XS
SM
MD
LG

Dubljani se revanširali Slogi za poraz u kupu

U 17. kolu nastavka Prvenstva u Drugoj Rasinskoj okružnoj ligi odigran je zanimljiv i do kraja neizvestan susret u Lozni, između domaće ekipe Sloga i Kamenorezac 76 iz Dublja.

Pre ove utakmice ovi rivali su se sastali u KUP utakmici gde je Sloga bila bolja i pobedila sa 2:1.

U ovom prvenstvenom susretu gosti su i pored bolje igre domaćih iznenadili i pobedili rezultatom 4:2. Susret je posmatralo oko 100 gledalaca a vodio ga je glavni sudija Ljubiša Jakovljević sa pomoćnicima Matejom Tomićem i Lazarom Jovanovićem, delegat utakmice bio je Momir Purić.

U prvom delu igralo se otvoreno sa šansama na obadve strane, ipak Kamenorezac 76 pogodkom Milana Staševića u 30. minutu došao je u vođstvo sa 1:0 i sačuvao rezultat do kraja prvog poluvremena.

U nastavku domaći su dominirali i uspeli da izjednače rezultat u 52. minutu a zatim i da dođu u vođstvo u 58. minutu, bilo je to 2:1.

Gosti su krenuli posle toga imali šanse ali ih nisu realizovali. Ipak u 61. minutu izuzetno precizan i mođemo slobodno reći evro gol Marka Čeperkovića iz slobodnog udarca, pogađa mrežu Sloge i izjednačenje 2:2. Domaći zatim napadaju a gosti su čekali svoju šansu i uspeli su u 70. minutu pogodkom Darka Blagojevića da povećaju vođstvo na 3:2.

U 73. minutu najstrožija kazna u šesnaestercu domaćih srušen je Darko Blagojević i sudija je opravdano pokazao na belu tačku sa koje je bio Blagojević precizan i postavio je tako konačan rezultat ove utakmice 4:2.

Posle ovog kola Kamenorezac 76 nalazi se na 12. mestu sa 17 osvojenih bodova, u narednom 18. kolu u gosti im dolazi ekipa Sloge iz Dašnice, dok Sloga iz Lozne zauzima 6. mesto sa 29 bodova, u sledećem kolu ova ekipa gostuje u Garevini.

Utakmica u Lozni


Garevina 5 : 0 Gradina
Sloga (D) 3 : 0 14. Oktobar
Sloga (L) 1 : 0 Ušće
Kamenorezac 76 2 : 2 Stari Trstenik
Velika Drenova 2 : 2 Mladost
Trudbenik 0 : 2 Omladinac
Borac 1 : 0 Polet 57
Rubin 5 : 3 Beli Orlovi
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Gradina 22 16 1 5 49
2 Stari Trstenik 22 14 3 5 45
3 Mladost 22 12 6 4 42
4 14. Oktobar 22 13 3 6 42
5 Trudbenik 21 12 3 6 39
6 Sloga (L) 22 10 6 6 36
7 Rubin 22 11 2 9 35
8 Garevina (-1) 22 8 5 9 28
9 Polet 57 (-1) 22 8 3 11 26
10 Omladinac 22 7 5 10 26
11 Sloga (D) 22 7 4 11 25
12 Velika Drenova 22 7 2 13 23
13 Ušće 21 7 1 13 22
14 Borac 22 7 0 15 21
15 Kamenorezac 76 22 6 3 13 21
16 Beli Orlovi 22 6 1 15 19