XS
SM
MD
LG

Deset golova u mreži Stepojevca!

Nakon herojski izvojevanog prolaza u naredno kolo Kupa Beograda prošle srede, prvotimci OFK Beograda ponovo su obradovali svoje navijače. Pobeda rezultatom od 10-0 je jedna od najvećih u klupskoj istoriji i svi prisutni na ovom nesvakidašnjem fudbalskom matineu su kućama otišli punog srca i u ekstazi!

OFK Beograd - FK Stepojevac Vaga 10-0!

Za anale ostaje upisano da su strelci na ovom meču ovim redosledom bili:

1-0 Rakić,
2-0 Basara,
3-0 Basara,
4-0 Mitrović,
5-0 Radojković,
6-0 Veličković,
7-0 Veličković,
8-0 Isaković,
9-0 Mirković,
10-0 Martinović.

OFK Beograd: Vraneš, Marković, Nedeljković, Mirković, Ignjatović, Ristović, Rakić, Veličković, Mitrović, Basara i Radojković. Igrali su i Isaković, Martinović i Milić.

Milić se vratio u ekipu nakon preloma ruke koji je doživeo u Lazarevcu gde je takođe postigao evro-gol za Beograd.

Do kraja jesenjeg dela sezone ostao je još duel na "Carevoj ćupriji" protiv BASK-a koji u subotu igramo u 10 sati. Takođe, očekuje nas i duel u 1/4 finala Kupa Beograda čiji žreb svi sa nestrpljenjem očekujemo.

Da se podsetimo naših pobeda sa najvišim rezultatima koje smo ostvarili tokom svoje duge istorije -

