XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
31.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
31.10.2018 13:30 Inđija 3 : 0 Sloboda
31.10.2018 17:00 Borac 3 : 0 Teleoptik
31.10.2018 13:30 Radnički 1923 3 : 1 Trajal
31.10.2018 13:30 Novi Pazar 0 : 4 Bečej 1918
31.10.2018 13:30 Bežanija 0 : 1 TSC
31.10.2018 13:30 Budućnost 1 : 1 OFK Žarkovo
31.10.2018 13:30 Sinđelić 1 : 0 Metalac
31.10.2018 13:30 Zlatibor 1 : 2 Javor Matis
31.10.2018 18:52 (H.D. Vujanović)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Inđija 14 10 2 2 32
2 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 14 9 4 1 31
3 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 14 10 1 3 31
4 Doigravanje (Play Off) Sinđelić 14 8 5 1 29
5 Doigravanje (Play Off) TSC 14 6 6 2 24
6 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 14 7 2 5 23
7 Doigravanje (Play Off) Metalac 14 5 6 3 21
8 Doigravanje (Play Off) Bežanija 14 5 2 7 17
9 Play Out OFK Žarkovo 14 4 4 6 16
10 Play Out Bečej 1918 14 5 1 8 16
11 Play Out Teleoptik 14 4 4 6 16
12 Play Out Borac 14 3 6 5 15
13 Play Out Trajal 14 4 3 7 15
14 Play Out Budućnost 14 2 6 6 12
15 Play Out Novi Pazar 14 0 5 9 5
16 Play Out Sloboda 14 0 3 11 3
15.kolo
Sledeće kolo
03/04.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
04.11.2018 13:30 Javor Matis 1 : 0 Inđija
05.11.2018 18:00 Metalac 2 : 0 Zlatibor
05.11.2018 13:30 OFK Žarkovo 2 : 1 Sinđelić
04.11.2018 13:30 TSC 4 : 1 Budućnost
04.11.2018 13:30 Bečej 1918 1 : 2 Bežanija
04.11.2018 17:00 Trajal 1 : 0 Novi Pazar
04.11.2018 13:30 Teleoptik 0 : 0 Radnički 1923
04.11.2018 13:30 Sloboda 2 : 1 Borac

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 135 korisnika
ogi79 je tipovao utakmicu
Solskjaer i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku