjelć
BASK
2
3
|
13.05.2018 10:00 | Sindjelć | 2 : 3 | BASK | |||||
13.05
10:00
IMT
Kolubara
1
1
|
13.05.2018 10:00 | IMT | 1 : 1 | Kolubara |
13.05
11:00
Srem
BSK 1925
1
3
|
13.05.2018 11:00 | Srem | 1 : 3 | BSK 1925 | |||||
13.05
11:00
Balkan
Budućnost
5
1
|
13.05.2018 11:00 | Balkan | 5 : 1 | Budućnost |
13.05
16:30
Šumadinac
Zvezdara
0
1
|
13.05.2018 16:30 | Šumadinac | 0 : 1 | Zvezdara | |||||
13.05
10:00
Stepojevac Vaga
Minel
4
2
|
13.05.2018 10:00 | Stepojevac Vaga | 4 : 2 | Minel | |||||
13.05
12:00
Posavina
Beograd 1929
2
5
|
13.05.2018 12:00 | Posavina | 2 : 5 | Beograd 1929 |
13.05
11:00
Jedinstvo Stević
Borac (Sa)
3
0
|
13.05.2018 11:00 | Jedinstvo Stević | 3 : 0 | Borac (Sa) | |||||
13.05
10:00
Tempo
Omladinac 1927
2
1
|
13.05.2018 10:00 | Tempo | 2 : 1 | Omladinac 1927 | |||||
13.05
10:00
Spartak
Glogonj
2
1
|
13.05.2018 10:00 | Spartak | 2 : 1 | Glogonj |
13.05
10:00
Radnički (K)
Partizan (G)
21
2
|
13.05.2018 10:00 | Radnički (K) | 21 : 2 | Partizan (G) |
13.05
11:00
Prva Iskra
Zabrežje
3
0
|
13.05.2018 11:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | Zabrežje |
13.05
10:00
Hajduk junior
ŽAK Junior
1
1
|
13.05.2018 10:00 | Hajduk junior | 1 : 1 | ŽAK Junior | |||||
13.05
10:00
Radnički (S)
ČSK Pivara
3
0
|
13.05.2018 10:00 | Radnički (S) | 3 : 0 | ČSK Pivara |
13.05
10:00
Begej
Železničar (P)
3
8
|
13.05.2018 10:00 | Begej | 3 : 8 | Železničar (P) |
13.05
10:00
Omladinac (NB)
Petar Puača
0
3
|
13.05.2018 10:00 | Omladinac (NB) | 0 : 3 | Petar Puača | |||||
13.05
10:00
Crvena zvezda
Veternik
1
5
|
13.05.2018 10:00 | Crvena zvezda | 1 : 5 | Veternik | |||||
13.05
10:00
Radnički (SM)
Proleter (NS)
1
0
|
13.05.2018 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Proleter (NS) |
13.05
15:30
Lokomotiva MK
Sinđelić MK
2
0
|
13.05.2018 15:30 | Lokomotiva MK | 2 : 0 | Sinđelić MK |
13.05
11:00
Zuce MK
Rad 2 MO
3
1
|
13.05.2018 11:00 | Zuce MK | 3 : 1 | Rad 2 MO |
13.05
10:00
Dinamo
Teleoptik
0
4
|
13.05.2018 10:00 | Dinamo | 0 : 4 | Teleoptik | |||||
13.05
17:00
Zemun
OFK Beograd
3
2
|
13.05.2018 17:00 | Zemun | 3 : 2 | OFK Beograd | |||||
13.05
13:00
Novi Pazar
Jagodina
3
2
|
13.05.2018 13:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Jagodina | |||||
13.05
12:30
Partizan
Čukarički
4
2
|
13.05.2018 12:30 | Partizan | 4 : 2 | Čukarički |
13.05
12:00
Spartak
Radnički (Z)
0
0
|
13.05.2018 12:00 | Spartak | 0 : 0 | Radnički (Z) |
13.05
17:00
Internacional
Bežanija
2
1
|
13.05.2018 17:00 | Internacional | 2 : 1 | Bežanija | |||||
13.05
12:00
IMT
Lokomotiva
2
1
|
13.05.2018 12:00 | IMT | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
13.05
19:00
011
Rad
1
3
|
13.05.2018 19:00 | 011 | 1 : 3 | Rad | |||||
13.05
09:00
Radnički (O)
Studenski grad
0
5
|
13.05.2018 09:00 | Radnički (O) | 0 : 5 | Studenski grad |
13.05
10:00
Mladenovac
Palilulac
3
0
|
13.05.2018 10:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Palilulac |
13.05
Crvena zvezda
Pobeda
5
1
|
13.05.2018 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Pobeda |
13.05
10:00
Tavankut
Njerš Ištvan
1
10
|
13.05.2018 10:00 | Tavankut | 1 : 10 | Njerš Ištvan |
13.05
15:30
Jošanica
AS
2
5
|
13.05.2018 15:30 | Jošanica | 2 : 5 | AS | |||||
13.05
Apolon
Šumadija 1903
1
2
|
13.05.2018 | Apolon | 1 : 2 | Šumadija 1903 |
13.05
10:00
Jugoslavija
Sloga (BNS)
1
1
|
13.05.2018 10:00 | Jugoslavija | 1 : 1 | Sloga (BNS) |
13.05
Potisje
AFK
0
3
|
13.05.2018 | Potisje | 0 : 3 | AFK |
13.05
11:30
Proleter 2006
OFK Vršac
4
2
|
13.05.2018 11:30 | Proleter 2006 | 4 : 2 | OFK Vršac |
13.05
10:00
Radnički (Š)
Radnički (SM)
2
11
|
13.05.2018 10:00 | Radnički (Š) | 2 : 11 | Radnički (SM) | |||||
13.05
10:00
Index
RFK NS 1921
0
3
|
13.05.2018 10:00 | Index | 0 : 3 | RFK NS 1921 |
13.05
12:00
Bečej 1918
Vrbas
3
1
|
13.05.2018 12:00 | Bečej 1918 | 3 : 1 | Vrbas |
13.05
10:00
BSK Borča MK
OFK Beograd MK
1
2
|
13.05.2018 10:00 | BSK Borča MK | 1 : 2 | OFK Beograd MK | |||||
13.05
11:30
Radnički NB MK
Lokomotiva MK
7
2
|
13.05.2018 11:30 | Radnički NB MK | 7 : 2 | Lokomotiva MK |
13.05
10:00
Zemun MK
011 MK
3
0
|
13.05.2018 10:00 | Zemun MK | 3 : 0 | 011 MK | |||||
13.05
11:00
Obrenovac 1905 MK
Rad B MK
0
4
|
13.05.2018 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 0 : 4 | Rad B MK | |||||
13.05
09:30
Lola MK
IMT
3
0
|
13.05.2018 09:30 | Lola MK | 3 : 0 | IMT | |||||
13.05
14:00
OFK Beograd B MK
DIF MK
4
2
|
13.05.2018 14:00 | OFK Beograd B MK | 4 : 2 | DIF MK | |||||
13.05
17:30
Kolubara MK
Brodarac B MK
0
0
|
13.05.2018 17:30 | Kolubara MK | 0 : 0 | Brodarac B MK |
13.05
10:00
Leštane MK
OLE MK
1
4
|
13.05.2018 10:00 | Leštane MK | 1 : 4 | OLE MK |
13.05
10:00
Spartak
Radnički (Z)
2
3
|
13.05.2018 10:00 | Spartak | 2 : 3 | Radnički (Z) |
13.05
10:30
Lokomotiva
Lola
11
0
|
13.05.2018 10:30 | Lokomotiva | 11 : 0 | Lola | |||||
13.05
09:00
Radnički (NB)
Dominus
1
0
|
13.05.2018 09:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Dominus |
13.05
12:00
AF Djokić
Proleter
3
0
|
13.05.2018 12:00 | AF Djokić | 3 : 0 | Proleter |
13.05
10:00
Sopot
DIF
1
8
|
13.05.2018 10:00 | Sopot | 1 : 8 | DIF |
13.05
14:00
Komgrap
Ada
1
22
|
13.05.2018 14:00 | Komgrap | 1 : 22 | Ada | |||||
13.05
10:00