1920: BSK – Soko 9-1; šampionat BLP
1923: BSK – Soko 9-0; šampionat BLP
1924: BSK - Soko 8:3; šampionat BLP
1924: BSK - Soko 7:1; šampionat BLP
1925: BSK - Soko 9:5; šampionat BLP
1925: Šumadija - BSK 0-7; šampionat BLP
1926: BSK – Jadran 8-0; šampionat BLP
1927: BSK – SAŠK 7-4; šampionat
1928: BSK – Hajduk 7-0; šampionat
1928: BSK – Jedinstvo 16-0; šampionat BLP
1929: BUSK – BSK 0-7; šampionat BLP
1929: Jugoslavija – BSK 1-7; šampionat BLP
1929: BSK – Obilić 8-1; šampionat BLP
1929: BSK – Pobeda (S) 17-2; kvalifikacije za šampionat
1930: Grafičar – BSK 1-8; šampionat BLP
1930: BSK – Sparta 9-1; šampionat BLP
1931: BSK – Jug (S) 7-0; kvalifikacije za šampionat
1931: Jug (S) – BSK 2-12; kvalifikacije za šampionat
1932: SSK (S) - BSK 2:9; kvalifikacije za šampionat
1932/33: BSK – Slavija (S)  8-1; šampionat
1932/33: BSK – Slavija (O) 9-0; šampionat
1934: ŽSK (Z) – BSK 3-9; kvalifikacije za šampionat
1934: BSK – Vojvodina 7-0; kvalifikacije za šampionat
1934/35: BSK – HAŠK 8-2; šampionat
1936: BSK – Sloga 7-1; šampionat BLP
1936: BSK – Sparta 8-0; šampionat BLP
1936: BSK – Sloga 7-2; šampionat BLP
1936/37: BSK – Ljubljana 8-0; šampionat
1936/37: Slavija (S) – BSK 3-8; šampionat
1938: BSK - Slavija (S) 11-0; Zimski kup
1938/39: BSK – Slavija (V) 9-0; šampionat
1939: BSK – Bata (B) 11-0; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939: BSK – ŽAK (S) 12-0; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939: Slavija (O) - BSK 1-6; Zimski kup
1940: BSK – BASK 10-1; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1940: Jugoslavija (J) – BSK 1-8; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939/40: BSK – Hajduk 9-0; šampionat
1941: BSK – BASK 7-0; Srpski kup
1941: BSK – BASK 9-2; Srpski kup
1941: PAK - BSK 1-10; - kvalifikacije za šampionat
1941: BSK - Borac 7-0; Zimski kup
1941: BSK - Električna centrala 9-0; Zimski kup
1941: BSK - Palilulac 24-0; Zimski kup
1941: BSK - Obilić 9-0; Zimski kup
1942: BSK – Mitić 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – Vitez 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – Obilić 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – ČSK 7-1; šampionat BLP
1942: BSK – Balkan 16-1; šampionat BLP
1942: BSK – Sloga 8-1; šampionat BLP
1942: BSK – Obilić 8-0; šampionat BLP
1942: BSK – Vitez 8-0; šampionat BLP
1943: BSK – Mitić 10-0; šampionat BLP
1943: BSK – Jedinstvo 7-0; šampionat BLP
1943: BSK – ČSK 10-0; šampionat BLP
1943: BSK – Obilić 10-0; šampionat BLP
1944: BSK - Trgovački pomoćnik 10-0; 8-0; kup Beograda
1945: Metalac - Železničar 10-2; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Vračar 9-0; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Borac 6-0; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Radnički 6-1; prvenstvo Beograda
1946: Jedinstvo (SD) - Metalac 0-7; prvenstvo Srbije
1946/47: Metalac - Lovćen 6-3; kvalifikacije za šampionat
1948/49: Metalac – Budućnost 7-0; šampionat
1948/49: Metalac – Lokomotiva (Z) 8-2; šampionat
1950: BSK – Sloga (K) 10-1; kup
1951: Srem (SM) - BSK II 0-6; kup
1951: Jasenica (SP) - BSK II  1-6; kup
1952: BSK – Vardar 6-1; šampionat
1953: BSK II - Jedinstvo (Zemun) 6-3; kup
1953: BSK II - Železničar (B) 7-0; kup
1953: Srem – BSL 0-9; kup
1953/54: BSK – Rabotnički 8-1; šampionat
1954: BSK (B) – BSK 2-10; kup
1954: Mladost (BP) – BSK 1-8; kup
1958/59: OFK Beograd – Radnički (K) 6-1; šampionat - Druga liga
1961/62: OFK Beograd – Sarajevo 6-1; šampionat
1962/63: OFK Beograd – Rijeka 6-1; šampionat
1963/64: OFK Beograd – Hajduk 6-3; šampionat
1963/64: OFK Beograd – Novi Sad 6-2; šampionat
1966: OFK Beograd – Dinamo 6-2; kup
1968: OFK Beograd – Rapid (B) 6-1; Kup sajamskih gradova
1967/68: OFK Beograd – Trepča 7-1; baraž za opstanak u Prvoj ligi
1970/71: OFK Beograd – Bor 7-2; šampionat
1970/71: OFK Beograd – Radnički (K) 7-1; šampionat
1971/72: Radnički (K) – OFK Beograd 0-6; šampionat
1973/74: OFK Beograd – Zagreb 6-1; šampionat
1975/76: Sarajevo – OFK Beograd 6-0; šampionat
1986/87: OFK Beograd – Radnički (K) 6-0; šampionat - Druga liga
1986/87: OFK Beograd – Napredak 6-0; šampionat - Druga liga
1987/88: OFK Beograd – Novi Pazar 6-1; šampionat - Druga liga
1988/89: Mladost Goša – OFK Beograd 3-6; kup
1990/91: OFK Beograd – Cibalija 7-0; šampionat – Druga liga
2003: OFK Beograd – Trans Narva 6-1; Intertoto kup *poništen meč
2001/02: OFK Beograd – Mladost (A) 8-2; šampionat
2002/03: OFK Beograd – Javor 6-0; šampionat
2006/07: OFK Beograd – Voždovac 6-2; šampionat
2015/16: OFK Beograd - FK Jagodina 6-2; šampionat
2017/18 OFK Beograd - FK Stepojevac Vaga 7-0; šampionat - III liga
2018/19 OFK Beograd - FK Stepojevac Vaga 10-0, šampionat III liga


Radnički (NB) 1 : 0 BASK
OFK Beograd 10 : 0 Stepojevac Vaga
Jedinstvo 3 : 2 Prva Iskra
IMT 1 : 0 Lokomotiva
Grafičar 6 : 1 GSP Polet Dorćol
Radnički (O) 0 : 0 Zvezdara
BSK Borča 2 : 4 Crvena Zvezda
Kolubara 2 : 0 Brodarac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kolubara 14 10 3 1 33
2 IMT 14 10 2 2 32
3 Grafičar 14 9 4 1 31
4 Zvezdara 14 7 3 4 24
5 Brodarac 14 6 5 3 23
6 Crvena Zvezda 14 6 4 4 22
7 Lokomotiva 14 6 2 6 20
8 Radnički (O) 14 5 5 4 20
9 OFK Beograd 14 5 3 6 18
10 Radnički (NB) 14 5 3 6 18
11 GSP Polet Dorćol 14 4 5 5 17
12 Jedinstvo 14 5 2 7 17
13 BSK Borča 14 4 1 9 13
14 Stepojevac Vaga 14 2 5 7 11
15 Prva Iskra 14 2 2 10 8
16 BASK 14 1 1 12 4