Tri penala za jedno poluvreme

U Karavukovu u utakmici VFL Zapad sastali su se domaći Polet i gostujući Donji Srem iz Pećinaca. Rezultat 1:4, poluvreme 1:0 za domaćina. Gosti su i u prvom poluvremenu bili opasniji, ali lopta nije htela u gol. Pomalo su bojažljivo igrači D. Srema prišli utakmici, a takvoj igri je doprinela i gruba igra domaćina, koja im se na kraju "obila o glavu".
Nakon vodstva 1:0 na poluvremenu, domaći su istrčali na teren u drugom poluvremenu sa namerom da odbrane to vodjstvo, nebirajući sredstva. Sjajan prodor Josimova i povratna lopta za Mitrovića koji razantnim udarcem "cepa" mrežu domaćina označila je početak kraja domaćih. Sledi simultanka sjajnog Petkovića za koga domaći nisu imali rešenja, te su pokušali to da učine grubim startovima. Nad njim su napravljena dva jedanaesterca i jedan crveni karton, dok je nakon jednog njegovog centaršuta jedan domaći igrač igrao rukom. Sva tri puta izvođači kaznenih udaraca su bili precizni (Zelinac, Josimov i Knežević), te je utakmica završena ubedljivom pobedom gostiju. Donji Srem ovom pobedom nastavlja poteru za vodećim Cementom, kome je sada prišao na samo jedan bod.

Polet 1 : 4 Donji Srem
Radnički (SM) 2 : 0 Crvena Zvezda (NS)
Hajduk 1 : 4 Radnički (I)
Crvenka 1 : 3 Borac
Jedinstvo 0 : 2 1. Maj Agroruma
Stanišić 1 : 1 Ljukovo
Veternik 0 : 0 Cement
Mladost (T) 1 : 2 Budućnost (M)