Napredak (M)
Rakovica
1
1
|
13.05.2018 10:00 | Napredak (M) | 1 : 1 | Rakovica |
13.05
11:00
Mundial
Radnički (K)
1
3
|
13.05.2018 11:00 | Mundial | 1 : 3 | Radnički (K) |
13.05
10:00
Hajdučica
Potporanj
3
3
|
13.05.2018 10:00 | Hajdučica | 3 : 3 | Potporanj | |||||
13.05
10:00
Partizan (U)
Jedinstvo (V)
8
3
|
13.05.2018 10:00 | Partizan (U) | 8 : 3 | Jedinstvo (V) | |||||
13.05
10:00
Sloga
Budućnost (A)
13
0
|
13.05.2018 10:00 | Sloga | 13 : 0 | Budućnost (A) |
13.05
17:00
Stari Tamiš
Budućnost (BB)
1
7
|
13.05.2018 17:00 | Stari Tamiš | 1 : 7 | Budućnost (BB) |
13.05
10:00
Vojvodina (C)
Mladost (V)
2
2
|
13.05.2018 10:00 | Vojvodina (C) | 2 : 2 | Mladost (V) |
13.05
10:00
Urovci
Zadrugar
3
4
|
13.05.2018 10:00 | Urovci | 3 : 4 | Zadrugar | |||||
13.05
10:00
Zvezda
Posavina
2
9
|
13.05.2018 10:00 | Zvezda | 2 : 9 | Posavina | |||||
13.05
10:00
Duboko
Krtinska
5
0
|
13.05.2018 10:00 | Duboko | 5 : 0 | Krtinska |
13.05
10:00
Hajduk
IMT
3
5
|
13.05.2018 10:00 | Hajduk | 3 : 5 | IMT | |||||
13.05
12:00
Sinđelić
Bežanija
2
2
|
13.05.2018 12:00 | Sinđelić | 2 : 2 | Bežanija | |||||
13.05
13:30
Novi Beograd
Borac
3
0
|
13.05.2018 13:30 | Novi Beograd | 3 : 0 | Borac |
13.05
10:00
Kostolac 2008
Homoljac
0
3
|
13.05.2018 10:00 | Kostolac 2008 | 0 : 3 | Homoljac | |||||
13.05
12:00
Pinkum
Zvižd
0
3
|
13.05.2018 12:00 | Pinkum | 0 : 3 | Zvižd |
13.05
Proleter 1976
KMF Aranđelovac
0
18
|
13.05.2018 | Proleter 1976 | 0 : 18 | KMF Aranđelovac |
13.05
09:30
Proleter 2006
OFK Vršac
1
5
|
13.05.2018 09:30 | Proleter 2006 | 1 : 5 | OFK Vršac |
13.05
10:00
Bečej 1918
CFK
2
1
|
13.05.2018 10:00 | Bečej 1918 | 2 : 1 | CFK |
13.05
10:00
Srem (SM)
Radnički (SM)
12
1
|
13.05.2018 10:00 | Srem (SM) | 12 : 1 | Radnički (SM) | |||||
13.05
10:00
Index
RFK NS1921
1
4
|
13.05.2018 10:00 | Index | 1 : 4 | RFK NS1921 |
13.05
15:30
Sinđelić MK
OFK Beograd B MK
1
2
|
13.05.2018 15:30 | Sinđelić MK | 1 : 2 | OFK Beograd B MK | |||||
13.05
11:00
PKB MK
Rad MK
0
5
|
13.05.2018 11:00 | PKB MK | 0 : 5 | Rad MK | |||||
13.05
10:00
Studentski Grad MK
Milutinac MK
3
1
|
13.05.2018 10:00 | Studentski Grad MK | 3 : 1 | Milutinac MK | |||||
13.05
10:00
GSP Polet MK
Voždovac B
3
0
|
13.05.2018 10:00 | GSP Polet MK | 3 : 0 | Voždovac B | |||||
13.05
10:00
Vrčin MK
Brodarac MK-B
1
1
|
13.05.2018 10:00 | Vrčin MK | 1 : 1 | Brodarac MK-B |
13.05
10:00
Petlić MK
Ole MK
0
8
|
13.05.2018 10:00 | Petlić MK | 0 : 8 | Ole MK | |||||
13.05
13:00
Srem MK
Rakovica MK
7
0
|
13.05.2018 13:00 | Srem MK | 7 : 0 | Rakovica MK | |||||
13.05
13:00
Lokomotiva MK
BASK MK
1
0
|
13.05.2018 13:00 | Lokomotiva MK | 1 : 0 | BASK MK | |||||
13.05
09:00
Žarkovo MK
BSK 1926 MK
13
1
|
13.05.2018 09:00 | Žarkovo MK | 13 : 1 | BSK 1926 MK |
13.05
13:00
Crvena zvezda
Zemun
3
4
|
13.05.2018 13:00 | Crvena zvezda | 3 : 4 | Zemun | |||||
13.05
11:00
Sloga Radnički
Rad
0
7
|
13.05.2018 11:00 | Sloga Radnički | 0 : 7 | Rad |
13.05
13:00
Sindjelić
Zemun
2
1
|
13.05.2018 13:00 | Sindjelić | 2 : 1 | Zemun | |||||
13.05
09:00
Rad
Teleoptik
3
3
|
13.05.2018 09:00 | Rad | 3 : 3 | Teleoptik | |||||
13.05
17:00
Radnički (O)
Voždovac
2
1
|
13.05.2018 17:00 | Radnički (O) | 2 : 1 | Voždovac |
13.05
10:00
Subotica
Spartak '05
0
7
|
13.05.2018 10:00 | Subotica | 0 : 7 | Spartak '05 |
13.05
17:00
Fer Plej 06
Olimpik
1
7
|
13.05.2018 17:00 | Fer Plej 06 | 1 : 7 | Olimpik | |||||
13.05
13:00
Dominus
IMT
1
4
|
13.05.2018 13:00 | Dominus | 1 : 4 | IMT |
13.05
10:00
Palilulac
Torlak
3
2
|
13.05.2018 10:00 | Palilulac | 3 : 2 | Torlak | |||||
13.05
13:30
Crvenka
Zvezdara
16
0
|
13.05.2018 13:30 | Crvenka | 16 : 0 | Zvezdara | |||||
13.05
09:00
Balkan
Banja
3
1
|
13.05.2018 09:00 | Balkan | 3 : 1 | Banja |
13.05
17:00
Crvena zvezda MML
Vinča
4
2
|
13.05.2018 17:00 | Crvena zvezda MML | 4 : 2 | Vinča | |||||
13.05
12:30
Leštane
Dunavac
7
0
|
13.05.2018 12:30 | Leštane | 7 : 0 | Dunavac | |||||
13.05
09:00
Lokomotiva
Zemun
5
0
|
13.05.2018 09:00 | Lokomotiva | 5 : 0 | Zemun |
13.05
Posavac Tisma
Rvati
5
3
|
13.05.2018 | Posavac Tisma | 5 : 3 | Rvati |
13.05
Partizan
Sloga
0
7
|
13.05.2018 | Partizan | 0 : 7 | Sloga |
13.05
18:00
Metalac
Vojvodina
101
102
|
13.05.2018 18:00 | Metalac | 101 : 102 | Vojvodina | |||||
13.05
20:30
Vršac
Partizan
59
108
|
13.05.2018 20:30 | Vršac | 59 : 108 | Partizan | |||||
13.05
19:00
Dynamic
FMP
70
82
|
13.05.2018 19:00 | Dynamic | 70 : 82 | FMP |
13.05
18:00
Kolubara
Mladenovac
1
3
|
13.05.2018 18:00 | Kolubara | 1 : 3 | Mladenovac |
13.05
19:30
Mačva
Loznica
26
26
|
13.05.2018 19:30 | Mačva | 26 : 26 | Loznica | |||||
13.05
18:00
Proleter
Crvenka
25
33
|
13.05.2018 18:00 | Proleter | 25 : 33 | Crvenka |
13.05
20:00
Hajduk Veljko
Dubočica 54
26
20
|
13.05.2018 20:00 | Hajduk Veljko | 26 : 20 | Dubočica 54 |
13.05
19:00
Sloga
Prva Petoletka
29
48
|
13.05.2018 19:00 | Sloga | 29 : 48 | Prva Petoletka |
13.05
16:30
Novi Beograd
Beograd
29
28
|
13.05.2018 16:30 | Novi Beograd | 29 : 28 | Beograd |
13.05
18:00
Paraćin
Radnički
23
27
|
13.05.2018 18:00 | Paraćin | 23 : 27 | Radnički |
13.05
20:00
Nova Pazova 1957
Potisje Pleteks
32
25
|
13.05.2018 20:00 | Nova Pazova 1957 | 32 : 25 | Potisje Pleteks | |||||
13.05
20:00
Radnički (JT)
Vojvoda Stepa
28
27
|
13.05.2018 20:00 | Radnički (JT) | 28 : 27 | Vojvoda Stepa |
13.05
11:00
Vranje 1957 - 2
Topličanin 2
38
22
|
13.05.2018 11:00 | Vranje 1957 - 2 | 38 : 22 | Topličanin 2 |
13.05
18:00
Obilić
Naftagas
17
35
|
13.05.2018 18:00 | Obilić | 17 : 35 | Naftagas |
13.05
16:30
Radnički
Unirea
26
18
|
13.05.2018 16:30 | Radnički | 26 : 18 | Unirea |
13.05
19:00
Hajduk
Beočin
34
23
|
13.05.2018 19:00 | Hajduk | 34 : 23 | Beočin |
13.05
18:30
Metaloplastika
Dinamo
23
19
|
13.05.2018 18:30 | Metaloplastika | 23 : 19 | Dinamo | |||||
13.05
18:00
Crvena zvezda
Vojvodina
22
30
|
13.05.2018 18:00 | Crvena zvezda | 22 : 30 | Vojvodina | |||||
13.05
16:45
Partizan
Železničar 1949
30
22
|
13.05.2018 16:45 | Partizan | 30 : 22 | Železničar 1949 |
13.05
18:00
Laki
Jadran
27
26
|
13.05.2018 18:00 | Laki | 27 : 26 | Jadran |
13.05
19:00
Čačak
Župa
23
20
|
13.05.2018 19:00 | Čačak | 23 : 20 | Župa |
13.05
19:00
Radnički
Jagodina 2
28
15
|
13.05.2018 19:00 | Radnički | 28 : 15 | Jagodina 2 | |||||
13.05
18:00
Vlasotince
Topličanin
27
40
|
13.05.2018 18:00 | Vlasotince | 27 : 40 | Topličanin | |||||
13.05
19:00
Žitorađa
Radan
24
23
|
13.05.2018 19:00 | Žitorađa | 24 : 23 | Radan |
13.05
20:00
Rudar
ORK Loznica
20
28
|
13.05.2018 20:00 | Rudar | 20 : 28 | ORK Loznica |
13.05
16:45
Bekament
Jagodina
27
29
|
13.05.2018 16:45 | Bekament | 27 : 29 | Jagodina | 1:3 |
13.05
16:00
Kučevo
Vrbas
27
37
|
13.05.2018 16:00 | Kučevo | 27 : 37 | Vrbas | |||||
13.05
17:00
Metalac
Pirot
30
40
|
13.05.2018 17:00 | Metalac | 30 : 40 | Pirot |
13.05
20:00
FON
International
5
2
|
13.05.2018 20:00 | FON | 5 : 2 | International |
13.05
20:30
Pirot
Vranje
5
3
|
13.05.2018 20:30 | Pirot | 5 : 3 | Vranje |
13.05
20:30
Forum
Metalac Kolorado
3
3
|
13.05.2018 20:30 | Forum | 3 : 3 | Metalac Kolorado |
13.05
19:00
Kraljevićevo
Tango
9
4
|
13.05.2018 19:00 | Kraljevićevo | 9 : 4 | Tango | |||||
13.05
19:00
Hajduk
Apa Futsal
7
4
|
13.05.2018 19:00 | Hajduk | 7 : 4 | Apa Futsal |
13.05
17:00
GRK Vršac
Dinamo 1954
33
17
|
13.05.2018 17:00 | GRK Vršac | 33 : 17 | Dinamo 1954 |
13.05
13:00
Sirmium Legionaries SM
Wild Boars Kragujevac
13
35
|
13.05.2018 13:00 | Sirmium Legionaries SM | 13 : 35 | Wild Boars Kragujevac |
13.05
16:00
Celtis Sombor
Novi Sad Wild Dogs
13
14
|
13.05.2018 16:00 | Celtis Sombor | 13 : 14 | Novi Sad Wild Dogs | |||||
13.05
13:00
Angel Warriors Čačak
Pastuvi Požarevac
59
3
|
13.05.2018 13:00 | Angel Warriors Čačak | 59 : 3 | Pastuvi Požarevac |
13.05
12:00
Smederevo Bedemi
Pirates Zemun
8
23
|
13.05.2018 12:00 | Smederevo Bedemi | 8 : 23 | Pirates Zemun |